Cz En

Adéla Řeholová

  1. Číslo: 002816
  2. OSA: Grant agility
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2020
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 028310 (ML), Chiquita Fitmin

  2. 086513 (ML), Amber Sky Based on ball

  3. 055914 (M), Brendy Ganden Monge

  4. 083316 (S), A3Ch Baccara Top Narcis

  5. 075817 (M), Calibré Fort Fox

Výsledky

  1. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  2. Agility 1 M, Calibré Fort Fox: 2/64, 41.81 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  3. Agility 2 M, Calibré Fort Fox: 12/55, 40.89 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  4. Jumping 1 M, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  5. Jumping 2 M, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  6. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  7. QA4 Agility, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  8. QA5 Agility, Calibré Fort Fox: 21/42, 51.03 s, 16.16 tr. b., 4.12 m/s

  9. QA6 Agility, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  10. QJ4 Jumping, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  11. QJ5 Jumping, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  12. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  13. Agility M, Calibré Fort Fox: 3/17, 42.7 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  14. Jumping 2 M, Calibré Fort Fox: 2/16, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  15. Jumping M, Calibré Fort Fox: 2/17, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  16. Zkouška 2 MA3, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  17. Zkouška MA3, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  18. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  19. QA1 Agility, Calibré Fort Fox: 8/64, 45.41 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  20. QA2 Agility, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  21. QA3 Agility, Calibré Fort Fox: 13/61, 44.95 s, 6.71 tr. b., 4.89 m/s

  22. QJ1 Jumping, Calibré Fort Fox: 11/64, 40.84 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  23. QJ2 Jumping, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  24. QJ3 Jumping, Calibré Fort Fox: 27/48, 38.94 s, 13.35 tr. b., 4.57 m/s

  25. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  26. Agility M, Calibré Fort Fox: 2/17, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  27. Jumping M, Calibré Fort Fox: 2/17, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  28. Zkouška MA3, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  29. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  30. FINÁLE M, Calibré Fort Fox: 4/13, 48.92 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  31. neděle Jumping2+3 M, Calibré Fort Fox: 4/20, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  32. neděle MA3, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  33. Sobota Jumping2+3 M, Calibré Fort Fox: 6/17, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  34. sobota MA3 I, Calibré Fort Fox: 1/13, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  35. sobota MA3 II, Calibré Fort Fox: 2/13, 45.24 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  36. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  37. Agility 1 - Medium, Calibré Fort Fox: 15/36, 27.87 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  38. Agility 2 - Medium, Calibré Fort Fox: 10/36, 25.85 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  39. Jumping 1 - Medium, Calibré Fort Fox: 6/32, 23.41 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  40. Jumping 2 - Medium, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  41. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  42. Agility I 300, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  43. Agility II 300, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  44. Agility III 300, Calibré Fort Fox: 2/29, 40.92 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  45. Jumping I 300, Calibré Fort Fox: 14/30, 42.34 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  46. Jumping II 300, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  47. Jumping III 300, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  48. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  49. 1. Zkouška MA3, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  50. 2. Jumping M, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška MA3, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  52. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  53. 1.zkouška MA3, Calibré Fort Fox: 3/9, 47.64 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  54. 2.zkouška MA3, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  55. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  56. 1. Zkouška MA3, Calibré Fort Fox: 5/10, 46.69 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  57. 2. Zkouška MA3, Calibré Fort Fox: 2/10, 51.06 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  58. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  59. Jumping M, Calibré Fort Fox: 1/13, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  60. Zkouška II. MA3, Calibré Fort Fox: 1/7, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  61. Zkouška I. MA3, Calibré Fort Fox: 2/7, 47.73 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  62. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  63. Agility M, Calibré Fort Fox: 2/15, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  64. Jumping M, Calibré Fort Fox: 5/15, 43.7 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  65. MA3, Calibré Fort Fox: 2/9, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  66. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  67. 1. Zkouška MA3, Calibré Fort Fox: 1/1, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  68. 2. zkouška MA3, Calibré Fort Fox: 1/1, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  69. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  70. Zkouška1 MA3, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  71. Zkouška2 MA3, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  72. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  73. Agility M, Calibré Fort Fox: 13/25, 39.27 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  74. Jumping M, Calibré Fort Fox: 15/25, 33.7 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  75. Zkouška A2 M, Calibré Fort Fox: 1/9, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  76. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  77. Neděle Agility MA, Calibré Fort Fox: 4/20, 40.02 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  78. Neděle Jumping MA, Calibré Fort Fox: 2/20, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  79. Neděle Zkouška MA2, Calibré Fort Fox: 2/9, 38.42 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  80. Sobota Agility MA, Calibré Fort Fox: 8/21, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  81. Sobota Jumping MA, Calibré Fort Fox: 3/20, 31.44 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  82. Sobota Zkouška MA2, Calibré Fort Fox: 1/8, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  83. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  84. Soutěž družstev, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  85. Soutěž družstev, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  86. Soutěž dvojic, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  87. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Calibré Fort Fox: 16/18, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  88. Soutěž klubů, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  89. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  90. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  91. 1. Zka - MA2, Calibré Fort Fox: 1/6, 26.33 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  92. 2. Zka - MA2, Calibré Fort Fox: 1/6, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  93. Jumping - Medium, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  94. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  95. QA1 agility, Calibré Fort Fox: 5/57, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  96. QA2 agility, Calibré Fort Fox: 29/57, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  97. QA3 agility, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  98. QJ1 jumping, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  99. QJ2 jumping, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  100. QJ3 jumping, Calibré Fort Fox: 40/57, 43.39 s, 14.39 tr. b., 4.22 m/s

