Cz En

Michaela Štemproková

  1. Číslo: 003084
  2. OSA: Mladá Boleslav
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 02. 01. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 006511 (L), Caynne of Bohemia Balada

  2. 044113 (M), Damon Modrá odysea

  3. 044213 (M), Hana z Volenského Dvora

  4. 041716 (S), Hessy Moravské srdce

  5. 078518 (S), Mafie z Ďáblovy studánky

Výsledky

  1. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  2. Zkouška MA3 I., Damon Modrá odysea: 4/6, 56.91 s, 15.91 tr. b., 3.37 m/s

  3. Zkouška MA3 II., Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  4. Zkouška SA2 I., Mafie z Ďáblovy studánky: 1/2, 44.31 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  5. Zkouška SA2 II., Mafie z Ďáblovy studánky: 2/2, 45.47 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  6. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  7. ZkA. MA3 I., Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  8. ZkA. MA3 II., Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  9. ZkA. SA2 I., Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  10. ZkA. SA2 II., Mafie z Ďáblovy studánky: 4/7, 43.91 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  11. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  12. II. zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: 4/5, 57.13 s, 14.13 tr. b., 3.24 m/s

  13. II. zkouška, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  14. I. zkouška, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  15. I. zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  16. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  17. 1. běh MA3, Damon Modrá odysea: 1/8, 49.71 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  18. 1. běh SA2, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/6, 39.09 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  19. 1. běh SA3, Hessy Moravské srdce: 2/11, 52.05 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  20. 2. běh MA3, Damon Modrá odysea: 4/8, 54.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  21. 2. běh SA2, Mafie z Ďáblovy studánky: 3/6, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  22. 2. běh SA3, Hessy Moravské srdce: 3/11, 55.49 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  23. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  24. 1. zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: 4/6, 41.38 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  25. 1. zkouška, Damon Modrá odysea: 5/10, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  26. 1. zkouška, Hessy Moravské srdce: 5/15, 44.7 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  27. 2. zkouška, Damon Modrá odysea: 1/10, 45.59 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  28. 2. zkouška, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  29. 2. zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  30. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  31. Jumping, Hessy Moravské srdce: 5/22, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  32. Jumping, Mafie z Ďáblovy studánky: 15/22, 35.37 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  33. Jumping, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  34. Zkouška 1, Damon Modrá odysea: 2/6, 66.66 s, 18.66 tr. b., 3.24 m/s

  35. Zkouška 1, Hessy Moravské srdce: 3/13, 55.07 s, 7.07 tr. b., 3.92 m/s

  36. Zkouška 1, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  37. Zkouška 2, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/6, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  38. Zkouška 2, Hessy Moravské srdce: 4/13, 53.31 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  39. Zkouška 2, Damon Modrá odysea: 4/6, 48.97 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  40. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  41. 1. Agility S, Hessy Moravské srdce: 5/10, 54.15 s, 15.15 tr. b., 3.79 m/s

  42. 1. Jumping M, Damon Modrá odysea: 7/16, 49.54 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  43. 1. Jumping S, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  44. 1. Zkouška MA3, Damon Modrá odysea: 2/6, 49.12 s, 2.12 tr. b., 4.03 m/s

  45. 1. Zkouška SA3, Hessy Moravské srdce: 1/5, 54.45 s, 10.45 tr. b., 3.64 m/s

  46. 2. Zkouška MA3, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška SA3, Hessy Moravské srdce: 1/5, 53.74 s, 1.74 tr. b., 3.94 m/s

  48. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  49. II. zkouška A2 S, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/5, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  50. II. zkouška A3 M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  51. II. zkouška A3 S, Hessy Moravské srdce: 1/9, 44.5 s, 3.5 tr. b., 3.82 m/s

  52. I. zkouška A2 S, Mafie z Ďáblovy studánky: 4/5, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  53. I. zkouška A3 M, Damon Modrá odysea: 3/8, 46.54 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  54. I. zkouška A3 S, Hessy Moravské srdce: 1/9, 49.1 s, 2.1 tr. b., 3.99 m/s

