Cz En

Marie - Anna Kociánová

  1. Číslo: 003533
  2. OSA: ZKO Kutná Hora
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 08. 01. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 008912 (S), Just Remember ze Skalní vyhlídky

  2. 067912 (M), Aida Bonsai She-Kra

  3. 061415 (L), Lina Silber

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  2. Jumping M 1, Aida Bonsai She-Kra: 3/15, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  3. Jumping M 2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  4. Jumping M 3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  5. Jumping SV 1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 1/1, 43.26 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  6. Jumping SV2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 1/1, 42.37 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  7. Jumping SV 3, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 1/1, 42.46 s, 0.46 tr. b., 3.3 m/s

  8. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  9. 1. Zkouška LA2, Lina Silber: Diskvalifikován

  10. 1. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: 2/11, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  11. 2. zkouška LA2, Lina Silber: 2/9, 48.77 s, 5.77 tr. b., 3.73 m/s

  12. 2. Zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: 5/11, 46.08 s, 7.08 tr. b., 3.78 m/s

  13. Junioři jump L, Lina Silber: Diskvalifikován

  14. Junioři jump M, Aida Bonsai She-Kra: 2/5, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  15. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  16. Zkouška II LA2, Lina Silber: Diskvalifikován

  17. Zkouška I LA2, Lina Silber: 8/14, 45.94 s, 7.94 tr. b., 3.59 m/s

  18. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  19. J Agility, Aida Bonsai She-Kra: 3/20, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  20. J Jumping, Aida Bonsai She-Kra: 4/20, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  21. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  22. agility open M, Aida Bonsai She-Kra: 11/40, 46.47 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  23. Jumping open M, Aida Bonsai She-Kra: 9/40, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  24. Tuneliáda M, Aida Bonsai She-Kra: 13/38, 39.64 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  25. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  26. Ju Agility IV, Aida Bonsai She-Kra: 6/20, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  27. Ju Agility V, Aida Bonsai She-Kra: 4/20, 34.22 s, 0.92 tr. b., 4.82 m/s

  28. Ju Agility VI, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  29. Ju Jumping IV, Aida Bonsai She-Kra: 4/20, 31.11 s, 0.54 tr. b., 5.24 m/s

  30. Ju Jumping V, Aida Bonsai She-Kra: 5/19, 35.42 s, 1.59 tr. b., 4.74 m/s

  31. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  32. I Agility Open, Aida Bonsai She-Kra: 28/69, 34.45 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  33. II Agility Open, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  34. II Jumping Open, Aida Bonsai She-Kra: 9/66, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  35. I Jumping Open, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  36. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  37. Agility Open M, Aida Bonsai She-Kra: 6/28, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  38. Jumping Open M, Aida Bonsai She-Kra: 5/28, 24.47 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  39. Zkoušky MA3, Aida Bonsai She-Kra: 4/9, 37.65 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  40. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  41. Agility I, Aida Bonsai She-Kra: 2/21, 46.83 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  42. Agility II, Aida Bonsai She-Kra: 1/21, 46.31 s, 1.22 tr. b., 4.21 m/s

  43. Agility III, Aida Bonsai She-Kra: 3/21, 51.04 s, 3.12 tr. b., 3.9 m/s

  44. Jumping I, Aida Bonsai She-Kra: 5/21, 41.4 s, 1.82 tr. b., 4.54 m/s

  45. Jumping II, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  46. Jumping III, Aida Bonsai She-Kra: 8/20, 38.77 s, 8.36 tr. b., 4.31 m/s

  47. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  48. II. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  49. I. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: 6/9, 48.29 s, 18.29 tr. b., 3.46 m/s

  50. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  51. Zk.A II. MA3, Aida Bonsai She-Kra: 3/10, 38.12 s, 0.12 tr. b., 4.04 m/s

  52. ZkA. I. MA3, Aida Bonsai She-Kra: 1/10, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  53. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  54. ZkA II. LA2, Lina Silber: Diskvalifikován

  55. ZkA II. MA3, Aida Bonsai She-Kra: 5/10, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  56. ZkA II. SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 4/15, 48.85 s, 5.85 tr. b., 3.3 m/s

