Cz En

Andrea Dvořáková

  1. Číslo: 003223
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 16. 05. 2012
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 033911 (S), A3Ch Samuel

  2. 093615 (S), A3Ch Filomenne Bellis Minor

Výsledky

  1. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  2. 1.běh bez zón, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  3. 1.běh se zónami, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 13/41, 23.51 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  4. 2.běh bez zón, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  5. 2.běh se zónami, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  6. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  7. III. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  8. II. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 12/31, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  9. I. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  10. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  11. Agility SA, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  12. Agility Vet.SA, A3Ch Samuel: 1/4, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  13. Jumping SA, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/20, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  14. Jumping Vet.SA, A3Ch Samuel: 2/4, 43.51 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  15. Zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  16. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  17. Agility S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/24, 46.62 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  18. Agility S, A3Ch Samuel: 13/24, 59.88 s, 20.88 tr. b., 3.34 m/s

  19. Jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/23, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  20. Jumping S, A3Ch Samuel: 12/23, 46.36 s, 16.36 tr. b., 3.54 m/s

  21. Zkouška SA3, A3Ch Samuel: 8/15, 59.3 s, 11.3 tr. b., 3.58 m/s

  22. Zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  23. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  24. agility S neděle, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 7/21, 45.33 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  25. agility S neděle, A3Ch Samuel: 13/21, 50.85 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  26. Jump S neděle, A3Ch Samuel: 17/21, 42.74 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  27. Jump S neděle, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  28. ZKOUŠKA S A3, A3Ch Samuel: 11/15, 56.23 s, 6.23 tr. b., 3.82 m/s

  29. ZKOUŠKA S A3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  30. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  31. III. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/13, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  32. III. jumping S, A3Ch Samuel: 7/13, 48.27 s, 15.27 tr. b., 3.92 m/s

  33. II. jumping S, A3Ch Samuel: 6/13, 39.03 s, 12.03 tr. b., 3.77 m/s

  34. II. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  35. I. jumping S, A3Ch Samuel: 7/13, 47.22 s, 20.22 tr. b., 3.47 m/s

  36. I. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  37. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  38. Jumping 1 - S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/13, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  39. Jumping 2 - S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/13, 32.32 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  40. Jumping 3 - S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 6/13, 29.97 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  41. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  42. Jumping Open S I., A3Ch Filomenne Bellis Minor: 6/11, 28.75 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  43. Jumping Open S II., A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/11, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  44. ZkA. SA3 I., A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/5, 45.38 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  45. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  46. Agility S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/18, 41.19 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  47. Jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 7/18, 35.68 s, 7.68 tr. b., 3.87 m/s

  48. Veteráni S - 1. běh, A3Ch Samuel: 2/4, 31.18 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  49. Veteráni S - 2. běh, A3Ch Samuel: 1/4, 24.17 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  50. Zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  51. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  52. Ne. - Agility II. S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  53. Ne. - Jumping II. S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  54. So. - Agility I. S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  55. So. - Jumping I. S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  56. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  57. Agility finale small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 7/9, 43.71 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  58. Mistrovske agility small, A3Ch Samuel: 8/15, 52.84 s, 6.84 tr. b., 3.5 m/s

  59. Nedele Jumping small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 8/23, 44.18 s, 7.18 tr. b., 4.07 m/s

  60. Nedele Jumping small, A3Ch Samuel: 9/23, 47.91 s, 10.91 tr. b., 3.76 m/s

  61. Sobota Agility small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  62. Sobota Jumping small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/17, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  63. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  64. zkouška 1 SA3, A3Ch Samuel: 4/13, 53.18 s, 4.18 tr. b., 3.72 m/s

  65. zkouška 1 SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  66. zkouška 2 SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/13, 48.1 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  67. zkouška 2 SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  68. zkouška 3 SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/13, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  69. zkouška 3 SA3, A3Ch Samuel: 11/13, 49.64 s, 6.64 tr. b., 3.59 m/s

  70. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  71. Agility neděle S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/22, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  72. Agility neděle S, A3Ch Samuel: 13/22, 49.96 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  73. Agility sobota S, A3Ch Samuel: 21/28, 48.49 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  74. Agility sobota S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  75. Jumping neděle S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/22, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  76. Jumping neděle S, A3Ch Samuel: 17/22, 46.44 s, 6.44 tr. b., 3.73 m/s

  77. Jumping sobota S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/28, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  78. Jumping sobota S, A3Ch Samuel: 23/28, 44.56 s, 21.56 tr. b., 3.75 m/s

  79. Zkouška neděle SA3, A3Ch Samuel: 8/13, 60.97 s, 22.97 tr. b., 3.36 m/s

  80. Zkouška neděle SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  81. Zkouška sobota SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/13, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  82. Zkouška sobota SA3, A3Ch Samuel: 8/13, 54.26 s, 11.26 tr. b., 3.5 m/s

  83. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  84. SA3 I., A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/12, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  85. SA3 II., A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  86. SA3 III., A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/12, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  87. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  88. II. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/13, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  89. I. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 6/13, 41.28 s, 9.28 tr. b., 3.83 m/s

  90. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  91. 1. běh SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/9, 51.33 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  92. 2. běh SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  93. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  94. III. jumping S, A3Ch Samuel: 9/27, 49.21 s, 13.21 tr. b., 3.5 m/s

  95. III. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  96. II.jumping S, A3Ch Samuel: 6/26, 45.1 s, 2.1 tr. b., 3.99 m/s