  55. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  56. 1.Zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: 4/12, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  57. 2.Zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: 3/12, 38.01 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  58. Jumping, Mafie z Ďáblovy studánky: 5/25, 34.81 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  59. Jumping, Hessy Moravské srdce: 7/25, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  60. Jumping, Damon Modrá odysea: 8/20, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  61. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  62. Druhá zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: 3/4, 38.89 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  63. Druhá zkouška, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  64. První zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/4, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  65. První zkouška, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  66. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  67. A2 II S, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/6, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  68. A2 I S, Mafie z Ďáblovy studánky: 4/6, 42.97 s, 12.97 tr. b., 3.49 m/s

  69. A3 II M, Damon Modrá odysea: 3/8, 52.18 s, 19.18 tr. b., 3.66 m/s

  70. A3 II S, Hessy Moravské srdce: 1/5, 55.82 s, 12.82 tr. b., 3.42 m/s

  71. A3 I M, Damon Modrá odysea: 2/8, 47.08 s, 2.08 tr. b., 3.84 m/s

  72. A3 I S, Hessy Moravské srdce: 1/5, 53.78 s, 8.78 tr. b., 3.37 m/s

  73. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  74. SA2 - I., Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  75. SA2 - II., Mafie z Ďáblovy studánky: 2/4, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  76. SA2 - III., Mafie z Ďáblovy studánky: 3/4, 41.11 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  77. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  78. A2 II S, Mafie z Ďáblovy studánky: 4/7, 44.85 s, 15.85 tr. b., 3.7 m/s

  79. A2 I S, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/7, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  80. A3 II M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  81. A3 II S, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  82. A3 I M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  83. A3 I S, Hessy Moravské srdce: 2/4, 61.22 s, 8.22 tr. b., 3.3 m/s

  84. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  85. Druhá zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/4, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  86. Druhá zkouška, Hessy Moravské srdce: 1/2, 52.58 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  87. Druhá zkouška, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  88. První zkouška, Hessy Moravské srdce: 2/2, 59.03 s, 21.03 tr. b., 3.12 m/s

  89. První zkouška, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  90. První zkouška, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  91. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  92. A1 II S, Mafie z Ďáblovy studánky: 3/6, 44.48 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  93. A1 I S, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  94. A3 II M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  95. A3 II S, Hessy Moravské srdce: 4/10, 57.18 s, 0.18 tr. b., 3.66 m/s

  96. A3 I M, Damon Modrá odysea: 8/9, 52.69 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  97. A3 I S, Hessy Moravské srdce: 7/10, 66.24 s, 26.24 tr. b., 3.0 m/s

  98. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  99. II. zkouška MA3 neděle, Damon Modrá odysea: 3/7, 50.47 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  100. II. zkouška SA1 neděle, Mafie z Ďáblovy studánky: 5/6, 44.1 s, 12.1 tr. b., 3.47 m/s

  101. I. zkouška MA3 neděle, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  102. I. zkouška SA1 neděle, Mafie z Ďáblovy studánky: 4/6, 51.38 s, 14.38 tr. b., 3.21 m/s

  103. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  104. II. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 4/14, 48.49 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  105. II. zkouška MA3, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  106. II. zkouška SA1, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/1, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  107. II. zkouška SA3, Hessy Moravské srdce: 2/8, 49.76 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  108. I. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  109. I. zkouška MA3, Damon Modrá odysea: 3/5, 53.69 s, 6.69 tr. b., 3.73 m/s

  110. I. zkouška SA1, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  111. I.zkouška SA3, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  112. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  113. 1. Zkouška - LA3, Caynne of Bohemia Balada: 2/10, 48.72 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  114. 1.Zkouška - MA3, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  115. 1.Zkouška - SA1, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/10, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  116. 1.Zkouška - SA3, Hessy Moravské srdce: 4/8, 54.0 s, 1.0 tr. b., 3.96 m/s

  117. 2. Zkouška - LA3, Caynne of Bohemia Balada: 1/10, 52.0 s, 3.0 tr. b., 4.08 m/s

