Ivana Ondrušová

  1. Číslo: 002800
  2. OSA: HAF Beskydy
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2010
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 025610 (L), Ema

    Arrow_down
  2. 082711 (L), Cardif Bashmar

    Arrow_down
  3. 064212 (L), A3Ch Agira Z Košic

    Arrow_down
  4. 011114 (ML), Apolo

    Arrow_down
  5. 511115 (ML), A3Ch Ace Wallachian Flower

    Arrow_down
  6. 009117 (M), A3Ch Tina

    Arrow_down
  7. 085117 (L), Bellis Wallachian Flower

    Arrow_down
  8. 042619 (M), Bogyo Elegant rascal

    Arrow_down
  9. 181920 (M), Another Bailey Ray

    Arrow_down
  10. 192021, Azu Acecard

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  2. Agility Trial Dogplace I, Azu Acecard: Diskvalifikován

  3. Agility Trial Dogplace II, Azu Acecard: 3/9, 37.38 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  4. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  5. Zkouška 1., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  6. Zkouška 2., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  7. Zkouška 3., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  8. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport TROJZKOUŠKY, 16. 10. 2022

  9. Zkouška A3 1 běh, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  10. Zkouška A3 2 běh, Another Bailey Ray: 4/6, 40.81 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  11. Zkouška A3 3 běh, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  12. Solanec pod Soláněm - Free Sport(ovní) LOUČENÍ S LÉTEM, 28. 09. 2022

  13. Agility Trial I, Another Bailey Ray: 2/8, 37.31 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  14. Agility Trial II, Another Bailey Ray: 5/8, 33.8 s, 15.0 tr. b., 5.5 m/s

  15. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  16. Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 15/58, 47.81 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  17. Agility, Bellis Wallachian Flower: 46/100, 45.18 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  18. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  19. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  20. Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 8/58, 40.42 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  21. Jumping, Bellis Wallachian Flower: 40/101, 45.61 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  22. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Ace Wallachian Flower: 14/59, 42.91 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  23. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Bellis Wallachian Flower: 39/102, 37.21 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  24. Rožnov pod Radhoštěm - Valašský A2+A3 Rychlotrojboj, 23. 08. 2022

  25. zkouška A3 1 běh, Bellis Wallachian Flower: 1/3, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  26. zkouška A3 1 běh, Another Bailey Ray: 1/2, 30.75 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  27. zkouška A3 2 běh, Another Bailey Ray: 1/2, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  28. zkouška A3 2 běh, Bellis Wallachian Flower: 1/3, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  29. zkouška A3 3 běh, Bellis Wallachian Flower: 1/3, 39.75 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  30. zkouška A3 3 běh, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  31. Semetín u Vsetína - Dvojzkoušky, 13. 08. 2022

  32. ll. Zkouška LA3, Bellis Wallachian Flower: 1/7, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  33. ll. Zkouška MA3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  34. ll. Zkouška MLA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/4, 45.99 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  35. l. Zkouška LA3, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  36. l. Zkouška MA3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  37. l. Zkouška MLA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  38. Sedlec u Mikulova - Pálavské letní dvojzkoušky 2/2022, 31. 07. 2022

  39. 1. Zkouška LA3, Bellis Wallachian Flower: 10/19, 38.16 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  40. 1. Zkouška MA3, Another Bailey Ray: 3/8, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  41. 2. Zkouška LA3, Bellis Wallachian Flower: 11/19, 38.36 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  42. 2. Zkouška MA3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  43. Šumperk - Havliczech 54 (3 x A2 a 3 x A3), 29. 07. 2022

  44. Zkouška I., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  45. Zkouška I., Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  46. Zkouška II., Bellis Wallachian Flower: 4/6, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  47. Zkouška II., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  48. Zkouška III., Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  49. Zkouška III., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  50. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  51. Zkouška II. MA3, Another Bailey Ray: 3/6, 43.87 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  52. Zkouška MA3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  53. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  54. Finále ML, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  55. LA Agility 1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  56. LA Agility 2, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  57. LA Agility 3, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  58. LA Agility 4, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  59. LA Jumping 1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  60. LA Jumping 2, Bellis Wallachian Flower: 43/140, 45.34 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  61. MA Agility 1, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  62. MA Agility 2, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  63. MA Agility 3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  64. MA Agility 4, Another Bailey Ray: 4/72, 41.48 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  65. MA Jumping 1, Another Bailey Ray: 20/77, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  66. MA Jumping 2, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  67. MLA Agility 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/39, 47.16 s, 0.16 tr. b., 4.66 m/s

  68. MLA Agility 3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/35, 41.73 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  69. MLA Agility 4, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/33, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  70. MLA Jumpig 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  71. MLA Jumping 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 7/27, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  72. Zkouška Exam L A3, Bellis Wallachian Flower: 16/83, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  73. Zkouška Exam M A3, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  74. Zkouška Exam ML A3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  75. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  76. Agility I, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  77. Agility II, Another Bailey Ray: 23/44, 37.34 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  78. Jumping I, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  79. Jumping II, Another Bailey Ray: 33/44, 36.94 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  80. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  81. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/3, 42.42 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  82. Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: 3/9, 38.38 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  83. Agility Trial I, Another Bailey Ray: 6/8, 41.9 s, 20.0 tr. b., 5.25 m/s

  84. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/3, 45.5 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  85. Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  86. Agility Trial II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  87. Agility Trial III, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/3, 62.86 s, 17.86 tr. b., 3.37 m/s

  88. Agility Trial III, Bellis Wallachian Flower: 3/9, 40.06 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  89. Agility Trial III, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  90. Šumperk - Havliczech 43, 10. 06. 2022

  91. TRIAL I., Another Bailey Ray: 1/4, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  92. TRIAL II., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  93. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  94. Agility I, Bellis Wallachian Flower: 6/96, 45.77 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  95. Agility I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 17/57, 48.13 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  96. Agility I, Another Bailey Ray: 32/60, 48.77 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  97. Agility II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 13/55, 40.81 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  98. Agility II, Another Bailey Ray: 18/59, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  99. Agility II, Bellis Wallachian Flower: 32/91, 40.56 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  100. Jumping I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 9/56, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  101. Jumping I, Bellis Wallachian Flower: 29/94, 34.62 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  102. Jumping I, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  103. Jumping II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 7/57, 42.68 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  104. Jumping II, Another Bailey Ray: 9/58, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  105. Jumping II, Bellis Wallachian Flower: 34/93, 43.27 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  106. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  107. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/6, 52.07 s, 20.0 tr. b., 3.99 m/s

  108. Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: 5/10, 42.39 s, 20.0 tr. b., 4.91 m/s

  109. Agility Trial I, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  110. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/6, 50.66 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  111. Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  112. Agility Trial II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  113. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  114. Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: 5/8, 46.34 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  115. Agility Trial I, Another Bailey Ray: 7/11, 41.48 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  116. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  117. Agility Trial II, Another Bailey Ray: 8/11, 39.8 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  118. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  119. Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  120. Šumperk - Havliczech 51, 29. 04. 2022

  121. Zkouška I., Another Bailey Ray: 2/3, 38.61 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  122. Zkouška II., Another Bailey Ray: 1/3, 34.2 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  123. Horka nad Moravou - Horký trojboj III., 24. 04. 2022

  124. Jumping A2, Another Bailey Ray: 4/8, 45.16 s, 15.16 tr. b., 4.21 m/s

  125. Zkouška I., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  126. Zkouška II., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  127. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  128. Agility Trial I, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  129. Agility Trial II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  130. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  131. 1. Zkouška LA3, Bellis Wallachian Flower: 6/11, 49.71 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  132. 1. Zkouška MA2, Another Bailey Ray: 1/5, 37.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  133. 2. Zkouška LA3, Bellis Wallachian Flower: 1/11, 45.2 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  134. 2. Zkouška MA2, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  135. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  136. Zkouška I., A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/4, 35.29 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  137. Zkouška I., Bellis Wallachian Flower: 1/10, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  138. Zkouška I., Another Bailey Ray: 3/6, 41.81 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  139. Zkouška II., A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/4, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  140. Zkouška II., Another Bailey Ray: 2/6, 38.26 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  141. Zkouška II., Bellis Wallachian Flower: 5/10, 46.13 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  142. Zkouška III., Another Bailey Ray: 2/6, 35.15 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  143. Zkouška III., Bellis Wallachian Flower: 5/10, 63.36 s, 5.0 tr. b., 2.94 m/s

  144. Zkouška III., A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  145. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  146. Rožnovský dvojboj 1. A2, Another Bailey Ray: 1/7, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  147. Rožnovský dvojboj 2. A2, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  148. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  149. 1. Zkouška A2 M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  150. 1. Zkouška A3 L, Bellis Wallachian Flower: 4/13, 42.27 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  151. 1. Zkouška A3 ML, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/5, 41.22 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  152. 2. Zkouška A2 M, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  153. 2. Zkouška A3 L, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  154. 2. Zkouška A3 ML, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/5, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  155. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  156. Vitar Agility Trial I, Another Bailey Ray: 2/8, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  157. Vitar Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/9, 43.88 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  158. Vitar Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  159. Vitar Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/9, 46.66 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  160. Vitar Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: 7/13, 50.85 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  161. Vitar Agility Trial II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  162. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  163. Vitar Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/11, 47.08 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  164. Vitar Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  165. Vitar Agility Trial I, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  166. Vitar Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/11, 48.32 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  167. Vitar Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: 7/13, 47.35 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  168. Vitar Agility Trial II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  169. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok..., 01. 01. 2022

  170. 1., Another Bailey Ray: 1/4, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  171. 2., Another Bailey Ray: 1/4, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  172. Rožnov pod Radhoštěm - Nejlepší na konec, 31. 12. 2021

  173. 1. A1, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  174. 2. A1, Another Bailey Ray: 2/4, 36.84 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  175. 3. A1, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  176. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  177. JK Animals Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/4, 46.0 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  178. JK Animals Agility Trial I, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  179. JK Animals Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  180. JK Animals Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/4, 44.54 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  181. JK Animals Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: 7/11, 39.9 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  182. JK Animals Agility Trial II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  183. Rožnov pod Radhoštěm - Trojboj pod Radhoštěm, 03. 12. 2021

  184. Agility Trial I, Another Bailey Ray: 3/4, 29.14 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  185. Agility Trial II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  186. Agility Trial III, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  187. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  188. VITAR Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/5, 51.44 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  189. VITAR Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  190. VITAR Agility Trial I, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  191. VITAR Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/5, 47.49 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  192. VITAR Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  193. VITAR Agility Trial II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  194. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  195. TRIAL I., Another Bailey Ray: 1/6, 34.47 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  196. TRIAL II., Another Bailey Ray: 2/6, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  197. TRIAL III., Another Bailey Ray: 4/6, 36.8 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  198. Opava - Vlaštovičky - Sváteční Trojboj, 17. 11. 2021

  199. Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: 2/4, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  200. Agility Trial I, Another Bailey Ray: 3/4, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  201. Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: 2/4, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  202. Agility Trial II, Another Bailey Ray: 2/4, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  203. Agility Trial III, Another Bailey Ray: 1/4, 29.29 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  204. Agility Trial III, Bellis Wallachian Flower: 1/4, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  205. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  206. TRIAL I., Another Bailey Ray: 2/4, 41.12 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  207. TRIAL I., Bellis Wallachian Flower: 11/16, 45.78 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  208. TRIAL II., Bellis Wallachian Flower: 4/16, 46.02 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  209. TRIAL II., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  210. TRIAL III., Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  211. TRIAL III., Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  212. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  213. TRIAL I., Another Bailey Ray: 3/4, 39.85 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  214. TRIAL I., A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/8, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  215. TRIAL I., Bellis Wallachian Flower: 12/17, 42.61 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  216. TRIAL II., Another Bailey Ray: 2/4, 42.49 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  217. TRIAL II., A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/7, 42.23 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  218. TRIAL II., Bellis Wallachian Flower: 5/17, 46.75 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  219. TRIAL III., A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/7, 48.35 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  220. TRIAL III., Another Bailey Ray: 3/4, 37.84 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  221. TRIAL III., Bellis Wallachian Flower: 7/17, 46.18 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  222. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  223. Agility Trial I, Another Bailey Ray: 5/6, 44.83 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  224. Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: 6/12, 46.48 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  225. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  226. Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: 1/12, 43.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  227. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/6, 47.31 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  228. Agility Trial II, Another Bailey Ray: Diskvalifikován

  229. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  230. 1. Zkouška LA3, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  231. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  232. 2. Zkouška LA3, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  233. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/3, 46.3 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  234. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  235. 1. zkouška A3 L, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  236. 1. zkouška A3 ML, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/4, 41.94 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  237. 2. zkouška A3 L, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  238. 2. zkouška A3 ML, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  239. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 18. 09. 2021

  240. 1. Zkouška LA3, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  241. 2. Zkouška LA3, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  242. 3. Zkouška LA3, Bellis Wallachian Flower: 2/8, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  243. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  244. Agility Individual, Bellis Wallachian Flower: 44/85, 48.72 s, 10.72 tr. b., 4.52 m/s

  245. Agility Squads as Individual, Bellis Wallachian Flower: 21/94, 47.45 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  246. Jumping Individual, Bellis Wallachian Flower: 11/94, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  247. Jumping Squads as Individual, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  248. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  249. TRIAL I., A3Ch Tina: 3/3, 49.35 s, 11.35 tr. b., 3.95 m/s

  250. TRIAL I., Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  251. TRIAL II., Bellis Wallachian Flower: 2/12, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  252. TRIAL II., A3Ch Tina: Diskvalifikován

