Cz En

Adéla Řeholová

  1. Číslo: 002816
  2. OSA: Grant agility
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2020
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 028310 (ML), Chiquita Fitmin

  2. 086513 (ML), Amber Sky Based on ball

  3. 055914 (M), Brendy Ganden Monge

  4. 083316 (S), A3Ch Baccara Top Narcis

  5. 075817 (M), Calibré Fort Fox

Výsledky

  1. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  2. 1. Zkouška MA3, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  3. 2. Jumping M, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  4. 2. Zkouška MA3, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  5. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  6. 1.zkouška MA3, Calibré Fort Fox: 3/9, 47.64 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  7. 2.zkouška MA3, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  8. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  9. 1. Zkouška MA3, Calibré Fort Fox: 5/10, 46.69 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  10. 2. Zkouška MA3, Calibré Fort Fox: 2/10, 51.06 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  11. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  12. Jumping M, Calibré Fort Fox: 1/13, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  13. Zkouška II. MA3, Calibré Fort Fox: 1/7, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  14. Zkouška I. MA3, Calibré Fort Fox: 2/7, 47.73 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  15. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  16. Agility M, Calibré Fort Fox: 2/15, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  17. Jumping M, Calibré Fort Fox: 5/15, 43.7 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  18. MA3, Calibré Fort Fox: 2/9, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  19. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  20. 1. Zkouška MA3, Calibré Fort Fox: 1/1, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  21. 2. zkouška MA3, Calibré Fort Fox: 1/1, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  22. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  23. Zkouška1 MA3, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  24. Zkouška2 MA3, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  25. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  26. Agility M, Calibré Fort Fox: 13/25, 39.27 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  27. Jumping M, Calibré Fort Fox: 15/25, 33.7 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  28. Zkouška A2 M, Calibré Fort Fox: 1/9, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  29. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  30. Neděle Agility MA, Calibré Fort Fox: 4/20, 40.02 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  31. Neděle Jumping MA, Calibré Fort Fox: 2/20, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  32. Neděle Zkouška MA2, Calibré Fort Fox: 2/9, 38.42 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  33. Sobota Agility MA, Calibré Fort Fox: 8/21, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  34. Sobota Jumping MA, Calibré Fort Fox: 3/20, 31.44 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  35. Sobota Zkouška MA2, Calibré Fort Fox: 1/8, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  36. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  37. Soutěž družstev, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  38. Soutěž družstev, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  39. Soutěž dvojic, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  40. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Calibré Fort Fox: 16/18, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  41. Soutěž klubů, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  42. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  43. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  44. 1. Zka - MA2, Calibré Fort Fox: 1/6, 26.33 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  45. 2. Zka - MA2, Calibré Fort Fox: 1/6, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  46. Jumping - Medium, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  47. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  48. QA1 agility, Calibré Fort Fox: 5/57, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  49. QA2 agility, Calibré Fort Fox: 29/57, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  50. QA3 agility, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  51. QJ1 jumping, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  52. QJ2 jumping, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  53. QJ3 jumping, Calibré Fort Fox: 40/57, 43.39 s, 14.39 tr. b., 4.22 m/s

  54. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  55. Agility Trial, Calibré Fort Fox: 1/3, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  56. Jumping Trial, Calibré Fort Fox: 1/3, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  57. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  58. Agility 1, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  59. Agility 2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  60. Agility 3, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  61. Jumping 1, Calibré Fort Fox: 11/23, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  62. Jumping 2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  63. Jumping 3, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  64. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  65. Ju Agility IV, Calibré Fort Fox: 13/20, 42.42 s, 7.26 tr. b., 4.67 m/s