  57. ZkA I. LA2, Lina Silber: Diskvalifikován

  58. ZkA I. MA3, Aida Bonsai She-Kra: 6/10, 37.32 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  59. ZkA I. SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 12/15, 49.68 s, 16.68 tr. b., 3.22 m/s

  60. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  61. 1. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: 2/5, 45.47 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  62. 2. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  63. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  64. Agility I, Aida Bonsai She-Kra: 23/37, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  65. Jumping I, Aida Bonsai She-Kra: 10/37, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  66. Jumping II, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  67. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  68. 1.zkouška LA2, Lina Silber: 10/26, 55.44 s, 17.44 tr. b., 2.81 m/s

  69. 1.zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: 4/4, 39.13 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  70. 2.zkouška LA2, Lina Silber: Diskvalifikován

  71. 2.zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  72. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  73. 1.běh LA2, Lina Silber: Diskvalifikován

  74. 1.běh MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  75. 2.běh LA2, Lina Silber: Diskvalifikován

  76. 2.běh MA3, Aida Bonsai She-Kra: 1/3, 40.22 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  77. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  78. Agility Ju, Aida Bonsai She-Kra: 3/31, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  79. Agility Ju, Lina Silber: 18/59, 60.09 s, 10.09 tr. b., 3.33 m/s

  80. Agility Squads, Lina Silber: 42/76, 59.6 s, 14.6 tr. b., 3.05 m/s

  81. Agility Squads, Aida Bonsai She-Kra: 19/44, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  82. Hra Ju, Lina Silber: 40/59, 61.11 s, 32.11 tr. b., 2.62 m/s

  83. Hra Ju, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  84. Jumping Ju, Aida Bonsai She-Kra: 2/31, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  85. Jumping Ju, Lina Silber: 36/59, 60.75 s, 19.75 tr. b., 3.26 m/s

  86. Jumping Squads, Aida Bonsai She-Kra: 3/44, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  87. Jumping Squads, Lina Silber: 55/75, 52.56 s, 11.56 tr. b., 3.35 m/s

  88. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  89. QA1 agility, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  90. QA3 agility, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  91. QJ1 jumping, Aida Bonsai She-Kra: 18/70, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  92. QJ2 jumping, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  93. QJ3 jumping, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  94. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  95. Agility open M, Aida Bonsai She-Kra: 2/28, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  96. Jumping open M, Aida Bonsai She-Kra: 11/29, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  97. Zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: 5/13, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  98. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  99. Agility open L, Lina Silber: Diskvalifikován

  100. Agility open M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  101. Agility open S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 2/2, 56.16 s, 24.16 tr. b., 3.24 m/s

  102. II. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  103. I. zkouška LA1, Lina Silber: 2/5, 39.21 s, 8.21 tr. b., 3.21 m/s

  104. I. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  105. Jumping open L, Lina Silber: 11/24, 39.08 s, 6.08 tr. b., 3.66 m/s

  106. Jumping open M, Aida Bonsai She-Kra: 1/7, 29.5 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  107. Jumping open S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 1/1, 38.91 s, 15.91 tr. b., 3.68 m/s

  108. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  109. Agility 1 Ju, Aida Bonsai She-Kra: 7/17, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  110. Agility 2 Ju, Aida Bonsai She-Kra: 4/17, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  111. Agility 3 Ju, Aida Bonsai She-Kra: 6/17, 42.42 s, 0.4 tr. b., 4.62 m/s

  112. Agility 4 Ju, Aida Bonsai She-Kra: 1/17, 38.27 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  113. Jumping 1 Ju, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  114. Jumping 2 Ju, Aida Bonsai She-Kra: 10/17, 39.03 s, 17.94 tr. b., 3.72 m/s

  115. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  116. Agility 1, Aida Bonsai She-Kra: 9/50, 48.49 s, 6.49 tr. b., 4.12 m/s

  117. Agility 2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  118. Jumping 1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  119. Jumping 2, Aida Bonsai She-Kra: 22/50, 52.13 s, 12.13 tr. b., 3.64 m/s

  120. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  121. Agility open M, Aida Bonsai She-Kra: 4/20, 33.05 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  122. Jumping open L, Lina Silber: Diskvalifikován