  253. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  254. TRIAL I., A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/4, 49.09 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  255. TRIAL I., Bellis Wallachian Flower: 1/10, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  256. TRIAL II., A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/4, 41.95 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  257. TRIAL II., Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  258. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  259. Agility I, Bellis Wallachian Flower: 14/103, 46.9 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  260. Agility I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  261. Agility II, Bellis Wallachian Flower: 54/99, 49.77 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  262. Agility II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  263. Jumping I, Bellis Wallachian Flower: 37/100, 38.16 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  264. Jumping I, A3Ch Tina: 48/71, 50.51 s, 23.51 tr. b., 3.66 m/s

  265. Jumping II, Bellis Wallachian Flower: 6/101, 37.46 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  266. Jumping II, A3Ch Tina: 14/62, 47.65 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  267. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  268. Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  269. Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: 1/9, 43.58 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  270. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  271. Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: 1/13, 38.59 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  272. Agility Trial I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  273. Agility Trial II, A3Ch Tina: 2/8, 43.46 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  274. Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: 4/13, 41.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  275. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  276. Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: 1/5, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  277. Aility Trial I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  278. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  279. TRIAL I., Bellis Wallachian Flower: 3/4, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  280. TRIAL II., Bellis Wallachian Flower: 2/4, 35.6 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  281. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  282. Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  283. Agility Trial I, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  284. Agility Trial II, Bogyo Elegant rascal: 1/5, 41.32 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  285. Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  286. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  287. 1.zkouška LA2, Bellis Wallachian Flower: 3/9, 42.39 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  288. 1.zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  289. 2.zkouška LA2, Bellis Wallachian Flower: 2/9, 43.1 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  290. 2.zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  291. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  292. 1. Zkouška L A2, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  293. 1. Zkouška M A2, Bogyo Elegant rascal: 3/7, 37.75 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  294. 2. Zkouška L A2, Bellis Wallachian Flower: 2/7, 38.5 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  295. 2. Zkouška M A2, Bogyo Elegant rascal: 2/7, 42.3 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  296. 3. Zkouška L A2, Bellis Wallachian Flower: 1/7, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  297. 3. Zkouška M A2, Bogyo Elegant rascal: 1/7, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  298. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  299. Agility Individual, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/34, 45.23 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  300. Agility Squads as Individual, A3Ch Ace Wallachian Flower: 12/34, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  301. Agility Squads as Individual, A3Ch Tina: 19/72, 45.9 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  302. Jumping Individual, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/34, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  303. Jumping Individual, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  304. Jumping Squads as Individual, A3Ch Ace Wallachian Flower: 29/34, 40.79 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  305. Jumping Squads as Individual, A3Ch Tina: 39/72, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  306. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  307. 1. Zkouška LA2, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  308. 1. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/4, 51.01 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  309. 1. Zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  310. 1. Zkouška MA3, A3Ch Tina: 4/7, 49.91 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  311. 2. Zkouška LA2, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  312. 2. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  313. 2. Zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  314. 2. Zkouška MA3, A3Ch Tina: 4/7, 51.15 s, 15.15 tr. b., 3.34 m/s

  315. 3. Zkouška LA2, Bellis Wallachian Flower: 4/12, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  316. 3. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/4, 36.81 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  317. 3. Zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  318. 3. Zkouška MA3, A3Ch Tina: 3/7, 42.24 s, 1.24 tr. b., 4.0 m/s

  319. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  320. 1. zkouška, Bellis Wallachian Flower: 2/5, 39.46 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  321. 1. zkouška, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  322. 1. zkouška, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  323. 1. zkouška, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  324. 2. zkouška, Bogyo Elegant rascal: 2/5, 49.22 s, 15.22 tr. b., 3.39 m/s

  325. 2. zkouška, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/2, 47.71 s, 15.71 tr. b., 4.3 m/s

  326. 2. zkouška, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  327. 2. zkouška, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  328. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  329. 1. Zkouška LA2, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  330. 1. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/12, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  331. 1. Zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  332. 1. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  333. 2. Zkouška LA2, Bellis Wallachian Flower: 3/19, 45.18 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  334. 2. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 8/12, 50.72 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  335. 2. Zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  336. 2. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  337. 3. Zkouška LA2, Bellis Wallachian Flower: 4/19, 56.33 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  338. 3. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/11, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  339. 3. Zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: 1/5, 53.41 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  340. 3. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  341. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  342. Agility Open, Bogyo Elegant rascal: 4/17, 52.97 s, 7.97 tr. b., 3.59 m/s

  343. Agility Open, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  344. Agility Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  345. Agility Open, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  346. Agility Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/8, 47.77 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  347. Agility Trial, A3Ch Tina: 5/8, 51.7 s, 16.7 tr. b., 3.87 m/s

  348. Agility Trial, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  349. Agility Trial, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  350. Jumping Open, A3Ch Tina: 8/18, 45.93 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  351. Jumping Open, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  352. Jumping Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  353. Jumping Open, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  354. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  355. TRIAL I., Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  356. TRIAL II., Bellis Wallachian Flower: 4/8, 40.33 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  357. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  358. ZkA I, Bogyo Elegant rascal: 3/7, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  359. ZkA I, Bellis Wallachian Flower: 4/11, 45.04 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  360. ZkA I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  361. ZkA I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  362. ZkA II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/12, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  363. ZkA II, Bellis Wallachian Flower: 2/11, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  364. ZkA II, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  365. ZkA II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  366. ZkA III, A3Ch Tina: 3/8, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  367. ZkA III, Bellis Wallachian Flower: 4/11, 41.38 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  368. ZkA III, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/12, 44.71 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  369. ZkA III, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  370. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  371. ZkA I Agility, Bogyo Elegant rascal: 1/3, 49.0 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  372. ZkA I Agility, Bellis Wallachian Flower: 1/13, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  373. ZkA I Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/6, 43.61 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  374. ZkA I Agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  375. ZkA II Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/6, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  376. ZkA II Agility, Bogyo Elegant rascal: 1/3, 48.0 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  377. ZkA II Agility, Bellis Wallachian Flower: 3/13, 54.36 s, 19.36 tr. b., 3.24 m/s

  378. ZkA II Agility, A3Ch Tina: 3/6, 47.99 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  379. ZkA III Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/6, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  380. ZkA III Agility, Bellis Wallachian Flower: 6/13, 52.09 s, 18.09 tr. b., 3.32 m/s

  381. ZkA III Agility, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  382. ZkA III Agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  383. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  384. Agility I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 10/28, 46.63 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  385. Agility I, Bellis Wallachian Flower: 25/80, 49.49 s, 11.49 tr. b., 4.45 m/s

  386. Agility I, A3Ch Tina: 29/64, 58.98 s, 17.98 tr. b., 3.73 m/s

  387. Agility I, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  388. Agility II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 8/23, 47.6 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  389. Agility II, A3Ch Tina: 13/62, 46.84 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  390. Agility II, Bellis Wallachian Flower: 28/73, 47.38 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  391. Agility II, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  392. Jumping I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 17/28, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  393. Jumping I, A3Ch Tina: 18/64, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  394. Jumping I, Bellis Wallachian Flower: 50/80, 36.79 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  395. Jumping I, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  396. Jumping II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/28, 39.81 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  397. Jumping II, Bogyo Elegant rascal: 29/58, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  398. Jumping II, A3Ch Tina: 42/58, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  399. Jumping II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  400. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  401. 1. zkouška, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/4, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  402. 1. zkouška, A3Ch Tina: 3/7, 43.44 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  403. 1. zkouška, Bogyo Elegant rascal: 3/6, 50.15 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  404. 1. zkouška, Bellis Wallachian Flower: 4/10, 45.47 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  405. 2. zkouška, A3Ch Tina: 2/7, 47.08 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  406. 2. zkouška, Bellis Wallachian Flower: 4/10, 43.12 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  407. 2. zkouška, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/4, 49.62 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  408. 2. zkouška, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  409. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  410. 1. Zkouška LA2, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  411. 1. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/16, 38.87 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  412. 1. Zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  413. 1. 'Zkouška MA3, A3Ch Tina: 2/11, 41.33 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  414. 2. Zkouška LA2, Bellis Wallachian Flower: 13/17, 40.11 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  415. 2. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/15, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  416. 2. Zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: 4/8, 53.64 s, 11.64 tr. b., 3.54 m/s

  417. 2. Zkouška MA3, A3Ch Tina: 5/11, 54.42 s, 15.42 tr. b., 3.95 m/s

  418. 3. Zkouška LA2, Bellis Wallachian Flower: 12/16, 39.21 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  419. 3. Zkouška MA2, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  420. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  421. TRIAL I., Bogyo Elegant rascal: 3/5, 44.76 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  422. TRIAL I., Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  423. TRIAL II., Bellis Wallachian Flower: 3/12, 31.71 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  424. TRIAL II., Bogyo Elegant rascal: 4/5, 53.42 s, 10.42 tr. b., 3.56 m/s

  425. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  426. II zkouška A1 L, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  427. II zkouška A2 M, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  428. II zkouška A3 L, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  429. II zkouška A3 M, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  430. I zkouška A1 L, Bellis Wallachian Flower: 2/7, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  431. I zkouška A2 M, Bogyo Elegant rascal: 1/4, 45.57 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  432. I zkouška A3 L, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  433. I zkouška A3 M, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  434. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  435. ZkA I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  436. ZkA I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  437. ZkA I, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  438. ZkA I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  439. ZkA II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  440. ZkA II, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  441. ZkA II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  442. ZkA II, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  443. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  444. 1. zkouška A1 L, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  445. 1. Zkouška A2 M, Bogyo Elegant rascal: 3/9, 38.86 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  446. 1. Zkouška A3 L, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  447. 1. Zkouška A3 M, A3Ch Tina: 2/9, 46.14 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  448. 2. Zkouška A1 L, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  449. 2. Zkouška A2 M, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  450. 2. Zkouška A3 L, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/10, 45.2 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  451. 2. Zkouška A3 M, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  452. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  453. Trial I., Bogyo Elegant rascal: 1/3, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  454. Trial I., Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  455. Trial II., Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  456. Trial II., Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  457. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  458. Zkouška I., Bogyo Elegant rascal: 1/8, 30.47 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  459. Zkouška I., Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  460. Zkouška II, Bellis Wallachian Flower: 3/15, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  461. Zkouška II, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  462. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  463. Zk Agility I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/12, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  464. Zk Agility I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  465. Zk Agility I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  466. Zk Agility I, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  467. Zk Agility II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/12, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  468. Zk Agility II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  469. Zk Agility II, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  470. Zk Agility II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  471. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  472. 1. zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: 4/12, 36.68 s, 20.0 tr. b., 3.6 m/s

  473. 1. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/9, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  474. 1. zkouška MA1, Bogyo Elegant rascal: 3/8, 31.06 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  475. 1. zkouška MA3, A3Ch Tina: 1/11, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  476. 2. zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  477. 2. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  478. 2. zkouška MA1, Bogyo Elegant rascal: 2/8, 36.59 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  479. 2. zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  480. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  481. Zkouška I., Bogyo Elegant rascal: 1/6, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  482. Zkouška I., A3Ch Tina: 1/8, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  483. Zkouška I., A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/6, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  484. Zkouška I., Bellis Wallachian Flower: 3/13, 35.47 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  485. Zkouška II., Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  486. Zkouška II., A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  487. Zkouška II., A3Ch Tina: Diskvalifikován

  488. Zkouška II., Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  489. Zkouška III., Bogyo Elegant rascal: 1/6, 41.33 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  490. Zkouška III., Bellis Wallachian Flower: 2/13, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  491. Zkouška III., A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/6, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  492. Zkouška III., A3Ch Tina: 3/8, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  493. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  494. ZkA I, A3Ch Tina: 3/9, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  495. ZkA I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  496. ZkA I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  497. ZkA I, Bogyo Elegant rascal: Diskvalifikován

  498. ZkA II, Bogyo Elegant rascal: 1/7, 35.69 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  499. ZkA II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  500. ZkA II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  501. ZkA II, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  502. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  503. ZkA I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/11, 40.08 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  504. ZkA I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  505. ZkA I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  506. ZkA II, Bellis Wallachian Flower: 3/16, 25.87 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  507. ZkA II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/11, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  508. ZkA II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  509. ZkA III, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/11, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  510. ZkA III, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  511. ZkA III, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  512. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  513. Zkouška II. LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  514. Zkouška II. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/10, 37.94 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  515. Zkouška II. MA3, A3Ch Tina: 1/15, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  516. Zkouška I. LA1, Bellis Wallachian Flower: 3/16, 27.25 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  517. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/10, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  518. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  519. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  520. ZkA I, Bellis Wallachian Flower: 1/10, 40.6 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  521. ZkA I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/9, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  522. ZkA I, A3Ch Tina: 4/12, 40.22 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  523. ZkA II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/9, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  524. ZkA II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  525. ZkA II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  526. ZkA III, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/9, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  527. ZkA III, Bellis Wallachian Flower: 3/10, 34.63 s, 10.0 tr. b., 46.2 m/s

  528. ZkA III, A3Ch Tina: 6/11, 44.16 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  529. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  530. Agility Zk I, A3Ch Tina: 2/6, 52.76 s, 2.76 tr. b., 3.89 m/s

  531. Agility Zk I, Bellis Wallachian Flower: 4/18, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  532. Agility Zk I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  533. Agility Zk II, A3Ch Tina: 2/6, 53.75 s, 7.75 tr. b., 3.96 m/s

  534. Agility Zk II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/8, 43.76 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  535. Agility Zk II, Bellis Wallachian Flower: 4/18, 38.49 s, 20.0 tr. b., 4.29 m/s

  536. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  537. Zkouška II. LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  538. Zkouška II. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/12, 41.66 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  539. Zkouška II. MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  540. Zkouška I. LA1, Bellis Wallachian Flower: 2/11, 26.62 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  541. Zkouška I. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/12, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  542. Zkouška I. MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  543. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  544. Agility Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: 12/125, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  545. Agility Open, A3Ch Tina: 34/65, 56.04 s, 20.04 tr. b., 3.66 m/s

