Cz En

Lucie Bidlová

  1. Číslo: 003357
  2. OSA: Dingo
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2012
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 058211 (M), A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje

  2. 009613 (XS), Jessica Žlutá řeka

  3. 083514 (ML), Triss

  4. 086318 (ML), Bee Free Crazy Beautiful

  5. 010019 (M), Ember Ellin Bellamoon

  6. 021121 (M), A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki

Výsledky

  1. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  2. Agility 1 M, Ember Ellin Bellamoon: 1/64, 41.38 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  3. Agility 1 ML, Triss: Diskvalifikován

  4. Agility 2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  5. Agility 2 ML, Triss: Diskvalifikován

  6. Jumping 1 M, Ember Ellin Bellamoon: 2/64, 33.66 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  7. Jumping 1 ML, Triss: Diskvalifikován

  8. Jumping 2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  9. Jumping 2 ML, Triss: 6/43, 34.94 s, 5.0 tr. b., 6.3 m/s

  10. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  11. 1. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 1/9, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  12. 1. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 1/9, 37.17 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  14. 2. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  15. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  16. QA4 Agility, Ember Ellin Bellamoon: 10/44, 42.01 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  17. QA5 Agility, Ember Ellin Bellamoon: 2/42, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  18. QA6 Agility, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  19. QJ4 Jumping, Ember Ellin Bellamoon: 2/44, 38.66 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  20. QJ5 Jumping, Ember Ellin Bellamoon: 6/44, 37.51 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  21. QJ6 Jumping, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  22. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  23. Agility "OdJanči" ML, Triss: Diskvalifikován

  24. Agility "t-shock" M, Ember Ellin Bellamoon: 2/23, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  25. Jumping A2,A3 "FIRSTANIMAL" ML, Triss: 6/7, 29.73 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  26. Jumping "FIRSTANIMAL" A2,A3 M, Ember Ellin Bellamoon: 2/17, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  27. Zkouška "Collalloc" ML2, Triss: 1/4, 41.66 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  28. Zkouška "ZERO" MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  29. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  30. Agility 1 M, Ember Ellin Bellamoon: 1/72, 41.73 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  31. Agility 1 ML, Triss: 21/45, 51.38 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  32. Agility 2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  33. Agility 2 ML, Triss: Diskvalifikován

  34. Jumping 1 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  35. Jumping 1 ML, Triss: Diskvalifikován

  36. Jumping 2 M, Ember Ellin Bellamoon: 3/69, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  37. Jumping 2 ML, Triss: 15/43, 40.51 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  38. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/22, 06. 05. 2022

  39. Zkouška M A3 - I., Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  40. Zkouška M A3 - II. , Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  41. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  42. Zkouška M A3 I, Ember Ellin Bellamoon: 1/7, 44.04 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  43. Zkouška M A3 II, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  44. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  45. QA1 Agility, Ember Ellin Bellamoon: 23/64, 44.24 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  46. QA2 Agility, Ember Ellin Bellamoon: 17/64, 42.7 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  47. QA3 Agility, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  48. QJ1 Jumping, Ember Ellin Bellamoon: 23/64, 38.01 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  49. QJ2 Jumping, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  50. QJ3 Jumping, Ember Ellin Bellamoon: 8/48, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  51. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  52. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 7/10, 41.85 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  53. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  54. 1. jumping M veteráni, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/4, 22.69 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  55. 2. jumping M veteráni, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/4, 22.85 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  56. Agility Open M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  57. Agility Open ML, Triss: Diskvalifikován

  58. Jumping Open M, Ember Ellin Bellamoon: 1/18, 31.15 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  59. Jumping Open ML, Triss: Diskvalifikován

  60. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  61. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  62. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  63. Jumping 1 - M, Ember Ellin Bellamoon: 2/12, 32.57 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  64. Jumping 1 - ML, Triss: 3/10, 33.49 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  65. Jumping 2 - M, Ember Ellin Bellamoon: 2/12, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  66. Jumping 2 - ML, Triss: 2/10, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  67. Jumping 3 - M, Ember Ellin Bellamoon: 2/12, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  68. Jumping 3 - ML, Triss: Diskvalifikován

  69. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  70. 1. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 2/9, 39.91 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  71. 2. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  72. 3. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  73. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  74. 1. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 2/14, 27.55 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  75. 1. Jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  76. 2. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 2/14, 27.97 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  77. 2. Jumping ML, Triss: 3/10, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  78. 3. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  79. 3. Jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  80. 4. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 2/13, 27.68 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  81. 4. Jumping ML, Triss: 1/10, 27.2 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  82. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  83. Czech Imp Jump Medium, Ember Ellin Bellamoon: 5/18, 21.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  84. Czech Imp Jump MiniLarge, Triss: 4/16, 24.52 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  85. Jumping 1 - Medium, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  86. Jumping 1 - MiniLarge, Triss: Diskvalifikován

  87. Jumping 2 - Medium, Ember Ellin Bellamoon: 5/18, 39.65 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  88. Jumping 2 - MiniLarge, Triss: 4/16, 47.16 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  89. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  90. Agility I 300, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  91. Agility I 500, Triss: 6/26, 44.56 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  92. Agility II 300, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  93. Agility III 300, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  94. Agility III 500, Triss: 7/25, 45.13 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  95. Jumping I 300, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  96. Jumping I 500, Triss: Diskvalifikován

  97. Jumping II 300, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  98. Jumping II 500, Triss: 10/26, 41.05 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  99. Jumping III 300, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  100. Jumping III 500, Triss: 1/22, 44.08 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  101. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  102. 1. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  103. 1. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  104. 2. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 1/4, 37.13 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  105. 2. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  106. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  107. 1.zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  108. 2.zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  109. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  110. 1.zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  111. 2.zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 2/7, 42.43 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  112. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  113. 1. Zkouška MLA2, Triss: 2/4, 39.79 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  114. 2. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  115. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  116. 1. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  117. 1. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  118. 2. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  119. 2. Zkouška MLA2, Triss: 1/3, 29.12 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  120. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  121. 1. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 1/7, 41.05 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  122. 2. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  123. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  124. III. jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 1/12, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  125. III. jumping ML, Triss: 1/7, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  126. II. jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 3/12, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  127. II. jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  128. I. jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 2/12, 24.29 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  129. I. jumping ML, Triss: 1/7, 23.81 s, 0.0 tr. b., 6.26 m/s

  130. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  131. 1. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  132. 2. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  133. 3. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  134. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  135. Agility Open M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  136. Agility Open ML, Triss: 2/4, 36.71 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  137. Agility Veteráni M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/3, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  138. Jumping Open M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  139. Jumping Open ML, Triss: Diskvalifikován

  140. Jumping Veteráni M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/3, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  141. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: 3/6, 38.13 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  142. Zkouška MLA2, Triss: 1/2, 34.62 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  143. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  144. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M, Ember Ellin Bellamoon: 1/24, 41.6 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  145. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” ML, Triss: Diskvalifikován

  146. Jumping FirstAnimal M, Ember Ellin Bellamoon: 2/25, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  147. Jumping FirstAnimal ML, Triss: 10/23, 33.5 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  148. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. ML, Triss: 1/3, 34.56 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  149. Zkouška A3 Josera M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  150. Praha - Hostivař - II. Mistrovství ČR Kooikerhondje, 25. 09. 2021

  151. Agility MR medium, Ember Ellin Bellamoon: 2/10, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  152. Jumping MR medium, Ember Ellin Bellamoon: 1/10, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  153. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  154. Agility Individual, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  155. Agility Squads as Individual, Ember Ellin Bellamoon: 4/73, 42.46 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  156. Jumping Individual, Ember Ellin Bellamoon: 7/72, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  157. Jumping Squads as Individual, Ember Ellin Bellamoon: 5/73, 37.95 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  158. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  159. Agility Light - Časopis Psí Sporty M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  160. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML, Triss: Diskvalifikován

  161. Agility Spokojenypes.cz M, Ember Ellin Bellamoon: 2/19, 39.72 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  162. Agility Spokojenypes.cz ML, Triss: Diskvalifikován

  163. Jelení Jumping Short M, Ember Ellin Bellamoon: 14/21, 23.53 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  164. Jelení Jumping Short ML, Triss: 9/21, 22.25 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  165. Jelení Jumping Short XS, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/4, 24.6 s, 50.0 tr. b., 4.8 m/s

