Cz En

Lenka Fürstlová

  1. Číslo: 003090
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 13. 01. 2015
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 007711 (ML), Bedlos

  2. 014611 (S), Angie z Tomášovy zahrady

  3. 059214 (S), A3Ch Bungee Nexee z Elsameru

  4. 032416 (S), Angie Andreas Pop Bernie

  5. 012219 (M), Enessies Beryllova krev

  6. 047320 (L), Flamingo James Fast and Foolish

Výsledky

  1. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  2. Agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  3. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/18, 30.71 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  4. Zkouška A3 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/10, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  5. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  6. Agility Individual, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 51/67, 47.28 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  7. Agility Squads as Individual, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  8. Jumping Individual, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  9. Jumping Squads as Individual, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 27/68, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  10. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  11. II. zkouška A3 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  12. I. zkouška A3 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  13. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  14. Agility Light - Časopis Psí Sporty S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 12/20, 39.32 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  15. Agility Spokojenypes.cz S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 12/18, 46.09 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  16. Jelení Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  17. Jumping Short S Jacob & Joseph, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  18. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  19. Agility L, Flamingo James Fast and Foolish: Diskvalifikován

  20. Agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/13, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  21. Jumping L, Flamingo James Fast and Foolish: Diskvalifikován

  22. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 7/13, 30.81 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  23. Zkouška LA1, Flamingo James Fast and Foolish: Diskvalifikován

  24. Zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  25. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  26. Agility sobota S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  27. Jumping sobota S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/14, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  28. ZkouškaSA3 sobota, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  29. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  30. agility open S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  31. Jumping open S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  32. Zkouška A3 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/7, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  33. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  34. I. agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  35. II. agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 7/65, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  36. II. jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 29/63, 33.89 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  37. I. jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 9/64, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  38. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  39. 1. Zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/5, 48.08 s, 10.08 tr. b., 4.03 m/s

  41. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  42. Agility 1 M, Enessies Beryllova krev: Diskvalifikován

  43. Agility 1 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/18, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  44. Agility 2 M, Enessies Beryllova krev: Diskvalifikován

  45. Agility 2 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 9/18, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  46. Finále S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  47. Jumping 1 M, Enessies Beryllova krev: Diskvalifikován

  48. Jumping 1 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  49. Jumping 2 M, Enessies Beryllova krev: 7/21, 40.71 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  50. Jumping 2 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 12/18, 35.82 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  51. Zkouška MA1, Enessies Beryllova krev: Diskvalifikován

  52. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  53. II. zkouška A3 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/13, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  54. I. zkouška A3 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 10/13, 42.2 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  55. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  56. 1. Zkouška A3 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  57. 2. Zkouška A3 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 11/15, 44.73 s, 20.0 tr. b., 4.78 m/s

  58. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  59. A3 II S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/10, 45.93 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  60. A3 I S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/10, 50.69 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  61. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  62. A3 II S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/6, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  63. A3 I S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/6, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  64. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  65. Jumping , A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 9/26, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  66. Zkouška I., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  67. Zkouška II., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  68. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  69. Agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/14, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  70. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/14, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  71. Zkouška A3 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  72. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  73. agility S neděle, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  74. Jump S neděle, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 11/21, 30.04 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  75. Zkouška A3 - sobota - 1 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  76. Zkouška A3 - sobota - 2 S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/11, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  77. ZKOUŠKA S A3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/15, 42.06 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  78. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  79. Agility 1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 9/70, 47.44 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  80. Agility 2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  81. Agility 3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  82. Agility 4, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  83. Grand Final, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 21/30, 51.19 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  84. Jumping 1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  85. Jumping 2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  86. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  87. Ne. - Agility II. S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 31/54, 42.22 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  88. Ne. - Jumping II. S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  89. So. - Agility I. S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  90. So. - Jumping I. S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 20/59, 39.19 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  91. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  92. QA4 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  93. QA5 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 25/36, 40.31 s, 20.0 tr. b., 4.96 m/s

  94. QA6 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 18/35, 47.49 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  95. QJ4 Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/36, 40.08 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  96. QJ5 Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 26/36, 50.95 s, 21.95 tr. b., 3.93 m/s