  546. Agility Open, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  547. Agility Open, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  548. Agility Squads as Individual, A3Ch Tina: 13/69, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  549. Agility Squads as Individual, Bellis Wallachian Flower: 62/137, 49.64 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  550. Agility Squads as Individual, A3Ch Ace Wallachian Flower: 66/137, 55.16 s, 10.16 tr. b., 3.99 m/s

  551. Agility Squads as Individual, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  552. Jumping Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: 38/136, 41.1 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  553. Jumping Open, A3Ch Tina: 40/69, 40.87 s, 8.87 tr. b., 4.06 m/s

  554. Jumping Open, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  555. Jumping Open, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  556. Jumping Squads as Individual, A3Ch Tina: 8/69, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  557. Jumping Squads as Individual, Bellis Wallachian Flower: 38/138, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  558. Jumping Squads as Individual, A3Ch Ace Wallachian Flower: 59/138, 37.76 s, 10.76 tr. b., 4.42 m/s

  559. Jumping Squads as Individual, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  560. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  561. Jumping L, Cardif Bashmar: 4/32, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  562. Jumping L, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  563. Jumping L, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  564. Jumping M, A3Ch Tina: 4/18, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  565. Zkouška II. LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  566. Zkouška II. LA3, Cardif Bashmar: 6/13, 46.76 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  567. Zkouška II. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  568. Zkouška II. MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  569. Zkouška I. LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  570. Zkouška I. LA3, Cardif Bashmar: 3/13, 44.42 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  571. Zkouška I. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 9/13, 46.18 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  572. Zkouška I. MA3, A3Ch Tina: 6/11, 46.11 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  573. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  574. 1. zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  575. 1. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  576. 1. zkouška MA3, A3Ch Tina: 8/16, 36.13 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  577. 2. zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: 2/20, 24.42 s, 5.0 tr. b., 6.55 m/s

  578. 2. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 7/10, 38.98 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  579. 2. zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  580. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  581. 1. zkouška, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  582. 2. zkouška, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  583. 3. zkouška, Bellis Wallachian Flower: 3/22, 28.28 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  584. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  585. Agility Trial, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  586. Agility Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  587. Agility Trial, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  588. Agility 1, A3Ch Tina: 32/79, 65.82 s, 11.82 tr. b., 3.27 m/s

  589. Agility 1, Cardif Bashmar: 39/217, 52.54 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  590. Agility 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  591. Agility 2, Cardif Bashmar: 83/222, 51.56 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  592. Agility 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  593. Agility 2, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  594. Agility 3, Cardif Bashmar: 25/177, 47.88 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  595. Agility 3, A3Ch Tina: 25/76, 49.82 s, 0.82 tr. b., 3.93 m/s

  596. Agility 3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 47/177, 41.99 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  597. Agility 4, Cardif Bashmar: 17/181, 49.33 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  598. Agility 4, A3Ch Ace Wallachian Flower: 34/181, 49.74 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  599. Agility 4, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  600. Jumping 1, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  601. Jumping 1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  602. Jumping 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  603. Jumping 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 30/200, 36.67 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  604. Jumping 2, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  605. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  606. QA4 Agility, Cardif Bashmar: 24/97, 47.36 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  607. QA4 Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 38/97, 48.35 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  608. QA4 Agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  609. QA5 Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 32/96, 51.72 s, 10.72 tr. b., 4.22 m/s

  610. QA5 Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  611. QA5 Agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  612. QA6 Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 45/93, 39.32 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  613. QA6 Agility, Cardif Bashmar: 53/93, 47.69 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  614. QA6 Agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  615. QJ4 Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 9/96, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  616. QJ4 Jumping, Cardif Bashmar: 13/96, 39.42 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  617. QJ4 Jumping, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  618. QJ5 Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 17/94, 37.72 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  619. QJ5 Jumping, A3Ch Tina: 20/53, 43.95 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  620. QJ5 Jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  621. QJ6 Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 40/87, 41.47 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  622. QJ6 Jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  623. QJ6 Jumping, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  624. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  625. Agility Trial I, Cardif Bashmar: 2/11, 36.97 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  626. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  627. Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  628. Agility Trial I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  629. Agility Trial II, A3Ch Tina: 3/12, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  630. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/11, 31.5 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  631. Agility Trial II, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  632. Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  633. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  634. 1. Zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  635. 2. Zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  636. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  637. QA1 agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  638. QA1 agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  639. QA1 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  640. QA2 agility, Cardif Bashmar: 52/120, 48.16 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  641. QA2 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 69/120, 44.41 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  642. QA2 agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  643. QA3 agility, A3Ch Tina: 34/60, 47.45 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  644. QA3 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 45/120, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  645. QA3 agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  646. QJ1 jumping, A3Ch Tina: 8/61, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  647. QJ1 jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  648. QJ1 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  649. QJ2 jumping, A3Ch Tina: 15/61, 40.26 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  650. QJ2 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 16/122, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  651. QJ2 jumping, Cardif Bashmar: 28/122, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  652. QJ3 jumping, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  653. QJ3 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  654. QJ3 jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  655. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  656. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1), Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  657. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), Cardif Bashmar: 5/63, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  658. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  659. Pá. - Power & Speed (Agility A1), Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  660. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  661. Pá. - Power & Speed (Agility A23), A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  662. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), A3Ch Ace Wallachian Flower: 13/169, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  663. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  664. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  665. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1), Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  666. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1), Bellis Wallachian Flower: 11/62, 27.58 s, 5.0 tr. b., 6.16 m/s

  667. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Cardif Bashmar: 26/110, 40.29 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  668. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  669. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , A3Ch Ace Wallachian Flower: 14/175, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  670. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Cardif Bashmar: 22/175, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  671. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Bellis Wallachian Flower: 65/175, 37.39 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  672. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Cardif Bashmar: 17/110, 45.13 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  673. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  674. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), A3Ch Ace Wallachian Flower: 49/170, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  675. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  676. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  677. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  678. Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  679. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  680. Agility Trial I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  681. Agility Trial I, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  682. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/7, 45.84 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  683. Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: 5/13, 43.53 s, 20.0 tr. b., 3.45 m/s

  684. Agility Trial II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  685. Agility Trial II, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  686. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  687. TRIAL II. LA1, Bellis Wallachian Flower: 5/12, 38.78 s, 25.0 tr. b., 4.13 m/s

  688. TRIAL I. LA1, Bellis Wallachian Flower: 2/12, 28.88 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  689. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  690. Agility Trial II, A3Ch Tina: 5/10, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  691. Agility Trial II, Cardif Bashmar: 5/13, 39.09 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  692. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  693. Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  694. Agility Trial III, Cardif Bashmar: 4/13, 44.18 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  695. Agility Trial III, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/13, 48.42 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  696. Agility Trial III, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  697. Agility Trial III, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  698. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  699. Agility I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 13/167, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  700. Agility I, A3Ch Tina: 18/88, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  701. Agility I, Cardif Bashmar: 33/167, 49.72 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  702. Agility I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  703. Agility II, Cardif Bashmar: 13/165, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  704. Agility II, A3Ch Tina: 18/84, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  705. Agility II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 18/165, 38.59 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  706. Agility II, Bellis Wallachian Flower: 53/165, 39.01 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  707. Jumping I, A3Ch Tina: 20/87, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  708. Jumping I, Bellis Wallachian Flower: 60/169, 35.67 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  709. Jumping I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 65/169, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  710. Jumping I, Cardif Bashmar: 69/169, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  711. Jumping II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 19/161, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  712. Jumping II, Cardif Bashmar: 23/161, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  713. Jumping II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  714. Jumping II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  715. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  716. Agility LA, Cardif Bashmar: 9/38, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  717. Agility LA, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  718. Agility LA, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  719. Agility MA, A3Ch Tina: 8/30, 40.72 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  720. Jumping LA, Cardif Bashmar: 2/39, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  721. Jumping LA, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/39, 38.74 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  722. Jumping LA, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  723. Jumping MA, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  724. Zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: 2/6, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  725. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/22, 45.88 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  726. Zkouška LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  727. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  728. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  729. Agility Trial I, A3Ch Tina: 4/8, 46.3 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  730. Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  731. Agility Trial I, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  732. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  733. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/16, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  734. Agility Trial II, Cardif Bashmar: 7/16, 46.0 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  735. Agility Trial II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  736. Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  737. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  738. Zkouška č.1 LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  739. Zkouška č.1 LA3, Cardif Bashmar: 4/17, 47.16 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  740. Zkouška č.1 LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/17, 49.96 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  741. Zkouška č.1 MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  742. Zkouška č.2 LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  743. Zkouška č.2 LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/17, 51.15 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  744. Zkouška č.2 LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  745. Zkouška č.2 MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  746. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  747. Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/14, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  748. Trial I, Cardif Bashmar: 4/14, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  749. Trial I, A3Ch Tina: 5/10, 42.94 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  750. Trial I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  751. Trial II, Cardif Bashmar: 3/14, 44.85 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  752. Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/14, 46.04 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  753. Trial II, Bellis Wallachian Flower: 14/26, 39.15 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  754. Trial II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  755. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  756. Zkouška 1 LA1, Bellis Wallachian Flower: 4/17, 31.97 s, 20.0 tr. b., 5.35 m/s

  757. Zkouška 1 LA3, Cardif Bashmar: 1/13, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  758. Zkouška 1 LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  759. Zkouška 1 MA3, A3Ch Tina: 1/10, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  760. Zkouška 2 LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  761. Zkouška 2 LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/14, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  762. Zkouška 2 LA3, Cardif Bashmar: 2/14, 47.02 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  763. Zkouška 2 MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  764. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  765. Agility Trial I, Cardif Bashmar: 3/15, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  766. Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: 17/26, 33.63 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  767. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  768. Agility Trial I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  769. Agility Trial II, Cardif Bashmar: 1/15, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  770. Agility Trial II, A3Ch Tina: 3/6, 43.25 s, 1.25 tr. b., 3.88 m/s

  771. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/15, 41.66 s, 6.66 tr. b., 4.03 m/s

  772. Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: 13/25, 37.84 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  773. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  774. 1. zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  775. 1. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  776. 1. zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  777. 2. zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  778. 2. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  779. 2. zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  780. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  781. TRIAL II. LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  782. TRIAL II. LA3, Cardif Bashmar: 2/6, 47.54 s, 8.54 tr. b., 3.66 m/s

  783. TRIAL II. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  784. TRIAL II. MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  785. TRIAL I. LA1, Bellis Wallachian Flower: 5/14, 37.44 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  786. TRIAL I. LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  787. TRIAL I. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  788. TRIAL I. MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  789. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  790. TRIAL III. LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  791. TRIAL III. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  792. TRIAL III. MA3, A3Ch Tina: 3/7, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  793. TRIAL II. LA1, Bellis Wallachian Flower: 7/16, 29.73 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  794. TRIAL II. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  795. TRIAL II. MA3, A3Ch Tina: 1/7, 45.03 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  796. TRIAL I. LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  797. TRIAL I. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/10, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  798. TRIAL I. MA3, A3Ch Tina: 5/7, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  799. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  800. Agility Open, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  801. Agility Open 2+3, A3Ch Tina: 1/14, 41.4 s, 1.4 tr. b., 3.72 m/s

  802. Agility Open 2+3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/20, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  803. Agility Open 2+3, Cardif Bashmar: 9/20, 41.03 s, 6.03 tr. b., 3.75 m/s

  804. Agility Trial I, Cardif Bashmar: 2/14, 42.98 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  805. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 7/14, 47.78 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  806. Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  807. Agility Trial I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  808. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/14, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  809. Agility Trial II, A3Ch Tina: 2/9, 50.61 s, 9.61 tr. b., 3.38 m/s

  810. Agility Trial II, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  811. Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  812. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  813. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/9, 36.61 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  814. Agility Trial I, A3Ch Tina: 6/9, 61.9 s, 30.9 tr. b., 3.02 m/s

  815. Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: 8/24, 26.1 s, 10.0 tr. b., 5.79 m/s

  816. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/9, 37.33 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  817. Agility Trial II, A3Ch Tina: 6/9, 42.01 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  818. Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  819. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  820. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/6, 48.47 s, 10.47 tr. b., 4.15 m/s

  821. Agility Trial I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  822. Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  823. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/6, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  824. Agility Trial II, A3Ch Tina: 3/4, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  825. Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  826. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  827. Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 26/86, 43.39 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  828. Agility, Cardif Bashmar: 27/86, 46.37 s, 5.37 tr. b., 4.74 m/s

  829. Agility DRUZSTVA, Cardif Bashmar: 11/97, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  830. Agility DRUZSTVA, A3Ch Ace Wallachian Flower: 45/97, 45.16 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  831. Jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  832. Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  833. Jumping DRUZSTVA, Cardif Bashmar: 31/97, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  834. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  835. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  836. Agility 1 L, Cardif Bashmar: 5/38, 42.16 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  837. Agility 1 L, A3Ch Ace Wallachian Flower: 8/38, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  838. Agility 1 L, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  839. Agility 1 M, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  840. Agility 2 L, A3Ch Ace Wallachian Flower: 10/37, 47.02 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  841. Agility 2 L, Cardif Bashmar: 11/37, 47.58 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  842. Agility 2 L, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  843. Agility 2 M, A3Ch Tina: 6/17, 48.57 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  844. Zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  845. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/15, 45.98 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  846. Zkouška LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  847. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  848. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  849. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/12, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  850. Agility Trial I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  851. Agility Trial II, Bellis Wallachian Flower: 4/10, 26.52 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  852. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  853. Agility Trial III, Bellis Wallachian Flower: 3/10, 32.38 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  854. Agility Trial III, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/12, 45.03 s, 10.03 tr. b., 3.73 m/s