  97. II.jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 11/26, 40.29 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  98. I. jumping S, A3Ch Samuel: 1/27, 41.22 s, 0.22 tr. b., 4.22 m/s

  99. I. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  100. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  101. Tuneliada S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/11, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  102. Tuneliada S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  103. Zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/5, 50.55 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  104. Zkouška SA3, A3Ch Samuel: 2/5, 58.95 s, 10.95 tr. b., 3.58 m/s

  105. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  106. II. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 10/16, 56.79 s, 13.79 tr. b., 3.38 m/s

  107. I. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/16, 49.35 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  108. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  109. II. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  110. I. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/12, 49.45 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  111. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  112. Agility S, A3Ch Samuel: 9/34, 44.46 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  113. Agility S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 12/34, 40.81 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  114. Jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/33, 27.67 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  115. Jumping S, A3Ch Samuel: 7/33, 31.92 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  116. Zkouška_neděle SA3, A3Ch Samuel: 10/16, 51.63 s, 9.63 tr. b., 3.66 m/s

  117. Zkouška_neděle SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  118. Zkouška_sobota_01 SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/14, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  119. Zkouška_sobota_02 SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  120. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  121. Agility open S, A3Ch Samuel: 2/14, 46.8 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  122. Agility open S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  123. Agility Special kříženci S, A3Ch Samuel: 5/10, 55.8 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  124. Jumping open S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/14, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  125. Jumping open S, A3Ch Samuel: 5/14, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  126. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  127. II. Zkouška, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/9, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  128. II. Zkouška, A3Ch Samuel: 8/9, 45.86 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  129. I. Zkouška, A3Ch Samuel: 1/9, 55.72 s, 12.72 tr. b., 3.12 m/s

  130. I. Zkouška, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  131. Jumping, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/21, 31.62 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  132. Jumping, A3Ch Samuel: 13/21, 36.08 s, 5.08 tr. b., 4.05 m/s

  133. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  134. 1.ZkA - SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  135. 2.ZkA - SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  136. 3.ZkA - SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/7, 39.14 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  137. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  138. AGILITY S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 7/25, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  139. AGILITY S, A3Ch Samuel: 15/25, 48.38 s, 16.38 tr. b., 3.76 m/s

  140. JUMPING S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/23, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  141. JUMPING S, A3Ch Samuel: 12/23, 36.29 s, 9.29 tr. b., 3.8 m/s

  142. ZKOUŠKA SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/11, 44.28 s, 5.28 tr. b., 4.11 m/s

  143. ZKOUŠKA SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  144. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  145. Agility S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 8/29, 42.35 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  146. Agility S, A3Ch Samuel: 12/29, 50.21 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  147. Jump neděle S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/21, 30.98 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  148. Jump neděle S, A3Ch Samuel: 7/21, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  149. Jump sobota S, A3Ch Samuel: 10/29, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  150. Jump sobota S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  151. Zkouška nedělle SA3, A3Ch Samuel: 1/10, 47.51 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  152. Zkouška nedělle SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  153. Zkouška sobota SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 7/13, 51.51 s, 11.51 tr. b., 3.88 m/s

  154. Zkouška sobota SA3, A3Ch Samuel: 8/13, 54.21 s, 14.21 tr. b., 3.69 m/s

  155. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  156. Jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/31, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  157. Jumping S, A3Ch Samuel: 3/31, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  158. Zkouška 1 SA3, A3Ch Samuel: 6/13, 39.88 s, 10.88 tr. b., 3.91 m/s

  159. Zkouška 1 SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  160. Zkouška 2 SA3, A3Ch Samuel: 2/13, 44.6 s, 0.6 tr. b., 3.88 m/s

  161. Zkouška 2 SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 6/13, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  162. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  163. Barelový a tunelový běh S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/23, 31.7 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  164. Zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/10, 43.93 s, 6.93 tr. b., 3.51 m/s

  165. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  166. II. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  167. I. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/8, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  168. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  169. Agility open S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/27, 39.9 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  170. Agility open S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  171. Jumping open S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/25, 26.91 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  172. Jumping open S, A3Ch Samuel: 4/25, 29.74 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  173. Zkoušky_neděle SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/9, 43.14 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  174. Zkoušky_neděle SA3, A3Ch Samuel: 5/9, 51.48 s, 4.48 tr. b., 3.69 m/s

  175. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  176. Agility Open S, A3Ch Samuel: 8/27, 41.5 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  177. Agility Open S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  178. Jumping Open S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/25, 31.45 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  179. Jumping Open S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  180. Zkouška SA3 SA3, A3Ch Samuel: 6/14, 45.44 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  181. Zkouška SA3 SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  182. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  183. Agility S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/33, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  184. Agility S, A3Ch Samuel: 8/33, 40.78 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  185. Jumping 2 Neděle S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/33, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  186. Jumping 2 Neděle S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  187. Jumping Neděle S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/34, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  188. Jumping Neděle S, A3Ch Samuel: 9/34, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  189. Jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/34, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  190. Jumping S, A3Ch Samuel: 11/34, 37.81 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  191. Zkoušky neděle SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/14, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  192. Zkoušky neděle SA3, A3Ch Samuel: 5/14, 41.39 s, 2.39 tr. b., 3.6 m/s

  193. Zkoušky SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/12, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  194. Zkoušky SA3, A3Ch Samuel: 8/12, 45.81 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  195. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  196. Agility open S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/32, 44.49 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  197. Agility open S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  198. Jump III. S, A3Ch Samuel: 9/20, 39.85 s, 2.85 tr. b., 3.69 m/s

