Cz En

Kristýna Faustová

  1. Číslo: 003410
  2. OSA: Agi Lounky
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 23. 07. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 069111 (L), Denny

  2. 051713 (L), Ideal Crazy Bohemia Alké

  3. 052613 (L), Jazz

  4. 082815 (ML), A3Ch Alla Marcía z Údolí květin

  5. 025218 (L), Dreamer Hardy Origin

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  2. Agility, Dreamer Hardy Origin: 66/100, 48.11 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  3. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  4. Jumping, Dreamer Hardy Origin: 31/101, 41.32 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  5. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  6. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  7. ZKOUŠKA I., Dreamer Hardy Origin: 6/17, 41.65 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  8. ZKOUŠKA II., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  9. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  10. 1. Zkouška LA2, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška LA2, Dreamer Hardy Origin: 2/9, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  12. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  13. II. zkouška A2 L, Dreamer Hardy Origin: 2/6, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  14. I. zkouška A2 L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  15. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  16. 1. zkouška A2 L, Dreamer Hardy Origin: 2/9, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  17. 2. zkouškA A2 L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  18. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  19. Agility 1 L, Dreamer Hardy Origin: 8/84, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  20. Agility 2 L, Dreamer Hardy Origin: 20/84, 43.03 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  21. Jumping 1 L, Dreamer Hardy Origin: 27/87, 38.15 s, 10.0 tr. b., 5.77 m/s

  22. Jumping 2 L, Dreamer Hardy Origin: 3/79, 33.84 s, 0.0 tr. b., 6.5 m/s

  23. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  24. Agility 1 L, Dreamer Hardy Origin: 47/92, 49.16 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  25. Jumping 1 L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  26. Jumping 2 L, Dreamer Hardy Origin: 34/90, 44.53 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  27. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  28. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L, Dreamer Hardy Origin: 36/65, 59.74 s, 21.74 tr. b., 3.68 m/s

  29. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  30. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  31. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L, Dreamer Hardy Origin: 23/75, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  32. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, Dreamer Hardy Origin: 25/101, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  33. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L, Dreamer Hardy Origin: 27/76, 44.52 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  34. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, Dreamer Hardy Origin: 30/106, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  35. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  36. QA1 Agility, Dreamer Hardy Origin: 52/108, 56.12 s, 16.53 tr. b., 3.92 m/s

  37. QA2 Agility, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  38. QA3 Agility, Dreamer Hardy Origin: 13/66, 43.82 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  39. QJ1 Jumping, Dreamer Hardy Origin: 16/109, 39.05 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  40. QJ2 Jumping, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  41. QJ3 Jumping, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  42. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  43. 2. Zkouška LA2, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA2, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  45. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  46. Jumping III. L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  47. Jumping III. ML, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 4/11, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  48. Jumping II. L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  49. Jumping II. ML, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  50. Jumping I. L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  51. Jumping I. ML, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  52. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  53. 1. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  54. 2. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  55. 3. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 1/3, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  56. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  57. III. jumping, Dreamer Hardy Origin: 2/26, 28.57 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  58. III. jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/8, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  59. II. jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/8, 31.01 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  60. II. jumping, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  61. I. jumping, Dreamer Hardy Origin: 3/26, 23.78 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  62. I. jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  63. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  64. Czech Imp Jump Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  65. Jumping 1 - Large, Dreamer Hardy Origin: 3/27, 40.49 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  66. Jumping 2 - Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  67. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  68. Czech Imp Jump Large, Dreamer Hardy Origin: 2/33, 24.65 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  69. Jumping 1 - Large, Dreamer Hardy Origin: 12/34, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  70. Jumping 2 - Large, Dreamer Hardy Origin: 2/33, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  71. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  72. Czech Imp Jump Large, Dreamer Hardy Origin: 19/36, 22.74 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  73. Jumping 1 - Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  74. Jumping 2 - Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  75. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  76. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  77. Zkouška II. LA2, Dreamer Hardy Origin: 2/10, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  78. Zkouška I. LA2, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  79. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  80. III. jumpng L, Dreamer Hardy Origin: 7/19, 25.33 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  81. II. jumping L, Dreamer Hardy Origin: 7/19, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  82. I. jumping L, Dreamer Hardy Origin: 6/19, 29.18 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  83. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  84. Czech Imp Jump Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  85. Jumping 1 - Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  86. Jumping 2 - Large, Dreamer Hardy Origin: 4/48, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  87. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  88. III. jumping L, Dreamer Hardy Origin: 4/14, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  89. II. jumping L, Dreamer Hardy Origin: 5/14, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  90. I. jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  91. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  92. 1.kvalifikace, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  93. 2.kvalifikace, Dreamer Hardy Origin: 4/27, 32.01 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  94. 3.kvalifikace, Dreamer Hardy Origin: 8/25, 32.03 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  95. Finále, Dreamer Hardy Origin: 2/16, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  96. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  97. III. Jumping A2&A3, Dreamer Hardy Origin: 3/11, 38.51 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  98. II. Jumping A2&A3, Dreamer Hardy Origin: 6/11, 36.67 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  99. I. Jumping A2&A3, Dreamer Hardy Origin: 2/11, 27.48 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  100. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  101. Jumping II L, Dreamer Hardy Origin: 2/9, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  102. Jumping I L, Dreamer Hardy Origin: 6/10, 40.12 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  103. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  104. 1. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 1/18, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  105. 2. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  106. 3. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 6/17, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  107. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  108. Jumping 1 L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  109. Jumping 2 L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  110. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  111. Czech Imp Jump Large, Dreamer Hardy Origin: 6/23, 23.06 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  112. Jumping 1 - Large, Dreamer Hardy Origin: 11/22, 42.3 s, 7.3 tr. b., 4.28 m/s

