Cz En

Lenka Fürstlová

  1. Číslo: 003090
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 13. 01. 2015
  5. Členem KA do: 31. 12. 2018
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 007711 (L), Bedlos

  2. 014611 (S), Angie z Tomášovy zahrady

  3. 059214 (S), Bungee Nexee z Elsameru

  4. 032416 (S), Angie Andreas Pop Bernie

Výsledky

  1. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  2. Jumping, Bungee Nexee z Elsameru: 12/16, 40.92 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  3. Zkouška 1., Bungee Nexee z Elsameru: 3/8, 41.59 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  4. Zkouška 2., Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  5. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  6. AGILITY, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  7. JUMPING, Bungee Nexee z Elsameru: 5/17, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  8. SA3, Bungee Nexee z Elsameru: 3/6, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  9. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  10. Agility S, Bungee Nexee z Elsameru: 16/33, 32.25 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  11. Agility veteráni L, Bedlos: 3/4, 38.44 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  12. Jumping S, Bungee Nexee z Elsameru: 19/35, 26.63 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  13. Jumping veteráni L, Bedlos: 3/4, 29.54 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  14. Zkouška - SA3, Bungee Nexee z Elsameru: 1/20, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  15. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  16. Agility, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  17. Agility DRUZSTVA, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  18. Jumping, Bungee Nexee z Elsameru: 19/57, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  19. Jumping DRUZSTVA, Bungee Nexee z Elsameru: 22/56, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  20. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  21. 1. Zka - SA3, Bungee Nexee z Elsameru: 5/11, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  22. 2. Zka - SA3, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  23. Agility veteráni - Large, Bedlos: 2/3, 34.38 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  24. Jumping - Small, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  25. Jumping veteráni - Large, Bedlos: Diskvalifikován

  26. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  27. Agility 1, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  28. Agility 2, Bungee Nexee z Elsameru: 21/67, 45.04 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  29. Agility 3, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  30. Agility 4, Bungee Nexee z Elsameru: 36/66, 49.38 s, 15.38 tr. b., 4.05 m/s

  31. Jumping 1, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  32. Jumping 2, Bungee Nexee z Elsameru: 26/67, 32.51 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  33. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  34. Agility II. S, Bungee Nexee z Elsameru: 4/54, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  35. Agility I. S, Bungee Nexee z Elsameru: 15/58, 42.15 s, 15.15 tr. b., 4.03 m/s

  36. Jumping II. S, Bungee Nexee z Elsameru: 15/57, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  37. Jumping I. S, Bungee Nexee z Elsameru: 34/58, 38.12 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  38. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  39. QA4 Agility, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  40. QA5 Agility, Bungee Nexee z Elsameru: 29/45, 48.47 s, 10.47 tr. b., 3.96 m/s

  41. QA6 Agility, Bungee Nexee z Elsameru: 25/43, 43.35 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  42. QJ4 Jumping, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  43. QJ5 Jumping, Bungee Nexee z Elsameru: 32/45, 39.6 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  44. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  45. QA1 agility, Bungee Nexee z Elsameru: 37/53, 42.67 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  46. QA2 agility, Bungee Nexee z Elsameru: 45/53, 41.06 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  47. QA3 agility, Bungee Nexee z Elsameru: 31/52, 39.9 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  48. QJ1 jumping, Bungee Nexee z Elsameru: 35/53, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  49. QJ2 jumping, Bungee Nexee z Elsameru: 11/53, 38.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  50. QJ3 jumping, Bungee Nexee z Elsameru: 32/53, 39.95 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  51. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  52. Agility S, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  53. Jump sobota S, Bungee Nexee z Elsameru: 9/29, 32.86 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  54. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  55. Agility L, Bedlos: 7/20, 42.66 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  56. Agility S, Bungee Nexee z Elsameru: 4/11, 40.24 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  57. Jumping L, Bedlos: 4/19, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  58. Jumping S, Bungee Nexee z Elsameru: 5/11, 32.52 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  59. Zkouška LA3, Bedlos: 2/7, 48.44 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  60. Zkouška SA3, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  61. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  62. I Agility Open, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  63. I Agility Open, Bedlos: Diskvalifikován

