Cz En

Karel Havlíček

  1. Číslo: 003023
  2. OSA: Fun4Dogs
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2011
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 058910 (S), Ozzy

  2. 059010 (S), Charlie Chuck od Prachovských skal

  3. 019112 (S), Habana od Prachovských skal

  4. 072213 (L), Ennox Czech Imp

  5. 074313 (ML), A3Ch Aya Blue Caves

  6. 039114 (L), Amanita Navy Thiwahe

  7. 041017 (ML), Dewey Arapaho Thiwahe

Výsledky

  1. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  2. Agility I, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  3. Agility II, Dewey Arapaho Thiwahe: 39/85, 40.67 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  4. Jumping I, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  5. Jumping II, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  6. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  7. QA4 Agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  8. QA5 Agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  9. QA6 Agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  10. QJ4 Jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  11. QJ5 Jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  12. QJ6 Jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  13. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  14. QA1 agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  15. QA2 agility, Dewey Arapaho Thiwahe: 76/120, 39.37 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  16. QA3 agility, Dewey Arapaho Thiwahe: 75/120, 47.8 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  17. QJ1 jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  18. QJ2 jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  19. QJ3 jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  20. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  21. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  22. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Dewey Arapaho Thiwahe: 64/169, 45.16 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  23. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Dewey Arapaho Thiwahe: 82/175, 37.52 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  24. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  25. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  26. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  27. 1.zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: 7/11, 44.27 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  28. 2.zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: 4/11, 32.46 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  29. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  30. 1. Zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  31. 1. Zkouška LA3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  32. 2. Zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: 1/10, 38.64 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  33. 2. Zkouška LA3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  34. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  35. Agility Trial I, Dewey Arapaho Thiwahe: 6/18, 36.14 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  36. Agility Trial I, Ennox Czech Imp: 9/16, 45.47 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  37. Agility Trial II, Ennox Czech Imp: 9/16, 65.07 s, 28.07 tr. b., 3.14 m/s

  38. Agility Trial II, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  39. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  40. Czech Imp Jump, Dewey Arapaho Thiwahe: 23/39, 24.96 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  41. Jumping 1, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  42. Jumping 2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  43. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  44. 1. zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: 2/16, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  45. 1. zkouška LA3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: 5/16, 46.94 s, 15.94 tr. b., 3.58 m/s

  47. 2. zkouška LA3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  48. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  49. Agility 2 L, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  50. Jumping 2 L, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  51. Jumping 3 L, Dewey Arapaho Thiwahe: 15/28, 29.7 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  52. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  53. Zkouška 1 LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  54. Zkouška 2 LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  55. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  56. Agility Trial I, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  57. Agility Trial I, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  58. Agility Trial II, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  59. Agility Trial II, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  60. Agility Trial III, Dewey Arapaho Thiwahe: 8/19, 42.2 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  61. Agility Trial III, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  62. Agility Trial IV, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  63. Agility Trial IV, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  64. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  65. Agility I, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  66. Agility II, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  67. Jumping I, Ennox Czech Imp: 44/76, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  68. Jumping II, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  69. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  70. QA4 Agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  71. QA5 Agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  72. QA6 Agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  73. QJ4 Jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  74. QJ5 Jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  75. QJ6 Jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: 19/77, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  76. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  77. QA1 agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  78. QA2 agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  79. QA3 agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  80. QJ1 jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  81. QJ2 jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  82. QJ3 jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  83. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  84. Agility A1, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  85. Agility Squads as individual, Ennox Czech Imp: 53/157, 42.07 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  86. Agility Squads as individual, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  87. Jumping A1, Dewey Arapaho Thiwahe: 17/48, 26.44 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  88. Jumping A2A3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  89. Jumping Squads as Individual, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  90. Jumping Squads as Individual, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  91. Power & Speed A1, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  92. Power & Speed A2A3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  93. Special Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  94. Special Agility, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  95. Special Jumping, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  96. Special Jumping, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  97. Tachyon Trophy A1, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  98. Tachyon Trophy A2A3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  99. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  100. Agility Open, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  101. Agility Trial, Dewey Arapaho Thiwahe: 7/13, 34.22 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  102. Jumping Open, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  103. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  104. I Agility Open, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  105. I Agility Open, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  106. II Agility Open, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  107. II Agility Open, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  108. II Jumping Open, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  109. II Jumping Open, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  110. I Jumping Open, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  111. I Jumping Open, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  112. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  113. TRIAL II. LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  114. TRIAL II. LA3, Ennox Czech Imp: 5/12, 48.47 s, 11.47 tr. b., 3.42 m/s