  855. Agility Trial IV, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/12, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  856. Agility Trial IV, Bellis Wallachian Flower: 4/10, 26.23 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  857. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  858. Agility Open, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  859. Agility Open, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  860. Agility Open, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  861. Agility Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  862. Agility Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/13, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  863. Agility Trial, Cardif Bashmar: 7/13, 37.2 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  864. Agility Trial, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  865. Agility Trial, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  866. Jumping Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: 11/35, 33.63 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  867. Jumping Open, A3Ch Tina: 12/26, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  868. Jumping Open, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  869. Jumping Open, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  870. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  871. 1. Zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  872. 1. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/10, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  873. 1. Zkouška LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  874. 1. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  875. 2. Zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  876. 2. Zkouška LA3, Cardif Bashmar: 5/10, 47.17 s, 10.17 tr. b., 4.13 m/s

  877. 2. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  878. 2. Zkouška MA3, A3Ch Tina: 2/11, 52.48 s, 5.48 tr. b., 3.72 m/s

  879. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  880. Agility Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  881. Agility Trial, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  882. Agility 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  883. Agility 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 16/217, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  884. Agility 2, Cardif Bashmar: 17/217, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  885. Agility 3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  886. Agility 4, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  887. Agility 4, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  888. Grand Final, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  889. Grand Final, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  890. Jumping 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  891. Jumping 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 63/205, 51.62 s, 22.62 tr. b., 3.62 m/s

  892. Jumping 2, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  893. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  894. 1.zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  895. 1.zkouška LA3, Cardif Bashmar: 4/10, 47.38 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  896. 1.zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  897. 1.zkouška MA3, A3Ch Tina: 6/12, 46.73 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  898. 2.zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  899. 2.zkouška LA3, Cardif Bashmar: 4/10, 45.07 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  900. 2.zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  901. 2.zkouška MA3, A3Ch Tina: 4/12, 49.57 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  902. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  903. Agility I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 11/75, 44.72 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  904. Agility I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  905. Agility I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  906. Agility I, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  907. Agility II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/74, 40.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  908. Agility II, Cardif Bashmar: 14/74, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  909. Agility II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  910. Jumping I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 16/76, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  911. Jumping I, Cardif Bashmar: 43/76, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  912. Jumping I, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  913. Jumping I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  914. Jumping II, Cardif Bashmar: 8/73, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  915. Jumping II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 9/73, 32.29 s, 0.29 tr. b., 4.58 m/s

  916. Jumping II, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  917. Jumping II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  918. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  919. QA4 Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 32/95, 49.91 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  920. QA4 Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  921. QA4 Agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  922. QA5 Agility, Cardif Bashmar: 52/93, 46.3 s, 12.3 tr. b., 4.21 m/s

  923. QA5 Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  924. QJ4 Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 15/95, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  925. QJ4 Jumping, A3Ch Tina: 20/44, 50.43 s, 17.43 tr. b., 3.57 m/s

  926. QJ4 Jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  927. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  928. QA1 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 8/127, 43.91 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  929. QA1 agility, A3Ch Tina: 14/57, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  930. QA1 agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  931. QA2 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 27/125, 45.03 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  932. QA2 agility, Cardif Bashmar: 29/125, 46.81 s, 5.81 tr. b., 4.4 m/s

  933. QA2 agility, A3Ch Tina: 36/57, 47.5 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  934. QA3 agility, Cardif Bashmar: 16/125, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  935. QA3 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 46/125, 39.03 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  936. QA3 agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  937. QJ1 jumping, A3Ch Tina: 21/58, 41.07 s, 2.07 tr. b., 4.07 m/s

  938. QJ1 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 35/126, 35.93 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  939. QJ1 jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  940. QJ2 jumping, A3Ch Tina: 31/58, 44.21 s, 7.21 tr. b., 4.41 m/s

  941. QJ2 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  942. QJ2 jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  943. QJ3 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 19/122, 39.24 s, 1.24 tr. b., 4.74 m/s

  944. QJ3 jumping, A3Ch Tina: 21/57, 40.25 s, 1.25 tr. b., 4.55 m/s

  945. QJ3 jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  946. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  947. Agility Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/13, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  948. Agility Trial, Cardif Bashmar: 4/13, 44.4 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  949. Jumping Trial, Cardif Bashmar: 4/11, 39.63 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  950. Jumping Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  951. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  952. Agility A1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  953. Agility A2A3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 42/95, 48.06 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  954. Agility A2A3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  955. Agility Squads as individual, A3Ch Ace Wallachian Flower: 21/157, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  956. Agility Squads as individual, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  957. Agility Squads as individual, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  958. Jumping A1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  959. Jumping A2A3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 48/113, 46.35 s, 11.35 tr. b., 3.93 m/s

  960. Jumping A2A3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  961. Jumping Squads as Individual, A3Ch Ace Wallachian Flower: 47/162, 34.72 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  962. Jumping Squads as Individual, Cardif Bashmar: 92/162, 40.04 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  963. Jumping Squads as Individual, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  964. Power & Speed A1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  965. Power & Speed A2A3, Cardif Bashmar: 9/100, 25.35 s, 12.35 tr. b., 3.55 m/s

  966. Power & Speed A2A3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  967. Special Agility, Cardif Bashmar: 72/159, 40.48 s, 20.0 tr. b., 4.74 m/s

  968. Special Agility, Bellis Wallachian Flower: 76/159, 37.93 s, 25.0 tr. b., 5.06 m/s

  969. Special Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  970. Special Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: 53/153, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  971. Special Jumping, Cardif Bashmar: 71/153, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  972. Special Jumping, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  973. Tachyon Trophy A1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  974. Tachyon Trophy A2A3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  975. Tachyon Trophy A2A3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  976. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  977. Agility L Ne, A3Ch Ace Wallachian Flower: 8/98, 34.37 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  978. Agility L Ne, Cardif Bashmar: 39/98, 37.42 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  979. Agility L Ne, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  980. Agility L So, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  981. Agility L So, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  982. Agility L So, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  983. Agility M Ne, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  984. Agility M So, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  985. Jumping L Ne, Cardif Bashmar: 25/96, 33.99 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  986. Jumping L Ne, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  987. Jumping L So, Cardif Bashmar: 51/100, 33.76 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  988. Jumping L So, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  989. Jumping L So, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  990. Jumping M Ne, A3Ch Tina: 14/46, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  991. Jumping M So, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  992. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  993. 1. Zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  994. 1. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/10, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  995. 1. Zkouška LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  996. 1. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  997. 2. Zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  998. 2. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/10, 47.62 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  999. 2. Zkouška LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1000. 2. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1001. 3. Zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1002. 3. Zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1003. 3. Zkouška LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1004. 3. Zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1005. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  1006. Agility I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/10, 35.74 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  1007. Agility I, Cardif Bashmar: 4/10, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  1008. Agility I, Bellis Wallachian Flower: 13/21, 32.04 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  1009. Agility I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1010. Agility II, A3Ch Tina: 1/7, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1011. Agility II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/10, 30.57 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1012. Agility II, Cardif Bashmar: 7/10, 35.35 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  1013. Agility II, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1014. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  1015. 1. zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1016. 1. zkouška LA3, Cardif Bashmar: 4/9, 44.02 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  1017. 1. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1018. 1. zkouška MA3, A3Ch Tina: 2/5, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1019. 2. zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1020. 2. zkouška LA3, Cardif Bashmar: 1/9, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1021. 2. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1022. 2. zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1023. 3. zkouška LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1024. 3. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1025. 3. zkouška LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1026. 3. zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1027. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  1028. TRIAL II. LA1, Bellis Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1029. TRIAL II. LA3, Cardif Bashmar: 2/12, 40.47 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  1030. TRIAL II. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/12, 43.32 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  1031. TRIAL II. MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1032. TRIAL I. LA1, Bellis Wallachian Flower: 6/13, 33.57 s, 20.0 tr. b., 3.72 m/s

  1033. TRIAL I. LA3, Cardif Bashmar: 4/12, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  1034. TRIAL I. LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/12, 47.54 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  1035. TRIAL I. MA3, A3Ch Tina: 4/8, 44.01 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1036. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  1037. 1. zkouška LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1038. 1. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1039. 1. zkouška MA3, A3Ch Tina: 2/7, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  1040. 2. zkouška LA3, Cardif Bashmar: 8/15, 40.21 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  1041. 2. zkouška LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1042. 2. zkouška MA3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1043. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  1044. Zkouška č.1 LA3, Cardif Bashmar: 6/12, 40.28 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  1045. Zkouška č.1 LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1046. Zkouška č.1 MA2, A3Ch Tina: 2/9, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1047. Zkouška č.2 LA3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/12, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1048. Zkouška č.2 LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1049. Zkouška č.2 MA2, A3Ch Tina: 2/9, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1050. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  1051. zkouška 1 LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/17, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1052. zkouška 1 MA2, A3Ch Tina: 2/9, 43.09 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  1053. zkouška 2 LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/17, 46.83 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1054. zkouška 2 MA2, A3Ch Tina: 2/9, 52.78 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  1055. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  1056. Agility LA, A3Ch Ace Wallachian Flower: 8/30, 47.12 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1057. Agility LA, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1058. Agility MA, A3Ch Tina: 13/18, 52.67 s, 18.67 tr. b., 3.65 m/s

  1059. Jumping LA, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1060. Jumping LA, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1061. Jumping MA, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1062. Zkouška LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/13, 60.93 s, 29.93 tr. b., 2.94 m/s

  1063. Zkouška LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1064. Zkouška MA2, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1065. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  1066. TRIAL II. LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1067. TRIAL II. MA2, A3Ch Tina: 2/7, 54.58 s, 11.58 tr. b., 3.63 m/s

  1068. TRIAL I. LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/23, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1069. TRIAL I. MA2, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1070. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  1071. Agility open 1 L, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/35, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1072. Agility open 1 L, Cardif Bashmar: 12/35, 44.32 s, 15.32 tr. b., 4.17 m/s

  1073. Agility open 1 M, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1074. Agility open 2 L, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/33, 46.58 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1075. Agility open 2 L, Cardif Bashmar: 8/33, 51.43 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  1076. Agility open 2 M, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1077. Zkoušky LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/17, 44.33 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1078. Zkoušky LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1079. Zkoušky MA2, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1080. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  1081. Trial II. LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 8/23, 47.42 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  1082. Trial II. LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1083. Trial II. MA2, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1084. Trial I. LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1085. Trial I. LA3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1086. Trial I. MA2, A3Ch Tina: 3/9, 45.09 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  1087. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  1088. 1.běh LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/15, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1089. 1.běh LA3, Cardif Bashmar: 9/13, 35.4 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  1090. 1.běh MA2, A3Ch Tina: 3/6, 41.94 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  1091. 2. běh LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 10/15, 46.15 s, 11.15 tr. b., 3.6 m/s

  1092. 2. běh LA3, Cardif Bashmar: 4/13, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1093. 2. běh MA2, A3Ch Tina: 6/6, 44.51 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  1094. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  1095. Agility družstev, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1096. Agility jednotlivců, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1097. Jumping družstev, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1098. Jumping jednotlivců, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1099. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  1100. Zkouška LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1101. Zkouška LA3, Cardif Bashmar: 12/26, 40.78 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  1102. Zkouška LA3, Apolo: Diskvalifikován

  1103. Zkouška MA2, A3Ch Tina: 3/3, 49.15 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  1104. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  1105. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1106. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/17, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1107. Jumping I, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1108. Jumping I, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1109. Jumping II, Cardif Bashmar: 3/24, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  1110. Jumping II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/24, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  1111. Jumping Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: 10/37, 41.97 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  1112. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/24, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  1113. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1114. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  1115. Jump III. L, Cardif Bashmar: 5/42, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1116. Jump III. L, Apolo: 23/42, 46.86 s, 16.86 tr. b., 3.14 m/s

  1117. Jump III. L, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1118. Jump III. M, A3Ch Tina: 12/16, 41.89 s, 4.89 tr. b., 3.51 m/s

  1119. Jump II. L, Apolo: 16/52, 39.91 s, 0.91 tr. b., 3.91 m/s

  1120. Jump II. L, A3Ch Ace Wallachian Flower: 35/52, 41.09 s, 12.09 tr. b., 3.8 m/s

  1121. Jump II. L, Cardif Bashmar: 36/52, 34.16 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  1122. Jump II. M, A3Ch Tina: 11/18, 37.82 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  1123. ZkA. Ne LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1124. ZkA. Ne LA3, Cardif Bashmar: 1/20, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1125. ZkA. Ne LA3, Apolo: 9/20, 45.8 s, 7.8 tr. b., 3.82 m/s

  1126. ZkA. Ne MA2, A3Ch Tina: 2/5, 52.8 s, 11.8 tr. b., 3.26 m/s

  1127. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  1128. Agility Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1129. Agility Trial, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1130. Agility 1, Cardif Bashmar: 29/217, 44.39 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  1131. Agility 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1132. Agility 2, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1133. Agility 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1134. Agility 3, A3Ch Ace Wallachian Flower: 61/190, 43.88 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1135. Agility 3, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1136. Agility 4, Cardif Bashmar: 57/196, 45.55 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  1137. Agility 4, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1138. Jumping 1, Cardif Bashmar: 90/214, 43.57 s, 16.57 tr. b., 4.36 m/s

  1139. Jumping 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1140. Jumping 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1141. Jumping 2, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1142. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  1143. Agility 1, Apolo: 11/77, 45.82 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  1144. Agility 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1145. Agility 1, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1146. Agility 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 14/77, 45.94 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  1147. Agility 2, A3Ch Tina: 22/36, 61.17 s, 17.17 tr. b., 3.19 m/s

  1148. Agility 2, Apolo: Diskvalifikován

  1149. Jumping 1, Apolo: 26/77, 45.86 s, 7.86 tr. b., 3.71 m/s

  1150. Jumping 1, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1151. Jumping 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1152. Jumping 2, A3Ch Tina: 12/36, 43.59 s, 5.59 tr. b., 3.67 m/s