  199. Jump III. S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 13/20, 42.26 s, 15.26 tr. b., 3.48 m/s

  200. Jump II. S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/22, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  201. Jump II. S, A3Ch Samuel: 8/22, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  202. Jump I. S, A3Ch Samuel: 14/32, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  203. Jump I. S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  204. Tunel I. S, A3Ch Samuel: 17/25, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  205. Tunel I. S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 18/25, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  206. ZkA. Ne SA3, A3Ch Samuel: 5/12, 48.1 s, 7.1 tr. b., 3.64 m/s

  207. ZkA. Ne SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  208. ZkA. So SA3, A3Ch Samuel: 1/16, 48.55 s, 4.55 tr. b., 3.23 m/s

  209. ZkA. So SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  210. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  211. Agility - Ne, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 33/64, 46.52 s, 11.52 tr. b., 3.42 m/s

  212. Agility - Ne, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  213. Agility - So, A3Ch Samuel: 11/71, 42.82 s, 1.82 tr. b., 3.81 m/s

  214. Agility - So, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  215. Jumping - Ne, A3Ch Samuel: 36/69, 40.65 s, 7.65 tr. b., 3.91 m/s

  216. Jumping - Ne, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  217. Jumping - So, A3Ch Samuel: 31/72, 35.31 s, 4.31 tr. b., 3.65 m/s

  218. Jumping - So, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  219. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  220. Agility - Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/24, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  221. Agility - Small, A3Ch Samuel: 6/24, 40.99 s, 6.99 tr. b., 3.73 m/s

  222. Jumping - Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/24, 32.68 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  223. Jumping - Small, A3Ch Samuel: 12/24, 36.93 s, 6.93 tr. b., 4.01 m/s

  224. ZkA - SA3, A3Ch Samuel: 3/13, 41.7 s, 3.7 tr. b., 3.41 m/s

  225. ZkA - SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/13, 39.22 s, 6.22 tr. b., 3.62 m/s

  226. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  227. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Samuel: 4/28, 47.93 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  228. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  229. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/27, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  230. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, A3Ch Samuel: 4/27, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  231. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/13, 43.44 s, 0.44 tr. b., 3.89 m/s

  232. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  233. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  234. Agility NE S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/28, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  235. Agility NE S, A3Ch Samuel: 12/28, 48.26 s, 10.26 tr. b., 3.81 m/s

  236. Agility SO S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  237. Agility SO S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  238. Jump NE S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/27, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  239. Jump NE S, A3Ch Samuel: 7/27, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  240. Jump SO S, A3Ch Samuel: 4/27, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  241. Jump SO S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 12/27, 42.77 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  242. Zkouška NE SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/12, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  243. Zkouška NE SA3, A3Ch Samuel: 3/12, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  244. Zkouška SO SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/11, 49.89 s, 6.89 tr. b., 3.79 m/s

  245. Zkouška SO SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  246. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  247. Agility 1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 10/78, 47.01 s, 0.01 tr. b., 4.25 m/s

  248. Agility 1, A3Ch Samuel: 11/78, 49.49 s, 2.49 tr. b., 4.04 m/s

  249. Agility 2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 19/78, 46.68 s, 1.68 tr. b., 4.05 m/s

  250. Agility 2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  251. Jumping 1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 14/77, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  252. Jumping 1, A3Ch Samuel: 28/77, 40.67 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  253. Jumping 2, A3Ch Samuel: 20/78, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  254. Jumping 2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  255. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  256. Agility open S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/19, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  257. Agility open S, A3Ch Samuel: 8/19, 38.75 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  258. Jumping open S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/19, 31.29 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  259. Jumping open S, A3Ch Samuel: 3/19, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  260. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  261. Heroutice, 1. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/10, 42.73 s, 0.73 tr. b., 3.65 m/s

  262. Heroutice, 2. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/10, 43.87 s, 0.87 tr. b., 3.69 m/s

  263. Heroutice, 3. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/10, 41.49 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  264. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  265. Agility, A3Ch Samuel: 4/41, 52.44 s, 0.44 tr. b., 3.6 m/s

  266. Agility, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/41, 53.29 s, 1.29 tr. b., 3.55 m/s

  267. Jumping, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  268. Jumping, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  269. Zka - SA3, A3Ch Samuel: 4/17, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  270. Zka - SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/17, 43.76 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  271. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  272. Zkouška pro Aimee SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/10, 37.08 s, 0.08 tr. b., 4.13 m/s

  273. Zkouška pro Daju SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/10, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  274. Zkouška pro Eterku SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/10, 44.13 s, 4.13 tr. b., 3.83 m/s

  275. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  276. 1. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  277. 2. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/12, 46.93 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  278. 3. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/11, 45.3 s, 0.3 tr. b., 4.04 m/s

  279. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  280. Czech Imp Jump Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 11/31, 21.02 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  281. Czech Imp Jump Small, A3Ch Samuel: 12/31, 21.71 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  282. Jumping 1 Small, A3Ch Samuel: 6/30, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  283. Jumping 1 Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 13/30, 41.26 s, 7.26 tr. b., 3.71 m/s

  284. Jumping 2 Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 11/31, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  285. Jumping 2 Small, A3Ch Samuel: 16/31, 36.3 s, 0.3 tr. b., 3.97 m/s

