Cz En

Martina Šoltýsová

  1. Číslo: 003095
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 06. 02. 2018
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 009111 (S), Rasty

  2. 014818 (M), Ogi

Výsledky

  1. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  2. 1. Zkouška MA2, Ogi: 1/4, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  3. 2. Zkouška MA2, Ogi: Diskvalifikován

  4. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  5. II. zkouška A2 M, Ogi: 1/5, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  6. I. zkouška A2 M, Ogi: Diskvalifikován

  7. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  8. ZkA. MA2 I., Ogi: Diskvalifikován

  9. ZkA. MA2 II., Ogi: Diskvalifikován

  10. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  11. Czech Imp Jump, Ogi: Diskvalifikován

  12. Jumping 1, Ogi: 12/29, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  13. Jumping 2, Ogi: 13/29, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  14. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  15. Czech Imp Jump, Ogi: 7/20, 22.3 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  16. Jumping 1, Ogi: 5/21, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  17. Jumping 2, Ogi: 8/21, 38.27 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  18. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  19. III. zkouška MA2, Ogi: 2/3, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  20. II. zkouška MA2, Ogi: Diskvalifikován

  21. I. zkouška MA2, Ogi: 1/3, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  22. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  23. ZkA. MA2 I., Ogi: 8/10, 41.98 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  24. ZkA. MA2 II., Ogi: 3/10, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  25. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  26. 1. Zkouška MA2, Ogi: 5/6, 41.59 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  27. 2. Zkouška MA2, Ogi: Diskvalifikován

  28. 3. Jumping MA2, Ogi: Diskvalifikován

  29. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  30. ZkA. MA1 I., Ogi: 2/2, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  31. ZkA. MA1 II., Ogi: 2/2, 40.94 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  32. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  33. Batmanova zkouška MA1, Ogi: Diskvalifikován

  34. Supermanova zkouška MA1, Ogi: Diskvalifikován

  35. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  36. 1.Zkouška MA1, Ogi: Diskvalifikován

  37. 2.Zkouška MA1, Ogi: Diskvalifikován

  38. 3.Zkouška MA1, Ogi: Diskvalifikován

  39. Jumping M, Ogi: Diskvalifikován

  40. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  41. Agility M, Ogi: 6/15, 52.75 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  42. Jumping M, Ogi: Diskvalifikován

  43. Zkouška MA1, Ogi: Diskvalifikován

  44. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  45. 1.Zkouška - MA1, Ogi: Diskvalifikován

  46. 2.Zkouška - MA1, Ogi: 2/5, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  47. Agility M, Ogi: 2/11, 47.96 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  48. Jumping M, Ogi: Diskvalifikován

  49. Zkouška - MA1, Ogi: 1/1, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  50. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  51. II. zkouška MA1, Ogi: 1/7, 47.59 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  52. I. zkouška MA1, Ogi: Diskvalifikován

  53. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  54. 1.zkouška, Ogi: 3/8, 45.07 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  55. 2.zkouška, Ogi: 3/8, 44.58 s, 7.58 tr. b., 3.36 m/s

  56. Jumping Light, Ogi: 7/9, 42.59 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  57. Jumping Light, Rasty: Diskvalifikován

  58. Jumping Standard, Rasty: 7/16, 35.49 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  59. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  60. II. zkouška MA1, Ogi: 2/6, 36.4 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  61. I. zkouška MA1, Ogi: 1/6, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  62. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  63. Agility finale medium, Ogi: Diskvalifikován

  64. Mistrovske agility medium, Ogi: 8/13, 57.91 s, 31.91 tr. b., 3.19 m/s

  65. Mistrovske agility vet small, Rasty: 1/1, 49.08 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  66. Nedele Jumping medium, Ogi: 4/22, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  67. Nedele Jumping Vet small, Rasty: 1/1, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  68. Nedele zkouska MA1, Ogi: 4/6, 34.52 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  69. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  70. Jumping II. medium, Ogi: Diskvalifikován

  71. Jumping I. medium, Ogi: 8/13, 43.28 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  72. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  73. 1. zkouška A1 MA1, Ogi: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška A1 MA1, Ogi: 3/8, 51.23 s, 6.23 tr. b., 3.38 m/s

