Cz En

Miroslav Považan

  1. Číslo: 003052
  2. OSA: AGILITY Karlovy Vary
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 12. 01. 2019
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 016211 (L), A3Ch James Gulden land

  2. 086213 (M), Hugo z Otvovické skály

  3. 084416 (ML), Aamos Gulden Land

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  2. Agility 1 M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  3. Agility 1 ML, Aamos Gulden Land: 2/11, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  4. Agility 2 M, Hugo z Otvovické skály: 3/21, 45.82 s, 0.82 tr. b., 3.82 m/s

  5. Agility 2 ML, Aamos Gulden Land: 1/10, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  6. Finále M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  7. Finále ML, Aamos Gulden Land: 4/8, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  8. Jumping 1 M, Hugo z Otvovické skály: 12/22, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  9. Jumping 1 ML, Aamos Gulden Land: 2/11, 34.76 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  10. Jumping 2 M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  11. Jumping 2 ML, Aamos Gulden Land: 4/10, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  12. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  13. Krapice - Krapické jumpingy, 16. 02. 2020

  14. Jumping L VET 1, A3Ch James Gulden land: 1/3, 22.03 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  15. Jumping L VET 2, A3Ch James Gulden land: 1/3, 26.83 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  16. Jumping ML 1, Aamos Gulden Land: 2/6, 27.47 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  17. Jumping ML 2, Aamos Gulden Land: 1/6, 37.44 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  18. Jumping ML 3, Aamos Gulden Land: 2/6, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  19. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  20. Agility ML, Aamos Gulden Land: 3/12, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  21. Jumping ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  22. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: 2/4, 45.33 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  23. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  24. Agility ML, Aamos Gulden Land: 3/14, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  25. Jumping ML, Aamos Gulden Land: 9/14, 33.09 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  26. Zkouška MLA3, Aamos Gulden Land: 3/6, 47.55 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  27. Hroznětín - Hroznětínské skotačení, 21. 09. 2019

  28. Zkouška LA3 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  29. Zkouška LA3 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  30. Zkouška MLA3 1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  31. Zkouška MLA3 2, Aamos Gulden Land: 3/4, 54.13 s, 17.13 tr. b., 3.36 m/s

  32. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  33. Zkouška A3 - sobota - 1 ML, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  34. Zkouška A3 - sobota - 2 ML, Aamos Gulden Land: 1/3, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  35. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  36. Neděle Agility LA, A3Ch James Gulden land: 10/35, 44.7 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  37. Neděle Agility LA, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  38. Neděle Jumping LA, Aamos Gulden Land: 6/34, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  39. Neděle Jumping LA, A3Ch James Gulden land: 9/34, 38.84 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  40. Neděle Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 1/16, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  41. Neděle Zkouška LA3, Aamos Gulden Land: 6/16, 48.49 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  42. Sobota Agility LA, A3Ch James Gulden land: 6/33, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  43. Sobota Agility LA, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  44. Sobota Jumping LA, A3Ch James Gulden land: 6/35, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  45. Sobota Jumping LA, Aamos Gulden Land: 12/35, 33.07 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  46. Sobota zkouška LA3, Aamos Gulden Land: 3/16, 44.61 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  47. Sobota zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 5/16, 52.99 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  48. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  49. Agility Open, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  50. Agility Squads as Individual, A3Ch James Gulden land: 79/137, 63.07 s, 23.07 tr. b., 3.49 m/s

  51. Jumping Open, A3Ch James Gulden land: 64/136, 49.87 s, 12.87 tr. b., 4.21 m/s

  52. Jumping Squads as Individual, A3Ch James Gulden land: 72/138, 46.47 s, 19.47 tr. b., 3.59 m/s

  53. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  54. Agility L, A3Ch James Gulden land: 17/40, 51.84 s, 15.84 tr. b., 3.36 m/s

  55. Agility L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  56. Jumping L, Aamos Gulden Land: 8/37, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  57. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 12/37, 35.94 s, 2.94 tr. b., 3.84 m/s

  58. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 6/16, 43.09 s, 7.09 tr. b., 3.88 m/s

  59. Zkouška LA3, Aamos Gulden Land: 7/16, 39.63 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  60. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  61. Ne. - Agility II. L, Aamos Gulden Land: 31/105, 44.94 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  62. Ne. - Agility II. L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  63. Ne. - Jumping II. L, Aamos Gulden Land: 11/96, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  64. Ne. - Jumping II. L, A3Ch James Gulden land: 39/96, 47.09 s, 13.09 tr. b., 4.2 m/s

  65. So. - Agility I. L, A3Ch James Gulden land: 15/105, 46.68 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  66. So. - Agility I. L, Aamos Gulden Land: 42/105, 47.57 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  67. So. - Jumping I. L, A3Ch James Gulden land: 30/107, 41.03 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  68. So. - Jumping I. L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  69. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  70. Zkouška 1 LA3, Aamos Gulden Land: 7/11, 37.93 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  71. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: 8/11, 45.14 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  72. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 4/11, 43.46 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  73. Zkouška 2 LA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  74. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  75. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  76. Ne. - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping V) , A3Ch James Gulden land: 10/19, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  77. Pá. - Oldies (Agility V), A3Ch James Gulden land: 3/23, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  78. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  79. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Aamos Gulden Land: 37/169, 41.78 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  80. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Aamos Gulden Land: 27/110, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  81. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V), A3Ch James Gulden land: 6/23, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  82. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  83. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  84. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Aamos Gulden Land: 37/170, 38.88 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  85. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  86. Agility neděle L, A3Ch James Gulden land: 16/44, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  87. Agility neděle L, Aamos Gulden Land: 22/44, 42.93 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  88. Agility sobota L, Aamos Gulden Land: 3/51, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  89. Agility sobota L, A3Ch James Gulden land: 4/51, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  90. Jumping neděle L, Aamos Gulden Land: 5/42, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  91. Jumping neděle L, A3Ch James Gulden land: 20/42, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  92. Jumping sobota L, Aamos Gulden Land: 5/50, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  93. Jumping sobota L, A3Ch James Gulden land: 7/50, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  94. Zkouška neděle LA3, A3Ch James Gulden land: 3/20, 49.26 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  95. Zkouška neděle LA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  96. Zkouška sobota LA3, Aamos Gulden Land: 2/21, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  97. Zkouška sobota LA3, A3Ch James Gulden land: 3/21, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  98. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  99. Zkouška III LA3, A3Ch James Gulden land: 3/17, 50.35 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  100. Zkouška III LA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  101. Zkouška II LA3, A3Ch James Gulden land: 4/17, 48.54 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  102. Zkouška II LA3, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  103. Zkouška I LA3, A3Ch James Gulden land: 10/17, 50.97 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  104. Zkouška I LA3, Aamos Gulden Land: 11/17, 51.88 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  105. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  106. Agility I, A3Ch James Gulden land: 36/167, 52.96 s, 7.96 tr. b., 3.95 m/s

  107. Agility I, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  108. Agility II, A3Ch James Gulden land: 42/165, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  109. Agility II, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  110. Jumping I, Aamos Gulden Land: 67/169, 39.16 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  111. Jumping I, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  112. Jumping II, A3Ch James Gulden land: 64/161, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  113. Jumping II, Aamos Gulden Land: 82/161, 48.02 s, 15.02 tr. b., 4.02 m/s

  114. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  115. Agility 1, Aamos Gulden Land: 8/39, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  116. Agility 2, Hugo z Otvovické skály: 13/28, 58.58 s, 15.58 tr. b., 3.09 m/s

  117. Agility 2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  118. Jumping 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  119. Jumping 1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  120. Jumping 2, Aamos Gulden Land: 8/40, 38.64 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  121. Jumping 2, Hugo z Otvovické skály: 13/28, 48.56 s, 12.56 tr. b., 3.15 m/s

  122. Zkouška, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  123. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  124. Agility, A3Ch James Gulden land: 4/39, 52.25 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  125. Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  126. Jumping, Aamos Gulden Land: 5/40, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  127. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  128. Zkouška, A3Ch James Gulden land: 4/21, 47.05 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  129. Zkouška, Aamos Gulden Land: 12/21, 44.32 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  130. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  131. Zkouška LA3 I, Aamos Gulden Land: 4/12, 51.8 s, 10.8 tr. b., 3.94 m/s

  132. Zkouška LA3 II, Aamos Gulden Land: 5/12, 42.58 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  133. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  134. LA3 1, Aamos Gulden Land: 2/20, 45.09 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  135. LA3 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  136. LA3 2, A3Ch James Gulden land: 4/20, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  137. LA3 2, Aamos Gulden Land: 7/20, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  138. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  139. Agility L, A3Ch James Gulden land: 6/47, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  140. Agility L, Aamos Gulden Land: 33/47, 39.94 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  141. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 8/43, 28.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  142. Jumping L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  143. Zkouška_neděle LA2, Aamos Gulden Land: 2/18, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  144. Zkouška_neděle LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  145. Zkouška_sobota_01 LA2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  146. Zkouška_sobota_01 LA3, A3Ch James Gulden land: 1/14, 41.21 s, 0.21 tr. b., 4.13 m/s