  286. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  287. Heroutice, 1. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  288. Heroutice, 2. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  289. Heroutice, 3. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/7, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  290. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  291. Czech Imp Jump Small, A3Ch Samuel: 11/32, 21.95 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  292. Czech Imp Jump Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  293. Jumping 1 Small, A3Ch Samuel: 9/32, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  294. Jumping 1 Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 20/32, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  295. Jumping 2 Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 15/32, 42.74 s, 15.74 tr. b., 3.46 m/s

  296. Jumping 2 Small, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  297. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  298. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 6/13, 44.42 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  299. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  300. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 8/12, 40.56 s, 8.56 tr. b., 3.57 m/s

  301. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  302. agility zkouška 1 SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/12, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  303. agility zkouška 2 SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/12, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  304. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 9/26, 35.47 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  305. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  306. Agility S, A3Ch Samuel: 2/21, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  307. Agility S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  308. Jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/21, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  309. Jumping S, A3Ch Samuel: 6/21, 33.03 s, 0.03 tr. b., 4.06 m/s

  310. Zkoušky A1 SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/8, 42.65 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  311. Zkoušky A1 SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  312. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  313. Agility_ne S, A3Ch Samuel: 10/29, 41.88 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  314. Agility_ne S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 13/29, 45.91 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  315. Jumping_ne S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/28, 28.34 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  316. Jumping_ne S, A3Ch Samuel: 6/28, 29.93 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  317. Jumping_so S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/32, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  318. Jumping_so S, A3Ch Samuel: 4/32, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  319. Zkouška_ne SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/8, 38.84 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  320. Zkouška_ne SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  321. Zkouška_so_1 SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/9, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  322. Zkouška_so_1 SA3, A3Ch Samuel: 8/12, 44.01 s, 6.01 tr. b., 3.89 m/s

  323. Zkouška_so_2 SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/9, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  324. Zkouška_so_2 SA3, A3Ch Samuel: 5/12, 55.83 s, 15.83 tr. b., 3.13 m/s

  325. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  326. druhý běh SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  327. první běh SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  328. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  329. Agility S, A3Ch Samuel: 12/33, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  330. Agility S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  331. Jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/34, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  332. Jumping S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  333. Zkoušky SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/10, 45.54 s, 8.54 tr. b., 3.34 m/s

  334. Zkoušky SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  335. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  336. Zkouška II. SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  337. Zkouška I. SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/13, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  338. Dobříš - DO psího BŘÍŠka - charitativní závody agility + CACAg + 4. ročník MČR šiperek v agility, 27. 08. 2016

  339. Agility OPEN S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/15, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  340. Agility OPEN S, A3Ch Samuel: 3/15, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  341. Jumping OPEN S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/15, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  342. Jumping OPEN S, A3Ch Samuel: 4/15, 36.96 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  343. Zkouška SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  344. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  345. 1. zkouška SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/12, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  346. 2. zkouška SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  347. 3. zkouška SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  348. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  349. ZkA. II. SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/10, 48.57 s, 1.57 tr. b., 3.69 m/s

  350. ZkA. I. SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  351. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  352. QA5 Agility, A3Ch Samuel: 21/96, 50.92 s, 5.92 tr. b., 3.55 m/s

  353. QA5 Agility, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  354. QA6 Agility, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  355. QA6 Agility, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  356. QJ5 Jumping, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  357. QJ5 Jumping, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  358. QJ6 Jumping, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  359. QJ6 Jumping, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  360. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  361. Agility zkouška 1 SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  362. Agility zkouška 2 SA3, A3Ch Samuel: 1/6, 49.22 s, 0.22 tr. b., 3.86 m/s

  363. jumping S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  364. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  365. Agility Ne S, A3Ch Samuel: 8/29, 42.53 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  366. Agility Ne S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  367. Agility So S, A3Ch Samuel: 2/27, 33.94 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  368. Agility So S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/27, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  369. Jumping Ne S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/29, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  370. Jumping Ne S, A3Ch Samuel: 4/29, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  371. Jumping So S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  372. Jumping So S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  373. Zkouška Ne SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  374. Zkouška Ne SA3, A3Ch Samuel: 6/11, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  375. Zkouška So SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  376. Zkouška So SA3, A3Ch Samuel: 4/12, 44.42 s, 5.42 tr. b., 3.67 m/s

  377. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  378. Jumping Neděle S, A3Ch Samuel: 2/30, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  379. Jumping Neděle S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  380. Jumping Sobota S, A3Ch Samuel: 4/31, 29.03 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  381. Jumping Sobota S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 6/31, 29.31 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  382. Zkoušk 1 Neděle SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  383. Zkoušk 1 Neděle SA3, A3Ch Samuel: 4/10, 45.51 s, 5.51 tr. b., 4.22 m/s

  384. Zkouška 1 Sobota SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/13, 45.97 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  385. Zkouška 1 Sobota SA3, A3Ch Samuel: 1/10, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  386. Zkouška 2 Neděle SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  387. Zkouška 2 Neděle SA3, A3Ch Samuel: 4/10, 52.7 s, 3.7 tr. b., 3.66 m/s

  388. Zkouška 2 Sobota SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/13, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  389. Zkouška 2 Sobota SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  390. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  391. Agility II Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 33/50, 48.19 s, 17.19 tr. b., 3.32 m/s

  392. Agility I Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  393. Jumping III Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 18/51, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  394. Jumping II Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 25/53, 46.91 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  395. Jumping I Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 27/52, 34.34 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  396. MR pudlů (small) - 2.kolo, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  397. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  398. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Samuel: 1/9, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  399. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  400. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/16, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  401. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Samuel: 4/9, 48.19 s, 20.19 tr. b., 3.15 m/s