  1153. Jumping 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 35/77, 42.92 s, 13.92 tr. b., 3.82 m/s

  1154. Jumping 2, Apolo: 37/77, 43.41 s, 14.41 tr. b., 3.78 m/s

  1155. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  1156. QA4 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 15/99, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1157. QA4 agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1158. QA4 agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1159. QA5 agility, Cardif Bashmar: 41/97, 46.84 s, 7.84 tr. b., 3.99 m/s

  1160. QA5 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 52/97, 56.31 s, 17.31 tr. b., 3.32 m/s

  1161. QA5 agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1162. QA6 agility, Cardif Bashmar: 48/95, 43.71 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  1163. QA6 agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1164. QA6 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1165. QJ4 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1166. QJ4 jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1167. QJ4 jumping, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1168. QJ5 jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1169. QJ5 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1170. QJ6 jumping, Cardif Bashmar: 25/76, 41.53 s, 13.53 tr. b., 4.14 m/s

  1171. QJ6 jumping, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1172. QJ6 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1173. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  1174. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 65/108, 46.49 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  1175. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1176. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Cardif Bashmar: 39/117, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1177. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1178. Power & speed A2/A3, Cardif Bashmar: 9/111, 21.99 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  1179. Power & speed A2/A3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1180. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Cardif Bashmar: 30/121, 40.43 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1181. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1182. 1Q Jumping, Cardif Bashmar: 43/157, 33.49 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1183. 1Q Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1184. 2Q Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 12/157, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1185. 2Q Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1186. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  1187. QA1 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 20/135, 43.77 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1188. QA1 agility, Cardif Bashmar: 47/135, 44.77 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  1189. QA1 agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1190. QA2 agility, Cardif Bashmar: 49/127, 40.57 s, 15.57 tr. b., 4.36 m/s

  1191. QA2 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1192. QA2 agility, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1193. QA3 agility, A3Ch Tina: 17/70, 48.97 s, 0.97 tr. b., 3.53 m/s

  1194. QA3 agility, Cardif Bashmar: 64/130, 48.44 s, 24.44 tr. b., 3.8 m/s

  1195. QA3 agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 67/130, 50.27 s, 31.27 tr. b., 3.66 m/s

  1196. QJ1 jumping, A3Ch Tina: 29/70, 47.53 s, 5.53 tr. b., 3.56 m/s

  1197. QJ1 jumping, Cardif Bashmar: 62/135, 39.33 s, 15.33 tr. b., 3.97 m/s

  1198. QJ1 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1199. QJ2 jumping, Cardif Bashmar: 54/135, 35.07 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  1200. QJ2 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1201. QJ2 jumping, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1202. QJ3 jumping, A3Ch Tina: 35/67, 47.47 s, 19.47 tr. b., 3.41 m/s

  1203. QJ3 jumping, Cardif Bashmar: 40/118, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1204. QJ3 jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1205. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  1206. Agility Open, Cardif Bashmar: 9/43, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1207. Agility Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: 17/43, 41.94 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  1208. Agility Open, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1209. Agility Trial, A3Ch Tina: 3/6, 43.8 s, 7.8 tr. b., 3.56 m/s

  1210. Agility Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1211. Agility Trial, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1212. Jumping Special A2 + A3, Cardif Bashmar: 16/35, 28.36 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  1213. Jumping Special A2 + A3, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1214. Jumping Special A2 + A3, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1215. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  1216. zkouška 1 LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/22, 46.98 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  1217. zkouška 1 LA3, Cardif Bashmar: 4/18, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  1218. zkouška 1 MA2, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1219. zkouška 2 LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1220. zkouška 2 LA3, Cardif Bashmar: 3/18, 39.22 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  1221. zkouška 2 MA2, A3Ch Tina: 1/8, 46.28 s, 5.28 tr. b., 3.93 m/s

  1222. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  1223. FALCO 1. zkouška LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 7/18, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  1224. FALCO 1. zkouška LA3, Apolo: 4/13, 48.42 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  1225. FALCO 1. zkouška LA3, Cardif Bashmar: 10/13, 41.18 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  1226. FALCO 1. zkouška MA2, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1227. FALCO 2. zkouška LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1228. FALCO 2. zkouška LA3, Cardif Bashmar: 2/13, 36.97 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  1229. FALCO 2. zkouška LA3, Apolo: 7/13, 53.91 s, 18.91 tr. b., 3.67 m/s

  1230. FALCO 2. zkouška MA2, A3Ch Tina: 1/7, 43.88 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1231. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  1232. Agility Open, Cardif Bashmar: 12/37, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1233. Agility Open, A3Ch Tina: 13/23, 42.97 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  1234. Agility Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1235. Agility Trial, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/17, 49.58 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  1236. Agility Trial, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1237. Agility Trial, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1238. Agility Trial I, Cardif Bashmar: 3/24, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1239. Agility Trial I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 9/24, 41.34 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  1240. Agility Trial I, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1241. Agility Trial II, A3Ch Tina: 1/2, 42.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  1242. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/24, 62.43 s, 29.43 tr. b., 2.69 m/s

  1243. Agility Trial II, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1244. Agility Trial III, Cardif Bashmar: 4/24, 35.52 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1245. Agility Trial III, A3Ch Ace Wallachian Flower: 7/24, 39.62 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  1246. Agility Trial III, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1247. Jumping Open, Cardif Bashmar: 6/40, 32.98 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1248. Jumping Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1249. Jumping Open, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1250. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  1251. Agility Lar Ne, Cardif Bashmar: 7/85, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1252. Agility Lar Ne, Apolo: 10/85, 45.45 s, 1.45 tr. b., 4.18 m/s

  1253. Agility Lar Ne, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1254. Agility Lar So, A3Ch Ace Wallachian Flower: 7/87, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1255. Agility Lar So, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1256. Agility Lar So, Apolo: Diskvalifikován

  1257. Agility Med Ne, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1258. Agility Med So, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1259. Jumping Lar Ne, Cardif Bashmar: 13/85, 29.23 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  1260. Jumping Lar Ne, A3Ch Ace Wallachian Flower: 53/85, 36.08 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  1261. Jumping Lar Ne, Apolo: Diskvalifikován

  1262. Jumping Lar So, Cardif Bashmar: 22/87, 30.8 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  1263. Jumping Lar So, A3Ch Ace Wallachian Flower: 31/87, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1264. Jumping Lar So, Apolo: 34/87, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1265. Jumping Med Ne, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1266. Jumping Med So, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1267. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  1268. Agility Open, Cardif Bashmar: 5/25, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  1269. Agility Open, A3Ch Ace Wallachian Flower: 9/25, 43.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  1270. Agility Open, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1271. Agility Trial II, Cardif Bashmar: 1/13, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1272. Agility Trial II, A3Ch Tina: 2/7, 43.73 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1273. Agility Trial II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 2/13, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1274. Tuneliáda, Cardif Bashmar: 8/24, 22.69 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  1275. Tuneliáda, A3Ch Tina: 14/16, 37.2 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  1276. Tuneliáda, A3Ch Ace Wallachian Flower: 22/24, 27.01 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  1277. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  1278. 1.běh LA2, Cardif Bashmar: 3/24, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1279. 1.běh LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 10/24, 53.21 s, 12.21 tr. b., 3.42 m/s

  1280. 1.běh MA2, A3Ch Tina: 2/9, 52.42 s, 15.0 tr. b., 3.47 m/s

  1281. 2.běh LA2, Cardif Bashmar: 5/24, 43.79 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  1282. 2.běh LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1283. 2.běh MA2, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1284. 3.běh LA2, Cardif Bashmar: 5/24, 32.85 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1285. 3.běh LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 12/24, 46.63 s, 19.63 tr. b., 3.26 m/s

  1286. 3.běh MA2, A3Ch Tina: 4/9, 42.78 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  1287. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  1288. Agility LA, A3Ch Ace Wallachian Flower: 15/43, 55.64 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  1289. Agility MA, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1290. Jumping LA, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1291. Jumping MA, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1292. Zkouška LA2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/13, 52.88 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  1293. Zkouška MA2, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1294. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  1295. V Agility, A3Ch Tina: 1/3, 30.85 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  1296. V Agility, Cardif Bashmar: 3/18, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1297. V Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/11, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1298. VI Agility, A3Ch Tina: 1/3, 33.56 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  1299. VI Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/11, 42.83 s, 11.83 tr. b., 3.11 m/s

  1300. VI Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1301. VII Agility, A3Ch Tina: 2/3, 42.98 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  1302. VII Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 4/11, 44.65 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  1303. VII Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1304. VIII Agility, A3Ch Tina: 1/3, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1305. VIII Agility, Cardif Bashmar: 1/18, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1306. VIII Agility, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/11, 38.6 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  1307. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  1308. 1. Zkouška LA1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1309. 1. Zkouška LA2, Cardif Bashmar: 8/21, 42.14 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1310. 1. Zkouška LA3, Apolo: Diskvalifikován

  1311. 1. Zkouška MA1, A3Ch Tina: Diskvalifikován

  1312. 2. Zkouška LA1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1313. 2. Zkouška LA2, Cardif Bashmar: 10/21, 46.9 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  1314. 2. Zkouška LA3, Apolo: 4/10, 49.55 s, 1.55 tr. b., 3.98 m/s

  1315. 2. Zkouška MA1, A3Ch Tina: 2/12, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  1316. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  1317. Agility LA, Cardif Bashmar: 21/42, 38.03 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  1318. Agility LA, Apolo: 27/42, 44.32 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  1319. Agility LA, A3Ch Ace Wallachian Flower: 28/42, 51.19 s, 23.19 tr. b., 3.56 m/s

  1320. Jumping LA, Cardif Bashmar: 10/42, 26.1 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  1321. Jumping LA, Apolo: 16/42, 33.22 s, 0.22 tr. b., 4.15 m/s

  1322. Jumping LA, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1323. Zkouška LA1, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/10, 36.18 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  1324. Zkouška LA2, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1325. Zkouška LA3, Apolo: 6/14, 44.01 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  1326. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  1327. Agility Ne L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1328. Agility Ne L, Ema: Diskvalifikován

  1329. Jumping Ne L, Cardif Bashmar: 12/47, 37.22 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  1330. Jumping Ne L, Ema: Diskvalifikován

  1331. Zkouška Ne LA2, Cardif Bashmar: 1/15, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1332. Zkouška Ne LA3, Ema: Diskvalifikován

  1333. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  1334. Jump 1 L, Cardif Bashmar: 10/20, 34.8 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  1335. Jump 1 L, Ema: Diskvalifikován

  1336. Jump 2 L, Cardif Bashmar: 7/20, 39.09 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  1337. Jump 2 L, Ema: Diskvalifikován

  1338. Jump 3 L, Ema: 6/19, 31.63 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  1339. Jump 3 L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1340. Luhačovice - Dvojzkoušky, 09. 10. 2016

  1341. Agility Trial 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: 1/13, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1342. Agility Trial 1, Apolo: 3/10, 53.32 s, 14.32 tr. b., 3.32 m/s

  1343. Agility Trial 2, Apolo: 1/10, 51.54 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  1344. Agility Trial 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: 5/13, 32.78 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  1345. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  1346. 1. Zkouška LA1, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/16, 41.01 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  1347. 2. Zkouška LA1, A3Ch Ace Wallachian Flower: 10/16, 49.41 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  1348. 3. Zkouška LA1, A3Ch Ace Wallachian Flower: 9/16, 38.83 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  1349. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  1350. 1. běh LA1 LA1, A3Ch Ace Wallachian Flower: 10/18, 38.93 s, 20.0 tr. b., 3.62 m/s

  1351. 2. běh LA1 LA1, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1352. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  1353. Agility I, A3Ch Ace Wallachian Flower: 6/16, 40.37 s, 20.0 tr. b., 4.01 m/s

  1354. Agility II, A3Ch Ace Wallachian Flower: 3/16, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1355. HCV Jumping, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1356. Jumping 1, A3Ch Ace Wallachian Flower: 20/44, 41.06 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  1357. Jumping 2, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1358. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Ace Wallachian Flower: Diskvalifikován

  1359. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  1360. 1. Zk LA3, Ema: 2/7, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1361. 1. Zk LA3, Apolo: 5/7, 43.66 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  1362. 2. Zk LA3, Ema: 1/7, 35.09 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1363. 2. Zk LA3, Apolo: 6/7, 39.75 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  1364. 3. Zk LA3, Ema: 3/7, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  1365. 3. Zk LA3, Apolo: 4/7, 43.18 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  1366. 4. Zk LA3, Apolo: 5/7, 36.56 s, 5.56 tr. b., 3.99 m/s

  1367. 4. Zk LA3, Ema: 6/7, 37.46 s, 6.46 tr. b., 3.9 m/s

  1368. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  1369. Agility, Apolo: 30/110, 46.29 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  1370. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1371. Agility I, Apolo: Diskvalifikován

  1372. Agility I, Ema: Diskvalifikován

  1373. Agility II, Apolo: 24/195, 54.81 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  1374. Agility II, Ema: Diskvalifikován

  1375. Agility III, Apolo: 28/178, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1376. Agility III, Ema: Diskvalifikován

  1377. Agility IV, Apolo: 15/171, 50.79 s, 2.79 tr. b., 3.64 m/s

  1378. Agility IV, Ema: Diskvalifikován

  1379. Jumping I, Ema: Diskvalifikován

  1380. Jumping I, Apolo: Diskvalifikován

  1381. Jumping II, Apolo: Diskvalifikován

  1382. Jumping II, Ema: Diskvalifikován

  1383. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  1384. QA5 Agility, Apolo: 20/182, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1385. QA5 Agility, Ema: 48/182, 46.92 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  1386. QA6 Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1387. QA6 Agility, Ema: Diskvalifikován

  1388. QJ5 Jumping, Apolo: 40/187, 45.83 s, 8.83 tr. b., 4.01 m/s

  1389. QJ5 Jumping, Ema: Diskvalifikován

  1390. QJ6 Jumping, Apolo: Diskvalifikován

  1391. QJ6 Jumping, Ema: Diskvalifikován

  1392. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  1393. Družstva - Agility, Cardif Bashmar: 43/140, 48.82 s, 23.82 tr. b., 3.61 m/s

