Cz En

Jana Mikulová

  1. Číslo: 003509
  2. OSA: DogSport CZ
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 20. 01. 2012
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 004712 (S), Brinie Moravské srdce

  2. 092412 (L), Pam Písecké hory

  3. 092612 (S), A3Ch Colombina Moravské srdce

  4. 081215 (M), A3Ch Agile Srdeční záležitost

  5. 081315 (M), Akord Srdeční záležitost

  6. 058116 (S), Kejssy

  7. 000720, Wish to Win Koryfej

Výsledky

  1. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 03. 07. 2021

  2. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  3. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  4. Agility I, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  5. Agility I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  6. Agility II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 15/67, 55.19 s, 5.19 tr. b., 3.99 m/s

  7. Agility II, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  8. Jumping I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 14/71, 42.34 s, 0.34 tr. b., 4.37 m/s

  9. Jumping I, Akord Srdeční záležitost: 33/71, 49.18 s, 7.18 tr. b., 3.76 m/s

  10. Jumping II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 12/62, 45.92 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  11. Jumping II, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  12. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  13. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  14. 1. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/4, 47.78 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  16. 2. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  17. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  18. 1. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  19. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/2, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  21. 2. Zkouška MA3, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  22. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  23. Agility Trial I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  24. Agility Trial II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/6, 47.98 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  25. Agility Trial III, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  26. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  27. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/13, 44.08 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  28. 1. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/12, 45.73 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  29. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/13, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  30. 2. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/12, 46.11 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  31. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  32. Agility Individual, A3Ch Colombina Moravské srdce: 23/67, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  33. Agility Individual, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  34. Agility Squads as Individual, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 15/72, 43.81 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  35. Agility Squads as Individual, A3Ch Colombina Moravské srdce: 38/69, 47.9 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  36. Jumping Individual, A3Ch Colombina Moravské srdce: 37/68, 34.86 s, 1.86 tr. b., 4.36 m/s

  37. Jumping Individual, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  38. Jumping Squads as Individual, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 30/72, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  39. Jumping Squads as Individual, A3Ch Colombina Moravské srdce: 34/68, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  40. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  41. Agility 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/19, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  42. Agility 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 8/14, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  43. Finále, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/10, 46.26 s, 0.26 tr. b., 4.32 m/s

  44. Finále, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/9, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  45. Jumping 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/14, 32.52 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  46. Jumping 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  47. Jumping 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/19, 32.05 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  48. Jumping 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/12, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  49. Zkouška 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/6, 48.12 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  50. Zkouška 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  51. Zkouška 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/5, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  52. Zkouška 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/6, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  53. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  54. 1. zkouška MA2, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  55. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/11, 46.62 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  56. 1. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  57. 2. Zkouška MA2, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  58. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/11, 45.22 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  59. 2. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  60. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  61. Agility M, Akord Srdeční záležitost: 24/38, 61.87 s, 15.87 tr. b., 3.48 m/s

  62. Agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  63. Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/21, 48.42 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  64. Jumping M, Akord Srdeční záležitost: 13/40, 45.86 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  65. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 23/40, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  66. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/21, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  67. Tuneliáda M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 14/37, 36.29 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  68. Tuneliáda M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  69. Tuneliáda S , A3Ch Colombina Moravské srdce: 17/21, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  70. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  71. II. zkouška A3 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/5, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  72. II. zkouška A3 S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/6, 45.68 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  73. I. zkouška A3 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/5, 50.49 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  74. I. zkouška A3 S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/6, 51.2 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  75. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  76. Agility Light - Časopis Psí Sporty M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/21, 42.79 s, 0.79 tr. b., 3.86 m/s

  77. Agility Light - Časopis Psí Sporty S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/20, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  78. Agility Spokojenypes.cz M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 9/21, 61.91 s, 6.91 tr. b., 3.55 m/s

  79. Agility Spokojenypes.cz S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 11/18, 58.91 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  80. Jelení Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/21, 43.81 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  81. Jelení Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/20, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  82. Jumping Short M Jacob & Joseph, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 9/21, 29.55 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  83. Jumping Short S Jacob & Joseph, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/18, 31.09 s, 6.09 tr. b., 4.18 m/s

  84. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  85. agility open M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/15, 51.84 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  86. agility open M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  87. agility open S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/11, 56.39 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  88. Jumping open M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/15, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  89. Jumping open M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  90. Jumping open S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  91. Zkouška A2 M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  92. Zkouška A3 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  93. Zkouška A3 S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/7, 45.04 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  94. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  95. Agility sobota M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/18, 46.68 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  96. Agility sobota M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  97. Agility sobota S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/14, 50.23 s, 11.23 tr. b., 3.78 m/s

  98. Jumping sobota M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/18, 32.98 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  99. Jumping sobota M, Akord Srdeční záležitost: 8/18, 42.58 s, 2.58 tr. b., 3.73 m/s

  100. Jumping sobota S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/14, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  101. ZkouškaMA2 sobota, Akord Srdeční záležitost: 1/7, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  102. ZkouškaMA3 sobota, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/8, 41.84 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  103. ZkouškaSA3 sobota, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  104. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  105. Open AGI M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/13, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  106. Open AGI M, Akord Srdeční záležitost: 3/13, 49.66 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  107. Open AGI S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/17, 41.27 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  108. Open JUMP M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/13, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  109. Open JUMP M, Akord Srdeční záležitost: 5/13, 52.41 s, 2.41 tr. b., 3.68 m/s

  110. Open JUMP S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  111. Zkouška A2 M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  112. Zkouška A3 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  113. Zkouška A3 S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  114. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  115. I. agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/67, 45.88 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  116. I. agility M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  117. I. agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/65, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  118. II. agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/67, 46.35 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  119. II. agility M, Akord Srdeční záležitost: 14/67, 52.16 s, 2.16 tr. b., 3.76 m/s

  120. II. agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 27/65, 45.08 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  121. II. jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 21/64, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  122. II. jumping M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  123. II. jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 12/63, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  124. I. jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/67, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  125. I. jumping M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  126. I. jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 16/64, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  127. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  128. 1. zkouška MA2, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  129. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/4, 51.13 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  130. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  131. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  132. MA2 - I., Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  133. MA2 - II., Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  134. MA3 - I., A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/6, 53.56 s, 9.56 tr. b., 3.96 m/s

  135. MA3 - II., A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  136. SA3 - I., A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/7, 49.37 s, 0.37 tr. b., 4.29 m/s

  137. SA3 - II., A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  138. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  139. A2 II M, Akord Srdeční záležitost: 2/4, 53.23 s, 11.23 tr. b., 3.31 m/s

  140. A2 I M, Akord Srdeční záležitost: 2/4, 38.47 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  141. A3 II M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/8, 47.43 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  142. A3 I M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  143. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  144. 1. Zkouška A3 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  145. 2. Zkouška A3 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  146. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  147. A2 II M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  148. A2 I M, Akord Srdeční záležitost: 1/4, 40.45 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  149. A3 II M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  150. A3 I M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/4, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  151. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  152. II. zkouška MA2, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  153. II. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  154. I. zkouška MA2, Akord Srdeční záležitost: 1/5, 47.16 s, 2.16 tr. b., 3.58 m/s

  155. I. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/14, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  156. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  157. MA2 - I., Akord Srdeční záležitost: 2/7, 48.77 s, 1.77 tr. b., 3.71 m/s

  158. MA2 - II., Akord Srdeční záležitost: 2/7, 46.97 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  159. MA3 - I., A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  160. MA3 - II., A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  161. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  162. III. jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 14/29, 36.21 s, 5.21 tr. b., 4.0 m/s

  163. III. jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  164. II. jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  165. II. jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/31, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  166. I. jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  167. I. jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  168. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  169. II. zkouška MA2, Akord Srdeční záležitost: 2/11, 50.03 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  170. II. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  171. II. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  172. I. zkouška MA2, Akord Srdeční záležitost: 4/11, 46.13 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  173. I. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  174. I. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  175. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  176. Agility Spokojeného psa M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 8/19, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  177. Agility Spokojeného psa S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/22, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  178. Jacob & Joseph Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/18, 24.04 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  179. Jacob & Joseph Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/22, 25.37 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  180. Jelenův Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 7/19, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  181. Jelenův Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/22, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  182. PhysioDOG Agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/19, 48.76 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  183. PhysioDOG Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  184. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  185. A2 II M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  186. A2 I M, Akord Srdeční záležitost: 2/3, 53.13 s, 16.13 tr. b., 3.5 m/s

  187. A3 II M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/9, 45.1 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  188. A3 II S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  189. A3 I M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/9, 45.12 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  190. A3 I S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  191. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  192. A2 II M, Akord Srdeční záležitost: 1/1, 53.52 s, 9.52 tr. b., 3.33 m/s

  193. A2 I M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  194. A3 II M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/4, 58.63 s, 16.63 tr. b., 3.41 m/s

  195. A3 I M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/4, 47.29 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  196. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  197. II. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/3, 45.04 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  198. II. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/6, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  199. II. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  200. I. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/3, 44.79 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  201. I. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/6, 32.41 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  202. I. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/7, 42.17 s, 5.17 tr. b., 3.79 m/s

  203. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  204. Zkouška1 MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/9, 40.08 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  205. Zkouška2 MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/9, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  206. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  207. MA1 I, Akord Srdeční záležitost: 2/9, 35.22 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  208. MA1 II , Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  209. MA3 I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/4, 42.63 s, 1.63 tr. b., 4.18 m/s

  210. MA3 II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/4, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  211. SA3 I, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  212. SA3 II, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  213. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  214. Agility Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  215. Agility Open, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  216. Agility Squads as Individual, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/69, 46.93 s, 0.93 tr. b., 3.96 m/s

  217. Agility Squads as Individual, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  218. Jumping Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: 13/71, 36.99 s, 0.99 tr. b., 4.38 m/s