  147. Zkouška_sobota_02 LA2, Aamos Gulden Land: 2/19, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  148. Zkouška_sobota_02 LA3, A3Ch James Gulden land: 5/14, 46.35 s, 15.35 tr. b., 3.52 m/s

  149. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  150. Zkouška 1 LA2, Aamos Gulden Land: 6/22, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  151. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  152. Zkouška 2 LA2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  153. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 2/15, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  154. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  155. Agility, A3Ch James Gulden land: 14/86, 42.72 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  156. Agility DRUZSTVA, A3Ch James Gulden land: 16/97, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  157. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  158. Jumping DRUZSTVA, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  159. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  160. _1.LA2 LA2, Aamos Gulden Land: 2/18, 29.03 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  161. __1.LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: 9/14, 44.83 s, 5.83 tr. b., 4.06 m/s

  162. _2.LA2 LA2, Aamos Gulden Land: 5/17, 38.8 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  163. __2.LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: 3/14, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  164. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  165. Agility L, A3Ch James Gulden land: 3/42, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  166. Agility L, Aamos Gulden Land: 14/42, 30.6 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  167. Agility neděle L, A3Ch James Gulden land: 10/45, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  168. Agility neděle L, Aamos Gulden Land: 15/45, 32.64 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  169. Jumping L, Aamos Gulden Land: 5/43, 32.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  170. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 6/43, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  171. Zkouška LA2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  172. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 1/17, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  173. Zkouška neděle LA2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  174. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  175. 1.Zka - LA2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  176. 1.Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: 6/16, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  177. 2.Zka - LA2, Aamos Gulden Land: 9/11, 39.77 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  178. 2.Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: 10/16, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  179. 3.Zka - LA2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  180. 3.Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: 7/16, 45.83 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  181. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  182. II. Zkouška, Aamos Gulden Land: 1/9, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  183. II. Zkouška, A3Ch James Gulden land: 4/16, 41.67 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  184. I. Zkouška, Aamos Gulden Land: 1/9, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  185. I. Zkouška, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  186. Jumping, A3Ch James Gulden land: 7/30, 30.44 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  187. Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  188. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  189. LA2 - 1. LA2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  190. LA2 - 2. LA2, Aamos Gulden Land: 4/19, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  191. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  192. 1. Zka - LA2, Aamos Gulden Land: 2/8, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  193. 1. Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: 8/16, 35.45 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  194. 2. Zka - LA2, Aamos Gulden Land: 1/8, 30.54 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  195. 2. Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: 4/16, 35.3 s, 0.3 tr. b., 3.97 m/s

  196. Jumping - Large, A3Ch James Gulden land: 4/34, 31.16 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  197. Jumping - Large, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  198. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  199. QA4 Agility, A3Ch James Gulden land: 24/95, 52.44 s, 6.44 tr. b., 4.2 m/s

  200. QA4 Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  201. QA5 Agility, A3Ch James Gulden land: 22/93, 45.11 s, 1.11 tr. b., 4.32 m/s

  202. QA5 Agility, Aamos Gulden Land: 41/93, 46.78 s, 7.78 tr. b., 4.17 m/s

  203. QA6 Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  204. QA6 Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  205. QJ4 Jumping, A3Ch James Gulden land: 40/95, 45.11 s, 5.11 tr. b., 4.26 m/s

  206. QJ4 Jumping, Aamos Gulden Land: 42/95, 47.49 s, 7.49 tr. b., 4.04 m/s

  207. QJ5 Jumping, A3Ch James Gulden land: 36/90, 44.33 s, 9.33 tr. b., 4.44 m/s

  208. QJ5 Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  209. QJ6 Jumping, A3Ch James Gulden land: 47/77, 45.0 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  210. QJ6 Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  211. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  212. Zkouška 1 LA1 LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  213. Zkouška 1 LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: 2/9, 38.76 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  214. Zkouška 2 LA1 LA1, Aamos Gulden Land: 1/11, 29.25 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  215. Zkouška 2 LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  216. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  217. QA1 agility, A3Ch James Gulden land: 18/127, 44.75 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  218. QA1 agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  219. QA2 agility, A3Ch James Gulden land: 16/125, 48.48 s, 2.48 tr. b., 4.25 m/s

  220. QA2 agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  221. QA3 agility, A3Ch James Gulden land: 51/125, 47.7 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  222. QA3 agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  223. QJ1 jumping, A3Ch James Gulden land: 37/126, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  224. QJ1 jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  225. QJ2 jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  226. QJ2 jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  227. QJ3 jumping, A3Ch James Gulden land: 59/122, 44.06 s, 11.06 tr. b., 4.22 m/s

  228. QJ3 jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  229. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  230. Agility Trial, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  231. Jumping Trial, Aamos Gulden Land: 1/4, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  232. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  233. Agility A1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  234. Agility A2A3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  235. Agility Squads as individual, Aamos Gulden Land: 65/157, 39.49 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  236. Agility Squads as individual, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  237. Jumping A1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  238. Jumping A2A3, A3Ch James Gulden land: 13/113, 40.81 s, 0.81 tr. b., 4.46 m/s

  239. Jumping Squads as Individual, A3Ch James Gulden land: 93/162, 45.73 s, 19.73 tr. b., 3.85 m/s

  240. Jumping Squads as Individual, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  241. Power & Speed A1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  242. Power & Speed A2A3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  243. Special Agility, Aamos Gulden Land: 32/159, 36.8 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  244. Special Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  245. Special Jumping, Aamos Gulden Land: 19/153, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  246. Special Jumping, A3Ch James Gulden land: 21/153, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  247. Tachyon Trophy A1, Aamos Gulden Land: 6/47, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  248. Tachyon Trophy A2A3, A3Ch James Gulden land: 44/106, 47.25 s, 20.25 tr. b., 3.81 m/s

  249. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  250. Agility L, Aamos Gulden Land: 7/32, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  251. Agility L, A3Ch James Gulden land: 12/32, 46.25 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  252. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 11/33, 40.59 s, 5.59 tr. b., 4.11 m/s

  253. Jumping L, Aamos Gulden Land: 18/33, 50.37 s, 20.37 tr. b., 3.32 m/s

  254. Zkoušky LA1, Aamos Gulden Land: 1/11, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  255. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  256. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  257. Agility L, A3Ch James Gulden land: 4/25, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  258. Agility L, Aamos Gulden Land: 14/25, 38.65 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  259. Jumping L, Aamos Gulden Land: 4/25, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  260. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 6/25, 33.54 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  261. Zkouška LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  262. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/13, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  263. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  264. I Agility Open, Aamos Gulden Land: 60/139, 47.83 s, 17.83 tr. b., 4.01 m/s

  265. I Agility Open, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  266. II Agility Open, A3Ch James Gulden land: 7/137, 43.45 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  267. II Agility Open, Aamos Gulden Land: 68/137, 47.84 s, 20.0 tr. b., 4.14 m/s

  268. II Jumping Open, Aamos Gulden Land: 24/135, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  269. II Jumping Open, A3Ch James Gulden land: 34/135, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  270. I Jumping Open, A3Ch James Gulden land: 40/139, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  271. I Jumping Open, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  272. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  273. Zkouška 1 LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  274. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: 1/10, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  275. Zkouška 2 LA1, Aamos Gulden Land: 1/17, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  276. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 2/10, 44.33 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  277. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  278. Zkouška 1 LA1, Aamos Gulden Land: 1/12, 25.97 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  279. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: 4/10, 48.92 s, 9.92 tr. b., 3.39 m/s

  280. Zkouška 2 LA1, Aamos Gulden Land: 1/12, 25.0 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  281. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  282. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  283. Agility, A3Ch James Gulden land: 12/47, 41.03 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  284. Agility, A3Ch James Gulden land: 22/50, 45.3 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  285. Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  286. Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  287. Jumping, A3Ch James Gulden land: 7/51, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  288. Jumping, Aamos Gulden Land: 16/51, 41.31 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  289. Jumping, A3Ch James Gulden land: 26/47, 35.79 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  290. Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  291. Zkouška LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  292. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 8/23, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  293. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  294. Agility, Aamos Gulden Land: 3/49, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  295. Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  296. Jumping, A3Ch James Gulden land: 6/50, 32.68 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  297. Jumping, Aamos Gulden Land: 12/50, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  298. Zkouška LA1, Aamos Gulden Land: 1/9, 31.15 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  299. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 7/21, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  300. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  301. Zkouška 1 LA1, Aamos Gulden Land: 2/12, 30.1 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  302. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: 2/10, 48.24 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  303. Zkouška 2 LA1, Aamos Gulden Land: 1/12, 27.21 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  304. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 5/10, 51.17 s, 13.17 tr. b., 3.32 m/s

  305. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  306. III. zkouška LA1, Aamos Gulden Land: 1/10, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  307. II. Zkouška LA1, Aamos Gulden Land: 1/10, 26.45 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  308. I. Zkouška LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  309. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  310. Agility LA sobota, A3Ch James Gulden land: 22/60, 45.04 s, 11.04 tr. b., 3.86 m/s