  101. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  102. Agility Trial, Calibré Fort Fox: 1/3, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  103. Jumping Trial, Calibré Fort Fox: 1/3, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  104. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  105. Agility 1, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  106. Agility 2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  107. Agility 3, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  108. Jumping 1, Calibré Fort Fox: 11/23, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  109. Jumping 2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  110. Jumping 3, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  111. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  112. Ju Agility IV, Calibré Fort Fox: 13/20, 42.42 s, 7.26 tr. b., 4.67 m/s

  113. Ju Agility V, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  114. Ju Agility VI, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  115. Ju Jumping IV, Calibré Fort Fox: 8/20, 29.51 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  116. Ju Jumping V, Calibré Fort Fox: 3/19, 32.72 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  117. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  118. I Agility Open, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  119. II Agility Open, Calibré Fort Fox: 5/66, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  120. II Jumping Open, Calibré Fort Fox: 7/66, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  121. I Jumping Open, Calibré Fort Fox: 5/69, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  122. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  123. AGILITY, Calibré Fort Fox: 2/22, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  124. AGILITY, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  125. JUMPING, Calibré Fort Fox: 6/24, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  126. JUMPING, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  127. MA2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  128. MA2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  129. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  130. 1. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  131. 2. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  132. Junioři M, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  133. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  134. Agility I, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  135. Agility II, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  136. Agility III, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  137. Jumping I, Calibré Fort Fox: 9/21, 41.68 s, 7.1 tr. b., 4.51 m/s

  138. Jumping II, Calibré Fort Fox: 12/21, 45.78 s, 15.32 tr. b., 3.93 m/s

  139. Jumping III, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  140. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  141. 1. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  142. 2. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  143. Junioři M, Calibré Fort Fox: 1/6, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  144. Řitka - Zkoušky - únor 2018, 09. 02. 2018

  145. 1. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  147. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  148. 1. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  149. 2. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: 2/5, 41.0 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  150. Junioři M, Calibré Fort Fox: 1/7, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  151. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  152. II. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: 1/11, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  153. I. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: 1/11, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  154. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  155. Agility, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  156. Jumping, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  157. Zkouška MA2, Calibré Fort Fox: 4/5, 43.44 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  158. Řitka - Zkoušky - leden 2018, 12. 01. 2018

  159. 1. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: 1/2, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  160. 2. zkouška MA2, Calibré Fort Fox: 1/2, 38.12 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  161. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  162. III. zkouška MA1, Calibré Fort Fox: 1/5, 25.16 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  163. II. Zkouška MA1, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  164. I. Zkouška MA1, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  165. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  166. 1. zkouška MA1, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  167. 2. zkouška MA1, Calibré Fort Fox: 1/9, 27.56 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  168. Junioři M, Calibré Fort Fox: 1/8, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  169. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  170. 1. zkouška MA1, Calibré Fort Fox: Diskvalifikován

  171. 2. zkouška MA1, Calibré Fort Fox: 1/3, 25.43 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  172. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  173. 1. A0 MA1, Calibré Fort Fox: 1/6, 23.71 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  174. 2. A0 MA1, Calibré Fort Fox: 1/6, 22.42 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  175. Junioři M, Calibré Fort Fox: 1/5, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  176. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  177. Agility Kluby Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  178. Jumping Družstva Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  179. Jumping Dvojice Large, Amber Sky Based on ball: 16/57, 27.62 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  180. Podle roku narození Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  181. Soutěž feny proti psům Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  182. Soutěž plemen Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  183. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  184. Hra S, A3Ch Baccara Top Narcis: Diskvalifikován

