Cz En

Jana Stupková

  1. Číslo: 003065
  2. OSA: Agility pod Zvičinou
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 18. 01. 2017
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 003211 (M), Laura

  2. 091515 (ML), Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů

  3. 023721 (ML), Babetta Sapanaska

Výsledky

  1. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  2. ZkA. II. MLA1, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  3. ZkA. I. MLA1, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  4. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  5. Zkouška neděle 1 , Babetta Sapanaska: 4/5, 39.25 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  6. Zkouška neděle 2, Babetta Sapanaska: 1/5, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  7. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  8. 1. Zkouška, Babetta Sapanaska: 1/7, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  9. 2. Zkouška, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  10. Tuneliáda A1, Babetta Sapanaska: 5/8, 20.48 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  11. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  12. ZkA. II. MLA1, Babetta Sapanaska: 2/9, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  13. ZkA. I. MLA1, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  14. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  15. 1. zkouška A1 ML, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  16. 2. zkouška A1 ML, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  17. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  18. III. jumping, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  19. II. jumping, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  20. I. jumping, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  21. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  22. III. jumpng ML, Babetta Sapanaska: 1/10, 24.38 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  23. II. jumping ML, Babetta Sapanaska: 6/10, 31.49 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  24. I. jumping ML, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  25. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  26. Finále, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  27. Jumping 1, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  28. Jumping 2, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  29. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  30. 1.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  31. 2.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 3/3, 38.39 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  32. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  33. Jumping OPEN III. ML, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  34. Jumping OPEN II. ML, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  35. Zkouška MLA2 Neděle, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 2/4, 47.62 s, 20.0 tr. b., 4.2 m/s

  36. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  37. 1.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/2, 33.91 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  38. 2.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  39. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  40. 1. zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 2/2, 31.46 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  41. 2. zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  42. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  43. 1.kvalifikace, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 9/17, 32.49 s, 10.0 tr. b., 5.94 m/s

  44. 2.kvalifikace, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 11/17, 33.5 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  45. 3.kvalifikace, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  46. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  47. Agility 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  48. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/11, 33.81 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  49. Zkouška 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  50. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  51. Jumping Open ML, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  52. ZkA. MLA2 I., Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  53. ZkA. MLA2 II., Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  54. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  55. 1.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  56. 2.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  57. Jumping, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  58. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  59. 2. zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/6, 34.8 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  60. I. zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/6, 35.69 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  61. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  62. 7.studenecká, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  63. 8.studenecká, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  64. 9.studenecká, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/8, 35.15 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  65. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  66. 4.studenecká, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/3, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  67. 5.studenecká, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/3, 33.85 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  68. 6.studenecká, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/3, 42.89 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  69. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  70. Czech Imp Jump, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  71. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/9, 35.41 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  72. Jumping 2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  73. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  74. ZkA. MLA2 I., Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 2/3, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  75. ZkA. MLA2 II., Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  76. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  77. Czech Imp Jump, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 10/18, 28.03 s, 12.03 tr. b., 3.89 m/s

  78. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/19, 37.76 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  79. Jumping 2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 8/19, 32.39 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  80. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  81. Jumping I, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 3/21, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  82. Jumping II, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  83. Jumping III, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 8/21, 33.35 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  84. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  85. Czech Imp Jump, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  86. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/21, 34.39 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  87. Jumping 2 , Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  88. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  89. 2.studenecká, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 2/7, 29.13 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  90. 3.studenecká, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  91. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  92. Jumping 1 - MiniLarge, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  93. Jumping 2 - MiniLarge, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  94. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  95. So. - Jumping I. L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 39/107, 37.93 s, 30.0 tr. b., 5.35 m/s

  96. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  97. zkouška 1 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  98. zkouška 2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/10, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  99. zkouška 3 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/10, 44.42 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  100. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  101. Zkouška 1 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  102. Zkouška 2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 8/10, 45.11 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  103. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  104. AGILITY L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/41, 40.22 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  105. JUMPING L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  106. ZKOUŠKA LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  107. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  108. 1. Zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  110. Jumping open L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  111. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  112. Agility I, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  113. Agility II, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 81/165, 40.08 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  114. Jumping I, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  115. Jumping II, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 81/161, 41.75 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  116. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  117. Agility open L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 7/36, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  118. Jumping open L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  119. Zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/9, 36.97 s, 40.0 tr. b., 4.41 m/s