  166. PetExpert Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 2/21, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  167. PetExpert Jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  168. PetExpert Jumping XS, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  169. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  170. 1. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 3/18, 27.2 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  171. 1. Jumping ML, Triss: 4/15, 30.31 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  172. 1. Jumping Veteráni XS, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/9, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  173. 2. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 5/18, 26.92 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  174. 2. Jumping ML, Triss: 9/15, 29.99 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  175. 2. Jumping Veteráni XS, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/9, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  176. 3. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 5/18, 27.17 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  177. 3. Jumping ML, Triss: 1/15, 27.18 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  178. 3. Jumping Veteráni XS, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/7, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  179. 4. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 3/18, 26.29 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  180. 4. Jumping ML, Triss: 2/15, 26.16 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  181. 4. Jumping Veteráni XS, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/7, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  182. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  183. 1. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  184. 2. Zkouška MA3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  185. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  186. Zkouška MA3 I., Ember Ellin Bellamoon: 1/2, 41.66 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  187. Zkouška MA3 II., Ember Ellin Bellamoon: 1/2, 43.7 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  188. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  189. Agility 1 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  190. Agility 2 M, Ember Ellin Bellamoon: 21/41, 48.99 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  191. Agility 3 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  192. Agility 4 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  193. FARMINA Grand finale M, Ember Ellin Bellamoon: 17/24, 42.67 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  194. Jumping 1 M, Ember Ellin Bellamoon: 6/45, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  195. Jumping 2 M, Ember Ellin Bellamoon: 9/42, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  196. Zkouška MA2, Ember Ellin Bellamoon: 1/7, 43.43 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  197. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  198. 1. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  199. 1. Jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  200. 2. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  201. 2. Jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  202. 3. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 2/15, 25.8 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  203. 3. Jumping ML, Triss: 3/10, 25.34 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  204. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  205. Agility 1 M, Ember Ellin Bellamoon: 2/61, 41.2 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  206. Agility 1 ML, Triss: Diskvalifikován

  207. Agility 2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  208. Jumping 1 M, Ember Ellin Bellamoon: 2/62, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  209. Jumping 1 ML, Triss: Diskvalifikován

  210. Jumping 2 M, Ember Ellin Bellamoon: 2/51, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  211. Jumping 2 ML, Triss: Diskvalifikován

  212. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  213. 1. zkouška A2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  214. 1. zkouška A2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  215. 1. zkouška A2 ML, Triss: Diskvalifikován

  216. 1. zkouška A2 ML, Triss: Diskvalifikován

  217. 2. zkouška A2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  218. 2. zkouška A2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  219. 2. zkouška A2 ML, Triss: 2/3, 42.37 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  220. 2. zkouška A2 ML, Triss: 2/3, 42.37 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  221. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  222. 1. Zkouška MA2, Ember Ellin Bellamoon: 2/7, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  223. 1. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  224. 2. Zkouška MA2, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  225. 2. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  226. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  227. II. Zk MA2, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  228. I. Zk MA2, Ember Ellin Bellamoon: 1/5, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  229. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  230. 1. Agility M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  231. 1. Agility M, A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki: Diskvalifikován

  232. 1. Agility ML, Triss: Diskvalifikován

  233. 1. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 5/22, 31.29 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  234. 1. Jumping M, A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki: Diskvalifikován

  235. 1. Jumping ML, Triss: 5/7, 31.58 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  236. 2. Agility M, Ember Ellin Bellamoon: 8/22, 31.99 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  237. 2. Agility M, A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki: 9/22, 35.26 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  238. 2. Agility ML, Triss: Diskvalifikován

  239. 2. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 4/21, 21.74 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  240. 2. Jumping M, A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki: 10/21, 26.35 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  241. 2. Jumping ML, Triss: 1/7, 21.07 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  242. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  243. 1. Zkouška MA2, Ember Ellin Bellamoon: 2/5, 33.85 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  244. 1. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  245. 2. Zkouška MA2, Ember Ellin Bellamoon: 1/5, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  246. 2. Zkouška MLA2, Triss: 1/3, 38.85 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  247. 3. Zkouška MA2, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  248. 3. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  249. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  250. Czech Imp Jump MiniLarge, Triss: 5/16, 21.11 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  251. Jumping 1 - MiniLarge, Triss: 5/16, 36.9 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  252. Jumping 2 - MiniLarge, Triss: Diskvalifikován

  253. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  254. Agility Squads as Individual, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 23/72, 51.6 s, 1.6 tr. b., 3.99 m/s

  255. Jumping Squads as Individual, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 47/72, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  256. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  257. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/12, 44.82 s, 6.82 tr. b., 3.59 m/s

  258. Agility ML, Triss: 3/11, 36.82 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  259. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/12, 28.96 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  260. Jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  261. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/2, 45.66 s, 1.66 tr. b., 3.83 m/s

  262. Zkouška MLA2, Triss: 1/2, 34.92 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  263. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  264. 1. Jumping A2/A3, Ember Ellin Bellamoon: 1/13, 22.25 s, 0.0 tr. b., 6.7 m/s

  265. 1. Jumping A2/A3, Triss: 5/10, 27.61 s, 15.0 tr. b., 5.4 m/s

  266. 2. Jumping A2/A3, Ember Ellin Bellamoon: 1/13, 28.91 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  267. 2. Jumping A2/A3, Triss: 6/10, 29.74 s, 15.0 tr. b., 5.65 m/s

  268. 3. jumping A2/A3, Triss: 5/10, 30.46 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  269. 3. jumping A2/A3, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  270. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  271. Zkouška 1, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  272. Zkouška 2, Ember Ellin Bellamoon: 1/5, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  273. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  274. Jumping 1 - M, Ember Ellin Bellamoon: 1/19, 33.36 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  275. Jumping 1 - M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/19, 42.21 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  276. Jumping 1 - ML, Triss: 10/13, 39.02 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  277. Jumping 2 - M, Ember Ellin Bellamoon: 2/18, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  278. Jumping 2 - M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/18, 44.01 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  279. Jumping 2 - ML, Triss: 10/13, 38.57 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  280. Jumping 3 - M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/18, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  281. Jumping 3 - M, Ember Ellin Bellamoon: 5/18, 40.53 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  282. Jumping 3 - ML, Triss: Diskvalifikován

  283. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  284. I. agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  285. I. agility M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  286. I. agility ML, Triss: 14/38, 41.83 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  287. II. agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 12/67, 47.96 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  288. II. agility M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  289. II. agility ML, Triss: Diskvalifikován

  290. II. jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 23/64, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  291. II. jumping M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  292. II. jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  293. I. jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 6/67, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  294. I. jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 37/67, 48.28 s, 7.28 tr. b., 3.91 m/s

  295. I. jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  296. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  297. II. zkouška A2 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  298. I. zkouška A2 M, Ember Ellin Bellamoon: 1/4, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  299. I. zkouška A2 ML, Triss: Diskvalifikován

  300. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  301. Agility ML sobota, Triss: Diskvalifikován

  302. Agility M sobota, Ember Ellin Bellamoon: 8/15, 37.5 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  303. Jumping ML sobota, Triss: 3/7, 37.08 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  304. Jumping M sobota, Ember Ellin Bellamoon: 1/15, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  305. Zkouška MA2 sobota, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  306. Zkouška MLA2 sobota, Triss: Diskvalifikován

  307. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  308. III. jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 3/14, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  309. III. jumping ML, Triss: 1/13, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  310. II. jumping M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  311. II. jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  312. I. jumping M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  313. I. jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  314. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  315. MA2 - 1 běh, Ember Ellin Bellamoon: 3/6, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  316. MA2 - 2 běh, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  317. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  318. 1.běh bez zón, Ember Ellin Bellamoon: 5/26, 19.83 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  319. 1.běh bez zón, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 16/26, 24.09 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  320. 1.běh se zónami, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  321. 1.běh se zónami, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  322. 2.běh bez zón, Ember Ellin Bellamoon: 2/24, 16.16 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  323. 2.běh bez zón, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 13/24, 19.41 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  324. 2.běh se zónami, Ember Ellin Bellamoon: 5/27, 22.75 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  325. 2.běh se zónami, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 10/27, 26.86 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  326. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  327. Agility MA, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  328. Agility MLA, Triss: Diskvalifikován

  329. Jumping MA, Ember Ellin Bellamoon: 1/30, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  330. Jumping MLA, Triss: Diskvalifikován

  331. Zkouška MA2, Ember Ellin Bellamoon: 5/11, 39.55 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  332. Zkouška MLA2, Triss: Diskvalifikován

  333. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  334. 1. Zkouška A2 M, Ember Ellin Bellamoon: 1/6, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  335. 1. Zkouška A2 ML, Triss: Diskvalifikován

  336. 2. Zkouška A2 M, Ember Ellin Bellamoon: 1/6, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  337. 2. Zkouška A2 ML, Triss: Diskvalifikován