  75. Hra - tuneliáda A1 M, Ogi: 3/8, 20.81 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  76. Hra - tuneliáda A2+A3 S, Rasty: 8/12, 32.26 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  77. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  78. III.jumping M, Ogi: Diskvalifikován

  79. II. jumping M, Ogi: 5/7, 42.84 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  80. I. jumping M, Ogi: Diskvalifikován

  81. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  82. Czech Imp Jump, Ogi: Diskvalifikován

  83. Jumping 1, Rasty: 1/1, 36.7 s, 0.7 tr. b., 4.11 m/s

  84. Jumping 1, Ogi: Diskvalifikován

  85. Jumping 2, Rasty: 1/1, 50.09 s, 21.09 tr. b., 3.49 m/s

  86. Jumping 2, Ogi: Diskvalifikován

  87. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  88. Czech Imp Jump, Ogi: Diskvalifikován

  89. Jumping 1, Rasty: 1/1, 46.57 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  90. Jumping 1, Ogi: Diskvalifikován

  91. Jumping 2, Rasty: 1/1, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  92. Jumping 2, Ogi: 10/24, 55.17 s, 20.17 tr. b., 3.21 m/s

  93. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  94. Czech Imp Jump, Ogi: 16/21, 22.36 s, 0.36 tr. b., 4.38 m/s

  95. Jumping 1, Rasty: 1/2, 41.23 s, 18.23 tr. b., 3.18 m/s

  96. Jumping 1, Ogi: Diskvalifikován

  97. Jumping 2, Rasty: 1/2, 38.85 s, 9.85 tr. b., 3.47 m/s

  98. Jumping 2, Ogi: Diskvalifikován

  99. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  100. Czech Imp Jump, Ogi: 11/23, 24.3 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  101. Jumping 1, Rasty: 1/2, 44.68 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  102. Jumping 1, Ogi: 7/24, 41.97 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  103. Jumping 2, Rasty: 2/2, 39.86 s, 8.86 tr. b., 3.59 m/s

  104. Jumping 2, Ogi: Diskvalifikován

  105. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  106. III. jumping M, Ogi: 5/10, 27.82 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  107. III. jumping S, Rasty: 12/20, 35.53 s, 10.53 tr. b., 3.35 m/s

  108. II. jumping M, Ogi: Diskvalifikován

  109. II. jumping S, Rasty: 8/20, 39.77 s, 6.77 tr. b., 3.67 m/s

  110. I. jumping M, Ogi: 6/10, 44.56 s, 16.56 tr. b., 3.28 m/s

  111. I. jumping S, Rasty: 14/20, 36.93 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  112. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  113. Hra - tuneliáda pro A1 M, Ogi: 2/4, 25.67 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  114. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S, Rasty: 7/15, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  115. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  116. 1. běh SA3, Rasty: 6/10, 52.01 s, 25.01 tr. b., 3.44 m/s

  117. 2. běh SA3, Rasty: Diskvalifikován

  118. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  119. Agility S, Rasty: Diskvalifikován

  120. Jumping S, Rasty: 24/45, 42.45 s, 11.45 tr. b., 3.82 m/s

  121. Teriéři agility S, Rasty: Diskvalifikován

  122. Teriéři jumping S, Rasty: 18/33, 42.45 s, 11.45 tr. b., 3.82 m/s

  123. Zkouška SA3, Rasty: 11/26, 58.36 s, 24.36 tr. b., 3.41 m/s

  124. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  125. Agility S, Rasty: Diskvalifikován

  126. Jumping S, Rasty: 14/28, 32.21 s, 27.21 tr. b., 3.76 m/s

  127. Zkouška SA3, Rasty: 9/18, 43.96 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  128. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  129. A3 SA3, Rasty: 6/8, 50.25 s, 13.25 tr. b., 3.66 m/s

  130. Agility S, Rasty: 7/21, 52.57 s, 5.57 tr. b., 3.44 m/s

  131. Jumping S, Rasty: 5/21, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  132. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  133. Agility S, Rasty: Diskvalifikován