  120. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  121. ZkA. II. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 3/17, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  122. ZkA. I. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  123. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  124. Czech Imp Jump, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 27/39, 21.01 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  125. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/39, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  126. Jumping 2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  127. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  128. Jumping L 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 12/41, 26.94 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  129. Jumping L 2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  130. Jumping L 3, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  131. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  132. Czech Imp Jump, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 11/52, 21.38 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  133. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 10/52, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  134. Jumping 2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 35/52, 29.71 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  135. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  136. Czech Imp Jump , Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  137. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/35, 27.89 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  138. Jumping 2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 17/35, 28.29 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  139. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  140. Czech Imp Jump, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 18/46, 20.29 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  141. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  142. Jumping 2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  143. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  144. Zkouška II LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  145. Zkouška I LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 9/14, 36.26 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  146. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  147. Agility OPEN L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/59, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  148. Jumping OPEN L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 8/58, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  149. Zk.A LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  150. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  151. Agility open L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 14/32, 46.19 s, 17.19 tr. b., 3.33 m/s

  152. Jumping open L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  153. Zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 2/9, 37.38 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  154. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  155. Agility L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  156. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 16/30, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  157. ZKOUŠKY LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  158. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  159. Agility L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  160. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  161. Zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/8, 43.6 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  162. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  163. A2 - 1. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  164. A2 - 2. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  165. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  166. III. jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 10/23, 41.1 s, 10.1 tr. b., 4.04 m/s

  167. II. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  168. I. JUMPING L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  169. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  170. A2 zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  171. Agility L L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  172. Jumping L L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  173. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  174. 1.zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  175. 2.zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  176. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  177. Agility L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  178. JUMPING L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  179. Zkouška agility LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  180. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  181. 1. Zkouška A2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  182. 2. Zkouška A2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  183. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  184. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  185. Jumpy I.běh L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 14/21, 31.94 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  186. Jumpy II.běh L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 13/21, 38.56 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  187. Zkouška A2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  188. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  189. III. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  190. II. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 6/15, 29.01 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  191. I. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 7/15, 27.4 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  192. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  193. ZkA II. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  194. ZkA I. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  195. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  196. Czech Imp Jump Large, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  197. Jumping 1 Large, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  198. Jumping 2 Large, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 12/47, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  199. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  200. II. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  201. I. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  202. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  203. Czech Imp Jump Large, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  204. Jumping 1 Large, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 6/51, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  205. Jumping 2 Large, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  206. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  207. 1.zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  208. 2.zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  209. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  210. Jumping 1 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  211. Jumping 2 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  212. Zkouška 1 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  213. Zkouška 2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/18, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  214. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  215. LA2 - 1. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  216. LA2 - 2. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  217. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  218. Agility Open AO, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  219. Jumping Open AO, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 26/46, 41.16 s, 32.16 tr. b., 4.47 m/s

  220. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  221. 1. Zka - LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  222. 2. Zka - LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  223. 3. Zka - LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  224. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  225. Jump III. L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  226. Jump II. L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 33/52, 34.18 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  227. ZkA. Ne LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  228. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  229. 1.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  230. 2.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  231. Jumping, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 9/31, 34.43 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  232. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  233. So-, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 3/16, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  234. So-Agility, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  235. So-Jumping, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  236. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  237. Zkouska 1 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  238. Zkouska 2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  239. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  240. 1. běh LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/25, 34.92 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  241. 2. běh LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  242. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  243. 1.zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 13/24, 36.19 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  244. 2.zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  245. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  246. 1.vítězná, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/19, 37.33 s, 20.0 tr. b., 5.04 m/s

  247. 2.vítězná, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  248. Jumping, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 23/35, 29.64 s, 25.0 tr. b., 5.53 m/s

  249. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  250. 1. zkouška A2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  251. 2. zkouška A2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 9/15, 49.05 s, 26.05 tr. b., 3.67 m/s