  185. Jumping S, A3Ch Baccara Top Narcis: 5/9, 46.4 s, 16.4 tr. b., 2.78 m/s

  186. Zkouška SA1, A3Ch Baccara Top Narcis: Diskvalifikován

  187. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  188. Agility Individuals Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  189. Agility Pairs Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  190. Agility Teams Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  191. Jumping Individuals Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  192. Jumping Nations Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  193. Jumping Pairs Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  194. Jumping Teams Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  195. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  196. Agility 1 Ju, Amber Sky Based on ball: 19/33, 40.78 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  197. Agility 2 Ju, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  198. Agility 3 Ju, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  199. Agility 4 Ju, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  200. Jumping 1 Ju, Amber Sky Based on ball: 20/33, 30.91 s, 11.26 tr. b., 4.82 m/s

  201. Jumping 2 Ju, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  202. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  203. 1. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  204. 2. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: 3/12, 33.34 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  205. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  206. 1. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: 3/15, 27.78 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  207. 2. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  208. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  209. 1. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  210. 2. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: 11/28, 37.8 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  211. Junioři L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  212. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  213. 1. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  214. Junioři L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  215. Junioři S, A3Ch Baccara Top Narcis: Diskvalifikován

  216. Kategorie A0 SA1, A3Ch Baccara Top Narcis: 1/3, 39.35 s, 6.35 tr. b., 2.85 m/s

  217. Kategorie A0 SA1, A3Ch Baccara Top Narcis: 1/3, 17.74 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  218. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  219. JUMPING_LA2 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  220. LA2_1 LA2, Amber Sky Based on ball: 9/17, 33.37 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  221. LA2_2 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  222. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  223. JUMPING_LA2 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  224. LA2_1 LA2, Amber Sky Based on ball: 3/13, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  225. LA2_2 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  226. Královice - ZKOUŠKY AGILITY, 06. 11. 2016

  227. 1. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  228. 2. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  229. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  230. 1. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: 13/31, 28.38 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  231. 2. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  232. Juniorský běh L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  233. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  234. Agility družstva, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  235. Agility - junioři, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  236. Jumping družstva, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  237. Jumping - junioři, Amber Sky Based on ball: 29/54, 37.86 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  238. Běšiny - Zkoušky - říjen 2016, 02. 10. 2016

  239. 1. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: 6/9, 33.31 s, 20.0 tr. b., 5.01 m/s

  240. 2. zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  241. Běšiny - 15. GRANT PRIX BOHEMIA 2016, 01. 10. 2016

  242. Grant Prix - Agility Open Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  243. Grant Prix - Jumping OpenLarge, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  244. Zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  245. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  246. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  247. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  248. Zka - LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  249. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  250. Agility Kluby Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  251. Agility Plemen Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  252. Agility - podle roku narození Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  253. Jumping Družstev Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  254. Jumping Dvojic Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  255. Jumping Feny-Psi Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  256. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  257. 1. Zka, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  258. 2. Zka, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  259. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  260. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  261. 1Q Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  262. 2Q Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  263. Družstva - Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  264. Družstva - Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  265. Jednotlivci A1 - Agility, Amber Sky Based on ball: 5/39, 34.73 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  266. Jednotlivci A1 - Jumping, Amber Sky Based on ball: 18/38, 30.91 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  267. Power & speed A1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  268. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Amber Sky Based on ball: 16/38, 26.23 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  269. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  270. Agility Open III Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  271. Agility Open II Large, Amber Sky Based on ball: 14/34, 38.5 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  272. Agility Open I Large (i družstva), Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  273. Jumping Open III Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  274. Jumping Open II Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  275. Jumping Open I Large (i družstva), Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  276. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  277. Agility L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  278. Jumping L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  279. Zkouska IV LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  280. Zkouska VII LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  281. Zkouska VI LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  282. Zkouska V LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  283. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  284. J Agility 1, Amber Sky Based on ball: 18/46, 41.32 s, 12.06 tr. b., 4.4 m/s