  115. TRIAL I. LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  116. TRIAL I. LA3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  117. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  118. 1. zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  119. 1. zkouška LA3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  120. 2. zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  121. 2. zkouška LA3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  122. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  123. TRIAL II. LA2, Ennox Czech Imp: 1/23, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  124. TRIAL II. LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  125. TRIAL I. LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  126. TRIAL I. LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  127. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  128. Jumping A2 + A3 L, Ennox Czech Imp: 8/22, 29.88 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  129. Jumping A2 + A3 L, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  130. Trial II. LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  131. Trial II. LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  132. Trial I. LA2, Ennox Czech Imp: 2/11, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  133. Trial I. LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  134. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  135. AGILITY, Ennox Czech Imp: 20/40, 43.62 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  136. AGILITY, Dewey Arapaho Thiwahe: 22/40, 44.31 s, 25.0 tr. b., 3.93 m/s

  137. AGILITY, Ennox Czech Imp: 27/38, 39.46 s, 20.0 tr. b., 4.21 m/s

  138. AGILITY, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  139. JUMPING, Ennox Czech Imp: 17/38, 35.01 s, 8.01 tr. b., 3.8 m/s

  140. JUMPING, Dewey Arapaho Thiwahe: 17/39, 35.55 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  141. JUMPING, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  142. JUMPING, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  143. LA2, Ennox Czech Imp: 8/14, 31.8 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  144. LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  145. LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  146. LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  147. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  148. II. zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: 3/19, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  149. II. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  150. I. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  151. I. zkouška LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  152. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  153. Agility open 1 L, Ennox Czech Imp: 11/35, 43.85 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  154. Agility open 1 L, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  155. Agility open 2 L, Ennox Czech Imp: 10/33, 45.99 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  156. Agility open 2 L, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  157. Zkoušky LA2, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  158. Zkoušky LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  159. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  160. Trial II. LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  161. Trial I. LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  162. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  163. Agility L, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  164. Agility L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  165. Jumping L, Dewey Arapaho Thiwahe: 19/34, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  166. Jumping L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  167. Zkouška LA1, Dewey Arapaho Thiwahe: 4/9, 38.12 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  168. Zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 5/12, 43.86 s, 10.86 tr. b., 3.78 m/s

  169. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  170. 1. Zk LA1, Dewey Arapaho Thiwahe: 7/17, 28.75 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  171. 1. Zk LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  172. 2. Zk LA1, Dewey Arapaho Thiwahe: 2/16, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  173. 2. Zk LA2, Ennox Czech Imp: 7/23, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  174. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  175. Agility Trial I, Ennox Czech Imp: 2/12, 39.96 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  176. Agility Trial I, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  177. Agility Trial II, Ennox Czech Imp: 3/12, 43.78 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  178. Agility Trial II, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  179. Agility Trial III, Ennox Czech Imp: 4/12, 48.27 s, 10.27 tr. b., 3.65 m/s

  180. Agility Trial III, Dewey Arapaho Thiwahe: Diskvalifikován

  181. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  182. Zkouška, Ennox Czech Imp: 1/21, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  183. Zkouška II, Ennox Czech Imp: 7/21, 41.87 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  184. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  185. Agility 1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  186. Agility 2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  187. Jumping 1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  188. Jumping 2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  189. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  190. 1Q Jumping, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  191. 2Q Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  192. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  193. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  194. Power & speed A2/A3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  195. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  196. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  197. Agility Open, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  198. Agility Trial, Ennox Czech Imp: 10/22, 44.79 s, 28.79 tr. b., 3.48 m/s