  97. QJ6 Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/34, 37.76 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  98. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  99. QA1 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  100. QA2 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/48, 45.39 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  101. QA3 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 18/48, 42.83 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  102. QJ1 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 19/48, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  103. QJ2 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 9/48, 40.52 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  104. QJ3 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 19/45, 38.93 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  105. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  106. Agility Finále, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/12, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  107. Agility I., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/32, 42.44 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  108. Agility II., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/31, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  109. Agility III., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 7/31, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  110. Jumping Finále, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/12, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  111. Jumping I., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  112. Jumping II., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 11/32, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  113. Jumping III., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/32, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  114. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  115. 1. Zkouška MA1, Enessies Beryllova krev: 2/8, 33.42 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  116. 2. Zkouška MA1, Enessies Beryllova krev: 1/8, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  117. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  118. 1. Zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/10, 39.28 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  119. 2. Zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 7/10, 35.54 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  120. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  121. II. zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/12, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  122. I. zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/12, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  123. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  124. Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 12/16, 40.92 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  125. Zkouška 1., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/8, 41.59 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  126. Zkouška 2., A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  127. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  128. AGILITY, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  129. JUMPING, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/17, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  130. SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/6, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  131. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  132. Agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 16/33, 32.25 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  133. Agility veteráni L, Bedlos: 3/4, 38.44 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  134. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 19/35, 26.63 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  135. Jumping veteráni L, Bedlos: 3/4, 29.54 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  136. Zkouška - SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/20, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  137. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  138. Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  139. Agility DRUZSTVA, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  140. Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 19/57, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  141. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 22/56, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  142. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  143. 1. Zka - SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/11, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  144. 2. Zka - SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  145. Agility veteráni - Large, Bedlos: 2/3, 34.38 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  146. Jumping - Small, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  147. Jumping veteráni - Large, Bedlos: Diskvalifikován

  148. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  149. Agility 1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  150. Agility 2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 21/67, 45.04 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  151. Agility 3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  152. Agility 4, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 36/66, 49.38 s, 15.38 tr. b., 4.05 m/s

  153. Jumping 1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  154. Jumping 2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 26/67, 32.51 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  155. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  156. Agility II. S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/54, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  157. Agility I. S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 15/58, 42.15 s, 15.15 tr. b., 4.03 m/s

  158. Jumping II. S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 15/57, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  159. Jumping I. S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 34/58, 38.12 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  160. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  161. QA4 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  162. QA5 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 29/45, 48.47 s, 10.47 tr. b., 3.96 m/s

  163. QA6 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 25/43, 43.35 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  164. QJ4 Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  165. QJ5 Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 32/45, 39.6 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  166. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  167. QA1 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 37/53, 42.67 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  168. QA2 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 45/53, 41.06 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  169. QA3 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 31/52, 39.9 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  170. QJ1 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 35/53, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  171. QJ2 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 11/53, 38.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  172. QJ3 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 32/53, 39.95 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  173. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  174. Agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  175. Jump sobota S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 9/29, 32.86 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  176. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  177. Agility L, Bedlos: 7/20, 42.66 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  178. Agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/11, 40.24 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  179. Jumping L, Bedlos: 4/19, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  180. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/11, 32.52 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  181. Zkouška LA3, Bedlos: 2/7, 48.44 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  182. Zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  183. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  184. I Agility Open, Bedlos: Diskvalifikován

  185. I Agility Open, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  186. II Agility Open, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 23/69, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  187. II Agility Open, Bedlos: 51/137, 46.65 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  188. II Jumping Open, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 37/73, 33.32 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  189. II Jumping Open, Bedlos: 83/135, 52.14 s, 26.14 tr. b., 3.11 m/s

  190. I Jumping Open, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 38/75, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  191. I Jumping Open, Bedlos: Diskvalifikován

  192. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  193. LA3-1 LA3, Bedlos: Diskvalifikován

  194. LA3-2 LA3, Bedlos: 5/7, 41.46 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  195. SA3-1 SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/5, 36.5 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  196. SA3-2 SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/5, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  197. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  198. 1 SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  199. 2 SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  200. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  201. II. zkouška LA3, Bedlos: 13/24, 41.7 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  202. II. zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  203. I. zkouška LA3, Bedlos: 6/24, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  204. I. zkouška SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/12, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  205. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  206. Agility_, Bedlos: Diskvalifikován