  66. Ju Agility V, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  67. Ju Agility VI, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  68. Ju Jumping IV, Calibré Fort Fox: 8/20, 29.51 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  69. Ju Jumping V, Calibré Fort Fox: 3/19, 32.72 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  70. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  71. I Agility Open, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  72. II Agility Open, Calibré Fort Fox: 5/66, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  73. II Jumping Open, Calibré Fort Fox: 7/66, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  74. I Jumping Open, Calibré Fort Fox: 5/69, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  75. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  76. AGILITY, Calibré Fort Fox: 2/22, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  77. AGILITY, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  78. JUMPING, Calibré Fort Fox: 6/24, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  79. JUMPING, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  80. MA2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  81. MA2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  82. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  83. 1. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  84. 2. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  85. Junioři M, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  86. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  87. Agility I, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  88. Agility II, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  89. Agility III, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  90. Jumping I, Calibré Fort Fox: 9/21, 41.68 s, 7.1 tr. b., 4.51 m/s

  91. Jumping II, Calibré Fort Fox: 12/21, 45.78 s, 15.32 tr. b., 3.93 m/s

  92. Jumping III, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  93. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  94. 1. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  96. Junioři M, Calibré Fort Fox: 1/6, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  97. Řitka - Zkoušky - únor 2018, 09. 02. 2018

  98. 1. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  99. 2. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  100. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  101. 1. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  102. 2. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: 2/5, 41.0 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  103. Junioři M, Calibré Fort Fox: 1/7, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  104. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  105. II. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: 1/11, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  106. I. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: 1/11, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  107. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  108. Agility, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  109. Jumping, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  110. Zkouška MA2, Calibré Fort Fox: 4/5, 43.44 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  111. Řitka - Zkoušky - leden 2018, 12. 01. 2018

  112. 1. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: 1/2, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  113. 2. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: 1/2, 38.12 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  114. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  115. III. zkouška MA1, Calibré Fort Fox: 1/5, 25.16 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  116. II. Zkouška MA1, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  117. I. Zkouška MA1, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  118. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  119. 1. zkouška MA1, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  120. 2. zkouška MA1, Calibré Fort Fox: 1/9, 27.56 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  121. Junioři M, Calibré Fort Fox: 1/8, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  122. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  123. 1. zkouška MA1, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška MA1, Calibré Fort Fox: 1/3, 25.43 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  125. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  126. 1. A0 MA1, Calibré Fort Fox: 1/6, 23.71 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  127. 2. A0 MA1, Calibré Fort Fox: 1/6, 22.42 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  128. Junioři M, Calibré Fort Fox: 1/5, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  129. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  130. Agility Kluby Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  131. Jumping Družstva Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  132. Jumping Dvojice Large, Amber Sky Based on ball: 16/57, 27.62 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  133. Podle roku narození Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  134. Soutěž feny proti psům Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  135. Soutěž plemen Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  136. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  137. Hra S, A3Ch Baccara Top Narcis: Diskvalifikován

  138. Jumping S, A3Ch Baccara Top Narcis: 5/9, 46.4 s, 16.4 tr. b., 2.78 m/s

  139. Zkouška SA1, A3Ch Baccara Top Narcis: Diskvalifikován

  140. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  141. Agility Individuals Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  142. Agility Pairs Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  143. Agility Teams Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  144. Jumping Individuals Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  145. Jumping Nations Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  146. Jumping Pairs Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  147. Jumping Teams Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  148. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  149. Agility 1 Ju, Amber Sky Based on ball: 19/33, 40.78 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  150. Agility 2 Ju, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  151. Agility 3 Ju, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  152. Agility 4 Ju, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  153. Jumping 1 Ju, Amber Sky Based on ball: 20/33, 30.91 s, 11.26 tr. b., 4.82 m/s

  154. Jumping 2 Ju, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  155. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  156. 1. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  157. 2. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: 3/12, 33.34 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  158. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  159. 1. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: 3/15, 27.78 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  160. 2. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  161. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  162. 1. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  163. 2. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: 11/28, 37.8 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  164. Junioři L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  165. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  166. 1. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  167. Junioři L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  168. Junioři S, A3Ch Baccara Top Narcis: Diskvalifikován

  169. Kategorie A0 SA1, A3Ch Baccara Top Narcis: 1/3, 17.74 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  170. Kategorie A0 SA1, A3Ch Baccara Top Narcis: 1/3, 39.35 s, 6.35 tr. b., 2.85 m/s