  1394. Družstva - Jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1395. Jednotlivci A1 - Agility, Cardif Bashmar: 2/39, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1396. Jednotlivci A1 - Jumping, Cardif Bashmar: 10/38, 31.23 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1397. Power & speed A1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1398. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Cardif Bashmar: 10/38, 26.36 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  1399. 1Q Jumping, Cardif Bashmar: 83/131, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  1400. 2Q Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1401. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  1402. QA3 Agility, Apolo: 17/176, 50.31 s, 1.31 tr. b., 3.84 m/s

  1403. QA3 Agility, Ema: 47/176, 43.41 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  1404. QA4 Agility, Ema: 55/174, 37.22 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  1405. QA4 Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1406. QJ3 Jumping, Apolo: 75/176, 40.81 s, 9.81 tr. b., 3.97 m/s

  1407. QJ3 Jumping, Ema: 100/176, 36.64 s, 15.64 tr. b., 4.42 m/s

  1408. QJ4 Jumping, Ema: 81/174, 40.29 s, 13.29 tr. b., 4.19 m/s

  1409. QJ4 Jumping, Apolo: Diskvalifikován

  1410. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  1411. Agility, Apolo: 6/16, 63.22 s, 29.22 tr. b., 3.15 m/s

  1412. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1413. Agility Open, Apolo: 12/38, 45.06 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1414. Agility Open, Ema: 15/38, 37.3 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  1415. Jumping Special A2 + A3, Ema: Diskvalifikován

  1416. Jumping Special A2 + A3, Apolo: Diskvalifikován

  1417. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  1418. QA1 Agility, Apolo: 81/213, 53.65 s, 14.65 tr. b., 3.63 m/s

  1419. QA1 Agility, Ema: Diskvalifikován

  1420. QA2 Agility, Ema: 90/204, 44.3 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  1421. QA2 Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1422. QJ1 Jumping, Ema: Diskvalifikován

  1423. QJ1 Jumping, Apolo: Diskvalifikován

  1424. QJ2 Jumping, Apolo: 69/197, 47.45 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  1425. QJ2 Jumping, Ema: Diskvalifikován

  1426. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  1427. Agility I, Apolo: 10/42, 55.23 s, 12.23 tr. b., 3.62 m/s

  1428. Agility I, Ema: Diskvalifikován

  1429. Agility II, Ema: Diskvalifikován

  1430. Agility II, Apolo: Diskvalifikován

  1431. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  1432. Agility Open Large, Apolo: Diskvalifikován

  1433. Agility Open Large, Ema: Diskvalifikován

  1434. Agility Open (neděle) Large, Ema: 7/39, 40.41 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  1435. Agility Open (neděle) Large, Apolo: Diskvalifikován

  1436. Jumping Open Large, Ema: 2/38, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1437. Jumping Open Large, Apolo: 4/38, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1438. Jumping Open (neděle) Large, Apolo: 4/36, 48.08 s, 8.08 tr. b., 3.74 m/s

  1439. Jumping Open (neděle) Large, Ema: Diskvalifikován

  1440. Zkouška LA3, Apolo: Diskvalifikován

  1441. Zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1442. Zkouška LA3 (Ne), Apolo: 10/19, 61.74 s, 23.74 tr. b., 3.19 m/s

  1443. Zkouška LA3 (Ne), Ema: Diskvalifikován

  1444. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  1445. Druhá LA3, Apolo: Diskvalifikován

  1446. První LA3, Apolo: 2/14, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1447. Třetí LA3, Apolo: Diskvalifikován

  1448. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  1449. Agility I, Apolo: Diskvalifikován

  1450. Agility I, Ema: Diskvalifikován

  1451. Agility II, Apolo: 1/7, 46.79 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1452. Agility II, Ema: 4/7, 42.21 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  1453. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  1454. I Agility, Apolo: 1/17, 42.54 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1455. I Agility, Ema: Diskvalifikován

  1456. II Agility, Apolo: 2/17, 57.76 s, 18.76 tr. b., 3.25 m/s

  1457. II Agility, Ema: Diskvalifikován

  1458. III Agility, Apolo: 3/17, 52.58 s, 2.58 tr. b., 3.65 m/s

  1459. III Agility, Ema: Diskvalifikován

  1460. IV Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1461. IV Agility, Ema: Diskvalifikován

  1462. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  1463. LA3-1, Apolo: Diskvalifikován

  1464. LA3-1, Ema: Diskvalifikován

  1465. LA3-2, Ema: 2/13, 45.21 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1466. LA3-2, Apolo: Diskvalifikován

  1467. LA3-3, Apolo: Diskvalifikován

  1468. LA3-3, Ema: Diskvalifikován

  1469. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  1470. II. zkouška LA3, Ema: 5/16, 42.06 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1471. II. zkouška LA3, Apolo: 9/16, 49.71 s, 13.71 tr. b., 3.56 m/s

  1472. I. zkouška LA3, Apolo: 7/16, 48.45 s, 11.45 tr. b., 3.78 m/s

  1473. I. zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1474. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  1475. LA3-1, Apolo: 5/16, 43.57 s, 8.57 tr. b., 3.81 m/s

  1476. LA3-1, Ema: Diskvalifikován

  1477. LA3-2, Apolo: Diskvalifikován

  1478. LA3-2, Ema: Diskvalifikován

  1479. LA3-3, Apolo: Diskvalifikován

  1480. LA3-3, Ema: Diskvalifikován

  1481. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  1482. Agility I, Apolo: 7/12, 41.27 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  1483. Agility I, Ema: Diskvalifikován

  1484. Agility II, Apolo: 7/12, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  1485. Agility II, Ema: Diskvalifikován

  1486. Jumping 2+3, Apolo: Diskvalifikován

  1487. Jumping 2+3, Ema: Diskvalifikován

  1488. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  1489. Jumping Open I, Apolo: 27/43, 44.89 s, 23.63 tr. b., 3.76 m/s

  1490. Jumping Open I, Ema: Diskvalifikován

  1491. Jumping Open II, Apolo: 9/42, 35.68 s, 0.42 tr. b., 4.2 m/s

  1492. Jumping Open II, Ema: Diskvalifikován

  1493. Jumping Open III, Apolo: Diskvalifikován

  1494. Jumping Open III, Ema: Diskvalifikován

  1495. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  1496. 1.zkouška LA3, Apolo: 8/14, 45.9 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  1497. 1.zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1498. 2.zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1499. 2.zkouška LA3, Apolo: Diskvalifikován

  1500. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  1501. Agility, Ema: 12/19, 41.67 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  1502. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1503. Agility Open, Ema: 3/37, 32.31 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  1504. Agility Open, Apolo: 22/37, 44.46 s, 11.46 tr. b., 3.71 m/s

  1505. Jumping Open, Ema: 6/36, 30.34 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1506. Jumping Open, Apolo: 12/36, 36.16 s, 6.16 tr. b., 3.82 m/s

  1507. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  1508. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1509. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1510. Agility I, Ema: Diskvalifikován

  1511. Agility I, Apolo: Diskvalifikován

  1512. Agility II, Apolo: Diskvalifikován

  1513. Agility II, Ema: Diskvalifikován

  1514. Agility III, Ema: Diskvalifikován

  1515. Agility III, Apolo: Diskvalifikován

  1516. Agility IV, Ema: 12/149, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  1517. Agility IV, Apolo: Diskvalifikován

  1518. Jumping I, Ema: 23/182, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1519. Jumping I, Apolo: 27/182, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1520. Jumping II, Apolo: 66/169, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  1521. Jumping II, Ema: Diskvalifikován

  1522. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  1523. Agility I, Apolo: 9/13, 44.89 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  1524. Agility II, Apolo: Diskvalifikován

  1525. Jumping Open, Apolo: 14/40, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1526. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  1527. Agility Ne, Apolo: 51/140, 58.06 s, 25.06 tr. b., 3.34 m/s

  1528. Agility Ne, Ema: Diskvalifikován

  1529. Agility So, Apolo: 81/151, 55.32 s, 25.32 tr. b., 3.42 m/s

  1530. Agility So, Ema: Diskvalifikován

  1531. Jumping So, Apolo: 66/146, 68.04 s, 41.04 tr. b., 2.79 m/s

  1532. Jumping So, Ema: Diskvalifikován

  1533. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  1534. Agility družstva, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1535. Jumping družstva, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1536. Mistrovství A1 - Agility, Cardif Bashmar: 5/40, 30.63 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1537. Mistrovství A1 - Jumping, Cardif Bashmar: 6/41, 41.36 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  1538. Power & Speed A1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1539. Speciální závod - Agility, Cardif Bashmar: 54/140, 36.83 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  1540. Speciální závod - Jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1541. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1542. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  1543. Agility II Open, Apolo: 52/162, 49.39 s, 30.0 tr. b., 4.03 m/s

  1544. Agility II Open, Ema: Diskvalifikován

  1545. Agility I Open, Ema: 44/165, 51.26 s, 6.26 tr. b., 3.88 m/s

  1546. Agility I Open, Apolo: 63/165, 52.28 s, 12.28 tr. b., 3.81 m/s

  1547. Jumping II Open, Apolo: 38/162, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1548. Jumping II Open, Ema: 55/162, 38.86 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  1549. Jumping I Open, Apolo: 64/165, 38.53 s, 9.53 tr. b., 3.97 m/s

  1550. Jumping I Open, Ema: Diskvalifikován

  1551. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  1552. Zkouška 1 LA3, Ema: 3/9, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1553. Zkouška 1 LA3, Apolo: Diskvalifikován

  1554. Zkouška 2 LA3, Ema: Diskvalifikován

  1555. Zkouška 2 LA3, Apolo: Diskvalifikován

  1556. Zkouška 3 LA3, Apolo: 3/7, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1557. Zkouška 3 LA3, Ema: 5/7, 41.53 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  1558. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  1559. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1560. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1561. Jumping, Apolo: 20/51, 35.97 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  1562. Jumping, Ema: Diskvalifikován

  1563. Zk LA3, Apolo: Diskvalifikován

  1564. Zk LA3, Ema: Diskvalifikován

  1565. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  1566. 1.zkouška LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1567. 1.zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1568. 2.zkouška LA2, Apolo: 2/22, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1569. 2.zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1570. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 01. 05. 2015

  1571. zkouška LA 2, Apolo: 3/9, 47.51 s, 11.51 tr. b., 3.83 m/s

  1572. zkouška LA 2, Apolo: Diskvalifikován

  1573. zkouška LA 3, Ema: 3/7, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1574. zkouška LA 3, Ema: 3/7, 47.33 s, 31.33 tr. b., 3.95 m/s

  1575. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  1576. Agility 1, Ema: 50/183, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1577. Agility 1, Apolo: Diskvalifikován

  1578. Agility 2, Apolo: 35/175, 45.06 s, 6.06 tr. b., 4.28 m/s

  1579. Jumping 1, Apolo: Diskvalifikován

  1580. Jumping 1, Ema: Diskvalifikován

  1581. Jumping 2, Apolo: 59/182, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1582. Jumping 2, Ema: 86/182, 36.97 s, 20.0 tr. b., 4.79 m/s

  1583. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  1584. Zkouška 1, Apolo: 5/44, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1585. Zkouška 1, Ema: Diskvalifikován

  1586. Zkouška 2, Apolo: 14/42, 42.89 s, 18.89 tr. b., 3.59 m/s

  1587. Zkouška 2, Ema: Diskvalifikován

  1588. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  1589. 1.zkouška LA2, Apolo: 5/14, 43.53 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  1590. 1.zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1591. 2.zkouška LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1592. 2.zkouška LA3, Ema: 10/18, 47.04 s, 20.0 tr. b., 4.04 m/s

  1593. 3.zkouška LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1594. 3.zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1595. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  1596. 1 zkouska LA2 LA2, Apolo: 4/9, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  1597. 1 zkouska LA3 LA3, Ema: Diskvalifikován

  1598. 2 zkouska LA2 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1599. 2 zkouska LA3 LA3, Ema: Diskvalifikován

  1600. Olomouc Nové Sady - Jarní Psí Hrátky Olomouc, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  1601. Agility Ne L, Apolo: Diskvalifikován

  1602. Agility Ne L, Ema: Diskvalifikován

  1603. Agility So L, Apolo: Diskvalifikován

  1604. Agility So L, Ema: Diskvalifikován

  1605. Jumping Ne L, Apolo: 4/20, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1606. Jumping Ne L, Ema: 14/20, 37.64 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  1607. Jumping So L, Apolo: 6/24, 33.45 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1608. Jumping So L, Ema: Diskvalifikován

  1609. Zkouška Ne LA2, Apolo: 3/11, 52.18 s, 6.18 tr. b., 3.45 m/s

  1610. Zkouška Ne LA3, Ema: Diskvalifikován

  1611. Zkouška So LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1612. Zkouška So LA3, Ema: Diskvalifikován

  1613. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  1614. Agility I, Ema: Diskvalifikován

  1615. Agility II, Ema: Diskvalifikován

  1616. Agility III, Ema: Diskvalifikován

  1617. Agility IV, Ema: Diskvalifikován

  1618. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  1619. 1.Zkouška LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1620. 1.Zkouška LA3, Ema: 3/6, 45.12 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  1621. 2.Zkouška LA2, Apolo: 5/17, 46.5 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  1622. 2.Zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1623. 3.Zkouška LA2, Apolo: 1/17, 42.73 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  1624. 3.Zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1625. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  1626. Agility I, Apolo: Diskvalifikován

  1627. Agility II, Apolo: 6/22, 45.86 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  1628. Agility III, Apolo: Diskvalifikován

  1629. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  1630. Agility I, Apolo: Diskvalifikován

