Cz En

Kristýna Faustová

  1. Číslo: 003410
  2. OSA: Agi Lounky
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 23. 07. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 069111 (L), Denny

  2. 051713 (L), Ideal Crazy Bohemia Alké

  3. 052613 (L), Jazz

  4. 082815 (ML), Alla Marcía z Údolí květin

  5. 025218 (L), Dreamer Hardy Origin

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  2. III. Jumping A2&A3, Dreamer Hardy Origin: 3/11, 38.51 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  3. II. Jumping A2&A3, Dreamer Hardy Origin: 6/11, 36.67 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  4. I. Jumping A2&A3, Dreamer Hardy Origin: 2/11, 27.48 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  5. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  6. Jumping II L, Dreamer Hardy Origin: 2/9, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  7. Jumping I L, Dreamer Hardy Origin: 6/10, 40.12 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  8. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  9. 1. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 1/18, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  10. 2. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  11. 3. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 6/17, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  12. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  13. Jumping 1 L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  14. Jumping 2 L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  15. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  16. Czech Imp Jump Large, Dreamer Hardy Origin: 6/23, 23.06 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  17. Jumping 1 - Large, Dreamer Hardy Origin: 11/22, 42.3 s, 7.3 tr. b., 4.28 m/s

  18. Jumping 2 - Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  19. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  20. 1. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 11/21, 24.78 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  21. 1. Zkouška LA2, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  22. 2. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 10/20, 37.53 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  23. 2. Zkouška LA2, Dreamer Hardy Origin: 6/9, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  24. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  25. 1. Jumping A2/A3, Dreamer Hardy Origin: 4/9, 24.2 s, 5.0 tr. b., 6.16 m/s

  26. 2. Jumping A2/A3, Dreamer Hardy Origin: 1/9, 30.4 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  27. 2. zkouška, Dreamer Hardy Origin: 2/5, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  28. 3. jumping A2/A3, Dreamer Hardy Origin: 4/9, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  29. I. zkouška, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  30. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  31. Zkouška 1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  32. Zkouška 2, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  33. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  34. Jumping 1 - L, Dreamer Hardy Origin: 10/29, 32.94 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  35. Jumping 2 - L, Dreamer Hardy Origin: 11/29, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  36. Jumping 3 - L, Dreamer Hardy Origin: 9/26, 42.04 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  37. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  38. 1. Zkouška MLA3, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška MLA3, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  40. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  41. II. Zk MLA3, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  42. I. Zk MLA3, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  43. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  44. Czech Imp Jump, Alla Marcía z Údolí květin: 2/9, 20.11 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  45. Jumping 1, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  46. Jumping 2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  47. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  48. Czech Imp Jump, Dreamer Hardy Origin: 3/30, 22.25 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  49. Czech Imp Jump, Alla Marcía z Údolí květin: 4/18, 21.86 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  50. Jumping 1, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  51. Jumping 1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  52. Jumping 2, Alla Marcía z Údolí květin: 3/19, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  53. Jumping 2, Dreamer Hardy Origin: 16/39, 33.97 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  54. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  55. Jumping I, Dreamer Hardy Origin: 13/21, 32.63 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  56. Jumping II, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  57. Jumping III, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  58. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  59. Czech Imp Jump, Alla Marcía z Údolí květin: 6/21, 20.19 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  60. Czech Imp Jump, Dreamer Hardy Origin: 9/31, 20.24 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  61. Jumping 1, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  62. Jumping 1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  63. Jumping 2 , Alla Marcía z Údolí květin: 2/21, 38.58 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  64. Jumping 2 , Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  65. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  66. Jumping , Dreamer Hardy Origin: 2/34, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  67. Zkouška I., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  68. Zkouška II., Dreamer Hardy Origin: 11/17, 30.97 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  69. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  70. Czech Imp Jump Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  71. Czech Imp Jump MiniLarge, Alla Marcía z Údolí květin: 3/17, 21.02 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  72. Jumping 1 - Large, Dreamer Hardy Origin: 8/37, 34.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  73. Jumping 1 - MiniLarge, Alla Marcía z Údolí květin: 1/18, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  74. Jumping 2 - Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  75. Jumping 2 - MiniLarge, Alla Marcía z Údolí květin: 5/18, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  76. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  77. Agility LA, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  78. Jumping LA, Dreamer Hardy Origin: 10/23, 36.99 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  79. Zkouška LA2, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  80. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  81. Agility L, Dreamer Hardy Origin: 3/27, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  82. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 7/27, 31.08 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  83. Zkouška A2 L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  84. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  85. A2 Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  86. A2 Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  87. Agility Open Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  88. Agility Open Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  89. Jumping Open Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  90. Jumping Open Large, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  91. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  92. LA1_1, Dreamer Hardy Origin: 8/13, 30.13 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  93. LA1_2, Dreamer Hardy Origin: 6/13, 35.89 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  94. LA1_3, Dreamer Hardy Origin: 1/13, 30.53 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  95. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  96. Agility L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  97. Jumping L, Dreamer Hardy Origin: 20/37, 30.02 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  98. Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  99. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  100. LA1 I, Dreamer Hardy Origin: 1/8, 37.72 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  101. LA1 II, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  102. LA1 III, Dreamer Hardy Origin: 2/8, 27.07 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  103. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  104. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1), Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  105. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) , Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  106. Pá. - Power & Speed (Agility A1), Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  107. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Dreamer Hardy Origin: 7/169, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  108. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1), Dreamer Hardy Origin: 7/61, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  109. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1), Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  110. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Dreamer Hardy Origin: 76/175, 42.19 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  111. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Dreamer Hardy Origin: 77/170, 37.46 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  112. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  113. Agility LA, Dreamer Hardy Origin: 18/32, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  114. Jumping LA, Dreamer Hardy Origin: 10/32, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  115. Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: 2/7, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  116. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  117. Agility I., Dreamer Hardy Origin: 19/47, 47.85 s, 12.85 tr. b., 4.49 m/s