  64. II Agility Open, Bungee Nexee z Elsameru: 23/69, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  65. II Agility Open, Bedlos: 51/137, 46.65 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  66. II Jumping Open, Bungee Nexee z Elsameru: 37/73, 33.32 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  67. II Jumping Open, Bedlos: 83/135, 52.14 s, 26.14 tr. b., 3.11 m/s

  68. I Jumping Open, Bungee Nexee z Elsameru: 38/75, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  69. I Jumping Open, Bedlos: Diskvalifikován

  70. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  71. LA3-1 LA3, Bedlos: Diskvalifikován

  72. LA3-2 LA3, Bedlos: 5/7, 41.46 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  73. SA3-1 SA3, Bungee Nexee z Elsameru: 2/5, 36.5 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  74. SA3-2 SA3, Bungee Nexee z Elsameru: 1/5, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  75. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  76. 1 SA3, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  77. 2 SA3, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  78. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  79. II. zkouška LA3, Bedlos: 13/24, 41.7 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  80. II. zkouška SA3, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  81. I. zkouška LA3, Bedlos: 6/24, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  82. I. zkouška SA3, Bungee Nexee z Elsameru: 2/12, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  83. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  84. Agility_, Bedlos: Diskvalifikován

  85. Jumping_, Bedlos: Diskvalifikován

  86. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  87. AGILITY, Bungee Nexee z Elsameru: 1/13, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  88. JUMPING, Bungee Nexee z Elsameru: 1/13, 27.44 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  89. SA3, Bungee Nexee z Elsameru: 1/5, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  90. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  91. Agility open L, Bedlos: 17/48, 37.94 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  92. Agility open S, Bungee Nexee z Elsameru: 14/27, 37.8 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  93. Jumping open L, Bedlos: 11/46, 28.07 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  94. Jumping open S, Bungee Nexee z Elsameru: 8/25, 26.11 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  95. zkouška_sobota_01 LA2, Bedlos: 5/20, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  96. zkouška_sobota_01 SA2, Bungee Nexee z Elsameru: 1/11, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  97. Zkouška_sobota_02 LA2, Bedlos: 1/19, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  98. Zkouška_sobota_02 SA2, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  99. Zkoušky_neděle LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  100. Zkoušky_neděle SA2, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  101. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  102. Zkouška 1 - LA2, Bedlos: 4/22, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  103. Zkouška 1 - SA2, Bungee Nexee z Elsameru: 6/9, 41.1 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  104. Zkouška 2 - LA2, Bedlos: 8/22, 34.45 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  105. Zkouška 2 - SA2, Bungee Nexee z Elsameru: 1/9, 32.74 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  106. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  107. Agility L, Bedlos: 3/31, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  108. Agility S, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  109. Jumping L, Bedlos: 10/31, 35.08 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  110. Jumping S, Bungee Nexee z Elsameru: 10/35, 35.15 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  111. Zkouška - LA2, Bedlos: 6/16, 46.67 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  112. Zkouška - SA2, Bungee Nexee z Elsameru: 2/14, 35.63 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  113. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  114. Zkouška LA2, Bedlos: 7/13, 42.18 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  115. Zkouška SA2, Bungee Nexee z Elsameru: 1/5, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  116. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  117. 1. Zka - LA2, Bedlos: 1/18, 37.59 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  118. 1. Zka - SA2, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  119. 2. Zka - LA2, Bedlos: 3/18, 39.16 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  120. 2. Zka - SA2, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  121. Jumping - Large, Bedlos: 16/36, 32.9 s, 5.9 tr. b., 4.01 m/s

  122. Jumping - Small, Bungee Nexee z Elsameru: 4/36, 28.17 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  123. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  124. Agility - Ne, Bedlos: 28/91, 50.26 s, 21.26 tr. b., 3.54 m/s