  123. Jumping open M, Aida Bonsai She-Kra: 2/21, 30.9 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  124. Zkoušky LA1, Lina Silber: 2/8, 52.34 s, 7.34 tr. b., 3.02 m/s

  125. Zkoušky MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  126. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  127. 1. zkouška LA1, Lina Silber: 1/6, 40.6 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  128. 1. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  129. 2. zkouška LA1, Lina Silber: 1/6, 35.05 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  130. 2. zkouška MA3, Aida Bonsai She-Kra: 1/8, 45.33 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  131. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  132. ZkA. II. LA1, Lina Silber: 2/13, 42.76 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  133. ZkA. II. MA3, Aida Bonsai She-Kra: 4/8, 39.86 s, 6.86 tr. b., 3.81 m/s

  134. ZkA. I. LA1, Lina Silber: Diskvalifikován

  135. ZkA. I. MA3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  136. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  137. ZkA II. LA1, Lina Silber: 3/18, 32.48 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  138. ZkA II. MA3, Aida Bonsai She-Kra: 3/5, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  139. ZkA II. SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 4/15, 51.79 s, 8.79 tr. b., 3.11 m/s

  140. ZkA I. LA1, Lina Silber: 2/18, 33.39 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  141. ZkA I. MA3, Aida Bonsai She-Kra: 3/5, 43.75 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  142. ZkA I. SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 8/15, 52.87 s, 16.87 tr. b., 2.89 m/s

  143. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  144. Agility Final SH, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  145. Agility I SH, Aida Bonsai She-Kra: 8/33, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  146. Agility I SH, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  147. Jumping II SH, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 13/18, 51.11 s, 14.11 tr. b., 3.25 m/s

  148. Jumping II SH, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  149. Jumping I SH, Aida Bonsai She-Kra: 4/33, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  150. Jumping I SH, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 13/18, 51.05 s, 10.05 tr. b., 3.45 m/s

  151. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  152. Agility družstva, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  153. Agility - junioři, Aida Bonsai She-Kra: 5/25, 43.04 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  154. Jumping družstva, Aida Bonsai She-Kra: 6/41, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  155. Jumping - junioři, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  156. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  157. Agility M, Aida Bonsai She-Kra: 3/9, 42.31 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  158. Jumping M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  159. Zk.A MA3, Aida Bonsai She-Kra: 3/6, 40.04 s, 5.04 tr. b., 4.0 m/s

  160. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  161. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Aida Bonsai She-Kra: 5/14, 44.3 s, 5.3 tr. b., 3.7 m/s

  162. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Aida Bonsai She-Kra: 1/14, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  163. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Aida Bonsai She-Kra: 6/7, 43.67 s, 11.67 tr. b., 3.76 m/s

  164. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  165. J Agility 1, Aida Bonsai She-Kra: 6/20, 42.85 s, 7.16 tr. b., 4.25 m/s

  166. J Agility 2, Aida Bonsai She-Kra: 3/19, 34.9 s, 1.43 tr. b., 4.33 m/s

  167. J Agility 3, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  168. J Agility 4, Aida Bonsai She-Kra: 5/17, 43.38 s, 7.28 tr. b., 4.33 m/s

  169. J Jumping 1, Aida Bonsai She-Kra: 5/19, 40.03 s, 4.18 tr. b., 4.3 m/s

  170. J Jumping 2, Aida Bonsai She-Kra: 7/18, 31.82 s, 7.94 tr. b., 4.56 m/s

  171. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  172. Agility Open M, Aida Bonsai She-Kra: 1/15, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  173. Jumping Open M, Aida Bonsai She-Kra: 8/15, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  174. Zkoušky MA3, Aida Bonsai She-Kra: 2/6, 50.4 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  175. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  176. Heroutice, 1. běh, Aida Bonsai She-Kra: 2/11, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  177. Heroutice, 2. běh, Aida Bonsai She-Kra: 2/11, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  178. Heroutice, 3. běh, Aida Bonsai She-Kra: 3/11, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  179. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  180. Zkouska III MA2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  181. Zkouska II MA2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  182. Zkouska I MA2, Aida Bonsai She-Kra: 1/3, 45.31 s, 1.31 tr. b., 3.82 m/s