  219. Jumping Open, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 17/69, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  220. Jumping Squads as Individual, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 9/69, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  221. Jumping Squads as Individual, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  222. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  223. 1. Zka - MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/7, 40.51 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  224. 1. Zka - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/13, 31.85 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  225. 1. Zka - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/13, 31.33 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  226. 2. Zka - MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/7, 35.09 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  227. 2. Zka - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/13, 30.98 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  228. 2. Zka - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  229. Agility veterání - Small, Brinie Moravské srdce: 1/8, 22.05 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  230. Jumping - Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 7/26, 25.33 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  231. Jumping - Medium, Akord Srdeční záležitost: 14/26, 36.56 s, 11.56 tr. b., 3.31 m/s

  232. Jumping - Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/25, 24.65 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  233. Jumping veteráni - Small, Brinie Moravské srdce: 6/8, 24.29 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  234. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  235. 1. běh MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/5, 34.47 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  236. 1. běh MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/1, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  237. 1. běh SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/8, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  238. 2. běh MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  239. 2. běh MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  240. 2. běh SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/8, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  241. 2. běh veteráni SV, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  242. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  243. Agility 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 11/79, 48.67 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  244. Agility 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  245. Agility 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 15/70, 47.82 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  246. Agility 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  247. Agility 3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 22/76, 42.6 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  248. Agility 3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  249. Agility 4, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 26/72, 46.29 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  250. Agility 4, A3Ch Colombina Moravské srdce: 26/63, 48.75 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  251. Agility Trial, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  252. Agility Trial, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  253. Jumping 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 33/79, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  254. Jumping 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  255. Jumping 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  256. Jumping 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  257. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  258. Ne. - Agility II. M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/52, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  259. Ne. - Agility II. M, Akord Srdeční záležitost: 31/52, 57.82 s, 12.82 tr. b., 3.55 m/s

  260. Ne. - Jumping II. M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  261. Ne. - Jumping II. M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  262. So. - Agility I. M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 7/53, 47.31 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  263. So. - Agility I. M, Akord Srdeční záležitost: 8/53, 53.46 s, 1.46 tr. b., 3.8 m/s

  264. So. - Jumping I. M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/52, 38.46 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  265. So. - Jumping I. M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  266. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  267. QA4 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/36, 43.96 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  268. QA4 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/56, 46.31 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  269. QA5 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 21/36, 44.76 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  270. QA5 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 34/56, 44.7 s, 10.7 tr. b., 4.47 m/s

  271. QA6 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/51, 48.05 s, 0.05 tr. b., 0.0 m/s

  272. QA6 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 24/35, 55.5 s, 17.5 tr. b., 3.96 m/s

  273. QJ4 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  274. QJ4 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  275. QJ5 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 17/36, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  276. QJ5 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 19/53, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  277. QJ6 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  278. QJ6 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  279. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  280. Agility - MA, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  281. Agility - MA, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  282. Agility - SA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/18, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  283. Jumping - MA, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/15, 36.54 s, 8.54 tr. b., 3.83 m/s

  284. Jumping - MA, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  285. Jumping - SA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/19, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  286. ZkA - MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/4, 37.6 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  287. ZkA - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  288. ZkA - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/8, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  289. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  290. QA1 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/61, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  291. QA1 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 16/48, 44.31 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  292. QA2 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 21/60, 52.24 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  293. QA2 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 24/48, 51.74 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  294. QA3 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 27/48, 49.44 s, 5.44 tr. b., 4.19 m/s

  295. QA3 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 35/60, 48.72 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  296. QJ1 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 11/61, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  297. QJ1 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  298. QJ2 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 13/48, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  299. QJ2 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  300. QJ3 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 16/45, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  301. QJ3 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 25/60, 46.68 s, 2.68 tr. b., 3.94 m/s

  302. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  303. Agility MA, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 9/23, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  304. Agility MA, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  305. Agility SA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/25, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  306. Jumping MA, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/23, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  307. Jumping MA, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  308. Jumping SA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/25, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  309. Veteráni SA, Brinie Moravské srdce: 3/7, 27.13 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  310. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 3/5, 53.07 s, 10.07 tr. b., 3.0 m/s

  311. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/11, 51.09 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  312. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/18, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  313. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  314. Agility Trial I, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/13, 53.15 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  315. Agility Trial I, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  316. Agility Trial I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  317. Agility Trial II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/10, 52.84 s, 12.09 tr. b., 3.84 m/s

  318. Agility Trial II, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/13, 48.09 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  319. Agility Trial II, Akord Srdeční záležitost: 4/7, 69.55 s, 32.83 tr. b., 2.16 m/s

  320. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  321. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/23, 47.06 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  322. Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 11/42, 49.48 s, 1.48 tr. b., 3.88 m/s

  323. Agility, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  324. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/24, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  325. Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/42, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  326. Jumping, Akord Srdeční záležitost: 19/42, 56.65 s, 29.28 tr. b., 2.84 m/s

  327. Tuneliáda, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  328. Tuneliáda, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  329. Tuneliáda, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  330. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  331. Jumping 1 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  332. Jumping 1 S, Brinie Moravské srdce: 1/7, 60.67 s, 31.67 tr. b., 2.85 m/s

  333. Jumping2 M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/10, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  334. Jumping2 S, Brinie Moravské srdce: 2/7, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  335. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/4, 51.18 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  336. Zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  337. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  338. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/8, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  339. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/34, 33.95 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  340. Zkouška MA3 I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/4, 48.83 s, 2.83 tr. b., 4.01 m/s

  341. Zkouška MA3 II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/3, 53.16 s, 10.16 tr. b., 3.8 m/s

  342. Zkouška SA3 I, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/17, 45.5 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  343. Zkouška SA3 II, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/17, 60.98 s, 22.98 tr. b., 3.31 m/s

  344. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  345. Agility I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 22/88, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  346. Agility I, A3Ch Colombina Moravské srdce: 29/81, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  347. Agility I, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  348. Agility II, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/75, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  349. Agility II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 37/84, 50.01 s, 11.01 tr. b., 3.84 m/s

  350. Agility II, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  351. Jumping I, A3Ch Colombina Moravské srdce: 18/81, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  352. Jumping I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  353. Jumping I, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  354. Jumping II, A3Ch Colombina Moravské srdce: 19/79, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  355. Jumping II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 26/87, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  356. Jumping II, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  357. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  358. MA1 I., Akord Srdeční záležitost: 4/5, 43.04 s, 7.04 tr. b., 3.11 m/s

  359. MA1 II., Akord Srdeční záležitost: 3/5, 47.18 s, 5.18 tr. b., 3.03 m/s

  360. MA1 III., Akord Srdeční záležitost: 3/5, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  361. MA3 I., A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/11, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  362. MA3 II., A3Ch Agile Srdeční záležitost: 8/11, 43.92 s, 10.92 tr. b., 3.87 m/s

  363. MA3 III., A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/11, 47.13 s, 8.13 tr. b., 3.63 m/s

  364. SA3 I., A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/20, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  365. SA3 II., A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/20, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  366. SA3 III., A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  367. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  368. 1. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 4/8, 50.67 s, 15.67 tr. b., 3.08 m/s

  369. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  370. 1. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/6, 49.5 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  371. 2. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 4/8, 56.8 s, 17.8 tr. b., 2.99 m/s

  372. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/7, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  373. 2. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/6, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  374. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  375. Agility 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/29, 48.82 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  376. Agility 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  377. Finále, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  378. Jumping 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/29, 51.32 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  379. Jumping 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  380. Zkouška, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/18, 52.03 s, 1.03 tr. b., 3.92 m/s

  381. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  382. 1. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  383. 1. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  384. 1. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/10, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  385. 2. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/5, 52.01 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  386. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/12, 39.89 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  387. 2. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/10, 40.42 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  388. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  389. 1. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/7, 32.06 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  390. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/6, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  391. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  392. 2. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/7, 44.82 s, 10.0 tr. b., 3.01 m/s

  393. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  394. 2. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  395. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  396. II.zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/8, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  397. I. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/8, 49.12 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  398. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  399. 1. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 4/6, 55.43 s, 32.43 tr. b., 2.89 m/s

  400. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/8, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  401. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/6, 44.19 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  402. 2. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/6, 40.01 s, 4.01 tr. b., 3.6 m/s

  403. 2. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/8, 45.66 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  404. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/6, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  405. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  406. 1. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  407. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/11, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  408. 1. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/5, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  409. 2. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 4/8, 47.92 s, 12.92 tr. b., 2.9 m/s

  410. 2. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  411. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  412. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  413. 1.ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  414. 1.ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  415. 1.ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/8, 50.63 s, 19.63 tr. b., 3.38 m/s

  416. 2.ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: 3/5, 54.05 s, 10.0 tr. b., 3.24 m/s

  417. 2.ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  418. 2.ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  419. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  420. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  421. Agility DRUZSTVA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 34/56, 49.65 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  422. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 14/57, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  423. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  424. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  425. 1. Zka - MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  426. 1. Zka - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/8, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  427. 1. Zka - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/11, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  428. 2. Zka - MA1, Akord Srdeční záležitost: 3/7, 50.7 s, 21.7 tr. b., 2.7 m/s

  429. 2. Zka - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/8, 37.38 s, 7.38 tr. b., 3.75 m/s

  430. 2. Zka - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/11, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  431. Jumping - Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/19, 31.51 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  432. Jumping - Medium, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  433. Jumping - Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/29, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  434. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  435. Agility 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 7/58, 49.03 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  436. Agility 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 16/72, 50.36 s, 5.36 tr. b., 4.17 m/s

  437. Agility 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 7/51, 51.34 s, 2.34 tr. b., 3.97 m/s

  438. Agility 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  439. Agility 3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 11/71, 52.8 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  440. Agility 3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 15/58, 50.69 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  441. Agility 4, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 12/50, 49.17 s, 0.17 tr. b., 4.07 m/s