  338. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  339. 1.zkouška MA2, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  340. 2.zkouška MA2, Ember Ellin Bellamoon: 1/3, 31.1 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  341. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  342. Druhá zkouška, Ember Ellin Bellamoon: 1/4, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  343. První zkouška, Ember Ellin Bellamoon: 1/4, 27.07 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  344. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  345. Druhá zkouška, Ember Ellin Bellamoon: 2/3, 21.98 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  346. První zkouška, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  347. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  348. Jumping I, Triss: 1/21, 28.8 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  349. Jumping I, Ember Ellin Bellamoon: 2/16, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  350. Jumping I, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/16, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  351. Jumping II, Triss: 3/21, 30.51 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  352. Jumping II, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/16, 38.55 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  353. Jumping II, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  354. Jumping III, Triss: 1/21, 29.91 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  355. Jumping III, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/16, 34.86 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  356. Jumping III, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  357. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  358. Druhá zkouška, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  359. První zkouška, Ember Ellin Bellamoon: 1/5, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  360. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  361. Jump Zk MA1 I., Ember Ellin Bellamoon: 2/7, 25.75 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  362. Jump Zk MA1 II., Ember Ellin Bellamoon: 1/7, 26.72 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  363. Jump Zk MLA2 I., Triss: Diskvalifikován

  364. Jump Zk MLA2 II., Triss: Diskvalifikován

  365. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  366. Czech Imp Jump Medium, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  367. Jumping 1 - Medium, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  368. Jumping 2 - Medium, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  369. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  370. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/25, 45.94 s, 5.94 tr. b., 3.92 m/s

  371. Agility M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  372. Agility ML, Triss: Diskvalifikován

  373. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 2/25, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  374. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/25, 31.83 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  375. Jumping ML, Triss: Diskvalifikován

  376. Zkouška A1 M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  377. Zkouška A2 ML, Triss: Diskvalifikován

  378. Zkouška A3 M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/8, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  379. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  380. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/16, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  381. Agility M, Ember Ellin Bellamoon: 10/16, 30.16 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  382. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: 1/16, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  383. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/16, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  384. Zkouska MA1, Ember Ellin Bellamoon: 1/4, 31.17 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  385. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  386. Agility Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  387. Agility Squads as Individual, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  388. Jumping Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 19/69, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  389. Jumping Squads as Individual, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 20/69, 47.5 s, 6.5 tr. b., 4.38 m/s

  390. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  391. MA3 - I., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  392. MA3 - II., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  393. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  394. Jumping 1 - M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  395. Jumping 1 - ML, Triss: 1/8, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  396. Jumping 2 - M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  397. Jumping 2 - ML, Triss: 2/8, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  398. Jumping 3 - M, Ember Ellin Bellamoon: 1/10, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  399. Jumping 3 - ML, Triss: 1/8, 27.08 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  400. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  401. 1.zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/6, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  402. 1.zkouška, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  403. 2.zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/6, 44.29 s, 6.29 tr. b., 3.88 m/s

  404. 2.zkouška, Ember Ellin Bellamoon: 5/8, 33.41 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  405. Jumping Light, Ember Ellin Bellamoon: 1/9, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  406. Jumping Standard, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/16, 31.61 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  407. Jumping Standard, Triss: 5/15, 29.74 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  408. Jumping Standard, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  409. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  410. Ne. - Agility II. M, Ember Ellin Bellamoon: 26/52, 40.46 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  411. Ne. - Jumping II. M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  412. So. - Agility I. M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  413. So. - Jumping I. M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  414. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  415. II. zkouška MA1, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  416. I. zkouška MA1, Ember Ellin Bellamoon: 2/6, 30.68 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  417. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  418. 1.Zkouška MA1, Ember Ellin Bellamoon: 3/4, 33.75 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  419. 1.Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  420. 2.Zkouška MA1, Ember Ellin Bellamoon: 1/4, 30.14 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  421. 2.Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  422. Jumping MA1, Ember Ellin Bellamoon: 1/4, 19.8 s, 0.0 tr. b., 6.26 m/s

  423. Jumping MA2+MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/8, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  424. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  425. Agility finale medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/7, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  426. Nedele Jumping medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/22, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  427. Nedele Jumping medium, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  428. Nedele zkouska MA1, Ember Ellin Bellamoon: 2/6, 26.93 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  429. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  430. QA1 agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 29/61, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  431. QA1 agility, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  432. QA2 agility, Ember Ellin Bellamoon: 25/60, 43.84 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  433. QA2 agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  434. QA3 agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 30/60, 44.86 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  435. QA3 agility, Ember Ellin Bellamoon: 40/60, 47.67 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  436. QJ1 jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  437. QJ1 jumping, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  438. QJ2 jumping, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  439. QJ2 jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  440. QJ3 jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 19/60, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  441. QJ3 jumping, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  442. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  443. Druhá zkouška MA1, Ember Ellin Bellamoon: 3/6, 33.34 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  444. První zkouška MA1, Ember Ellin Bellamoon: 3/6, 30.09 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  445. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  446. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/8, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  447. Jumping M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  448. Zkouška MA1 I, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  449. Zkouška MA1 II, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  450. Zkouška MA3 I, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 44.86 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  451. Zkouška MA3 II, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/3, 48.18 s, 5.18 tr. b., 4.19 m/s

  452. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  453. Agility I, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 12/88, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  454. Agility I, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  455. Agility II, Ember Ellin Bellamoon: 41/84, 50.74 s, 21.74 tr. b., 3.78 m/s

  456. Agility II, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  457. Jumping I, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 35/87, 36.46 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  458. Jumping I, Ember Ellin Bellamoon: 50/87, 37.17 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  459. Jumping II, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 19/87, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  460. Jumping II, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  461. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  462. 2. zkouška MA1, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  463. I. zkouška MA1, Ember Ellin Bellamoon: 4/6, 34.55 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  464. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  465. Agility open M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/28, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  466. Agility open M, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  467. Jumping open M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/28, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  468. Jumping open M, Ember Ellin Bellamoon: 2/28, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  469. Zkouška MA1, Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  470. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  471. MA1 I., Ember Ellin Bellamoon: 5/5, 31.74 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  472. MA1 II., Ember Ellin Bellamoon: 4/5, 31.8 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  473. MA1 III., Ember Ellin Bellamoon: Diskvalifikován

  474. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  475. Zkouška LA2 I, Triss: Diskvalifikován

  476. Zkouška LA2 II, Triss: Diskvalifikován

  477. Zkouška MA3 I, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  478. Zkouška MA3 II, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  479. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  480. II. zkouška LA2, Triss: 5/17, 43.32 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  481. I. zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  482. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  483. Zkouška III. LA2, Triss: 11/19, 40.19 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  484. Zkouška II. LA2, Triss: 5/19, 34.31 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  485. Zkouška I. LA2, Triss: 15/19, 33.28 s, 20.0 tr. b., 5.17 m/s

  486. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  487. Agility open L, Triss: 6/20, 38.02 s, 20.0 tr. b., 5.0 m/s

  488. Agility open M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/15, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  489. Agility Special kříženci L, Triss: Diskvalifikován

  490. Jumping open L, Triss: 2/20, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  491. Jumping open M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/15, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  492. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  493. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/42, 46.46 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  494. Agility DRUZSTVA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/43, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  495. Agility DRUZSTVA, Triss: Diskvalifikován

  496. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 17/43, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  497. Jumping, Triss: Diskvalifikován

  498. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 16/43, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  499. Jumping DRUZSTVA, Triss: Diskvalifikován

  500. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  501. A2 LA2, Triss: Diskvalifikován

  502. A3 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  503. Agility L, Triss: 1/16, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  504. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  505. Jumping L, Triss: 5/17, 39.39 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  506. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/14, 43.61 s, 5.61 tr. b., 3.92 m/s

  507. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  508. JUMPING 1 L, Triss: 12/24, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  509. JUMPING 1 M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/12, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  510. JUMPING 2 L, Triss: 8/24, 34.83 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  511. JUMPING 2 M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/12, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  512. Zkouška 2 LA2, Triss: Diskvalifikován

  513. Zkouška 2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 40.29 s, 2.29 tr. b., 3.9 m/s

  514. Zkouška LA2, Triss: 2/11, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  515. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  516. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  517. Agility II. L, Triss: 27/92, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  518. Agility II. M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/48, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  519. Agility I. L, Triss: 44/94, 45.38 s, 19.38 tr. b., 4.01 m/s

  520. Agility I. M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/48, 42.92 s, 16.92 tr. b., 3.96 m/s

  521. Jumping II. L, Triss: Diskvalifikován

  522. Jumping II. M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/49, 38.19 s, 0.19 tr. b., 4.19 m/s

  523. Jumping I. L, Triss: 21/94, 35.85 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  524. Jumping I. M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/48, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  525. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  526. Agility_, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/19, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  527. Agility_, Triss: Diskvalifikován

