Cz En

Jana Jourová

  1. Číslo: 000282
  2. OSA: Amonra
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 10. 01. 2012
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 153303 (L), Annie z Blanzeku

  2. 024308 (L), Are You Ready From Valachian Highlands

  3. 017409 (L), Are you ready od Zlatonosné říčky

  4. 090512 (L), Buddy z Ohromujícího světa

  5. 039716 (S), Umpalumpa

  6. 066319 (M), Bebop Chancy Remus

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual, Umpalumpa: 7/67, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  3. Agility Individual, Bebop Chancy Remus: 12/67, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  4. Agility Squads as Individual, Umpalumpa: 6/69, 41.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  5. Agility Squads as Individual, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  6. Jumping Individual, Bebop Chancy Remus: 16/70, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  7. Jumping Individual, Umpalumpa: 17/68, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  8. Jumping Squads as Individual, Bebop Chancy Remus: 27/72, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  9. Jumping Squads as Individual, Umpalumpa: 32/68, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  10. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  11. Agility M, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  12. Jumping M, Bebop Chancy Remus: 16/40, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  13. Tuneliáda M, Bebop Chancy Remus: 17/37, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  14. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  15. Agility Medium Ne, Bebop Chancy Remus: 5/11, 49.06 s, 11.06 tr. b., 3.89 m/s

  16. Agility Medium So, Bebop Chancy Remus: 1/15, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  17. Agility Small Ne, Umpalumpa: 1/15, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  18. Agility Small So, Umpalumpa: 7/14, 47.37 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  19. Jumping Medium Ne, Bebop Chancy Remus: 2/12, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  20. Jumping Medium So, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  21. Jumping Small Ne, Umpalumpa: 1/15, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  22. Jumping Small So, Umpalumpa: Diskvalifikován

  23. MA2 Ne, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  24. MA2 So, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  25. SA3 Ne, Umpalumpa: 1/8, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  26. SA3 So, Umpalumpa: Diskvalifikován

  27. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  28. SA3 I., Umpalumpa: 1/5, 43.84 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  29. SA3 II., Umpalumpa: Diskvalifikován

  30. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  31. Agility Open, Bebop Chancy Remus: 2/17, 46.54 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  32. Agility Open, Umpalumpa: Diskvalifikován

  33. Agility Trial, Umpalumpa: 2/8, 47.53 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  34. Agility Trial, Bebop Chancy Remus: 2/6, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  35. Jumping Open, Umpalumpa: 1/21, 40.32 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  36. Jumping Open, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  37. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  38. 1. Zkouška SA3, Umpalumpa: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška SA3, Umpalumpa: Diskvalifikován

  40. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  41. 1. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  42. 1. Zkouška SA3, Umpalumpa: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: 2/5, 49.91 s, 7.91 tr. b., 3.45 m/s

  44. 2. Zkouška SA3, Umpalumpa: Diskvalifikován

  45. 3. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  46. 3. Zkouška SA3, Umpalumpa: Diskvalifikován

  47. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  48. Agility I, Bebop Chancy Remus: 5/64, 47.92 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  49. Agility I, Umpalumpa: 9/40, 49.3 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  50. Agility II, Umpalumpa: 12/40, 48.54 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  51. Agility II, Bebop Chancy Remus: 15/62, 47.33 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  52. Jumping I, Umpalumpa: 16/41, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  53. Jumping I, Bebop Chancy Remus: 26/64, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  54. Jumping II, Umpalumpa: 15/39, 46.96 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  55. Jumping II, Bebop Chancy Remus: 19/58, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  56. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  57. 1. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  58. 1. 'Zkouška SA3, Umpalumpa: 2/7, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  59. 2. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: 1/8, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  60. 2. Zkouška SA3, Umpalumpa: Diskvalifikován

  61. 3. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: 1/8, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  62. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  63. Canviťácký Jumping M, Bebop Chancy Remus: 3/15, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  64. Canviťácký Jumping S, Umpalumpa: 2/12, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  65. Husse Jumping M, Bebop Chancy Remus: 1/15, 41.33 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  66. Husse Jumping S, Umpalumpa: Diskvalifikován

  67. Stávečkovo jumping M, Bebop Chancy Remus: 4/15, 27.38 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  68. Stávečkovo jumping S, Umpalumpa: 2/12, 25.53 s, 0.0 tr. b., 6.31 m/s