  207. Jumping_, Bedlos: Diskvalifikován

  208. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  209. AGILITY, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/13, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  210. JUMPING, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/13, 27.44 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  211. SA3, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/5, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  212. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  213. Agility open L, Bedlos: 17/48, 37.94 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  214. Agility open S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 14/27, 37.8 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  215. Jumping open L, Bedlos: 11/46, 28.07 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  216. Jumping open S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 8/25, 26.11 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  217. zkouška_sobota_01 LA2, Bedlos: 5/20, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  218. zkouška_sobota_01 SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/11, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  219. Zkouška_sobota_02 LA2, Bedlos: 1/19, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  220. Zkouška_sobota_02 SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  221. Zkoušky_neděle LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  222. Zkoušky_neděle SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  223. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  224. Zkouška 1 - LA2, Bedlos: 4/22, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  225. Zkouška 1 - SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 6/9, 41.1 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  226. Zkouška 2 - LA2, Bedlos: 8/22, 34.45 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  227. Zkouška 2 - SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/9, 32.74 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  228. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  229. Agility L, Bedlos: 3/31, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  230. Agility S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  231. Jumping L, Bedlos: 10/31, 35.08 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  232. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 10/35, 35.15 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  233. Zkouška - LA2, Bedlos: 6/16, 46.67 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  234. Zkouška - SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/14, 35.63 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  235. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  236. Zkouška LA2, Bedlos: 7/13, 42.18 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  237. Zkouška SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/5, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  238. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  239. 1. Zka - LA2, Bedlos: 1/18, 37.59 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  240. 1. Zka - SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  241. 2. Zka - LA2, Bedlos: 3/18, 39.16 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  242. 2. Zka - SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  243. Jumping - Large, Bedlos: 16/36, 32.9 s, 5.9 tr. b., 4.01 m/s

  244. Jumping - Small, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/36, 28.17 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  245. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  246. Agility - Ne, Bedlos: 28/91, 50.26 s, 21.26 tr. b., 3.54 m/s

  247. Agility - Ne, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  248. Agility - So, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  249. Agility - So, Bedlos: Diskvalifikován

  250. Jumping - Ne, Bedlos: Diskvalifikován

  251. Jumping - Ne, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  252. Jumping - So, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 14/72, 31.45 s, 0.45 tr. b., 4.1 m/s

  253. Jumping - So, Bedlos: Diskvalifikován

  254. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  255. QA4 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  256. QA5 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 17/55, 43.57 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  257. QA6 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  258. QJ4 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 12/55, 30.39 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  259. QJ5 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 33/53, 42.95 s, 13.95 tr. b., 3.73 m/s

  260. QJ6 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 40/50, 33.88 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  261. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  262. QA1 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  263. QA2 agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/64, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  264. QJ1 jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  265. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  266. Agility NE S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 10/28, 38.68 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  267. Agility SO L, Bedlos: 19/54, 43.79 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  268. Agility SO S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 9/27, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  269. Jump NE S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  270. Jump SO L, Bedlos: Diskvalifikován

  271. Jump SO S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  272. Zkouška NE SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/10, 38.86 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  273. Zkouška SO LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  274. Zkouška SO SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  275. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  276. Agility - Small, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  277. Jumping - Small, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 13/32, 31.31 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  278. ZkA - SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  279. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  280. Agility, Angie Andreas Pop Bernie: 8/41, 48.82 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  281. Jumping, Angie Andreas Pop Bernie: Diskvalifikován

  282. Zka - SA2, Angie Andreas Pop Bernie: 9/18, 33.07 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  283. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  284. Zkouška LA2, Bedlos: 5/14, 33.15 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  285. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  286. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  287. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  288. 1. Zka, Bedlos: Diskvalifikován

  289. 2. Zka, Bedlos: 8/20, 39.66 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  290. Jumping, Bedlos: 10/41, 30.08 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  291. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  292. Agility, Bedlos: 3/42, 45.75 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  293. Agility I, Bedlos: Diskvalifikován