  528. Jumping_, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/19, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  529. Jumping_, Triss: Diskvalifikován

  530. Zkouška - LA2, Triss: Diskvalifikován

  531. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  532. I Agility Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/69, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  533. I Agility Open, Triss: 33/139, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  534. II Agility Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 17/66, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  535. II Agility Open, Triss: Diskvalifikován

  536. II Jumping Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 30/66, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  537. II Jumping Open, Triss: 61/135, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  538. I Jumping Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 15/69, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  539. I Jumping Open, Triss: Diskvalifikován

  540. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  541. Agility Open L, Triss: Diskvalifikován

  542. Agility Open M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/28, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  543. Jumping Open L, Triss: Diskvalifikován

  544. Jumping Open M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/28, 25.09 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  545. Zkoušky LA2, Triss: Diskvalifikován

  546. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  547. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/30, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  548. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/31, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  549. Agility, Triss: Diskvalifikován

  550. Agility, Triss: Diskvalifikován

  551. Finále, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/15, 46.09 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  552. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/31, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  553. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/30, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  554. Jumping, Triss: 10/47, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  555. Jumping, Triss: Diskvalifikován

  556. Zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  557. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  558. Agility, Triss: Diskvalifikován

  559. Jumping, Triss: Diskvalifikován

  560. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  561. Zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  562. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  563. Agility LA sobota, Triss: 14/60, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  564. Agility MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/16, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  565. Jumping LA neděle, Triss: 7/62, 35.21 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  566. Jumping LA sobota, Triss: 6/59, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  567. Jumping MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/15, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  568. Jumping MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/16, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  569. Velké finále LA neděle, Triss: 14/32, 40.92 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  570. Velké finále MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/8, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  571. Zkoušky LA2 neděle, Triss: Diskvalifikován

  572. Zkoušky LA2 sobota, Triss: 10/22, 36.4 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  573. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  574. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  575. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/28, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  576. Agility, Triss: Diskvalifikován

  577. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/28, 31.6 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  578. Jumping, Triss: 10/44, 30.35 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  579. Zkouška LA2, Triss: 10/20, 31.0 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  580. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  581. II. zkouška LA2, Triss: 5/30, 26.41 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  582. I. zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  583. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  584. Czech Imp Jump Large, Triss: Diskvalifikován

  585. Jumping 1 Large, Triss: 8/51, 31.31 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  586. Jumping 2 Large, Triss: Diskvalifikován

  587. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  588. 0, Triss: Diskvalifikován

  589. Okrouhlice, 1. běh, Triss: 7/14, 30.15 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  590. Okrouhlice, 2. běh, Triss: Diskvalifikován

  591. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  592. Agility L, Triss: Diskvalifikován

  593. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/23, 37.72 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  594. Jumping L, Triss: 4/48, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  595. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/23, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  596. Zkouška - LA2, Triss: Diskvalifikován

  597. Zkouška - MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  598. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  599. Jumping II. L, Triss: 7/21, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  600. Jumping II. M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/14, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  601. Jumping I. L, Triss: 3/21, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  602. Jumping I. M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/15, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  603. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  604. Zkouška 1 - LA2, Triss: Diskvalifikován

  605. Zkouška 2 - LA2, Triss: 5/16, 34.55 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  606. Zkouška 3 - LA2, Triss: Diskvalifikován

  607. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  608. Agility družstev, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 25/50, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  609. Agility jednotlivců, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 19/47, 43.09 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  610. Jumping družstev, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 17/50, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  611. Jumping jednotlivců, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 14/47, 32.19 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  612. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  613. AGILITY, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/12, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  614. AGILITY, Triss: 15/40, 46.56 s, 32.56 tr. b., 3.59 m/s

  615. JUMPING LA2, Triss: Diskvalifikován

  616. JUMPING MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 32.23 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  617. LA2, Triss: Diskvalifikován

  618. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  619. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  620. 1.zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/6, 32.31 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  621. 1.zkouška, Triss: Diskvalifikován

  622. 2.zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  623. 2.zkouška, Triss: Diskvalifikován

  624. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/10, 29.24 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  625. Jumping, Triss: 17/32, 35.17 s, 10.17 tr. b., 3.7 m/s

  626. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  627. Agility - Ne, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/50, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  628. Agility - Ne, Triss: Diskvalifikován

  629. Agility - So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  630. Agility - So, Triss: Diskvalifikován

  631. Jumping - Ne, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 14/52, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  632. Jumping - Ne, Triss: Diskvalifikován

  633. Jumping - So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/53, 31.8 s, 0.8 tr. b., 4.06 m/s

  634. Jumping - So, Triss: Diskvalifikován

  635. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  636. Ne-, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 45.96 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  637. Ne-, Triss: Diskvalifikován

  638. Ne-Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/18, 39.42 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  639. Ne-Agility, Triss: Diskvalifikován

  640. Ne-Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/17, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  641. Ne-Jumping, Triss: 4/34, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  642. So-, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  643. So-, Triss: Diskvalifikován

  644. So-Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/16, 40.91 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  645. So-Agility, Triss: Diskvalifikován

  646. So-Jumping, Triss: 1/40, 33.81 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  647. So-Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/17, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  648. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  649. QA4 agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/49, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  650. QA4 agility, Triss: Diskvalifikován

  651. QA5 agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  652. QA5 agility, Triss: Diskvalifikován

  653. QA6 agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  654. QA6 agility, Triss: Diskvalifikován

  655. QJ4 jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 15/48, 32.04 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  656. QJ4 jumping, Triss: Diskvalifikován

  657. QJ5 jumping, Triss: Diskvalifikován

  658. QJ5 jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  659. QJ6 jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 13/49, 32.55 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  660. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  661. 1. běh LA2, Triss: Diskvalifikován

  662. 2. běh LA2, Triss: Diskvalifikován

  663. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  664. QA1 agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  665. QA1 agility, Triss: Diskvalifikován

  666. QA2 agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/67, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  667. QA2 agility, Triss: Diskvalifikován

  668. QA3 agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 14/70, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  669. QA3 agility, Triss: Diskvalifikován

  670. QJ1 jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 13/70, 40.19 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  671. QJ1 jumping, Triss: 56/135, 42.56 s, 13.56 tr. b., 3.67 m/s

  672. QJ2 jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 36/69, 40.99 s, 7.99 tr. b., 4.17 m/s

  673. QJ2 jumping, Triss: 47/135, 38.69 s, 5.69 tr. b., 4.65 m/s

  674. QJ3 jumping, Triss: 45/118, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  675. QJ3 jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  676. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  677. 1.zkouška LA2, Triss: 10/24, 33.03 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  678. 2.zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  679. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  680. III. zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  681. II. zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  682. IV. zkouška LA2, Triss: 6/24, 36.76 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  683. I. zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  684. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  685. Jumping_1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  686. Jumping_1, Triss: Diskvalifikován

  687. Jumping_2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/15, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  688. Jumping_2, Triss: Diskvalifikován

  689. Jumping_3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/15, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  690. Jumping_3, Triss: 20/39, 32.75 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  691. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  692. III. zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  693. II. zkouška LA2, Triss: 3/23, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  694. I. zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  695. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  696. Agility 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/50, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  697. Agility 1, Triss: Diskvalifikován

  698. Agility 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  699. Agility 2, Triss: Diskvalifikován

  700. Jumping 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/50, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  701. Jumping 1, Triss: 33/128, 35.13 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  702. Jumping 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/50, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  703. Jumping 2, Triss: Diskvalifikován

  704. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  705. Agility open L, Triss: Diskvalifikován

  706. Agility open M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/20, 33.47 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  707. Jumping open L, Triss: Diskvalifikován

  708. Jumping open M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/21, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  709. Zkoušky LA2, Triss: 3/14, 41.36 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  710. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  711. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/22, 43.28 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  712. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/22, 44.08 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  713. Agility, Triss: Diskvalifikován

  714. Agility, Triss: Diskvalifikován

  715. FINÁLE, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/15, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  716. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/22, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  717. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/22, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  718. Jumping, Triss: Diskvalifikován

  719. Jumping, Triss: Diskvalifikován

  720. Zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  721. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  722. ZkA. II. LA2, Triss: Diskvalifikován

  723. ZkA. I. LA2, Triss: 3/28, 33.06 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  724. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  725. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/19, 43.1 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  726. Agility, Triss: Diskvalifikován

  727. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/19, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  728. Jumping, Triss: 18/48, 43.98 s, 30.98 tr. b., 3.87 m/s