  402. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Samuel: 5/9, 39.81 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  403. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 8/16, 44.6 s, 10.0 tr. b., 0.45 m/s

  404. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 04. 2016

  405. agility zkouška 1 SA1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/9, 32.9 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  406. agility zkouška 1 SA3, A3Ch Samuel: 6/14, 46.64 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  407. agility zkouška 2 SA1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/9, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  408. agility zkouška 2 SA3, A3Ch Samuel: 2/12, 49.61 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  409. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/36, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  410. jumping S, A3Ch Samuel: 14/36, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  411. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  412. Tunelový běh S, A3Ch Samuel: 5/21, 27.98 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  413. Tunelový běh S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 16/21, 32.2 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  414. Zkouška SA1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/5, 38.4 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  415. Zkouška SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  416. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  417. 1. zkouška SA1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  418. 2. zkouška SA1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/5, 36.6 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  419. 3. zkouška SA1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/5, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  420. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  421. 1. zkouška SA1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/5, 31.03 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  422. 2. zkouška SA1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/5, 25.97 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  423. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  424. 1. zkouška SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  425. 2. zkouška SA3, A3Ch Samuel: 1/5, 45.03 s, 0.03 tr. b., 3.55 m/s

  426. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  427. Agility SA sobota, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  428. Jumping SA neděle, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  429. Jumping SA sobota, A3Ch Samuel: 24/35, 47.79 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  430. Zkoušky SA3 neděle, A3Ch Samuel: 11/15, 48.72 s, 15.72 tr. b., 3.51 m/s

  431. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  432. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  433. Agility, A3Ch Samuel: 6/36, 58.94 s, 8.94 tr. b., 3.39 m/s

  434. Jumping, A3Ch Samuel: 16/36, 41.78 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  435. ZkA, A3Ch Samuel: 5/17, 47.61 s, 1.61 tr. b., 3.38 m/s

  436. Heroutice - 8. VÁNOČNÍ DÁREK, 12. 12. 2015

  437. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Samuel: 11/24, 49.54 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  438. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Samuel: 9/24, 39.89 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  439. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  440. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  441. Agility SuperG Challenge Small, A3Ch Samuel: 4/8, 57.84 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  442. Jumping SuperG Challenge Small, A3Ch Samuel: 5/8, 59.22 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  443. Dolní Jirčany - Na první pokus, 24. 10. 2015

  444. Agility S, A3Ch Samuel: 2/24, 38.31 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  445. Jumping S, A3Ch Samuel: 2/24, 30.44 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  446. Zkouška SA3, A3Ch Samuel: 2/4, 45.9 s, 5.9 tr. b., 3.4 m/s

  447. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  448. A3 (Top Cup) Small, A3Ch Samuel: 2/11, 44.68 s, 0.68 tr. b., 3.87 m/s

  449. Agility Open (TopCup) Small, A3Ch Samuel: 6/24, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  450. TOP CUP Finále Small, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  451. Zkouška SA3, A3Ch Samuel: 10/11, 56.29 s, 16.29 tr. b., 3.55 m/s

  452. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  453. Agility S, A3Ch Samuel: 9/24, 38.93 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  454. Jumping S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  455. Zkouška_ne SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  456. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  457. Agility NE S, A3Ch Samuel: 6/35, 46.31 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  458. Agility S, A3Ch Samuel: 8/34, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  459. Jumping NE S, A3Ch Samuel: 4/31, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  460. Jumping S, A3Ch Samuel: 15/33, 33.16 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  461. Zkouška NE SA3, A3Ch Samuel: 8/16, 51.28 s, 6.28 tr. b., 3.78 m/s

  462. Zouška SA3, A3Ch Samuel: 2/15, 45.7 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  463. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 18. 07. 2015

  464. Druhý běh SA3, A3Ch Samuel: 1/3, 44.12 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  465. První běh SA3, A3Ch Samuel: 1/3, 43.41 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  466. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  467. druhý běh SA3, A3Ch Samuel: 1/3, 50.03 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  468. první běh SA3, A3Ch Samuel: 1/3, 54.0 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  469. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  470. Agility SA sobota, A3Ch Samuel: 15/30, 44.91 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  471. Jumping SA neděle, A3Ch Samuel: 8/28, 42.29 s, 0.29 tr. b., 3.9 m/s

  472. Jumping SA sobota, A3Ch Samuel: 12/32, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  473. Velké finále SA neděle, A3Ch Samuel: 7/20, 50.59 s, 5.59 tr. b., 3.56 m/s

  474. Zkoušky SA3 neděle, A3Ch Samuel: 5/11, 49.13 s, 8.13 tr. b., 3.83 m/s

  475. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  476. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  477. Agility II Open, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  478. Agility I Open, A3Ch Samuel: 28/90, 43.72 s, 9.72 tr. b., 3.75 m/s

  479. Jumping II Open, A3Ch Samuel: 27/86, 36.7 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  480. Jumping I Open, A3Ch Samuel: 44/90, 41.7 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  481. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  482. JUMPING, A3Ch Samuel: 12/30, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  483. SA3, A3Ch Samuel: 3/9, 50.94 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  484. ŒTAFETA SMALL, A3Ch Samuel: 2/28, 50.26 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  485. Praha - 8. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2015

  486. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Samuel: 2/33, 50.21 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  487. Májová cena, Horní Počernice Jumping, A3Ch Samuel: 5/30, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  488. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Samuel: 5/7, 54.14 s, 6.14 tr. b., 3.66 m/s

  489. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  490. Agility 1, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  491. Agility 2, A3Ch Samuel: 28/96, 47.25 s, 6.25 tr. b., 3.41 m/s

  492. Jumping 1, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  493. Jumping 2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  494. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  495. AGILITY, A3Ch Samuel: 4/26, 45.33 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  496. JUMPING, A3Ch Samuel: 8/26, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  497. SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  498. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2015, 20. 02. 2015

  499. Zkouska1 SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  500. zkouska2 SA3, A3Ch Samuel: 2/4, 39.75 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  501. Řitka - Zkoušky - leden 2015, 02. 01. 2015

  502. zkouška 1 SA3, A3Ch Samuel: 2/5, 42.81 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  503. zkouška 2 SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  504. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  505. 1. zkouška SA3, A3Ch Samuel: 1/16, 40.62 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  506. 2. zkouška SA3, A3Ch Samuel: 3/16, 39.5 s, 1.5 tr. b., 3.42 m/s

  507. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  508. Agility SA sobota, A3Ch Samuel: 10/53, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  509. Jumping SA neděle, A3Ch Samuel: 14/48, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  510. Jumping SA sobota, A3Ch Samuel: 12/49, 39.08 s, 3.08 tr. b., 4.15 m/s

  511. Velké finále SA neděle, A3Ch Samuel: 8/20, 44.99 s, 10.99 tr. b., 3.76 m/s

  512. Zkoušky SA3 neděle, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  513. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Samuel: 11/26, 44.9 s, 6.9 tr. b., 4.08 m/s

  514. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  515. SA3 I , A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  516. SA3 II , A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  517. Plzeň-Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  518. Agility S, A3Ch Samuel: 5/26, 43.11 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  519. Jumping S, A3Ch Samuel: 1/26, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  520. Zkouska_nedele SA3, A3Ch Samuel: 2/11, 51.21 s, 8.21 tr. b., 3.75 m/s

  521. Zkouska_sobota_01 SA3, A3Ch Samuel: 5/10, 56.48 s, 19.48 tr. b., 3.35 m/s

  522. Zkouska_sobota_02 SA3, A3Ch Samuel: 1/10, 54.42 s, 10.42 tr. b., 3.64 m/s

  523. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  524. Agility Individual, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  525. Agility Squads, A3Ch Samuel: 35/60, 45.11 s, 12.11 tr. b., 3.79 m/s

  526. Jumping Individual, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  527. Jumping Squads, A3Ch Samuel: 32/61, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  528. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  529. A3 sobota SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  530. Agility sobota S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  531. Jumping sobota S, A3Ch Samuel: 5/22, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  532. Mrtník - Mrtnické dvojzkoušky, 06. 09. 2014

  533. SA3/1 SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  534. SA3/2 SA3, A3Ch Samuel: 6/10, 46.44 s, 6.44 tr. b., 3.77 m/s

  535. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  536. Agility Open, A3Ch Samuel: 2/16, 44.72 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  537. Ctvrte Agility, A3Ch Samuel: 3/8, 48.8 s, 0.8 tr. b., 3.69 m/s

  538. Druhe Agility, A3Ch Samuel: 3/8, 47.36 s, 1.36 tr. b., 3.72 m/s

  539. Jumping Open, A3Ch Samuel: 3/18, 38.56 s, 0.56 tr. b., 3.89 m/s

  540. Prvni Agility, A3Ch Samuel: 5/8, 50.26 s, 10.26 tr. b., 3.38 m/s

  541. Treti Agility, A3Ch Samuel: 3/8, 45.3 s, 3.3 tr. b., 3.86 m/s

  542. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  543. Dobříš, A3Ch Samuel: 2/10, 49.64 s, 2.64 tr. b., 3.77 m/s

  544. Dobříš, A3Ch Samuel: 4/31, 34.04 s, 1.04 tr. b., 4.05 m/s

  545. Dobříš, A3Ch Samuel: 5/31, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  546. Dobříš, A3Ch Samuel: 5/33, 47.94 s, 1.94 tr. b., 4.11 m/s

  547. Dobříš, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  548. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  549. I. Agility, A3Ch Samuel: 22/56, 53.72 s, 17.72 tr. b., 3.69 m/s

  550. II. Agility, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  551. III. Agility, A3Ch Samuel: 27/56, 54.35 s, 14.35 tr. b., 3.31 m/s

  552. II. Jumping, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  553. I. Jumping, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  554. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  555. agility open S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  556. jumping S, A3Ch Samuel: 9/30, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  557. zkouška SA3, A3Ch Samuel: 3/10, 47.31 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  558. Plzeň Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  559. Agility neděle S, A3Ch Samuel: 3/19, 44.17 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  560. Agility - sobota S, A3Ch Samuel: 8/22, 40.9 s, 6.9 tr. b., 3.86 m/s

  561. Jumping - neděle S, A3Ch Samuel: 5/19, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  562. Jumping - sobota S, A3Ch Samuel: 7/22, 40.07 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  563. Zkoušky neděle SA3, A3Ch Samuel: 5/9, 51.56 s, 11.56 tr. b., 3.49 m/s

  564. Zkoušky SA3, A3Ch Samuel: 1/8, 45.86 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  565. Praha - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  566. Agility Open S, A3Ch Samuel: 4/26, 44.84 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  567. Agility Open S, A3Ch Samuel: 7/13, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  568. Jumping Open S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  569. Jumping Open S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  570. MR Agility kříženců a psů bez PP S, A3Ch Samuel: 12/17, 49.44 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  571. Zkoušky Agility SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  572. Zkoušky Agility SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  573. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  574. Agility OPEN S, A3Ch Samuel: 10/29, 46.2 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  575. Jumping OPEN S, A3Ch Samuel: 3/32, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  576. Zkouška SA3, A3Ch Samuel: 4/8, 54.3 s, 7.3 tr. b., 3.66 m/s

  577. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6, 06. 04. 2014

  578. FINÁLE SMALL, A3Ch Samuel: 5/11, 27.97 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  579. JUMPING 1, A3Ch Samuel: 3/24, 35.05 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  580. JUMPING 2, A3Ch Samuel: 7/24, 37.3 s, 0.3 tr. b., 3.81 m/s

  581. SA3, A3Ch Samuel: 4/11, 49.03 s, 1.03 tr. b., 3.59 m/s

  582. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 5, 02. 03. 2014

  583. FINÁLE SMALL, A3Ch Samuel: 6/11, 18.04 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  584. JUMPING 1, A3Ch Samuel: 8/23, 38.48 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  585. JUMPING 2, A3Ch Samuel: 6/23, 28.08 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  586. SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  587. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  588. JUMPING 1, A3Ch Samuel: 8/22, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  589. JUMPING 2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  590. SA3, A3Ch Samuel: 2/13, 48.85 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  591. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  592. Agility SA sobota, A3Ch Samuel: 5/46, 45.67 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  593. Finále SA neděle, A3Ch Samuel: 8/21, 49.51 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  594. Jumping SA neděle, A3Ch Samuel: 11/45, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  595. Jumping SA sobota, A3Ch Samuel: 19/46, 42.36 s, 12.36 tr. b., 3.38 m/s

  596. Zkoušky SA3 neděle, A3Ch Samuel: 3/20, 50.21 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  597. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  598. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  599. JUMPING 1, A3Ch Samuel: 14/34, 38.7 s, 7.7 tr. b., 3.64 m/s

  600. JUMPING 2, A3Ch Samuel: 7/34, 37.09 s, 0.09 tr. b., 3.99 m/s

  601. SA3, A3Ch Samuel: 1/14, 50.68 s, 3.68 tr. b., 3.63 m/s

  602. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  603. FINÁLE SMALL, A3Ch Samuel: 5/6, 23.93 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  604. JUMPING 1, A3Ch Samuel: 3/28, 36.43 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  605. JUMPING 2, A3Ch Samuel: 4/28, 29.02 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  606. SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  607. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  608. JUMPING 1, A3Ch Samuel: 9/30, 38.21 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  609. JUMPING 2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  610. SA3, A3Ch Samuel: 3/10, 43.61 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  611. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  612. Agility, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  613. Agility družstev, A3Ch Samuel: 57/96, 53.42 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  614. Jumping, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  615. Jumping družstev, A3Ch Samuel: 34/96, 39.44 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  616. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2013 - 29. 09. 2013

  617. Agility, A3Ch Samuel: 6/12, 42.07 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  618. Agility, A3Ch Samuel: 6/15, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  619. Jumping, A3Ch Samuel: 4/12, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  620. Jumping, A3Ch Samuel: 4/15, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  621. SA3, A3Ch Samuel: 2/7, 49.24 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  622. SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  623. Plzeň Doubravka - MEMORIÁL JOLANY TROPPOVÉ, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  624. Ne agility S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  625. Ne jumping S, A3Ch Samuel: 4/17, 41.04 s, 3.4 tr. b., 3.61 m/s

  626. Ne zkouška SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  627. So jumping S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  628. So zkouška 1 SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  629. So zkouška 2 SA3, A3Ch Samuel: 2/5, 46.69 s, 2.69 tr. b., 3.49 m/s

  630. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  631. Agility S, A3Ch Samuel: 6/19, 43.65 s, 2.65 tr. b., 3.57 m/s

  632. Jumping S, A3Ch Samuel: 7/19, 36.99 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  633. Zkouška SA3, A3Ch Samuel: 1/7, 46.7 s, 2.7 tr. b., 3.75 m/s

  634. Soběslav - PRÁZDNINOVÝ SOBĚSKOK, 10. 08. 2013 - 11. 08. 2013

  635. jump neděle S, A3Ch Samuel: 6/19, 42.16 s, 2.16 tr. b., 3.51 m/s

  636. zkouška neděle 1 SA3, A3Ch Samuel: 2/9, 43.93 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  637. zkouška neděle 2 SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  638. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické Dvojzkoušky, 27. 07. 2013

  639. A3_1_S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  640. A3_2_S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  641. Horní Počernice - 2. dvojzkoušky Zviratanakupuji.cz, 14. 07. 2013

  642. 1. zkouška SA3, A3Ch Samuel: 5/8, 53.69 s, 16.69 tr. b., 3.28 m/s

  643. 2. zkouška SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  644. 3. zkouška SA3, A3Ch Samuel: 1/6, 49.01 s, 3.01 tr. b., 3.73 m/s

  645. Praha - Horní Počernice - Dvouzkoušky agility pro kategorie A1, A2, A3, 29. 06. 2013

  646. 1.běh SA3, A3Ch Samuel: 2/10, 61.19 s, 8.19 tr. b., 3.24 m/s

  647. 2.běh SA3, A3Ch Samuel: 2/10, 48.91 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  648. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  649. AGILITY-S, A3Ch Samuel: 8/28, 49.74 s, 9.74 tr. b., 3.34 m/s