  311. Agility LA sobota, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  312. Jumping LA neděle, A3Ch James Gulden land: 32/58, 41.27 s, 23.27 tr. b., 3.76 m/s

  313. Jumping LA neděle, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  314. Jumping LA sobota, A3Ch James Gulden land: 25/61, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  315. Jumping LA sobota, Aamos Gulden Land: 42/61, 30.37 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  316. Zkoušky LA1 neděle, Aamos Gulden Land: 2/5, 31.64 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  317. Zkoušky LA1 sobota, Aamos Gulden Land: 3/7, 40.22 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  318. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch James Gulden land: 9/37, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  319. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch James Gulden land: 11/40, 42.28 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  320. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  321. Agility - 1. kolo Large, Aamos Gulden Land: 6/31, 47.43 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  322. Agility - 1. kolo Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  323. Jumping - 2. kolo Large, Aamos Gulden Land: 10/29, 35.69 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  324. Jumping - 2. kolo Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  325. Jumping - hra Large, Aamos Gulden Land: 4/35, 24.35 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  326. Jumping - hra Large, A3Ch James Gulden land: 5/35, 24.59 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  327. Zkouška LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  328. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 5/17, 39.23 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  329. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  330. Jumping LA1, Aamos Gulden Land: 5/11, 22.72 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  331. Zkouška první LA1, Aamos Gulden Land: 6/11, 35.53 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  332. Zkouška VIP LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  333. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  334. II. zkouška LA1, Aamos Gulden Land: 1/8, 26.89 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  335. I. zkouška LA1, Aamos Gulden Land: 1/8, 26.87 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  336. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  337. Agility open L, A3Ch James Gulden land: 2/48, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  338. Agility open L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  339. Jumping open L, A3Ch James Gulden land: 7/46, 25.76 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  340. Jumping open L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  341. zkouška_sobota_01 LA1, Aamos Gulden Land: 1/17, 26.83 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  342. zkouška_sobota_01 LA3, A3Ch James Gulden land: 3/15, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  343. Zkouška_sobota_02 LA1, Aamos Gulden Land: 1/17, 24.96 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  344. Zkouška_sobota_02 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  345. Zkoušky_neděle LA1, Aamos Gulden Land: 1/12, 29.26 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  346. Zkoušky_neděle LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  347. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  348. Agility L, A3Ch James Gulden land: 4/48, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  349. Agility L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  350. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 8/48, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  351. Jumping L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  352. Zkouška - LA1, Aamos Gulden Land: 1/8, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  353. Zkouška - LA3, A3Ch James Gulden land: 2/20, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  354. Karlovy Vary - Karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě - KZPKV 2017, 16. 09. 2017

  355. 1. zkouška LA1 LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  356. 1. zkouška LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: 1/6, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  357. 2. zkouška LA1 LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  358. 2. zkouška LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  359. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  360. Agility L, Aamos Gulden Land: 6/44, 32.74 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  361. Agility L, A3Ch James Gulden land: 7/44, 33.84 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  362. Jumping 2 Neděle L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  363. Jumping 2 Neděle L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  364. Jumping L, Aamos Gulden Land: 5/45, 32.31 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  365. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  366. Jumping Nedělě L, A3Ch James Gulden land: 10/44, 42.09 s, 20.0 tr. b., 3.99 m/s

  367. Jumping Nedělě L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  368. Zkoušky LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  369. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: 1/9, 38.34 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  370. Zkoušky neděle LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  371. Zkoušky neděle LA3, A3Ch James Gulden land: 3/9, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  372. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  373. Agility Ne - LA, A3Ch James Gulden land: 4/50, 31.98 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  374. Agility Ne - LA, Aamos Gulden Land: 15/50, 33.63 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  375. Agility So - LA, A3Ch James Gulden land: 7/50, 32.09 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  376. Agility So - LA, Aamos Gulden Land: 23/50, 29.24 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  377. Jumping Ne - LA, A3Ch James Gulden land: 7/51, 30.97 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  378. Jumping Ne - LA, Aamos Gulden Land: 19/51, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  379. Jumping So - LA, A3Ch James Gulden land: 3/51, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  380. Jumping So - LA, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  381. Zka Ne - LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  382. Zka Ne - LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  383. Zka So - LA1, Aamos Gulden Land: 1/13, 27.47 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  384. Zka So - LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  385. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  386. AGILITY, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  387. JUMPING, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  388. LA1, Aamos Gulden Land: 1/10, 33.36 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  389. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  390. Agility open L, A3Ch James Gulden land: 22/35, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  391. Agility open L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  392. JUMPING, Aamos Gulden Land: 12/36, 27.22 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  393. JUMPING, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  394. Zkouška L A1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  395. Zkouška L A3, A3Ch James Gulden land: 3/12, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  396. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  397. Agility L, A3Ch James Gulden land: 2/5, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  398. Agility L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  399. Hra L, Aamos Gulden Land: 2/8, 15.73 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  400. Hra L, A3Ch James Gulden land: 6/8, 18.25 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  401. Jumping L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  402. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  403. Zkouška LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  404. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 1/2, 35.31 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  405. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  406. 1. Zka - LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  407. 1. Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  408. 2. Zka - LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  409. 2. Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: 6/13, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  410. Jumping - Large, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  411. Jumping - Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  412. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  413. Zkouška, Aamos Gulden Land: 7/14, 36.46 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  414. Zkouška II, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  415. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  416. Agility - Ne, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  417. Agility - Ne, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  418. Agility - So, A3Ch James Gulden land: 16/97, 48.11 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  419. Agility - So, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  420. Jumping - Ne, Aamos Gulden Land: 12/89, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  421. Jumping - Ne, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  422. Jumping - So, A3Ch James Gulden land: 40/97, 34.59 s, 5.59 tr. b., 4.25 m/s

  423. Jumping - So, Aamos Gulden Land: 41/97, 34.59 s, 5.59 tr. b., 4.25 m/s

  424. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  425. Agility - Large, A3Ch James Gulden land: 5/43, 38.58 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  426. Agility - Large, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  427. Jumping - Large, A3Ch James Gulden land: 4/42, 32.1 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  428. Jumping - Large, Aamos Gulden Land: 27/42, 43.73 s, 23.73 tr. b., 3.38 m/s

  429. ZkA - LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  430. ZkA - LA3, A3Ch James Gulden land: 2/10, 37.7 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  431. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  432. 1Q Jumping, A3Ch James Gulden land: 58/157, 35.93 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  433. 1Q Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  434. 2Q Agility, A3Ch James Gulden land: 32/157, 53.25 s, 9.25 tr. b., 3.76 m/s

  435. 2Q Agility, Aamos Gulden Land: 59/157, 48.75 s, 20.0 tr. b., 4.1 m/s

  436. Jednotlivci A1 - Agility, Aamos Gulden Land: 14/46, 43.94 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  437. Jednotlivci A1 - Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  438. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  439. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch James Gulden land: 42/117, 38.67 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  440. Power & speed A1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  441. Power & speed A2/A3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  442. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Aamos Gulden Land: 17/46, 41.36 s, 5.36 tr. b., 3.87 m/s

  443. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  444. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  445. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 2/50, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  446. Jumping L, Aamos Gulden Land: 3/54, 31.14 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  447. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 14/54, 33.04 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  448. Jumping L, Aamos Gulden Land: 15/50, 34.24 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  449. Zkouška 1 LA1, Aamos Gulden Land: 8/17, 30.85 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  450. Zkouška 1 LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  451. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: 2/12, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  452. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: 4/12, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  453. Zkouška 2 LA1, Aamos Gulden Land: 6/17, 32.87 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  454. Zkouška 2 LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  455. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 1/12, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  456. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  457. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  458. 1. Zka - LA1, Aamos Gulden Land: 8/18, 22.57 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  459. 1. Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  460. 2. Zka - LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  461. 2. Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: 2/5, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  462. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop pro dobrou věc, 07. 05. 2017

  463. Jumping L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  464. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 1/11, 33.04 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  465. Zkouška 1 LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  466. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: 2/3, 43.52 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  467. Zkouška 2 LA1, Aamos Gulden Land: 5/11, 22.67 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  468. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 3/3, 45.64 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  469. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  470. Agility NE L, A3Ch James Gulden land: 5/54, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  471. Agility NE L, Aamos Gulden Land: 13/54, 35.76 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  472. Agility SO L, A3Ch James Gulden land: 6/54, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  473. Agility SO L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  474. Jump NE L, Aamos Gulden Land: 16/52, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  475. Jump NE L, A3Ch James Gulden land: 20/52, 37.33 s, 10.33 tr. b., 4.13 m/s