  171. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  172. JUMPING_LA2 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  173. LA2_1 LA2, Amber Sky Based on ball: 9/17, 33.37 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  174. LA2_2 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  175. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  176. JUMPING_LA2 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  177. LA2_1 LA2, Amber Sky Based on ball: 3/13, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  178. LA2_2 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  179. Královice - ZKOUŠKY AGILITY, 06. 11. 2016

  180. 1. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  181. 2. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  182. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  183. 1. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: 13/31, 28.38 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  184. 2. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  185. Juniorský běh L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  186. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  187. Agility družstva, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  188. Agility - junioři, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  189. Jumping družstva, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  190. Jumping - junioři, Amber Sky Based on ball: 29/54, 37.86 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  191. Běšiny - Zkoušky - říjen 2016, 02. 10. 2016

  192. 1. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: 6/9, 33.31 s, 20.0 tr. b., 5.01 m/s

  193. 2. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  194. Běšiny - 15. GRANT PRIX BOHEMIA 2016, 01. 10. 2016

  195. Grant Prix - Agility Open Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  196. Grant Prix - Jumping OpenLarge, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  197. Zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  198. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  199. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  200. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  201. Zka - LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  202. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  203. Agility Kluby Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  204. Agility Plemen Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  205. Agility - podle roku narození Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  206. Jumping Družstev Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  207. Jumping Dvojic Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  208. Jumping Feny-Psi Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  209. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  210. 1. Zka, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  211. 2. Zka, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  212. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  213. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  214. 1Q Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  215. 2Q Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  216. Družstva - Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  217. Družstva - Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  218. Jednotlivci A1 - Agility, Amber Sky Based on ball: 5/39, 34.73 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  219. Jednotlivci A1 - Jumping, Amber Sky Based on ball: 18/38, 30.91 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  220. Power & speed A1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  221. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Amber Sky Based on ball: 16/38, 26.23 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  222. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  223. Agility Open III Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  224. Agility Open II Large, Amber Sky Based on ball: 14/34, 38.5 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  225. Agility Open I Large (i družstva), Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  226. Jumping Open III Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  227. Jumping Open II Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  228. Jumping Open I Large (i družstva), Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  229. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  230. Agility L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  231. Jumping L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  232. Zkouska IV LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  233. Zkouska VII LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  234. Zkouska VI LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  235. Zkouska V LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  236. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  237. J Agility 1, Amber Sky Based on ball: 18/46, 41.32 s, 12.06 tr. b., 4.4 m/s

  238. J Agility 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  239. J Agility 3, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  240. J Agility 4, Amber Sky Based on ball: 21/44, 37.15 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  241. J Jumping 1, Amber Sky Based on ball: 26/46, 37.16 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  242. J Jumping 2, Amber Sky Based on ball: 9/45, 29.65 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  243. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  244. Zka 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  245. Zka 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  246. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  247. QA1 Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  248. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  249. Agility I, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  250. Agility II, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  251. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  252. Zkouska LA2 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  253. Zkouska LA2 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  254. Zkouska LA2 3, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  255. Zkouska LA2 4, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  256. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  257. Agility, Amber Sky Based on ball: 27/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  258. Agility 2, Amber Sky Based on ball: 30/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  259. Jumping, Amber Sky Based on ball: 39/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  260. Jumping 2, Amber Sky Based on ball: 28/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  261. Zkouška, Amber Sky Based on ball: 5/16, 35.45 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  262. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  263. 1. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  264. 2. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  265. JUNIOŘI L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  266. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  267. agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  268. jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  269. zkouška, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  270. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  271. Agility SuperG Basic Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  272. Jumping SuperG Basic Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  273. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  274. Agility LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  275. Jumping LA neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  276. Jumping LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  277. Zkoušky LA2 neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  278. Zkoušky LA2 sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  279. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  280. 1. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  281. 2. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  282. JUNIOŘI L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  283. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  284. A2 (Top Cup) Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  285. Agility Open (TopCup) Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  286. Zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: 3/5, 29.86 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  287. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  288. Jumping LA2, Amber Sky Based on ball: 5/16, 29.72 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  289. Zkouška A2 - 1 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  290. Zkouška A2 - 2 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  291. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  292. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  293. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  294. ZkA, Amber Sky Based on ball: 10/15, 32.85 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  295. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  296. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", Amber Sky Based on ball: 30/53, 42.26 s, 20.0 tr. b., 3.81 m/s