  252. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  253. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  254. A2+A3 Jump II. L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  255. A2+A3 Jump I. L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  256. Zkouška A2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  257. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  258. II. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  259. I. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 6/19, 34.28 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  260. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  261. 1. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  262. 2. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  263. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  264. zkouška 1 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  265. zkouška 2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/15, 45.61 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  266. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  267. II. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  268. I. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/14, 44.4 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  269. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  270. Druhá zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 8/13, 33.16 s, 20.0 tr. b., 4.73 m/s

  271. První zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  272. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  273. 13.prorubská, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/3, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  274. 14.prorubská, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  275. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  276. Jumping (1), Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  277. Jumping (2), Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 21/55, 35.75 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  278. Zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  279. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  280. III.zkouska LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  281. II.zkouska LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 7/16, 36.69 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  282. I. zkouška LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/16, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  283. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  284. Agility 1 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  285. Jumping 1 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  286. Jumping 2 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  287. Zkouška 1 LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 3/11, 29.04 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  288. Zkouška 2 LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  289. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  290. Agility L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  291. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  292. Zkouška LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/8, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  293. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  294. ZkA. II. LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 3/18, 30.7 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  295. ZkA. I. LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 7/18, 40.11 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  296. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  297. 1. zkouška LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 6/17, 34.67 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  298. 2. zkouška LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/17, 27.48 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  299. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  300. Agility L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  301. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  302. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  303. 1.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/20, 29.67 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  304. 2.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  305. Jumping Open, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 20/35, 36.64 s, 17.64 tr. b., 3.96 m/s

  306. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  307. Agility L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 17/34, 51.81 s, 15.81 tr. b., 3.53 m/s

  308. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  309. Zkouska IV LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  310. Zkouska VII LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  311. Zkouska VI LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/14, 42.43 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  312. Zkouska V LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  313. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  314. III. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 13/36, 33.09 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  315. II. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  316. I. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  317. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  318. Agility, Laura: 4/17, 57.66 s, 4.66 tr. b., 3.19 m/s

  319. Agility, Laura: 5/7, 58.5 s, 6.5 tr. b., 3.18 m/s

  320. Agility 2, Laura: 11/17, 68.19 s, 16.19 tr. b., 2.64 m/s

  321. Agility 2, Laura: Diskvalifikován

  322. Jumping, Laura: 6/18, 51.11 s, 7.11 tr. b., 3.48 m/s

  323. Jumping 2, Laura: 15/18, 51.1 s, 16.1 tr. b., 3.23 m/s

  324. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  325. Agility 1 M, Laura: 8/13, 55.35 s, 12.35 tr. b., 2.89 m/s

  326. Jumping 1 M, Laura: 7/13, 52.54 s, 11.54 tr. b., 3.01 m/s

  327. Zkouška 1 MA2, Laura: 7/8, 54.76 s, 8.76 tr. b., 3.09 m/s

  328. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  329. Jumping Medium, Laura: 8/22, 45.2 s, 0.2 tr. b., 3.32 m/s

  330. ZkA, Laura: 7/11, 67.08 s, 23.08 tr. b., 2.65 m/s

  331. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  332. SO - Acana agility M, Laura: 5/10, 52.62 s, 15.62 tr. b., 3.02 m/s

  333. SO - Acana jumping M, Laura: 2/11, 36.33 s, 1.33 tr. b., 4.07 m/s

  334. SO - zkouška MA2 MA2, Laura: 2/3, 45.31 s, 0.31 tr. b., 3.4 m/s

  335. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  336. agility open M, Laura: 3/11, 57.26 s, 7.26 tr. b., 2.97 m/s

  337. jumping M, Laura: 2/11, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  338. zkouška MA2, Laura: 1/4, 62.58 s, 7.58 tr. b., 2.96 m/s

  339. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  340. MA2, Laura: 1/8, 58.98 s, 4.98 tr. b., 3.09 m/s

  341. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  342. Agility M, Laura: Diskvalifikován

  343. Jumping M, Laura: Diskvalifikován

  344. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  345. AGILITY, Laura: Diskvalifikován

  346. JUMPING, Laura: 1/17, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  347. MA2, Laura: 3/9, 58.77 s, 18.77 tr. b., 3.23 m/s