  285. J Agility 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  286. J Agility 3, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  287. J Agility 4, Amber Sky Based on ball: 21/44, 37.15 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  288. J Jumping 1, Amber Sky Based on ball: 26/46, 37.16 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  289. J Jumping 2, Amber Sky Based on ball: 9/45, 29.65 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  290. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  291. Zka 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  292. Zka 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  293. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  294. QA1 Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  295. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  296. Agility I, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  297. Agility II, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  298. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  299. Zkouska LA2 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  300. Zkouska LA2 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  301. Zkouska LA2 3, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  302. Zkouska LA2 4, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  303. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  304. Agility, Amber Sky Based on ball: 27/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  305. Agility 2, Amber Sky Based on ball: 30/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  306. Jumping, Amber Sky Based on ball: 39/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  307. Jumping 2, Amber Sky Based on ball: 28/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  308. Zkouška, Amber Sky Based on ball: 5/16, 35.45 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  309. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  310. 1. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  311. 2. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  312. JUNIOŘI L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  313. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  314. agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  315. jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  316. zkouška, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  317. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  318. Agility SuperG Basic Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  319. Jumping SuperG Basic Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  320. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  321. Agility LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  322. Jumping LA neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  323. Jumping LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  324. Zkoušky LA2 neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  325. Zkoušky LA2 sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  326. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  327. 1. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  328. 2. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  329. JUNIOŘI L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  330. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  331. A2 (Top Cup) Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  332. Agility Open (TopCup) Large, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  333. Zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: 3/5, 29.86 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  334. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  335. Jumping LA2, Amber Sky Based on ball: 5/16, 29.72 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  336. Zkouška A2 - 1 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  337. Zkouška A2 - 2 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  338. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  339. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  340. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  341. ZkA, Amber Sky Based on ball: 10/15, 32.85 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  342. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  343. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", Amber Sky Based on ball: 30/53, 42.26 s, 20.0 tr. b., 3.81 m/s

  344. Jumping L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  345. Zkouška Agility LA2, Amber Sky Based on ball: 8/20, 44.44 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  346. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  347. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  348. Agility - D, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  349. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  350. Jumping - D, Amber Sky Based on ball: 5/23, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  351. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  352. Agility Ne, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  353. Agility So, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  354. Jumping Ne, Amber Sky Based on ball: 22/50, 35.59 s, 11.59 tr. b., 3.46 m/s

  355. Jumping So, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  356. ZkA Ne, Amber Sky Based on ball: 9/20, 41.58 s, 20.0 tr. b., 3.63 m/s

  357. ZkA So, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  358. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  359. Agility L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  360. Agility NE L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  361. Jumping L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  362. Jumping NE L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  363. Zkouška NE LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  364. Zouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  365. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  366. Agility klubů, Amber Sky Based on ball: 44/44, 43.0 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  367. Jumping družstev, Amber Sky Based on ball: 3/49, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  368. Jumping dvojic, Amber Sky Based on ball: 19/49, 39.19 s, 20.0 tr. b., 4.34 m/s

  369. Soutěž feny proti psům, Amber Sky Based on ball: 27/48, 34.07 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  370. Soutěž podle roku narození, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  371. Cvikov - 20. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2015

  372. Zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  373. Cvikov - 19. Cvikovské zkoušky agility, 03. 08. 2015

  374. Zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  375. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  376. 1. Zka, Amber Sky Based on ball: 5/13, 39.23 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  377. 2. Zka, Amber Sky Based on ball: 9/13, 43.17 s, 19.17 tr. b., 3.34 m/s

  378. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  379. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  380. Agility LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  381. Jumping LA neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  382. Jumping LA sobota, Amber Sky Based on ball: 24/35, 37.63 s, 20.0 tr. b., 4.65 m/s

  383. Zkoušky LA2 neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  384. Zkoušky LA2 sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  385. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  386. Agility I, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  387. Agility II, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  388. Agility Open, Amber Sky Based on ball: 12/21, 38.92 s, 20.0 tr. b., 4.42 m/s

  389. Jumping Open, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  390. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  391. Agility družstva, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  392. Jumping družstva, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  393. Mistrovství A1 - Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  394. Mistrovství A1 - Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  395. Power & Speed A1, Amber Sky Based on ball: 5/37, 25.91 s, 18.91 tr. b., 3.47 m/s

