Eva Neumannová

  1. Číslo: 000355
  2. OSA: Agility pod Zvičinou
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 29. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 161303 (L), Dundee

    Arrow_down
  2. 037305 (L), Bobeš

    Arrow_down
  3. 056208 (L), Bendjoy

    Arrow_down
  4. 048912 (L), Grey Shepherd Alkyra

    Arrow_down
  5. 004114 (S), Viky Z Jelancu

    Arrow_down
  6. 093414 (L), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny

    Arrow_down
  7. 074618 (L), Easy Z Čertovy Kazatelny

    Arrow_down
  8. 066922 (L), Erb Kozí dvorek

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 16. 02. 2024

  2. 1. zkouška A1 L, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška A1 L, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - OPSION 090, 03. 02. 2024

  5. 1.zkouška, Erb Kozí dvorek: 6/13, 28.39 s, 20.0 tr. b., 5.28 m/s

  6. 2.zkouška, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  7. 3.zkouška, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  8. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 20. 01. 2024

  9. 1. Zkouška LA1, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška LA1, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  11. Studenec u Trutnova - OPSION 089, 06. 01. 2024

  12. 1.zkouška, Erb Kozí dvorek: 1/17, 31.46 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  13. 2.zkouška, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  14. 3.zkouška, Erb Kozí dvorek: 1/17, 30.75 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  15. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  16. ZkA. II. LA1, Erb Kozí dvorek: 1/15, 29.92 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  17. ZkA. I. LA1, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  18. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  19. 1. A1 L, Erb Kozí dvorek: 3/14, 30.57 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  20. 2. A1 L, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  21. Studenec u Trutnova - Vánoční openy + A0 + MČR bíglů, 17. 12. 2023

  22. Agility Open L, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  23. Jumping Light L, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  24. Jumping Open L, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  25. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  26. 1. zkouška A1 L, Erb Kozí dvorek: 2/10, 34.61 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  27. 2. Zkouška A1 L, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  28. Studenec u Trutnova - Speciál pro A1 (halové trojzkoušky), 13. 10. 2023

  29. III. zkouška LA1, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  30. II. zkouška LA1, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  31. I. zkouška LA1, Erb Kozí dvorek: 4/11, 31.11 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  32. Ratenice - Sváteční dvojzkoušky, 28. 09. 2023

  33. ZkA. II. LA1, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  34. ZkA. II. LA1, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  35. ZkA. I. LA1, Erb Kozí dvorek: 1/7, 29.76 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  36. ZkA. I. LA1, Erb Kozí dvorek: 1/7, 29.76 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  37. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  38. Neděle - FINÁLE, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  39. Neděle - jumping, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  40. Neděle - zkouška, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  41. Sobota - agility, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  42. Sobota - zkouška, Erb Kozí dvorek: 1/3, 29.94 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  43. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  44. Zkouška LA1 I., Erb Kozí dvorek: 7/17, 44.25 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  45. Zkouška LA1 II., Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  46. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  47. 1.jumping L, Erb Kozí dvorek: 6/10, 35.69 s, 25.0 tr. b., 4.85 m/s

  48. 2. jumping L, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  49. 3. jumping L, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  50. 3. zkouška A1 L, Erb Kozí dvorek: 3/11, 36.78 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  51. 4. zkouška LA1, Erb Kozí dvorek: 5/11, 33.0 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  52. Kutná Hora - O kutnohorský groš - podzimní edice + MČR KKCHŠ, 15. 10. 2022

  53. Agility open L, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  54. 1. jumping open L, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  55. 2. jumping open L, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  56. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  57. Agility 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  58. Finálový běh, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/6, 53.06 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  59. Jumping 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  60. Jumping 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/9, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  61. Zkouška 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/4, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  62. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  63. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/6, 45.1 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  64. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/6, 48.31 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  65. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  66. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  67. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  68. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  69. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 30/75, 38.06 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  70. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/101, 42.58 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  71. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 33/76, 43.2 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  72. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 55/106, 45.86 s, 17.86 tr. b., 4.14 m/s

  73. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  74. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/16, 45.4 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  75. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/16, 33.5 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  76. Zkouška sobota, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/5, 53.23 s, 11.23 tr. b., 4.13 m/s

  77. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 18. 04. 2022

  78. Jumping I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/19, 31.06 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  79. Jumping II, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/18, 28.92 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  80. Jumping Light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/21, 20.97 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  81. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  82. Tuneliáda A2+A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/9, 24.11 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  83. 1. Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/6, 41.86 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  84. 2. Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  85. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  86. Agility Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/20, 42.01 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  87. Jumping Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/20, 34.08 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  88. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/6, 49.88 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  89. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  90. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/6, 44.87 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  91. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  92. 3.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  93. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  94. III. jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/26, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  95. II. jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/26, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  96. I. jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/26, 25.78 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  97. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  98. II. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  99. I. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  100. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  101. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/4, 42.73 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  102. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/4, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  103. 3.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  104. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  105. NE - 1. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/12, 37.79 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  106. NE - 2. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  107. NE - 3. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  108. PÁ - 1. zkouška A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/1, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  109. PÁ - 2. zkouška A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  110. SO - 1. zkouška A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/3, 50.07 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  111. SO - 2. zkoušku A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/3, 48.59 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  112. Strážiště - 2x odpolední zkoušky, 25. 11. 2021