  125. Agility - Ne, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  126. Agility - So, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  127. Agility - So, Bedlos: Diskvalifikován

  128. Jumping - Ne, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  129. Jumping - Ne, Bedlos: Diskvalifikován

  130. Jumping - So, Bungee Nexee z Elsameru: 14/72, 31.45 s, 0.45 tr. b., 4.1 m/s

  131. Jumping - So, Bedlos: Diskvalifikován

  132. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  133. QA4 agility, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  134. QA5 agility, Bungee Nexee z Elsameru: 17/55, 43.57 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  135. QA6 agility, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  136. QJ4 jumping, Bungee Nexee z Elsameru: 12/55, 30.39 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  137. QJ5 jumping, Bungee Nexee z Elsameru: 33/53, 42.95 s, 13.95 tr. b., 3.73 m/s

  138. QJ6 jumping, Bungee Nexee z Elsameru: 40/50, 33.88 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  139. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  140. QA1 agility, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  141. QA2 agility, Bungee Nexee z Elsameru: 4/64, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  142. QJ1 jumping, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  143. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  144. Agility NE S, Bungee Nexee z Elsameru: 10/28, 38.68 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  145. Agility SO L, Bedlos: 19/54, 43.79 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  146. Agility SO S, Bungee Nexee z Elsameru: 9/27, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  147. Jump NE S, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  148. Jump SO L, Bedlos: Diskvalifikován

  149. Jump SO S, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  150. Zkouška NE SA2, Bungee Nexee z Elsameru: 5/10, 38.86 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  151. Zkouška SO LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  152. Zkouška SO SA2, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  153. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  154. Agility - Small, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  155. Jumping - Small, Bungee Nexee z Elsameru: 13/32, 31.31 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  156. ZkA - SA2, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  157. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  158. Agility, Angie Andreas Pop Bernie: 8/41, 48.82 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  159. Jumping, Angie Andreas Pop Bernie: Diskvalifikován

  160. Zka - SA2, Angie Andreas Pop Bernie: 9/18, 33.07 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  161. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  162. Zkouška LA2, Bedlos: 5/14, 33.15 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  163. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  164. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  165. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  166. 1. Zka, Bedlos: Diskvalifikován

  167. 2. Zka, Bedlos: 8/20, 39.66 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  168. Jumping, Bedlos: 10/41, 30.08 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  169. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  170. Agility, Bedlos: 3/42, 45.75 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  171. Agility I, Bedlos: Diskvalifikován

  172. Agility II, Bedlos: Diskvalifikován

  173. Agility III, Bedlos: 55/178, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  174. Agility IV, Bedlos: Diskvalifikován

  175. Jumping I, Bedlos: Diskvalifikován

  176. Jumping II, Bedlos: Diskvalifikován

  177. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  178. Agility So Large, Bedlos: Diskvalifikován

  179. Jumping So Large, Bedlos: Diskvalifikován

  180. LA2 So, Bedlos: Diskvalifikován

  181. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  182. Agility, Angie Andreas Pop Bernie: 1/19, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  183. Agility, Bedlos: Diskvalifikován

  184. Jumping, Angie Andreas Pop Bernie: 1/20, 27.86 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  185. Jumping, Bedlos: Diskvalifikován

  186. ZkA, Angie Andreas Pop Bernie: 4/5, 36.72 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  187. ZkA, Bedlos: 6/16, 37.42 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  188. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  189. QA3 Agility, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  190. QA4 Agility, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  191. QJ3 Jumping, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  192. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  193. QA1 Agility, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  194. QA2 Agility, Bungee Nexee z Elsameru: 33/110, 42.15 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  195. QJ1 Jumping, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  196. QJ2 Jumping, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  197. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  198. Agility, Bungee Nexee z Elsameru: 17/35, 41.55 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  199. Agility, Bedlos: Diskvalifikován

  200. Jumping, Bedlos: 5/31, 31.62 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  201. Jumping, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  202. ZkA, Bedlos: Diskvalifikován