  199. Jumping Special A2 + A3, Ennox Czech Imp: 23/35, 35.02 s, 11.02 tr. b., 4.14 m/s

  200. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  201. zkouška 1 LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  202. zkouška 2 LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  203. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  204. Agility Trial I, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  205. Agility Trial II, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  206. Agility Trial III, Ennox Czech Imp: 9/24, 46.39 s, 18.39 tr. b., 3.21 m/s

  207. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  208. I Agility, Amanita Navy Thiwahe: Diskvalifikován

  209. I Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  210. II Agility, Amanita Navy Thiwahe: Diskvalifikován

  211. II Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  212. III Agility, Amanita Navy Thiwahe: 4/16, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  213. III Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  214. IV Agility, Ennox Czech Imp: 6/16, 42.99 s, 20.0 tr. b., 3.81 m/s

  215. IV Agility, Amanita Navy Thiwahe: Diskvalifikován

  216. V Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  217. VI Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  218. VII Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  219. VIII Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  220. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  221. 1. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 11/17, 44.48 s, 16.48 tr. b., 3.21 m/s

  222. 2. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  223. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  224. zkouška 1 LA2, Ennox Czech Imp: 8/15, 42.07 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  225. zkouška 2 LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  226. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  227. II. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 4/14, 47.33 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  228. I. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  229. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  230. 15.prorubská, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  231. 16.prorubská, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  232. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  233. 1. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 21/34, 36.14 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  234. 2. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  235. 3. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  236. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  237. 1. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  238. 2. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 5/27, 38.71 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  239. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  240. Agility LA, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  241. Jumping LA, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  242. Zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  243. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  244. Agility Trial I, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  245. Agility Trial II, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  246. Agility Trial III, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  247. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  248. II. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  249. I. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 2/12, 42.46 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  250. Jumping open L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  251. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  252. 1. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  253. 2. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  254. 3. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 1/22, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  255. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  256. Agility Trial I, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  257. Agility Trial II, Ennox Czech Imp: 1/24, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  258. Jumping 2+3, Ennox Czech Imp: 15/34, 38.68 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  259. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  260. Horní Počernice, 1. běh, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  261. Horní Počernice, 2. běh, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  262. Horní Počernice, 3. běh, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  263. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  264. 1. ZK LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  265. 2. ZK LA2, Ennox Czech Imp: 6/23, 44.59 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  266. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  267. Agility L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  268. Jumping L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  269. Zk LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  270. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  271. Agility L, Ennox Czech Imp: 24/43, 44.54 s, 21.54 tr. b., 3.48 m/s

  272. Jumping L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  273. Zkoušky LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  274. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  275. Agility 1 L, Ennox Czech Imp: 15/29, 40.06 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  276. Agility L, Ennox Czech Imp: 4/31, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  277. Jumping 1 L, Ennox Czech Imp: 14/34, 47.42 s, 20.42 tr. b., 3.52 m/s

  278. Jumping L L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  279. Zkouška A2 LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  280. Zkouška Ne LA2, Ennox Czech Imp: 8/15, 43.44 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  281. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  282. Jumping 1 L, Ennox Czech Imp: 8/28, 39.7 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  283. Jumping 2 L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  284. Jumping 3 L, Ennox Czech Imp: 7/28, 38.98 s, 8.98 tr. b., 3.59 m/s

  285. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  286. Agility L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  287. Jumping L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  288. Zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  289. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  290. Agility I, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  291. Agility II, Ennox Czech Imp: 8/16, 37.93 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  292. TUNELIADA, Ennox Czech Imp: 17/43, 25.62 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  293. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  294. QA5 Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  295. QA6 Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  296. QJ5 Jumping, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  297. QJ6 Jumping, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  298. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  299. Agility, Amanita Navy Thiwahe: 8/13, 50.57 s, 16.57 tr. b., 3.8 m/s

  300. Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  301. Nornikovo bludiste, Ennox Czech Imp: 18/36, 35.85 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  302. Nornikovo bludiste, Amanita Navy Thiwahe: 20/36, 37.52 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  303. Zabakova cesta, Ennox Czech Imp: 16/37, 32.63 s, 7.63 tr. b., 3.74 m/s