  134. Jumping S, Rasty: Diskvalifikován

  135. Zkouska VII SA3, Rasty: 3/8, 58.73 s, 9.73 tr. b., 3.27 m/s

  136. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  137. Jarní závody agility 2016, Rasty: 3/11, 40.38 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  138. Jarní závody agility 2016, Rasty: 10/24, 44.18 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  139. Jarní závody agility 2016, Rasty: 15/24, 38.75 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  140. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  141. SA3 I., Rasty: 5/13, 44.86 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  142. SA3 II., Rasty: 11/13, 42.87 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  143. SA3 III., Rasty: 7/13, 44.05 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  144. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  145. Agility OPEN S, Rasty: 15/30, 44.53 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  146. Jumping Open S, Rasty: 6/30, 37.36 s, 1.36 tr. b., 4.01 m/s

  147. Zkouska SA3, Rasty: Diskvalifikován

  148. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  149. O Pohár PPP 2015, Rasty: 8/31, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  150. O Pohár PPP 2015, Rasty: 8/13, 45.43 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  151. O Pohár PPP 2015, Rasty: 21/30, 35.86 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  152. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  153. ZkA I., Rasty: 3/12, 47.19 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  154. ZkA II., Rasty: 8/12, 46.99 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  155. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  156. ZkA 1, Rasty: 2/12, 57.11 s, 10.11 tr. b., 3.48 m/s

  157. ZkA 2, Rasty: 4/12, 52.86 s, 26.86 tr. b., 3.5 m/s

  158. ZkA 3, Rasty: 7/12, 47.86 s, 11.86 tr. b., 3.68 m/s

  159. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  160. Agility Ne, Rasty: 6/19, 38.48 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  161. Agility So, Rasty: Diskvalifikován

  162. Jumping Ne, Rasty: 7/19, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  163. Jumping So, Rasty: Diskvalifikován

  164. Zka Ne, Rasty: 2/5, 50.22 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  165. Zka So, Rasty: Diskvalifikován

  166. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  167. Prvomájové závody agility 2015 - A, Rasty: Diskvalifikován

  168. Prvomájové závody agility 2015 - J, Rasty: Diskvalifikován

  169. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Rasty: Diskvalifikován

  170. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  171. AGILITY, Rasty: Diskvalifikován

  172. JUMPING, Rasty: 13/24, 41.24 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  173. SA3, Rasty: 2/10, 57.28 s, 13.28 tr. b., 3.49 m/s

  174. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  175. Agility, Rasty: Diskvalifikován

  176. Agility, Rasty: Diskvalifikován

  177. Agility 2, Rasty: 14/24, 44.5 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  178. Agility 2, Rasty: Diskvalifikován

  179. Jumping, Rasty: 11/26, 41.17 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  180. Jumping 2, Rasty: 14/25, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  181. Memorial Ivy Patakove, Rasty: 15/20, 30.12 s, 10.12 tr. b., 4.32 m/s

  182. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  183. Agility S, Rasty: 17/37, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  184. Jumping S, Rasty: 14/39, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  185. SA3, Rasty: Diskvalifikován

  186. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  187. Agility Small, Rasty: 8/38, 43.35 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  188. Jumping Small, Rasty: 24/39, 43.45 s, 20.0 tr. b., 3.45 m/s

  189. ZkA, Rasty: 10/16, 53.3 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  190. Jihlava - Pohár Vysočiny, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  191. AGILITY, Rasty: 5/22, 42.03 s, 0.03 tr. b., 4.0 m/s

  192. AGILITY, Rasty: 5/25, 45.55 s, 0.55 tr. b., 3.95 m/s

  193. JUMPING, Rasty: 7/25, 38.54 s, 1.54 tr. b., 4.05 m/s

  194. JUMPING, Rasty: Diskvalifikován

  195. SA3, Rasty: 5/8, 48.57 s, 7.57 tr. b., 3.5 m/s

  196. SA3, Rasty: 5/10, 41.38 s, 6.38 tr. b., 3.99 m/s

  197. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  198. Agility - Ne, Rasty: Diskvalifikován