  442. Agility 4, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  443. Agility Trial, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 18/32, 54.89 s, 15.89 tr. b., 3.68 m/s

  444. Agility Trial, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  445. Grand Final, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  446. Jumping 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 14/59, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  447. Jumping 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 16/73, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  448. Jumping 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 18/43, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  449. Jumping 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 32/67, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  450. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  451. III. jumping M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  452. III. jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  453. III. jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/12, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  454. II. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/12, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  455. II. Jumping M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  456. II. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/12, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  457. I. JUMPING M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/12, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  458. I. JUMPING M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  459. I. JUMPING S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/12, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  460. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  461. II. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  462. II.zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/5, 41.18 s, 2.18 tr. b., 3.79 m/s

  463. II.zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/7, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  464. I. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  465. I. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/5, 58.23 s, 21.23 tr. b., 2.87 m/s

  466. I. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/7, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  467. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  468. Agility II. M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 9/48, 48.99 s, 0.99 tr. b., 3.84 m/s

  469. Agility II. S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 11/54, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  470. Agility I. M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/48, 48.4 s, 7.4 tr. b., 3.51 m/s

  471. Agility I. S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 17/58, 49.02 s, 22.02 tr. b., 3.47 m/s

  472. Jumping II. M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  473. Jumping II. S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/57, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  474. Jumping I. M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 19/48, 46.22 s, 11.22 tr. b., 3.63 m/s

  475. Jumping I. S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/58, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  476. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  477. QA4 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/45, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  478. QA4 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 13/44, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  479. QA5 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 11/42, 48.08 s, 0.08 tr. b., 3.99 m/s

  480. QA5 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 19/45, 48.22 s, 0.22 tr. b., 3.98 m/s

  481. QA6 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 13/43, 52.11 s, 4.11 tr. b., 3.76 m/s

  482. QA6 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 15/43, 47.97 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  483. QJ4 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 12/45, 40.96 s, 1.96 tr. b., 4.39 m/s

  484. QJ4 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/44, 45.74 s, 7.74 tr. b., 3.94 m/s

  485. QJ5 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 25/45, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  486. QJ5 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 27/43, 48.52 s, 13.52 tr. b., 3.61 m/s

  487. QJ6 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 15/42, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  488. QJ6 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  489. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  490. Zkouška 1 MA3 MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/3, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  491. Zkouška 1 SA3 SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/6, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  492. Zkouška 2 MA3 MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/3, 61.06 s, 15.06 tr. b., 3.23 m/s

  493. Zkouška 2 SA3 SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/7, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  494. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  495. QA1 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 12/53, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  496. QA1 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  497. QA2 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 20/57, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  498. QA2 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 23/53, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  499. QA3 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 13/52, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  500. QA3 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  501. QJ1 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 11/53, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  502. QJ1 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 27/58, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  503. QJ2 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 14/53, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  504. QJ2 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  505. QJ3 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 18/53, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  506. QJ3 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 20/57, 39.67 s, 0.67 tr. b., 4.61 m/s

  507. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  508. III. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  509. III. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  510. III. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  511. II. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 4/5, 68.94 s, 23.94 tr. b., 2.97 m/s

  512. II. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  513. II. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  514. I. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/5, 56.96 s, 5.96 tr. b., 3.25 m/s

  515. I. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  516. I. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/13, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  517. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  518. agility open M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 22/40, 61.65 s, 6.65 tr. b., 3.57 m/s

  519. agility open M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  520. agility open S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/25, 46.21 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  521. Jumping open M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 13/40, 39.35 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  522. Jumping open M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  523. Jumping open S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/26, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  524. Tuneliáda M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/38, 38.61 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  525. Tuneliáda M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  526. Tuneliáda S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/26, 40.06 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  527. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  528. Agility_, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/24, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  529. Agility_, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/19, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  530. Agility_, Akord Srdeční záležitost: 13/19, 54.25 s, 12.25 tr. b., 3.32 m/s

  531. Jumping_, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/19, 34.05 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  532. Jumping_, Akord Srdeční záležitost: 15/19, 53.24 s, 21.24 tr. b., 3.06 m/s

  533. Jumping_, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  534. Zkouška - MA1, Akord Srdeční záležitost: 5/8, 46.0 s, 8.0 tr. b., 3.02 m/s

  535. Zkouška - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  536. Zkouška - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/13, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  537. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  538. Agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/13, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  539. Agility M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  540. Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/23, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  541. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/13, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  542. Jumping M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  543. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/23, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  544. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  545. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/5, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  546. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/12, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  547. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  548. I Agility Open, Akord Srdeční záležitost: 31/69, 49.12 s, 11.12 tr. b., 3.5 m/s

  549. I Agility Open, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  550. I Agility Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  551. II Agility Open, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/66, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  552. II Agility Open, Akord Srdeční záležitost: 35/66, 57.82 s, 14.82 tr. b., 3.34 m/s

  553. II Agility Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  554. II Jumping Open, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/66, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  555. II Jumping Open, Akord Srdeční záležitost: 23/66, 41.71 s, 3.71 tr. b., 3.91 m/s

  556. II Jumping Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  557. I Jumping Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: 11/75, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  558. I Jumping Open, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  559. I Jumping Open, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  560. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  561. Zkoukša 1 MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/11, 34.62 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  562. Zkoukša 1 MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  563. Zkoukša 1 SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/10, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  564. Zkouška 2 MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/11, 37.93 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  565. Zkouška 2 MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  566. Zkouška 2 SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/10, 45.88 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  567. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  568. 1. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/5, 44.19 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  569. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/8, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  570. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/8, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  571. 2. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/5, 40.0 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  572. 2. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  573. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  574. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/8, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  575. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  576. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/8, 35.88 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  577. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  578. 1. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/5, 47.46 s, 8.46 tr. b., 3.08 m/s

  579. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/10, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  580. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/10, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  581. 2. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/5, 46.06 s, 6.06 tr. b., 3.28 m/s

  582. 2. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/9, 48.38 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  583. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  584. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/6, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  585. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: 6/6, 59.82 s, 20.82 tr. b., 2.57 m/s

  586. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/4, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  587. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  588. 1. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  589. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  590. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  591. 2. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/8, 46.38 s, 5.38 tr. b., 3.54 m/s

  592. 2. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  593. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/12, 47.99 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  594. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  595. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: 3/7, 38.85 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  596. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/7, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  597. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  598. Barelový a tunelový běh M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/19, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  599. Barelový a tunelový běh M, Akord Srdeční záležitost: 7/19, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  600. Barelový a tunelový běh S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/23, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  601. Barelový a tunelový běh S, Brinie Moravské srdce: 17/23, 43.96 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  602. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/11, 39.97 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  603. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  604. Zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  605. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  606. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  607. 1. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  608. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/9, 47.19 s, 5.19 tr. b., 3.69 m/s

  609. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/10, 45.19 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  610. 2. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  611. 2. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/9, 39.42 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  612. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/10, 39.78 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  613. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  614. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  615. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/7, 35.16 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  616. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  617. 1. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/6, 34.58 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  618. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  619. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/9, 45.2 s, 9.2 tr. b., 3.65 m/s

  620. 2. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/6, 45.61 s, 10.61 tr. b., 3.07 m/s

  621. 2. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  622. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/9, 47.41 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  623. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/5, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  624. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: 4/5, 51.86 s, 22.86 tr. b., 2.89 m/s

  625. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  626. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  627. 1. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/7, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  628. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/7, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  629. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  630. 2. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 3/7, 43.45 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  631. 2. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  632. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/13, 38.5 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  633. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/6, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  634. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  635. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/7, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  636. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  637. Agility družstev, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  638. Agility jednotlivců, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  639. Jumping družstev, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/55, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  640. Jumping jednotlivců, A3Ch Colombina Moravské srdce: 13/54, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  641. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  642. Agility Ne - MA, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/22, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  643. Agility Ne - SA, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  644. Agility Ne - SA, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  645. Agility So - MA, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/23, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  646. Agility So - MA, Akord Srdeční záležitost: 20/23, 63.41 s, 33.41 tr. b., 2.33 m/s

  647. Agility So - SA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/40, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  648. Agility So - SA, Brinie Moravské srdce: 14/40, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  649. Jumping Ne - MA, Akord Srdeční záležitost: 5/23, 41.38 s, 3.38 tr. b., 3.67 m/s

  650. Jumping Ne - MA, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  651. Jumping Ne - SA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/39, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  652. Jumping Ne - SA, Brinie Moravské srdce: 30/39, 41.46 s, 13.46 tr. b., 3.67 m/s

  653. Jumping So - MA, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  654. Jumping So - MA, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  655. Jumping So - SA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/40, 33.09 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  656. Jumping So - SA, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  657. Zka Ne - MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  658. Zka Ne - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 7/11, 55.63 s, 8.63 tr. b., 3.58 m/s

  659. Zka Ne - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/20, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  660. Zka So - MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  661. Zka So - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  662. Zka So - SA2, Brinie Moravské srdce: 5/11, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  663. Zka So - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/19, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  664. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  665. II. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/5, 56.13 s, 22.13 tr. b., 2.73 m/s

  666. II. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  667. II. zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  668. II. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/5, 38.37 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  669. I. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  670. I. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/5, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  671. I. zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: 4/5, 53.8 s, 21.8 tr. b., 2.94 m/s

  672. I. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/5, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  673. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  674. 1. Zka - MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/4, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  675. 1. Zka - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  676. 1. Zka - SA2, Brinie Moravské srdce: 1/8, 37.79 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  677. 1. Zka - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/20, 38.05 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  678. 2. Zka - MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/4, 47.47 s, 8.47 tr. b., 3.03 m/s