  203. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  204. 1. ZK LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  205. 2. ZK LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  206. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  207. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", Bedlos: 6/53, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  208. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S", Bungee Nexee z Elsameru: 2/23, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  209. Jumping L, Bedlos: 8/54, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  210. Jumping S, Bungee Nexee z Elsameru: 14/25, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  211. Zkouška Agility LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  212. Zkouška Agility SA2, Bungee Nexee z Elsameru: 1/9, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  213. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  214. Agility Ne, Bedlos: 13/49, 43.15 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  215. Agility Ne, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  216. Agility So, Bedlos: Diskvalifikován

  217. Agility So, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  218. Jumping Ne, Bungee Nexee z Elsameru: 8/35, 28.29 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  219. Jumping Ne, Bedlos: Diskvalifikován

  220. Jumping So, Bungee Nexee z Elsameru: 10/36, 37.02 s, 10.02 tr. b., 3.59 m/s

  221. Jumping So, Bedlos: Diskvalifikován

  222. ZkA Ne, Bedlos: 4/20, 47.97 s, 8.97 tr. b., 3.15 m/s

  223. ZkA Ne, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  224. ZkA So, Bedlos: 1/21, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  225. ZkA So, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  226. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  227. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  228. Zkouška SA2, Bungee Nexee z Elsameru: 2/5, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  229. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  230. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  231. Zkouška SA2, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  232. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  233. 1. Zka, Bedlos: Diskvalifikován

  234. 1. Zka, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  235. 2. Zka, Bedlos: Diskvalifikován

  236. 2. Zka, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  237. Jumping, Bungee Nexee z Elsameru: 1/31, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  238. Jumping, Bedlos: 16/37, 44.95 s, 12.95 tr. b., 3.83 m/s

  239. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  240. 1. ZkA, Bungee Nexee z Elsameru: 5/12, 41.68 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  241. 2. ZkA, Bungee Nexee z Elsameru: 4/12, 43.85 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  242. Jumping, Bungee Nexee z Elsameru: 2/20, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  243. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  244. Agility, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  245. Jumping, Bungee Nexee z Elsameru: 19/29, 37.84 s, 10.84 tr. b., 3.7 m/s

  246. Zka, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  247. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  248. Agility Ne, Bungee Nexee z Elsameru: 36/74, 46.47 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  249. Agility So, Bungee Nexee z Elsameru: 38/80, 56.31 s, 11.31 tr. b., 3.55 m/s

  250. Jumping Ne, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  251. Jumping So, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  252. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  253. Agility 1, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  254. Agility 2, Bungee Nexee z Elsameru: 32/96, 40.85 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  255. Jumping 1, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  256. Jumping 2, Bungee Nexee z Elsameru: 33/97, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  257. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  258. Zkouška 1, Bungee Nexee z Elsameru: 5/12, 36.17 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  259. Zkouška 2, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  260. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  261. Agility, Bedlos: 3/25, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  262. Agility, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  263. Jumping, Bedlos: 2/28, 30.05 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  264. Jumping, Bungee Nexee z Elsameru: 13/30, 28.84 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  265. Zka, Bungee Nexee z Elsameru: 3/10, 30.02 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  266. Zka, Bedlos: Diskvalifikován

  267. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  268. 1. ZK LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  269. 1. ZK SA1, Bungee Nexee z Elsameru: 3/10, 40.65 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  270. 2. ZK LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  271. 2. ZK SA1, Bungee Nexee z Elsameru: 1/10, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  272. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  273. Agility, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  274. Agility, Bedlos: Diskvalifikován

  275. Jumping, Bedlos: 30/47, 38.62 s, 14.62 tr. b., 3.68 m/s

  276. Jumping, Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  277. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  278. Zkouška SA1, Bungee Nexee z Elsameru: 1/6, 32.71 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  279. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 27. 09. 2014

  280. "Agility ""O pohár města Děčína"" L", Bedlos: 6/29, 49.53 s, 14.53 tr. b., 4.04 m/s