  113. II. zkouška A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/6, 46.62 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  114. I. zkouška A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  115. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  116. Agility Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/22, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  117. Jumping Light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/22, 26.21 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  118. Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/22, 31.8 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  119. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  120. III. jumpng L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/19, 24.81 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  121. II. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  122. I. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/19, 29.66 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  123. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  124. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  125. Agility L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  126. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 14/32, 41.35 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  127. Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  128. LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 4/10, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  129. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/17, 48.72 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  130. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  131. Agility Open, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  132. Agility Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  133. Jumping Light, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/16, 23.76 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  134. Jumping Light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/16, 26.27 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  135. Jumping Open, Easy Z Čertovy Kazatelny: 7/16, 39.93 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  136. Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  137. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  138. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/26, 48.42 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  139. Agility L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/26, 45.89 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  140. Agility L družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/20, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  141. Agility L družstva, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  142. Hra L neděle, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  143. Hra L neděle, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  144. Hra L sobota, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/20, 15.79 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  145. Hra L sobota, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  146. Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 10/25, 33.48 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  147. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 17/25, 43.48 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  148. Jumping L družstva, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  149. Jumping L družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  150. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  151. Zkouška II. LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  152. Zkouška II. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  153. Zkouška I.LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/7, 35.6 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  154. Zkouška I. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/7, 44.29 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  155. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  156. Agility Open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 4/16, 40.51 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  157. Agility Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/16, 43.36 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  158. Jumping Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/16, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  159. Jumping Open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 6/16, 28.16 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  160. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/8, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  161. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/4, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  162. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  163. II. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  164. I. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/5, 34.32 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  165. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  166. Finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  167. 1.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/27, 35.16 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  168. 1.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: 11/27, 39.06 s, 30.0 tr. b., 4.61 m/s

  169. 2.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/27, 39.97 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  170. 2.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  171. 3.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/25, 39.48 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  172. 3.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  173. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  174. Agility L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/28, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  175. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 16/28, 39.91 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  176. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  177. Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  178. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 7/8, 47.02 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  179. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/7, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  180. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  181. Agility 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/12, 46.78 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  182. Agility 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  183. Finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/12, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  184. Finále, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  185. Jumping 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/12, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  186. Jumping 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 6/12, 46.65 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  187. Jumping 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/9, 28.72 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  188. Jumping 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  189. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  190. Agility Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 33/85, 50.29 s, 7.29 tr. b., 4.37 m/s

  191. Agility Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 47/94, 47.67 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  192. Jumping Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  193. Jumping Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 36/94, 41.39 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  194. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  195. 1. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  196. 2. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/3, 45.86 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  197. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  198. 1.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/10, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  199. 2.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 9/10, 42.19 s, 25.0 tr. b., 4.38 m/s

  200. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  201. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/11, 43.48 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  202. 1.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  203. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/10, 44.7 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  204. 2.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  205. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  206. 1. zkouška A2 L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/3, 33.53 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  207. 2. zkouška A2 L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  208. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  209. A2 - Zkouška1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/3, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  210. A2 - Zkouška 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  211. A3 - Zkouška1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  212. A3 - Zkouška 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/7, 44.67 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  213. Mistrovství Seniorů - běh 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/3, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  214. Mistrovství Seniorů - běh 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/3, 35.9 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  215. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  216. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/11, 42.71 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  217. 1.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  218. 2.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/4, 35.27 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  219. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/11, 47.13 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  220. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  221. 1. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/8, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  222. 1. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 4/7, 33.76 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  223. 2. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/7, 42.41 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  224. 2. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  225. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  226. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/82, 50.93 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  227. Agility 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/71, 45.42 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  228. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/83, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  229. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 19/82, 35.37 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  230. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  231. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/5, 47.63 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  232. 1.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  233. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/5, 50.23 s, 0.23 tr. b., 3.98 m/s

  234. 2.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  235. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  236. 1. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  237. 2. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/8, 43.48 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  238. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  239. 1. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 12/16, 35.98 s, 25.0 tr. b., 5.14 m/s

  240. 1. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  241. 2. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  242. 2. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/15, 42.58 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  243. 3. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 10/16, 42.79 s, 20.0 tr. b., 4.88 m/s

  244. 3. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/15, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  245. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  246. 1. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  247. 1. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/19, 44.06 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  248. 2. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/9, 38.77 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  249. 2. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/20, 48.38 s, 12.38 tr. b., 3.99 m/s

  250. 3. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  251. 3. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/19, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  252. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  253. Jumping I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/21, 33.42 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  254. Jumping I, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  255. Jumping II, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/19, 38.31 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  256. Jumping II, Easy Z Čertovy Kazatelny: 13/19, 42.79 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  257. Jumping light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/21, 26.97 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  258. Jumping light, Easy Z Čertovy Kazatelny: 16/21, 28.45 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  259. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  260. Agility open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  261. Agility open, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  262. Jumping light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/26, 26.84 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  263. Jumping light, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  264. Jumping open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/26, 43.41 s, 12.41 tr. b., 3.92 m/s

  265. Jumping open, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  266. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  267. II. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  268. I. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/8, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  269. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  270. 1.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/38, 36.03 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  271. 1.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: 17/38, 31.17 s, 10.0 tr. b., 6.19 m/s

  272. 2.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 21/38, 34.99 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  273. 2.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  274. 3.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  275. 3.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  276. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  277. Agility Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 68/106, 46.76 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  278. Agility Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 56/109, 40.39 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  279. Jumping Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  280. Jumping Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  281. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  282. Agility 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/16, 33.48 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  283. Agility 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/16, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  284. Finále, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/10, 38.99 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  285. Finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/10, 41.94 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  286. Jumping 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/16, 30.92 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  287. Jumping 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 4/16, 27.5 s, 20.0 tr. b., 5.82 m/s