  476. Jump SO L, A3Ch James Gulden land: 19/55, 46.65 s, 12.65 tr. b., 3.86 m/s

  477. Jump SO L, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  478. Zkouška NE LA1, Aamos Gulden Land: 6/17, 33.49 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  479. Zkouška NE LA3, A3Ch James Gulden land: 4/20, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  480. Zkouška SO LA1, Aamos Gulden Land: 7/20, 26.81 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  481. Zkouška SO LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  482. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  483. Agility - Large, A3Ch James Gulden land: 16/35, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  484. Agility - Large, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  485. Jumping - Large, Aamos Gulden Land: 3/36, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  486. Jumping - Large, A3Ch James Gulden land: 5/36, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  487. ZkA - LA1, Aamos Gulden Land: 5/8, 35.87 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  488. ZkA - LA3, A3Ch James Gulden land: 5/10, 51.44 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  489. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  490. Agility 1, A3Ch James Gulden land: 19/128, 46.26 s, 5.26 tr. b., 4.24 m/s

  491. Agility 1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  492. Agility 2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  493. Agility 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  494. Jumping 1, A3Ch James Gulden land: 31/128, 34.12 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  495. Jumping 1, Aamos Gulden Land: 55/128, 41.4 s, 10.4 tr. b., 4.32 m/s

  496. Jumping 2, A3Ch James Gulden land: 29/128, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  497. Jumping 2, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  498. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  499. Agility Trial I, Aamos Gulden Land: 4/13, 32.41 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  500. Jumping Trial I, Aamos Gulden Land: 5/13, 33.57 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  501. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  502. Agility, A3Ch James Gulden land: 4/43, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  503. Agility, A3Ch James Gulden land: 4/46, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  504. Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  505. Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  506. FINÁLE, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  507. Jumping, A3Ch James Gulden land: 16/48, 39.41 s, 15.41 tr. b., 3.96 m/s

  508. Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  509. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  510. Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  511. Zkouška LA1, Aamos Gulden Land: 1/5, 35.29 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  512. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  513. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  514. Zkouška 1 LA1, Aamos Gulden Land: 3/19, 29.97 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  515. Zkouška 2 LA1, Aamos Gulden Land: 2/19, 33.21 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  516. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  517. Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  518. Agility, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  519. Jumping, A3Ch James Gulden land: 5/48, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  520. Jumping, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  521. Zkouška LA1, Aamos Gulden Land: Diskvalifikován

  522. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/10, 45.11 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  523. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  524. Jumping Open (kval. jednotlivců) LA, A3Ch James Gulden land: 4/20, 30.15 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  525. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 8/13, 47.44 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  526. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  527. Agility 2.kolo Large, A3Ch James Gulden land: 2/30, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  528. Jumping 1.kolo Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  529. Jumping hra Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  530. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 6/17, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  531. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  532. Agility L, A3Ch James Gulden land: 4/37, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  533. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 6/36, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  534. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  535. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  536. Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  537. Jumping, A3Ch James Gulden land: 5/51, 30.83 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  538. Zka - LA3, A3Ch James Gulden land: 4/12, 38.65 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  539. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  540. Agility_ne L, A3Ch James Gulden land: 1/55, 35.53 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  541. Jumping_ne L, A3Ch James Gulden land: 3/49, 26.01 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  542. Jumping_so L, A3Ch James Gulden land: 17/55, 31.52 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  543. Zkouška_ne LA3, A3Ch James Gulden land: 1/9, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  544. Zkouška_so_1 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  545. Zkouška_so_2 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  546. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  547. Agility - So, A3Ch James Gulden land: 9/66, 35.78 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  548. Jumping - So, A3Ch James Gulden land: 31/65, 44.61 s, 17.61 tr. b., 3.81 m/s

  549. ZkA - So, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  550. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  551. Agility L, A3Ch James Gulden land: 9/50, 33.95 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  552. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 10/49, 29.9 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  553. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: 2/11, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  554. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  555. 1. Zka, A3Ch James Gulden land: 6/13, 32.46 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  556. 2. Zka, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  557. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  558. Karlovy Vary - Karlovarské závody při krajské výstavě psů, 26. 06. 2016

  559. LA3 - 1. zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  560. LA3 - 2. zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  561. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  562. Agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  563. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 4/49, 30.63 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  564. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  565. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  566. QA5 Agility, A3Ch James Gulden land: 18/182, 44.6 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  567. QA6 Agility, A3Ch James Gulden land: 10/186, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  568. QJ5 Jumping, A3Ch James Gulden land: 15/187, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  569. QJ6 Jumping, A3Ch James Gulden land: 56/182, 35.26 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  570. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  571. 1Q Jumping, A3Ch James Gulden land: 33/131, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  572. 2Q Agility, A3Ch James Gulden land: 40/139, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  573. Družstva - Agility, A3Ch James Gulden land: 12/140, 43.52 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  574. Družstva - Jumping, A3Ch James Gulden land: 38/139, 36.5 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  575. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  576. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  577. Power & speed A2/A3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  578. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch James Gulden land: 19/103, 32.18 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  579. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  580. Agility Ne L, A3Ch James Gulden land: 11/43, 36.59 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  581. Agility So L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  582. Jumping Ne L, A3Ch James Gulden land: 5/40, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  583. Jumping So L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  584. Zkouška Ne LA3, A3Ch James Gulden land: 1/10, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  585. Zkouška So LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  586. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  587. QA3 Agility, A3Ch James Gulden land: 13/176, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  588. QA4 Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  589. QJ3 Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  590. QJ4 Jumping, A3Ch James Gulden land: 52/174, 35.52 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  591. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  592. Jumping Neděle L, A3Ch James Gulden land: 2/46, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  593. Jumping Sobota L, A3Ch James Gulden land: 3/46, 23.25 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  594. Zkoušk 1 Neděle LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  595. Zkouška 1 Sobota LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  596. Zkouška 2 Neděle LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  597. Zkouška 2 Sobota LA3, A3Ch James Gulden land: 3/15, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  598. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  599. Zka 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  600. Zka 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  601. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  602. QA1 Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  603. QA2 Agility, A3Ch James Gulden land: 61/204, 47.53 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  604. QJ1 Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  605. QJ2 Jumping, A3Ch James Gulden land: 32/197, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  606. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  607. Agility, A3Ch James Gulden land: 4/50, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  608. Agility, Hugo z Otvovické skály: 15/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  609. Agility 2, Hugo z Otvovické skály: 17/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  610. Agility 2, A3Ch James Gulden land: 48/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  611. Finále, A3Ch James Gulden land: 17/18, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  612. Jumping, Hugo z Otvovické skály: 13/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  613. Jumping, A3Ch James Gulden land: 48/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  614. Jumping 2, A3Ch James Gulden land: 2/49, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  615. Jumping 2, Hugo z Otvovické skály: 6/20, 46.34 s, 3.34 tr. b., 3.71 m/s

  616. Zkouška, Hugo z Otvovické skály: 6/9, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  617. Zkouška, A3Ch James Gulden land: 16/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  618. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  619. Agility - Ne, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  620. Agility - So, A3Ch James Gulden land: 16/64, 40.3 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  621. Jumping - Ne, A3Ch James Gulden land: 21/59, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  622. Jumping - So, A3Ch James Gulden land: 18/65, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  623. ZkA - Ne, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  624. ZkA - So, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  625. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  626. Agility, A3Ch James Gulden land: 4/55, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  627. Jumping, A3Ch James Gulden land: 19/55, 27.58 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  628. Zkouška, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  629. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  630. Agility SuperG Challenge Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  631. Jumping SuperG Challenge Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  632. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  633. Agility - 2. kolo Large, A3Ch James Gulden land: 2/25, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  634. Jumping - 1.kolo Large, A3Ch James Gulden land: 2/26, 32.48 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  635. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 4/11, 34.41 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  636. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  637. Agility LA sobota, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  638. Jumping LA neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  639. Jumping LA sobota, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  640. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  641. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch James Gulden land: 11/29, 48.85 s, 7.85 tr. b., 3.77 m/s

  642. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 10. 2015

  643. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  644. Zkouška agility LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  645. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  646. A3 (Top Cup) Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  647. Agility Open (TopCup) Large, A3Ch James Gulden land: 13/29, 41.96 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  648. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 4/17, 42.67 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  649. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  650. Agility L, A3Ch James Gulden land: 1/50, 32.6 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  651. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 11/50, 34.2 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  652. Zkouška_ne LA3, A3Ch James Gulden land: 1/14, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  653. Zkouska_so_01 LA3, A3Ch James Gulden land: 4/12, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  654. Zkouška_so_02 LA3, A3Ch James Gulden land: 6/12, 54.64 s, 7.64 tr. b., 3.66 m/s