  679. 2. Zka - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/5, 45.62 s, 8.62 tr. b., 3.42 m/s

  680. 2. Zka - SA2, Brinie Moravské srdce: 1/8, 37.19 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  681. 2. Zka - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/20, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  682. Jumping - Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/15, 30.54 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  683. Jumping - Medium, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  684. Jumping - Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/36, 29.14 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  685. Jumping - Small, Brinie Moravské srdce: 14/36, 32.16 s, 0.16 tr. b., 4.1 m/s

  686. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  687. Agility 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  688. Agility 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  689. Agility 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 15/71, 45.61 s, 8.61 tr. b., 3.86 m/s

  690. Agility 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  691. Agility 3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/64, 45.86 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  692. Agility 3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  693. Agility 4, A3Ch Colombina Moravské srdce: 13/73, 44.95 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  694. Agility 4, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 29/57, 47.89 s, 6.89 tr. b., 3.78 m/s

  695. Agility Trial, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 11/45, 46.56 s, 0.56 tr. b., 4.12 m/s

  696. Agility Trial, A3Ch Colombina Moravské srdce: 16/47, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  697. Jumping 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  698. Jumping 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  699. Jumping 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  700. Jumping 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  701. NATIVIA GRAND FINAL, A3Ch Colombina Moravské srdce: 15/29, 42.33 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  702. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  703. Agility open M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/10, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  704. Agility open M, Akord Srdeční záležitost: 4/10, 45.54 s, 3.54 tr. b., 3.6 m/s

  705. Agility open S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/5, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  706. III. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  707. III. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/5, 53.52 s, 14.52 tr. b., 3.14 m/s

  708. III. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/8, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  709. II. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  710. II. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/5, 46.97 s, 0.97 tr. b., 3.87 m/s

  711. II. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  712. II. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/2, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  713. II. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  714. I. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/7, 35.83 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  715. I. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  716. I. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/5, 51.74 s, 6.74 tr. b., 3.4 m/s

  717. I. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  718. I. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  719. I. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  720. Jumping open M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/10, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  721. Jumping open M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  722. Jumping open S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  723. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  724. Agility - Ne, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/64, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  725. Agility - Ne, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  726. Agility - So, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 21/53, 49.98 s, 13.98 tr. b., 3.26 m/s

  727. Agility - So, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  728. Jumping - Ne, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  729. Jumping - Ne, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  730. Jumping - So, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/72, 29.84 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  731. Jumping - So, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 20/53, 34.17 s, 3.17 tr. b., 3.78 m/s

  732. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  733. QA4 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 23/56, 49.27 s, 10.27 tr. b., 3.69 m/s

  734. QA4 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  735. QA5 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  736. QA5 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  737. QA6 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  738. QA6 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  739. QJ4 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 18/48, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  740. QJ4 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 29/55, 32.68 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  741. QJ5 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  742. QJ5 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  743. QJ6 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 34/50, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  744. QJ6 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  745. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  746. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/27, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  747. Agility, Akord Srdeční záležitost: 11/13, 59.67 s, 30.67 tr. b., 2.6 m/s

  748. Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  749. Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  750. Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  751. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  752. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  753. Jumping, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  754. Zka - MA1, Akord Srdeční záležitost: 3/6, 34.8 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  755. Zka - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  756. Zka - SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  757. Zka - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/18, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  758. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  759. QA1 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  760. QA1 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  761. QA2 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 15/64, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  762. QA2 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  763. QA3 agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/70, 47.0 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  764. QA3 agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  765. QJ1 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/68, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  766. QJ1 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 22/70, 43.94 s, 1.94 tr. b., 3.85 m/s

  767. QJ2 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 14/69, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  768. QJ2 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  769. QJ3 jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 23/66, 36.05 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  770. QJ3 jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  771. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  772. Agility open M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  773. Agility open M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  774. Agility open S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/30, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  775. Jumping open M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  776. Jumping open M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  777. Jumping open S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/31, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  778. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  779. Zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  780. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/13, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  781. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  782. Agility II Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/36, 49.01 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  783. Agility II Medium, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  784. Agility II Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  785. Agility I Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 7/44, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  786. Agility I Medium, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  787. Agility I Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/63, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  788. Jumping III Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 17/36, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  789. Jumping III Medium, Akord Srdeční záležitost: 20/36, 57.07 s, 23.07 tr. b., 2.87 m/s

  790. Jumping III Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 22/47, 36.51 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  791. Jumping II Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 12/41, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  792. Jumping II Medium, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  793. Jumping II Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/51, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  794. Jumping I Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/41, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  795. Jumping I Medium, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  796. Jumping I Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  797. Jumping IV - sheltie (M), A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/8, 52.52 s, 13.52 tr. b., 2.67 m/s

  798. Jumping IV - sheltie (M), Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  799. Jumping IV - sheltie (S), A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/5, 29.22 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  800. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  801. Agility - Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/22, 45.35 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  802. Agility - Medium, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  803. Agility - Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 11/32, 41.4 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  804. Agility - Small, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  805. Jumping - Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/23, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  806. Jumping - Medium, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  807. Jumping - Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/32, 31.58 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  808. Jumping - Small, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  809. ZkA - MA1, Akord Srdeční záležitost: 3/4, 44.87 s, 7.87 tr. b., 3.08 m/s

  810. ZkA - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 50.55 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  811. ZkA - SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  812. ZkA - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  813. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  814. Agility 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  815. Agility 1, Kejssy: Diskvalifikován

  816. Agility 1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  817. Agility 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  818. Agility 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 11/78, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  819. Agility 2, Kejssy: 37/78, 56.77 s, 16.77 tr. b., 3.33 m/s

  820. Agility 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  821. Agility 2, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  822. Jumping 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/77, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  823. Jumping 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 15/50, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  824. Jumping 1, Akord Srdeční záležitost: 24/50, 42.97 s, 1.97 tr. b., 4.03 m/s

  825. Jumping 1, Kejssy: 31/77, 43.03 s, 2.03 tr. b., 4.02 m/s

  826. Jumping 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 9/78, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  827. Jumping 2, Kejssy: Diskvalifikován

  828. Jumping 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  829. Jumping 2, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  830. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  831. Agility Trial I, Akord Srdeční záležitost: 2/7, 42.14 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  832. Agility Trial I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/8, 48.62 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  833. Agility Trial I, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  834. Jumping Trial I, Akord Srdeční záležitost: 1/7, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  835. Jumping Trial I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/8, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  836. Jumping Trial I, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/18, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  837. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  838. 1. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  839. 1. ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/9, 44.8 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  840. 1. ZK SA2, Kejssy: 3/12, 55.02 s, 10.02 tr. b., 3.42 m/s

  841. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  842. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/15, 47.81 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  843. 2. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  844. 2. ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/9, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  845. 2. ZK SA2, Kejssy: 1/12, 45.98 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  846. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  847. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/14, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  848. Junioři - finále M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/8, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  849. Junioři - finále M, Akord Srdeční záležitost: 2/8, 46.87 s, 0.87 tr. b., 3.44 m/s

  850. Junioři - finále S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/11, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  851. Junioři - finále S, Kejssy: 3/11, 44.52 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  852. Junioři - finále S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  853. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  854. 1. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  855. 1. ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/7, 53.12 s, 5.12 tr. b., 3.75 m/s

  856. 1. ZK SA2, Kejssy: 1/8, 44.06 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  857. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  858. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/14, 53.44 s, 5.44 tr. b., 3.72 m/s

  859. 2. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/5, 53.09 s, 13.09 tr. b., 2.67 m/s

  860. 2. ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  861. 2. ZK SA2, Kejssy: Diskvalifikován

  862. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  863. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/14, 42.95 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  864. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 40.43 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  865. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  866. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/9, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  867. Junioři S, Kejssy: 6/9, 43.54 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  868. Junioři S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  869. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  870. 1. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  871. 1. ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  872. 1. ZK SA2, Kejssy: 1/11, 45.02 s, 1.02 tr. b., 3.75 m/s

  873. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  874. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  875. 2. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: 1/4, 33.39 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  876. 2. ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  877. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  878. 2. ZK SA2, Kejssy: Diskvalifikován

  879. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  880. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 29.26 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  881. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  882. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/9, 28.73 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  883. Junioři S, Brinie Moravské srdce: 2/9, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  884. Junioři S, Kejssy: 3/9, 32.85 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  885. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  886. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 13/41, 58.4 s, 11.4 tr. b., 3.24 m/s

  887. Agility, Kejssy: 21/41, 62.59 s, 25.59 tr. b., 3.02 m/s

  888. Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  889. Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  890. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  891. Jumping, Kejssy: Diskvalifikován

  892. Zka - MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 42.74 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  893. Zka - SA2, Kejssy: 5/18, 43.48 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  894. Zka - SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 12/17, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  895. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  896. 1. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  897. 1. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  898. 1. zkouška SA2, Kejssy: 5/12, 43.93 s, 7.93 tr. b., 3.64 m/s

  899. 1. zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  900. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  901. 2. zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  902. 2. zkouška MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  903. 2. zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  904. 2. zkouška SA2, Kejssy: Diskvalifikován

  905. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/7, 48.57 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  906. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/5, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  907. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  908. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/6, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  909. Junioři S, Brinie Moravské srdce: 3/6, 42.85 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  910. Junioři S, Kejssy: 4/6, 44.41 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  911. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  912. 1. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  913. 1. ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/7, 39.13 s, 0.13 tr. b., 3.96 m/s

  914. 1. ZK SA2, Kejssy: Diskvalifikován

  915. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  916. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/8, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  917. 2. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/9, 39.27 s, 2.27 tr. b., 3.31 m/s

  918. 2. ZK MA3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/7, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  919. 2. ZK SA2, Kejssy: 3/15, 43.5 s, 7.5 tr. b., 3.56 m/s