  396. Speciální závod - Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  397. Speciální závod - Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  398. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  399. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  400. Agility Ne, Amber Sky Based on ball: 9/28, 34.92 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  401. Agility So, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  402. Jumping Ne, Amber Sky Based on ball: 10/28, 37.98 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  403. Jumping So, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  404. Zka Ne, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  405. Zka So, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  406. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  407. Agility 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  408. Agility 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  409. Jumping 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  410. Jumping 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  411. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  412. Zkouška 1, Amber Sky Based on ball: 15/44, 37.62 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  413. Zkouška 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  414. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  415. Agility III - Large - Děti, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  416. Agility II - Large - Děti, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  417. Agility I - Large - Děti, Amber Sky Based on ball: 7/15, 33.93 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  418. Agility IV - Large - Děti, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  419. Jumping II - Large - Děti, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  420. Jumping I - Large - Děti, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  421. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  422. 1. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  423. 2. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  424. 3. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: 6/10, 40.79 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  425. Junioři L, Amber Sky Based on ball: 2/5, 35.0 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  426. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  427. 1. Zka, Amber Sky Based on ball: 10/15, 30.23 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  428. 2. Zka, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  429. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  430. 1. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  431. 2. ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  432. junioři L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  433. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  434. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  435. Jumping, Amber Sky Based on ball: 16/49, 27.8 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  436. Zkouška LA2, Amber Sky Based on ball: 7/20, 37.96 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  437. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  438. 1.ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  439. 2.ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  440. Juniorský běh - 4.kolo L, Amber Sky Based on ball: 1/8, 34.44 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  441. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  442. Agility LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  443. Jumping LA neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  444. Jumping LA sobota, Amber Sky Based on ball: 33/77, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  445. Zkoušky LA2 neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  446. Zkoušky LA2 sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  447. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  448. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  449. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  450. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  451. Agility LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  452. Jumping LA neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  453. Jumping LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  454. Zkoušky LA2 neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  455. Zkoušky LA2 sobota, Amber Sky Based on ball: 11/32, 48.4 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  456. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  457. 1.ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  458. 2.ZK LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  459. Junioři 2. kolo L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  460. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  461. Junioři LARGE L, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  462. LA2 -1. zk LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  463. LA2 - 2. zk LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  464. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  465. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  466. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  467. ZkA, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  468. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  469. Agility jednotlivci, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  470. Družstva - Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  471. Družstva - Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  472. Jumping jednotlivci, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  473. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  474. 1 zkouška MA2, Brendy Ganden Monge: Diskvalifikován

  475. 2 zkouška MA2, Brendy Ganden Monge: Diskvalifikován

  476. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  477. Zkouška 1 LA2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  478. Zkouška 1 MA2, Brendy Ganden Monge: Diskvalifikován

  479. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  480. Agility (Parkur A), Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  481. Agility Parkur A, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  482. Agility (Parkur C), Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  483. Agility Parkur C, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  484. Agility Trial Parkur A, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  485. Jumping (Parkur B), Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  486. Jumping Parkur B, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  487. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  488. Agility, Amber Sky Based on ball: 16/30, 33.3 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  489. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  490. ZkA, Amber Sky Based on ball: 6/12, 32.91 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  491. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  492. Agility děti, Amber Sky Based on ball: 3/7, 34.28 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  493. Jumping děti, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  494. Zkouška, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  495. Zkouška 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  496. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  497. Děti Agility 1, Amber Sky Based on ball: 5/8, 35.53 s, 10.53 tr. b., 4.14 m/s

  498. Děti Agility 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  499. Děti Agility 3, Amber Sky Based on ball: 5/8, 36.51 s, 22.51 tr. b., 4.3 m/s

  500. Děti Agility 4, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  501. Děti Jumping 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  502. Děti Jumping 2, Amber Sky Based on ball: 4/8, 29.49 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  503. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  504. Jumping - III. kvalifikační běh, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  505. ZkA 2, Amber Sky Based on ball: 2/6, 32.93 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  506. Praha - Velká Chuchle - 7. Jarní cena + 1. Aussie Cup, 04. 05. 2014

  507. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  508. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  509. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Amber Sky Based on ball: 4/14, 35.03 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  510. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  511. Agility 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  512. Agility 2, Amber Sky Based on ball: 32/118, 50.95 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  513. Jumping 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  514. Jumping 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  515. Zkouška, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  516. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  517. Agility, Amber Sky Based on ball: 7/12, 32.54 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  518. ZkA, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  519. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  520. ZkA 1, Amber Sky Based on ball: 3/5, 33.52 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  521. ZkA 2, Amber Sky Based on ball: 4/5, 31.67 s, 30.0 tr. b., 4.39 m/s