  1631. Agility II, Apolo: 7/26, 36.85 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  1632. Agility III, Apolo: 8/25, 45.67 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  1633. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  1634. ZkA II LA2 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1635. ZkA II LA3 LA3, Ema: 6/11, 50.91 s, 28.91 tr. b., 3.57 m/s

  1636. ZkA I LA2 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1637. ZkA I LA3 LA3, Ema: Diskvalifikován

  1638. ZkA NE II LA2 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1639. ZkA NE II LA3 LA3, Ema: Diskvalifikován

  1640. ZkA NE I LA2 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1641. ZkA NE I LA3 LA3, Ema: Diskvalifikován

  1642. ZkJ LA2 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1643. ZkJ LA3 LA3, Ema: Diskvalifikován

  1644. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  1645. Agility I, Ema: 3/8, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1646. Agility I, Apolo: Diskvalifikován

  1647. Agility II, Apolo: Diskvalifikován

  1648. Agility II, Ema: Diskvalifikován

  1649. Agility III, Apolo: 3/15, 38.1 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  1650. Agility III, Ema: Diskvalifikován

  1651. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  1652. Agility I, Apolo: 10/25, 38.45 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  1653. Agility I, Ema: Diskvalifikován

  1654. Agility II, Ema: 7/11, 39.78 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  1655. Agility II, Apolo: Diskvalifikován

  1656. Jumping 2+3, Ema: 5/35, 33.51 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  1657. Jumping 2+3, Apolo: Diskvalifikován

  1658. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  1659. I. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1660. I. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1661. II. Agility, Apolo: 7/30, 34.07 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  1662. II. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1663. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  1664. Jumping Ne L, Ema: 13/34, 31.02 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  1665. Jumping Ne L, Apolo: Diskvalifikován

  1666. Zkouška II Ne LA2, Apolo: 3/14, 40.24 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  1667. Zkouška II Ne LA3, Ema: Diskvalifikován

  1668. Zkouška I Ne LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1669. Zkouška I Ne LA3, Ema: Diskvalifikován

  1670. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  1671. 1. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1672. 1. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1673. 2. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1674. 2. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1675. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  1676. zkouška 1 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1677. zkouška 1 LA3, Ema: Diskvalifikován

  1678. zkouška 2 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1679. zkouška 2 LA3, Ema: 2/8, 46.91 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  1680. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  1681. 1. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1682. 1. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1683. 2. Agility, Apolo: 8/25, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1684. 2. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1685. 3. Agility, Apolo: 9/25, 45.43 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  1686. 3. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1687. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  1688. 1. zkouška LA2, Apolo: 5/15, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  1689. 1. zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1690. 2. zkouška LA2, Apolo: 3/15, 44.03 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  1691. 2. zkouška LA3, Ema: 5/9, 43.1 s, 15.1 tr. b., 3.97 m/s

  1692. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  1693. I. Agility, Apolo: 2/15, 46.82 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1694. I. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1695. II. Agility, Apolo: 3/14, 47.64 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  1696. II. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1697. Jumping Open, Ema: 6/38, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1698. Jumping Open, Apolo: Diskvalifikován

  1699. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  1700. Zkouška A2 - 1 LA2, Apolo: 2/20, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1701. Zkouška A2 - 2 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1702. Zkouška A2 - 3 LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1703. 1 zkouška LA2, Apolo: 7/18, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  1704. 1 zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1705. 2 zkouška LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1706. 2 zkouška LA3, Ema: Diskvalifikován

  1707. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  1708. A2 zkouska 1, Ema: Diskvalifikován

  1709. A2 zkouska 1, Apolo: Diskvalifikován

  1710. A2 zkouska 2, Apolo: 2/21, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1711. A2 zkouska 2, Ema: 10/21, 35.06 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  1712. A2 zkouska 3, Apolo: 1/21, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1713. A2 zkouska 3, Ema: 3/21, 38.34 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1714. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  1715. Agility Parkur A, Apolo: Diskvalifikován

  1716. Agility Parkur A, Ema: Diskvalifikován

  1717. Agility (Parkur A), Ema: 37/143, 42.88 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  1718. Agility (Parkur A), Apolo: Diskvalifikován

  1719. Agility Parkur C, Apolo: Diskvalifikován

  1720. Agility Parkur C, Ema: Diskvalifikován

  1721. Agility (Parkur C), Ema: Diskvalifikován

  1722. Agility (Parkur C), Apolo: Diskvalifikován

  1723. Agility Trial Parkur A, Apolo: Diskvalifikován

  1724. Agility Trial Parkur A, Ema: Diskvalifikován

  1725. Jumping Parkur B, Apolo: Diskvalifikován

  1726. Jumping Parkur B, Ema: Diskvalifikován

  1727. Jumping (Parkur B), Ema: 17/157, 39.22 s, 1.22 tr. b., 4.46 m/s

  1728. Jumping (Parkur B), Apolo: Diskvalifikován

  1729. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  1730. I. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1731. I. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1732. II. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1733. II. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1734. III. Agility, Ema: 27/94, 47.7 s, 12.7 tr. b., 3.9 m/s

  1735. III. Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1736. II. Jumping, Ema: 27/98, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1737. II. Jumping, Apolo: Diskvalifikován

  1738. I. Jumping, Ema: Diskvalifikován

  1739. I. Jumping, Apolo: Diskvalifikován

  1740. Zlín - Dvojzkoušky agility, 15. 06. 2014

  1741. 1. LA2, Apolo: 4/23, 44.43 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  1742. 1. LA2, Ema: Diskvalifikován

  1743. 2. LA2, Apolo: Diskvalifikován

  1744. 2. LA2, Ema: Diskvalifikován

  1745. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  1746. I Agility, Ema: Diskvalifikován

  1747. I Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1748. II Agility, Ema: 2/28, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1749. II Agility, Apolo: Diskvalifikován

  1750. III Agility, Ema: 4/28, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1751. III Agility, Apolo: 13/28, 46.34 s, 22.34 tr. b., 3.8 m/s

  1752. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  1753. Agility Open I., Ema: Diskvalifikován

  1754. Agility Open I., Apolo: Diskvalifikován

  1755. Agility Open II., Apolo: Diskvalifikován

  1756. Agility Open II., Ema: Diskvalifikován

  1757. Jumping Open I., Apolo: 8/91, 39.36 s, 1.36 tr. b., 4.09 m/s

  1758. Jumping Open I., Ema: 17/91, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  1759. Jumping Open II., Apolo: 7/61, 38.1 s, 4.1 tr. b., 4.02 m/s

  1760. Jumping Open II., Ema: Diskvalifikován

  1761. Jumping Open III, Ema: Diskvalifikován

  1762. Jumping Open III, Apolo: Diskvalifikován

  1763. Přerov - Trojboj „Na vlnách grilu“, 10. 05. 2014

  1764. Agility "zkouška" I., Ema: 1/26, 43.67 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  1765. Agility "zkouška" I., Apolo: 2/20, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1766. Agility "zkouška" II., Apolo: 1/20, 39.61 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  1767. Agility "zkouška" II., Ema: Diskvalifikován

  1768. Agility "zkouška" III., Apolo: 1/17, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1769. Agility "zkouška" III., Ema: 1/26, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1770. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 08. 05. 2014

  1771. zkouška LA 1, Apolo: 2/18, 42.66 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  1772. zkouška LA 1, Apolo: 5/18, 46.92 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  1773. zkouška LA 2, Ema: Diskvalifikován

  1774. zkouška LA 2, Ema: Diskvalifikován

  1775. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  1776. Agility 1, Ema: 23/122, 42.28 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1777. Agility 2, Ema: Diskvalifikován

  1778. Jumping 1, Ema: Diskvalifikován

  1779. Jumping 2, Ema: Diskvalifikován

  1780. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  1781. Zkouška II. LA2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  1782. Zkouška I. LA2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  1783. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  1784. 1.zkouška LA2, Ema: 9/22, 37.46 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  1785. 2.zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  1786. 3.zkouška LA2, Ema: 6/22, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  1787. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  1788. Agility Open, Ema: Diskvalifikován

  1789. Agility "Zkoušky", Ema: Diskvalifikován

  1790. Agility "Zkoušky", Ema: Diskvalifikován

  1791. Jumping Open, Ema: Diskvalifikován

  1792. Jumping Open II, Ema: Diskvalifikován

  1793. Mikulov - Podpálavská drkotačka III., 15. 03. 2014

  1794. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1795. Jumping, Ema: Diskvalifikován

  1796. LA2, Ema: Diskvalifikován

  1797. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 2, 02. 03. 2014

  1798. I. Agility - "Zkouška", Ema: Diskvalifikován

  1799. II. Agility - "Zkouška", Ema: 4/19, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  1800. III. Agility - "Zkouška", Ema: 4/18, 36.55 s, 20.0 tr. b., 4.62 m/s

  1801. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  1802. Agility Open, Ema: 26/57, 43.97 s, 30.0 tr. b., 4.23 m/s

  1803. Agility Open, Ema: Diskvalifikován

  1804. Agility "zkoušky", Ema: Diskvalifikován

  1805. Agility - "Zkoušky", Ema: 2/18, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1806. Jumping Open, Ema: Diskvalifikován

  1807. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  1808. 1. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1809. 2. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1810. 3. Agility, Ema: 5/16, 39.59 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  1811. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  1812. Zkouška II LA2, Ema: Diskvalifikován

  1813. Zkouška I LA2, Ema: Diskvalifikován

  1814. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  1815. Jumping So LA2, Ema: Diskvalifikován

  1816. Zkouška II LA2, Ema: Diskvalifikován

  1817. Zkouška I LA2, Ema: Diskvalifikován

  1818. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  1819. 1. zkouška, Ema: 9/14, 42.11 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  1820. 2. zkouška, Ema: Diskvalifikován

  1821. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  1822. I. Agility, Ema: 12/29, 35.54 s, 25.0 tr. b., 4.0 m/s

  1823. II. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1824. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 02. 11. 2013 - 03. 11. 2013

  1825. Neděle agility L, Ema: 11/36, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1826. Neděle Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  1827. Neděle zkouška LA2, Ema: 3/17, 37.41 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1828. Brno - Podzimní Brno 2013, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  1829. AGILITY L neděle L, Ema: 18/45, 41.68 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  1830. AGILITY L sobota L, Ema: 6/48, 37.29 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  1831. JUMPING L neděle L, Ema: Diskvalifikován

  1832. JUMPING L sobota L, Ema: 12/50, 38.06 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  1833. LA2n LA2, Ema: Diskvalifikován

  1834. LA2s LA2, Ema: 9/24, 47.54 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  1835. Přerov - Dvojzkoušky, 22. 09. 2013

  1836. Agility I., Ema: Diskvalifikován

  1837. Agility II., Ema: Diskvalifikován

  1838. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky Agility, 15. 09. 2013

  1839. zkouška 1 LA2, Ema: Diskvalifikován

  1840. zkouška 2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  1841. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  1842. Jumping 1 L, Ema: Diskvalifikován

  1843. Jumping 2 L, Ema: Diskvalifikován

  1844. Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  1845. Sedlec u Mikulova - 1. Sedlecké trojzkoušky, 31. 08. 2013

  1846. III. LA2, Ema: Diskvalifikován

  1847. II. LA2, Ema: Diskvalifikován

  1848. I. LA2, Ema: Diskvalifikován

  1849. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  1850. II. zkouška LA2, Ema: 5/18, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1851. I.zkouška LA2, Ema: 4/17, 34.15 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  1852. Jumping LA L, Ema: Diskvalifikován

  1853. Větřkovice - zkoušky + zkouškový jumping, 10. 08. 2013

  1854. Jumping LA2, Ema: Diskvalifikován

  1855. Zkouška LA2, Ema: 5/13, 31.81 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  1856. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  1857. 1. agility, Ema: Diskvalifikován

  1858. 1. agility, A3Ch Agira Z Košic: Diskvalifikován

  1859. 2. agility, A3Ch Agira Z Košic: Diskvalifikován

  1860. 2. agility, Ema: Diskvalifikován

  1861. 3. agility, Ema: Diskvalifikován

  1862. 3. agility, A3Ch Agira Z Košic: Diskvalifikován

  1863. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  1864. Agility, Ema: 12/35, 38.09 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1865. Agility I BarkingHeads, Ema: Diskvalifikován

  1866. Agility II BarkingHeads, Ema: Diskvalifikován

  1867. Agility III ArdenGrange, Ema: Diskvalifikován

  1868. Agility IV ArdenGrange, Ema: Diskvalifikován

  1869. Jumping I BarkingHeads, Ema: Diskvalifikován

  1870. Jumping II ArdenGrange, Ema: Diskvalifikován

  1871. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  1872. Agility I., Ema: Diskvalifikován

  1873. Agility II., Ema: Diskvalifikován

  1874. Jumping I., Ema: 10/60, 33.24 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1875. Jumping II., Ema: 11/47, 35.68 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  1876. Jumping III., Ema: Diskvalifikován

  1877. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  1878. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Agility 2.kolo, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1879. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Jumping 1.kolo, Cardif Bashmar: 27/62, 42.4 s, 15.0 tr. b., 3.75 m/s

  1880. Power a Speed - Hra A1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1881. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1882. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1883. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1884. Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů, 02. 06. 2013

  1885. Agility LA2, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1886. Agility LA2, Ema: Diskvalifikován

  1887. 1. agility L, Ema: Diskvalifikován

  1888. 1. agility L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1889. 2. agility L, Ema: 2/37, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1890. 2. agility L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1891. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  1892. Agility, Ema: 30/82, 40.92 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  1893. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1894. Jumping, Ema: Diskvalifikován

  1895. Jumping , Ema: Diskvalifikován

  1896. LA2, Ema: 15/31, 34.75 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  1897. Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané, 11. 05. 2013