  920. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  921. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/8, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  922. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 28.99 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  923. Junioři M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  924. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 29.58 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  925. Junioři S, Kejssy: 2/8, 35.62 s, 0.62 tr. b., 3.85 m/s

  926. Junioři S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  927. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  928. 1. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  929. 1. ZK MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  930. 1. ZK SA2, Kejssy: 3/20, 40.83 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  931. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: 7/20, 48.15 s, 11.15 tr. b., 3.39 m/s

  932. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/12, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  933. 2. ZK MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  934. 2. ZK MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/9, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  935. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: 3/20, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  936. 2. ZK SA2, Kejssy: 10/20, 37.36 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  937. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/12, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  938. Juniorský běh M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/6, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  939. Juniorský běh M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  940. Juniorský běh S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/10, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  941. Juniorský běh S, Kejssy: 2/10, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  942. Juniorský běh S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  943. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  944. Agility družstva, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 10/41, 43.33 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  945. Agility družstva, Kejssy: 20/48, 45.05 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  946. Agility družstva, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  947. Agility družstva, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  948. Agility družstva, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  949. Agility - junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/30, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  950. Agility - junioři, Brinie Moravské srdce: 16/30, 48.25 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  951. Agility - junioři, Kejssy: 21/30, 57.34 s, 19.34 tr. b., 3.37 m/s

  952. Agility - junioři, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  953. Agility - junioři, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  954. Jumping družstva, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/48, 30.48 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  955. Jumping družstva, Brinie Moravské srdce: 17/48, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  956. Jumping družstva, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 17/41, 34.01 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  957. Jumping družstva, Akord Srdeční záležitost: 24/41, 46.15 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  958. Jumping družstva, Kejssy: 37/48, 41.44 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  959. Jumping - junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/30, 34.17 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  960. Jumping - junioři, Akord Srdeční záležitost: 12/25, 44.37 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  961. Jumping - junioři, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/25, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  962. Jumping - junioři, Brinie Moravské srdce: 19/30, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  963. Jumping - junioři, Kejssy: 24/30, 42.44 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  964. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  965. Agility M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  966. Agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  967. Agility S, Kejssy: 9/32, 57.79 s, 11.79 tr. b., 3.34 m/s

  968. Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  969. Agility S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  970. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  971. Jumping M, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  972. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/30, 31.3 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  973. Jumping S, Kejssy: 15/30, 38.9 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  974. Jumping S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  975. Zkoušky MA1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  976. Zkoušky MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  977. Zkoušky SA2, Kejssy: 3/11, 46.75 s, 7.75 tr. b., 3.38 m/s

  978. Zkoušky SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  979. Zkoušky SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/17, 45.87 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  980. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  981. Agility - So, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/45, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  982. Agility - So, Akord Srdeční záležitost: 17/34, 59.41 s, 21.41 tr. b., 3.05 m/s

  983. Agility - So, Kejssy: Diskvalifikován

  984. Agility - So, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  985. Agility - So, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  986. Jumping - So, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/43, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  987. Jumping - So, Kejssy: 11/43, 42.45 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  988. Jumping - So, Akord Srdeční záležitost: 13/34, 48.66 s, 4.66 tr. b., 3.49 m/s

  989. Jumping - So, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  990. Jumping - So, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  991. ZkA - So, Brinie Moravské srdce: 1/7, 45.66 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  992. ZkA - So, Akord Srdeční záležitost: 2/5, 37.92 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  993. ZkA - So, Kejssy: 4/7, 52.37 s, 10.37 tr. b., 3.15 m/s

  994. ZkA - So, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  995. ZkA - So, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  996. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  997. Agility družstva, A3Ch Colombina Moravské srdce: 40/60, 44.63 s, 11.63 tr. b., 3.85 m/s

  998. Agility jednotlivci, A3Ch Colombina Moravské srdce: 14/59, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  999. Jumping družstva, A3Ch Colombina Moravské srdce: 24/60, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1000. Jumping jednotlivci, A3Ch Colombina Moravské srdce: 15/59, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1001. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  1002. 1. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/3, 39.17 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  1003. 1. Zkouška MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1004. 1. Zkouška SA2, Kejssy: 1/7, 40.73 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  1005. 1. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1006. 2. Zkouška MA1, Akord Srdeční záležitost: 2/3, 32.69 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1007. 2. Zkouška MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1008. 2. Zkouška SA2, Kejssy: 5/7, 41.46 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  1009. 2. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1010. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  1011. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/23, 24.72 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1012. Jumping, Akord Srdeční záležitost: 5/11, 34.02 s, 9.02 tr. b., 3.53 m/s

  1013. Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/11, 35.63 s, 15.63 tr. b., 3.37 m/s

  1014. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1015. Zka 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/9, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1016. Zka 1, Brinie Moravské srdce: 1/12, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1017. Zka 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/5, 44.59 s, 11.59 tr. b., 3.23 m/s

  1018. Zka 1, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1019. Zka 1, Akord Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1020. Zka 2, Akord Srdeční záležitost: 1/6, 40.56 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  1021. Zka 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/5, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1022. Zka 2, Brinie Moravské srdce: 2/12, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1023. Zka 2, Pam Písecké hory: 6/16, 59.39 s, 19.39 tr. b., 2.69 m/s

  1024. Zka 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1025. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  1026. 1. Zka, Pam Písecké hory: 2/8, 52.4 s, 3.4 tr. b., 2.92 m/s

  1027. 1. Zka, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1028. 1. Zka, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1029. 2. Zka, Pam Písecké hory: 7/8, 41.48 s, 5.0 tr. b., 3.23 m/s

  1030. 2. Zka, A3Ch Colombina Moravské srdce: 11/17, 45.75 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  1031. 2. Zka, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1032. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/36, 27.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1033. Jumping, Pam Písecké hory: 26/41, 51.77 s, 17.77 tr. b., 2.72 m/s

  1034. Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1035. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  1036. Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/12, 47.08 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  1037. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1038. Agility I, A3Ch Colombina Moravské srdce: 19/73, 51.17 s, 6.17 tr. b., 3.91 m/s

  1039. Agility I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1040. Agility II, A3Ch Colombina Moravské srdce: 18/67, 48.13 s, 7.13 tr. b., 3.53 m/s

  1041. Agility II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1042. Agility III, A3Ch Colombina Moravské srdce: 22/71, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1043. Agility III, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1044. Agility IV, A3Ch Colombina Moravské srdce: 18/73, 47.02 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  1045. Agility IV, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1046. Jumping I, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1047. Jumping I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1048. Jumping II, A3Ch Colombina Moravské srdce: 9/67, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1049. Jumping II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1050. Děčín - Letní odpolední dvojzkoušky, 28. 06. 2016

  1051. 1. zkouška LA1, Pam Písecké hory: 5/5, 54.15 s, 20.15 tr. b., 2.66 m/s

  1052. 1. zkouška MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/3, 49.52 s, 10.52 tr. b., 3.45 m/s

  1053. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1054. 2. zkouška LA1, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1055. 2. zkouška MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/3, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1056. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/10, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1057. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  1058. Agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1059. Agility S, Brinie Moravské srdce: 4/27, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1060. Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1061. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/16, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1062. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/27, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1063. Jumping S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1064. Zkouška MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1065. Zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1066. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1067. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  1068. QA5 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 24/96, 46.66 s, 6.66 tr. b., 3.88 m/s

  1069. QA5 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1070. QA6 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1071. QA6 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1072. QJ5 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 13/96, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1073. QJ5 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1074. QJ6 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 41/90, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1075. QJ6 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1076. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  1077. I Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/13, 46.68 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1078. I Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/15, 52.45 s, 8.45 tr. b., 3.7 m/s

  1079. II Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/15, 46.38 s, 11.38 tr. b., 3.88 m/s

  1080. II Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1081. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  1082. QA3 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 44/100, 42.44 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  1083. QA3 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1084. QA4 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1085. QA4 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1086. QJ3 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 34/101, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1087. QJ3 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 41/69, 47.08 s, 17.08 tr. b., 3.55 m/s

  1088. QJ4 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 24/102, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1089. QJ4 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1090. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  1091. Agility M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/13, 53.67 s, 7.67 tr. b., 3.41 m/s

  1092. Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/15, 48.61 s, 17.61 tr. b., 3.76 m/s

  1093. Jumping M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/12, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1094. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1095. Zkouska III MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1096. Zkouska III SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/9, 54.4 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1097. Zkouska II MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1098. Zkouska II SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/9, 45.56 s, 15.56 tr. b., 0.0 m/s

  1099. Zkouska I MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/9, 44.14 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1100. Zkouska I SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/9, 45.03 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1101. Zkouska IV MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/11, 58.11 s, 24.11 tr. b., 2.96 m/s

  1102. Zkouska IV SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/7, 43.7 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1103. Zkouska VII MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/8, 44.77 s, 6.77 tr. b., 3.93 m/s

  1104. Zkouska VII SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1105. Zkouska VI MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1106. Zkouska VI SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/7, 50.81 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  1107. Zkouska V MA2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 6/11, 57.81 s, 22.81 tr. b., 2.91 m/s

  1108. Zkouska V SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/7, 43.53 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1109. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  1110. J Agility 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/23, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1111. J Agility 1, Brinie Moravské srdce: 7/23, 45.12 s, 3.24 tr. b., 4.03 m/s

  1112. J Agility 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1113. J Agility 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/22, 34.72 s, 1.27 tr. b., 4.35 m/s

  1114. J Agility 2, Brinie Moravské srdce: 19/22, 44.41 s, 25.96 tr. b., 3.4 m/s

  1115. J Agility 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1116. J Agility 3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/23, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1117. J Agility 3, Brinie Moravské srdce: 16/23, 48.8 s, 13.48 tr. b., 3.73 m/s

  1118. J Agility 3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1119. J Agility 4, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/22, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1120. J Agility 4, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 9/17, 53.55 s, 17.45 tr. b., 3.51 m/s