  113. Jumping 2 - Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  114. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  115. 1. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 11/21, 24.78 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  116. 1. Zkouška LA2, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  117. 2. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 10/20, 37.53 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  118. 2. Zkouška LA2, Dreamer Hardy Origin: 6/9, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  119. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  120. 1. Jumping A2/A3, Dreamer Hardy Origin: 4/9, 24.2 s, 5.0 tr. b., 6.16 m/s

  121. 2. Jumping A2/A3, Dreamer Hardy Origin: 1/9, 30.4 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  122. 2. zkouška, Dreamer Hardy Origin: 2/5, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  123. 3. jumping A2/A3, Dreamer Hardy Origin: 4/9, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  124. I. zkouška, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  125. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  126. Zkouška 1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  127. Zkouška 2, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  128. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  129. Jumping 1 - L, Dreamer Hardy Origin: 10/29, 32.94 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  130. Jumping 2 - L, Dreamer Hardy Origin: 11/29, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  131. Jumping 3 - L, Dreamer Hardy Origin: 9/26, 42.04 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  132. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  133. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  134. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  135. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  136. II. Zk MLA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  137. I. Zk MLA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  138. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  139. Czech Imp Jump, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/9, 20.11 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  140. Jumping 1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  141. Jumping 2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  142. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  143. Czech Imp Jump, Dreamer Hardy Origin: 3/30, 22.25 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  144. Czech Imp Jump, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 4/18, 21.86 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  145. Jumping 1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  146. Jumping 1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  147. Jumping 2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/19, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  148. Jumping 2, Dreamer Hardy Origin: 16/39, 33.97 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  149. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  150. Jumping I, Dreamer Hardy Origin: 13/21, 32.63 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  151. Jumping II, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  152. Jumping III, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  153. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  154. Czech Imp Jump, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 6/21, 20.19 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  155. Czech Imp Jump, Dreamer Hardy Origin: 9/31, 20.24 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  156. Jumping 1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  157. Jumping 1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  158. Jumping 2 , A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/21, 38.58 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  159. Jumping 2 , Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  160. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  161. Jumping , Dreamer Hardy Origin: 2/34, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  162. Zkouška I., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  163. Zkouška II., Dreamer Hardy Origin: 11/17, 30.97 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  164. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  165. Czech Imp Jump Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  166. Czech Imp Jump MiniLarge, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/17, 21.02 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  167. Jumping 1 - Large, Dreamer Hardy Origin: 8/37, 34.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  168. Jumping 1 - MiniLarge, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 1/18, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  169. Jumping 2 - Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  170. Jumping 2 - MiniLarge, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 5/18, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  171. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  172. Agility LA, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  173. Jumping LA, Dreamer Hardy Origin: 10/23, 36.99 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  174. Zkouška LA2, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  175. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  176. Agility L, Dreamer Hardy Origin: 3/27, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  177. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 7/27, 31.08 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  178. Zkouška A2 L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  179. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  180. A2 Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  181. A2 Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  182. Agility Open Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  183. Agility Open Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  184. Jumping Open Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  185. Jumping Open Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  186. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  187. LA1_1, Dreamer Hardy Origin: 8/13, 30.13 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  188. LA1_2, Dreamer Hardy Origin: 6/13, 35.89 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  189. LA1_3, Dreamer Hardy Origin: 1/13, 30.53 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  190. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  191. Agility L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  192. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 20/37, 30.02 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  193. Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  194. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  195. LA1 I, Dreamer Hardy Origin: 1/8, 37.72 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  196. LA1 II, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  197. LA1 III, Dreamer Hardy Origin: 2/8, 27.07 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  198. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  199. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1), Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  200. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) , Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  201. Pá. - Power & Speed (Agility A1), Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  202. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Dreamer Hardy Origin: 7/169, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  203. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1), Dreamer Hardy Origin: 7/61, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  204. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1), Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  205. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Dreamer Hardy Origin: 76/175, 42.19 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  206. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Dreamer Hardy Origin: 77/170, 37.46 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  207. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  208. Agility LA, Dreamer Hardy Origin: 18/32, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  209. Jumping LA, Dreamer Hardy Origin: 10/32, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  210. Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: 2/7, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  211. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  212. Agility I., Dreamer Hardy Origin: 19/47, 47.85 s, 12.85 tr. b., 4.49 m/s