  348. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  349. Agility - sobota, Laura: Diskvalifikován

  350. Finale Medium, Laura: 4/7, 56.58 s, 11.58 tr. b., 3.0 m/s

  351. Jumping - neděle, Laura: 5/12, 35.99 s, 2.99 tr. b., 3.75 m/s

  352. Jumping - sobota, Laura: Diskvalifikován

  353. Zkouška - neděle, Laura: 1/7, 49.64 s, 0.0 tr. b., 3.18 m/s

  354. Zkouška - sobota, Laura: Diskvalifikován

  355. Havlovice - OPSION EO revival/ dvojzkoušky, 28. 07. 2013

  356. 1., Laura: 1/3, 51.49 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  357. 2., Laura: 1/3, 60.92 s, 6.92 tr. b., 2.95 m/s

  358. Dolní Přím - Probluz Platinum cup, 29. 06. 2013

  359. Agility M, Laura: Diskvalifikován

  360. Jumping M, Laura: 3/21, 41.54 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  361. Zkouška MA2, Laura: Diskvalifikován

  362. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  363. Agility, Laura: Diskvalifikován

  364. Jumping, Laura: 2/21, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  365. Zka, Laura: 1/8, 54.03 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  366. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  367. Zkouška 1 MA2, Laura: Diskvalifikován

  368. Zkouška 2 MA2, Laura: 2/10, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  369. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  370. AGILITY, Laura: 9/17, 57.18 s, 14.18 tr. b., 2.78 m/s

  371. JUMPING, Laura: 5/17, 40.28 s, 2.28 tr. b., 3.35 m/s

  372. MA2, Laura: 4/7, 59.13 s, 14.13 tr. b., 2.86 m/s

  373. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  374. Agility - sobota, Laura: 10/15, 56.84 s, 20.84 tr. b., 2.71 m/s

  375. Jumping - sobota, Laura: Diskvalifikován

  376. Zkouška - sobota, Laura: Diskvalifikován

  377. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  378. 1. MA2, Laura: 2/10, 50.13 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  379. 2. MA2, Laura: 1/10, 50.24 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  380. 3. MA2, Laura: Diskvalifikován

  381. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  382. Agility M, Laura: Diskvalifikován

  383. Jumping M, Laura: Diskvalifikován

  384. MA2, Laura: 1/4, 57.04 s, 9.04 tr. b., 3.07 m/s

  385. Nymburk - Nymburk Cup, 03. 06. 2012

  386. agility open medium M, Laura: Diskvalifikován

  387. jumping medium M, Laura: Diskvalifikován

  388. nymburské zkoušky MA2 MA2, Laura: 3/12, 50.4 s, 6.4 tr. b., 3.15 m/s

  389. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  390. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Laura: 2/6, 52.89 s, 6.89 tr. b., 3.04 m/s

  391. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Laura: 10/21, 57.54 s, 15.54 tr. b., 2.73 m/s

  392. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Laura: Diskvalifikován

  393. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 22. 04. 2012

  394. 1. Zk. Jumping, Laura: 1/11, 34.75 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  395. 2. Zk. Jumping, Laura: 5/11, 38.92 s, 5.92 tr. b., 3.34 m/s

  396. Zkouška Agility, Laura: 3/11, 44.53 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  397. Hradec Králové - Podzim 2011, 15. 10. 2011

  398. AGILITY, Laura: Diskvalifikován

  399. JUMPING, Laura: 8/19, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  400. MA1, Laura: Diskvalifikován

  401. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  402. Ne-Agility M, Laura: Diskvalifikován

  403. Ne-Jumping M, Laura: Diskvalifikován

  404. Ne-Zkouška MA1, Laura: Diskvalifikován

  405. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 21. 08. 2011

  406. 1. Jumping 1, Laura: Diskvalifikován

  407. 2. Jumping 1, Laura: 1/5, 27.97 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  408. Zkouška A1, Laura: Diskvalifikován

  409. Havlovice - OPSION 019 / 2x dvojzkoušky, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  410. So-Zkouška1 MA1, Laura: 1/5, 41.3 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  411. So-Zkouška2 MA1, Laura: 1/5, 39.42 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s