  304. Zabakova cesta, Amanita Navy Thiwahe: 19/37, 25.44 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  305. Lukášov - 1. ročník závodů agility NorthSay Clean Run 2016 aneb Lukášovské 2x dvojzkoušky, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  306. So - Zkouška 1.běh LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  307. So - Zkouška 2.běh LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  308. So - Zkouška 3.běh LA2, Ennox Czech Imp: 3/9, 47.02 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  309. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  310. QA3 Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  311. QA4 Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  312. QJ3 Jumping, Ennox Czech Imp: 108/176, 41.13 s, 20.13 tr. b., 3.94 m/s

  313. QJ4 Jumping, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  314. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  315. Zkouska IV LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  316. Zkouska VI LA2, Ennox Czech Imp: 6/27, 43.76 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  317. Zkouska V LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  318. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  319. Agility I, Ennox Czech Imp: 12/19, 41.11 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  320. Agility II, Ennox Czech Imp: 7/19, 42.23 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  321. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  322. Agility, Ennox Czech Imp: 8/16, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  323. Agility Open, Ennox Czech Imp: 18/45, 43.29 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  324. Jumping Open, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  325. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  326. 1. zkouška A2 LA2, Ennox Czech Imp: 6/22, 45.9 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  327. 2. zkouška A2 LA2, Ennox Czech Imp: 6/22, 53.76 s, 6.76 tr. b., 3.72 m/s

  328. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  329. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  330. Druhá LA2, Ennox Czech Imp: 6/15, 48.36 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  331. První LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  332. Třetí LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  333. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  334. 1. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 3/25, 34.64 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  335. 2. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  336. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  337. 3.prorubská, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  338. 4.prorubská, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  339. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky agility v Těšánkách, 19. 12. 2015

  340. 1. Zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 4/21, 39.21 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  341. 2. Zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 13/21, 56.88 s, 33.88 tr. b., 2.8 m/s

  342. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  343. Agility I, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  344. Agility II, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  345. Jumping 2+3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  346. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  347. Agility I, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  348. Agility III, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  349. Aglility II, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  350. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  351. II.zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  352. I.zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  353. JUMPING L, Ennox Czech Imp: 14/32, 38.69 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  354. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  355. Agility I, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  356. Agility II, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  357. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  358. Tuneliáda A2 + A3 L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  359. Zkouška II. LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  360. Zkouška I. LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  361. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  362. Agi L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  363. Jump L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  364. Zk 1 LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  365. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  366. II. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  367. I. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  368. Jumping L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  369. Zlín - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2015

  370. druhá zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  371. první zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  372. třetí zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  373. Zlechov - 6. Zlechovské dvojzkoušky, 11. 04. 2015

  374. 1. Zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  375. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  376. 1.Zkouška LA2, Ennox Czech Imp: 9/17, 48.28 s, 11.28 tr. b., 3.75 m/s

  377. 2.Zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  378. 3.Zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  379. Těšánky (okr. Kroměříž) - Březnové dvojzkoušky agility, 15. 03. 2015

  380. A2 druhá LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  381. A2 první LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  382. Těšánky - Listopadové dvojzkoušky agility v Těšánkách, 23. 11. 2014

  383. Zkouška Agility 2 LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  384. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  385. I. Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  386. II. Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  387. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  388. 1. Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  389. 2. Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  390. Litovel - Mladeč - CUP Nové Zámky, 18. 10. 2014

  391. II.zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  392. I.zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  393. Jumping L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  394. Skály u Rýmařova - Mistrovství České republiky beaglů v agility 2014, 12. 10. 2014

  395. Zkouška agility LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  396. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  397. 1. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  398. 2. zkouška LA2, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  399. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  400. I. Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  401. II. Agility, Ennox Czech Imp: 3/9, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  402. Jumping Open, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  403. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  404. AGILITY, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  405. JUMPING LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  406. LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  407. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  408. Zkouška III. LA1, Ennox Czech Imp: 7/16, 37.43 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  409. Zkouška II. LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  410. Zkouška I. LA1, Ennox Czech Imp: 9/16, 52.22 s, 20.0 tr. b., 2.99 m/s