  69. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  70. Agility 1 M, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  71. Agility 1 S, Umpalumpa: 6/18, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  72. Agility 2 M, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  73. Agility 2 S, Umpalumpa: 2/18, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  74. Finále M, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  75. Finále S, Umpalumpa: Diskvalifikován

  76. Jumping 1 M, Bebop Chancy Remus: 5/22, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  77. Jumping 1 S, Umpalumpa: Diskvalifikován

  78. Jumping 2 M, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  79. Jumping 2 S, Umpalumpa: 4/18, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  80. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: 3/5, 43.47 s, 6.47 tr. b., 3.98 m/s

  81. Zkouška SA3, Umpalumpa: Diskvalifikován

  82. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  83. Agility M, Bebop Chancy Remus: 1/22, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  84. Agility S, Umpalumpa: Diskvalifikován

  85. Jumping M, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  86. Jumping S, Umpalumpa: 2/12, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  87. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: 2/4, 50.02 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  88. Zkouška SA3, Umpalumpa: 4/7, 47.03 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  89. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  90. Zkouška MA2 I, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  91. Zkouška MA2 II, Bebop Chancy Remus: 2/6, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  92. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  93. Agility M, Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  94. Agility S, Umpalumpa: 5/28, 38.82 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  95. Jumping M, Bebop Chancy Remus: 5/24, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  96. Jumping S, Umpalumpa: 4/28, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  97. Zkouška MA2, Bebop Chancy Remus: 3/5, 61.38 s, 10.38 tr. b., 3.42 m/s

  98. Zkouška SA3, Umpalumpa: Diskvalifikován

  99. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  100. II. zkouška MA1, Bebop Chancy Remus: 1/10, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  101. I. zkouška MA1, Bebop Chancy Remus: 1/10, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  102. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  103. ZkA. MA1 I., Bebop Chancy Remus: Diskvalifikován

  104. ZkA. MA1 II., Bebop Chancy Remus: 1/8, 32.21 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  105. ZkA. SA3 I., Umpalumpa: 2/14, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  106. ZkA. SA3 II., Umpalumpa: 2/14, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  107. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  108. Agility Finále S_neděle, Umpalumpa: Diskvalifikován

  109. Agility Open S_sobota, Umpalumpa: Diskvalifikován

  110. Jumping S_neděle, Umpalumpa: Diskvalifikován

  111. Jumping S_sobota, Umpalumpa: 1/15, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  112. SA3_neděle, Umpalumpa: Diskvalifikován

  113. SA3_sobota, Umpalumpa: Diskvalifikován

  114. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  115. Agility Open 2+3, Umpalumpa: 2/19, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  116. ZkA I, Umpalumpa: 1/11, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  117. ZkA II, Umpalumpa: Diskvalifikován

  118. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  119. Agility Open, Umpalumpa: 5/70, 40.11 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  120. Agility Squads as Individual, Umpalumpa: Diskvalifikován

  121. Jumping Open, Umpalumpa: Diskvalifikován

  122. Jumping Squads as Individual, Umpalumpa: 23/71, 49.06 s, 8.06 tr. b., 4.24 m/s

  123. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  124. 1. Zkouška SA3, Umpalumpa: Diskvalifikován

  125. 2. Zkouška SA3, Umpalumpa: 1/7, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  126. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  127. 1. Zkouška SA3, Umpalumpa: 1/16, 46.05 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  128. 2. Zkouška SA3, Umpalumpa: Diskvalifikován

  129. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  130. Agility I, Umpalumpa: Diskvalifikován

  131. Agility II, Umpalumpa: Diskvalifikován

  132. Jumping I, Umpalumpa: 7/40, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  133. Jumping II, Umpalumpa: 4/40, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  134. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  135. 1.Zkouška SA3, Umpalumpa: 1/6, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  136. 2. Zkouška SA3, Umpalumpa: Diskvalifikován

  137. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  138. QA4 Agility, Umpalumpa: Diskvalifikován

  139. QA5 Agility, Umpalumpa: 8/36, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  140. QA6 Agility, Umpalumpa: Diskvalifikován

  141. QJ4 Jumping, Umpalumpa: Diskvalifikován

  142. QJ5 Jumping, Umpalumpa: Diskvalifikován

  143. QJ6 Jumping, Umpalumpa: 11/34, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  144. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  145. QA1 agility, Umpalumpa: 12/48, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  146. QA2 agility, Umpalumpa: Diskvalifikován