  522. ZKA 3, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  523. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  524. Horní Počernice, 1. běh, Amber Sky Based on ball: 10/22, 31.41 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  525. Horní Počernice, 2. běh, Amber Sky Based on ball: 1/22, 26.28 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  526. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  527. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  528. Agility finále, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  529. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  530. ZkA, Amber Sky Based on ball: 2/6, 36.44 s, 20.0 tr. b., 3.68 m/s

  531. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  532. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  533. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  534. ZkA, Amber Sky Based on ball: 4/7, 31.3 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  535. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  536. Heroutice, 1. běh, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  537. Heroutice, 2. běh, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  538. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  539. Agility, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  540. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  541. Jumping, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  542. Zkouška, Amber Sky Based on ball: 1/3, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  543. Zkouška, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  544. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 5, 02. 03. 2014

  545. JUMPING 1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  546. JUMPING 2, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  547. LA1, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  548. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  549. Zkouška 1 LA1, Amber Sky Based on ball: 6/14, 26.97 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  550. Zkouška 2 LA1, Amber Sky Based on ball: 3/14, 31.47 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  551. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  552. Agility LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  553. Jumping LA neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  554. Jumping LA sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  555. Zkoušky LA1 neděle, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  556. Zkoušky LA1 sobota, Amber Sky Based on ball: Diskvalifikován

  557. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  558. Jumping - Ne, Chiquita Fitmin: 10/24, 54.49 s, 22.49 tr. b., 3.06 m/s

  559. Zka2, Chiquita Fitmin: 3/8, 61.51 s, 11.51 tr. b., 3.09 m/s

  560. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  561. Agility 1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  562. Jumping 1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  563. Zkouška, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  564. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  565. Agility 1 L, Chiquita Fitmin: 5/9, 60.2 s, 38.2 tr. b., 3.07 m/s

  566. Agility 2 L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  567. Agility 3 L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  568. Agility 4 L, Chiquita Fitmin: 5/9, 42.32 s, 14.32 tr. b., 3.9 m/s

  569. Jumping 1 L, Chiquita Fitmin: 9/9, 47.69 s, 28.69 tr. b., 3.46 m/s

  570. Jumping 2 L, Chiquita Fitmin: 7/9, 38.66 s, 24.66 tr. b., 3.62 m/s

  571. Sekvence 1 L, Chiquita Fitmin: 6/9, 38.85 s, 21.85 tr. b., 3.35 m/s

  572. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  573. Agility, Chiquita Fitmin: 13/23, 49.78 s, 21.78 tr. b., 3.62 m/s

  574. Jumping, Chiquita Fitmin: 11/24, 55.68 s, 35.68 tr. b., 2.48 m/s

  575. ZkA, Chiquita Fitmin: 5/10, 53.25 s, 19.25 tr. b., 2.82 m/s

  576. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  577. Zkouška 1 LA2, Chiquita Fitmin: 8/12, 60.33 s, 32.33 tr. b., 2.49 m/s

  578. Zkouška 2 LA2, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  579. Zkouška 3 LA2, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  580. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  581. Agility - neděle L, Chiquita Fitmin: 14/26, 59.0 s, 29.0 tr. b., 2.41 m/s

  582. Agility - sobota L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  583. Finále L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  584. Jumping - neděle L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  585. Jumping - sobota L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  586. Zkouška So LA2, Chiquita Fitmin: 8/10, 65.23 s, 29.23 tr. b., 2.19 m/s

  587. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  588. Agility L, Chiquita Fitmin: 22/40, 50.33 s, 16.33 tr. b., 3.06 m/s

  589. Jumping L, Chiquita Fitmin: 20/40, 37.02 s, 7.02 tr. b., 3.54 m/s

  590. Zkouška LA2, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  591. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  592. Agility L, Chiquita Fitmin: 13/32, 54.69 s, 12.69 tr. b., 3.4 m/s

  593. Jumping L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  594. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  595. Zka1, Chiquita Fitmin: 2/6, 47.99 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  596. Zka2, Chiquita Fitmin: 3/6, 45.86 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  597. Ústí nad Labem - Trmice - II. Trmické dvojzkoušky agility a II. kolo soutěže klubů, 13. 10. 2012

  598. Zkouška II. LA2, Chiquita Fitmin: 6/12, 41.4 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  599. Zkouška I. LA2, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  600. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  601. Agility L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  602. Jumping L, Chiquita Fitmin: 11/35, 48.39 s, 10.39 tr. b., 3.43 m/s

  603. Zkouška LA2, Chiquita Fitmin: 4/11, 44.07 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  604. Píšťany - Dvojzkoušky – Porta Bohemica, 28. 09. 2012