  288. Jumping 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/15, 28.08 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  289. Jumping 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/15, 28.99 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  290. Zkouška 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  291. Zkouška 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  292. Zkouška 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/3, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  293. Zkouška 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  294. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  295. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/17, 43.88 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  296. Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  297. Jumping , A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/18, 29.61 s, 20.0 tr. b., 5.27 m/s

  298. Jumping , Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  299. Zkoušky, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/6, 48.51 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  300. Zkoušky, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  301. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  302. Agility open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/9, 36.79 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  303. Agility open, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/9, 37.77 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  304. Jumping light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/15, 23.89 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  305. Jumping light, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  306. Jumping open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/15, 31.64 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  307. Jumping open, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/15, 47.07 s, 23.07 tr. b., 3.72 m/s

  308. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  309. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/14, 43.26 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  310. Agility L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  311. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/14, 29.22 s, 10.0 tr. b., 5.89 m/s

  312. Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  313. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 4/5, 36.24 s, 30.0 tr. b., 5.33 m/s

  314. Zkouška LA3 , A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  315. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  316. 1. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  317. 1. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  318. 2. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/8, 46.04 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  319. 2. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  320. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  321. 1. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/10, 36.15 s, 20.0 tr. b., 5.2 m/s

  322. 2. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/9, 33.74 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  323. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  324. Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: 10/29, 40.67 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  325. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  326. Jumping L2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  327. Jumping L3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/12, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  328. Zkouška L2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  329. Zkouška L3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  330. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  331. Agility LVT L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/22, 45.75 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  332. Agility LVT L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 9/22, 40.66 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  333. Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  334. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  335. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/7, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  336. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/7, 44.51 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  337. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  338. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/20, 31.83 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  339. Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  340. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/13, 44.44 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  341. 1.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  342. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  343. 2.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  344. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  345. 1.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/7, 30.95 s, 20.0 tr. b., 5.33 m/s

  346. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  347. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/4, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  348. 2.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  349. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  350. I. agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/95, 48.02 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  351. II. agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 32/90, 58.91 s, 18.91 tr. b., 3.56 m/s

  352. II. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 22/97, 34.04 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  353. I. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  354. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  355. II. zkouška A2 L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  356. I. zkouška A2 L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  357. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  358. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  359. Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  360. 1.Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/13, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  361. 1.Zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  362. 2.Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  363. 2.Zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  364. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  365. III. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/30, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  366. III. jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  367. II. jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  368. II. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  369. II. zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/5, 45.78 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  370. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  371. I. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/30, 36.14 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  372. I. jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  373. I. zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  374. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  375. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  376. II. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/6, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  377. II. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  378. I. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  379. I. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  380. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  381. 1. zkouška A1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  382. 1 zkouška A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  383. 2. zkouška A1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  384. 2. zkouška A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/8, 42.86 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  385. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  386. 7.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/11, 29.31 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  387. 7.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  388. 8.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/8, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  389. 8.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  390. 9.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/11, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  391. 9.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  392. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  393. 4.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/7, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  394. 4.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/16, 32.99 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  395. 5.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/17, 33.18 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  396. 5.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  397. 6.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  398. 6.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  399. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  400. ZkA. LA1 I., Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  401. ZkA. LA1 II., Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  402. ZkA. LA3 I., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/8, 36.5 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  403. ZkA. LA3 II., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/8, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  404. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  405. ZkA. LA1 I., Easy Z Čertovy Kazatelny: 8/18, 26.41 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  406. ZkA. LA1 II., Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/18, 28.94 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  407. ZkA. LA3 I., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/18, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  408. ZkA. LA3 II., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  409. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  410. Jumping I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/21, 29.66 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  411. Jumping I, Easy Z Čertovy Kazatelny: 11/21, 29.03 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  412. Jumping II, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/21, 31.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  413. Jumping II, Easy Z Čertovy Kazatelny: 12/21, 35.52 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  414. Jumping III, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/21, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  415. Jumping III, Easy Z Čertovy Kazatelny: 7/21, 28.61 s, 15.0 tr. b., 5.38 m/s

  416. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  417. 1.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  418. 1.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  419. 2.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  420. 2.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  421. 3.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/9, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  422. 3.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  423. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  424. ZkA. LA1 I., Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  425. ZkA. LA1 II., Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  426. ZkA. LA3 I., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/16, 37.6 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  427. ZkA. LA3 II., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  428. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  429. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/24, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  430. Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  431. Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/24, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  432. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  433. Jumping light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/24, 26.97 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  434. Jumping light, Easy Z Čertovy Kazatelny: 19/24, 25.35 s, 10.0 tr. b., 5.92 m/s

  435. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  436. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/8, 30.77 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  437. 1. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/10, 39.02 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  438. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  439. 2. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/10, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  440. 3. Jumping LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/8, 22.49 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  441. 3. Jumping LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/10, 35.8 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  442. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  443. Agility družstva L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/25, 42.52 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  444. Agility družstva L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  445. Agility jednotlivci L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 22/30, 42.21 s, 25.0 tr. b., 4.19 m/s

  446. Agility jednotlivci L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  447. Jumping družstva L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/25, 30.42 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  448. Jumping družstva L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 16/25, 33.26 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  449. Jumping jednotlivci L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/29, 28.68 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  450. Jumping jednotlivci L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  451. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  452. II. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  453. II. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  454. I. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/6, 37.33 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  455. I. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/10, 27.01 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  456. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  457. Agility L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  458. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  459. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  460. Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  461. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  462. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/10, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  463. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  464. Východočeské finále, Easy Z Čertovy Kazatelny: 6/19, 20.44 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  465. Východočeské finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  466. 1.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/38, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  467. 1.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: 20/38, 28.67 s, 10.0 tr. b., 5.93 m/s