  118. 2.Zkouška - MA3, Damon Modrá odysea: 2/5, 52.97 s, 5.97 tr. b., 4.0 m/s

  119. 2.Zkouška - SA1, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  120. 2.Zkouška - SA3, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  121. Agility M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  122. Agility S, Mafie z Ďáblovy studánky: 6/10, 53.03 s, 13.03 tr. b., 3.85 m/s

  123. Jumping M, Damon Modrá odysea: 4/11, 45.29 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  124. Jumping S, Mafie z Ďáblovy studánky: Diskvalifikován

  125. Zkouška - MA3, Damon Modrá odysea: 2/6, 50.78 s, 0.78 tr. b., 4.12 m/s

  126. Zkouška - SA1, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/2, 30.38 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  127. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  128. II. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 2/9, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  129. II. zkouška MA3, Damon Modrá odysea: 1/3, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  130. II. zkouška SA3, Hessy Moravské srdce: 4/5, 49.38 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  131. I. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 3/9, 51.84 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  132. I. zkouška MA3, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  133. I. zkouška SA3, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  134. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  135. Zkouška II. LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  136. Zkouška II. MA3, Damon Modrá odysea: 3/7, 59.68 s, 16.68 tr. b., 3.47 m/s

  137. Zkouška II. SA1, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/15, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  138. Zkouška II. SA2, Hessy Moravské srdce: 1/8, 50.02 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  139. Zkouška I. LA3, Caynne of Bohemia Balada: 4/17, 50.66 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  140. Zkouška I. MA3, Damon Modrá odysea: 1/7, 55.21 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  141. Zkouška I. SA1, Mafie z Ďáblovy studánky: 5/15, 38.14 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  142. Zkouška I. SA2, Hessy Moravské srdce: 3/8, 56.86 s, 8.86 tr. b., 3.41 m/s

  143. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  144. II. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 11/28, 45.1 s, 9.1 tr. b., 3.81 m/s

  145. II. zkouška MA3, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  146. II. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  147. I. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 2/28, 38.96 s, 1.96 tr. b., 4.06 m/s

  148. I. zkouška MA3, Damon Modrá odysea: 2/5, 44.37 s, 12.37 tr. b., 3.56 m/s

  149. I. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: 2/10, 44.37 s, 2.37 tr. b., 3.58 m/s

  150. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  151. 1. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  152. 1. zkouška MA3, Damon Modrá odysea: 2/8, 47.2 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  153. 1. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: 2/7, 51.8 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  154. 2. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 1/13, 46.0 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  155. 2. zkouška MA3, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  156. 2. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: 2/7, 47.15 s, 0.15 tr. b., 3.39 m/s

  157. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  158. A0 agi SA1, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/1, 26.25 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  159. A0 jump SA1, Mafie z Ďáblovy studánky: 1/1, 25.97 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  160. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  161. Zkouška II. LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  162. Zkouška II. MA3, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  163. Zkouška II. SA2, Hessy Moravské srdce: 5/11, 53.09 s, 14.09 tr. b., 3.3 m/s

  164. Zkouška I. LA3, Caynne of Bohemia Balada: 2/15, 47.09 s, 10.09 tr. b., 3.78 m/s

  165. Zkouška I. MA3, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  166. Zkouška I. SA2, Hessy Moravské srdce: 4/11, 51.59 s, 3.59 tr. b., 3.62 m/s

  167. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  168. II. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  169. II. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 2/4, 50.77 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  170. II. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: 2/9, 47.52 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  171. I. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 1/6, 50.0 s, 10.0 tr. b., 3.36 m/s

  172. I. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 1/4, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  173. I. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: 3/9, 46.32 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  174. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  175. 1.ZkA - LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  176. 1.ZkA - MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  177. 2. ZkA - LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  178. 2.ZkA - MA2, Damon Modrá odysea: 1/3, 39.97 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  179. 3.ZkA - LA3, Caynne of Bohemia Balada: 3/14, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  180. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  181. III. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  182. III. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  183. III. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: 1/4, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  184. II. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  185. II. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  186. II. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  187. I. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  188. I. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  189. I. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: 1/4, 52.94 s, 1.94 tr. b., 3.61 m/s