  118. Agility II., Dreamer Hardy Origin: 21/45, 44.24 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  119. Agility III., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  120. Jumping I., Dreamer Hardy Origin: 14/47, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  121. Jumping II., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  122. Jumping III., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  123. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  124. 1.Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: 2/10, 28.94 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  125. 2.Zkouška LA1 , Dreamer Hardy Origin: 2/10, 31.04 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  126. 3.Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  127. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  128. Agility I, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  129. Agility II, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  130. Jumping I, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  131. Jumping II, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  132. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  133. 2. zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  134. I. zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: 8/12, 38.76 s, 25.0 tr. b., 3.92 m/s

  135. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  136. LA1 I., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  137. LA1 II., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  138. LA1 III., Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  139. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  140. LA1 I., Dreamer Hardy Origin: 5/17, 31.79 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  141. LA1 II., Dreamer Hardy Origin: 7/17, 40.5 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  142. LA1 III., Dreamer Hardy Origin: 4/17, 29.8 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  143. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  144. III.jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  145. II. jumping L, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  146. I. jumping L, Dreamer Hardy Origin: 18/32, 41.34 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  147. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  148. 1. Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  149. 2. Zkouška LA1, Dreamer Hardy Origin: 5/10, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  150. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  151. Horní Počernice, 1. běh, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  152. Horní Počernice, 2. běh, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  153. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  154. Jumping hra L, Dreamer Hardy Origin: 21/33, 30.1 s, 16.1 tr. b., 3.19 m/s

  155. Zkoušky LA1, Dreamer Hardy Origin: 4/7, 35.5 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  156. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  157. Zkouška III. LA3, Alla Marcía z Údolí květin: 10/22, 37.92 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  158. Zkouška II. LA3, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  159. Zkouška I. LA3, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  160. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  161. 1.ZK LA1, Dreamer Hardy Origin: 7/20, 44.67 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  162. 2.ZK LA1, Dreamer Hardy Origin: Diskvalifikován