  468. 2.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  469. 2.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  470. 3.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/21, 27.29 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  471. 3.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  472. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  473. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/30, 35.48 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  474. Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 18/30, 34.28 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  475. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  476. 1.Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/14, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  477. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  478. 2.Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/14, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  479. 3.Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  480. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  481. Agility 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/22, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  482. Agility 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  483. Finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/11, 42.84 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  484. Jumping 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/22, 33.8 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  485. Jumping 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  486. Jumping 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/24, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  487. Jumping 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 11/24, 29.77 s, 20.0 tr. b., 5.44 m/s

  488. Zkouška 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/10, 27.15 s, 15.0 tr. b., 5.38 m/s

  489. Zkouška 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  490. Zkouška 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/10, 27.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  491. Zkouška 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  492. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  493. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/19, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  494. Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  495. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/19, 34.02 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  496. Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  497. Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/3, 46.11 s, 10.0 tr. b., 45.54 m/s

  498. Zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  499. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  500. Zkouška2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/7, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  501. ZK1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/10, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  502. ZK1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/7, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  503. ZK2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  504. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  505. Agility Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 25/125, 42.04 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  506. Agility Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 47/137, 51.28 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  507. Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  508. Jumping Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  509. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  510. II. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  511. II. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  512. I. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/5, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  513. I. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 4/8, 26.94 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  514. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  515. Jelenův Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/25, 30.93 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  516. Jelenův Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 14/25, 28.94 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  517. PhysioDOG Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/24, 42.25 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  518. PhysioDOG Agility L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  519. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/6, 30.14 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  520. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/13, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  521. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  522. Agility open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  523. Agility open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  524. Jumping open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/14, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  525. Jumping open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 9/14, 37.77 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  526. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/2, 40.47 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  527. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/8, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  528. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  529. Jumping Light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/7, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  530. Jumping Light, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  531. Jumping Standard, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/13, 30.55 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  532. Jumping Standard, Easy Z Čertovy Kazatelny: 7/13, 33.8 s, 30.0 tr. b., 4.32 m/s

  533. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/3, 35.11 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  534. 1.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  535. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  536. 2.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  537. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  538. Ne. - Agility II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 36/105, 40.21 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  539. Ne. - Jumping II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 26/96, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  540. So. - Agility I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  541. So. - Jumping I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 28/107, 35.9 s, 15.0 tr. b., 5.65 m/s

  542. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  543. II. zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  544. I. zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  545. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  546. Ne-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/13, 41.75 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  547. Ne-, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  548. Ne-Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  549. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  550. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/34, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  551. Ne-Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  552. So-, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  553. So-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  554. So-Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: 17/33, 46.84 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  555. So-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  556. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  557. So-Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  558. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  559. QA1 agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  560. QA1 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  561. QA2 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 62/120, 39.64 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  562. QA2 agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  563. QA3 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 70/120, 45.44 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  564. QA3 agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  565. QJ1 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/123, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  566. QJ1 jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  567. QJ2 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 63/122, 32.94 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  568. QJ2 jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  569. QJ3 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  570. QJ3 jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  571. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  572. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1), Easy Z Čertovy Kazatelny: 16/51, 39.18 s, 25.0 tr. b., 4.98 m/s

  573. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/63, 45.41 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  574. Pá. - Power & Speed (Agility A1), Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  575. Pá. - Power & Speed (Agility A23), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  576. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  577. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  578. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1), Easy Z Čertovy Kazatelny: 28/61, 27.56 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  579. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1), Easy Z Čertovy Kazatelny: 33/62, 29.6 s, 15.0 tr. b., 5.74 m/s

  580. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/110, 35.13 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  581. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 66/175, 37.83 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  582. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  583. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  584. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  585. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  586. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  587. AGILITY L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/41, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  588. AGILITY L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  589. JUMPING L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/41, 32.67 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  590. JUMPING L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  591. ZKOUŠKA LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  592. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/13, 41.02 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  593. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  594. Jumping open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  595. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  596. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  597. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  598. Hra - tuneliáda A1 L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 4/14, 17.51 s, 0.0 tr. b., 7.31 m/s

  599. Hra - tuneliáda A2+A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/21, 24.23 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  600. 1. zkouška A1 LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/14, 31.31 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  601. 1. zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  602. 2. zkouška A1 LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  603. 2. zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  604. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  605. Agility I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  606. Agility I, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  607. Agility II, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 52/165, 38.71 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  608. Agility II, Easy Z Čertovy Kazatelny: 106/165, 40.52 s, 25.0 tr. b., 4.84 m/s

  609. Jumping I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  610. Jumping I, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  611. Jumping II, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 30/161, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  612. Jumping II, Easy Z Čertovy Kazatelny: 83/161, 36.83 s, 20.0 tr. b., 5.24 m/s

  613. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  614. I. zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 7/12, 30.43 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  615. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  616. 2. zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/12, 28.4 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  617. 2. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/17, 37.82 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  618. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  619. Agility open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  620. Agility open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  621. Jumping open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/36, 37.43 s, 20.0 tr. b., 5.02 m/s

  622. Jumping open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  623. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 6/13, 32.96 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  624. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/8, 40.4 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  625. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  626. ZkA. II. LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  627. ZkA. II. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  628. ZkA. I. LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  629. ZkA. I. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/13, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  630. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  631. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  632. 1. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  633. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/12, 28.87 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  634. 2. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/13, 46.62 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  635. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  636. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  637. 1. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/12, 40.13 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  638. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  639. 2. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/12, 43.65 s, 25.0 tr. b., 4.51 m/s