  605. Zka1, Chiquita Fitmin: 8/12, 53.73 s, 12.73 tr. b., 2.98 m/s

  606. Zka2, Chiquita Fitmin: 5/12, 55.17 s, 5.17 tr. b., 3.19 m/s

  607. Most - II. ročník Poháru Rastavy, 22. 09. 2012 - 23. 09. 2012

  608. Agility L, Chiquita Fitmin: 13/23, 50.09 s, 17.09 tr. b., 3.15 m/s

  609. Jumping L, Chiquita Fitmin: 9/21, 47.19 s, 18.19 tr. b., 3.39 m/s

  610. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 2/6, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  611. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  612. Agility jednotlivci, Chiquita Fitmin: 5/7, 46.36 s, 10.0 tr. b., 3.34 m/s

  613. Družstva - Agility, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  614. Hra, Chiquita Fitmin: 6/7, 46.46 s, 0.0 tr. b., 2.91 m/s

  615. Jumping jednotlivci, Chiquita Fitmin: 4/7, 49.44 s, 14.44 tr. b., 2.75 m/s

  616. Louny - Hurá na prázdniny, 30. 06. 2012

  617. Agility L, Chiquita Fitmin: 15/27, 58.84 s, 23.84 tr. b., 3.14 m/s

  618. Jumping L, Chiquita Fitmin: 14/29, 47.12 s, 20.12 tr. b., 3.29 m/s

  619. Zkoušky LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  620. Jablonec nad Nisou - Lukášov - ČMKU Junior Open 2012, 15. 06. 2012 - 16. 06. 2012

  621. Agility Open - děti L, Chiquita Fitmin: 2/5, 62.07 s, 22.07 tr. b., 2.71 m/s

  622. Jumping Open - děti L, Chiquita Fitmin: 2/5, 47.13 s, 12.13 tr. b., 3.61 m/s

  623. Jumping Open - děti L, Chiquita Fitmin: 2/5, 55.4 s, 25.4 tr. b., 2.89 m/s

  624. Zkouška Agility - děti LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  625. Oldřichov - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství KCHN čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 09. 06. 2012

  626. 1. Zkouška, Chiquita Fitmin: 1/6, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  627. 2. Zkouška, Chiquita Fitmin: 1/6, 38.28 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  628. Skochovice - CZECH OPEN 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  629. Agility, Chiquita Fitmin: 26/46, 59.12 s, 28.12 tr. b., 2.84 m/s

  630. AGILITY DRUŽSTVA, Chiquita Fitmin: 26/46, 85.38 s, 50.38 tr. b., 2.32 m/s

  631. AGILITY II, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  632. JUMPING, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  633. JUMPING DRUŽSTVA, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  634. JUMPING II, Chiquita Fitmin: 21/45, 62.03 s, 24.03 tr. b., 3.11 m/s

  635. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  636. Agility 1 Děti Large, Chiquita Fitmin: 5/6, 57.69 s, 27.69 tr. b., 2.79 m/s

  637. Agility 2 Děti Large, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  638. Agility 3 Large Děti, Chiquita Fitmin: 4/6, 53.62 s, 16.62 tr. b., 3.32 m/s

  639. Agility 4 Large Děti, Chiquita Fitmin: 4/6, 58.12 s, 22.12 tr. b., 2.7 m/s

  640. Jumping 1 Děti Large, Chiquita Fitmin: 5/6, 44.28 s, 10.28 tr. b., 3.39 m/s

  641. Jumping 2 Large Děti, Chiquita Fitmin: 4/6, 49.15 s, 14.15 tr. b., 3.46 m/s

  642. Sekvence 1 Děti Large, Chiquita Fitmin: 4/6, 49.95 s, 9.95 tr. b., 2.82 m/s

  643. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  644. Zkouška II. LA1, Chiquita Fitmin: 10/16, 40.06 s, 10.0 tr. b., 3.34 m/s

  645. Zkouška I. LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  646. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  647. LA1-2-Ne LA1, Chiquita Fitmin: 15/28, 58.22 s, 31.22 tr. b., 2.39 m/s

  648. LA1-Ne LA1, Chiquita Fitmin: 18/28, 61.16 s, 27.16 tr. b., 2.42 m/s

  649. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  650. Agility, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  651. Jumping, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  652. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  653. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  654. Agility L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  655. Jumping L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  656. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 3/9, 47.09 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  657. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  658. Agility Ne, Chiquita Fitmin: 10/30, 42.44 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  659. Agility So, Chiquita Fitmin: 10/27, 45.84 s, 15.0 tr. b., 3.47 m/s