  281. Jumping L, Bedlos: 7/29, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  282. Zkouška II. LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  283. Zkouška I. LA2, Bedlos: 5/19, 30.36 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  284. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 23. 08. 2014

  285. zkouška 1 LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  286. zkouška 2 LA2, Bedlos: 2/15, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  287. zkouška 3 LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  288. Louny - Závody při LVT Louny, MR kníračů, MR špiců, CACAg, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  289. Agility, Bedlos: Diskvalifikován

  290. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  291. Agility, Bedlos: Diskvalifikován

  292. Jumping, Bedlos: 4/32, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  293. ZkA, Bedlos: Diskvalifikován

  294. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  295. Zkouška 1 LA2, Bedlos: 3/23, 30.25 s, 1.25 tr. b., 4.2 m/s

  296. Zkouška 2 LA2, Bedlos: 2/23, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  297. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  298. Heroutice, 1. běh, Bedlos: 3/22, 48.17 s, 5.17 tr. b., 3.53 m/s

  299. Heroutice, 2. běh, Bedlos: Diskvalifikován

  300. Heroutice, 3. běh, Bedlos: 3/20, 44.99 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  301. Strakonice - Memoriál Věry Bůbalové, 26. 10. 2013

  302. 1 zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  303. 2 zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  304. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  305. Agility, Bedlos: 3/31, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  306. Jumping, Bedlos: 1/31, 31.8 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  307. ZkA, Bedlos: Diskvalifikován

  308. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 28. 09. 2013

  309. zkouška 1 LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  310. zkouška 2 LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  311. zkouška 3 LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  312. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  313. Zka so1, Bedlos: Diskvalifikován

  314. Zka so2, Bedlos: Diskvalifikován

  315. Zka so3, Bedlos: 2/9, 39.85 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  316. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  317. AGILITY-L, Bedlos: Diskvalifikován

  318. AGILITY-VETERAN, Angie z Tomášovy zahrady: 2/6, 61.42 s, 11.42 tr. b., 2.7 m/s

  319. JUMPING-L, Bedlos: 8/43, 48.8 s, 1.8 tr. b., 3.67 m/s

  320. JUMPING-L, Bedlos: Diskvalifikován

  321. JUMPING-VETERAN, Angie z Tomášovy zahrady: 3/6, 67.76 s, 17.76 tr. b., 2.66 m/s

  322. LA2, Bedlos: 7/18, 45.1 s, 7.1 tr. b., 3.77 m/s

  323. LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  324. Velké finále LA neděle, Bedlos: 14/26, 46.15 s, 14.15 tr. b., 3.79 m/s

  325. Třešť - K.A.T. cup, 08. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  326. AGILITY, Bedlos: Diskvalifikován

  327. AGILITY, Bedlos: Diskvalifikován

  328. JUMPING, Bedlos: Diskvalifikován

  329. JUMPING, Bedlos: Diskvalifikován

  330. LA2, Bedlos: 3/9, 46.94 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  331. LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  332. Most - MOSTECKÝ HOPÍK, 12. 05. 2013

  333. jumping I, Bedlos: Diskvalifikován

  334. jumping II, Bedlos: 7/22, 38.51 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  335. zkouška, Bedlos: 4/9, 41.53 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  336. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  337. LA2 - II LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  338. LA2 - I LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  339. České Budějovice - O budějovickou tlapku - Jumpingový speciál, 30. 03. 2013 - 31. 03. 2013

  340. Jumping 1 L, Bedlos: 12/39, 38.62 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  341. Jumping 1 L, Bedlos: Diskvalifikován

  342. Jumping 2 L, Bedlos: 6/41, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  343. Jumping L2 LA2, Bedlos: 1/14, 34.53 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  344. Louny - O podzimní kvítek, 13. 10. 2012

  345. Agility L, Bedlos: 16/32, 42.79 s, 19.79 tr. b., 3.97 m/s

  346. Jumping L, Bedlos: 4/32, 37.18 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  347. Veteráni Agility SV, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  348. Veteráni Jumping SV, Angie z Tomášovy zahrady: 3/4, 57.11 s, 20.11 tr. b., 2.49 m/s