  294. Agility II, Bedlos: Diskvalifikován

  295. Agility III, Bedlos: 55/178, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  296. Agility IV, Bedlos: Diskvalifikován

  297. Jumping I, Bedlos: Diskvalifikován

  298. Jumping II, Bedlos: Diskvalifikován

  299. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  300. Agility So Large, Bedlos: Diskvalifikován

  301. Jumping So Large, Bedlos: Diskvalifikován

  302. LA2 So, Bedlos: Diskvalifikován

  303. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  304. Agility, Angie Andreas Pop Bernie: 1/19, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  305. Agility, Bedlos: Diskvalifikován

  306. Jumping, Angie Andreas Pop Bernie: 1/20, 27.86 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  307. Jumping, Bedlos: Diskvalifikován

  308. ZkA, Angie Andreas Pop Bernie: 4/5, 36.72 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  309. ZkA, Bedlos: 6/16, 37.42 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  310. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  311. QA3 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  312. QA4 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  313. QJ3 Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  314. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  315. QA1 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  316. QA2 Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 33/110, 42.15 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  317. QJ1 Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  318. QJ2 Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  319. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  320. Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 17/35, 41.55 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  321. Agility, Bedlos: Diskvalifikován

  322. Jumping, Bedlos: 5/31, 31.62 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  323. Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  324. ZkA, Bedlos: Diskvalifikován

  325. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  326. 1. ZK LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  327. 2. ZK LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  328. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  329. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", Bedlos: 6/53, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  330. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S", A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/23, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  331. Jumping L, Bedlos: 8/54, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  332. Jumping S, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 14/25, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  333. Zkouška Agility LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  334. Zkouška Agility SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/9, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  335. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  336. Agility Ne, Bedlos: 13/49, 43.15 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  337. Agility Ne, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  338. Agility So, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  339. Agility So, Bedlos: Diskvalifikován

  340. Jumping Ne, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 8/35, 28.29 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  341. Jumping Ne, Bedlos: Diskvalifikován

  342. Jumping So, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 10/36, 37.02 s, 10.02 tr. b., 3.59 m/s

  343. Jumping So, Bedlos: Diskvalifikován

  344. ZkA Ne, Bedlos: 4/20, 47.97 s, 8.97 tr. b., 3.15 m/s

  345. ZkA Ne, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  346. ZkA So, Bedlos: 1/21, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  347. ZkA So, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  348. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  349. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  350. Zkouška SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/5, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  351. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  352. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  353. Zkouška SA2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  354. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  355. 1. Zka, Bedlos: Diskvalifikován

  356. 1. Zka, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  357. 2. Zka, Bedlos: Diskvalifikován

  358. 2. Zka, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  359. Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/31, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  360. Jumping, Bedlos: 16/37, 44.95 s, 12.95 tr. b., 3.83 m/s

  361. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  362. 1. ZkA, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/12, 41.68 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  363. 2. ZkA, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 4/12, 43.85 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  364. Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 2/20, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  365. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  366. Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  367. Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 19/29, 37.84 s, 10.84 tr. b., 3.7 m/s

  368. Zka, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  369. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  370. Agility Ne, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 36/74, 46.47 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  371. Agility So, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 38/80, 56.31 s, 11.31 tr. b., 3.55 m/s

  372. Jumping Ne, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  373. Jumping So, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  374. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  375. Agility 1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  376. Agility 2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 32/96, 40.85 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  377. Jumping 1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  378. Jumping 2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 33/97, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  379. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  380. Zkouška 1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 5/12, 36.17 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  381. Zkouška 2, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  382. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  383. Agility, Bedlos: 3/25, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  384. Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  385. Jumping, Bedlos: 2/28, 30.05 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  386. Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 13/30, 28.84 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  387. Zka, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/10, 30.02 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  388. Zka, Bedlos: Diskvalifikován

  389. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  390. 1. ZK LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  391. 1. ZK SA1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 3/10, 40.65 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  392. 2. ZK LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  393. 2. ZK SA1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/10, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  394. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  395. Agility, Bedlos: Diskvalifikován

  396. Agility, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  397. Jumping, Bedlos: 30/47, 38.62 s, 14.62 tr. b., 3.68 m/s