  213. Agility II., Dreamer Hardy Origin: 21/45, 44.24 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  214. Agility III., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  215. Jumping I., Dreamer Hardy Origin: 14/47, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  216. Jumping II., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  217. Jumping III., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  218. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  219. 1.Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: 2/10, 28.94 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  220. 2.Zkouška LA1 , Dreamer Hardy Origin: 2/10, 31.04 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  221. 3.Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  222. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  223. Agility I, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  224. Agility II, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  225. Jumping I, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  226. Jumping II, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  227. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  228. 2. zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  229. I. zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: 8/12, 38.76 s, 25.0 tr. b., 3.92 m/s

  230. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  231. LA1 I., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  232. LA1 II., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  233. LA1 III., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  234. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  235. LA1 I., Dreamer Hardy Origin: 5/17, 31.79 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  236. LA1 II., Dreamer Hardy Origin: 7/17, 40.5 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  237. LA1 III., Dreamer Hardy Origin: 4/17, 29.8 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  238. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  239. III.jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  240. II. jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  241. I. jumping L, Dreamer Hardy Origin: 18/32, 41.34 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  242. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  243. 1. Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  244. 2. Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: 5/10, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  245. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  246. Horní Počernice, 1. běh, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  247. Horní Počernice, 2. běh, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  248. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  249. Jumping hra L, Dreamer Hardy Origin: 21/33, 30.1 s, 16.1 tr. b., 3.19 m/s

  250. Zkoušky LA1, Dreamer Hardy Origin: 4/7, 35.5 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  251. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  252. Zkouška III. LA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 10/22, 37.92 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  253. Zkouška II. LA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  254. Zkouška I. LA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  255. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  256. 1.ZK LA1, Dreamer Hardy Origin: 7/20, 44.67 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  257. 2.ZK LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  258. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  259. Agility II. L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  260. Agility I. L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  261. Jumping II. L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  262. Jumping I. L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 19/94, 34.13 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  263. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  264. Agility - LA, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 4/43, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  265. Jumping LA, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 10/44, 25.78 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  266. ZkA - LA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/18, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  267. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  268. QA1 agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 35/127, 44.46 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  269. QA2 agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 63/125, 45.34 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  270. QA3 agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  271. QJ1 jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 66/126, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  272. QJ2 jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 39/126, 43.65 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  273. QJ3 jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  274. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  275. Agility Trial, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  276. Jumping Trial, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/11, 37.6 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  277. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  278. 1. zkouška LA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  279. 2. zkouška LA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  280. Junioři L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  281. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  282. Agility - hra Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  283. Agility SuperG - Challenge Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 1/14, 47.22 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  284. Jumping - hra Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 1/24, 22.87 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  285. Jumping SuperG - Challenge Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 6/14, 45.41 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  286. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  287. 1. zkouška LA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/22, 32.63 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  288. 2. zkouška LA3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  289. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  290. Agility L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 24/48, 45.83 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  291. Jumping L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 16/48, 30.82 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  292. Zkouška - LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/20, 34.55 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  293. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  294. Agility družstev, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  295. Agility jednotlivců, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 6/87, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  296. Jumping družstev, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 25/88, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  297. Jumping jednotlivců, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 35/87, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  298. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  299. Agility Open Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 10/31, 39.07 s, 25.0 tr. b., 5.12 m/s