  655. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  656. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", A3Ch James Gulden land: 4/53, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  657. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 17/54, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  658. Zkouška Agility LA3, A3Ch James Gulden land: 3/16, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  659. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  660. 26.9.2015 agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  661. 26.9.2015 jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  662. 26.9.2015 zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 1/8, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  663. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  664. Agility Ne, A3Ch James Gulden land: 1/49, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  665. Agility So, A3Ch James Gulden land: 5/49, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  666. Jumping Ne, A3Ch James Gulden land: 4/50, 28.41 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  667. Jumping So, A3Ch James Gulden land: 3/50, 30.83 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  668. ZkA Ne, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  669. ZkA So, A3Ch James Gulden land: 1/13, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  670. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  671. Agility L, A3Ch James Gulden land: 21/48, 32.41 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  672. Agility NE L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  673. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  674. Jumping NE L, A3Ch James Gulden land: 6/44, 28.66 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  675. Zkouška NE LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  676. Zouška LA3, A3Ch James Gulden land: 1/12, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  677. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  678. Agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  679. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 9/44, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  680. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/11, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  681. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  682. Agility 1, A3Ch James Gulden land: 3/22, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  683. Agility 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  684. Finále, A3Ch James Gulden land: 3/18, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  685. Jumping 1, A3Ch James Gulden land: 5/22, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  686. Jumping 2, A3Ch James Gulden land: 3/22, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  687. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  688. Agility LA sobota, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  689. Agility MA sobota, Hugo z Otvovické skály: 5/17, 49.0 s, 1.0 tr. b., 3.37 m/s

  690. Jumping LA neděle, A3Ch James Gulden land: 5/33, 36.23 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  691. Jumping LA sobota, A3Ch James Gulden land: 17/35, 38.67 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  692. Jumping MA neděle, Hugo z Otvovické skály: 3/15, 42.26 s, 0.26 tr. b., 3.9 m/s

  693. Jumping MA sobota, Hugo z Otvovické skály: 4/17, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  694. Velké finále LA neděle, A3Ch James Gulden land: 6/26, 43.32 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  695. Velké finále MA neděle, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  696. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch James Gulden land: 7/13, 42.98 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  697. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  698. Zkoušky MA1 neděle, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  699. Zkoušky MA1 sobota, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  700. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  701. Agility Ne, A3Ch James Gulden land: 40/140, 49.22 s, 11.22 tr. b., 3.94 m/s

  702. Agility So, A3Ch James Gulden land: 74/151, 48.1 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  703. Jumping Ne, A3Ch James Gulden land: 51/133, 36.12 s, 7.12 tr. b., 4.29 m/s

  704. Jumping So, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  705. Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  706. Agility neděle L, A3Ch James Gulden land: 12/46, 37.51 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  707. Agility neděle M, Hugo z Otvovické skály: 1/11, 48.09 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  708. Agility sobota L, A3Ch James Gulden land: 1/43, 45.18 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  709. Agility sobota M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  710. Jump neděle L, A3Ch James Gulden land: 2/44, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  711. Jump neděle M, Hugo z Otvovické skály: 7/10, 60.53 s, 28.53 tr. b., 2.94 m/s

  712. Jump sobota L, A3Ch James Gulden land: 2/43, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  713. Jump sobota M, Hugo z Otvovické skály: 2/9, 39.62 s, 1.62 tr. b., 4.39 m/s

  714. Zkouška neděle LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  715. Zkouška neděle MA1, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  716. Zkouška sobota LA3, A3Ch James Gulden land: 3/9, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  717. Zkouška sobota MA1, Hugo z Otvovické skály: 2/3, 52.09 s, 6.09 tr. b., 2.78 m/s

  718. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  719. Agility družstva, A3Ch James Gulden land: 13/133, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  720. Jumping družstva, A3Ch James Gulden land: 65/133, 36.36 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  721. Mistrovství A2/A3 - Agility, A3Ch James Gulden land: 33/94, 47.57 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  722. Mistrovství A2/A3 - Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  723. Power & Speed A2/A3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  724. Speciální závod - Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  725. Speciální závod - Jumping, A3Ch James Gulden land: 53/127, 45.5 s, 20.0 tr. b., 3.98 m/s

  726. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch James Gulden land: 24/99, 37.4 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  727. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  728. Agility, A3Ch James Gulden land: 5/31, 40.53 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  729. Agility II Open, A3Ch James Gulden land: 39/162, 47.06 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  730. Agility I Open, A3Ch James Gulden land: 20/165, 45.52 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  731. Jumping II Open, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  732. Jumping I Open, A3Ch James Gulden land: 97/165, 34.48 s, 15.48 tr. b., 4.44 m/s

  733. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  734. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 1/38, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  735. Jumping M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  736. Jumping NE L, A3Ch James Gulden land: 5/42, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  737. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: 12/16, 32.89 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  738. Zkouška1 LA3, A3Ch James Gulden land: 11/16, 45.05 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  739. Zkouška1 MA1, Hugo z Otvovické skály: 3/6, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  740. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  741. Zkouška2 LA3, A3Ch James Gulden land: 6/16, 43.75 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  742. Zkouška2 MA1, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  743. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  744. Agility L, A3Ch James Gulden land: 2/16, 39.14 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  745. Agility M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  746. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 5/17, 46.99 s, 15.99 tr. b., 3.43 m/s

  747. Jumping M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  748. Tuneliáda L, A3Ch James Gulden land: 8/12, 16.54 s, 5.0 tr. b., 6.05 m/s

  749. Tuneliáda M, Hugo z Otvovické skály: 17/24, 21.41 s, 1.41 tr. b., 4.67 m/s

  750. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/3, 35.01 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  751. Zkouška MA1, Hugo z Otvovické skály: 2/8, 34.11 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  752. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2015, 08. 05. 2015

  753. Jumping, Hugo z Otvovické skály: 3/12, 40.56 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  754. Jumping, A3Ch James Gulden land: 14/34, 34.35 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  755. Zkouška, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  756. Zkouška, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  757. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  758. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Hugo z Otvovické skály: 5/12, 52.14 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  759. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, A3Ch James Gulden land: 10/44, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  760. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, A3Ch James Gulden land: 8/44, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  761. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  762. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, A3Ch James Gulden land: 1/14, 41.44 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  763. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Hugo z Otvovické skály: 4/6, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  764. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  765. Agility 1, A3Ch James Gulden land: 29/183, 44.86 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  766. Agility 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  767. Jumping 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  768. Jumping 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  769. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  770. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch James Gulden land: 3/13, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  771. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch James Gulden land: 2/13, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  772. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch James Gulden land: 1/13, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  773. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  774. Agility, A3Ch James Gulden land: 1/25, 30.0 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  775. Agility, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  776. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  777. Jumping, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  778. Zka, A3Ch James Gulden land: 1/15, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  779. Zka, Hugo z Otvovické skály: 2/6, 26.14 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  780. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  781. 1. Zka, Hugo z Otvovické skály: 2/5, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  782. 1. Zka, A3Ch James Gulden land: 4/12, 32.77 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  783. 2. Zka, A3Ch James Gulden land: 2/12, 34.85 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  784. 2. Zka, Hugo z Otvovické skály: 3/5, 25.87 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  785. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  786. Ne_agility L, A3Ch James Gulden land: 8/46, 38.8 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  787. Ne_agility M, Hugo z Otvovické skály: 8/17, 62.48 s, 29.48 tr. b., 2.98 m/s

  788. Ne_jumping L, A3Ch James Gulden land: 6/45, 25.66 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  789. Ne_jumping M, Hugo z Otvovické skály: 3/16, 28.99 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  790. Ne_ LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  791. Ne_ MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/3, 27.58 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  792. So_agility L, A3Ch James Gulden land: 6/49, 35.93 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  793. So_agility M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  794. So_jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  795. So_jumping M, Hugo z Otvovické skály: 12/16, 47.61 s, 10.61 tr. b., 3.55 m/s

  796. So_ LA3, A3Ch James Gulden land: 4/18, 38.66 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  797. So_ MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/3, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  798. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  799. Agility, A3Ch James Gulden land: 5/42, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  800. Agility, Hugo z Otvovické skály: 8/19, 53.35 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  801. Agility, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  802. Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  803. FINÁLE, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  804. Jumping, A3Ch James Gulden land: 18/43, 31.14 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  805. Jumping, A3Ch James Gulden land: 26/50, 42.58 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  806. Jumping, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  807. Jumping, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  808. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/19, 47.35 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  809. Zkouška MA1, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  810. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  811. Agility, A3Ch James Gulden land: 18/49, 36.71 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  812. Jumping, A3Ch James Gulden land: 15/49, 27.56 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  813. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 6/17, 38.91 s, 6.91 tr. b., 4.06 m/s

  814. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  815. Agility LA sobota, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  816. Jumping LA neděle, A3Ch James Gulden land: 6/78, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  817. Jumping LA sobota, A3Ch James Gulden land: 48/77, 35.57 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  818. Velké finále LA neděle, A3Ch James Gulden land: 12/36, 42.91 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  819. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  820. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  821. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  822. Agility, A3Ch James Gulden land: 1/47, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  823. Agility, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  824. Jumping, A3Ch James Gulden land: 7/47, 28.67 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  825. Jumping, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  826. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 4/21, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  827. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  828. LA3 I , A3Ch James Gulden land: 9/27, 48.65 s, 25.0 tr. b., 4.01 m/s

  829. LA3 II , A3Ch James Gulden land: 3/27, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  830. Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky, 18. 10. 2014