  199. Agility - So, Rasty: 13/29, 43.82 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  200. Jumping - Ne, Rasty: Diskvalifikován

  201. Jumping - So, Rasty: Diskvalifikován

  202. ZkA - Ne, Rasty: Diskvalifikován

  203. ZkA - So, Rasty: Diskvalifikován

  204. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  205. Agility S, Rasty: Diskvalifikován

  206. Jumping S, Rasty: Diskvalifikován

  207. Zkouška SA3, Rasty: Diskvalifikován

  208. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  209. Agility S, Rasty: 13/30, 51.03 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  210. Jumping S, Rasty: Diskvalifikován

  211. SA3, Rasty: 9/14, 52.56 s, 17.56 tr. b., 3.39 m/s

  212. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  213. Agility, Rasty: 10/26, 45.38 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  214. Jumping, Rasty: 19/29, 45.64 s, 20.0 tr. b., 3.97 m/s

  215. ZkA, Rasty: Diskvalifikován

  216. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  217. Horní Počernice, 1. běh, Rasty: Diskvalifikován

  218. Horní Počernice, 2. běh, Rasty: 4/16, 47.71 s, 2.71 tr. b., 3.71 m/s

  219. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  220. 1. zkouška SA2, Rasty: 3/11, 42.93 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  221. 2. zkouška SA2, Rasty: Diskvalifikován

  222. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  223. 1. Zkouška, Rasty: Diskvalifikován

  224. 2. Zkouška, Rasty: 4/12, 47.59 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  225. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 15. 09. 2013

  226. Agility Small, Rasty: 22/38, 47.92 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  227. Jumping Small, Rasty: 22/38, 50.46 s, 27.46 tr. b., 2.89 m/s

  228. SA2, Rasty: 2/13, 49.93 s, 1.93 tr. b., 3.42 m/s

  229. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza 2. kolo, 31. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  230. 2. Memoriál Ivy Patákové, Rasty: Diskvalifikován

  231. AGILITY, Rasty: 3/13, 42.47 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  232. AGILITY, Rasty: Diskvalifikován

  233. JUMPING, Rasty: 9/12, 36.71 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  234. JUMPING, Rasty: Diskvalifikován

  235. SA2, Rasty: 3/5, 43.83 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  236. SA2, Rasty: Diskvalifikován

  237. Jičín - O pohár Purina PRO PLAN, 24. 08. 2013

  238. Agility, Rasty: 10/21, 46.98 s, 7.98 tr. b., 3.72 m/s

  239. Jumping, Rasty: 13/21, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  240. Zka, Rasty: 1/9, 47.6 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  241. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  242. NE - Holdye Memorial Agility S, Rasty: 14/27, 45.92 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  243. NE - Jumping S, Rasty: 10/28, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  244. NE - Zkoušky SA2, Rasty: 2/10, 49.64 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  245. SO - Acana Agility S, Rasty: 6/22, 44.31 s, 3.31 tr. b., 3.61 m/s

  246. SO - Acana Jumping S, Rasty: Diskvalifikován

  247. SO - Zkoušky SA2, Rasty: Diskvalifikován

  248. Mladá Boleslav - Non-stop Dogwear Agility, 08. 06. 2013

  249. Agility, Rasty: 22/37, 43.54 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  250. Jumping, Rasty: Diskvalifikován

  251. Zka, Rasty: 10/18, 47.35 s, 15.0 tr. b., 3.7 m/s

  252. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza, 11. 05. 2013 - 12. 05. 2013

  253. AGILITY, Rasty: Diskvalifikován

  254. AGILITY, Rasty: Diskvalifikován

  255. JUMPING, Rasty: 9/19, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  256. JUMPING, Rasty: 9/18, 32.89 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  257. SA2, Rasty: 4/10, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  258. SA2, Rasty: 8/9, 41.4 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  259. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2013