  411. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  412. A1 zkouska 1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  413. A1 zkouska 2, Ennox Czech Imp: 8/18, 34.51 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  414. A1 zkouska 3, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  415. A2 zkouska 1, Amanita Navy Thiwahe: 10/21, 40.9 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  416. A2 zkouska 2, Amanita Navy Thiwahe: 5/21, 36.81 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  417. A2 zkouska 3, Amanita Navy Thiwahe: 11/21, 43.12 s, 25.0 tr. b., 4.13 m/s

  418. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  419. Zkouška, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  420. Zkouška II, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  421. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  422. 1. zkouška LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  423. 2. zkouška LA1, Ennox Czech Imp: 12/21, 42.59 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  424. Zlín - Dvojzkoušky agility, 15. 06. 2014

  425. 1. LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  426. 2. LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  427. Ludslavice (u Zlína) - JK Brand Cup - O Zlínský ranec + 7. MR ACD, 14. 06. 2014

  428. Agility Open L, Amanita Navy Thiwahe: 13/36, 50.24 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  429. Agility Open L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  430. Jump Open L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  431. Jump Open L, Amanita Navy Thiwahe: Diskvalifikován

  432. Zkouška LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  433. Zkouška LA2, Amanita Navy Thiwahe: Diskvalifikován

  434. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  435. Agility L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  436. Agility L, Amanita Navy Thiwahe: Diskvalifikován

  437. Jumping L, Amanita Navy Thiwahe: Diskvalifikován

  438. Jumping L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  439. Jumping ne L, Amanita Navy Thiwahe: Diskvalifikován

  440. Jumping ne L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  441. Zkouška II LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  442. Zkouška II LA2, Amanita Navy Thiwahe: 1/10, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  443. Zkouška I LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  444. Zkouška I LA2, Amanita Navy Thiwahe: 4/10, 49.36 s, 14.36 tr. b., 3.63 m/s

  445. Zkouška LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  446. Zkouška LA2, Amanita Navy Thiwahe: Diskvalifikován

  447. Zbraslav u Brna - O liščí ohon a II. ročník Mistrovství republiky foxteriérů v agility, 01. 06. 2014

  448. II. LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  449. I. LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  450. Jumping, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  451. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  452. I Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  453. II Agility, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  454. III Agility, Ennox Czech Imp: 8/16, 52.31 s, 11.31 tr. b., 3.42 m/s

  455. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  456. (Ne-1) Trixina zkouška, Ennox Czech Imp: 6/8, 32.59 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  457. (Ne-2) Belíškova zkouška, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  458. (So-1) Apačova zkouška, Ennox Czech Imp: 9/14, 30.14 s, 25.0 tr. b., 4.38 m/s

  459. (So-2) Cirdova zkouška, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  460. (So-3) Ulinčina zkouška, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  461. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 08. 05. 2014

  462. zkouška LA 1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  463. zkouška LA 1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  464. Zlín - Dvojzkoušky agility, 04. 05. 2014

  465. II. LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  466. I. LA1, Ennox Czech Imp: 9/16, 46.36 s, 20.36 tr. b., 2.96 m/s

  467. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  468. Zkouška, Ennox Czech Imp: 5/9, 24.07 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  469. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  470. II. LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  471. I. LA1, Ennox Czech Imp: 8/14, 45.8 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  472. Zlechov - 4. Zlechovské dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  473. 1.Zkouška LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  474. 2.Zkouška LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  475. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  476. 1.zkouška LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  477. 2.zkouška LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  478. 3.zkouška LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  479. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  480. agility ne L, Ennox Czech Imp: 17/39, 47.31 s, 20.0 tr. b., 3.83 m/s

  481. jumping ne L, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  482. zkouška ne LA1, Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  483. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 23. 03. 2014