  831. 1 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  832. 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 1/8, 43.92 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  833. Jump_L L, A3Ch James Gulden land: 1/44, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  834. Plzeň-Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  835. Agility L, A3Ch James Gulden land: 3/41, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  836. Agility M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  837. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 16/41, 34.05 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  838. Jumping M, Hugo z Otvovické skály: 5/13, 44.02 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  839. Zkouska_nedele LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  840. Zkouska_nedele MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/5, 50.8 s, 14.8 tr. b., 3.23 m/s

  841. Zkouska_sobota_01 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  842. Zkouska_sobota_02 LA3, A3Ch James Gulden land: 3/8, 55.73 s, 16.73 tr. b., 3.55 m/s

  843. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  844. Agility Individual, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  845. Agility Squads, A3Ch James Gulden land: 10/55, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  846. Jumping Individual, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  847. Jumping Squads, A3Ch James Gulden land: 21/55, 40.66 s, 0.66 tr. b., 4.33 m/s

  848. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  849. Agility, Hugo z Otvovické skály: 3/9, 43.36 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  850. Agility, A3Ch James Gulden land: 5/41, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  851. Jumping, A3Ch James Gulden land: 4/42, 30.16 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  852. Jumping, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  853. ZkA, A3Ch James Gulden land: 6/16, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  854. ZkA, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  855. Mariánské Lázně - Táborové agilitění 2014, 07. 09. 2014

  856. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 2/30, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  857. Jumping M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  858. Zkouška2 LA3, A3Ch James Gulden land: 2/8, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  859. Zkouška2 MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/3, 38.7 s, 0.0 tr. b., 3.05 m/s

  860. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  861. Zkouška MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/3, 27.22 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  862. Mrtník - Mrtnické dvojzkoušky, 06. 09. 2014

  863. LA3/1 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  864. LA3/2 LA3, A3Ch James Gulden land: 5/14, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  865. Třešť - Memorial papillona Ričiho, 02. 08. 2014

  866. AGILITY, A3Ch James Gulden land: 1/23, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  867. AGILITY, Hugo z Otvovické skály: 8/12, 46.85 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  868. JUMPING, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  869. JUMPING, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  870. Papillon jump, A3Ch James Gulden land: 3/20, 24.23 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  871. Papillon jump, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  872. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  873. Agility (Parkur A), A3Ch James Gulden land: 27/143, 43.69 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  874. Agility Parkur A, A3Ch James Gulden land: 20/162, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  875. Agility (Parkur C), A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  876. Agility Parkur C, A3Ch James Gulden land: 35/159, 43.38 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  877. Agility Trial Parkur B, A3Ch James Gulden land: 9/89, 42.99 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  878. Jumping (Parkur B), A3Ch James Gulden land: 48/157, 38.03 s, 10.03 tr. b., 4.6 m/s

  879. Jumping Parkur B, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  880. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  881. 1. zk LA3, A3Ch James Gulden land: 1/8, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  882. 1. zk MA1, Hugo z Otvovické skály: 5/7, 35.67 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  883. 2. zk LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  884. 2. zk MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/7, 52.05 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  885. Jumping - L, A3Ch James Gulden land: 5/24, 34.98 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  886. Jumping - M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  887. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  888. Agility Final, A3Ch James Gulden land: 4/19, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  889. I. Agility, A3Ch James Gulden land: 8/102, 44.92 s, 5.92 tr. b., 4.45 m/s

  890. II. Agility, A3Ch James Gulden land: 21/90, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  891. III. Agility, A3Ch James Gulden land: 28/94, 47.77 s, 12.77 tr. b., 3.89 m/s

  892. II. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  893. I. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  894. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  895. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  896. AGILITY-M, Hugo z Otvovické skály: 4/11, 48.91 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  897. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: 14/39, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  898. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: 17/39, 39.61 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  899. JUMPING-M, Hugo z Otvovické skály: 9/11, 46.19 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  900. JUMPING-M, Hugo z Otvovické skály: 11/11, 55.1 s, 10.0 tr. b., 3.5 m/s

  901. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  902. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  903. MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/4, 47.93 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  904. MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/3, 55.34 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  905. Malé finále LA neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  906. Velké finále MA neděle, Hugo z Otvovické skály: 1/11, 54.24 s, 3.24 tr. b., 3.21 m/s

  907. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické trojzkoušky, 31. 05. 2014

  908. Zkouška LA3/1 LA3, A3Ch James Gulden land: 5/13, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  909. Zkouška LA3/2 LA3, A3Ch James Gulden land: 3/13, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  910. Zkouška LA3/3 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  911. Zkouška MA1/1 MA1, Hugo z Otvovické skály: 3/6, 59.72 s, 21.72 tr. b., 2.48 m/s

  912. Zkouška MA1/2 MA1, Hugo z Otvovické skály: 2/6, 76.89 s, 38.89 tr. b., 1.92 m/s

  913. Zkouška MA1/3 MA1, Hugo z Otvovické skály: 3/6, 39.25 s, 6.25 tr. b., 3.36 m/s

  914. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  915. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  916. Jumping M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  917. Jumping NE L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  918. Jumping NE M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  919. Zkouška1 LA3, A3Ch James Gulden land: 3/12, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  920. Zkouška1 MA1, Hugo z Otvovické skály: 2/6, 34.6 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  921. Zkouška 1 NE LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  922. Zkouška 1 NE MA1, Hugo z Otvovické skály: 2/7, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  923. Zkouška2 LA3, A3Ch James Gulden land: 5/12, 40.52 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  924. Zkouška2 MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/6, 31.89 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  925. Zkouška 2 NE LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  926. Zkouška 2 NE MA1, Hugo z Otvovické skály: 2/6, 27.38 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  927. Plzeň Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  928. Agility neděle L, A3Ch James Gulden land: 1/35, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  929. Agility neděle M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  930. Agility - sobota L, A3Ch James Gulden land: 11/41, 31.12 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  931. Agility - sobota M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  932. Jumping - neděle L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  933. Jumping - neděle M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  934. Jumping - sobota L, A3Ch James Gulden land: 6/41, 29.84 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  935. Jumping - sobota M, Hugo z Otvovické skály: 11/20, 53.81 s, 23.81 tr. b., 2.95 m/s

  936. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  937. Zkoušky MA1, Hugo z Otvovické skály: 4/5, 57.64 s, 21.64 tr. b., 2.39 m/s

  938. Zkoušky neděle LA3, A3Ch James Gulden land: 4/12, 39.22 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  939. Zkoušky neděle MA1, Hugo z Otvovické skály: 6/8, 48.91 s, 13.91 tr. b., 2.8 m/s

  940. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  941. Agility 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  942. Agility 2, A3Ch James Gulden land: 20/118, 47.36 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  943. Jumping 1, A3Ch James Gulden land: 41/122, 43.9 s, 17.9 tr. b., 3.53 m/s

  944. Jumping 2, A3Ch James Gulden land: 32/117, 43.24 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  945. Zkouška, A3Ch James Gulden land: 7/37, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  946. Sokolov - Dolní Rychnov - 10. velikonoční závody, 21. 04. 2014

  947. druhá zkouška LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  948. druhá zkouška MA1 MA1, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  949. jumping L L, A3Ch James Gulden land: 7/26, 29.98 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  950. jumping M M, Hugo z Otvovické skály: 2/7, 40.96 s, 5.96 tr. b., 3.83 m/s

  951. první zkouška LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  952. první zkouška MA1 MA1, Hugo z Otvovické skály: 1/2, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  953. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  954. Agility, A3Ch James Gulden land: 9/31, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  955. Agility, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  956. Agility finále, A3Ch James Gulden land: 8/17, 40.18 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  957. Jumping, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  958. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  959. ZkA, A3Ch James Gulden land: 7/17, 44.61 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  960. ZkA, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  961. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  962. Agility, A3Ch James Gulden land: 4/33, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  963. Agility, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  964. Jumping, A3Ch James Gulden land: 12/33, 34.93 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  965. Jumping, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  966. ZkA, Hugo z Otvovické skály: 4/7, 37.99 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  967. ZkA, A3Ch James Gulden land: 8/17, 47.29 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  968. Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan, 22. 03. 2014 - 23. 03. 2014

  969. Ne_agility L, A3Ch James Gulden land: 12/38, 44.01 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  970. Ne_agility M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  971. Ne_jumping L, A3Ch James Gulden land: 1/36, 28.41 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  972. Ne_jumping M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  973. Ne_ LA3, A3Ch James Gulden land: 2/15, 44.17 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  974. Ne_ MA1, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  975. So_agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  976. So_agility M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  977. So_jumping L, A3Ch James Gulden land: 7/43, 34.38 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  978. So_jumping M, Hugo z Otvovické skály: Diskvalifikován

  979. So_ LA3, A3Ch James Gulden land: 4/17, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  980. So_ MA1, Hugo z Otvovické skály: 2/3, 44.53 s, 11.53 tr. b., 2.78 m/s

  981. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  982. Agility, A3Ch James Gulden land: 10/29, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  983. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  984. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  985. Zkouška, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  986. Zkouška, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  987. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  988. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  989. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 2/18, 35.59 s, 0.59 tr. b., 3.79 m/s