  183. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  184. 1. zkouška MA2, Aida Bonsai She-Kra: 1/8, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  185. 2. zkouška MA2, Aida Bonsai She-Kra: 4/8, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  186. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  187. 7.prorubská, Aida Bonsai She-Kra: 1/3, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  188. 8.prorubská, Aida Bonsai She-Kra: 2/3, 39.96 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  189. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  190. Jumping III. L, Lina Silber: 20/42, 37.61 s, 13.61 tr. b., 3.27 m/s

  191. Jumping III. M, Aida Bonsai She-Kra: 7/17, 31.69 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  192. Jumping II. L, Lina Silber: 16/46, 46.46 s, 21.46 tr. b., 3.06 m/s

  193. Jumping II. M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  194. Jumping I. L, Lina Silber: Diskvalifikován

  195. Jumping I. M, Aida Bonsai She-Kra: 8/17, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  196. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  197. 1.zkouška MA2, Aida Bonsai She-Kra: 1/8, 42.37 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  198. 2.zkouška MA2, Aida Bonsai She-Kra: 2/8, 47.68 s, 7.68 tr. b., 3.29 m/s

  199. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  200. Agility, Aida Bonsai She-Kra: 5/34, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  201. Agility - J, Aida Bonsai She-Kra: 16/21, 53.94 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  202. Jumping, Aida Bonsai She-Kra: 13/34, 36.12 s, 5.12 tr. b., 3.88 m/s

  203. Jumping - J, Aida Bonsai She-Kra: 6/21, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  204. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  205. Agility I, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  206. Agility II, Aida Bonsai She-Kra: 2/4, 39.99 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  207. Agility Open, Aida Bonsai She-Kra: 4/10, 40.38 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  208. Jumping Open, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  209. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  210. Agility M, Aida Bonsai She-Kra: 1/25, 42.75 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  211. Jumping M, Aida Bonsai She-Kra: 8/26, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  212. Tuneliáda M, Aida Bonsai She-Kra: 11/24, 19.08 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  213. Zkouška MA2, Aida Bonsai She-Kra: 1/11, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  214. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  215. Agility III - Medium - Junioři, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  216. Agility II - Medium - Junioři, Aida Bonsai She-Kra: 4/21, 41.43 s, 4.43 tr. b., 3.96 m/s

  217. Agility I - Medium - Junioři, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  218. Agility IV - Medium - Junioři, Aida Bonsai She-Kra: 16/20, 52.54 s, 33.54 tr. b., 3.29 m/s

  219. Jumping II - Medium - Junioři, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  220. Jumping I - Medium - Junioři, Aida Bonsai She-Kra: 12/21, 34.31 s, 9.31 tr. b., 4.23 m/s

  221. SEKVENCE - medium, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  222. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  223. MEDIUM - Czech Imp Jump, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  224. MEDIUM - JUMPING 1, Aida Bonsai She-Kra: 4/23, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  225. MEDIUM - JUMPING 2, Aida Bonsai She-Kra: 5/23, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  226. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  227. ZkA III. MA2, Aida Bonsai She-Kra: 1/5, 48.03 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  228. ZkA II. MA2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  229. ZkA I MA2, Aida Bonsai She-Kra: 3/5, 49.65 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  230. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  231. ZkA II MA2 MA2, Aida Bonsai She-Kra: 2/5, 47.6 s, 14.6 tr. b., 3.26 m/s

  232. ZkA I MA2 MA2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  233. ZkA NE II MA2 MA2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  234. ZkA NE I MA2 MA2, Aida Bonsai She-Kra: 1/5, 48.35 s, 3.35 tr. b., 3.6 m/s

  235. ZkJ MA2 MA2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  236. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  237. Agility jednotlivci, Aida Bonsai She-Kra: 3/6, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  238. Agility jednotlivci, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 11/13, 78.84 s, 36.84 tr. b., 1.97 m/s

  239. Družstva - Agility, Aida Bonsai She-Kra: 13/34, 41.13 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  240. Družstva - Agility, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  241. Družstva - Jumping, Aida Bonsai She-Kra: 24/33, 41.97 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  242. Družstva - Jumping, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  243. Jumping jednotlivci, Aida Bonsai She-Kra: 1/7, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  244. Jumping jednotlivci, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 8/14, 58.75 s, 5.75 tr. b., 3.08 m/s