  147. QA3 agility, Umpalumpa: 11/48, 44.77 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  148. QJ1 jumping, Umpalumpa: Diskvalifikován

  149. QJ2 jumping, Umpalumpa: Diskvalifikován

  150. QJ3 jumping, Umpalumpa: Diskvalifikován

  151. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  152. 1.zkouška SA2, Umpalumpa: 1/3, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  153. 2.zkouška SA2, Umpalumpa: Diskvalifikován

  154. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  155. Agility I, Umpalumpa: Diskvalifikován

  156. Agility II, Umpalumpa: Diskvalifikován

  157. Jumping I, Umpalumpa: 25/81, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  158. Jumping II, Umpalumpa: Diskvalifikován

  159. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  160. Agility 1, Umpalumpa: Diskvalifikován

  161. Agility 2, Umpalumpa: Diskvalifikován

  162. Jumping 1, Umpalumpa: Diskvalifikován

  163. Jumping 2, Umpalumpa: 12/29, 42.3 s, 6.3 tr. b., 3.62 m/s

  164. Zkouška, Umpalumpa: Diskvalifikován

  165. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  166. Agility SA, Umpalumpa: Diskvalifikován

  167. Agility SA, Umpalumpa: Diskvalifikován

  168. Jumping SA, Umpalumpa: 4/43, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  169. Jumping SA, Umpalumpa: 4/43, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  170. Zkouška SA2, Umpalumpa: 1/14, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  171. Zkouška SA2, Umpalumpa: 1/14, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  172. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  173. Agility SA sobota, Umpalumpa: Diskvalifikován

  174. Jumping SA neděle, Umpalumpa: Diskvalifikován

  175. Jumping SA sobota, Umpalumpa: 6/22, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  176. Zkoušky SA2 neděle, Umpalumpa: Diskvalifikován

  177. Zkoušky SA2 sobota, Umpalumpa: 4/6, 51.85 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  178. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  179. Agility SA, Umpalumpa: 4/37, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  180. Jumping SA, Umpalumpa: 7/40, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  181. Zkouška SA2, Umpalumpa: 2/19, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  182. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  183. Agility Small, Umpalumpa: Diskvalifikován

  184. Jumping Small, Umpalumpa: 13/29, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  185. Zkouška SA2, Umpalumpa: Diskvalifikován

  186. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  187. Agility Small, Umpalumpa: 2/30, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  188. Jumping Small, Umpalumpa: Diskvalifikován

  189. Zkouška SA2, Umpalumpa: 3/9, 53.28 s, 18.28 tr. b., 3.42 m/s

  190. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  191. 1. Zkouška SA2, Umpalumpa: Diskvalifikován

  192. 2. Zkouška SA2, Umpalumpa: Diskvalifikován

  193. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  194. Agility I, Umpalumpa: 20/47, 46.15 s, 3.15 tr. b., 3.79 m/s

  195. Agility II, Umpalumpa: 17/45, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  196. Jumping I, Umpalumpa: Diskvalifikován

  197. Jumping II, Umpalumpa: Diskvalifikován

  198. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  199. QA4 Agility, Umpalumpa: Diskvalifikován

  200. QA5 Agility, Umpalumpa: 31/45, 64.48 s, 21.48 tr. b., 2.98 m/s

  201. QJ4 Jumping, Umpalumpa: 18/45, 45.21 s, 6.21 tr. b., 3.98 m/s

  202. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  203. QA1 agility, Umpalumpa: 40/53, 48.44 s, 15.44 tr. b., 3.76 m/s

  204. QA2 agility, Umpalumpa: 26/53, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  205. QA3 agility, Umpalumpa: Diskvalifikován

  206. QJ1 jumping, Umpalumpa: 36/53, 42.25 s, 8.25 tr. b., 3.95 m/s

  207. QJ2 jumping, Umpalumpa: 24/53, 43.22 s, 1.22 tr. b., 4.51 m/s

  208. QJ3 jumping, Umpalumpa: 34/53, 46.28 s, 16.28 tr. b., 3.95 m/s

  209. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  210. 1. Zkouška SA2, Umpalumpa: Diskvalifikován