  398. Jumping, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: Diskvalifikován

  399. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  400. Zkouška SA1, A3Ch Bungee Nexee z Elsameru: 1/6, 32.71 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  401. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 27. 09. 2014

  402. "Agility ""O pohár města Děčína"" L", Bedlos: 6/29, 49.53 s, 14.53 tr. b., 4.04 m/s

  403. Jumping L, Bedlos: 7/29, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  404. Zkouška II. LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  405. Zkouška I. LA2, Bedlos: 5/19, 30.36 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  406. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 23. 08. 2014

  407. zkouška 1 LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  408. zkouška 2 LA2, Bedlos: 2/15, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  409. zkouška 3 LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  410. Louny - Závody při LVT Louny, MR kníračů, MR špiců, CACAg, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  411. Agility, Bedlos: Diskvalifikován

  412. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  413. Agility, Bedlos: Diskvalifikován

  414. Jumping, Bedlos: 4/32, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  415. ZkA, Bedlos: Diskvalifikován

  416. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  417. Zkouška 1 LA2, Bedlos: 3/23, 30.25 s, 1.25 tr. b., 4.2 m/s

  418. Zkouška 2 LA2, Bedlos: 2/23, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  419. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  420. Heroutice, 1. běh, Bedlos: 3/22, 48.17 s, 5.17 tr. b., 3.53 m/s

  421. Heroutice, 2. běh, Bedlos: Diskvalifikován

  422. Heroutice, 3. běh, Bedlos: 3/20, 44.99 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  423. Strakonice - Memoriál Věry Bůbalové, 26. 10. 2013

  424. 1 zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  425. 2 zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  426. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  427. Agility, Bedlos: 3/31, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  428. Jumping, Bedlos: 1/31, 31.8 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  429. ZkA, Bedlos: Diskvalifikován

  430. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 28. 09. 2013

  431. zkouška 1 LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  432. zkouška 2 LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  433. zkouška 3 LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  434. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  435. Zka so1, Bedlos: Diskvalifikován

  436. Zka so2, Bedlos: Diskvalifikován

  437. Zka so3, Bedlos: 2/9, 39.85 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  438. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  439. AGILITY-L, Bedlos: Diskvalifikován

  440. AGILITY-VETERAN, Angie z Tomášovy zahrady: 2/6, 61.42 s, 11.42 tr. b., 2.7 m/s

  441. JUMPING-L, Bedlos: 8/43, 48.8 s, 1.8 tr. b., 3.67 m/s

  442. JUMPING-L, Bedlos: Diskvalifikován

  443. JUMPING-VETERAN, Angie z Tomášovy zahrady: 3/6, 67.76 s, 17.76 tr. b., 2.66 m/s

  444. LA2, Bedlos: 7/18, 45.1 s, 7.1 tr. b., 3.77 m/s

  445. LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  446. Velké finále LA neděle, Bedlos: 14/26, 46.15 s, 14.15 tr. b., 3.79 m/s

  447. Třešť - K.A.T. cup, 08. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  448. AGILITY, Bedlos: Diskvalifikován

  449. AGILITY, Bedlos: Diskvalifikován

  450. JUMPING, Bedlos: Diskvalifikován

  451. JUMPING, Bedlos: Diskvalifikován

  452. LA2, Bedlos: 3/9, 46.94 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  453. LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  454. Most - MOSTECKÝ HOPÍK, 12. 05. 2013

  455. jumping I, Bedlos: Diskvalifikován

  456. jumping II, Bedlos: 7/22, 38.51 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  457. zkouška, Bedlos: 4/9, 41.53 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  458. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  459. LA2 - II LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  460. LA2 - I LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  461. České Budějovice - O budějovickou tlapku - Jumpingový speciál, 30. 03. 2013 - 31. 03. 2013

  462. Jumping 1 L, Bedlos: 12/39, 38.62 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  463. Jumping 1 L, Bedlos: Diskvalifikován

  464. Jumping 2 L, Bedlos: 6/41, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  465. Jumping L2 LA2, Bedlos: 1/14, 34.53 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  466. Louny - O podzimní kvítek, 13. 10. 2012