  349. Zkoušky LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  350. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  351. Agility jednotlivci, Bedlos: Diskvalifikován

  352. Družstva - Agility, Bedlos: 26/36, 66.09 s, 22.09 tr. b., 2.68 m/s

  353. Hra, Bedlos: 20/28, 43.39 s, 0.0 tr. b., 3.11 m/s

  354. Jumping jednotlivci, Bedlos: Diskvalifikován

  355. Chýnov u Tábora - 4. ročník „Táborský hopík“ - 2x DVOJZKOUŠKY, 11. 08. 2012 - 12. 08. 2012

  356. 1.běh, Bedlos: 8/20, 45.0 s, 21.0 tr. b., 3.4 m/s

  357. 1.běh, Bedlos: 9/17, 38.55 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  358. 2.běh, Bedlos: Diskvalifikován

  359. 2.běh, Bedlos: Diskvalifikován

  360. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, Mistrovství republiky kníračů, 04. 08. 2012 - 05. 08. 2012

  361. Agility - Large, Bedlos: 10/23, 47.42 s, 6.42 tr. b., 3.58 m/s

  362. Agility - Large, Bedlos: 15/29, 54.34 s, 24.34 tr. b., 2.98 m/s

  363. Jumping - Large, Bedlos: 4/23, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  364. Jumping - Large, Bedlos: Diskvalifikován

  365. Veteráni - Agility Small, Angie z Tomášovy zahrady: 1/5, 40.99 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  366. Veteráni - Jumping Small, Angie z Tomášovy zahrady: 3/5, 42.75 s, 0.0 tr. b., 2.57 m/s

  367. Zkouška Agility A2 - Large, Bedlos: 2/7, 41.7 s, 0.7 tr. b., 3.53 m/s

  368. Zkouška Agility A2 - Large, Bedlos: Diskvalifikován

  369. Louny - Závody při LVT Louny, CACAg., MR špiců, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  370. Agility L, Bedlos: 23/33, 59.56 s, 21.56 tr. b., 2.69 m/s

  371. Jumping I-denní L, Bedlos: Diskvalifikován

  372. Jumping II-noční L, Bedlos: 6/22, 42.09 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  373. Jumping L, Bedlos: 15/34, 44.41 s, 11.41 tr. b., 3.42 m/s

  374. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  375. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  376. Mikulášovice - BOREC SEVERU, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  377. Agility I., Bedlos: Diskvalifikován

  378. Agility II., Bedlos: 12/23, 56.6 s, 19.6 tr. b., 3.13 m/s

  379. Jumping I., Bedlos: 9/21, 38.13 s, 7.13 tr. b., 4.35 m/s

  380. Jumping II., Bedlos: 4/23, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  381. ZK 1, Bedlos: Diskvalifikován

  382. ZK 2, Bedlos: Diskvalifikován

  383. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  384. Agility 1 Large Junioři, Bedlos: 14/24, 48.22 s, 24.22 tr. b., 3.38 m/s

  385. Agility 2 Large Junioři, Bedlos: 10/24, 53.22 s, 17.22 tr. b., 3.33 m/s

  386. Agility 3 Large Junioři, Bedlos: Diskvalifikován

  387. Agility 4 Large Junioři, Bedlos: 12/23, 47.97 s, 21.97 tr. b., 3.5 m/s

  388. Jumping 1 Large Junioři, Bedlos: 9/24, 34.65 s, 7.65 tr. b., 4.33 m/s

  389. Jumping 2 Large Junioři, Bedlos: 10/24, 40.46 s, 8.46 tr. b., 4.2 m/s

  390. Sekvence 1 Large Junioři, Bedlos: Diskvalifikován

  391. Most - Prvomájové dvojzkoušky, 01. 05. 2012

  392. 1.zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  393. 1.zkouška SA1, Angie z Tomášovy zahrady: 8/9, 64.04 s, 15.04 tr. b., 2.3 m/s