  660. Jumping Ne, Chiquita Fitmin: 8/30, 42.28 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  661. Jumping So, Chiquita Fitmin: 7/27, 41.64 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  662. Zk Ne, Chiquita Fitmin: 4/7, 43.25 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  663. Zk So, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  664. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  665. Zk1, Chiquita Fitmin: 1/4, 36.36 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  666. Zk2, Chiquita Fitmin: 1/4, 40.61 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  667. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  668. AGILITY-L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  669. JUMPING-L, Chiquita Fitmin: 21/39, 58.1 s, 28.1 tr. b., 2.91 m/s

  670. JUMPING-L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  671. LA1, Chiquita Fitmin: 6/11, 48.36 s, 11.36 tr. b., 2.96 m/s

  672. LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  673. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  674. Zk 1, Chiquita Fitmin: 2/10, 39.23 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  675. Zk 2, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  676. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  677. ZK 1, Chiquita Fitmin: 5/11, 50.86 s, 15.86 tr. b., 2.63 m/s

  678. Zk 2, Chiquita Fitmin: 1/11, 44.55 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  679. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  680. JUMPING-L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  681. LA1, Chiquita Fitmin: 3/7, 37.77 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  682. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2011, 29. 10. 2011

  683. Zk 1, Chiquita Fitmin: 8/15, 51.41 s, 14.41 tr. b., 3.21 m/s

  684. Zk 2, Chiquita Fitmin: 11/15, 57.8 s, 20.8 tr. b., 3.13 m/s

  685. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  686. Agility jednotlivců L - děti L, Chiquita Fitmin: 6/10, 43.25 s, 10.25 tr. b., 3.1 m/s

  687. Jumping jednotlivců L - děti L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  688. Most - O Pohár Rastavy, 03. 09. 2011 - 04. 09. 2011

  689. AGILITY L, Chiquita Fitmin: 11/14, 57.55 s, 11.55 tr. b., 2.94 m/s

  690. AGILITY L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  691. JUMPING L, Chiquita Fitmin: 7/14, 57.42 s, 26.42 tr. b., 2.56 m/s

  692. JUMPING L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  693. ZKOUŠKA LA1, Chiquita Fitmin: 3/6, 49.9 s, 5.0 tr. b., 3.07 m/s

  694. ZKOUŠKA LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  695. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  696. 13.8. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 5/11, 54.66 s, 19.66 tr. b., 2.47 m/s

  697. Agility L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  698. Jumping L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  699. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  700. Agility L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  701. Denní Jumping 1.kolo L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  702. Denní Jumping 3.kolo L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  703. Noční Jumping 2.kolo L, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  704. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 6/11, 57.62 s, 26.62 tr. b., 2.29 m/s

  705. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  706. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  707. 1.zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 11/24, 50.72 s, 10.0 tr. b., 3.19 m/s

  708. 2.zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 11/24, 54.25 s, 10.25 tr. b., 2.99 m/s

  709. Louny - "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 02. 07. 2011

  710. Agility, Chiquita Fitmin: 13/23, 77.21 s, 48.21 tr. b., 2.06 m/s

  711. Jumping I., Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  712. Zkouška, Chiquita Fitmin: 6/11, 46.2 s, 10.0 tr. b., 2.68 m/s

  713. Klášterec nad Ohří - Závody agility, 18. 06. 2011

  714. Jumping LA L, Chiquita Fitmin: 9/22, 63.09 s, 22.09 tr. b., 2.82 m/s

  715. ZK LA1 - 1. LA1, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  716. ZK LA1 - 2 LA1, Chiquita Fitmin: 3/6, 58.1 s, 28.1 tr. b., 2.58 m/s

  717. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  718. AGILITY, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  719. JUMPING, Chiquita Fitmin: Diskvalifikován

  720. ZKOUŠKA AGILITY, Chiquita Fitmin: 1/7, 48.25 s, 0.0 tr. b., 3.09 m/s

  721. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  722. agility L, Chiquita Fitmin: 19/27, 75.66 s, 44.66 tr. b., 2.26 m/s

  723. jumping L, Chiquita Fitmin: 10/27, 61.11 s, 32.11 tr. b., 2.47 m/s

  724. Zkouška LA1, Chiquita Fitmin: 8/9, 60.02 s, 18.02 tr. b., 2.58 m/s