  260. Agility Small, Rasty: 10/17, 40.3 s, 10.3 tr. b., 3.55 m/s

  261. Jumping Small, Rasty: 16/17, 42.05 s, 23.05 tr. b., 3.02 m/s

  262. SA2, Rasty: 2/9, 51.18 s, 2.18 tr. b., 3.6 m/s

  263. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  264. Agility, Rasty: 6/30, 47.37 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  265. Jumping, Rasty: 16/31, 38.34 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  266. Zka, Rasty: 5/10, 48.02 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  267. Praha - Horní Počernice - 27. Dvojzkoušky, 20. 04. 2013

  268. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Rasty: Diskvalifikován

  269. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Rasty: 3/13, 48.56 s, 0.56 tr. b., 3.38 m/s

  270. Ratenice - Závody "O Ratenickou Blechu", 07. 04. 2013

  271. Agility open S, Rasty: 11/16, 54.58 s, 10.58 tr. b., 3.21 m/s

  272. Jumping S, Rasty: Diskvalifikován

  273. zkouška SA2, Rasty: Diskvalifikován

  274. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  275. II. zkouška A2 SA2, Rasty: 3/12, 50.69 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  276. I. zkouška A2 SA2, Rasty: 5/12, 52.44 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  277. Horní Počernice - 23. Dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  278. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Rasty: 9/21, 47.03 s, 11.03 tr. b., 3.51 m/s

  279. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Rasty: Diskvalifikován

  280. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  281. agility, Rasty: 26/44, 52.54 s, 27.54 tr. b., 3.25 m/s

  282. jumping, Rasty: 13/45, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  283. zkouška A2, Rasty: Diskvalifikován

  284. Bukovina u Turnova - Purina Proplan Cup, 01. 09. 2012 - 02. 09. 2012

  285. Agility, Rasty: 4/19, 41.41 s, 3.41 tr. b., 3.67 m/s

  286. Agility, Rasty: 8/25, 44.47 s, 5.47 tr. b., 3.4 m/s

  287. Jumping, Rasty: 7/18, 34.83 s, 2.83 tr. b., 3.59 m/s

  288. Jumping, Rasty: 8/25, 35.95 s, 5.95 tr. b., 3.87 m/s

  289. Memoriál Ivy Patákové SA, Rasty: 4/22, 37.51 s, 1.51 tr. b., 3.52 m/s

  290. SA2, Rasty: 6/14, 46.85 s, 5.85 tr. b., 3.22 m/s

  291. SA2, Rasty: Diskvalifikován

  292. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  293. O pohár Purina ProPlan 2012, Rasty: 7/39, 40.95 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  294. O pohár Purina ProPlan 2012, Rasty: Diskvalifikován

  295. O pohár Purina ProPlan 2012, Rasty: Diskvalifikován

  296. Smržovka - Smržovský agi cup 2012, 15. 07. 2012

  297. Zka1, Rasty: 2/5, 50.98 s, 5.0 tr. b., 3.08 m/s

  298. Zka2, Rasty: 2/5, 55.87 s, 10.0 tr. b., 2.9 m/s

  299. Mikulášovice - BOREC SEVERU, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  300. Agility I., Rasty: 3/17, 53.07 s, 10.07 tr. b., 3.3 m/s

  301. Agility II., Rasty: 6/18, 48.72 s, 6.72 tr. b., 3.63 m/s

  302. Jumping I., Rasty: 7/18, 43.82 s, 8.82 tr. b., 3.79 m/s

  303. Jumping II., Rasty: 8/18, 45.63 s, 14.63 tr. b., 3.4 m/s

  304. ZK 1, Rasty: 2/6, 55.42 s, 10.0 tr. b., 3.34 m/s

  305. ZK 2, Rasty: 1/6, 44.86 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  306. Nymburk - Nymburk Cup, 03. 06. 2012

  307. agility open small S, Rasty: 11/32, 47.42 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  308. jumping small S, Rasty: 17/32, 53.5 s, 8.5 tr. b., 3.23 m/s

  309. nymburské zkoušky SA2 SA2, Rasty: 7/12, 53.16 s, 19.16 tr. b., 2.99 m/s

  310. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  311. AGILITY, Rasty: 12/34, 57.06 s, 7.06 tr. b., 3.03 m/s