  300. Agility Open Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 10/30, 39.06 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  301. Jumping Open Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/30, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  302. Jumping Open Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 7/31, 32.37 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  303. Zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/13, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  304. Zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/14, 41.53 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  305. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  306. 1. Zka - LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/19, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  307. 2. Zka - LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 13/18, 27.17 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  308. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  309. Agility - Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 1/43, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  310. Jumping - Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 15/42, 30.22 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  311. ZkA - LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 5/20, 32.97 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  312. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  313. QA4 agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 28/99, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  314. QA5 agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  315. QA6 agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  316. QJ4 jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  317. QJ5 jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  318. QJ6 jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 18/76, 41.1 s, 8.1 tr. b., 4.18 m/s

  319. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  320. 1Q Jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 11/157, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  321. 2Q Agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 37/157, 42.67 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  322. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 17/108, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  323. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  324. Power & speed A2/A3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  325. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 40/121, 41.28 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  326. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  327. QA1 agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  328. QA2 agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  329. QA3 agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 65/130, 42.36 s, 25.0 tr. b., 4.34 m/s

  330. QJ1 jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  331. QJ2 jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  332. QJ3 jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  333. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  334. Agility SL L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  335. Hra L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 4/18, 19.53 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  336. Jumping SL L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/7, 38.99 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  337. Zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 5/10, 32.1 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  338. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  339. AGI Kategorie A2+A3 L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  340. JUMP Kategorie A2+A3 L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 4/11, 29.08 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  341. Zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  342. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  343. Agility - Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 13/35, 33.75 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  344. Jumping - Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  345. ZkA - LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/17, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  346. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  347. Agility 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 7/128, 49.44 s, 3.44 tr. b., 3.96 m/s

  348. Agility 1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 9/128, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  349. Agility 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 36/128, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  350. Agility 2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 44/128, 36.06 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  351. Jumping 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 24/128, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  352. Jumping 1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 29/128, 32.85 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  353. Jumping 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 41/128, 44.4 s, 7.4 tr. b., 4.19 m/s

  354. Jumping 2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  355. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  356. Agility Trial I, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/29, 37.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  357. Jumping Trial I, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 10/27, 30.9 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  358. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  359. 1. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  360. 2. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  361. Junioři - finále L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  362. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  363. 1. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  364. 2. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  365. Junioři L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 1/8, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  366. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  367. Agility, Ideal Crazy Bohemia Alké: 12/47, 44.71 s, 5.71 tr. b., 3.96 m/s

  368. Agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 18/47, 37.65 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  369. Jumping, Ideal Crazy Bohemia Alké: 10/48, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  370. Jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  371. Zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  372. Zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  373. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  374. 1. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  375. 2. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 7/31, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  376. Junioři L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/8, 25.38 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  377. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  378. II. zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/14, 48.26 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  379. II. zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  380. I. zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/14, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  381. I. zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 5/14, 45.37 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  382. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  383. 1. zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  384. 2. zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  385. Junioři L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 8/13, 33.4 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  386. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  387. 1. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/29, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  388. 2. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  389. Junioři L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 8/15, 30.43 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  390. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  391. 1. zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/28, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  392. 2. zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  393. 3. zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  394. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  395. Agility družstva, Ideal Crazy Bohemia Alké: 10/77, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  396. Agility družstva, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  397. Agility - junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  398. Agility - junioři, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  399. Jumping družstva, Ideal Crazy Bohemia Alké: 21/77, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  400. Jumping družstva, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 47/77, 33.02 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  401. Jumping - junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: 32/54, 53.21 s, 12.21 tr. b., 3.19 m/s

  402. Jumping - junioři, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 34/54, 32.49 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  403. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  404. 1. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 8/23, 35.51 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  405. 2. ZK LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 4/23, 39.37 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  406. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  407. Agility - So, Denny: Diskvalifikován