  163. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  164. Agility II. L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  165. Agility I. L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  166. Jumping II. L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  167. Jumping I. L, Alla Marcía z Údolí květin: 19/94, 34.13 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  168. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  169. Agility - LA, Alla Marcía z Údolí květin: 4/43, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  170. Jumping LA, Alla Marcía z Údolí květin: 10/44, 25.78 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  171. ZkA - LA3, Alla Marcía z Údolí květin: 3/18, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  172. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  173. QA1 agility, Alla Marcía z Údolí květin: 35/127, 44.46 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  174. QA2 agility, Alla Marcía z Údolí květin: 63/125, 45.34 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  175. QA3 agility, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  176. QJ1 jumping, Alla Marcía z Údolí květin: 66/126, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  177. QJ2 jumping, Alla Marcía z Údolí květin: 39/126, 43.65 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  178. QJ3 jumping, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  179. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  180. Agility Trial, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  181. Jumping Trial, Alla Marcía z Údolí květin: 2/11, 37.6 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  182. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  183. 1. zkouška LA3, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  184. 2. zkouška LA3, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  185. Junioři L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  186. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  187. Agility - hra Large, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  188. Agility SuperG - Challenge Large, Alla Marcía z Údolí květin: 1/14, 47.22 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  189. Jumping - hra Large, Alla Marcía z Údolí květin: 1/24, 22.87 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  190. Jumping SuperG - Challenge Large, Alla Marcía z Údolí květin: 6/14, 45.41 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  191. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  192. 1. zkouška LA3, Alla Marcía z Údolí květin: 2/22, 32.63 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  193. 2. zkouška LA3, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  194. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  195. Agility L, Alla Marcía z Údolí květin: 24/48, 45.83 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  196. Jumping L, Alla Marcía z Údolí květin: 16/48, 30.82 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  197. Zkouška - LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 2/20, 34.55 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  198. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  199. Agility družstev, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  200. Agility jednotlivců, Alla Marcía z Údolí květin: 6/87, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  201. Jumping družstev, Alla Marcía z Údolí květin: 25/88, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  202. Jumping jednotlivců, Alla Marcía z Údolí květin: 35/87, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  203. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  204. Agility Open Large, Alla Marcía z Údolí květin: 10/30, 39.06 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  205. Agility Open Large, Alla Marcía z Údolí květin: 10/31, 39.07 s, 25.0 tr. b., 5.12 m/s

  206. Jumping Open Large, Alla Marcía z Údolí květin: 3/30, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  207. Jumping Open Large, Alla Marcía z Údolí květin: 7/31, 32.37 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  208. Zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 2/13, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  209. Zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 3/14, 41.53 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  210. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  211. 1. Zka - LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 2/19, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  212. 2. Zka - LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 13/18, 27.17 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  213. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  214. Agility - Large, Alla Marcía z Údolí květin: 1/43, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  215. Jumping - Large, Alla Marcía z Údolí květin: 15/42, 30.22 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  216. ZkA - LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 5/20, 32.97 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  217. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  218. QA4 agility, Alla Marcía z Údolí květin: 28/99, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  219. QA5 agility, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  220. QA6 agility, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  221. QJ4 jumping, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  222. QJ5 jumping, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  223. QJ6 jumping, Alla Marcía z Údolí květin: 18/76, 41.1 s, 8.1 tr. b., 4.18 m/s

  224. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  225. 1Q Jumping, Alla Marcía z Údolí květin: 11/157, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  226. 2Q Agility, Alla Marcía z Údolí květin: 37/157, 42.67 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  227. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Alla Marcía z Údolí květin: 17/108, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  228. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  229. Power & speed A2/A3, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  230. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Alla Marcía z Údolí květin: 40/121, 41.28 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  231. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  232. QA1 agility, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  233. QA2 agility, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  234. QA3 agility, Alla Marcía z Údolí květin: 65/130, 42.36 s, 25.0 tr. b., 4.34 m/s

  235. QJ1 jumping, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  236. QJ2 jumping, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  237. QJ3 jumping, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  238. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  239. Agility SL L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  240. Hra L, Alla Marcía z Údolí květin: 4/18, 19.53 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  241. Jumping SL L, Alla Marcía z Údolí květin: 3/7, 38.99 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  242. Zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 5/10, 32.1 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  243. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  244. AGI Kategorie A2+A3 L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  245. JUMP Kategorie A2+A3 L, Alla Marcía z Údolí květin: 4/11, 29.08 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  246. Zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  247. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  248. Agility - Large, Alla Marcía z Údolí květin: 13/35, 33.75 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  249. Jumping - Large, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  250. ZkA - LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 2/17, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  251. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  252. Agility 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 7/128, 49.44 s, 3.44 tr. b., 3.96 m/s