  394. 2.zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  395. 2.zkouška SA1, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  396. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  397. Agility L, Bedlos: 9/30, 54.29 s, 15.0 tr. b., 3.43 m/s

  398. Jumping L, Bedlos: 9/30, 39.33 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  399. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  400. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 07. 01. 2012 - 08. 01. 2012

  401. Agility neděle L, Bedlos: Diskvalifikován

  402. Agility sobota L, Bedlos: Diskvalifikován

  403. Agility sobota S, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  404. Jumping neděle L, Bedlos: Diskvalifikován

  405. Jumping sobota L, Bedlos: 10/40, 40.84 s, 2.84 tr. b., 3.99 m/s

  406. Jumping sobota S, Angie z Tomášovy zahrady: 23/41, 61.42 s, 28.42 tr. b., 2.65 m/s

  407. ZKNE LA2, Bedlos: 16/19, 44.05 s, 20.05 tr. b., 3.22 m/s

  408. ZKSO LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  409. ZKSO SA1, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  410. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2011

  411. Agility L, Bedlos: Diskvalifikován

  412. Agility S, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  413. Jumping L, Bedlos: Diskvalifikován

  414. Jumping S, Angie z Tomášovy zahrady: 21/25, 54.76 s, 19.76 tr. b., 2.57 m/s

  415. Zkoušky LA1, Bedlos: 4/11, 35.72 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  416. Zkoušky SA1, Angie z Tomášovy zahrady: 7/9, 67.29 s, 37.29 tr. b., 2.2 m/s

  417. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  418. Agility Junioři L, Bedlos: 19/27, 56.39 s, 26.39 tr. b., 2.86 m/s

  419. Jumping Junioři L, Bedlos: Diskvalifikován

  420. Soběslav - cvičák ZKO - Táborský hopík 2011 - 3.ročník, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  421. LA1 NE 1.běh, Bedlos: 1/16, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  422. LA1 NE 2.běh, Bedlos: 6/16, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  423. LA1 SO 1.běh, Bedlos: 2/15, 44.25 s, 5.0 tr. b., 3.19 m/s

  424. LA1 SO 2.běh, Bedlos: 3/15, 34.81 s, 11.81 tr. b., 3.88 m/s

  425. SA1 NE 1.běh, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  426. SA1 NE 2.běh, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  427. SA1 SO 1.běh, Angie z Tomášovy zahrady: 4/9, 67.5 s, 29.5 tr. b., 2.16 m/s

  428. SA1 SO 2.běh, Angie z Tomášovy zahrady: 5/9, 54.78 s, 23.78 tr. b., 2.46 m/s

  429. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  430. Agility L, Bedlos: Diskvalifikován

  431. Denní Jumping 1.kolo L, Bedlos: Diskvalifikován

  432. Denní Jumping 3.kolo L, Bedlos: Diskvalifikován

  433. Noční Jumping 2.kolo L, Bedlos: Diskvalifikován

  434. Zkouška LA1, Bedlos: Diskvalifikován

  435. Zkouška LA1, Bedlos: Diskvalifikován

  436. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  437. 1.zkouška LA1, Bedlos: 5/24, 38.87 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  438. 2.zkouška LA1, Bedlos: Diskvalifikován

  439. Louny - "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 02. 07. 2011

  440. Agility, Bedlos: Diskvalifikován

  441. Jumping I., Bedlos: Diskvalifikován

  442. Zkouška, Bedlos: 2/11, 32.57 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  443. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2011

  444. Agility L, Bedlos: Diskvalifikován

  445. Agility S, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  446. Jumping L, Bedlos: 23/37, 54.79 s, 32.79 tr. b., 2.57 m/s

  447. Jumping S, Angie z Tomášovy zahrady: 21/37, 64.74 s, 37.74 tr. b., 2.18 m/s

  448. Zkoušky LA1, Bedlos: 6/14, 40.93 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  449. Zkoušky SA1, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován