Cz En

Pavla Bártová

  1. Číslo: 003235
  2. OSA: GODA
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2019
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 035311 (L), Cody z Josefovské pevnosti

  2. 015914 (L), Enchanteur Lago Benea

  3. 053218 (L), Hunter Blue Stříbrná podkova

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  2. LA2 - I., Hunter Blue Stříbrná podkova: 4/10, 56.33 s, 21.33 tr. b., 3.36 m/s

  3. LA2 - II., Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  4. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  5. LA2 I, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  6. LA2 II, Hunter Blue Stříbrná podkova: 2/5, 45.73 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  7. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  8. 1.kvalifikace, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  9. 2.kvalifikace, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  10. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  11. 1.Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 5/12, 46.58 s, 10.0 tr. b., 3.11 m/s

  12. 2.Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 5/12, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  13. Jumping LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 5/12, 22.78 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  14. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  15. So-, Hunter Blue Stříbrná podkova: 3/8, 43.02 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  16. So-Agility, Hunter Blue Stříbrná podkova: 14/33, 51.91 s, 8.91 tr. b., 3.74 m/s

  17. So-Jumping, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  18. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  19. Tuneliáda L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  20. Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 2/2, 46.12 s, 32.12 tr. b., 2.95 m/s

  21. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  22. 1. zkouška A1 LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  23. 2. zkouška A1 LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 5/14, 44.01 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  24. Hra - tuneliáda A1 L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 11/14, 22.3 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  25. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  26. Zkouška LA1 I, Hunter Blue Stříbrná podkova: 3/8, 47.5 s, 20.0 tr. b., 3.85 m/s

  27. Zkouška LA1 II, Hunter Blue Stříbrná podkova: 1/8, 43.61 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  28. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  29. 1. Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 2/10, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  31. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  32. 1. Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 3/4, 50.25 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  33. 2. Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  34. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  35. 1. zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 3/4, 31.8 s, 20.0 tr. b., 4.09 m/s

  36. 2. Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 1/4, 33.98 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  37. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  38. Agility klubů L, Hunter Blue Stříbrná podkova: 11/33, 47.46 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  39. Jumping L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  40. Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 5/7, 39.43 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  41. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  42. 1. zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 6/10, 41.99 s, 16.99 tr. b., 3.81 m/s

  43. 2. zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  44. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  45. Tuneliada L, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  46. Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  47. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  48. 1. Zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  49. 2. zkouška LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  50. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  51. Agility I, Hunter Blue Stříbrná podkova: 2/10, 49.54 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  52. GRAND FINAL, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  53. Jumping I, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  54. Jumping II, Hunter Blue Stříbrná podkova: 8/10, 50.84 s, 24.84 tr. b., 3.09 m/s

  55. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  56. A0 agi LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: Diskvalifikován

  57. A0 jump LA1, Hunter Blue Stříbrná podkova: 2/2, 25.91 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  58. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  59. 1.prorubská, Enchanteur Lago Benea: 8/20, 48.58 s, 20.58 tr. b., 3.25 m/s

  60. 2.prorubská, Enchanteur Lago Benea: 4/20, 51.04 s, 13.04 tr. b., 3.47 m/s

  61. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  62. Agility, Enchanteur Lago Benea: 5/21, 52.21 s, 7.21 tr. b., 3.47 m/s

  63. Agility Open I, Enchanteur Lago Benea: 8/40, 51.68 s, 2.68 tr. b., 3.44 m/s

  64. Agility Open II, Enchanteur Lago Benea: 8/27, 55.76 s, 6.76 tr. b., 3.12 m/s

  65. Jumping Open I, Enchanteur Lago Benea: 10/39, 40.89 s, 0.89 tr. b., 3.77 m/s

  66. Jumping Open II, Enchanteur Lago Benea: 9/27, 42.86 s, 3.86 tr. b., 3.45 m/s

  67. Jumping Open III, Enchanteur Lago Benea: 9/27, 42.6 s, 3.6 tr. b., 3.45 m/s

  68. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  69. ZkA 1 So, Enchanteur Lago Benea: 5/27, 45.79 s, 6.79 tr. b., 3.8 m/s

  70. ZkA 2 So, Enchanteur Lago Benea: 3/27, 45.96 s, 9.96 tr. b., 3.59 m/s

  71. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  72. Agility 1 L, Enchanteur Lago Benea: 6/30, 43.92 s, 1.92 tr. b., 3.42 m/s

  73. Finálový běh L, Enchanteur Lago Benea: 9/15, 45.59 s, 15.59 tr. b., 3.4 m/s

  74. Jumping 1 L, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  75. Jumping 2 L, Enchanteur Lago Benea: 8/24, 35.71 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  76. Zkouška 1 LA2, Enchanteur Lago Benea: 4/15, 62.09 s, 22.09 tr. b., 2.82 m/s

  77. Zkouška 2 LA2, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  78. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  79. Agility L, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  80. Jumping L, Enchanteur Lago Benea: 7/41, 51.61 s, 0.61 tr. b., 3.72 m/s

  81. Zkouška LA2, Enchanteur Lago Benea: 15/22, 56.71 s, 21.71 tr. b., 2.91 m/s

  82. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  83. SO - agility L, Enchanteur Lago Benea: 8/36, 47.61 s, 5.61 tr. b., 3.38 m/s

  84. SO - jumping L, Enchanteur Lago Benea: 9/35, 38.5 s, 3.5 tr. b., 3.53 m/s

  85. SO - Zkouška agility LA2, Enchanteur Lago Benea: 3/17, 47.19 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  86. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  87. (1) zkouška, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  88. (2) zkouška, Enchanteur Lago Benea: 8/30, 48.79 s, 6.79 tr. b., 3.32 m/s

  89. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  90. 1. ZkA, Enchanteur Lago Benea: 6/19, 49.11 s, 12.11 tr. b., 2.95 m/s

  91. 2. ZkA, Enchanteur Lago Benea: 13/19, 64.54 s, 24.54 tr. b., 2.73 m/s

  92. Jumping, Enchanteur Lago Benea: 6/41, 46.48 s, 4.48 tr. b., 3.61 m/s

  93. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  94. Agility L, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  95. Jumping L, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  96. Zkouška LA2, Enchanteur Lago Benea: 1/9, 44.27 s, 2.27 tr. b., 3.3 m/s

  97. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  98. 1. Zkouška A2 LA2, Enchanteur Lago Benea: 3/18, 48.73 s, 0.73 tr. b., 3.65 m/s

  99. 2. Zkouška A2 LA2, Enchanteur Lago Benea: 3/18, 44.6 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  100. Hra - tuneliáda A2 LA2, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  101. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  102. Agility, Enchanteur Lago Benea: 12/41, 47.35 s, 7.35 tr. b., 3.59 m/s

  103. Jumping, Enchanteur Lago Benea: 9/36, 43.59 s, 2.59 tr. b., 3.72 m/s

  104. Velikonoční, Enchanteur Lago Benea: 2/20, 49.66 s, 4.66 tr. b., 3.44 m/s

  105. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  106. 1. zkouška LA2, Enchanteur Lago Benea: 15/32, 52.78 s, 9.78 tr. b., 3.15 m/s

  107. 1. zkouška LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  108. 2. zkouška LA2, Enchanteur Lago Benea: 12/29, 57.74 s, 17.74 tr. b., 3.03 m/s

  109. 2. zkouška LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  110. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  111. 1. zkouška LA1, Enchanteur Lago Benea: 4/20, 36.0 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  112. 2. zkouška LA1, Enchanteur Lago Benea: 5/20, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  113. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  114. Agility I, Enchanteur Lago Benea: 6/13, 39.76 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  115. Agility I, Cody z Josefovské pevnosti: 12/31, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  116. Agility II, Enchanteur Lago Benea: 3/12, 35.79 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  117. Agility II, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  118. Agility Open I, Enchanteur Lago Benea: 15/54, 55.23 s, 10.23 tr. b., 3.39 m/s

  119. Agility Open I, Cody z Josefovské pevnosti: 23/54, 55.38 s, 15.38 tr. b., 3.38 m/s

  120. Jumping Open I, Enchanteur Lago Benea: 26/61, 45.63 s, 13.63 tr. b., 3.16 m/s

  121. Jumping Open I, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  122. Jumping Open II, Cody z Josefovské pevnosti: 12/53, 46.34 s, 10.34 tr. b., 3.45 m/s

  123. Jumping Open II, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  124. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  125. (1) Bannyho zkouška, Cody z Josefovské pevnosti: 2/20, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  126. (1) Bannyho zkouška, Enchanteur Lago Benea: 5/13, 39.17 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  127. (2) Cargova zkouška, Enchanteur Lago Benea: 4/13, 39.33 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  128. (2) Cargova zkouška, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  129. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  130. AGILITY, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  131. JUMPING, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  132. LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  133. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  134. Agility 1 L, Enchanteur Lago Benea: 6/35, 44.06 s, 1.06 tr. b., 3.63 m/s

  135. Agility 1 L, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  136. Finálový běh L, Enchanteur Lago Benea: 12/18, 52.71 s, 19.71 tr. b., 3.07 m/s

  137. Jumping 1 L, Enchanteur Lago Benea: 16/37, 51.19 s, 15.19 tr. b., 3.09 m/s

  138. Jumping 1 L, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  139. Zkouška 1 LA1, Enchanteur Lago Benea: 1/12, 41.74 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  140. Zkouška 1 LA2, Cody z Josefovské pevnosti: 6/16, 41.62 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  141. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  142. AGILITY L, Enchanteur Lago Benea: 5/39, 56.27 s, 9.27 tr. b., 3.52 m/s

  143. AGILITY L, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  144. JUMPING L, Cody z Josefovské pevnosti: 8/39, 39.76 s, 5.76 tr. b., 3.85 m/s

  145. JUMPING L, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  146. ZKOUŠKA LA1, Enchanteur Lago Benea: 8/14, 45.45 s, 10.45 tr. b., 3.26 m/s

  147. ZKOUŠKA LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  148. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  149. SO - Acana agility L, Cody z Josefovské pevnosti: 6/43, 40.07 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  150. SO - Acana agility L, Enchanteur Lago Benea: 17/43, 45.66 s, 9.66 tr. b., 3.48 m/s

  151. SO - Acana jumping L, Enchanteur Lago Benea: 15/46, 41.13 s, 12.13 tr. b., 3.6 m/s

  152. SO - Acana jumping L, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  153. SO - zkouška LA1 LA1, Enchanteur Lago Benea: 5/16, 41.35 s, 5.0 tr. b., 3.19 m/s

  154. SO - zkouška LA2 LA2, Cody z Josefovské pevnosti: 4/20, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  155. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  156. 1. zk LA1, Enchanteur Lago Benea: 3/10, 36.56 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  157. 1. zk LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  158. 2. zk LA1, Enchanteur Lago Benea: 1/10, 47.54 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  159. 2. zk LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  160. Jumping - L, Cody z Josefovské pevnosti: 10/24, 47.37 s, 13.37 tr. b., 3.5 m/s

  161. Jumping - L, Enchanteur Lago Benea: 17/24, 61.55 s, 32.55 tr. b., 2.7 m/s

  162. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  163. Agility - Ne, Enchanteur Lago Benea: 5/32, 58.9 s, 17.9 tr. b., 2.75 m/s

  164. Agility - Ne, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  165. Jumping - Ne, Enchanteur Lago Benea: 7/32, 48.92 s, 15.92 tr. b., 3.23 m/s

  166. Jumping - Ne, Cody z Josefovské pevnosti: 8/32, 53.35 s, 30.35 tr. b., 2.96 m/s

  167. ZkA - Ne, Enchanteur Lago Benea: 2/7, 34.99 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  168. ZkA - Ne, Cody z Josefovské pevnosti: 8/18, 34.61 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  169. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  170. Agility L, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  171. Agility L, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  172. Jumping L, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  173. Jumping L, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  174. Zkouška LA1, Enchanteur Lago Benea: 2/8, 54.84 s, 5.0 tr. b., 3.1 m/s

  175. Zkouška LA2, Cody z Josefovské pevnosti: 3/10, 53.14 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  176. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  177. Agility, Enchanteur Lago Benea: 11/44, 51.74 s, 7.74 tr. b., 3.48 m/s

  178. Jumping, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  179. ZkA, Enchanteur Lago Benea: Diskvalifikován

  180. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  181. 1. Zkouška A2 LA2, Cody z Josefovské pevnosti: 5/13, 48.29 s, 13.29 tr. b., 3.52 m/s

  182. 2. Zkouška A2 LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  183. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  184. LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  185. LA2 I., Cody z Josefovské pevnosti: 3/31, 48.6 s, 0.6 tr. b., 3.54 m/s

  186. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  187. 1. zkouška LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  188. 2. zkouška LA2, Cody z Josefovské pevnosti: 6/25, 42.78 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  189. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  190. AGILITY, Cody z Josefovské pevnosti: 14/48, 60.92 s, 27.92 tr. b., 2.89 m/s

  191. JUMPING, Cody z Josefovské pevnosti: 12/48, 46.28 s, 5.28 tr. b., 3.67 m/s

  192. LA2, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  193. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  194. (Ne-1) Faustova zkouška, Cody z Josefovské pevnosti: 2/10, 50.81 s, 9.81 tr. b., 3.19 m/s

  195. (Ne-2) Harryho memoriál, Cody z Josefovské pevnosti: 2/9, 47.75 s, 4.75 tr. b., 3.33 m/s

  196. Ratenice - Babí léto + 4. Agility Collie Cup + 3. Vousatý pohár, 25. 08. 2013

  197. Babí léto - AGI L, Cody z Josefovské pevnosti: 10/36, 46.66 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  198. Babí léto - JUMP L, Cody z Josefovské pevnosti: 4/36, 41.09 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  199. Louny - Závody agility "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 29. 06. 2013

  200. Agility, Cody z Josefovské pevnosti: 4/23, 54.0 s, 2.0 tr. b., 3.5 m/s

  201. Jumping, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  202. Jumping Kolie, Cody z Josefovské pevnosti: 3/11, 45.36 s, 7.36 tr. b., 3.4 m/s

  203. Zka, Cody z Josefovské pevnosti: 1/10, 47.17 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  204. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  205. So-, Cody z Josefovské pevnosti: 6/22, 35.25 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  206. So-Agility, Cody z Josefovské pevnosti: 15/44, 51.72 s, 16.72 tr. b., 3.09 m/s

  207. So-Jumping, Cody z Josefovské pevnosti: 16/45, 41.95 s, 10.95 tr. b., 3.58 m/s

  208. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  209. Agility, Cody z Josefovské pevnosti: 11/43, 56.87 s, 26.87 tr. b., 3.34 m/s

  210. Jumping, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  211. Zka, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  212. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 20. 04. 2013

  213. 1. Zk. Jumping, Cody z Josefovské pevnosti: 4/17, 31.65 s, 7.65 tr. b., 4.17 m/s

  214. 2. Zk. Jumping, Cody z Josefovské pevnosti: 5/17, 41.02 s, 13.02 tr. b., 3.07 m/s

  215. Zkouška Agility, Cody z Josefovské pevnosti: 1/17, 40.08 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  216. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  217. Zkouška 1 LA1, Cody z Josefovské pevnosti: 5/15, 27.21 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  218. Zkouška 2 LA1, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  219. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 03. 03. 2013

  220. agility L, Cody z Josefovské pevnosti: 13/39, 67.05 s, 32.05 tr. b., 2.68 m/s

  221. jumping L, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  222. zkouška LA1, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  223. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 02. 12. 2012

  224. 1. zkouška LA1, Cody z Josefovské pevnosti: 10/21, 43.08 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  225. 2. zkouška LA1, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  226. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  227. AGILITY, Cody z Josefovské pevnosti: 21/48, 44.93 s, 7.93 tr. b., 3.54 m/s

  228. JUMPING, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  229. LA1, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  230. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2012

  231. 1. zkouška LA1, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  232. 2. zkouška LA1, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  233. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  234. Agility - sobota, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  235. Jumping - neděle, Cody z Josefovské pevnosti: 24/46, 48.71 s, 15.71 tr. b., 3.18 m/s

  236. Jumping - sobota, Cody z Josefovské pevnosti: 20/45, 67.53 s, 28.53 tr. b., 2.46 m/s

  237. Zkouška - neděle, Cody z Josefovské pevnosti: 5/15, 43.6 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  238. Zkouška - sobota, Cody z Josefovské pevnosti: 6/18, 39.37 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  239. Česká Lípa - Babí léto (+ 3. ACC, Š KCHBO, Vousatý pohár), 02. 09. 2012

  240. Agility L, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  241. Jumping L, Cody z Josefovské pevnosti: 26/38, 52.91 s, 14.91 tr. b., 3.18 m/s

  242. Louny - Závody agility Horké léto a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých kolií, 05. 07. 2012

  243. Agility, Cody z Josefovské pevnosti: 7/22, 48.29 s, 10.29 tr. b., 3.31 m/s

  244. Jumping, Cody z Josefovské pevnosti: 15/22, 51.24 s, 22.24 tr. b., 3.2 m/s

  245. ZkA, Cody z Josefovské pevnosti: 3/7, 32.13 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  246. Nymburk - Nymburk Cup, 03. 06. 2012

  247. agility open large L, Cody z Josefovské pevnosti: 3/35, 48.05 s, 2.05 tr. b., 3.62 m/s

  248. jumping large L, Cody z Josefovské pevnosti: 12/37, 53.34 s, 12.34 tr. b., 3.43 m/s

  249. nymburské zkoušky LA1 LA1, Cody z Josefovské pevnosti: 7/15, 37.36 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  250. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  251. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Cody z Josefovské pevnosti: 2/15, 35.67 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  252. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Cody z Josefovské pevnosti: 11/39, 44.8 s, 11.8 tr. b., 3.17 m/s

  253. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Cody z Josefovské pevnosti: 25/39, 62.51 s, 34.51 tr. b., 2.51 m/s

  254. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 22. 04. 2012

  255. 1. Zk. Jumping, Cody z Josefovské pevnosti: 11/25, 44.7 s, 17.7 tr. b., 3.09 m/s

  256. 2. Zk. Jumping, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  257. Zkouška Agility, Cody z Josefovské pevnosti: 10/24, 59.9 s, 10.0 tr. b., 2.75 m/s

  258. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  259. So-Agility L, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  260. So-Jumping L, Cody z Josefovské pevnosti: 24/64, 53.5 s, 25.5 tr. b., 2.86 m/s

  261. So- LA1, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  262. Louny - "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 02. 07. 2011

  263. Jumping I., Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován

  264. Zkouška, Cody z Josefovské pevnosti: Diskvalifikován