  190. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  191. 1. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 10/20, 49.88 s, 12.88 tr. b., 3.75 m/s

  192. 1. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 4/7, 57.27 s, 22.27 tr. b., 2.72 m/s

  193. 2. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  194. 2. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  195. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  196. 1. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  197. 1. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 2/7, 43.95 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  198. 1. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: 2/13, 45.93 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  199. 2. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 6/13, 47.53 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  200. 2. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 3/7, 53.31 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  201. 2. zkouška SA2, Hessy Moravské srdce: 7/13, 66.09 s, 11.09 tr. b., 2.84 m/s

  202. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  203. Agility I, Caynne of Bohemia Balada: 3/13, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  204. Agility I, Damon Modrá odysea: 17/37, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  205. Agility II FINAL, Caynne of Bohemia Balada: 2/7, 45.41 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  206. Jumping I, Caynne of Bohemia Balada: 1/13, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  207. Jumping I, Damon Modrá odysea: 19/37, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  208. Jumping II, Damon Modrá odysea: 19/37, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  209. Jumping II, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  210. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  211. II. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  212. II. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 3/7, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  213. I. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  214. I. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  215. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  216. 1. Zka - LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  217. 1. Zka - MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  218. 1. Zka - SA2, Hessy Moravské srdce: 8/15, 44.63 s, 6.63 tr. b., 3.36 m/s

  219. 2. Zka - LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  220. 2. Zka - MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  221. 2. Zka - SA2, Hessy Moravské srdce: 2/15, 48.04 s, 2.04 tr. b., 3.56 m/s

  222. 3. Zka - LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  223. 3. Zka - MA2, Damon Modrá odysea: 3/7, 55.44 s, 11.44 tr. b., 3.28 m/s

  224. 3. Zka - SA2, Hessy Moravské srdce: 6/15, 52.87 s, 8.87 tr. b., 3.44 m/s

  225. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  226. 1. Zka - LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  227. 1. Zka - MA2, Damon Modrá odysea: 2/10, 34.87 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  228. 1. Zka - SA2, Hessy Moravské srdce: 4/6, 45.24 s, 8.24 tr. b., 3.03 m/s

  229. 2. Zka - LA3, Caynne of Bohemia Balada: 1/5, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  230. 2. Zka - MA2, Damon Modrá odysea: 5/10, 31.88 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  231. 2. Zka - SA2, Hessy Moravské srdce: 2/6, 36.25 s, 2.25 tr. b., 3.48 m/s

  232. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  233. Agility - Ne, Hessy Moravské srdce: 28/64, 48.51 s, 8.51 tr. b., 3.28 m/s

  234. Agility - Ne, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  235. Agility - Ne, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  236. Agility - So, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  237. Agility - So, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  238. Agility - So, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  239. Jumping - Ne, Hessy Moravské srdce: 26/69, 42.31 s, 4.31 tr. b., 3.76 m/s

  240. Jumping - Ne, Damon Modrá odysea: 36/52, 47.14 s, 19.14 tr. b., 3.37 m/s

  241. Jumping - Ne, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  242. Jumping - So, Hessy Moravské srdce: 33/72, 36.57 s, 5.57 tr. b., 3.53 m/s

  243. Jumping - So, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  244. Jumping - So, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  245. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  246. 1. běh LA3, Caynne of Bohemia Balada: 7/10, 43.66 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  247. 1. běh MA2, Damon Modrá odysea: 2/10, 42.67 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  248. 1. běh SA2, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  249. 2. běh LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  250. 2. běh MA2, Damon Modrá odysea: 4/10, 50.05 s, 17.05 tr. b., 3.04 m/s

  251. 2. běh SA2, Hessy Moravské srdce: 2/13, 47.41 s, 9.41 tr. b., 3.21 m/s

  252. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  253. Agility open L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  254. Agility open M, Damon Modrá odysea: 8/28, 44.33 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  255. Agility open S, Hessy Moravské srdce: Diskvalifikován