  650. JUMPING-S, A3Ch Samuel: 1/28, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  651. JUMPING-S, A3Ch Samuel: 3/25, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  652. SA3, A3Ch Samuel: 5/11, 49.61 s, 5.61 tr. b., 3.63 m/s

  653. SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  654. Velké finále SA neděle, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  655. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  656. agility Small S, A3Ch Samuel: 24/50, 51.12 s, 11.12 tr. b., 3.87 m/s

  657. jumping Small S, A3Ch Samuel: 6/14, 27.09 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  658. jumping Small S, A3Ch Samuel: 33/49, 36.01 s, 10.01 tr. b., 3.97 m/s

  659. Mistrovské agility kříženců S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  660. SA3 SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  661. Mrtník, Plzeň - sever - TOP OUTDOOR CUP 2013, 25. 05. 2013

  662. Agility FINÁLE S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  663. Agility Open S, A3Ch Samuel: 13/19, 49.79 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  664. Jumping Open S, A3Ch Samuel: 4/19, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  665. Zkouška SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  666. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  667. Jumping S, A3Ch Samuel: 1/23, 37.5 s, 1.5 tr. b., 3.87 m/s

  668. Jumping S S, A3Ch Samuel: 4/26, 36.15 s, 0.15 tr. b., 3.93 m/s

  669. SA2 B SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  670. SA2 SA2, A3Ch Samuel: 2/5, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  671. Zkoušky 2 SA2, A3Ch Samuel: 1/7, 35.9 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  672. Zkoušky SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  673. Plzeň Doubravka - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  674. neděle_agility S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  675. neděle_jump S, A3Ch Samuel: 4/24, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  676. neděle_zkouška_SA2 SA2, A3Ch Samuel: 5/11, 58.06 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  677. sobota_agility_S S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  678. sobota_jump_S S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  679. sobota_Zkouška_SA2 SA2, A3Ch Samuel: 2/11, 52.15 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  680. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  681. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  682. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  683. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2013, 08. 02. 2013

  684. Zkouška1 SA2, A3Ch Samuel: 2/6, 33.65 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  685. Zkouška2 SA2, A3Ch Samuel: 1/6, 38.44 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  686. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET., 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  687. AGILITY-S, A3Ch Samuel: 10/50, 50.83 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  688. Finále SA neděle, A3Ch Samuel: 6/23, 41.46 s, 4.46 tr. b., 3.62 m/s

  689. JUMPING-S, A3Ch Samuel: 16/50, 48.21 s, 13.21 tr. b., 3.42 m/s

  690. JUMPING-S, A3Ch Samuel: 23/51, 48.08 s, 9.07 tr. b., 3.45 m/s

  691. SA2, A3Ch Samuel: 5/26, 50.07 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  692. SA2, A3Ch Samuel: 7/26, 36.86 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  693. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2013, 11. 01. 2013

  694. Zkouška1 SA2, A3Ch Samuel: 3/9, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  695. Zkouška2 SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  696. Ratenice - Trojzkoušky "O Ratenickou Beranici", 29. 12. 2012

  697. 1.zkouška A2 SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  698. 2.zkouška A2 SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  699. 3.zkouška A2 SA2, A3Ch Samuel: 4/10, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  700. Řitka - ZKOUŠKY - prosinec 2012, 14. 12. 2012

  701. Zkouška1 SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  702. Zkouška2 SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  703. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  704. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  705. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Samuel: 3/15, 50.0 s, 7.0 tr. b., 3.32 m/s

  706. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  707. Zkouška SA2 - II SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  708. Zkouška SA2 - I SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  709. Měchenice - 11. Grant Prix Bohemia Alké 2012, 13. 10. 2012 - 14. 10. 2012

  710. Agility, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  711. Jumping, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  712. Jumping Ne, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  713. Zkoušky Ne, A3Ch Samuel: 2/7, 46.06 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  714. Zkoušky So, A3Ch Samuel: 4/9, 45.78 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  715. Rašovice (u Klášterce nad Ohří) - Dvojzkoušky + jumping, 08. 09. 2012

  716. JUMPING S, A3Ch Samuel: 7/17, 39.02 s, 9.02 tr. b., 3.61 m/s

  717. ZKOUŠKA 1 SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  718. ZKOUŠKA 2 SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  719. Chýnov u Tábora - 4. ročník „Táborský hopík“ - 2x DVOJZKOUŠKY, 11. 08. 2012 - 12. 08. 2012

  720. 1.běh, A3Ch Samuel: 4/15, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  721. 1.běh, A3Ch Samuel: 9/18, 52.4 s, 26.4 tr. b., 2.92 m/s

  722. 2.běh, A3Ch Samuel: 2/18, 43.14 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  723. 2.běh, A3Ch Samuel: 5/12, 53.54 s, 8.54 tr. b., 2.88 m/s

  724. Praha Klánovice - BADAFA, 30. 06. 2012

  725. SA1-1.běh SA1, A3Ch Samuel: 1/21, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  726. SA1-2.běh SA1, A3Ch Samuel: 11/21, 43.96 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  727. Kladno - Jahodový pohár, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  728. AGILITY-S, A3Ch Samuel: 11/18, 69.49 s, 36.49 tr. b., 2.45 m/s

  729. AGILITY-S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  730. JUMPING-S, A3Ch Samuel: 9/30, 37.69 s, 0.69 tr. b., 3.82 m/s

  731. JUMPING-S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  732. SA1, A3Ch Samuel: 1/9, 38.94 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  733. SA1, A3Ch Samuel: Diskvalifikován