  1121. J Agility 4, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1122. J Jumping 1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 4/19, 39.42 s, 3.57 tr. b., 4.36 m/s

  1123. J Jumping 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 16/23, 42.07 s, 7.08 tr. b., 4.09 m/s

  1124. J Jumping 1, Brinie Moravské srdce: 17/23, 48.31 s, 13.32 tr. b., 3.56 m/s

  1125. J Jumping 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/23, 30.13 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1126. J Jumping 2, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 13/18, 38.41 s, 14.53 tr. b., 3.78 m/s

  1127. J Jumping 2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1128. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  1129. Agility II Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 16/28, 43.86 s, 9.86 tr. b., 3.65 m/s

  1130. Agility II Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 13/50, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  1131. Agility II Small, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1132. Agility I Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 21/29, 63.65 s, 30.65 tr. b., 2.51 m/s

  1133. Agility I Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/61, 40.54 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  1134. Agility I Small, Brinie Moravské srdce: 38/61, 55.48 s, 15.48 tr. b., 2.88 m/s

  1135. Jumping III Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 7/28, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1136. Jumping III Small, Brinie Moravské srdce: 27/51, 38.14 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  1137. Jumping III Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1138. Jumping II Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1139. Jumping II Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/53, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1140. Jumping II Small, Brinie Moravské srdce: 12/53, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1141. Jumping I Medium, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1142. Jumping I Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 34/52, 32.47 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  1143. Jumping I Small, Brinie Moravské srdce: 37/52, 37.18 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  1144. MR sheltií (medium) - 2.kolo, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1145. MR sheltií (small) - 2.kolo, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/9, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1146. MR sheltií (small) - 2.kolo, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1147. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  1148. QA1 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 44/113, 51.58 s, 6.58 tr. b., 3.88 m/s

  1149. QA1 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1150. QA2 Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1151. QA2 Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1152. QJ1 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1153. QJ1 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1154. QJ2 Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1155. QJ2 Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1156. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  1157. Agility I, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/5, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1158. Agility I, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1159. Agility II, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/5, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1160. Agility II, A3Ch Colombina Moravské srdce: 9/20, 55.74 s, 9.74 tr. b., 3.59 m/s

  1161. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  1162. Zkouska LA1 3, Pam Písecké hory: 13/26, 72.54 s, 22.54 tr. b., 2.14 m/s

  1163. Zkouska MA1 3, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 5/12, 49.41 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  1164. Zkouska MA1 4, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/12, 43.9 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  1165. Zkouska SA2 3, Brinie Moravské srdce: 11/21, 40.57 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  1166. Zkouska SA2 4, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1167. Zkouska SA3 3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1168. Zkouska SA3 4, A3Ch Colombina Moravské srdce: 9/23, 45.77 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  1169. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  1170. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/35, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1171. Agility, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1172. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/35, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  1173. Jumping, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 3/19, 31.81 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1174. ZkA, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/7, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1175. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/15, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1176. Řitka - Zkoušky - duben 2016, 01. 04. 2016

  1177. 1. zkouška MA1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1178. 2. zkouška MA1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1179. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  1180. Tunelový běh L, Pam Písecké hory: 20/25, 56.5 s, 17.5 tr. b., 2.41 m/s

  1181. Tunelový běh M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1182. Tunelový běh S, Brinie Moravské srdce: 8/21, 28.82 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1183. Tunelový běh S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 9/21, 28.84 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1184. Zkouška LA1, Pam Písecké hory: 4/11, 65.31 s, 19.31 tr. b., 2.28 m/s

  1185. Zkouška MA1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1186. Zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1187. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 46.82 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1188. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  1189. 1. ZK LA1, Pam Písecké hory: 10/18, 61.75 s, 12.75 tr. b., 2.69 m/s

  1190. 1. ZK MA1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/8, 40.24 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1191. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: 2/8, 44.13 s, 0.13 tr. b., 3.65 m/s

  1192. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/10, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1193. 2. ZK LA1, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1194. 2. ZK MA1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1195. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: 4/8, 58.51 s, 14.51 tr. b., 3.03 m/s

  1196. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/9, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1197. Junioři L, Pam Písecké hory: 5/13, 79.56 s, 33.56 tr. b., 2.17 m/s

  1198. Junioři M, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 2/6, 54.05 s, 13.05 tr. b., 3.2 m/s

  1199. Junioři S, Brinie Moravské srdce: 1/8, 49.33 s, 3.33 tr. b., 3.51 m/s

  1200. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/8, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1201. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  1202. Agility, Brinie Moravské srdce: 18/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1203. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 25/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1204. Agility 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/28, 43.09 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  1205. Agility 2, Brinie Moravské srdce: 17/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1206. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 9/29, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  1207. Jumping, Brinie Moravské srdce: 20/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1208. Jumping 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/28, 42.41 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  1209. Jumping 2, Brinie Moravské srdce: 10/28, 49.48 s, 16.48 tr. b., 3.48 m/s

  1210. Zkouška, Brinie Moravské srdce: 8/11, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1211. Zkouška, A3Ch Colombina Moravské srdce: 14/15, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1212. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  1213. 1. ZK LA1, Pam Písecké hory: 7/26, 71.77 s, 9.77 tr. b., 2.37 m/s

  1214. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: 1/11, 46.36 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1215. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/17, 45.95 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  1216. 2. ZK LA1, Pam Písecké hory: 1/26, 63.99 s, 3.99 tr. b., 2.63 m/s

  1217. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: 2/11, 45.29 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  1218. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/17, 50.09 s, 12.09 tr. b., 3.45 m/s

  1219. Junioři L, Pam Písecké hory: 5/10, 62.16 s, 24.16 tr. b., 2.41 m/s

  1220. Junioři S, Brinie Moravské srdce: 2/6, 38.79 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1221. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/6, 40.34 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  1222. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  1223. Agility - Ne, A3Ch Colombina Moravské srdce: 15/35, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1224. Agility - So, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1225. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1226. Jumping - Ne, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/35, 31.29 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1227. ZkA - Ne, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1228. ZkA - So, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1229. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  1230. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/27, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1231. Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1232. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/27, 28.8 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1233. Jumping, Brinie Moravské srdce: 7/27, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1234. Zkouška, Brinie Moravské srdce: 5/11, 43.37 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  1235. Zkouška, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1236. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  1237. 1. ZK LA1, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1238. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1239. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/16, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1240. 2. ZK LA1, Pam Písecké hory: 12/24, 55.92 s, 10.92 tr. b., 2.75 m/s

  1241. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1242. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/16, 44.86 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  1243. A0 - 2. běh MA1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: 1/2, 29.91 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  1244. A0 MA1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1245. JUNIOŘI L, Pam Písecké hory: 7/14, 61.16 s, 11.16 tr. b., 2.6 m/s

  1246. JUNIOŘI S, Brinie Moravské srdce: 1/9, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1247. JUNIOŘI S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/9, 34.49 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  1248. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  1249. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/36, 56.31 s, 1.31 tr. b., 3.55 m/s

  1250. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/36, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  1251. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/17, 43.02 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  1252. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  1253. agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/34, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1254. jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 15/34, 45.95 s, 11.95 tr. b., 3.63 m/s

  1255. zkouška, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/19, 46.96 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  1256. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  1257. 1. ZK LA1, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1258. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1259. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1260. 2. A0 SA1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1261. 2. ZK LA1, Pam Písecké hory: 7/28, 54.06 s, 15.06 tr. b., 2.55 m/s

  1262. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1263. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1264. A0 SA1, A3Ch Agile Srdeční záležitost: Diskvalifikován

  1265. Junioři L, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1266. Junioři S, Brinie Moravské srdce: 1/5, 34.05 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1267. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/5, 37.16 s, 10.16 tr. b., 3.77 m/s

  1268. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  1269. 1. ZK LA1, Pam Písecké hory: 2/21, 55.36 s, 12.36 tr. b., 2.94 m/s

  1270. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1271. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/19, 45.77 s, 5.77 tr. b., 3.95 m/s

  1272. 2. ZK LA1, Pam Písecké hory: 7/21, 52.4 s, 22.4 tr. b., 2.54 m/s

  1273. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1274. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1275. JUNIOŘI L, Pam Písecké hory: 4/10, 72.97 s, 41.97 tr. b., 2.48 m/s

  1276. JUNIOŘI S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/6, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1277. JUNIOŘI S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1278. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  1279. Tunelový běh S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/18, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1280. Tunelový běh S, Brinie Moravské srdce: 9/18, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  1281. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: 1/11, 46.37 s, 7.37 tr. b., 3.58 m/s

  1282. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1283. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  1284. 1. ZK LA1, Pam Písecké hory: 5/15, 55.55 s, 18.55 tr. b., 2.48 m/s

  1285. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: 1/6, 42.73 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1286. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/10, 40.07 s, 5.07 tr. b., 3.64 m/s

  1287. 2. ZK LA1, Pam Písecké hory: 1/15, 54.36 s, 3.36 tr. b., 2.8 m/s

  1288. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: 1/6, 60.46 s, 22.46 tr. b., 2.56 m/s

  1289. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/10, 34.89 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1290. Junioři L, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1291. Junioři S, Brinie Moravské srdce: 2/3, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1292. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1293. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  1294. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/26, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1295. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1296. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/12, 41.84 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1297. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  1298. Agility, Brinie Moravské srdce: 23/58, 40.3 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  1299. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1300. Agility - J, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/42, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1301. Agility - J, Brinie Moravské srdce: 33/42, 50.89 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  1302. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/58, 30.22 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1303. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1304. Jumping - J, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/42, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1305. Jumping - J, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1306. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  1307. Agility Ne, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1308. Agility Ne, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1309. Agility So, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/35, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1310. Agility So, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1311. Jumping Ne, A3Ch Colombina Moravské srdce: 20/35, 32.73 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  1312. Jumping Ne, Brinie Moravské srdce: 25/35, 44.16 s, 14.16 tr. b., 2.79 m/s