  297. Jumping L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  298. Zkouška Agility LA2, Amber Sky Based on ball: 8/20, 44.44 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  299. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  300. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  301. Agility - D, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  302. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  303. Jumping - D, Amber Sky Based on ball: 5/23, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  304. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  305. Agility Ne, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  306. Agility So, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  307. Jumping Ne, Amber Sky Based on ball: 22/50, 35.59 s, 11.59 tr. b., 3.46 m/s

  308. Jumping So, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  309. ZkA Ne, Amber Sky Based on ball: 9/20, 41.58 s, 20.0 tr. b., 3.63 m/s

  310. ZkA So, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  311. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  312. Agility L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  313. Agility NE L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  314. Jumping L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  315. Jumping NE L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  316. Zkouška NE LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  317. Zouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  318. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  319. Agility klubů, Amber Sky Based on ball: 44/44, 43.0 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  320. Jumping družstev, Amber Sky Based on ball: 3/49, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  321. Jumping dvojic, Amber Sky Based on ball: 19/49, 39.19 s, 20.0 tr. b., 4.34 m/s

  322. Soutěž feny proti psům, Amber Sky Based on ball: 27/48, 34.07 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  323. Soutěž podle roku narození, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  324. Cvikov - 20. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2015

  325. Zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  326. Cvikov - 19. Cvikovské zkoušky agility, 03. 08. 2015

  327. Zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  328. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  329. 1. Zka, Amber Sky Based on ball: 5/13, 39.23 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  330. 2. Zka, Amber Sky Based on ball: 9/13, 43.17 s, 19.17 tr. b., 3.34 m/s

  331. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  332. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  333. Agility LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  334. Jumping LA neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  335. Jumping LA sobota, Amber Sky Based on ball: 24/35, 37.63 s, 20.0 tr. b., 4.65 m/s

  336. Zkoušky LA2 neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  337. Zkoušky LA2 sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  338. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  339. Agility I, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  340. Agility II, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  341. Agility Open, Amber Sky Based on ball: 12/21, 38.92 s, 20.0 tr. b., 4.42 m/s

  342. Jumping Open, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  343. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  344. Agility družstva, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  345. Jumping družstva, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  346. Mistrovství A1 - Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  347. Mistrovství A1 - Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  348. Power & Speed A1, Amber Sky Based on ball: 5/37, 25.91 s, 18.91 tr. b., 3.47 m/s

  349. Speciální závod - Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  350. Speciální závod - Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  351. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  352. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  353. Agility Ne, Amber Sky Based on ball: 9/28, 34.92 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  354. Agility So, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  355. Jumping Ne, Amber Sky Based on ball: 10/28, 37.98 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  356. Jumping So, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  357. Zka Ne, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  358. Zka So, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  359. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  360. Agility 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  361. Agility 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  362. Jumping 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  363. Jumping 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  364. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  365. Zkouška 1, Amber Sky Based on ball: 15/44, 37.62 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  366. Zkouška 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  367. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  368. Agility III - Large - Děti, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  369. Agility II - Large - Děti, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  370. Agility I - Large - Děti, Amber Sky Based on ball: 7/15, 33.93 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  371. Agility IV - Large - Děti, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  372. Jumping II - Large - Děti, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  373. Jumping I - Large - Děti, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  374. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  375. 1. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  376. 2. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  377. 3. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: 6/10, 40.79 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  378. Junioři L, Amber Sky Based on ball: 2/5, 35.0 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  379. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  380. 1. Zka, Amber Sky Based on ball: 10/15, 30.23 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  381. 2. Zka, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  382. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  383. 1. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  384. 2. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  385. junioři L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  386. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  387. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  388. Jumping, Amber Sky Based on ball: 16/49, 27.8 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  389. Zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: 7/20, 37.96 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  390. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  391. 1.ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  392. 2.ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  393. Juniorský běh - 4.kolo L, Amber Sky Based on ball: 1/8, 34.44 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  394. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  395. Agility LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  396. Jumping LA neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  397. Jumping LA sobota, Amber Sky Based on ball: 33/77, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  398. Zkoušky LA2 neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  399. Zkoušky LA2 sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  400. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  401. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  402. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  403. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  404. Agility LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  405. Jumping LA neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  406. Jumping LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  407. Zkoušky LA2 neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  408. Zkoušky LA2 sobota, Amber Sky Based on ball: 11/32, 48.4 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  409. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  410. 1.ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  411. 2.ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  412. Junioři 2. kolo L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  413. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  414. Junioři LARGE L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  415. LA2 -1. zk LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  416. LA2 - 2. zk LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  417. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  418. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  419. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  420. ZkA, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  421. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  422. Agility jednotlivci, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  423. Družstva - Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  424. Družstva - Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  425. Jumping jednotlivci, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  426. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  427. 1 zkouška MA2, Brendy Ganden Monge: Diskvalifikován