  990. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  991. Agility LA sobota, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  992. Finále LA neděle, A3Ch James Gulden land: 16/39, 41.02 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  993. Jumping LA neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  994. Jumping LA sobota, A3Ch James Gulden land: 18/79, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  995. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  996. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  997. Louny - O sněhovou vločku, 12. 01. 2014

  998. Agility, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  999. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1000. Zka, A3Ch James Gulden land: 1/9, 39.43 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1001. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  1002. FINÁLE LARGE, A3Ch James Gulden land: 9/19, 19.96 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  1003. JUMPING 1, A3Ch James Gulden land: 4/48, 27.6 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1004. JUMPING 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1005. LA3, A3Ch James Gulden land: 7/17, 45.56 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  1006. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  1007. JUMPING 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1008. JUMPING 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1009. LA3, A3Ch James Gulden land: 2/20, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1010. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  1011. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1012. Agility LA neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1013. Finále LA neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1014. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: 9/59, 24.73 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1015. Jumping LA neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1016. LA3, A3Ch James Gulden land: 9/22, 36.35 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  1017. Chrastava - TOP INDOOR CUP 2013, 16. 11. 2013

  1018. Agility finále, A3Ch James Gulden land: 3/12, 42.68 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1019. Agility Open, A3Ch James Gulden land: 4/29, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1020. Jumping Open, A3Ch James Gulden land: 10/29, 32.76 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1021. Zkoušky, A3Ch James Gulden land: 1/4, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1022. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  1023. JUMPING 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1024. JUMPING 2, A3Ch James Gulden land: 14/39, 31.58 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1025. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1026. Strakonice - Memoriál Věry Bůbalové, 26. 10. 2013

  1027. 1 zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/3, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  1028. 2 zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/3, 42.44 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  1029. Rašovice (u Klášterce nad Ohří) - Dvojzkoušky + jumping, 13. 10. 2013

  1030. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1031. ZkA 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1032. ZkA 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1033. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  1034. Agility, A3Ch James Gulden land: 20/99, 36.94 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  1035. Agility družstev, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1036. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1037. Jumping družstev, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1038. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  1039. Agility CACIAg, A3Ch James Gulden land: 15/50, 43.37 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  1040. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2013 - 29. 09. 2013

  1041. Agility, A3Ch James Gulden land: 4/18, 31.36 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  1042. Agility, A3Ch James Gulden land: 5/28, 40.98 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  1043. Jumping, A3Ch James Gulden land: 1/28, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  1044. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1045. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1046. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1047. Mrtník, Plzeň-Sever - PRAGIL "Krmiva Nýřany" 2013, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  1048. Finale 1.k L, A3Ch James Gulden land: 7/13, 29.29 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  1049. NE_Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1050. NE_LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1051. SO_Agility_L, A3Ch James Gulden land: 7/27, 40.68 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  1052. SO_JL3, A3Ch James Gulden land: 2/12, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1053. SO_LA3, A3Ch James Gulden land: 5/12, 49.72 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  1054. Mariánské Lázně - Táborové agilitění 2xzkoušky + Jumping, 15. 09. 2013

  1055. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1056. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 6/14, 47.32 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  1057. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1058. Karlovy Vary - závody agility při výstavě psů, 14. 09. 2013

  1059. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1060. Zkouška2 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1061. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1062. Plzeň Doubravka - MEMORIÁL JOLANY TROPPOVÉ, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  1063. Ne agility L, A3Ch James Gulden land: 6/35, 31.02 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  1064. Ne jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1065. Ne zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1066. So jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1067. So zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1068. So zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1069. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  1070. 1. zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1071. 2. zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/10, 39.53 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1072. 3. zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/10, 40.71 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  1073. Most - III. ročník Poháru Rastavy, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  1074. 2.Zkouška A, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1075. Jumping, A3Ch James Gulden land: 1/11, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1076. Jumping, A3Ch James Gulden land: 6/18, 38.06 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  1077. Noční jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1078. Zkouška A, A3Ch James Gulden land: 1/5, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1079. Zkouška A, A3Ch James Gulden land: 5/8, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1080. Zkouška J, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1081. Zbraslav u Brna - O liščí ocas - 1. ročník Mistrovství republiky foxteriérů v agility, 04. 08. 2013

  1082. Agility, A3Ch James Gulden land: 1/2, 50.5 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  1083. Agiliy Open, A3Ch James Gulden land: 5/11, 45.6 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  1084. Jumping Open, A3Ch James Gulden land: 8/11, 57.41 s, 22.41 tr. b., 2.86 m/s

  1085. Žamberk - O pohár Fitmin, 03. 08. 2013

  1086. AGILITY, A3Ch James Gulden land: 2/24, 39.25 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  1087. JUMPING LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1088. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1089. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické Dvojzkoušky, 27. 07. 2013

  1090. A3_1_L, A3Ch James Gulden land: 3/15, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1091. A3_2_L, A3Ch James Gulden land: 4/15, 43.07 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1092. Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  1093. Agility LARGE L, A3Ch James Gulden land: 13/50, 33.71 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  1094. Jumping LARGE L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1095. Neděle Jumping LARGE L, A3Ch James Gulden land: 16/50, 37.92 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  1096. Neděle zkoušky LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1097. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1098. Louny - Hurá na prázdniny, 22. 06. 2013

  1099. Agility L, A3Ch James Gulden land: 1/31, 29.81 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  1100. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1101. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1102. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  1103. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1104. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: 4/43, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1105. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1106. LA3, A3Ch James Gulden land: 1/13, 44.92 s, 0.92 tr. b., 4.27 m/s

  1107. LA3, A3Ch James Gulden land: 6/14, 41.99 s, 5.99 tr. b., 4.29 m/s

  1108. Velké finále LA neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1109. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  1110. agility Large L, A3Ch James Gulden land: 4/44, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1111. jumping Large L, A3Ch James Gulden land: 2/12, 21.04 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  1112. jumping Large L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1113. LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1114. Mrtník, Plzeň - sever - DVOJZKOUŠKY A JUMPING, 26. 05. 2013

  1115. 9) I. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 3/6, 32.5 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1116. II. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/5, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1117. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1118. Mrtník, Plzeň - sever - TOP OUTDOOR CUP 2013, 25. 05. 2013

  1119. Agility FINÁLE L, A3Ch James Gulden land: 3/13, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1120. Agility Open L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1121. Jumping Open L, A3Ch James Gulden land: 5/24, 26.55 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  1122. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 1/6, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1123. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  1124. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 13/44, 30.79 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  1125. Jumping L L, A3Ch James Gulden land: 1/41, 29.03 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1126. LA3 B LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1127. LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1128. Zkoušky 2 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1129. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1130. Skochovice - CZECH OPEN 2013, 11. 05. 2013 - 12. 05. 2013

  1131. Agility I, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1132. Agility II, A3Ch James Gulden land: 19/39, 40.49 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  1133. Agility III, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1134. JUMPING I, A3Ch James Gulden land: 14/38, 36.59 s, 11.59 tr. b., 4.26 m/s

  1135. JUMPING II, A3Ch James Gulden land: 12/39, 33.0 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  1136. JUMPING III, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1137. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  1138. Agility 1, A3Ch James Gulden land: 31/90, 50.79 s, 16.79 tr. b., 3.88 m/s

  1139. Agility 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1140. Jumping 1, A3Ch James Gulden land: 35/90, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1141. Jumping 2, A3Ch James Gulden land: 51/85, 33.14 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  1142. Zkouška, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1143. Plzeň Doubravka - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  1144. neděle_agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1145. neděle_jump L, A3Ch James Gulden land: 11/31, 33.37 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  1146. neděle_zkouška_LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: 3/7, 45.67 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  1147. sobota_agility_L L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1148. sobota_jump_L L, A3Ch James Gulden land: 2/25, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1149. sobota_Zkouška_LA3 LA3, A3Ch James Gulden land: 6/9, 48.43 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  1150. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  1151. Agility, A3Ch James Gulden land: 1/23, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  1152. Jumping, A3Ch James Gulden land: 7/24, 30.48 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1153. ZkA, A3Ch James Gulden land: 3/12, 38.32 s, 1.32 tr. b., 4.7 m/s

  1154. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  1155. Zkouška 1 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1156. Zkouška 2 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1157. Zkouška 3 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1158. Sokolov - Dolní Rychnov - 9. velikonoční závody agility, 30. 03. 2013

  1159. AGILITY L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1160. Jumping L L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1161. ZK LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1162. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  1163. Ne_Agility_ L, A3Ch James Gulden land: 8/34, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1164. Ne_Jump_ L, A3Ch James Gulden land: 8/33, 30.56 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  1165. Ne_ LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1166. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  1167. Agility - neděle L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1168. Agility - sobota L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1169. Finále L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1170. Jumping - neděle L, A3Ch James Gulden land: 11/26, 38.87 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  1171. Jumping - sobota L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1172. Zkouška So LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1173. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  1174. Agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1175. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1176. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1177. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  1178. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1179. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: 30/71, 40.2 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  1180. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1181. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1182. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1183. Louny - O sněhovou vločku, 13. 01. 2013