  1313. Jumping So, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1314. Jumping So, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1315. ZkA Ne, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/19, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1316. ZkA Ne, Brinie Moravské srdce: 6/10, 52.74 s, 17.74 tr. b., 2.86 m/s

  1317. ZkA So, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/19, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1318. ZkA So, Brinie Moravské srdce: 2/10, 49.72 s, 0.72 tr. b., 3.2 m/s

  1319. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  1320. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1321. Agility squads, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1322. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 18/40, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  1323. Jumping Squads, A3Ch Colombina Moravské srdce: 19/40, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1324. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  1325. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1326. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/10, 42.68 s, 5.68 tr. b., 3.87 m/s

  1327. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/10, 47.69 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  1328. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  1329. Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/22, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1330. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/27, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1331. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/12, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1332. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  1333. 1. Zka, Pam Písecké hory: 3/15, 48.28 s, 0.0 tr. b., 3.13 m/s

  1334. 1. Zka, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/19, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  1335. 2. Zka, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/18, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  1336. 2. Zka, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1337. Jumping, Pam Písecké hory: 20/37, 66.06 s, 24.06 tr. b., 2.6 m/s

  1338. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1339. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  1340. Agility Individual J, A3Ch Colombina Moravské srdce: 31/85, 47.96 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  1341. Agility Squads, A3Ch Colombina Moravské srdce: 80/193, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  1342. Jumping Individual J, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/87, 30.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1343. Jumping Squads, A3Ch Colombina Moravské srdce: 12/191, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  1344. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  1345. Jump L, Pam Písecké hory: 16/34, 53.14 s, 18.14 tr. b., 24.82 m/s

  1346. Jump S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/14, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  1347. Open Agility L, Pam Písecké hory: 20/34, 48.56 s, 16.56 tr. b., 2.64 m/s

  1348. Open Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/14, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1349. Zkouška LA1, Pam Písecké hory: 6/12, 71.04 s, 22.04 tr. b., 2.04 m/s

  1350. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/1, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1351. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  1352. 1. ZK LA1, Pam Písecké hory: 4/9, 66.43 s, 20.43 tr. b., 21.38 m/s

  1353. 1.ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/6, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1354. 2.ZK LA1, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1355. 2.ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/6, 40.21 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  1356. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  1357. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/29, 36.05 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  1358. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1359. Zka, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1360. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  1361. Agility I, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1362. Agility I, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1363. Agility II, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/7, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1364. Agility II, Pam Písecké hory: 3/10, 60.69 s, 26.69 tr. b., 2.32 m/s

  1365. Agility Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/18, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1366. Agility Open, Pam Písecké hory: 11/21, 73.59 s, 18.59 tr. b., 2.34 m/s

  1367. Jumping Open, Pam Písecké hory: 10/21, 50.9 s, 13.9 tr. b., 2.87 m/s

  1368. Jumping Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1369. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  1370. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1371. Agility II Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/84, 45.44 s, 0.44 tr. b., 3.96 m/s

  1372. Agility I Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1373. Jumping II Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1374. Jumping I Open, A3Ch Colombina Moravské srdce: 17/90, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1375. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  1376. Agility S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1377. Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1378. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 14/24, 39.19 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  1379. Jumping S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1380. Tuneliáda S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 12/17, 21.83 s, 1.83 tr. b., 4.58 m/s

  1381. Tuneliáda S, Brinie Moravské srdce: 13/17, 21.98 s, 1.98 tr. b., 4.55 m/s

  1382. Zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1383. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/6, 41.03 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1384. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  1385. Agility Open II Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/52, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1386. Agility Open II Small, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1387. Agility Open I Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1388. Agility Open I Small, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1389. Jumping IV, MR-sheltie S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/10, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1390. Jumping IV, MR-sheltie S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1391. Jumping Open III Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/53, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1392. Jumping Open III Small, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1393. Jumping Open II Small, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1394. Jumping Open II Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1395. Jumping Open I Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 19/57, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1396. Jumping Open I Small, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1397. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  1398. Agility 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1399. Agility 1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1400. Agility 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 30/96, 39.18 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  1401. Agility 2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1402. Jumping 1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1403. Jumping 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1404. Jumping 2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1405. Jumping 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1406. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  1407. Zkouška 1, Brinie Moravské srdce: 3/12, 43.13 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  1408. Zkouška 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1409. Zkouška 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1410. Zkouška 2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1411. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  1412. Agility III - Small - Junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1413. Agility III - Small - Junioři, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1414. Agility II - Small - Junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/36, 40.46 s, 3.46 tr. b., 4.05 m/s

  1415. Agility II - Small - Junioři, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1416. Agility I - Small - Junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: 17/36, 45.4 s, 17.4 tr. b., 3.5 m/s

  1417. Agility I - Small - Junioři, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1418. Agility IV - Small - Junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/35, 40.1 s, 1.1 tr. b., 4.31 m/s

  1419. Agility IV - Small - Junioři, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1420. Jumping II - Small - Junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/36, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1421. Jumping II - Small - Junioři, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1422. Jumping I - Small - Junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/36, 30.29 s, 0.29 tr. b., 4.79 m/s

  1423. Jumping I - Small - Junioři, Brinie Moravské srdce: 22/36, 38.74 s, 8.74 tr. b., 3.74 m/s

  1424. SEKVENCE - Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1425. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  1426. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1427. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  1428. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1429. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1430. 3. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1431. 3. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1432. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/4, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  1433. Junioři S, Brinie Moravské srdce: 4/4, 63.25 s, 18.25 tr. b., 2.78 m/s

  1434. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  1435. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1436. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/18, 36.3 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  1437. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1438. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/18, 41.46 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  1439. Junioři S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1440. Junioři S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1441. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  1442. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 9/30, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1443. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 16/31, 44.32 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  1444. Agility, Brinie Moravské srdce: 18/31, 47.85 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  1445. Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1446. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/30, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1447. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 20/31, 34.47 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  1448. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1449. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1450. Zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1451. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1452. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  1453. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1454. 1. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 11/19, 49.65 s, 7.65 tr. b., 3.59 m/s

  1455. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1456. 2. ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/19, 48.29 s, 13.29 tr. b., 3.73 m/s

  1457. Junioři jump S, Brinie Moravské srdce: 3/5, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1458. Junioři jump S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1459. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  1460. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1461. Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1462. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/34, 29.33 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1463. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1464. Zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1465. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/16, 42.27 s, 2.27 tr. b., 3.74 m/s

  1466. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  1467. 1.ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1468. 1.ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1469. 2. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1470. 2.ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 9/15, 51.06 s, 6.06 tr. b., 3.39 m/s

  1471. Juniorský běh - 4. kolo S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/8, 33.59 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  1472. Juniorský běh - 4. kolo S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1473. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  1474. Agility SA sobota, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1475. Jumping SA neděle, A3Ch Colombina Moravské srdce: 26/39, 36.64 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  1476. Jumping SA sobota, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/40, 40.75 s, 3.75 tr. b., 3.88 m/s

  1477. Zkoušky SA3 neděle, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/21, 41.44 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  1478. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1479. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  1480. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/33, 44.29 s, 2.29 tr. b., 3.79 m/s

  1481. Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1482. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1483. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1484. Zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: 2/11, 42.37 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1485. Zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/15, 47.04 s, 11.04 tr. b., 3.83 m/s

  1486. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  1487. 1. zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1488. 1. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 12/16, 40.44 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  1489. 2. zkouška SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1490. 2. zkouška SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1491. 3. kolo JUNIOŘI S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/7, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  1492. 3. kolo JUNIOŘI S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1493. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  1494. 1. ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1495. 1.ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/15, 45.75 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  1496. 2.ZK SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1497. 2.ZK SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/15, 46.44 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  1498. Junioři 2. kolo S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1499. Junioři 2. kolo S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1500. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  1501. Junioři SMALL S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1502. Junioři SMALL S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1503. SA2 - 1. zk SA2, Brinie Moravské srdce: 3/12, 45.56 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  1504. SA2 - 2. zk SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1505. SA3 -1. zk SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/16, 46.4 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  1506. SA3 - 2. zk SA3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/16, 42.84 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  1507. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  1508. Agility, Brinie Moravské srdce: 4/34, 43.75 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  1509. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1510. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/33, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1511. Jumping, Brinie Moravské srdce: 5/33, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1512. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/12, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1513. ZkA, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1514. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  1515. Agility jednotlivci, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/30, 45.81 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1516. Agility jednotlivci, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1517. Družstva - Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/44, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1518. Družstva - Agility, Brinie Moravské srdce: 12/44, 49.07 s, 2.07 tr. b., 3.46 m/s

  1519. Družstva - Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/43, 31.89 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1520. Družstva - Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1521. Jumping jednotlivci, Brinie Moravské srdce: 10/29, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1522. Jumping jednotlivci, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1523. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  1524. Horní Počernice, 1. běh, Brinie Moravské srdce: 3/15, 48.91 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  1525. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/15, 47.41 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  1526. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/14, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  1527. Horní Počernice, 2. běh, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1528. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1529. Horní Počernice, 3. běh, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1530. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  1531. Agility Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/38, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1532. Agility Small, Brinie Moravské srdce: 9/38, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1533. Jumping Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/39, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1534. Jumping Small, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1535. ZkA, Brinie Moravské srdce: 2/12, 49.4 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  1536. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/12, 44.9 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  1537. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  1538. Zkouška 1 SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1539. Zkouška 2 SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1540. Zkouška 3 SA2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1541. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  1542. II. Zka SA2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/11, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1543. I. Zka SA2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/11, 41.62 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  1544. Jumping - S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/31, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1545. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  1546. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/32, 43.02 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  1547. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 14/32, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1548. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/10, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  1549. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  1550. Agility junioři, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1551. Agilty junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/10, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1552. Jumping junioři, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/10, 47.36 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1553. Jumping junioři, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1554. Zkouška, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1555. Zkouška, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1556. Zkouška 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/4, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  1557. Zkouška 2, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1558. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  1559. Jumping, Pam Písecké hory: 4/8, 56.8 s, 21.8 tr. b., 2.36 m/s