  253. Agility 1, Alla Marcía z Údolí květin: 9/128, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  254. Agility 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 36/128, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  255. Agility 2, Alla Marcía z Údolí květin: 44/128, 36.06 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  256. Jumping 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 24/128, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  257. Jumping 1, Alla Marcía z Údolí květin: 29/128, 32.85 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  258. Jumping 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 41/128, 44.4 s, 7.4 tr. b., 4.19 m/s

  259. Jumping 2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  260. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  261. Agility Trial I, Alla Marcía z Údolí květin: 3/29, 37.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  262. Jumping Trial I, Alla Marcía z Údolí květin: 10/27, 30.9 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  263. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  264. 1. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  265. 2. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  266. Junioři - finále L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  267. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  268. 1. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  269. 2. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  270. Junioři L, Alla Marcía z Údolí květin: 1/8, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  271. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  272. Agility, Ideal Crazy Bohemia Alké: 12/47, 44.71 s, 5.71 tr. b., 3.96 m/s

  273. Agility, Alla Marcía z Údolí květin: 18/47, 37.65 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  274. Jumping, Ideal Crazy Bohemia Alké: 10/48, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  275. Jumping, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  276. Zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  277. Zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  278. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  279. 1. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  280. 2. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 7/31, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  281. Junioři L, Alla Marcía z Údolí květin: 3/8, 25.38 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  282. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  283. II. zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/14, 48.26 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  284. II. zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  285. I. zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 2/14, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  286. I. zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 5/14, 45.37 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  287. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  288. 1. zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  289. 2. zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  290. Junioři L, Alla Marcía z Údolí květin: 8/13, 33.4 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  291. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  292. 1. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 2/29, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  293. 2. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  294. Junioři L, Alla Marcía z Údolí květin: 8/15, 30.43 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  295. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  296. 1. zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 2/28, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  297. 2. zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  298. 3. zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  299. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  300. Agility družstva, Ideal Crazy Bohemia Alké: 10/77, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  301. Agility družstva, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  302. Agility - junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  303. Agility - junioři, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  304. Jumping družstva, Ideal Crazy Bohemia Alké: 21/77, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  305. Jumping družstva, Alla Marcía z Údolí květin: 47/77, 33.02 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  306. Jumping - junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: 32/54, 53.21 s, 12.21 tr. b., 3.19 m/s

  307. Jumping - junioři, Alla Marcía z Údolí květin: 34/54, 32.49 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  308. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  309. 1. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 8/23, 35.51 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  310. 2. ZK LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 4/23, 39.37 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  311. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  312. Agility - So, Denny: Diskvalifikován

  313. Jumping - So, Denny: 29/65, 53.1 s, 16.1 tr. b., 3.2 m/s

  314. ZkA - So, Denny: Diskvalifikován

  315. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  316. 1. Zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  317. 2. Zkouška LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  318. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  319. 1. Zka, Alla Marcía z Údolí květin: 3/20, 37.69 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  320. 2. Zka, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  321. Jumping, Alla Marcía z Údolí květin: 16/41, 28.62 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  322. Helenín - Zkoušky "Naše řeč", 04. 06. 2016

  323. 1. zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  324. 2. zkouška LA2, Alla Marcía z Údolí květin: 2/11, 39.0 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  325. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  326. J Agility 1, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  327. J Agility 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  328. J Agility 2, Alla Marcía z Údolí květin: 13/45, 33.66 s, 6.96 tr. b., 4.49 m/s