  467. Agility L, Bedlos: 16/32, 42.79 s, 19.79 tr. b., 3.97 m/s

  468. Jumping L, Bedlos: 4/32, 37.18 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  469. Veteráni Agility SV, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  470. Veteráni Jumping SV, Angie z Tomášovy zahrady: 3/4, 57.11 s, 20.11 tr. b., 2.49 m/s

  471. Zkoušky LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  472. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  473. Agility jednotlivci, Bedlos: Diskvalifikován

  474. Družstva - Agility, Bedlos: 26/36, 66.09 s, 22.09 tr. b., 2.68 m/s

  475. Hra, Bedlos: 20/28, 43.39 s, 0.0 tr. b., 3.11 m/s

  476. Jumping jednotlivci, Bedlos: Diskvalifikován

  477. Chýnov u Tábora - 4. ročník „Táborský hopík“ - 2x DVOJZKOUŠKY, 11. 08. 2012 - 12. 08. 2012

  478. 1.běh, Bedlos: 8/20, 45.0 s, 21.0 tr. b., 3.4 m/s

  479. 1.běh, Bedlos: 9/17, 38.55 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  480. 2.běh, Bedlos: Diskvalifikován

  481. 2.běh, Bedlos: Diskvalifikován

  482. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, Mistrovství republiky kníračů, 04. 08. 2012 - 05. 08. 2012

  483. Agility - Large, Bedlos: 10/23, 47.42 s, 6.42 tr. b., 3.58 m/s

  484. Agility - Large, Bedlos: 15/29, 54.34 s, 24.34 tr. b., 2.98 m/s

  485. Jumping - Large, Bedlos: 4/23, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  486. Jumping - Large, Bedlos: Diskvalifikován

  487. Veteráni - Agility Small, Angie z Tomášovy zahrady: 1/5, 40.99 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  488. Veteráni - Jumping Small, Angie z Tomášovy zahrady: 3/5, 42.75 s, 0.0 tr. b., 2.57 m/s

  489. Zkouška Agility A2 - Large, Bedlos: 2/7, 41.7 s, 0.7 tr. b., 3.53 m/s

  490. Zkouška Agility A2 - Large, Bedlos: Diskvalifikován

  491. Louny - Závody při LVT Louny, CACAg., MR špiců, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  492. Agility L, Bedlos: 23/33, 59.56 s, 21.56 tr. b., 2.69 m/s

  493. Jumping I-denní L, Bedlos: Diskvalifikován

  494. Jumping II-noční L, Bedlos: 6/22, 42.09 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  495. Jumping L, Bedlos: 15/34, 44.41 s, 11.41 tr. b., 3.42 m/s

  496. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  497. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  498. Mikulášovice - BOREC SEVERU, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  499. Agility I., Bedlos: Diskvalifikován

  500. Agility II., Bedlos: 12/23, 56.6 s, 19.6 tr. b., 3.13 m/s

  501. Jumping I., Bedlos: 9/21, 38.13 s, 7.13 tr. b., 4.35 m/s

  502. Jumping II., Bedlos: 4/23, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  503. ZK 1, Bedlos: Diskvalifikován

  504. ZK 2, Bedlos: Diskvalifikován

  505. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  506. Agility 1 Large Junioři, Bedlos: 14/24, 48.22 s, 24.22 tr. b., 3.38 m/s

  507. Agility 2 Large Junioři, Bedlos: 10/24, 53.22 s, 17.22 tr. b., 3.33 m/s

  508. Agility 3 Large Junioři, Bedlos: Diskvalifikován

  509. Agility 4 Large Junioři, Bedlos: 12/23, 47.97 s, 21.97 tr. b., 3.5 m/s

  510. Jumping 1 Large Junioři, Bedlos: 9/24, 34.65 s, 7.65 tr. b., 4.33 m/s

  511. Jumping 2 Large Junioři, Bedlos: 10/24, 40.46 s, 8.46 tr. b., 4.2 m/s

  512. Sekvence 1 Large Junioři, Bedlos: Diskvalifikován

  513. Most - Prvomájové dvojzkoušky, 01. 05. 2012

  514. 1.zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  515. 1.zkouška SA1, Angie z Tomášovy zahrady: 8/9, 64.04 s, 15.04 tr. b., 2.3 m/s