  428. 2 zkouška MA2, Brendy Ganden Monge: Diskvalifikován

  429. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  430. Zkouška 1 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  431. Zkouška 1 MA2, Brendy Ganden Monge: Diskvalifikován

  432. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  433. Agility (Parkur A), Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  434. Agility Parkur A, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  435. Agility (Parkur C), Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  436. Agility Parkur C, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  437. Agility Trial Parkur A, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  438. Jumping (Parkur B), Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  439. Jumping Parkur B, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  440. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  441. Agility, Amber Sky Based on ball: 16/30, 33.3 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  442. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  443. ZkA, Amber Sky Based on ball: 6/12, 32.91 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  444. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  445. Agility děti, Amber Sky Based on ball: 3/7, 34.28 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  446. Jumping děti, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  447. Zkouška, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  448. Zkouška 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  449. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  450. Děti Agility 1, Amber Sky Based on ball: 5/8, 35.53 s, 10.53 tr. b., 4.14 m/s

  451. Děti Agility 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  452. Děti Agility 3, Amber Sky Based on ball: 5/8, 36.51 s, 22.51 tr. b., 4.3 m/s

  453. Děti Agility 4, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  454. Děti Jumping 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  455. Děti Jumping 2, Amber Sky Based on ball: 4/8, 29.49 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  456. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  457. Jumping - III. kvalifikační běh, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  458. ZkA 2, Amber Sky Based on ball: 2/6, 32.93 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  459. Praha - Velká Chuchle - 7. Jarní cena + 1. Aussie Cup, 04. 05. 2014

  460. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  461. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  462. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Amber Sky Based on ball: 4/14, 35.03 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  463. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  464. Agility 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  465. Agility 2, Amber Sky Based on ball: 32/118, 50.95 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  466. Jumping 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  467. Jumping 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  468. Zkouška, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  469. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  470. Agility, Amber Sky Based on ball: 7/12, 32.54 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  471. ZkA, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  472. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  473. ZkA 1, Amber Sky Based on ball: 3/5, 33.52 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  474. ZkA 2, Amber Sky Based on ball: 4/5, 31.67 s, 30.0 tr. b., 4.39 m/s

  475. ZKA 3, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  476. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  477. Horní Počernice, 1. běh, Amber Sky Based on ball: 10/22, 31.41 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  478. Horní Počernice, 2. běh, Amber Sky Based on ball: 1/22, 26.28 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  479. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  480. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  481. Agility finále, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  482. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  483. ZkA, Amber Sky Based on ball: 2/6, 36.44 s, 20.0 tr. b., 3.68 m/s

  484. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  485. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  486. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  487. ZkA, Amber Sky Based on ball: 4/7, 31.3 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  488. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  489. Heroutice, 1. běh, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  490. Heroutice, 2. běh, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  491. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  492. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  493. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  494. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  495. Zkouška, Amber Sky Based on ball: 1/3, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  496. Zkouška, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  497. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 5, 02. 03. 2014