  1560. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/9, 33.63 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1561. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  1562. ZkA 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/5, 37.92 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  1563. ZkA 1, Pam Písecké hory: 3/6, 54.11 s, 21.11 tr. b., 2.4 m/s

  1564. ZkA 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/5, 37.36 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  1565. ZkA 2, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1566. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  1567. ZkA 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/5, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  1568. ZkA 1, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1569. ZkA 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/5, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1570. ZkA 2, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1571. ZkA 3, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1572. ZKA 3, Pam Písecké hory: Diskvalifikován

  1573. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  1574. Junioři Agility 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 13/16, 42.65 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  1575. Junioři Agility 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/16, 40.54 s, 2.54 tr. b., 3.5 m/s

  1576. Junioři Agility 3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/16, 48.0 s, 8.0 tr. b., 3.33 m/s

  1577. Junioři Agility 4, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/16, 40.06 s, 0.06 tr. b., 4.07 m/s

  1578. Junioři Jumping 1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 5/16, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  1579. Junioři Jumping 2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1580. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  1581. Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1582. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 6/20, 46.99 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  1583. Zkouška SA2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/9, 52.47 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  1584. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  1585. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/12, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1586. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1587. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  1588. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/26, 43.46 s, 6.46 tr. b., 3.89 m/s

  1589. Agility finále, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/16, 45.61 s, 3.61 tr. b., 3.62 m/s

  1590. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1591. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/4, 42.29 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  1592. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  1593. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1594. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/30, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  1595. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/7, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1596. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  1597. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/28, 40.63 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  1598. Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1599. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/28, 34.17 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1600. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1601. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/15, 41.97 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  1602. ZkA, Brinie Moravské srdce: 2/15, 43.24 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  1603. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  1604. Zka ne1, Pam Písecké hory: 3/7, 57.34 s, 19.34 tr. b., 2.15 m/s

  1605. Zka ne1, Brinie Moravské srdce: 3/10, 48.84 s, 0.0 tr. b., 3.24 m/s

  1606. Zka ne1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1607. Zka ne2, Pam Písecké hory: 4/7, 48.21 s, 12.21 tr. b., 2.51 m/s

  1608. Zka ne2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1609. Zka ne2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1610. Zka ne3, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/8, 35.17 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  1611. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  1612. Zka so1, Brinie Moravské srdce: 1/11, 41.32 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  1613. Zka so1, Pam Písecké hory: 2/8, 45.82 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  1614. Zka so1, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1615. Zka so2, Brinie Moravské srdce: 1/11, 45.88 s, 1.88 tr. b., 3.1 m/s

  1616. Zka so2, Pam Písecké hory: 2/8, 37.33 s, 0.0 tr. b., 3.29 m/s

  1617. Zka so2, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1618. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  1619. JUNIOŘI - Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 15/29, 52.37 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  1620. JUNIOŘI - Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1621. JUNIOŘI - Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/30, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1622. JUNIOŘI - Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1623. JUNIOŘI - Left or Right, Brinie Moravské srdce: 7/31, 50.2 s, 3.2 tr. b., 2.79 m/s

  1624. JUNIOŘI - Left or Right, A3Ch Colombina Moravské srdce: 16/31, 50.24 s, 13.24 tr. b., 2.79 m/s

  1625. Most - III. ročník Poháru Rastavy, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  1626. 2.Zkouška A, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1627. 2.Zkouška A, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1628. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/21, 31.53 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1629. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/12, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1630. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1631. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1632. Noční jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/12, 42.67 s, 10.67 tr. b., 3.52 m/s

  1633. Noční jumping, Brinie Moravské srdce: 9/12, 64.64 s, 32.64 tr. b., 2.32 m/s

  1634. Zkouška A, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/2, 42.34 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  1635. Zkouška A, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/4, 29.14 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1636. Zkouška A, Brinie Moravské srdce: 2/4, 29.92 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1637. Zkouška A, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1638. Zkouška J, Brinie Moravské srdce: 1/2, 29.93 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1639. Zkouška J, A3Ch Colombina Moravské srdce: 2/2, 29.18 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  1640. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  1641. Agility, Brinie Moravské srdce: 13/24, 57.98 s, 10.98 tr. b., 2.76 m/s

  1642. Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1643. Jumping, Brinie Moravské srdce: 8/24, 38.17 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  1644. Jumping, A3Ch Colombina Moravské srdce: 14/24, 32.61 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1645. ZkA, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/5, 34.69 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  1646. ZkA, Brinie Moravské srdce: 3/5, 44.49 s, 0.49 tr. b., 2.94 m/s

  1647. Louny - Hurá na prázdniny, 22. 06. 2013

  1648. Agility S, A3Ch Colombina Moravské srdce: 21/33, 50.37 s, 20.37 tr. b., 3.02 m/s

  1649. Agility S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1650. Jumping S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1651. Jumping S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1652. Zkoušky SA1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/8, 43.28 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  1653. Zkoušky SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1654. Jablonec n. N. - Lukášov - ČMKU Junior Open 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  1655. Agility Junior S, Brinie Moravské srdce: 8/16, 63.34 s, 6.34 tr. b., 3.0 m/s

  1656. Agility Junior S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1657. Jumping Junior S, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1658. Jumping Junior S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1659. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  1660. Agility- So, A3Ch Colombina Moravské srdce: 4/30, 50.11 s, 0.11 tr. b., 3.49 m/s

  1661. Agility- So, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1662. Finále Small, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1663. Jumping - Ne, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1664. Jumping - Ne, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1665. Jumping - So, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1666. Jumping - So, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1667. Zka1, Brinie Moravské srdce: 1/7, 46.55 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  1668. Zka1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 3/7, 47.11 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  1669. Zka2, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/9, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1670. Zka2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1671. Most - MOSTECKÝ HOPÍK, 12. 05. 2013

  1672. jumping I, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1673. jumping I, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1674. jumping II, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1675. jumping II, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1676. zkouška, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1677. zkouška, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1678. Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo), 08. 05. 2013

  1679. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 12/26, 46.96 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  1680. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1681. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1682. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1683. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1684. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1685. Praha - Velká Chuchle - 6. Jarní cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (1. kolo), 05. 05. 2013

  1686. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 1/10, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1687. Jarní cena, Chuchle, Agility, Brinie Moravské srdce: 2/10, 37.54 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  1688. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: 10/26, 46.78 s, 12.78 tr. b., 3.08 m/s

  1689. Jarní cena, Chuchle, Agility, Brinie Moravské srdce: 12/26, 56.32 s, 17.32 tr. b., 2.56 m/s

  1690. Jarní cena, Chuchle, Agility, A3Ch Colombina Moravské srdce: Diskvalifikován

  1691. Jarní cena, Chuchle, Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1692. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  1693. SA1 - II SA1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 7/18, 39.92 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  1694. SA1 - II SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1695. SA1 - I SA1, A3Ch Colombina Moravské srdce: 8/18, 33.58 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  1696. SA1 - I SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1697. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  1698. Agility, Brinie Moravské srdce: 13/27, 52.87 s, 16.87 tr. b., 2.99 m/s

  1699. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1700. ZkA, Brinie Moravské srdce: 5/8, 42.12 s, 6.12 tr. b., 3.21 m/s

  1701. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  1702. Zkouška 1 SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1703. Zkouška 2 SA1, Brinie Moravské srdce: 2/8, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1704. Zkouška 3 SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1705. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  1706. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1707. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1708. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  1709. Agility S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1710. Jumping S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1711. Zkouška SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1712. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  1713. Agility S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1714. Jumping S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1715. Louny - O podzimní kvítek, 13. 10. 2012

  1716. Agility S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1717. Jumping S, Brinie Moravské srdce: 13/28, 45.17 s, 15.17 tr. b., 3.14 m/s

  1718. Zkoušky SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1719. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  1720. Agility jednotlivci, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1721. Družstva - Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1722. Hra, Brinie Moravské srdce: 11/13, 85.0 s, 0.0 tr. b., 1.59 m/s

  1723. Jumping jednotlivci, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1724. Jablonec nad Nisou - Lukášov - ČMKU Junior Open 2012, 15. 06. 2012 - 16. 06. 2012

  1725. Agility Open - děti S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1726. Jumping Open - děti S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1727. Jumping Open - děti S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1728. Zkouška Agility - děti SA1, Brinie Moravské srdce: 3/3, 51.1 s, 11.1 tr. b., 2.74 m/s

  1729. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  1730. 1.SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1731. 2.SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1732. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  1733. AGILITY, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1734. JUMPING, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1735. SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1736. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  1737. Agility, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1738. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1739. Jumping, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1740. Zkouška neděle, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1741. Zkouška sobota, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1742. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  1743. Zkouška II. SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1744. Zkouška I. SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1745. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  1746. SA1-2-Ne SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1747. SA1-Ne SA1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1748. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  1749. Agility S, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1750. Jumping S, Brinie Moravské srdce: 17/30, 55.22 s, 22.22 tr. b., 2.75 m/s

  1751. Zkouška SA1, Brinie Moravské srdce: 3/10, 54.1 s, 10.0 tr. b., 2.99 m/s

  1752. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  1753. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1754. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1755. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  1756. Agility Ne, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1757. Agility So, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1758. Jumping Ne, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1759. Jumping So, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1760. Zk Ne, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován

  1761. Zk So, Brinie Moravské srdce: Diskvalifikován