  245. Kácov - 2x Zkouška Agility + závod dvojic, 09. 08. 2014

  246. MA2 - 1., Aida Bonsai She-Kra: 1/3, 38.81 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  247. MA2 - 2., Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  248. MA2 - 3, Aida Bonsai She-Kra: 1/3, 54.2 s, 11.2 tr. b., 3.21 m/s

  249. SA2 - 1., Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  250. SA2 - 2., Just Remember ze Skalní vyhlídky: 2/6, 78.71 s, 5.0 tr. b., 2.07 m/s

  251. SA2 - 3, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  252. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  253. Agility děti, Aida Bonsai She-Kra: 1/4, 40.73 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  254. Agilty děti, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  255. Jumping děti, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 1/3, 63.42 s, 18.42 tr. b., 2.68 m/s

  256. Jumping děti, Aida Bonsai She-Kra: 1/4, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  257. Zkouška, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 3/4, 71.64 s, 23.64 tr. b., 2.37 m/s

  258. Zkouška, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  259. Zkouška 2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  260. Zkouška 2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  261. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  262. Děti Agility 1, Aida Bonsai She-Kra: 2/2, 44.44 s, 20.0 tr. b., 3.31 m/s

  263. Děti Agility 1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 6/7, 50.22 s, 9.32 tr. b., 2.93 m/s

  264. Děti Agility 2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 4/7, 76.94 s, 51.94 tr. b., 1.85 m/s

  265. Děti Agility 2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  266. Děti Agility 3, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 1/6, 58.54 s, 11.54 tr. b., 2.68 m/s

  267. Děti Agility 3, Aida Bonsai She-Kra: 1/2, 38.66 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  268. Děti Agility 4, Aida Bonsai She-Kra: 1/2, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  269. Děti Agility 4, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  270. Děti Jumping 1, Aida Bonsai She-Kra: 1/2, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  271. Děti Jumping 1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 5/7, 56.49 s, 19.49 tr. b., 3.03 m/s

  272. Děti Jumping 2, Aida Bonsai She-Kra: 2/2, 39.41 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  273. Děti Jumping 2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 5/7, 51.35 s, 14.35 tr. b., 2.59 m/s

  274. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  275. Agility M, Aida Bonsai She-Kra: 5/21, 49.73 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  276. Jumping M, Aida Bonsai She-Kra: 5/21, 48.71 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  277. Jumping S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  278. Zkouška MA2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  279. Zkouška SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  280. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  281. Horní Počernice, 1. běh, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  282. Horní Počernice, 2. běh, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  283. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  284. Agility OPEN M, Aida Bonsai She-Kra: 1/8, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  285. Agility OPEN S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 18/29, 72.8 s, 16.8 tr. b., 2.4 m/s

  286. Jumping OPEN M, Aida Bonsai She-Kra: 5/9, 46.45 s, 15.0 tr. b., 3.7 m/s

  287. Jumping OPEN S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 15/32, 57.45 s, 8.45 tr. b., 2.99 m/s

  288. Zkouška MA1, Aida Bonsai She-Kra: 1/4, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  289. Zkouška SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  290. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  291. Agility M, Aida Bonsai She-Kra: 12/21, 52.04 s, 21.04 tr. b., 3.82 m/s

  292. Agility S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  293. Jumping M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  294. Jumping S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 8/23, 44.53 s, 5.53 tr. b., 3.59 m/s

  295. Zkouška MA1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  296. Zkouška SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 2/10, 48.2 s, 0.2 tr. b., 3.42 m/s

  297. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  298. Jumping So MA1, Aida Bonsai She-Kra: 2/4, 29.75 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  299. Zkouška II MA1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  300. Zkouška I MA1, Aida Bonsai She-Kra: 2/4, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  301. Ratenice - Strakaté dvojzkoušky, 09. 11. 2013

  302. 1.zkouška MA1, Aida Bonsai She-Kra: 4/14, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  303. 1.zkouška SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 4/10, 70.0 s, 22.0 tr. b., 2.66 m/s

  304. 2.zkouška MA1, Aida Bonsai She-Kra: 10/14, 40.4 s, 15.0 tr. b., 3.49 m/s

  305. 2.zkouška SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 2/9, 71.0 s, 18.0 tr. b., 2.58 m/s