  1184. Agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1185. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 9/33, 34.73 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1186. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: 6/10, 42.89 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  1187. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  1188. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: 24/63, 39.51 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  1189. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1190. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: 16/75, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1191. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1192. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1193. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1194. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  1195. CACIAg , A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1196. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  1197. Agility individuals, A3Ch James Gulden land: 65/98, 49.05 s, 20.05 tr. b., 3.96 m/s

  1198. Jumping individuals, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1199. Skochovice - 8. PRAGIL - ARION 2012, 27. 10. 2012 - 28. 10. 2012

  1200. Agility , A3Ch James Gulden land: 19/27, 39.75 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  1201. Finále jednotlivci, A3Ch James Gulden land: 3/13, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1202. Jumping, A3Ch James Gulden land: 23/36, 26.43 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  1203. Zkoušky, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1204. Zkoušky jmp, A3Ch James Gulden land: 6/12, 34.22 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1205. Zkoušky jmp, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1206. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  1207. Zka1, A3Ch James Gulden land: 4/11, 44.3 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  1208. Zka2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1209. Louny - O podzimní kvítek, 13. 10. 2012

  1210. Agility L, A3Ch James Gulden land: 8/32, 41.92 s, 8.92 tr. b., 4.06 m/s

  1211. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 3/32, 35.99 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1212. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: 5/12, 42.92 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  1213. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  1214. Agility L, A3Ch James Gulden land: 6/35, 41.47 s, 11.47 tr. b., 3.76 m/s

  1215. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1216. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/20, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1217. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2012

  1218. Agility, A3Ch James Gulden land: 6/37, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1219. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1220. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1221. Most - II. ročník Poháru Rastavy, 22. 09. 2012 - 23. 09. 2012

  1222. Agility L, A3Ch James Gulden land: 16/23, 48.78 s, 25.78 tr. b., 3.24 m/s

  1223. Agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1224. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 10/21, 38.69 s, 25.0 tr. b., 4.14 m/s

  1225. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1226. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/13, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  1227. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1228. Plzeň Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 15. 09. 2012 - 16. 09. 2012

  1229. Agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1230. Jump L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1231. Zkouška_A3_1 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1232. Zkouška_A3_2 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1233. Zkouška_A3_neděle LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1234. Mariánské Lázně - Táborové agilitění, 09. 09. 2012

  1235. Agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1236. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1237. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: 1/9, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1238. Rašovice (u Klášterce nad Ohří) - Dvojzkoušky + jumping, 08. 09. 2012

  1239. JUMPING L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1240. ZKOUŠKA 1 LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1241. ZKOUŠKA 2 LA3, A3Ch James Gulden land: 2/12, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1242. Karlovy Vary - Karlovarské závody při výstavě psů, 01. 09. 2012

  1243. Agility L L, A3Ch James Gulden land: 5/29, 27.44 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  1244. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 2/28, 29.03 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  1245. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1246. Cvikov - 10. Cvikovské zkoušky, 16. 08. 2012

  1247. Cvikovské zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1248. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, Mistrovství republiky kníračů, 04. 08. 2012 - 05. 08. 2012

  1249. Agility - Large, A3Ch James Gulden land: 5/23, 42.24 s, 1.24 tr. b., 4.02 m/s

  1250. Agility - Large, A3Ch James Gulden land: 14/29, 48.8 s, 18.8 tr. b., 3.32 m/s

  1251. Jumping - Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1252. Jumping - Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1253. Zkouška Agility A3 - Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1254. Zkouška Agility A3 - Large, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1255. Louny - Závody při LVT Louny, CACAg., MR špiců, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  1256. Agility L, A3Ch James Gulden land: 13/33, 42.04 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  1257. Jumping I-denní L, A3Ch James Gulden land: 4/27, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1258. Jumping II-noční L, A3Ch James Gulden land: 4/22, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1259. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 7/34, 34.78 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1260. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 2/13, 49.75 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  1261. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1262. Louny - Hurá na prázdniny, 30. 06. 2012

  1263. Agility L, A3Ch James Gulden land: 5/27, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  1264. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1265. Zkoušky LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1266. Kaznějov - kaznějovské dvojzkoušky, 23. 06. 2012

  1267. II. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1268. I. Zkouška LA3, A3Ch James Gulden land: 4/11, 59.47 s, 16.47 tr. b., 3.31 m/s

  1269. Kladno - Jahodový pohár, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  1270. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: 1/11, 42.75 s, 5.75 tr. b., 3.74 m/s

  1271. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1272. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: 20/41, 39.96 s, 19.96 tr. b., 3.6 m/s

  1273. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1274. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1275. LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1276. Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  1277. LA3_neděle LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1278. LA3_sobota LA3, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1279. L_Agility_neděle L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1280. L_Agility_sobota L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1281. L_jump_neděle L, A3Ch James Gulden land: 6/30, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1282. L_jump_sobota L, A3Ch James Gulden land: 6/29, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1283. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  1284. NE-jumping L, A3Ch James Gulden land: 8/27, 30.87 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1285. NE-zkouška2 LA2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1286. NE-zkouška LA2, A3Ch James Gulden land: 1/10, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1287. SO-jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1288. SO-zkouška2 LA2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1289. SO-zkouška LA2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1290. Skochovice - CZECH OPEN 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  1291. Agility, A3Ch James Gulden land: 5/46, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  1292. AGILITY DRUŽSTVA, A3Ch James Gulden land: 22/46, 52.62 s, 22.62 tr. b., 3.76 m/s

  1293. AGILITY II, A3Ch James Gulden land: 7/45, 46.82 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1294. FINÁLE AGILITY, A3Ch James Gulden land: 3/14, 42.53 s, 0.53 tr. b., 4.68 m/s

  1295. FINÁLE JUPING, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1296. JUMPING, A3Ch James Gulden land: 16/47, 39.93 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1297. JUMPING DRUŽSTVA, A3Ch James Gulden land: 15/47, 31.75 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  1298. JUMPING II, A3Ch James Gulden land: 5/45, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1299. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  1300. Jumping, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1301. Zkoušky, A3Ch James Gulden land: 6/24, 38.62 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  1302. Sokolov - Dolní Rychnov - 8. Velikonoční závody, 09. 04. 2012

  1303. agi L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1304. jump L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1305. ZK LA2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1306. Mělník - Mlazice - Uskákané dvouzkoušky II, 09. 04. 2012

  1307. agi L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1308. jump L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1309. ZK LA2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1310. Březí, okr. Plzeň - jih - TOP INDOOR CUP 2012, 01. 04. 2012

  1311. Agility L, A3Ch James Gulden land: 4/19, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1312. Finále dospělých L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1313. Jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1314. Zkouška LA2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1315. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  1316. Ne_agility L, A3Ch James Gulden land: 15/39, 40.58 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  1317. Ne_jumping L, A3Ch James Gulden land: 9/38, 31.88 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  1318. Ne_zkoušky LA2, A3Ch James Gulden land: 3/14, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1319. So_agility L, A3Ch James Gulden land: 13/45, 45.63 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  1320. So_jumping L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1321. So_zkoušky LA2, A3Ch James Gulden land: 5/14, 43.02 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  1322. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  1323. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1324. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: 14/39, 40.44 s, 15.44 tr. b., 4.18 m/s

  1325. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1326. LA2, A3Ch James Gulden land: 1/21, 49.84 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  1327. LA2, A3Ch James Gulden land: 8/21, 51.69 s, 23.69 tr. b., 3.25 m/s

  1328. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  1329. ZK 1, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1330. Zk 2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1331. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  1332. AGILITY-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1333. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: 8/28, 45.62 s, 17.62 tr. b., 3.73 m/s

  1334. JUMPING-L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1335. LA2, A3Ch James Gulden land: 8/14, 42.84 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  1336. LA2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1337. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2011, 29. 10. 2011

  1338. Zk 1, A3Ch James Gulden land: 1/20, 44.73 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  1339. Zk 2, A3Ch James Gulden land: 3/20, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1340. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2011

  1341. Agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1342. Jumping L, A3Ch James Gulden land: 3/33, 29.68 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1343. Zkoušky LA2, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1344. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  1345. Agility L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1346. Denní Jumping 1.kolo L, A3Ch James Gulden land: 18/29, 49.8 s, 25.8 tr. b., 2.73 m/s

  1347. Denní Jumping 3.kolo L, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován

  1348. Noční Jumping 2.kolo L, A3Ch James Gulden land: 5/29, 49.8 s, 17.8 tr. b., 3.11 m/s

  1349. Zkouška LA1, A3Ch James Gulden land: 2/11, 28.79 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1350. Zkouška LA1, A3Ch James Gulden land: 3/8, 37.78 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  1351. Kladno - JAHODOVÝ POHÁR 2011, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  1352. Zkoušky 1 LA1 neděle, A3Ch James Gulden land: 3/16, 29.65 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  1353. Zkoušky 2 LA1 neděle, A3Ch James Gulden land: Diskvalifikován