  484. Agility I., Ennox Czech Imp: Diskvalifikován

  485. Agility II., Ennox Czech Imp: 11/23, 58.16 s, 32.16 tr. b., 2.37 m/s

  486. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  487. (Ne-1) Faustova zkouška, Ozzy: Diskvalifikován

  488. (Ne-2) Harryho memoriál, Ozzy: Diskvalifikován

  489. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  490. Ne-Agility S, Habana od Prachovských skal: 17/25, 66.21 s, 41.21 tr. b., 2.69 m/s

  491. Ne-Jumping S, Habana od Prachovských skal: Diskvalifikován

  492. Ne- SA1, Habana od Prachovských skal: 5/8, 39.86 s, 5.0 tr. b., 3.19 m/s

  493. So-Agility S, Habana od Prachovských skal: Diskvalifikován

  494. So-Jumping S, Habana od Prachovských skal: 15/29, 56.45 s, 30.45 tr. b., 2.8 m/s

  495. So- SA1, Habana od Prachovských skal: Diskvalifikován

  496. Šumperk Temenice - Miacis cup 2012, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  497. Agility III. SA1, Habana od Prachovských skal: Diskvalifikován

  498. Agility II. SA1, Habana od Prachovských skal: Diskvalifikován

  499. Agility I. SA1, Habana od Prachovských skal: Diskvalifikován

  500. Agility Open I. S, Habana od Prachovských skal: 7/15, 55.25 s, 5.25 tr. b., 3.11 m/s

  501. Jumping Open II. S, Habana od Prachovských skal: 9/16, 58.26 s, 29.26 tr. b., 2.57 m/s

  502. Jumping Open I. - pohádkový S, Habana od Prachovských skal: Diskvalifikován

  503. Větřkovice - Moravskoslezský pohár III, 03. 09. 2011 - 04. 09. 2011

  504. Agility S, Charlie Chuck od Prachovských skal: 5/14, 59.66 s, 29.66 tr. b., 2.72 m/s

  505. Agility S, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  506. Jumping S, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  507. Jumping S, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  508. Zkouška SA1, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  509. Zkoušky SA1, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  510. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  511. Ne-Agility S, Charlie Chuck od Prachovských skal: 5/15, 48.64 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  512. Ne-Jumping S, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  513. Ne-Zkouška SA1, Charlie Chuck od Prachovských skal: 2/5, 40.29 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  514. So-Agility S, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  515. So-Jumping S, Charlie Chuck od Prachovských skal: 4/19, 46.48 s, 1.48 tr. b., 3.49 m/s

  516. So-Zkouška SA1, Charlie Chuck od Prachovských skal: 2/6, 41.89 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  517. Šumperk Temenice - Miacis cup, 09. 07. 2011 - 10. 07. 2011

  518. Agility II. S, Charlie Chuck od Prachovských skal: 6/18, 43.94 s, 0.94 tr. b., 3.55 m/s

  519. Agility S, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  520. Jumping II. S, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  521. Jumping S, Charlie Chuck od Prachovských skal: 12/17, 58.23 s, 30.23 tr. b., 2.56 m/s

  522. Zkoušky II. SA1, Charlie Chuck od Prachovských skal: 3/8, 42.17 s, 6.17 tr. b., 3.11 m/s

  523. Zkoušky SA1, Charlie Chuck od Prachovských skal: 3/7, 41.24 s, 6.24 tr. b., 3.2 m/s

  524. Větřkovice - Moravskoslezský pohár II, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  525. Agility 1 S, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  526. Agility 2 S, Charlie Chuck od Prachovských skal: 15/21, 63.84 s, 25.84 tr. b., 2.74 m/s

  527. Jumping 1 S, Charlie Chuck od Prachovských skal: Diskvalifikován

  528. Jumping 2 S, Charlie Chuck od Prachovských skal: 9/21, 43.53 s, 14.53 tr. b., 3.45 m/s

  529. Zkouška SA1, Charlie Chuck od Prachovských skal: 2/4, 65.38 s, 31.38 tr. b., 2.25 m/s

  530. Zkouška SA1, Charlie Chuck od Prachovských skal: 4/6, 55.81 s, 27.81 tr. b., 2.54 m/s