  729. Zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  730. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/10, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  731. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  732. Czech Imp Jump Large, Triss: 14/43, 17.91 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  733. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  734. Jumping 1 Large, Triss: 10/43, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  735. Jumping 1 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/22, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  736. Jumping 2 Large, Triss: 2/43, 29.42 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  737. Jumping 2 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/22, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  738. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  739. Agility MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/21, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  740. Jumping LA neděle, Triss: Diskvalifikován

  741. Jumping LA sobota, Triss: Diskvalifikován

  742. Jumping MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/22, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  743. Jumping MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/21, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  744. Velké finále MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/9, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  745. Zkoušky LA2 neděle, Triss: Diskvalifikován

  746. Zkoušky LA2 sobota, Triss: 6/24, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  747. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/16, 40.44 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  748. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/15, 45.36 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  749. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  750. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/22, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  751. Agility, Triss: 6/47, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  752. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 10/22, 42.1 s, 7.1 tr. b., 3.9 m/s

  753. Jumping, Triss: Diskvalifikován

  754. Zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  755. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  756. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  757. Czech Imp Jump Large, Triss: 6/49, 21.82 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  758. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/14, 23.21 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  759. Jumping 1 Large, Triss: 6/49, 34.52 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  760. Jumping 1 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  761. Jumping 2 Large, Triss: 25/49, 30.47 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  762. Jumping 2 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/14, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  763. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  764. Czech Imp Jump Large, Triss: Diskvalifikován

  765. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/20, 21.44 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  766. Jumping 1 Large, Triss: Diskvalifikován

  767. Jumping 1 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  768. Jumping 2 Large, Triss: Diskvalifikován

  769. Jumping 2 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/20, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  770. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  771. ZkA II. LA2, Triss: Diskvalifikován

  772. ZkA I. LA2, Triss: Diskvalifikován

  773. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  774. Czech Imp Jump Large, Triss: 5/69, 21.42 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  775. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/21, 22.13 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  776. Jumping 1 Large, Triss: 4/69, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  777. Jumping 1 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/21, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  778. Jumping 2 Large, Triss: 7/69, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  779. Jumping 2 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/21, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  780. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  781. 1. zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  782. 2. zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  783. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  784. Jumping (1), A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/12, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  785. Jumping (1), Triss: Diskvalifikován

  786. Jumping (2), Triss: Diskvalifikován

  787. Zkouška, Triss: Diskvalifikován

  788. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  789. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/18, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  790. Agility, Triss: 10/51, 32.78 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  791. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/18, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  792. Jumping, Triss: Diskvalifikován

  793. Zka - LA2, Triss: Diskvalifikován

  794. Zka - MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  795. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  796. Agility - So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/34, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  797. Agility - So, Triss: 25/66, 38.31 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  798. Jumping - So, Triss: 4/65, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  799. Jumping - So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/34, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  800. ZkA - So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/17, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  801. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  802. Agility L, Triss: Diskvalifikován

  803. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/19, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  804. Jumping L, Triss: 3/30, 30.1 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  805. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/19, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  806. Zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  807. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  808. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  809. Agility družstva, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 27/44, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  810. Agility jednotlivci, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 26/44, 38.75 s, 6.75 tr. b., 4.26 m/s

  811. Jumping družstva, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 19/44, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  812. Jumping jednotlivci, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 15/44, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  813. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  814. Zkouška II. LA2, Triss: Diskvalifikován

  815. Zkouška II. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  816. Zkouška I. LA2, Triss: Diskvalifikován

  817. Zkouška I. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  818. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  819. Agility L, Triss: 9/37, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  820. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/20, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  821. Jumping L, Triss: Diskvalifikován

  822. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/21, 29.15 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  823. Zkouška LA2, Triss: 5/17, 31.46 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  824. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/8, 44.56 s, 5.56 tr. b., 3.5 m/s

  825. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  826. Agility L, Triss: Diskvalifikován

  827. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/9, 41.91 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  828. Jumping L, Triss: Diskvalifikován

  829. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/9, 30.56 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  830. Zk.A LA2, Triss: 2/17, 37.7 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  831. Zk.A MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/6, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  832. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  833. 1. Zka, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/5, 39.27 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  834. 1. Zka, Triss: Diskvalifikován

  835. 2. Zka, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  836. 2. Zka, Triss: Diskvalifikován

  837. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/15, 30.61 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  838. Jumping, Triss: 6/41, 28.13 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  839. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  840. 1.zkouška, Triss: 13/22, 39.93 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  841. 2.zkouška, Triss: Diskvalifikován

  842. Jumping Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/6, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  843. Jumping Open, Triss: 7/35, 30.97 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  844. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  845. QA5 Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  846. QA6 Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 20/78, 48.18 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  847. QJ5 Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 12/74, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  848. QJ6 Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 17/79, 39.41 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  849. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  850. Agility So Large, Triss: 21/42, 44.76 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  851. Agility So Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/17, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  852. Finale Ne Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  853. Jumping Ne Large, Triss: Diskvalifikován

  854. Jumping Ne Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  855. Jumping So Large, Triss: Diskvalifikován

  856. Jumping So Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  857. LA2 Ne, Triss: Diskvalifikován

  858. LA2 So, Triss: Diskvalifikován

  859. Mistrovské Agility Large, Triss: Diskvalifikován

  860. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  861. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/14, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  862. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Triss: 6/38, 37.9 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  863. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/14, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  864. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Triss: 17/34, 37.13 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  865. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/7, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  866. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Triss: Diskvalifikován

  867. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  868. A2 LA2, Triss: 5/9, 35.37 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  869. Jumping L L, Triss: Diskvalifikován

  870. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  871. 1.zkouška LA2, Triss: 2/20, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  872. 2.zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  873. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  874. Jarní závody agility 2016, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  875. Jarní závody agility 2016, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/20, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  876. Jarní závody agility 2016, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/20, 36.05 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  877. Jarní závody agility 2016, Triss: Diskvalifikován

  878. Jarní závody agility 2016, Triss: Diskvalifikován

  879. Jarní závody agility 2016, Triss: Diskvalifikován

  880. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  881. QA1 Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 12/88, 48.73 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  882. QA2 Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 12/82, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  883. QJ1 Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 21/88, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  884. QJ2 Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  885. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  886. Agility I, Triss: Diskvalifikován

  887. Agility II, Triss: Diskvalifikován

  888. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  889. Zkouska LA2 1, Triss: 5/35, 38.24 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  890. Zkouska LA2 2, Triss: Diskvalifikován

  891. Zkouska MA3 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/11, 42.98 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  892. Zkouska MA3 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/11, 45.02 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  893. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 04. 2016

  894. agility zkouška 1 LA2, Triss: Diskvalifikován

  895. agility zkouška 1 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/5, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  896. agility zkouška 2 LA2, Triss: Diskvalifikován

  897. agility zkouška 2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  898. jumping L, Triss: 12/39, 36.14 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  899. jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/17, 32.24 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  900. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  901. Agility LA, Triss: 6/38, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  902. Agility MA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/24, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  903. Jumping LA, Triss: Diskvalifikován

  904. Jumping MA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/24, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  905. Zkouška LA2, Triss: Diskvalifikován

  906. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/9, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  907. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  908. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/21, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  909. Agility, Triss: 20/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  910. Agility 2, Triss: 19/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  911. Agility 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 19/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  912. Finále, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/13, 40.35 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  913. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/21, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  914. Jumping, Triss: 47/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  915. Jumping 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/20, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  916. Jumping 2, Triss: 40/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  917. Zkouška, Triss: 16/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  918. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  919. Zkouska III LA2, Triss: 7/23, 46.68 s, 19.68 tr. b., 3.58 m/s

  920. Zkouska II LA2, Triss: Diskvalifikován

  921. Zkouska I LA2, Triss: Diskvalifikován

  922. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  923. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/23, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  924. Agility, Triss: Diskvalifikován

  925. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/23, 31.16 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  926. Jumping, Triss: Diskvalifikován

  927. Zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/12, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  928. Zkouška, Triss: Diskvalifikován

  929. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  930. Czech Imp Jump Large, Triss: Diskvalifikován

  931. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/26, 24.29 s, 1.29 tr. b., 4.12 m/s

  932. Jumping 1 Large, Triss: 4/54, 34.76 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  933. Jumping 1 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/26, 33.65 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  934. Jumping 2 Large, Triss: Diskvalifikován

  935. Jumping 2 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/26, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  936. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  937. Agility LA sobota, Triss: Diskvalifikován

  938. Jumping LA neděle, Triss: 51/65, 35.3 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  939. Jumping LA sobota, Triss: Diskvalifikován

  940. Zkoušky LA2 neděle, Triss: 12/28, 37.36 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  941. Zkoušky LA2 sobota, Triss: Diskvalifikován