  640. 3. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/11, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  641. 3. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/12, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  642. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  643. Jumping III L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  644. Jumping III L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  645. Jumping II L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/27, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  646. Jumping II L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  647. Jumping I L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/27, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  648. Jumping I L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  649. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  650. 1. Zka - LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  651. 1. Zka - LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  652. 2. Zka - LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/22, 29.23 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  653. 2. Zka - LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/16, 41.12 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  654. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  655. Jumping L 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/41, 28.03 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  656. Jumping L 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  657. Jumping L 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  658. Jumping L 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  659. Jumping L 3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  660. Jumping L 3, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  661. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  662. Zkouška II LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  663. Zkouška I LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/12, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  664. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  665. Východočeské finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/18, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  666. 1.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  667. 2.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  668. 3.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/45, 24.44 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  669. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  670. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/33, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  671. Hra L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  672. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/37, 28.31 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  673. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/15, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  674. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  675. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  676. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  677. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/26, 28.38 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  678. Zkouška 1 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/12, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  679. Zkouška 2 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  680. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  681. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/30, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  682. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 19/30, 40.15 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  683. ZKOUŠKY LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/12, 50.51 s, 17.51 tr. b., 4.02 m/s

  684. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  685. Jumping Standard, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/27, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  686. Jumping Standard, Grey Shepherd Alkyra: 2/27, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  687. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/20, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  688. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  689. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 5/20, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  690. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/20, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  691. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  692. Agility II. L, Grey Shepherd Alkyra: 23/92, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  693. Agility II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  694. Agility I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/94, 42.92 s, 6.92 tr. b., 4.24 m/s

  695. Agility I. L, Grey Shepherd Alkyra: 30/94, 42.27 s, 11.27 tr. b., 4.31 m/s

  696. Jumping II. L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  697. Jumping II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  698. Jumping I. L, Grey Shepherd Alkyra: 45/94, 34.25 s, 20.0 tr. b., 5.14 m/s

  699. Jumping I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  700. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  701. 1.zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/11, 42.97 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  702. 1.zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/11, 39.92 s, 25.0 tr. b., 4.73 m/s

  703. 2.zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 5/11, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  704. 2.zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/11, 44.98 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  705. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  706. Ne-, Grey Shepherd Alkyra: 3/18, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  707. Ne-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/18, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  708. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 8/44, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  709. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/44, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  710. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/41, 29.71 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  711. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  712. So-, Grey Shepherd Alkyra: 8/18, 40.69 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  713. So-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  714. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 2/41, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  715. So-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/41, 38.72 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  716. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/41, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  717. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 10/41, 32.87 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  718. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  719. 1. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/13, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  720. 2. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  721. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  722. QA1 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/127, 48.13 s, 5.13 tr. b., 4.16 m/s

  723. QA2 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 33/125, 48.64 s, 7.64 tr. b., 4.24 m/s

  724. QA3 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  725. QJ1 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 28/126, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  726. QJ2 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 22/126, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  727. QJ3 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  728. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  729. Agility A2A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  730. Agility Squads as individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 50/157, 40.98 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  731. Jumping A2A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 26/113, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  732. Jumping Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 78/162, 34.69 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  733. Power & Speed A2A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  734. Special Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 39/159, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  735. Special Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 64/153, 32.78 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  736. Tachyon Trophy A2A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 31/106, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  737. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  738. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/51, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  739. JUMPING L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/51, 33.34 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  740. Zkouška agility LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/16, 37.62 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  741. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  742. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/19, 26.44 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  743. 1. Zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  744. 2. Zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/11, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  745. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  746. Jumpy I.běh L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/21, 29.5 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  747. Jumpy II.běh L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  748. Zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/5, 35.0 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  749. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  750. I Agility Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  751. II Agility Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 27/137, 42.35 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  752. II Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 60/135, 32.16 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  753. I Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/139, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  754. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  755. Agility Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  756. Jumping Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/34, 22.81 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  757. Zkoušky LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  758. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  759. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/7, 43.18 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  760. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/7, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  761. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  762. 1. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  763. 2. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/13, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  764. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  765. Zk.A II. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/20, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  766. ZkA. I. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  767. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  768. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  769. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/11, 38.93 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  770. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  771. III. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/12, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  772. III. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/12, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  773. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/14, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  774. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  775. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/14, 36.69 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  776. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 6/14, 37.37 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  777. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  778. JUMPING 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 18/43, 36.12 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  779. JUMPING 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  780. JUMPING 2 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  781. JUMPING 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  782. JUMPING 3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/42, 24.73 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  783. JUMPING 3 L, Grey Shepherd Alkyra: 2/42, 25.4 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  784. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  785. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 6/15, 31.66 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  786. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/15, 36.53 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  787. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/15, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  788. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  789. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  790. Agility - 1. kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/31, 41.8 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  791. Agility - 1. kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  792. Jumping - hra Large, Grey Shepherd Alkyra: 2/35, 22.54 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  793. Jumping - hra Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  794. Jumping - 2. kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/29, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  795. Jumping - 2. kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: 16/29, 43.24 s, 15.24 tr. b., 3.93 m/s