  256. Jumping open L, Caynne of Bohemia Balada: 8/21, 34.09 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  257. Jumping open M, Damon Modrá odysea: 13/29, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  258. Jumping open S, Hessy Moravské srdce: 13/31, 38.06 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  259. Zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  260. Zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  261. Zkouška SA1, Hessy Moravské srdce: 3/6, 45.61 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  262. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  263. Agility 1, Damon Modrá odysea: 6/50, 51.03 s, 4.03 tr. b., 3.92 m/s

  264. Agility 1, Caynne of Bohemia Balada: 40/128, 54.77 s, 18.77 tr. b., 3.58 m/s

  265. Agility 2, Damon Modrá odysea: 24/50, 52.69 s, 12.69 tr. b., 3.59 m/s

  266. Agility 2, Caynne of Bohemia Balada: 38/128, 45.33 s, 5.33 tr. b., 4.26 m/s

  267. Jumping 1, Caynne of Bohemia Balada: 23/128, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  268. Jumping 1, Damon Modrá odysea: 30/50, 41.86 s, 5.86 tr. b., 4.13 m/s

  269. Jumping 2, Caynne of Bohemia Balada: 17/128, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  270. Jumping 2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  271. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  272. Agility Trial I, Damon Modrá odysea: 3/9, 49.3 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  273. Agility Trial I, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  274. Jumping Trial I, Damon Modrá odysea: 4/9, 36.81 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  275. Jumping Trial I, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  276. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  277. 1. ZK MA2, Damon Modrá odysea: 1/10, 50.76 s, 0.76 tr. b., 3.7 m/s

  278. 1. ZK SA1, Hessy Moravské srdce: 1/8, 35.56 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  279. 2. ZK MA2, Damon Modrá odysea: 3/10, 45.38 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  280. 2. ZK SA1, Hessy Moravské srdce: 3/8, 29.72 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  281. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  282. II.zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  283. II. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  284. I. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  285. I. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 2/6, 40.51 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  286. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  287. 1. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 4/14, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  288. 1. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 4/9, 50.75 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  289. 1. zkouška SA1, Hessy Moravské srdce: 1/11, 37.62 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  290. 2. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  291. 2. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  292. 2. zkouška SA1, Hessy Moravské srdce: 1/11, 34.81 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  293. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  294. ZkA. II. LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  295. ZkA. II. MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  296. ZkA. II. SA1, Hessy Moravské srdce: 2/7, 44.8 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  297. ZkA. I. LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  298. ZkA. I. MA2, Damon Modrá odysea: 3/9, 39.04 s, 12.04 tr. b., 3.87 m/s

  299. ZkA. I. SA1, Hessy Moravské srdce: 3/7, 40.49 s, 10.49 tr. b., 3.56 m/s

  300. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  301. 1. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: 3/9, 49.97 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  302. 1. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  303. 2. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  304. 2. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  305. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  306. 1. Zka - LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  307. 1. Zka - MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  308. 2. Zka - LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  309. 2. Zka - MA2, Damon Modrá odysea: 3/8, 46.15 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  310. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  311. Agility L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  312. Agility M, Damon Modrá odysea: 8/19, 50.36 s, 9.36 tr. b., 3.63 m/s

  313. Jumping L, Caynne of Bohemia Balada: 11/30, 41.89 s, 12.89 tr. b., 3.87 m/s

  314. Jumping M, Damon Modrá odysea: 10/19, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  315. Zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  316. Zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  317. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  318. Agility L, Caynne of Bohemia Balada: 13/37, 44.57 s, 5.57 tr. b., 3.86 m/s

  319. Agility M, Damon Modrá odysea: 3/20, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  320. Jumping L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  321. Jumping M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  322. Zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  323. Zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 6/12, 43.54 s, 16.54 tr. b., 3.4 m/s

  324. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  325. Jumping, Damon Modrá odysea: 9/14, 38.87 s, 5.87 tr. b., 3.6 m/s

  326. Jumping, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  327. Zka 1, Damon Modrá odysea: 3/6, 46.51 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  328. Zka 1, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  329. Zka 2, Damon Modrá odysea: 2/6, 40.68 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  330. Zka 2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  331. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  332. A2 MA2, Damon Modrá odysea: 6/8, 49.82 s, 7.82 tr. b., 3.47 m/s