  942. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  943. Agility MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  944. Jumping MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  945. Jumping MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  946. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  947. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  948. agility, Triss: 6/51, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  949. jumping, Triss: Diskvalifikován

  950. zkouška, Triss: 5/19, 39.58 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  951. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  952. Czech Imp Jump Large, Triss: Diskvalifikován

  953. Jumping 1 Large, Triss: Diskvalifikován

  954. Jumping 2 Large, Triss: Diskvalifikován

  955. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  956. Czech Imp Jump Large, Triss: Diskvalifikován

  957. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/23, 23.93 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  958. Jumping 1 Large, Triss: Diskvalifikován

  959. Jumping 1 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/24, 34.44 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  960. Jumping 2 Large, Triss: Diskvalifikován

  961. Jumping 2 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/24, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  962. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  963. Heroutice, 1. běh, Triss: Diskvalifikován

  964. Heroutice, 2. běh, Triss: Diskvalifikován

  965. Heroutice, 3. běh, Triss: Diskvalifikován

  966. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  967. Czech Imp Jump Large, Triss: 23/49, 20.7 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  968. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/23, 23.49 s, 3.49 tr. b., 4.17 m/s

  969. Jumping 1 Large, Triss: Diskvalifikován

  970. Jumping 1 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/23, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  971. Jumping 2 Large, Triss: Diskvalifikován

  972. Jumping 2 Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/23, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  973. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  974. ZkA II. LA2, Triss: Diskvalifikován

  975. ZkA II. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/6, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  976. ZkA I. LA2, Triss: Diskvalifikován

  977. ZkA I. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  978. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  979. Horní Počernice, 1. běh, Triss: Diskvalifikován

  980. Horní Počernice, 2. běh, Triss: Diskvalifikován

  981. Horní Počernice, 3. běh, Triss: Diskvalifikován

  982. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  983. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", Triss: 24/53, 40.2 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  984. "Agility ""O Pohár města Děčína"" M", A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/14, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  985. Jumping L, Triss: Diskvalifikován

  986. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/15, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  987. Zkouška Agility LA2, Triss: Diskvalifikován

  988. Zkouška Agility MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  989. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  990. Agility L, Triss: Diskvalifikován

  991. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/16, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  992. Jumping L, Triss: Diskvalifikován

  993. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/15, 36.42 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  994. ZkA LA2, Triss: Diskvalifikován

  995. ZkA MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 42.73 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  996. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  997. Agility Ne, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/22, 39.9 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  998. Agility Ne, Triss: Diskvalifikován

  999. Agility So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/22, 37.32 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  1000. Agility So, Triss: Diskvalifikován

  1001. Jumping Ne, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/22, 30.78 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1002. Jumping Ne, Triss: 21/50, 34.4 s, 10.4 tr. b., 3.58 m/s

  1003. Jumping So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/24, 32.78 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1004. Jumping So, Triss: Diskvalifikován

  1005. ZkA Ne, Triss: Diskvalifikován

  1006. ZkA So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/11, 46.71 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  1007. ZkA So, Triss: 8/21, 39.5 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  1008. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  1009. O Pohár PPP 2015, Triss: 2/36, 31.94 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1010. O Pohár PPP 2015, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/29, 29.59 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1011. O Pohár PPP 2015, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/29, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1012. O Pohár PPP 2015, Triss: 13/36, 30.1 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  1013. O Pohár PPP 2015, Triss: Diskvalifikován

  1014. O Pohár PPP 2015, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1015. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  1016. (1) zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/7, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1017. (1) zkouška, Triss: Diskvalifikován

  1018. (2) zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/7, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1019. (2) zkouška, Triss: Diskvalifikován

  1020. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  1021. AGILITY, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/16, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1022. AGILITY, Triss: Diskvalifikován

  1023. JUMPING, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/16, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1024. JUMPING, Triss: Diskvalifikován

  1025. LA1, Triss: Diskvalifikován

  1026. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 49.83 s, 0.83 tr. b., 4.01 m/s

  1027. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  1028. Agility Ne, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 24/62, 45.26 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1029. Agility So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 22/62, 50.5 s, 5.5 tr. b., 3.96 m/s

  1030. Jumping Ne, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 24/63, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1031. Jumping So, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 29/65, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1032. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  1033. Finále, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1034. Jumping - Ne, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/23, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  1035. Jumping - Ne, Triss: Diskvalifikován

  1036. MR kříženců, Triss: Diskvalifikován

  1037. ZkA - Ne, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/11, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1038. ZkA - Ne, Triss: 2/5, 32.23 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1039. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  1040. 1.zkouška LA1, Triss: 10/18, 28.06 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  1041. 2.zkouška LA1, Triss: Diskvalifikován

  1042. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  1043. Agility, Triss: 4/13, 23.36 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  1044. Agility II Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 30/67, 46.82 s, 6.82 tr. b., 3.84 m/s

  1045. Agility I Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/71, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1046. Jumping II Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 24/68, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  1047. Jumping I Open, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 26/71, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  1048. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  1049. JUMPING, Triss: 14/53, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1050. JUMPING, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1051. LA1, Triss: Diskvalifikován

  1052. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/9, 42.24 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1053. ŠTAFETA LARGE, Triss: 1/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1054. ŠTAFETA MEDIUM, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/16, 46.93 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1055. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  1056. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/12, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1057. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Triss: Diskvalifikován

  1058. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/12, 31.69 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1059. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Triss: Diskvalifikován

  1060. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Triss: 1/12, 28.67 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1061. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/3, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1062. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  1063. Prvomájové závody agility 2015 - A, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/25, 45.68 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1064. Prvomájové závody agility 2015 - A, Triss: Diskvalifikován

  1065. Prvomájové závody agility 2015 - J, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1066. Prvomájové závody agility 2015 - J, Triss: Diskvalifikován

  1067. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1068. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Triss: Diskvalifikován

  1069. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  1070. Agility 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1071. Agility 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1072. Jumping 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 12/62, 39.9 s, 2.9 tr. b., 4.11 m/s

  1073. Jumping 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 23/62, 43.2 s, 9.2 tr. b., 3.89 m/s

  1074. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  1075. Zkouška 1, Triss: Diskvalifikován

  1076. Zkouška 2, Triss: Diskvalifikován

  1077. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  1078. AGILITY, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/13, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1079. AGILITY, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/15, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1080. JUMPING, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/13, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1081. JUMPING, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/15, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1082. LA1, Triss: 5/7, 40.75 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  1083. LA1, Triss: Diskvalifikován

  1084. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  1085. LA1 II LA1, Triss: Diskvalifikován

  1086. LA1 I LA1, Triss: Diskvalifikován

  1087. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  1088. LA1 druhý běh LA1, Triss: 10/18, 29.73 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  1089. LA1 první běh LA1, Triss: Diskvalifikován

  1090. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  1091. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/20, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  1092. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/19, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  1093. FINÁLE, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/12, 45.5 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  1094. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/19, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1095. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/20, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1096. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  1097. MEDIUM - Czech Imp Jump, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 10/20, 28.37 s, 4.37 tr. b., 3.38 m/s

  1098. MEDIUM - JUMPING 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/20, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1099. MEDIUM - JUMPING 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1100. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  1101. ZkA III. LA1, Triss: 6/15, 37.06 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  1102. ZkA II. LA1, Triss: Diskvalifikován

  1103. ZkA I. LA1, Triss: 5/15, 38.88 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  1104. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  1105. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/15, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1106. Agility, Triss: Diskvalifikován

  1107. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/15, 29.96 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1108. Jumping, Triss: Diskvalifikován

  1109. Zkouška LA1, Triss: 5/11, 38.36 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  1110. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1111. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  1112. MEDIUM - Czech Imp Jump, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/18, 25.37 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1113. MEDIUM - JUMPING 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/18, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1114. MEDIUM - JUMPING 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/18, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1115. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  1116. Agility MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/24, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1117. Jumping MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/22, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  1118. Jumping MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/24, 40.44 s, 3.44 tr. b., 3.91 m/s

  1119. Velké finále MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/12, 40.0 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  1120. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1121. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/11, 46.56 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  1122. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  1123. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/19, 42.21 s, 1.21 tr. b., 3.98 m/s

  1124. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/19, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1125. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/9, 48.2 s, 2.2 tr. b., 3.73 m/s

  1126. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  1127. MEDIUM - Czech Imp Jump, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/14, 19.46 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  1128. MEDIUM - JUMPING 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/14, 34.01 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1129. MEDIUM - JUMPING 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/14, 39.33 s, 7.33 tr. b., 3.86 m/s