  796. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/17, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  797. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 7/17, 40.8 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  798. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  799. Východočeské finále, Grey Shepherd Alkyra: 1/19, 25.85 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  800. Východočeské finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  801. 1. jumping, Grey Shepherd Alkyra: 14/40, 30.57 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  802. 1. jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  803. 2.jumping, Grey Shepherd Alkyra: 2/39, 27.97 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  804. 2.jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/39, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  805. 3.jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/40, 19.84 s, 0.0 tr. b., 6.85 m/s

  806. 3.jumping, Grey Shepherd Alkyra: 24/40, 23.81 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  807. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  808. ACANA Finále L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  809. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/34, 33.85 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  810. Agility 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 14/34, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  811. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 15/44, 36.41 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  812. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  813. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/35, 32.79 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  814. Jumping 2 L, Grey Shepherd Alkyra: 12/35, 33.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  815. Zkouška 1 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  816. Zkouška 1 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  817. Zkouška 2 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/13, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  818. Zkouška 2 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 9/13, 39.76 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  819. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  820. Agility družstev, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 16/88, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  821. Agility družstev, Grey Shepherd Alkyra: 51/88, 41.93 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  822. Agility jednotlivců, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  823. Agility jednotlivců, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  824. Jumping družstev, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  825. Jumping družstev, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  826. Jumping jednotlivců, Grey Shepherd Alkyra: 36/87, 37.52 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  827. Jumping jednotlivců, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  828. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  829. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  830. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  831. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  832. LA3 - 1. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/12, 39.22 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  833. LA3 - 1. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  834. LA3 - 2. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  835. LA3 - 2. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  836. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  837. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/34, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  838. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 11/34, 38.65 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  839. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  840. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  841. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/12, 48.21 s, 29.21 tr. b., 3.57 m/s

  842. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  843. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  844. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/11, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  845. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  846. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  847. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  848. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  849. Agility NE L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/39, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  850. Agility NE L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  851. Agility So L, Grey Shepherd Alkyra: 10/43, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  852. Agility So L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  853. Finále L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  854. Jumping NE L, Grey Shepherd Alkyra: 9/37, 28.46 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  855. Jumping NE L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  856. Zkouška So LA3, Grey Shepherd Alkyra: 7/14, 36.19 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  857. Zkouška So LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  858. Zkoušky NE LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/12, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  859. Zkoušky NE LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  860. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  861. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 15/31, 38.81 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  862. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  863. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/11, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  864. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  865. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  866. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  867. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  868. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/32, 28.73 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  869. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 18/32, 31.08 s, 16.08 tr. b., 4.18 m/s

  870. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/15, 35.44 s, 6.44 tr. b., 3.95 m/s

  871. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  872. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 5/15, 33.35 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  873. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  874. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  875. Agility - Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  876. Agility - Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  877. Agility - So, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  878. Agility - So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  879. Jumping - Ne, Grey Shepherd Alkyra: 18/89, 34.38 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  880. Jumping - Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 37/89, 38.28 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  881. Jumping - So, Grey Shepherd Alkyra: 16/97, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  882. Jumping - So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 44/97, 35.6 s, 6.6 tr. b., 4.13 m/s

  883. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  884. Ne-, Grey Shepherd Alkyra: 4/10, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  885. Ne-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/10, 47.21 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  886. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/36, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  887. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 9/36, 36.22 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  888. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/34, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  889. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 16/34, 33.66 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  890. So-, Grey Shepherd Alkyra: 2/12, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  891. So-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/12, 43.3 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  892. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 5/40, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  893. So-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/40, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  894. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 7/40, 32.85 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  895. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/40, 33.69 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  896. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  897. QA4 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 44/99, 42.11 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  898. QA5 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 40/97, 45.75 s, 6.75 tr. b., 4.09 m/s

  899. QA6 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  900. QJ4 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  901. QJ5 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  902. QJ6 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 27/76, 43.43 s, 15.43 tr. b., 3.96 m/s

  903. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  904. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 44/108, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  905. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/117, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  906. Power & speed A2/A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 17/111, 23.64 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  907. Power & speed A2/A3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  908. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 25/121, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  909. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  910. 1Q Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 35/157, 29.82 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  911. 1Q Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 41/157, 32.46 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  912. 2Q Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 48/157, 47.77 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  913. 2Q Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  914. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  915. QA1 agility, Grey Shepherd Alkyra: 25/135, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  916. QA1 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  917. QA2 agility, Grey Shepherd Alkyra: 54/127, 35.18 s, 20.0 tr. b., 5.03 m/s

  918. QA2 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  919. QA3 agility, Grey Shepherd Alkyra: 17/130, 45.17 s, 1.17 tr. b., 4.07 m/s

  920. QA3 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  921. QJ1 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  922. QJ1 jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  923. QJ2 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 16/135, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  924. QJ2 jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  925. QJ3 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 37/118, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  926. QJ3 jumping, Grey Shepherd Alkyra: 56/118, 36.58 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  927. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  928. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/35, 28.99 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  929. 1.vítězná, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  930. 2.vítězná, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/14, 40.11 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  931. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  932. Jumping_1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 14/39, 34.06 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  933. Jumping_2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  934. Jumping_3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/39, 28.75 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  935. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  936. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  937. 1. zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/15, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  938. 2. zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/15, 37.06 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  939. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  940. Agility 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 17/128, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  941. Agility 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  942. Jumping 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/128, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  943. Jumping 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 36/128, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  944. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  945. Agility Trial I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  946. Jumping Trial I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  947. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  948. Agility open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/38, 29.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  949. Jumping open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  950. Zkoušky LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  951. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  952. II.zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/11, 33.89 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  953. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  954. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  955. 1. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/14, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  956. 2. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  957. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  958. II.zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/10, 43.28 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  959. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/10, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  960. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  961. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/11, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  962. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/11, 42.76 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  963. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/11, 41.62 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  964. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  965. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  966. 15.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/13, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  967. 15.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 5/13, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  968. 16.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 2/13, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  969. 16.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  970. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  971. Druhá zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/15, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  972. Druhá zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  973. První zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/15, 36.57 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  974. První zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  975. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  976. Jumping III. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/45, 29.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  977. Jumping III. L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  978. Jumping II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  979. Jumping II. L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  980. Jumping I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/45, 29.36 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  981. Jumping I. L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  982. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  983. 13.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  984. 13.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  985. 14.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 2/10, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  986. 14.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  987. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  988. 11.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 6/10, 31.44 s, 20.0 tr. b., 4.33 m/s