  1898. 1. Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1899. 1. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1900. 2. Agility, Ema: 6/23, 37.42 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  1901. 2. Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1902. 3. Agility, Ema: 6/23, 39.39 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  1903. 3. Agility, Cardif Bashmar: 9/23, 44.33 s, 20.0 tr. b., 3.9 m/s

  1904. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  1905. Agility 1, Ema: Diskvalifikován

  1906. Agility 2, Ema: Diskvalifikován

  1907. Jumping 1, Ema: 44/90, 37.52 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  1908. Jumping 2, Ema: Diskvalifikován

  1909. Zkouška, Ema: Diskvalifikován

  1910. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2013, 20. 04. 2013

  1911. Agility, Ema: 5/13, 36.62 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  1912. Agility, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1913. Agility Open, Cardif Bashmar: 19/35, 39.77 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  1914. Agility Open, Ema: Diskvalifikován

  1915. Jumping Open, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1916. Jumping Open, Ema: Diskvalifikován

  1917. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 31. 03. 2013

  1918. I. Agility LA2, Cardif Bashmar: 9/18, 43.77 s, 20.0 tr. b., 3.63 m/s

  1919. I. Agility LA2, Ema: Diskvalifikován

  1920. II. Agility LA2, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1921. II. Agility LA2, Ema: Diskvalifikován

  1922. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  1923. Ne - Agility L, Ema: 7/28, 39.73 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  1924. Ne - Agility L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1925. Ne - Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  1926. Ne - Jumping L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1927. Ne - Zkouška LA1, Cardif Bashmar: 2/8, 29.33 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  1928. Ne - Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  1929. So - Agility L, Ema: 4/28, 40.96 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1930. So - Agility L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1931. So - Jumping L, Ema: 11/29, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1932. So - Jumping L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1933. So - Zkouška LA1, Cardif Bashmar: 4/9, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  1934. So - Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  1935. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  1936. 1. Agility A1, Cardif Bashmar: 4/41, 25.11 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  1937. 1. Agility A2, Ema: Diskvalifikován

  1938. 2. Agility A1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1939. 2. Agility A2, Ema: 4/16, 44.97 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  1940. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  1941. Ne - Agility L, Ema: 14/32, 49.99 s, 15.99 tr. b., 3.54 m/s

  1942. Ne - Agility L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1943. Ne - Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  1944. Ne - Jumping L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1945. Ne - Zkouška LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1946. Ne - Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  1947. So - Agility L, Ema: Diskvalifikován

  1948. So - Agility L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1949. So - Jumping L, Cardif Bashmar: 17/38, 43.5 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  1950. So - Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  1951. So - Zkouška LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1952. So - Zkouška LA2, Ema: 5/14, 34.31 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  1953. Ratenice - Dvojzkoušky - speciál pro Large "O Ratenický Vaťák", 30. 12. 2012

  1954. 1. zkouška LA1 LA1, Cardif Bashmar: 4/24, 37.5 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  1955. 1. zkouška LA2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  1956. 2. zkouška LA1 LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1957. 2. zkouška LA2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  1958. Ratenice - Trojzkoušky "O Ratenickou Beranici", 29. 12. 2012

  1959. 1.zkouška A2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  1960. 2.zkouška A2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  1961. 3.zkouška A2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  1962. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 08. 12. 2012

  1963. Agility, Ema: 18/41, 45.88 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  1964. Jumping, Ema: Diskvalifikován

  1965. Zkoušky, Ema: 6/19, 41.44 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  1966. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 18. 11. 2012

  1967. Agility, Ema: Diskvalifikován

  1968. Jumping, Ema: Diskvalifikován

  1969. Zkoušky, Ema: 7/22, 41.46 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  1970. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  1971. neděle - agility L, Ema: Diskvalifikován

  1972. neděle - agility L, A3Ch Agira Z Košic: Diskvalifikován

  1973. neděle - jumping L, A3Ch Agira Z Košic: 16/33, 33.65 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  1974. neděle - jumping L, Ema: 20/33, 39.06 s, 16.06 tr. b., 3.56 m/s

  1975. neděle - zkouška LA1, A3Ch Agira Z Košic: 1/10, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1976. neděle - zkouška LA2, Ema: 4/16, 42.22 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1977. Třebíč - Podzimky - dvojzkoušky, 28. 09. 2012

  1978. LA2-zkoušky I, Ema: 1/14, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1979. LA2-zkoušky II, Ema: Diskvalifikován

  1980. Chvalnov - 3. MISTROVSTVÍ REPUBLIKY SUPER G AGILITY 2012, 23. 09. 2012

  1981. Agility Super G Large, Ema: Diskvalifikován

  1982. Jumping Super G Large, Ema: Diskvalifikován

  1983. Zkouška A LA2, Ema: 2/18, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1984. Zkouška J2, Ema: 6/18, 31.65 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1985. Zlechov - VI. Zlechovské hopsání, 22. 09. 2012

  1986. Agility L, Ema: 24/50, 42.9 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  1987. Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  1988. Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  1989. Větřkovice - Moravskoslezský pohár III, 01. 09. 2012 - 02. 09. 2012

  1990. Agility L, Ema: Diskvalifikován

  1991. Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  1992. Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  1993. Přerov - BRIT CUP 2012, 25. 08. 2012

  1994. Agility L L, Cardif Bashmar: 16/34, 39.59 s, 25.0 tr. b., 4.02 m/s

  1995. Agility L L, Ema: Diskvalifikován

  1996. Jumping L L, Ema: 9/34, 26.61 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  1997. Jumping L L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  1998. ZK 1 běh LA1, Cardif Bashmar: 4/11, 30.08 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  1999. ZK 1 běh LA2, Ema: Diskvalifikován

  2000. ZK 2 běh LA2, Ema: Diskvalifikován

  2001. Přerov - Dvojí zkoušky, 19. 08. 2012

  2002. 1.zkouska LA2, Ema: Diskvalifikován

  2003. 2.zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  2004. Větřkovice - Táborové závody II, 18. 08. 2012

  2005. Jumping LA1, Cardif Bashmar: 7/12, 39.44 s, 30.0 tr. b., 3.83 m/s

  2006. Jumping LA2, Ema: 3/12, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  2007. Zkouška LA1, Cardif Bashmar: 7/12, 42.31 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  2008. Zkouška LA2, Ema: 1/12, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  2009. Větřkovice - Táborové závody, 11. 08. 2012

  2010. Jumping LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2011. Jumping LA2, Ema: 7/13, 33.88 s, 25.0 tr. b., 4.28 m/s

  2012. Zkouška LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2013. Zkouška LA2, Ema: 7/13, 38.25 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  2014. Brno - Brněnský drak, 15. 07. 2012

  2015. Agility Large, Ema: 14/30, 37.96 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  2016. Agility Large, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2017. Jumping Large, Cardif Bashmar: 20/32, 43.58 s, 39.58 tr. b., 3.3 m/s

  2018. Jumping Large, Ema: Diskvalifikován

  2019. Zkouška LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2020. Zkouška LA2, Ema: 2/11, 32.81 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  2021. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  2022. Agility III / Parkur A L, Ema: Diskvalifikován

  2023. Agility II / Parkur A L, Ema: 63/107, 53.5 s, 23.5 tr. b., 3.27 m/s

  2024. Agility I / Parkur B L, Ema: Diskvalifikován

  2025. Agility IV / Parkur A L, Ema: Diskvalifikován

  2026. Jumping II / Parkur B L, Ema: Diskvalifikován

  2027. Jumping I / Parkur A L, Ema: 63/121, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  2028. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  2029. Test Agility / Parkur A LA2, Ema: Diskvalifikován

  2030. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  2031. Agility Open - neděle L, Ema: Diskvalifikován

  2032. Agility Open - sobota L, Ema: Diskvalifikován

  2033. Jumping Open - neděle L, Ema: Diskvalifikován

  2034. Jumping Open - sobota L, Ema: Diskvalifikován

  2035. Zkoušky neděle LA2, Ema: Diskvalifikován

  2036. Zkoušky sobota LA2, Ema: Diskvalifikován

  2037. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů - II, 10. 06. 2012

  2038. Agility II. L, Ema: 8/26, 33.92 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  2039. Agility II. L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2040. Agility I. L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2041. Agility I. L, Ema: Diskvalifikován

  2042. Agility LA1, Cardif Bashmar: 7/11, 41.03 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  2043. Agility LA2, Ema: Diskvalifikován

  2044. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  2045. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1-Agility L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2046. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A1- Jumping L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2047. Power & Speed A1 L, Cardif Bashmar: 19/36, 32.77 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  2048. Speciální závod Agility L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2049. Speciální závod Jumping L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2050. Tachyon Trophy A1 Jumping L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2051. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  2052. Agility 1 L, Ema: 29/79, 49.98 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  2053. Agility 2 L, Ema: Diskvalifikován

  2054. Jumping 1 L, Ema: 29/70, 43.34 s, 13.34 tr. b., 4.15 m/s

  2055. Jumping 2 L, Ema: Diskvalifikován

  2056. Jumping 3 L, Ema: Diskvalifikován

  2057. Valašské Meziříčí - Dvojzkoušky, 19. 05. 2012

  2058. 1. LA1 LA1, Cardif Bashmar: 17/29, 33.96 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  2059. 1. LA2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  2060. 2. LA1 LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2061. 2. LA2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  2062. Zlín - Příluky - Závody agility, 08. 05. 2012

  2063. AGILITY open L, Ema: Diskvalifikován

  2064. JUMPING open L, Ema: Diskvalifikován

  2065. zkouška LA2, Ema: 7/15, 36.64 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  2066. Zlín - Příluky - dvojzkoušky agility, 01. 05. 2012

  2067. druha zkouska A2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  2068. prvni zkouska A2 LA2, Ema: Diskvalifikován

  2069. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 22. 04. 2012

  2070. LA1II LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2071. LA1I LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2072. LA2II LA2, Ema: Diskvalifikován

  2073. LA2I LA2, Ema: Diskvalifikován

  2074. Zlechov - 2. Zlechovské dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  2075. 1.Zkouška LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2076. 1.Zkouška LA2, Ema: 4/14, 46.09 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  2077. 2.Zkouška LA1, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2078. 2.Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  2079. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 08. 04. 2012

  2080. LA2-II LA2, Ema: Diskvalifikován

  2081. LA2-I LA2, Ema: 12/23, 38.05 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  2082. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů, 01. 04. 2012

  2083. Zkouška III LA2, Ema: Diskvalifikován

  2084. Zkouška II LA2, Ema: Diskvalifikován

  2085. Zkouška I LA2, Ema: Diskvalifikován

  2086. Prostějov - Faktor strachu aneb 4 in 1, 25. 03. 2012

  2087. zkouška č.1, Ema: Diskvalifikován

  2088. zkouška č.2, Ema: Diskvalifikován

  2089. zkouška č.3, Ema: Diskvalifikován

  2090. zkouška č.4, Ema: Diskvalifikován

  2091. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - III, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  2092. Ne - Agility L, Ema: Diskvalifikován

  2093. Ne - Jumping L, Ema: 8/15, 34.72 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  2094. Ne - Zkoušky LA2, Ema: 1/5, 41.97 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  2095. So - Agility L, Ema: Diskvalifikován

  2096. So - Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  2097. So - Zkoušky LA2, Ema: Diskvalifikován

  2098. Horka nad Moravou - Zimní závody pro každého, 19. 02. 2012

  2099. 1. Agility A0 L, Cardif Bashmar: Diskvalifikován

  2100. 1. Agility LA2, Ema: 10/15, 45.48 s, 25.0 tr. b., 3.52 m/s

  2101. 2.Agility A0 L, Cardif Bashmar: 4/7, 23.84 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  2102. 2. agility LA2, Ema: Diskvalifikován

  2103. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - II, 11. 02. 2012 - 12. 02. 2012

  2104. Ne - Agility L, Ema: Diskvalifikován

  2105. Ne - Jumping L, Ema: 9/23, 35.0 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  2106. Ne - Zkoušky LA2, Ema: Diskvalifikován

  2107. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - I, 14. 01. 2012 - 15. 01. 2012

  2108. Neděle - Agility L, Ema: Diskvalifikován

  2109. Neděle - Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  2110. Neděle - Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  2111. Přerov - Závody agility, 28. 08. 2011

  2112. JUMP L L, Ema: 4/23, 30.54 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  2113. OPEN L L, Ema: Diskvalifikován

  2114. ZKOUŠKA LA2, Ema: Diskvalifikován

  2115. Prostějov - "Skok za skokem" IV, 20. 08. 2011 - 21. 08. 2011

  2116. Open Agility L, Ema: Diskvalifikován

  2117. Open Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  2118. Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  2119. Větřkovice - Moravskoslezský pohár II, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  2120. Agility 2 L, Ema: Diskvalifikován

  2121. Jumping 2 L, Ema: 8/17, 36.4 s, 19.4 tr. b., 4.12 m/s

  2122. Zkouška LA2, Ema: Diskvalifikován

  2123. Větřkovice - Moravskoslezský pohár I, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  2124. Agility L, Ema: Diskvalifikován

  2125. Jumping L, Ema: Diskvalifikován

  2126. Zkoušky LA2, Ema: Diskvalifikován

  2127. Valašské Meziříčí - Dvoje zkoušky, 21. 05. 2011

  2128. Zkoušky 1. LA2, Ema: Diskvalifikován

  2129. Zkoušky 2. LA2, Ema: Diskvalifikován

  2130. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - II, 12. 02. 2011 - 13. 02. 2011

  2131. Vosacup 2011 - II, Ema: 13/24, 35.91 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  2132. Vosacup 2011 - II, Ema: Diskvalifikován

  2133. Vosacup 2011 - II, Ema: Diskvalifikován

  2134. Ludslavice u Zlína - O Zlínský ranec IV. a MČR ACD, 28. 09. 2010

  2135. Agility Large, Ema: Diskvalifikován

  2136. Jump Large, Ema: Diskvalifikován

  2137. ZK LA1, Ema: Diskvalifikován