  516. 2.zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  517. 2.zkouška SA1, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  518. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  519. Agility L, Bedlos: 9/30, 54.29 s, 15.0 tr. b., 3.43 m/s

  520. Jumping L, Bedlos: 9/30, 39.33 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  521. Zkouška LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  522. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 07. 01. 2012 - 08. 01. 2012

  523. Agility neděle L, Bedlos: Diskvalifikován

  524. Agility sobota L, Bedlos: Diskvalifikován

  525. Agility sobota S, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  526. Jumping neděle L, Bedlos: Diskvalifikován

  527. Jumping sobota L, Bedlos: 10/40, 40.84 s, 2.84 tr. b., 3.99 m/s

  528. Jumping sobota S, Angie z Tomášovy zahrady: 23/41, 61.42 s, 28.42 tr. b., 2.65 m/s

  529. ZKNE LA2, Bedlos: 16/19, 44.05 s, 20.05 tr. b., 3.22 m/s

  530. ZKSO LA2, Bedlos: Diskvalifikován

  531. ZKSO SA1, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  532. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2011

  533. Agility L, Bedlos: Diskvalifikován

  534. Agility S, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  535. Jumping L, Bedlos: Diskvalifikován

  536. Jumping S, Angie z Tomášovy zahrady: 21/25, 54.76 s, 19.76 tr. b., 2.57 m/s

  537. Zkoušky LA1, Bedlos: 4/11, 35.72 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  538. Zkoušky SA1, Angie z Tomášovy zahrady: 7/9, 67.29 s, 37.29 tr. b., 2.2 m/s

  539. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  540. Agility Junioři L, Bedlos: 19/27, 56.39 s, 26.39 tr. b., 2.86 m/s

  541. Jumping Junioři L, Bedlos: Diskvalifikován

  542. Soběslav - cvičák ZKO - Táborský hopík 2011 - 3.ročník, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  543. LA1 NE 1.běh, Bedlos: 1/16, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  544. LA1 NE 2.běh, Bedlos: 6/16, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  545. LA1 SO 1.běh, Bedlos: 2/15, 44.25 s, 5.0 tr. b., 3.19 m/s

  546. LA1 SO 2.běh, Bedlos: 3/15, 34.81 s, 11.81 tr. b., 3.88 m/s

  547. SA1 NE 1.běh, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  548. SA1 NE 2.běh, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  549. SA1 SO 1.běh, Angie z Tomášovy zahrady: 4/9, 67.5 s, 29.5 tr. b., 2.16 m/s

  550. SA1 SO 2.běh, Angie z Tomášovy zahrady: 5/9, 54.78 s, 23.78 tr. b., 2.46 m/s

  551. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  552. Agility L, Bedlos: Diskvalifikován

  553. Denní Jumping 1.kolo L, Bedlos: Diskvalifikován

  554. Denní Jumping 3.kolo L, Bedlos: Diskvalifikován

  555. Noční Jumping 2.kolo L, Bedlos: Diskvalifikován

  556. Zkouška LA1, Bedlos: Diskvalifikován

  557. Zkouška LA1, Bedlos: Diskvalifikován

  558. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  559. 1.zkouška LA1, Bedlos: 5/24, 38.87 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  560. 2.zkouška LA1, Bedlos: Diskvalifikován

  561. Louny - "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 02. 07. 2011

  562. Agility, Bedlos: Diskvalifikován

  563. Jumping I., Bedlos: Diskvalifikován

  564. Zkouška, Bedlos: 2/11, 32.57 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  565. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2011

  566. Agility L, Bedlos: Diskvalifikován

  567. Agility S, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován

  568. Jumping L, Bedlos: 23/37, 54.79 s, 32.79 tr. b., 2.57 m/s

  569. Jumping S, Angie z Tomášovy zahrady: 21/37, 64.74 s, 37.74 tr. b., 2.18 m/s

  570. Zkoušky LA1, Bedlos: 6/14, 40.93 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  571. Zkoušky SA1, Angie z Tomášovy zahrady: Diskvalifikován