  1130. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  1131. MEDIUM - Czech Imp Jump, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1132. MEDIUM - JUMPING 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/21, 34.52 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  1133. MEDIUM - JUMPING 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1134. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  1135. Agility MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/25, 42.88 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1136. Jumping MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/25, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1137. Jumping MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1138. Velké finále MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/10, 39.28 s, 1.28 tr. b., 4.3 m/s

  1139. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/12, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1140. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  1141. MEDIUM FINÁLE, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/10, 22.34 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1142. MEDIUM - JUMPING 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/22, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1143. MEDIUM - JUMPING 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/22, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1144. MEDIUM - JUMPING 3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/22, 36.96 s, 0.96 tr. b., 3.9 m/s

  1145. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  1146. Agility Individual, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 10/38, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1147. Agility Squads, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1148. Jumping Individual, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 16/38, 36.92 s, 0.92 tr. b., 4.31 m/s

  1149. Jumping Squads, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1150. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  1151. A3 sobota MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/7, 43.33 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1152. Agility sobota M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1153. Jumping sobota M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/13, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1154. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky I - A3 speciál, 30. 08. 2014

  1155. 1. zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/6, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  1156. 2. zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1157. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  1158. Agility Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/19, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1159. Jumping Medium, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/22, 31.58 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1160. ZkA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/7, 44.91 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1161. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  1162. Zkouška A3 - 1 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1163. Zkouška A3 - 2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/8, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1164. Zkouška A3 - 3 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/6, 48.71 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  1165. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  1166. Zkouška 1 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/8, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1167. Zkouška 2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/8, 42.0 s, 6.0 tr. b., 4.17 m/s

  1168. Zkouška 3 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1169. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  1170. II. Zka MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/8, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1171. I. Zka MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/8, 39.56 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  1172. Jumping - M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/20, 34.04 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1173. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  1174. I. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1175. II. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1176. III. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1177. II. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1178. I. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/47, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1179. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  1180. AGILITY-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/11, 40.29 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  1181. JUMPING-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/11, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1182. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 41.4 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1183. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2014, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  1184. Agility 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/15, 48.44 s, 1.44 tr. b., 3.96 m/s

  1185. Agility 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/15, 41.66 s, 2.66 tr. b., 4.08 m/s

  1186. Agility 3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/15, 45.62 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1187. Fin AGI, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1188. Fin JMP, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/6, 33.81 s, 2.81 tr. b., 4.38 m/s

  1189. Jumping 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/15, 38.22 s, 1.22 tr. b., 4.06 m/s

  1190. Jumping 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/15, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1191. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  1192. Agility Open I., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 17/48, 40.92 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1193. Agility Open II., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 14/47, 46.95 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  1194. Jumping Open I., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1195. Jumping Open II., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/36, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1196. Jumping Open III, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/47, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1197. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  1198. Agility - II. kvalifikační běh, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/10, 43.95 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1199. Finále - Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 46.1 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1200. Jumping - III. kvalifikační běh, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/12, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1201. Jumping - I. kvalifikační běh, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/10, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1202. ZkA 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 42.02 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  1203. Praha - Velká Chuchle - 7. Jarní cena + 1. Aussie Cup, 04. 05. 2014

  1204. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/10, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1205. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/10, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1206. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/5, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1207. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  1208. Agility 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 20/49, 49.27 s, 7.27 tr. b., 3.78 m/s

  1209. Agility 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/50, 38.86 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  1210. Jumping 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/50, 44.75 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  1211. Jumping 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 14/50, 37.07 s, 0.07 tr. b., 4.21 m/s

  1212. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  1213. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1214. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/9, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  1215. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  1216. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/9, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1217. Agility finále, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/6, 45.89 s, 14.89 tr. b., 4.03 m/s

  1218. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1219. ZkA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/3, 45.3 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  1220. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  1221. Heroutice, 1. běh, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 43.2 s, 3.2 tr. b., 3.66 m/s

  1222. Heroutice, 2. běh, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 39.5 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1223. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  1224. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/15, 39.35 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  1225. Finále, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/8, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1226. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/14, 32.06 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1227. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/15, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1228. Zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/10, 49.86 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  1229. Zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/11, 43.85 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  1230. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  1231. Zkouška 1 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1232. Zkouška 2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/9, 36.51 s, 2.51 tr. b., 3.7 m/s

  1233. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  1234. Agility MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/28, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1235. Finále MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/18, 45.8 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1236. Jumping MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/28, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1237. Jumping MA sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1238. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1239. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/11, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1240. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  1241. Zkouška 1 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/10, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1242. Zkouška 2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/10, 45.79 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  1243. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  1244. FINÁLE MEDIUM, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/10, 25.22 s, 3.22 tr. b., 3.57 m/s

  1245. JUMPING 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/15, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  1246. JUMPING 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/15, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1247. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 45.46 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1248. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  1249. AGILITY-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1250. Agility MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1251. Finále MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1252. JUMPING-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/25, 26.36 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1253. Jumping MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1254. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/13, 39.7 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  1255. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  1256. 1. Zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1257. 2. Zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1258. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  1259. FINÁLE MEDIUM, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/7, 21.04 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1260. JUMPING 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/20, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1261. JUMPING 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1262. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/7, 41.28 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  1263. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  1264. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/62, 45.3 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1265. Agility družstev, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 22/58, 46.5 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1266. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 14/62, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  1267. Jumping družstev, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 19/58, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1268. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  1269. Agility CACIAg, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1270. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  1271. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/22, 44.33 s, 6.33 tr. b., 3.99 m/s

  1272. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/23, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1273. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/10, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1274. Mrtník, Plzeň-Sever - PRAGIL "Krmiva Nýřany" 2013, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  1275. Finale 1.k M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/9, 29.56 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1276. Finale 2.k M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 30.42 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1277. NE_Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/12, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1278. NE_MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1279. SO_Agility_M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/14, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1280. SO_JM3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1281. SO_MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 47.42 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1282. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  1283. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/17, 45.65 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  1284. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/17, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1285. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/7, 42.49 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1286. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  1287. 1. zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1288. 2. zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 40.56 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1289. 3. zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1290. Jičín - O pohár Purina PRO PLAN, 24. 08. 2013

  1291. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/17, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1292. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/17, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1293. Zka, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1294. Cvikov - 14. Cvikovské zkoušky, 08. 08. 2013

  1295. Zkouška agility MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1296. Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, Mistrovství republiky špiců, 03. 08. 2013 - 04. 08. 2013

  1297. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/7, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1298. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/10, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1299. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1300. Havlovice - OPSION EO revival/ dvojzkoušky, 28. 07. 2013

  1301. 1., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1302. 2., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/1, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1303. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  1304. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/10, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1305. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/11, 30.0 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1306. ZkA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/3, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1307. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  1308. I. agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 43.59 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  1309. II. agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 51.68 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  1310. Kácov - Kácovský "Tuplák 1", 29. 06. 2013

  1311. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 44.12 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1312. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 47.48 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1313. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 48.62 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  1314. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  1315. Agility I., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 16/29, 58.24 s, 18.24 tr. b., 3.13 m/s

  1316. Agility II., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/30, 42.92 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  1317. Jumping I., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1318. Jumping II., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 11/25, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1319. Jumping III., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/29, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1320. Jumping IV., A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 13/27, 32.32 s, 0.32 tr. b., 4.42 m/s

  1321. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  1322. AGILITY-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/22, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1323. JUMPING-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/20, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1324. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1325. Mladá Boleslav - Non-stop Dogwear Agility, 08. 06. 2013

  1326. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/17, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1327. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/17, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1328. Zka, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 45.8 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  1329. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  1330. agility Medium M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/26, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1331. jumping Medium M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 10/25, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1332. MA3 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/9, 53.9 s, 8.9 tr. b., 3.71 m/s

  1333. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  1334. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/40, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1335. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1336. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/44, 35.27 s, 0.27 tr. b., 4.11 m/s

  1337. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1338. Skochovice - CZECH OPEN 2013, 11. 05. 2013 - 12. 05. 2013

  1339. Agility Finále, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/3, 35.45 s, 2.45 tr. b., 4.17 m/s

  1340. Agility I, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/8, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1341. Agility II, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/9, 45.47 s, 8.47 tr. b., 3.89 m/s

  1342. II, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/9, 45.09 s, 10.09 tr. b., 4.1 m/s

  1343. Jumping Finále, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1344. JUMPING I, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/9, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1345. JUMPING I, Jessica Žlutá řeka: Diskvalifikován

  1346. JUMPING II, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/8, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1347. JUMPING III, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/8, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1348. Skochovice - KENNEL CUP 2013, 08. 05. 2013