  211. 2. Zkouška SA2, Umpalumpa: 7/12, 43.1 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  212. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  213. Agility SA, Umpalumpa: 4/20, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  214. Jumping SA, Umpalumpa: 9/20, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  215. Zkouška SA2, Umpalumpa: 1/8, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  216. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  217. Zkouška SA2 1.běh, Umpalumpa: 3/15, 43.1 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  218. Zkouška SA2 2.běh, Umpalumpa: 1/15, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  219. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  220. I Agility Trial, Umpalumpa: Diskvalifikován

  221. II Agility Trial, Umpalumpa: 3/8, 53.36 s, 7.36 tr. b., 3.49 m/s

  222. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  223. Agility S Ne , Umpalumpa: 6/66, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  224. Agility S So , Umpalumpa: Diskvalifikován

  225. Jumping S Ne , Umpalumpa: Diskvalifikován

  226. Jumping S So , Umpalumpa: Diskvalifikován

  227. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  228. Agility SA, Umpalumpa: 8/38, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  229. Jumping SA, Umpalumpa: 10/38, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  230. Zkouška SA1, Umpalumpa: Diskvalifikován

  231. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  232. Agility SA, Umpalumpa: Diskvalifikován

  233. Jumping SA, Umpalumpa: 10/35, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  234. Zkouška SA1, Umpalumpa: Diskvalifikován

  235. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  236. Agility LA, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  237. Agility SA, Umpalumpa: Diskvalifikován

  238. Jumping LA, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  239. Jumping SA, Umpalumpa: 15/33, 42.7 s, 12.7 tr. b., 3.33 m/s

  240. Zkouška LA2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  241. Zkouška SA1, Umpalumpa: 1/9, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  242. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  243. Agility LA, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  244. Agility SA, Umpalumpa: Diskvalifikován

  245. Jumping LA, Buddy z Ohromujícího světa: 25/51, 31.57 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  246. Jumping SA, Umpalumpa: 10/34, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  247. Zkouška LA2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  248. ZkouškaSA1, Umpalumpa: 2/11, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  249. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  250. Agility I, Umpalumpa: 1/8, 28.62 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  251. Agility I, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  252. Agility II, Umpalumpa: 1/8, 27.6 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  253. Agility II, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  254. Agility III, Umpalumpa: 1/8, 28.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  255. Agility III, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  256. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  257. Agility SA neděle, Umpalumpa: 11/23, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  258. Jumping SA neděle, Umpalumpa: 3/23, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  259. Zkouška SA1 neděle, Umpalumpa: Diskvalifikován

  260. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  261. Agility S, Umpalumpa: 3/23, 49.1 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  262. Jumping S, Umpalumpa: Diskvalifikován

  263. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  264. Agility Small, Umpalumpa: 12/24, 43.4 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  265. Jumping Small, Umpalumpa: 16/24, 39.79 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  266. Zk SA1, Umpalumpa: 1/9, 32.98 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  267. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  268. 1. Zk SA1, Umpalumpa: Diskvalifikován

  269. 2. Zk SA1, Umpalumpa: 2/14, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  270. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  271. Agility Trial I, Umpalumpa: 3/11, 45.34 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  272. Agility Trial II, Umpalumpa: Diskvalifikován

  273. Agility Trial III, Umpalumpa: 2/11, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  274. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  275. Agility Small, Umpalumpa: 3/31, 47.2 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  276. Jumping Small, Umpalumpa: Diskvalifikován

  277. Zk SA1, Umpalumpa: Diskvalifikován

  278. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  279. QA4 agility, Umpalumpa: Diskvalifikován

  280. QA4 agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  281. QA5 agility, Umpalumpa: Diskvalifikován

  282. QA6 agility, Umpalumpa: 8/56, 51.03 s, 6.03 tr. b., 3.82 m/s

  283. QA6 agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  284. QJ4 jumping, Umpalumpa: Diskvalifikován

  285. QJ4 jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  286. QJ5 jumping, Umpalumpa: 28/53, 44.52 s, 5.52 tr. b., 3.59 m/s

  287. QJ5 jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  288. QJ6 jumping, Umpalumpa: Diskvalifikován

  289. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  290. 1. Agility, Umpalumpa: 2/7, 40.63 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  291. 2. Agility, Umpalumpa: 2/7, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  292. 3. Agility, Umpalumpa: 1/7, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  293. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  294. QA1 agility, Umpalumpa: Diskvalifikován