  989. 11.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  990. 12.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  991. 12.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  992. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  993. Agility 2.kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  994. Agility 2.kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  995. Jumping hra Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/37, 20.17 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  996. Jumping hra Large, Grey Shepherd Alkyra: 13/37, 22.61 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  997. Jumping 1.kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: 1/30, 30.93 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  998. Jumping 1.kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/30, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  999. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/17, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1000. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1001. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  1002. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: 14/42, 32.08 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  1003. AGILITY, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1004. JUMPING, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1005. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1006. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/16, 31.03 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  1007. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1008. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  1009. Zkoušky A3-1 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/8, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1010. Zkoušky A3-1 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1011. Zkoušky A3-2 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/8, 43.74 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  1012. Zkoušky A3-2 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1013. Zkoušky A3-3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1014. Zkoušky A3-3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1015. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  1016. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/8, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  1017. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 3/8, 28.03 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  1018. Jumping Large L, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  1019. Jumping Large L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/8, 27.03 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  1020. zkoušky LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/5, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1021. zkoušky LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1022. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  1023. Finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/20, 44.54 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  1024. Jumping (1), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/55, 33.35 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  1025. Jumping (1), Grey Shepherd Alkyra: 11/55, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  1026. Jumping (2), Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1027. Jumping (2), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1028. Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1029. Zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1030. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  1031. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/36, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1032. Agility 1 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1033. Finálový běh L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1034. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 7/36, 34.08 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  1035. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1036. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/26, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1037. Jumping 2 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1038. Zkouška 1 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/16, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1039. Zkouška 1 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1040. Zkouška 2 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/13, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1041. Zkouška 2 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/13, 50.16 s, 5.16 tr. b., 3.95 m/s

  1042. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  1043. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 22/43, 34.92 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  1044. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1045. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/43, 32.83 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  1046. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 18/43, 32.53 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  1047. Zkoušky LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/16, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1048. Zkoušky LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1049. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  1050. Agility družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1051. Agility jednotlivci, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/61, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1052. Jumping družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1053. Jumping jednotlivci, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 34/65, 31.76 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  1054. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  1055. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/13, 46.24 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1056. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1057. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  1058. ZkA. II. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 5/15, 45.37 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  1059. ZkA. II. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1060. ZkA. I. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/15, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1061. ZkA. I. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/15, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  1062. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  1063. Zk A II. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/15, 36.61 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  1064. Zk A II. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/15, 36.9 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  1065. Zk.A I. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1066. Zk.A I. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1067. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  1068. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/31, 40.55 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  1069. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 14/31, 39.0 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  1070. Agility 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 2/29, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1071. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/29, 33.64 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1072. Jumping L L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/31, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1073. Jumping L L, Grey Shepherd Alkyra: 9/31, 33.15 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1074. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/34, 35.05 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1075. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1076. Zkouška A3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1077. Zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/8, 46.45 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  1078. Zkouška Ne LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1079. Zkouška Ne LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1080. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  1081. Jumping Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1082. Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1083. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/16, 42.33 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  1084. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1085. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1086. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1087. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  1088. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1089. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1090. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1091. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1092. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  1093. Jumping Open, Grey Shepherd Alkyra: 4/35, 30.22 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1094. Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/35, 30.83 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1095. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1096. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1097. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 2/14, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1098. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/14, 38.55 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  1099. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  1100. QA5 Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1101. QA5 Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1102. QA6 Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1103. QA6 Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1104. QJ5 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1105. QJ5 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1106. QJ6 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 66/182, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1107. QJ6 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1108. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  1109. Ne-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1110. Ne-, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1111. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 17/48, 31.59 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  1112. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 19/48, 32.55 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  1113. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/49, 27.3 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1114. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 24/49, 32.13 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  1115. So-, Grey Shepherd Alkyra: 1/17, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1116. So-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/17, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1117. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 10/48, 30.84 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  1118. So-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1119. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 1/52, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  1120. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/52, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1121. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  1122. Družstva - Agility, Grey Shepherd Alkyra: 18/140, 47.83 s, 7.83 tr. b., 3.68 m/s

  1123. Družstva - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1124. Družstva - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 17/139, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1125. Družstva - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1126. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 24/100, 42.99 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  1127. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1128. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 16/102, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1129. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1130. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 37/103, 39.54 s, 14.54 tr. b., 4.05 m/s

  1131. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1132. 2Q Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 68/139, 43.07 s, 20.0 tr. b., 4.2 m/s

  1133. 2Q Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1134. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  1135. QA3 Agility, Grey Shepherd Alkyra: 60/176, 47.15 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  1136. QA3 Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1137. QA4 Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 47/174, 37.17 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  1138. QA4 Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1139. QJ3 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1140. QJ3 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1141. QJ4 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/174, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1142. QJ4 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 60/174, 37.5 s, 5.5 tr. b., 4.51 m/s