  1349. Finále Ch s, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/8, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1350. JUMPING , A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/14, 29.84 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1351. Zkoušky, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/6, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1352. Zkoušky, Jessica Žlutá řeka: 5/7, 53.15 s, 12.15 tr. b., 2.58 m/s

  1353. Praha - Velká Chuchle - 6. Jarní cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (1. kolo), 05. 05. 2013

  1354. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/4, 38.18 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  1355. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1356. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1357. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  1358. Agility 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/31, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1359. Agility 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1360. Finále, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1361. Jumping 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 10/31, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1362. Jumping 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 18/30, 38.89 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  1363. Zkouška, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 7/19, 47.35 s, 5.35 tr. b., 3.89 m/s

  1364. Kutná Hora - Kutnohorský groš 4.ročník - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 21. 04. 2013

  1365. Agility CACAg M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/14, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1366. Jumping CACAg M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/13, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1367. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/13, 30.87 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  1368. Praha - Horní Počernice - 27. Dvojzkoušky, 20. 04. 2013

  1369. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/5, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1370. 27. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1371. Řitka - ZKOUŠKY duben 2013, 19. 04. 2013

  1372. ZK 1 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 40.57 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1373. zk 2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1374. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  1375. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1376. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/7, 35.67 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1377. ZkA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1378. Ratenice - Závody "O Ratenickou Blechu", 07. 04. 2013

  1379. Agility open M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/8, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1380. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/8, 46.65 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  1381. zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1382. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  1383. 1. zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1384. 2. zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/5, 51.53 s, 13.53 tr. b., 3.24 m/s

  1385. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  1386. Zkouška 1 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1387. Zkouška 2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/7, 30.16 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  1388. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  1389. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1390. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 38.28 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  1391. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  1392. MA3 A, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1393. MA3 B, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 41.66 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  1394. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  1395. Agility - neděle M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/9, 37.64 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  1396. Agility - sobota M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/11, 39.4 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  1397. Finále M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/9, 46.04 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  1398. Jumping - neděle M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/9, 39.65 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  1399. Jumping - sobota M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/11, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1400. Zkouška So MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/7, 45.53 s, 8.53 tr. b., 3.51 m/s

  1401. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  1402. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/10, 39.9 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  1403. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 6/10, 30.66 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  1404. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1405. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2013, 08. 02. 2013

  1406. Zkouška1 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1407. Zkouška2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1408. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET., 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  1409. AGILITY-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 10/29, 48.02 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  1410. Finále MA neděle, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 10/15, 46.8 s, 14.8 tr. b., 3.21 m/s

  1411. JUMPING-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/28, 41.32 s, 1.32 tr. b., 3.99 m/s

  1412. JUMPING-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/29, 41.95 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  1413. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/13, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1414. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1415. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  1416. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1417. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/9, 35.24 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  1418. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2013, 11. 01. 2013

  1419. Zkouška1 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1420. Zkouška2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 43.12 s, 0.12 tr. b., 3.46 m/s

  1421. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  1422. AGILITY-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/9, 45.29 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1423. AGILITY-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1424. JUMPING-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/19, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1425. JUMPING-M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/23, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1426. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/13, 40.61 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1427. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1428. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  1429. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/4, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1430. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  1431. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  1432. CACIAg , A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 8/29, 46.77 s, 3.77 tr. b., 3.74 m/s

  1433. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  1434. Agility individuals, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 16/56, 47.21 s, 1.21 tr. b., 3.9 m/s

  1435. Jumping individuals, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 30/57, 42.24 s, 6.24 tr. b., 3.93 m/s

  1436. Ratenice - "Ratenické Dvojzkoušky", 04. 11. 2012

  1437. 1.zkouška trojky MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1438. 2.zkouška trojky MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1439. Skochovice - 8. PRAGIL - ARION 2012, 27. 10. 2012 - 28. 10. 2012

  1440. Agility , A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/13, 38.55 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  1441. Finále jednotlivci, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/5, 31.37 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1442. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 13/18, 27.28 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  1443. Zkoušky, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/11, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1444. Zkoušky jmp, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/10, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1445. Zkoušky jmp, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1446. Horní Počernice - 23. Dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  1447. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/6, 42.72 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  1448. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 42.53 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  1449. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  1450. Zkouška 2 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1451. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/3, 46.81 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1452. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  1453. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/17, 48.47 s, 15.47 tr. b., 3.22 m/s

  1454. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1455. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/10, 48.31 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  1456. Píšťany - Dvojzkoušky – Porta Bohemica, 28. 09. 2012

  1457. Zka1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 53.58 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  1458. Zka2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 42.77 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  1459. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  1460. agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 9/20, 48.85 s, 8.85 tr. b., 3.5 m/s

  1461. jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 5/22, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1462. Zkouška A3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1463. Mariánské Lázně - Táborové agilitění, 09. 09. 2012

  1464. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/13, 58.75 s, 15.75 tr. b., 3.4 m/s

  1465. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/12, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1466. Zkoušky MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1467. Česká Lípa - Babí léto (+ 3. ACC, Š KCHBO, Vousatý pohár), 02. 09. 2012

  1468. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/6, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  1469. Agility speciál M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/6, 40.36 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  1470. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1471. Třešť - Závody agility, 25. 08. 2012

  1472. AGILITY, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/16, 45.95 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  1473. JUMPING, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1474. MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/3, 51.47 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  1475. Cvikov - 8. Cvikovské zkoušky, 09. 08. 2012

  1476. Zkouška agility MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/5, 50.15 s, 1.15 tr. b., 3.85 m/s

  1477. Cvikov - 7. Cvikovské zkoušky, 06. 08. 2012

  1478. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/4, 51.48 s, 6.48 tr. b., 3.55 m/s

  1479. Louny - Závody agility Horké léto a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých kolií, 05. 07. 2012

  1480. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/11, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1481. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/10, 39.78 s, 7.78 tr. b., 4.12 m/s

  1482. ZkA, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1483. Louny - Hurá na prázdniny, 30. 06. 2012

  1484. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1485. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1486. Zkoušky MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/5, 49.27 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  1487. Kaznějov - kaznějovské dvojzkoušky, 23. 06. 2012

  1488. II. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/6, 47.35 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1489. I. Zkouška MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/6, 50.1 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  1490. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  1491. Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/13, 33.36 s, 0.36 tr. b., 4.11 m/s

  1492. Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/13, 36.12 s, 0.12 tr. b., 4.15 m/s

  1493. Zkouška A3 MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/5, 44.16 s, 1.16 tr. b., 3.67 m/s

  1494. Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  1495. MA3_sobota MA3, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1496. M_Agility_sobota M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/13, 42.78 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  1497. M_jump_sobota M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/13, 39.5 s, 0.5 tr. b., 4.25 m/s

  1498. Nymburk - Nymburk Cup, 03. 06. 2012

  1499. agility open medium M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1500. jumping medium M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1501. nymburské zkoušky MA2 MA2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/12, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1502. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  1503. 1.MA2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1504. 2.MA2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/10, 45.45 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1505. Česká Lípa - Dubice - 8. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 08. 05. 2012

  1506. AGILITY M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1507. JUMPING M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1508. ZKOUŠKY MA2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/5, 43.43 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  1509. Praha - Velká Chuchle - 5. Jarní cena, 06. 05. 2012

  1510. Jarní cena, Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1511. Jarní cena, Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1512. Jarní cena, zkoušky, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/2, 41.94 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  1513. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  1514. Agility, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/7, 47.3 s, 14.3 tr. b., 3.57 m/s

  1515. Jumping, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/7, 34.67 s, 3.67 tr. b., 4.15 m/s

  1516. Zkouška MA2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/1, 41.61 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  1517. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  1518. So-Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1519. So-Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1520. So- MA2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/4, 48.51 s, 0.51 tr. b., 3.28 m/s

  1521. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  1522. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 4/13, 47.0 s, 15.0 tr. b., 3.47 m/s

  1523. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/13, 42.35 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  1524. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  1525. So-Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1526. So-Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1527. So- MA2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1528. Březí, okr. Plzeň - jih - Dvojzkoušky, 18. 02. 2012

  1529. 1. ZKOUŠKA MA2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1530. 2. ZKOUŠKA MA2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1531. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  1532. Zk1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 2/4, 38.37 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  1533. Zk2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1534. Svojetice - 20. Dvojzkoušky, 04. 02. 2012

  1535. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/7, 35.87 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  1536. 20. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1537. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  1538. So-Agility M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: Diskvalifikován

  1539. So-Jumping M, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 3/12, 35.28 s, 0.28 tr. b., 3.94 m/s

  1540. So- MA1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/2, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1541. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  1542. Zk 1, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 31.49 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1543. Zk 2, A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje: 1/4, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s