  295. QA1 agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  296. QA2 agility, Umpalumpa: 18/64, 46.23 s, 1.23 tr. b., 4.26 m/s

  297. QA2 agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  298. QA3 agility, Umpalumpa: Diskvalifikován

  299. QA3 agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  300. QJ1 jumping, Umpalumpa: Diskvalifikován

  301. QJ1 jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  302. QJ2 jumping, Umpalumpa: 23/69, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  303. QJ2 jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  304. QJ3 jumping, Umpalumpa: 30/66, 45.2 s, 7.2 tr. b., 3.58 m/s

  305. QJ3 jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  306. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  307. Agility SA neděle, Umpalumpa: Diskvalifikován

  308. Jumping SA neděle, Umpalumpa: Diskvalifikován

  309. Zkouška SA1 neděle, Umpalumpa: 2/3, 36.9 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  310. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  311. Zkouška LA2 1.běh, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  312. Zkouška LA2 2.běh, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  313. Zkouška SA1 1.běh, Umpalumpa: 2/7, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  314. Zkouška SA1 2.běh, Umpalumpa: Diskvalifikován

  315. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  316. Agility I, Buddy z Ohromujícího světa: 44/192, 48.05 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  317. Agility II, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  318. Jumping I, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  319. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  320. QA5 Agility, Buddy z Ohromujícího světa: 13/182, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  321. QA6 Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  322. QJ5 Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  323. QJ6 Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: 57/182, 35.39 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  324. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  325. QA3 Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  326. QA4 Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  327. QJ3 Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: 52/176, 32.74 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  328. QJ4 Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  329. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  330. QA1 Agility, Buddy z Ohromujícího světa: 76/213, 51.04 s, 12.04 tr. b., 3.82 m/s

  331. QA2 Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  332. QJ1 Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: 73/213, 35.99 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  333. QJ2 Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  334. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  335. Agility 1, Buddy z Ohromujícího světa: 13/183, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  336. Agility 2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  337. Jumping 1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  338. Jumping 2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  339. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  340. Zkouška 1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  341. Zkouška 2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  342. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  343. Agility I, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  344. Agility II, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  345. Agility III, Buddy z Ohromujícího světa: 1/34, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  346. Agility IV, Buddy z Ohromujícího světa: 3/34, 36.26 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  347. Brno - Agility Zetor Cup, 21. 03. 2015

  348. Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  349. Mikulov - Podpálavská drkotačka IV., 07. 03. 2015

  350. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  351. Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  352. Zk LA2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  353. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  354. LA2 druhý běh LA2, Buddy z Ohromujícího světa: 6/17, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  355. LA2 první běh LA2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  356. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  357. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  358. Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: 18/47, 36.68 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  359. Zk, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  360. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  361. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: 1/19, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  362. Agility Open, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  363. Jumping Open, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  364. Šlapanice - O Šlapanického vlka 2014, 04. 10. 2014

  365. Agility LARGE, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  366. Jumping LARGE, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  367. zkouška LA 2, Buddy z Ohromujícího světa: 8/11, 42.74 s, 20.0 tr. b., 3.88 m/s

  368. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  369. 1. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  370. 2. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  371. Brno - Podzimní Robinsonáda 2014, 06. 09. 2014

  372. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: 14/30, 46.93 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  373. Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  374. LA2, Buddy z Ohromujícího světa: 1/13, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  375. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  376. I. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  377. II. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  378. Jumping Open, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  379. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  380. Agility (Parkur A), Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  381. Agility Parkur A, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  382. Agility (Parkur C), Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  383. Agility Parkur C, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  384. Agility Trial Parkur A, Buddy z Ohromujícího světa: 11/23, 44.96 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  385. Jumping (Parkur B), Buddy z Ohromujícího světa: 61/157, 38.77 s, 15.77 tr. b., 4.51 m/s

  386. Jumping Parkur B, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  387. Brno - Agility Zetor CUP, 29. 06. 2014

  388. Agility L L, Buddy z Ohromujícího světa: 7/17, 41.55 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  389. II LA1 LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  390. I LA1 LA1, Buddy z Ohromujícího světa: 1/8, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  391. Jumping L L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  392. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 30. 11. 2013

  393. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: 3/8, 32.93 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  394. Agility Open, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  395. Jumping Open, Buddy z Ohromujícího světa: 5/32, 27.82 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  396. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  397. I. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  398. II. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: 4/15, 28.94 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  399. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 09. 11. 2013