  333. A3 LA3, Caynne of Bohemia Balada: 5/6, 47.82 s, 10.82 tr. b., 3.85 m/s

  334. Agility L L, Caynne of Bohemia Balada: 7/22, 46.93 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  335. Agility M M, Damon Modrá odysea: 2/13, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  336. Jumping L L, Caynne of Bohemia Balada: 5/25, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  337. Jumping M M, Damon Modrá odysea: 2/13, 40.1 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  338. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  339. Zkouska LA3 1, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  340. Zkouska LA3 2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  341. Zkouska MA2 1, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  342. Zkouska MA2 2, Damon Modrá odysea: 8/14, 66.66 s, 25.66 tr. b., 2.85 m/s

  343. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  344. Zkouska IV LA3, Caynne of Bohemia Balada: 3/5, 47.42 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  345. Zkouska IV MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  346. Zkouska VI LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  347. Zkouska VI MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  348. Zkouska V LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  349. Zkouska V MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  350. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  351. 1. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  352. 1. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: 3/8, 44.53 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  353. 2. zkouška LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  354. 2. zkouška MA2, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  355. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  356. ZkA 1 Ne, Damon Modrá odysea: 7/9, 41.23 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  357. ZkA 2 Ne, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  358. ZkA 3 Ne, Damon Modrá odysea: 3/9, 34.32 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  359. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  360. Zkouška A3 II LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  361. Zkouška A3 I LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  362. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  363. 1. ZK LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  364. 2. ZK LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  365. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  366. Agility Ne, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  367. Agility Ne, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  368. Jumping Ne, Damon Modrá odysea: 9/20, 33.68 s, 2.68 tr. b., 4.54 m/s

  369. Jumping Ne, Caynne of Bohemia Balada: 20/46, 34.57 s, 9.57 tr. b., 4.43 m/s

  370. ZkA Ne, Damon Modrá odysea: 3/13, 47.99 s, 13.99 tr. b., 3.4 m/s

  371. ZkA Ne, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  372. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  373. Agility OPEN L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  374. Agility OPEN M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  375. Jumping Open L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  376. Jumping Open M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  377. Zkouska LA3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  378. Zkouska MA2, Damon Modrá odysea: 1/7, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  379. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  380. ZkA 1, Damon Modrá odysea: 3/9, 44.44 s, 8.44 tr. b., 3.47 m/s

  381. ZkA 1, Caynne of Bohemia Balada: 7/26, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  382. ZkA 2, Caynne of Bohemia Balada: 1/26, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  383. ZkA 2, Damon Modrá odysea: 5/9, 42.12 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  384. ZkA 3, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  385. ZkA 3, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  386. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  387. 1. ZkA, Damon Modrá odysea: 1/7, 43.92 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  388. 1. ZkA, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  389. 2. ZkA, Caynne of Bohemia Balada: 2/19, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  390. 2. ZkA, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  391. Jumping, Damon Modrá odysea: 10/18, 50.45 s, 33.45 tr. b., 3.33 m/s

  392. Jumping, Caynne of Bohemia Balada: 12/41, 41.36 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  393. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  394. Agility L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  395. Agility M, Damon Modrá odysea: 7/25, 53.2 s, 12.2 tr. b., 3.2 m/s

  396. Jumping L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  397. Jumping M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  398. Tuneliáda L, Caynne of Bohemia Balada: 2/12, 18.2 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  399. Tuneliáda M, Damon Modrá odysea: 23/24, 25.65 s, 15.65 tr. b., 3.9 m/s

  400. Zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  401. Zkouška MA1, Damon Modrá odysea: 5/8, 41.81 s, 15.0 tr. b., 3.11 m/s

  402. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  403. Agility Open II Medium, Damon Modrá odysea: 14/40, 47.02 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  404. Agility Open I Medium, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  405. Jumping IV, MR-sheltie M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  406. Jumping Open III Medium, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  407. Jumping Open II Medium, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  408. Jumping Open I Medium, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  409. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  410. Agility 1, Caynne of Bohemia Balada: 71/183, 50.32 s, 7.32 tr. b., 3.93 m/s