  408. Jumping - So, Denny: 29/65, 53.1 s, 16.1 tr. b., 3.2 m/s

  409. ZkA - So, Denny: Diskvalifikován

  410. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  411. 1. Zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  412. 2. Zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  413. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  414. 1. Zka, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/20, 37.69 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  415. 2. Zka, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  416. Jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 16/41, 28.62 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  417. Helenín - Zkoušky "Naše řeč", 04. 06. 2016

  418. 1. zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  419. 2. zkouška LA2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/11, 39.0 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  420. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  421. J Agility 1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  422. J Agility 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  423. J Agility 2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 13/45, 33.66 s, 6.96 tr. b., 4.49 m/s

  424. J Agility 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 16/45, 34.75 s, 8.05 tr. b., 4.35 m/s

  425. J Agility 3, Ideal Crazy Bohemia Alké: 11/45, 41.88 s, 7.73 tr. b., 4.35 m/s

  426. J Agility 3, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  427. J Agility 4, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 2/44, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  428. J Agility 4, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  429. J Jumping 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/46, 39.41 s, 0.85 tr. b., 4.36 m/s

  430. J Jumping 1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 18/46, 39.6 s, 6.04 tr. b., 4.34 m/s

  431. J Jumping 2, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/45, 28.07 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  432. J Jumping 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 16/45, 31.49 s, 1.18 tr. b., 4.6 m/s

  433. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  434. Zka 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 7/23, 34.69 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  435. Zka 1, Denny: Diskvalifikován

  436. Zka 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 7/23, 36.43 s, 5.43 tr. b., 3.71 m/s

  437. Zka 2, Denny: 8/23, 40.38 s, 9.38 tr. b., 3.34 m/s

  438. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  439. 1. ZK LA1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 3/18, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  440. 2. ZK LA1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 7/17, 35.19 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  441. Junioři L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  442. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  443. 1. ZK LA1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  444. 2. ZK LA1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  445. Junioři L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  446. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  447. 1. ZK LA1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  448. 1. ZK LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  449. 2. ZK LA1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 5/24, 30.25 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  450. 2. ZK LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  451. JUNIOŘI L, Ideal Crazy Bohemia Alké: 4/14, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  452. JUNIOŘI L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  453. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  454. Agility, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  455. Jumping, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  456. ZkA, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 7/13, 22.21 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  457. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  458. 1. ZK LA1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: 1/28, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  459. 2. ZK LA1, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  460. Junioři L, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  461. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  462. Agility SuperG Basic Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  463. Jumping SuperG Basic Large, A3Ch Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  464. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  465. Agility, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  466. Agility - J, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  467. Jumping, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  468. Jumping - J, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/51, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  469. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  470. O Pohár PPP 2015, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/36, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  471. O Pohár PPP 2015, Ideal Crazy Bohemia Alké: 13/36, 37.71 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  472. O Pohár PPP 2015, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  473. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  474. 1. Zka, Denny: Diskvalifikován

  475. 2. Zka, Denny: 6/13, 46.17 s, 12.17 tr. b., 3.12 m/s

  476. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  477. Agility L, Denny: 9/34, 63.83 s, 21.83 tr. b., 3.02 m/s

  478. Finále - Top Cup L, Denny: 8/10, 42.54 s, 14.54 tr. b., 3.08 m/s

  479. Zkouška LA2, Denny: 3/15, 32.97 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  480. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  481. Agility III - Large - Junioři, Denny: 20/44, 59.21 s, 27.21 tr. b., 2.75 m/s

  482. Agility III - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  483. Agility II - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/44, 43.21 s, 6.21 tr. b., 3.8 m/s

  484. Agility II - Large - Junioři, Denny: Diskvalifikován

  485. Agility I - Large - Junioři, Denny: Diskvalifikován

  486. Agility I - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  487. Agility IV - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  488. Jumping II - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/43, 40.24 s, 4.24 tr. b., 3.9 m/s

  489. Jumping I - Large - Junioři, Denny: Diskvalifikován

  490. Jumping I - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  491. SEKVENCE - Large, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/40, 31.36 s, 8.36 tr. b., 3.54 m/s