  312. JUMPING, Rasty: 8/34, 42.24 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  313. SA2, Rasty: Diskvalifikován

  314. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2012

  315. Agility Small, Rasty: 10/27, 53.87 s, 21.87 tr. b., 3.14 m/s

  316. Jumping Small, Rasty: 17/26, 48.71 s, 17.71 tr. b., 3.35 m/s

  317. SA2, Rasty: 6/10, 52.86 s, 22.86 tr. b., 2.93 m/s

  318. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  319. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Rasty: 3/33, 36.98 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  320. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Rasty: 14/32, 43.59 s, 5.59 tr. b., 3.6 m/s

  321. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Rasty: Diskvalifikován

  322. Bukovina u Turnova - Purina ProPan Cup Zrcadlová Koza, 21. 04. 2012 - 22. 04. 2012

  323. Agility S, Rasty: 3/14, 44.55 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  324. Agility S, Rasty: 7/11, 53.61 s, 13.61 tr. b., 2.76 m/s

  325. Jumping II S, Rasty: Diskvalifikován

  326. Jumping S, Rasty: 3/11, 42.03 s, 7.03 tr. b., 3.81 m/s

  327. Jumping S, Rasty: 7/14, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  328. SA1, Rasty: 2/4, 49.84 s, 7.84 tr. b., 2.81 m/s

  329. SA1, Rasty: 2/5, 42.21 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  330. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze (3. ročník), 11. 03. 2012

  331. Dědovo agility S, Rasty: 5/30, 54.35 s, 3.35 tr. b., 3.46 m/s

  332. Dědův jumping S, Rasty: Diskvalifikován

  333. Postřižinské zkoušky SA1, Rasty: 4/15, 44.62 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  334. Mladá Boleslav - Apple Cup V. + Mistrovství ČR teriérů, 25. 09. 2011

  335. AGILITY, Rasty: 15/35, 53.34 s, 19.34 tr. b., 3.37 m/s

  336. JUMPING, Rasty: 16/36, 43.06 s, 18.06 tr. b., 3.48 m/s

  337. SA1, Rasty: 2/16, 39.77 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  338. Lysá nad Labem - Superpes Dvojzkoušky + Jumping, 06. 08. 2011

  339. Jumping 30 S, Rasty: Diskvalifikován

  340. ZK 1 SA1, Rasty: 6/18, 52.73 s, 10.0 tr. b., 2.96 m/s

  341. ZK 2 SA1, Rasty: 7/18, 56.11 s, 10.0 tr. b., 2.99 m/s

  342. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2011

  343. Agility S, Rasty: 14/36, 59.32 s, 23.32 tr. b., 2.68 m/s

  344. Jumping S, Rasty: Diskvalifikován

  345. Zkoušky SA1, Rasty: 6/16, 46.92 s, 5.0 tr. b., 3.07 m/s

  346. Nymburk - AcanaCup Nymburk, 04. 06. 2011

  347. Agility open small, Rasty: 9/21, 60.1 s, 12.1 tr. b., 2.7 m/s

  348. Jumping small, Rasty: 12/21, 49.84 s, 23.84 tr. b., 3.11 m/s

  349. zkouška SA1, Rasty: 4/12, 46.19 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  350. Mladá Boleslav - Acana May Cup II., 21. 05. 2011

  351. AGILITY, Rasty: Diskvalifikován

  352. JUMPING, Rasty: 16/26, 42.62 s, 13.62 tr. b., 3.36 m/s

  353. SA1, Rasty: 4/11, 41.17 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  354. Lysá nad Labem - Superpes 2011 + Bull Cup + Pohár NO, 14. 05. 2011

  355. AGILITY, Rasty: 7/29, 54.44 s, 3.44 tr. b., 3.31 m/s

  356. JUMPING, Rasty: 12/29, 52.01 s, 19.01 tr. b., 3.4 m/s

  357. SA1, Rasty: 8/15, 55.34 s, 6.34 tr. b., 2.89 m/s

  358. Kutná Hora - Kutnohorský groš + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 17. 04. 2011

  359. AGILITY, Rasty: Diskvalifikován

  360. JUMPING, Rasty: Diskvalifikován

  361. SA1, Rasty: Diskvalifikován