  411. Agility 2, Caynne of Bohemia Balada: 50/175, 49.72 s, 10.72 tr. b., 3.88 m/s

  412. Jumping 1, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  413. Jumping 2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  414. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  415. agility L, Caynne of Bohemia Balada: 8/24, 40.39 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  416. agility M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  417. HRA L, Caynne of Bohemia Balada: 6/16, 19.28 s, 0.0 tr. b., 10.37 m/s

  418. HRA M, Damon Modrá odysea: 1/9, 18.75 s, 0.0 tr. b., 10.67 m/s

  419. jumping L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  420. jumping M, Damon Modrá odysea: 7/14, 34.24 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  421. nedělní zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  422. nedělní zkouška MA1, Damon Modrá odysea: 1/5, 36.31 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  423. sobotní zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  424. sobotní zkouška MA1, Damon Modrá odysea: 2/2, 31.9 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  425. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  426. 1.ZK LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  427. 1.ZK MA1, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  428. 2.ZK LA2, Caynne of Bohemia Balada: 1/15, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  429. 2. ZK MA1, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  430. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  431. Agility, Damon Modrá odysea: 8/19, 57.05 s, 26.05 tr. b., 2.94 m/s

  432. Agility, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  433. Jumping, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  434. Jumping, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  435. Zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: 3/20, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  436. Zkouška MA1, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  437. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  438. 1. zkouška MA1, Damon Modrá odysea: 3/7, 28.37 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  439. 2. zkouška MA1, Damon Modrá odysea: 4/7, 37.22 s, 5.0 tr. b., 3.12 m/s

  440. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 27. 09. 2014

  441. "Agility ""O pohár města Děčína"" L", Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  442. "Agility ""O pohár města Děčína"" M", Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  443. Jumping L, Caynne of Bohemia Balada: 11/29, 41.12 s, 11.12 tr. b., 3.84 m/s

  444. Jumping M, Damon Modrá odysea: 4/21, 39.9 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  445. Zkouška II. LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  446. Zkouška II. MA1, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  447. Zkouška I. LA2, Caynne of Bohemia Balada: 10/19, 31.75 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  448. Zkouška I. MA1, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  449. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  450. Agility L, Caynne of Bohemia Balada: 4/31, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  451. Jumping L, Caynne of Bohemia Balada: 6/31, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  452. LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  453. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  454. Zkouška 1 LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  455. Zkouška 1 MA1, Damon Modrá odysea: 2/3, 41.04 s, 10.0 tr. b., 3.39 m/s

  456. Zkouška 2 LA2, Caynne of Bohemia Balada: 2/14, 42.22 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  457. Zkouška 2 MA1, Damon Modrá odysea: 2/3, 46.42 s, 22.42 tr. b., 3.1 m/s

  458. Zkouška 3 LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  459. Zkouška 3 MA1, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  460. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  461. Jumping - III. kvalifikační běh, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  462. Jumping - III. kvalifikační běh, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  463. ZkA 2, Caynne of Bohemia Balada: 1/10, 46.65 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  464. ZkA 2, Damon Modrá odysea: 1/2, 42.59 s, 10.0 tr. b., 3.17 m/s

  465. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  466. Agility L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  467. Agility M, Damon Modrá odysea: 6/17, 47.58 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  468. Jumping L, Caynne of Bohemia Balada: 5/47, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  469. Jumping M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  470. LA2, Caynne of Bohemia Balada: 5/28, 38.48 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  471. MA1, Damon Modrá odysea: 6/8, 40.13 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  472. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  473. Agility M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  474. Jumping M, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  475. Zkouška MA1, Damon Modrá odysea: 3/7, 44.82 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  476. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  477. Zkouška 1 LA2, Caynne of Bohemia Balada: 2/16, 39.56 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  478. Zkouška 2 LA2, Caynne of Bohemia Balada: 11/16, 48.69 s, 19.69 tr. b., 3.08 m/s

  479. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  480. 1. zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: 9/25, 37.34 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  481. 2. zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  482. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2013

  483. 1. zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  484. 2. zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  485. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 15. 09. 2013