  400. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  401. Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  402. Zkoušky, Buddy z Ohromujícího světa: 2/8, 33.66 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  403. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 02. 11. 2013 - 03. 11. 2013

  404. Neděle agility L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  405. Neděle Jumping L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  406. Neděle zkouška LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  407. Sobota Agility Large L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  408. Sobota Jumping Large L, Buddy z Ohromujícího světa: 14/39, 45.12 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  409. Sobota zkouška LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  410. Brno - Podzimní Brno 2013, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  411. AGILITY L neděle L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  412. AGILITY L sobota L, Buddy z Ohromujícího světa: 16/48, 48.39 s, 16.39 tr. b., 3.55 m/s

  413. JUMPING L neděle L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  414. JUMPING L sobota L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  415. LA1n LA1, Buddy z Ohromujícího světa: 2/11, 41.14 s, 20.0 tr. b., 4.06 m/s

  416. LA1s LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  417. Šlapanice - „O Šlapanického vlka 2013”, 28. 09. 2013

  418. Agility LARGE, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  419. Jumping LARGE, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  420. zkouška LA 1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  421. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  422. Ne-1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  423. Ne-2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  424. So-1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  425. So-2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  426. So-3, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  427. Prostějov - Skok za skokem VI, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  428. Agility 17.8.2013 L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  429. Agility 18.8.2013 L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  430. Jumping 17.8.2013 L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  431. Jumping 18.8.2013 L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  432. Zkouška 17.8.2013 LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  433. Zkouška 18.8.2013 LA1, Buddy z Ohromujícího světa: 1/13, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  434. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  435. 1. agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  436. 2. agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  437. 3. agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  438. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  439. AGILITY-L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  440. JUMPING-L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  441. JUMPING-L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  442. LA1, Buddy z Ohromujícího světa: 2/14, 29.51 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  443. LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  444. Velké finále LA neděle, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  445. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  446. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Agility 2.kolo, Buddy z Ohromujícího světa: 33/61, 46.26 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  447. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A1 - Jumping 1.kolo, Buddy z Ohromujícího světa: 18/62, 40.0 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  448. Power a Speed - Hra A1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  449. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  450. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  451. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  452. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  453. Agility, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  454. Jumping, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  455. Jumping , Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  456. LA1, Buddy z Ohromujícího světa: 1/7, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  457. LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  458. Šlapanice - dvojzkoušky agility, 05. 05. 2013

  459. zkouška LA 1, Buddy z Ohromujícího světa: 9/19, 48.43 s, 20.0 tr. b., 3.47 m/s

  460. zkouška LA 1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  461. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  462. LA1 - II LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  463. LA1 - I LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  464. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  465. LA1 - II LA1, Buddy z Ohromujícího světa: 16/37, 38.4 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  466. LA1 - I LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  467. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 2 aneb 4 in 1, 07. 04. 2013

  468. 1. agility LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  469. 2. agility LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  470. 3. agility LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  471. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  472. So_Agility_ L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  473. So_Jump_ L, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  474. So_ LA1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  475. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  476. 1. Agility A0, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  477. 1. Agility A1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  478. 2. Agility A0, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  479. 2. Agility A1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  480. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  481. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  482. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, Buddy z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  483. Brno - Podzimní Brno, 16. 10. 2010 - 17. 10. 2010

  484. AGILITY, Are you ready od Zlatonosné říčky: 3/20, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  485. AGILITY, Are you ready od Zlatonosné říčky: 6/19, 45.25 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  486. JUMPING 1, Are you ready od Zlatonosné říčky: 1/19, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  487. JUMPING 1, Are you ready od Zlatonosné říčky: 8/20, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  488. JUMPING 2, Are you ready od Zlatonosné říčky: 2/19, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  489. JUMPING 2, Are you ready od Zlatonosné říčky: 2/19, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  490. LA2, Are you ready od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  491. LA2, Are you ready od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  492. Brno - Robinsonáda na "Ostrově", 14. 06. 2008

  493. Jumping - L, Annie z Blanzeku: 5/27, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  494. Open Agility - L, Annie z Blanzeku: Diskvalifikován

  495. Zkouška - L A3, Annie z Blanzeku: 3/6, 44.55 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s