  329. J Agility 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 16/45, 34.75 s, 8.05 tr. b., 4.35 m/s

  330. J Agility 3, Ideal Crazy Bohemia Alké: 11/45, 41.88 s, 7.73 tr. b., 4.35 m/s

  331. J Agility 3, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  332. J Agility 4, Alla Marcía z Údolí květin: 2/44, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  333. J Agility 4, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  334. J Jumping 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/46, 39.41 s, 0.85 tr. b., 4.36 m/s

  335. J Jumping 1, Alla Marcía z Údolí květin: 18/46, 39.6 s, 6.04 tr. b., 4.34 m/s

  336. J Jumping 2, Alla Marcía z Údolí květin: 3/45, 28.07 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  337. J Jumping 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 16/45, 31.49 s, 1.18 tr. b., 4.6 m/s

  338. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  339. Zka 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 7/23, 34.69 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  340. Zka 1, Denny: Diskvalifikován

  341. Zka 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 7/23, 36.43 s, 5.43 tr. b., 3.71 m/s

  342. Zka 2, Denny: 8/23, 40.38 s, 9.38 tr. b., 3.34 m/s

  343. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  344. 1. ZK LA1, Alla Marcía z Údolí květin: 3/18, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  345. 2. ZK LA1, Alla Marcía z Údolí květin: 7/17, 35.19 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  346. Junioři L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  347. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  348. 1. ZK LA1, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  349. 2. ZK LA1, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  350. Junioři L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  351. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  352. 1. ZK LA1, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  353. 1. ZK LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  354. 2. ZK LA1, Alla Marcía z Údolí květin: 5/24, 30.25 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  355. 2. ZK LA2, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  356. JUNIOŘI L, Ideal Crazy Bohemia Alké: 4/14, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  357. JUNIOŘI L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  358. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  359. Agility, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  360. Jumping, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  361. ZkA, Alla Marcía z Údolí květin: 7/13, 22.21 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  362. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  363. 1. ZK LA1, Alla Marcía z Údolí květin: 1/28, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  364. 2. ZK LA1, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  365. Junioři L, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  366. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  367. Agility SuperG Basic Large, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  368. Jumping SuperG Basic Large, Alla Marcía z Údolí květin: Diskvalifikován

  369. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  370. Agility, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  371. Agility - J, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  372. Jumping, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  373. Jumping - J, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/51, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  374. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  375. O Pohár PPP 2015, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/36, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  376. O Pohár PPP 2015, Ideal Crazy Bohemia Alké: 13/36, 37.71 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  377. O Pohár PPP 2015, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  378. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  379. 1. Zka, Denny: Diskvalifikován

  380. 2. Zka, Denny: 6/13, 46.17 s, 12.17 tr. b., 3.12 m/s

  381. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  382. Agility L, Denny: 9/34, 63.83 s, 21.83 tr. b., 3.02 m/s

  383. Finále - Top Cup L, Denny: 8/10, 42.54 s, 14.54 tr. b., 3.08 m/s

  384. Zkouška LA2, Denny: 3/15, 32.97 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  385. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  386. Agility III - Large - Junioři, Denny: 20/44, 59.21 s, 27.21 tr. b., 2.75 m/s

  387. Agility III - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  388. Agility II - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/44, 43.21 s, 6.21 tr. b., 3.8 m/s

  389. Agility II - Large - Junioři, Denny: Diskvalifikován

  390. Agility I - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  391. Agility I - Large - Junioři, Denny: Diskvalifikován

  392. Agility IV - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  393. Jumping II - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/43, 40.24 s, 4.24 tr. b., 3.9 m/s

  394. Jumping I - Large - Junioři, Denny: Diskvalifikován

  395. Jumping I - Large - Junioři, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  396. SEKVENCE - Large, Ideal Crazy Bohemia Alké: 9/40, 31.36 s, 8.36 tr. b., 3.54 m/s

  397. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  398. 1. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/6, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  399. 2. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/6, 40.82 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  400. 3. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/5, 40.72 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  401. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  402. 1. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/14, 36.98 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  403. 2. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 4/14, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  404. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  405. 1. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  406. 2. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/12, 40.65 s, 1.65 tr. b., 3.35 m/s