  492. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  493. 1. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/6, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  494. 2. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/6, 40.82 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  495. 3. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/5, 40.72 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  496. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  497. 1. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/14, 36.98 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  498. 2. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 4/14, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  499. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  500. 1. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  501. 2. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/12, 40.65 s, 1.65 tr. b., 3.35 m/s

  502. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  503. 1. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 3/16, 31.74 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  504. 2.ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/16, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  505. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  506. 1. zkouška LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 6/18, 29.93 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  507. 2. zkouška LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 5/18, 30.94 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  508. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  509. Agility jednotlivci, Denny: 7/39, 54.28 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  510. Družstva - Agility, Denny: 22/58, 46.77 s, 11.77 tr. b., 3.63 m/s

  511. Družstva - Jumping, Denny: Diskvalifikován

  512. Jumping jednotlivci, Denny: 11/40, 40.52 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  513. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  514. Jumping, Denny: 1/8, 37.61 s, 2.61 tr. b., 3.56 m/s

  515. Jumping, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  516. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  517. ZkA 1, Denny: 2/4, 45.29 s, 10.29 tr. b., 3.2 m/s

  518. ZkA 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  519. ZkA 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/6, 36.36 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  520. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  521. ZkA 1, Denny: 8/11, 48.74 s, 13.74 tr. b., 3.06 m/s

  522. ZkA 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  523. ZkA 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/8, 36.05 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  524. ZkA 2, Denny: Diskvalifikován

  525. ZkA 3, Denny: 1/11, 50.55 s, 2.55 tr. b., 3.3 m/s

  526. ZKA 3, Ideal Crazy Bohemia Alké: 5/7, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  527. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  528. Agility, Denny: 6/12, 39.66 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  529. Agility, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  530. ZkA, Denny: 1/3, 40.36 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  531. ZkA, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  532. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  533. Zkouška 1 LA2, Denny: 17/23, 43.68 s, 19.68 tr. b., 2.91 m/s

  534. Zkouška 2 LA2, Denny: Diskvalifikován

  535. Cvikov - 13. Cvikovské zkoušky, 05. 08. 2013

  536. Zkouška agility LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/11, 35.46 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  537. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  538. Zkouška 1 LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  539. Zkouška 2 LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  540. Zkouška 3 LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 6/10, 27.34 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  541. Cvikov - 12. Cvikovské zkoušky, 01. 08. 2013

  542. Zkouška agility LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  543. Cvikov - 11. Cvikovské zkoušky, 29. 07. 2013

  544. 11. Cvikovské zkoušky LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 5/10, 27.28 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  545. Cvikov - 7. Cvikovské zkoušky, 06. 08. 2012

  546. Zkouška LA1, Denny: Diskvalifikován

  547. Mikulášovice - BOREC SEVERU, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  548. Agility I., Denny: 10/21, 61.75 s, 18.75 tr. b., 2.83 m/s

  549. Agility II., Denny: 8/23, 55.72 s, 8.72 tr. b., 3.18 m/s

  550. Jumping I., Denny: 13/21, 51.19 s, 20.19 tr. b., 3.24 m/s

  551. Jumping II., Denny: 10/23, 47.89 s, 17.89 tr. b., 3.34 m/s

  552. ZK 1, Denny: Diskvalifikován

  553. ZK 2, Denny: 2/4, 41.55 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  554. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  555. Agility 1 Děti Large, Denny: Diskvalifikován

  556. Agility 2 Děti Large, Denny: 2/6, 46.61 s, 6.61 tr. b., 3.28 m/s

  557. Agility 3 Large Děti, Denny: Diskvalifikován

  558. Agility 4 Large Děti, Denny: Diskvalifikován

  559. Jumping 1 Děti Large, Denny: 6/6, 43.2 s, 14.2 tr. b., 3.47 m/s

  560. Jumping 2 Large Děti, Denny: 5/6, 46.52 s, 16.52 tr. b., 3.65 m/s

  561. Sekvence 1 Děti Large, Denny: 6/6, 59.34 s, 29.34 tr. b., 2.38 m/s

  562. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  563. Zkouška II. LA1, Denny: 12/16, 40.78 s, 25.0 tr. b., 3.29 m/s

  564. Zkouška I. LA1, Denny: 14/16, 30.93 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  565. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  566. Agility Ne, Denny: Diskvalifikován

  567. Jumping Ne, Denny: Diskvalifikován

  568. Zk Ne, Denny: Diskvalifikován