  486. Agility Medium, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  487. Jumping Medium, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  488. MA1, Damon Modrá odysea: Diskvalifikován

  489. Ratenice - Babí léto + 4. Agility Collie Cup + 3. Vousatý pohár, 25. 08. 2013

  490. Babí léto - AGI L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  491. Babí léto - JUMP L, Caynne of Bohemia Balada: 1/36, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  492. Ratenice - Trojzkoušky "Letní párty", 20. 07. 2013

  493. III. zkouška A2 LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  494. II. zkouška A2 LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  495. I. zkouška A2 LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  496. Louny - Závody agility "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 29. 06. 2013

  497. Agility, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  498. Jumping, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  499. Jumping Kolie, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  500. Zka, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  501. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2013

  502. Agility Large, Caynne of Bohemia Balada: 7/15, 43.27 s, 13.27 tr. b., 3.3 m/s

  503. Jumping Large, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  504. LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  505. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  506. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Caynne of Bohemia Balada: 7/32, 36.28 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  507. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  508. Ratenice - Dvojzkoušky - speciál pro Large "O Ratenický Vaťák", 30. 12. 2012

  509. 1. zkouška LA2 LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  510. 2. zkouška LA2 LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  511. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2012

  512. 1. zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  513. 2. zkouška LA2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  514. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  515. agility, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  516. jumping, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  517. zkouška A2, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  518. Smržovka - Smržovský agi cup 2012, 15. 07. 2012

  519. Zka1, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  520. Zka2, Caynne of Bohemia Balada: 1/8, 33.01 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  521. Louny - Závody agility Horké léto a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých kolií, 05. 07. 2012

  522. Agility, Caynne of Bohemia Balada: 3/22, 40.92 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  523. Jumping, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  524. ZkA, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  525. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  526. 1.LA1, Caynne of Bohemia Balada: 4/20, 40.72 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  527. 2.LA1, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  528. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2012

  529. Agility Large, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  530. Jumping Large, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  531. LA1, Caynne of Bohemia Balada: 7/17, 41.24 s, 5.0 tr. b., 3.23 m/s

  532. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze (3. ročník), 11. 03. 2012

  533. Dědovo agility L, Caynne of Bohemia Balada: 10/24, 55.36 s, 9.36 tr. b., 3.4 m/s

  534. Dědův jumping L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  535. Postřižinské zkoušky LA1, Caynne of Bohemia Balada: 5/9, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  536. Svojetice - 18. halové Dvojzkoušky, 15. 10. 2011

  537. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Caynne of Bohemia Balada: 3/11, 29.03 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  538. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Caynne of Bohemia Balada: 7/11, 48.97 s, 18.97 tr. b., 2.82 m/s

  539. Mladá Boleslav - Apple Cup V. + Mistrovství ČR teriérů, 25. 09. 2011

  540. AGILITY, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  541. JUMPING, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  542. LA1, Caynne of Bohemia Balada: 6/7, 59.09 s, 35.09 tr. b., 2.45 m/s

  543. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2011

  544. Agility L, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  545. Jumping L, Caynne of Bohemia Balada: 15/37, 37.27 s, 10.27 tr. b., 3.78 m/s

  546. Zkoušky LA1, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  547. Nymburk - AcanaCup Nymburk, 04. 06. 2011

  548. Agility open large, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  549. Jumping large, Caynne of Bohemia Balada: 13/33, 48.41 s, 26.41 tr. b., 3.2 m/s

  550. zkouška LA1, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  551. Mladá Boleslav - Acana May Cup II., 21. 05. 2011

  552. AGILITY, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  553. JUMPING, Caynne of Bohemia Balada: 12/40, 41.27 s, 13.27 tr. b., 3.46 m/s

  554. LA1, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  555. Lysá nad Labem - Superpes 2011 + Bull Cup + Pohár NO, 14. 05. 2011

  556. AGILITY, Caynne of Bohemia Balada: Diskvalifikován

  557. JUMPING, Caynne of Bohemia Balada: 18/39, 50.8 s, 25.8 tr. b., 3.48 m/s

  558. LA1, Caynne of Bohemia Balada: 2/22, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s