  306. Ratenice - Závody Agility "ICE AGE AGI", 27. 10. 2013

  307. Agility OPEN M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  308. Agility OPEN S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 11/20, 71.54 s, 18.54 tr. b., 2.71 m/s

  309. Jumping M, Aida Bonsai She-Kra: 1/8, 46.47 s, 7.47 tr. b., 3.85 m/s

  310. Jumping S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 8/19, 73.5 s, 29.5 tr. b., 2.44 m/s

  311. Zkouska MA1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  312. Zkouska SA2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 5/7, 58.83 s, 12.83 tr. b., 2.72 m/s

  313. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  314. DĚTI - Agility, Aida Bonsai She-Kra: 5/6, 43.82 s, 20.0 tr. b., 3.72 m/s

  315. DĚTI - Agility, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 18/20, 62.26 s, 13.26 tr. b., 2.62 m/s

  316. DĚTI - Jumping, Aida Bonsai She-Kra: 5/6, 39.55 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  317. DĚTI - Jumping, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 10/20, 48.04 s, 4.04 tr. b., 3.04 m/s

  318. DĚTI - Left or Right, Aida Bonsai She-Kra: 1/6, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  319. DĚTI - Left or Right, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 11/19, 54.59 s, 7.59 tr. b., 2.56 m/s

  320. Jablonec n. N. - Lukášov - ČMKU Junior Open 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  321. Agility Děti M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  322. Agility Děti S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  323. Jumping Děti M, Aida Bonsai She-Kra: 1/4, 37.13 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  324. Jumping Děti S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 4/5, 56.5 s, 23.5 tr. b., 2.48 m/s

  325. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  326. Agility, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 8/19, 65.57 s, 31.57 tr. b., 2.29 m/s

  327. Agility, Aida Bonsai She-Kra: 12/19, 49.99 s, 35.99 tr. b., 3.0 m/s

  328. Jumping, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 11/19, 50.27 s, 20.27 tr. b., 2.49 m/s

  329. Jumping, Aida Bonsai She-Kra: 14/19, 41.42 s, 21.42 tr. b., 3.02 m/s

  330. Zkouška A1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 2/6, 43.22 s, 4.22 tr. b., 2.78 m/s

  331. Zkouška A1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  332. Kutná Hora - Kutnohorský groš 4.ročník - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 21. 04. 2013

  333. Agility CACAg M, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  334. Agility CACAg S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  335. Jumping CACAg M, Aida Bonsai She-Kra: 7/13, 40.88 s, 7.88 tr. b., 3.74 m/s

  336. Jumping CACAg S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  337. Jumping M, Aida Bonsai She-Kra: 7/13, 41.51 s, 7.51 tr. b., 3.81 m/s

  338. Jumping S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 12/19, 51.65 s, 10.65 tr. b., 3.06 m/s

  339. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  340. Zkouška 1 MA1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  341. Zkouška 1 SA1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 4/14, 41.86 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  342. Zkouška 2 MA1, Aida Bonsai She-Kra: 4/11, 30.25 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  343. Zkouška 2 SA1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 3/14, 44.33 s, 12.33 tr. b., 3.23 m/s

  344. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  345. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  346. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  347. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 5/17, 40.03 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  348. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  349. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  350. Zkouška 2 MA1, Aida Bonsai She-Kra: 3/5, 23.01 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  351. Zkouška 2 SA1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 3/14, 32.15 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  352. Zkouška MA1, Aida Bonsai She-Kra: Diskvalifikován

  353. Zkouška SA1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 3/14, 52.1 s, 2.1 tr. b., 2.98 m/s

  354. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 9. ročník + Speciál BŠO v agility 5. ročník + MR beauceronů v agility 1. ročník, 02. 06. 2012

  355. AGILITY, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  356. JUMPING, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  357. SA1, Just Remember ze Skalní vyhlídky: 4/8, 66.28 s, 18.28 tr. b., 2.38 m/s

  358. Kutná Hora - Kutnohorský groš - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 22. 04. 2012

  359. Agility CACAG S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  360. Jumping 1 S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován

  361. Jumping 2 CACAg S, Just Remember ze Skalní vyhlídky: Diskvalifikován