  498. JUMPING 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  499. JUMPING 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  500. LA1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  501. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  502. Zkouška 1 LA1, Amber Sky Based on ball: 6/14, 26.97 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  503. Zkouška 2 LA1, Amber Sky Based on ball: 3/14, 31.47 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  504. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  505. Agility LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  506. Jumping LA neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  507. Jumping LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  508. Zkoušky LA1 neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  509. Zkoušky LA1 sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  510. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  511. Jumping - Ne, Chiquita Fitmin: 10/24, 54.49 s, 22.49 tr. b., 3.06 m/s

  512. Zka2, Chiquita Fitmin: 3/8, 61.51 s, 11.51 tr. b., 3.09 m/s

  513. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  514. Agility 1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  515. Jumping 1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  516. Zkouška, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  517. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  518. Agility 1 L, Chiquita Fitmin: 5/9, 60.2 s, 38.2 tr. b., 3.07 m/s

  519. Agility 2 L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  520. Agility 3 L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  521. Agility 4 L, Chiquita Fitmin: 5/9, 42.32 s, 14.32 tr. b., 3.9 m/s

  522. Jumping 1 L, Chiquita Fitmin: 9/9, 47.69 s, 28.69 tr. b., 3.46 m/s

  523. Jumping 2 L, Chiquita Fitmin: 7/9, 38.66 s, 24.66 tr. b., 3.62 m/s

  524. Sekvence 1 L, Chiquita Fitmin: 6/9, 38.85 s, 21.85 tr. b., 3.35 m/s

  525. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  526. Agility, Chiquita Fitmin: 13/23, 49.78 s, 21.78 tr. b., 3.62 m/s

  527. Jumping, Chiquita Fitmin: 11/24, 55.68 s, 35.68 tr. b., 2.48 m/s

  528. ZkA, Chiquita Fitmin: 5/10, 53.25 s, 19.25 tr. b., 2.82 m/s

  529. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  530. Zkouška 1 LA2, Chiquita Fitmin: 8/12, 60.33 s, 32.33 tr. b., 2.49 m/s

  531. Zkouška 2 LA2, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  532. Zkouška 3 LA2, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  533. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  534. Agility - neděle L, Chiquita Fitmin: 14/26, 59.0 s, 29.0 tr. b., 2.41 m/s

  535. Agility - sobota L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  536. Finále L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  537. Jumping - neděle L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  538. Jumping - sobota L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  539. Zkouška So LA2, Chiquita Fitmin: 8/10, 65.23 s, 29.23 tr. b., 2.19 m/s

  540. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  541. Agility L, Chiquita Fitmin: 22/40, 50.33 s, 16.33 tr. b., 3.06 m/s

  542. Jumping L, Chiquita Fitmin: 20/40, 37.02 s, 7.02 tr. b., 3.54 m/s

  543. Zkouška LA2, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  544. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  545. Agility L, Chiquita Fitmin: 13/32, 54.69 s, 12.69 tr. b., 3.4 m/s

  546. Jumping L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  547. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  548. Zka1, Chiquita Fitmin: 2/6, 47.99 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  549. Zka2, Chiquita Fitmin: 3/6, 45.86 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  550. Ústí nad Labem - Trmice - II. Trmické dvojzkoušky agility a II. kolo soutěže klubů, 13. 10. 2012

  551. Zkouška II. LA2, Chiquita Fitmin: 6/12, 41.4 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  552. Zkouška I. LA2, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  553. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  554. Agility L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  555. Jumping L, Chiquita Fitmin: 11/35, 48.39 s, 10.39 tr. b., 3.43 m/s

  556. Zkouška LA2, Chiquita Fitmin: 4/11, 44.07 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  557. Píšťany - Dvojzkoušky – Porta Bohemica, 28. 09. 2012

  558. Zka1, Chiquita Fitmin: 8/12, 53.73 s, 12.73 tr. b., 2.98 m/s

  559. Zka2, Chiquita Fitmin: 5/12, 55.17 s, 5.17 tr. b., 3.19 m/s

  560. Most - II. ročník Poháru Rastavy, 22. 09. 2012 - 23. 09. 2012

  561. Agility L, Chiquita Fitmin: 13/23, 50.09 s, 17.09 tr. b., 3.15 m/s

  562. Jumping L, Chiquita Fitmin: 9/21, 47.19 s, 18.19 tr. b., 3.39 m/s

  563. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 2/6, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  564. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  565. Agility jednotlivci, Chiquita Fitmin: 5/7, 46.36 s, 10.0 tr. b., 3.34 m/s

  566. Družstva - Agility, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  567. Hra, Chiquita Fitmin: 6/7, 46.46 s, 0.0 tr. b., 2.91 m/s

  568. Jumping jednotlivci, Chiquita Fitmin: 4/7, 49.44 s, 14.44 tr. b., 2.75 m/s

  569. Louny - Hurá na prázdniny, 30. 06. 2012

  570. Agility L, Chiquita Fitmin: 15/27, 58.84 s, 23.84 tr. b., 3.14 m/s

  571. Jumping L, Chiquita Fitmin: 14/29, 47.12 s, 20.12 tr. b., 3.29 m/s

  572. Zkoušky LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  573. Jablonec nad Nisou - Lukášov - ČMKU Junior Open 2012, 15. 06. 2012 - 16. 06. 2012

  574. Agility Open - děti L, Chiquita Fitmin: 2/5, 62.07 s, 22.07 tr. b., 2.71 m/s

  575. Jumping Open - děti L, Chiquita Fitmin: 2/5, 55.4 s, 25.4 tr. b., 2.89 m/s

  576. Jumping Open - děti L, Chiquita Fitmin: 2/5, 47.13 s, 12.13 tr. b., 3.61 m/s

  577. Zkouška Agility - děti LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  578. Oldřichov - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství KCHN čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 09. 06. 2012

  579. 1. Zkouška, Chiquita Fitmin: 1/6, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  580. 2. Zkouška, Chiquita Fitmin: 1/6, 38.28 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  581. Skochovice - CZECH OPEN 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  582. Agility, Chiquita Fitmin: 26/46, 59.12 s, 28.12 tr. b., 2.84 m/s

  583. AGILITY DRUŽSTVA, Chiquita Fitmin: 26/46, 85.38 s, 50.38 tr. b., 2.32 m/s

  584. AGILITY II, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  585. JUMPING, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  586. JUMPING DRUŽSTVA, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  587. JUMPING II, Chiquita Fitmin: 21/45, 62.03 s, 24.03 tr. b., 3.11 m/s

  588. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  589. Agility 1 Děti Large, Chiquita Fitmin: 5/6, 57.69 s, 27.69 tr. b., 2.79 m/s

  590. Agility 2 Děti Large, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  591. Agility 3 Large Děti, Chiquita Fitmin: 4/6, 53.62 s, 16.62 tr. b., 3.32 m/s

  592. Agility 4 Large Děti, Chiquita Fitmin: 4/6, 58.12 s, 22.12 tr. b., 2.7 m/s

  593. Jumping 1 Děti Large, Chiquita Fitmin: 5/6, 44.28 s, 10.28 tr. b., 3.39 m/s

  594. Jumping 2 Large Děti, Chiquita Fitmin: 4/6, 49.15 s, 14.15 tr. b., 3.46 m/s

  595. Sekvence 1 Děti Large, Chiquita Fitmin: 4/6, 49.95 s, 9.95 tr. b., 2.82 m/s

  596. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  597. Zkouška II. LA1, Chiquita Fitmin: 10/16, 40.06 s, 10.0 tr. b., 3.34 m/s

  598. Zkouška I. LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  599. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  600. LA1-2-Ne LA1, Chiquita Fitmin: 15/28, 58.22 s, 31.22 tr. b., 2.39 m/s

  601. LA1-Ne LA1, Chiquita Fitmin: 18/28, 61.16 s, 27.16 tr. b., 2.42 m/s

  602. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  603. Agility, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  604. Jumping, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  605. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  606. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  607. Agility L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  608. Jumping L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  609. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 3/9, 47.09 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  610. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  611. Agility Ne, Chiquita Fitmin: 10/30, 42.44 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  612. Agility So, Chiquita Fitmin: 10/27, 45.84 s, 15.0 tr. b., 3.47 m/s

  613. Jumping Ne, Chiquita Fitmin: 8/30, 42.28 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  614. Jumping So, Chiquita Fitmin: 7/27, 41.64 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  615. Zk Ne, Chiquita Fitmin: 4/7, 43.25 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  616. Zk So, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  617. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  618. Zk1, Chiquita Fitmin: 1/4, 36.36 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  619. Zk2, Chiquita Fitmin: 1/4, 40.61 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  620. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  621. AGILITY-L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  622. JUMPING-L, Chiquita Fitmin: 21/39, 58.1 s, 28.1 tr. b., 2.91 m/s

  623. JUMPING-L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  624. LA1, Chiquita Fitmin: 6/11, 48.36 s, 11.36 tr. b., 2.96 m/s

  625. LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  626. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  627. Zk 1, Chiquita Fitmin: 2/10, 39.23 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  628. Zk 2, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  629. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  630. ZK 1, Chiquita Fitmin: 5/11, 50.86 s, 15.86 tr. b., 2.63 m/s

  631. Zk 2, Chiquita Fitmin: 1/11, 44.55 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  632. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  633. JUMPING-L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  634. LA1, Chiquita Fitmin: 3/7, 37.77 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  635. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2011, 29. 10. 2011

  636. Zk 1, Chiquita Fitmin: 8/15, 51.41 s, 14.41 tr. b., 3.21 m/s

  637. Zk 2, Chiquita Fitmin: 11/15, 57.8 s, 20.8 tr. b., 3.13 m/s

  638. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  639. Agility jednotlivců L - děti L, Chiquita Fitmin: 6/10, 43.25 s, 10.25 tr. b., 3.1 m/s

  640. Jumping jednotlivců L - děti L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  641. Most - O Pohár Rastavy, 03. 09. 2011 - 04. 09. 2011

  642. AGILITY L, Chiquita Fitmin: 11/14, 57.55 s, 11.55 tr. b., 2.94 m/s

  643. AGILITY L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  644. JUMPING L, Chiquita Fitmin: 7/14, 57.42 s, 26.42 tr. b., 2.56 m/s

  645. JUMPING L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  646. ZKOUŠKA LA1, Chiquita Fitmin: 3/6, 49.9 s, 5.0 tr. b., 3.07 m/s

  647. ZKOUŠKA LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  648. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  649. 13.8. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 5/11, 54.66 s, 19.66 tr. b., 2.47 m/s

  650. Agility L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  651. Jumping L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  652. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  653. Agility L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  654. Denní Jumping 1.kolo L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  655. Denní Jumping 3.kolo L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  656. Noční Jumping 2.kolo L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  657. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 6/11, 57.62 s, 26.62 tr. b., 2.29 m/s

  658. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  659. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  660. 1.zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 11/24, 50.72 s, 10.0 tr. b., 3.19 m/s

  661. 2.zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 11/24, 54.25 s, 10.25 tr. b., 2.99 m/s

  662. Louny - "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 02. 07. 2011

  663. Agility, Chiquita Fitmin: 13/23, 77.21 s, 48.21 tr. b., 2.06 m/s

  664. Jumping I., Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  665. Zkouška, Chiquita Fitmin: 6/11, 46.2 s, 10.0 tr. b., 2.68 m/s

  666. Klášterec nad Ohří - Závody agility, 18. 06. 2011

  667. Jumping LA L, Chiquita Fitmin: 9/22, 63.09 s, 22.09 tr. b., 2.82 m/s

  668. ZK LA1 - 1. LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  669. ZK LA1 - 2 LA1, Chiquita Fitmin: 3/6, 58.1 s, 28.1 tr. b., 2.58 m/s

  670. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  671. AGILITY, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  672. JUMPING, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  673. ZKOUŠKA AGILITY, Chiquita Fitmin: 1/7, 48.25 s, 0.0 tr. b., 3.09 m/s

  674. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  675. agility L, Chiquita Fitmin: 19/27, 75.66 s, 44.66 tr. b., 2.26 m/s

  676. jumping L, Chiquita Fitmin: 10/27, 61.11 s, 32.11 tr. b., 2.47 m/s

  677. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 8/9, 60.02 s, 18.02 tr. b., 2.58 m/s