  407. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  408. 1. ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 3/16, 31.74 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  409. 2.ZK LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 1/16, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  410. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  411. 1. zkouška LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 6/18, 29.93 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  412. 2. zkouška LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 5/18, 30.94 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  413. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  414. Agility jednotlivci, Denny: 7/39, 54.28 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  415. Družstva - Agility, Denny: 22/58, 46.77 s, 11.77 tr. b., 3.63 m/s

  416. Družstva - Jumping, Denny: Diskvalifikován

  417. Jumping jednotlivci, Denny: 11/40, 40.52 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  418. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  419. Jumping, Denny: 1/8, 37.61 s, 2.61 tr. b., 3.56 m/s

  420. Jumping, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  421. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  422. ZkA 1, Denny: 2/4, 45.29 s, 10.29 tr. b., 3.2 m/s

  423. ZkA 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  424. ZkA 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/6, 36.36 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  425. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  426. ZkA 1, Denny: 8/11, 48.74 s, 13.74 tr. b., 3.06 m/s

  427. ZkA 1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  428. ZkA 2, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/8, 36.05 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  429. ZkA 2, Denny: Diskvalifikován

  430. ZkA 3, Denny: 1/11, 50.55 s, 2.55 tr. b., 3.3 m/s

  431. ZKA 3, Ideal Crazy Bohemia Alké: 5/7, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  432. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  433. Agility, Denny: 6/12, 39.66 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  434. Agility, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  435. ZkA, Denny: 1/3, 40.36 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  436. ZkA, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  437. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  438. Zkouška 1 LA2, Denny: 17/23, 43.68 s, 19.68 tr. b., 2.91 m/s

  439. Zkouška 2 LA2, Denny: Diskvalifikován

  440. Cvikov - 13. Cvikovské zkoušky, 05. 08. 2013

  441. Zkouška agility LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 2/11, 35.46 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  442. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  443. Zkouška 1 LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  444. Zkouška 2 LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  445. Zkouška 3 LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 6/10, 27.34 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  446. Cvikov - 12. Cvikovské zkoušky, 01. 08. 2013

  447. Zkouška agility LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: Diskvalifikován

  448. Cvikov - 11. Cvikovské zkoušky, 29. 07. 2013

  449. 11. Cvikovské zkoušky LA1, Ideal Crazy Bohemia Alké: 5/10, 27.28 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  450. Cvikov - 7. Cvikovské zkoušky, 06. 08. 2012

  451. Zkouška LA1, Denny: Diskvalifikován

  452. Mikulášovice - BOREC SEVERU, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  453. Agility I., Denny: 10/21, 61.75 s, 18.75 tr. b., 2.83 m/s

  454. Agility II., Denny: 8/23, 55.72 s, 8.72 tr. b., 3.18 m/s

  455. Jumping I., Denny: 13/21, 51.19 s, 20.19 tr. b., 3.24 m/s

  456. Jumping II., Denny: 10/23, 47.89 s, 17.89 tr. b., 3.34 m/s

  457. ZK 1, Denny: Diskvalifikován

  458. ZK 2, Denny: 2/4, 41.55 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  459. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  460. Agility 1 Děti Large, Denny: Diskvalifikován

  461. Agility 2 Děti Large, Denny: 2/6, 46.61 s, 6.61 tr. b., 3.28 m/s

  462. Agility 3 Large Děti, Denny: Diskvalifikován

  463. Agility 4 Large Děti, Denny: Diskvalifikován

  464. Jumping 1 Děti Large, Denny: 6/6, 43.2 s, 14.2 tr. b., 3.47 m/s

  465. Jumping 2 Large Děti, Denny: 5/6, 46.52 s, 16.52 tr. b., 3.65 m/s

  466. Sekvence 1 Děti Large, Denny: 6/6, 59.34 s, 29.34 tr. b., 2.38 m/s

  467. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  468. Zkouška II. LA1, Denny: 12/16, 40.78 s, 25.0 tr. b., 3.29 m/s

  469. Zkouška I. LA1, Denny: 14/16, 30.93 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  470. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  471. Agility Ne, Denny: Diskvalifikován

  472. Jumping Ne, Denny: Diskvalifikován

  473. Zk Ne, Denny: Diskvalifikován