  1143. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  1144. Jarní závody agility 2016, Grey Shepherd Alkyra: 13/48, 30.46 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1145. Jarní závody agility 2016, Grey Shepherd Alkyra: 20/48, 29.67 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  1146. Jarní závody agility 2016, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 31/48, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  1147. Jarní závody agility 2016, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1148. Jarní závody agility 2016, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1149. Jarní závody agility 2016, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1150. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  1151. QA2 Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1152. QJ2 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1153. QJ2 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1154. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  1155. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/20, 31.37 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  1156. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1157. 1. zkouška A2 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/22, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1158. 2. zkouška A2 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/22, 46.31 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  1159. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  1160. Agility Open L, Grey Shepherd Alkyra: 3/47, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1161. Agility Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/47, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  1162. Jumping Open L, Grey Shepherd Alkyra: 7/46, 33.77 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1163. Jumping Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/46, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1164. Zkoušky LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/17, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1165. Zkoušky LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1166. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  1167. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 1/20, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  1168. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1169. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/20, 34.99 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1170. Jumping 2 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1171. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  1172. zkouška_1 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/12, 29.9 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1173. zkouška_2 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/12, 39.86 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  1174. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  1175. 10.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1176. 10.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1177. 9.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1178. 9.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1179. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  1180. Agility open L, Grey Shepherd Alkyra: 4/16, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  1181. Agility open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1182. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/16, 30.6 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  1183. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1184. Zkouška LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1185. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/7, 38.17 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  1186. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  1187. ZkA II. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1188. ZkA II. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/18, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1189. ZkA I. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/26, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1190. ZkA I. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/18, 39.42 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1191. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  1192. 7.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/19, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1193. 7.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1194. 8.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 1/9, 33.79 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  1195. 8.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/19, 31.73 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  1196. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  1197. 5.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 4/8, 41.43 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  1198. 5.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1199. 6.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/15, 28.85 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  1200. 6.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 3/8, 31.48 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  1201. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  1202. 3.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1203. 3.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1204. 4.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 2/14, 37.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1205. 4.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1206. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  1207. Agility - 2. kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/25, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1208. Agility - 2. kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: 13/25, 35.27 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  1209. Jumping - 1.kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/26, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1210. Jumping - 1.kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: 12/26, 30.93 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  1211. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1212. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  1213. Jumping II. L, Grey Shepherd Alkyra: 5/33, 32.9 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1214. Jumping II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1215. Jumping I. L, Grey Shepherd Alkyra: 6/33, 33.4 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1216. Jumping I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/33, 34.53 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  1217. ZkA II. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/26, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1218. ZkA II. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 10/18, 35.87 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  1219. ZkA I. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/26, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1220. ZkA I. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 5/18, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1221. ZkA LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1222. ZkA LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1223. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  1224. Agility Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 18/46, 36.73 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  1225. Agility Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1226. Jumping Ne, Grey Shepherd Alkyra: 12/46, 26.8 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  1227. Jumping Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/46, 27.4 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  1228. ZkA Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/22, 38.61 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  1229. ZkA Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1230. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  1231. AGILITY L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/36, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  1232. JUMPING L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1233. ZKOUŠKY LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/19, 34.74 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  1234. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  1235. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/30, 30.5 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  1236. Finálový běh L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/15, 37.72 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  1237. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/30, 29.96 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1238. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/24, 26.73 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  1239. Tuneliáda L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/20, 24.19 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  1240. Zkouška 1 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/15, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1241. Zkouška 2 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1242. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  1243. O Pohár PPP 2015, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/36, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1244. O Pohár PPP 2015, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/36, 26.91 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  1245. O Pohár PPP 2015, Grey Shepherd Alkyra: 12/36, 26.97 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  1246. O Pohár PPP 2015, Grey Shepherd Alkyra: 16/36, 28.75 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1247. O Pohár PPP 2015, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1248. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  1249. AGILITY, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1250. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: 15/27, 28.45 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  1251. JUMPING, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1252. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1253. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1254. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  1255. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1256. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1257. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  1258. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/51, 32.69 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  1259. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1260. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/49, 27.98 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  1261. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 22/49, 34.43 s, 10.43 tr. b., 4.07 m/s

  1262. Zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 2/11, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  1263. Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1264. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  1265. (1) zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/15, 32.21 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  1266. (1) zkouška, Viky Z Jelancu: 5/10, 48.65 s, 15.0 tr. b., 3.29 m/s

  1267. (1) zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1268. (2) zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/15, 43.85 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  1269. (2) zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1270. (2) zkouška, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1271. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  1272. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1273. AGILITY, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1274. AGILITY, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1275. JUMPING, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/40, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1276. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: 9/40, 31.67 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  1277. JUMPING, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1278. LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/11, 33.32 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1279. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1280. SA1, Viky Z Jelancu: 2/15, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1281. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  1282. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 23/54, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  1283. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1284. Nedělní zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/14, 29.5 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1285. Nedělní zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 7/16, 43.97 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  1286. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 1/48, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1287. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1288. Sobotní zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1289. Sobotní zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1290. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 19/53, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1291. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/53, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1292. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  1293. Agility Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1294. Agility Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1295. Agility So, Grey Shepherd Alkyra: 5/151, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1296. Agility So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 45/151, 48.3 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  1297. Jumping Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 43/133, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1298. Jumping Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1299. Jumping So, Grey Shepherd Alkyra: 30/146, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  1300. Jumping So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1301. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  1302. Agility družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/133, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1303. Agility družstva, Grey Shepherd Alkyra: 56/133, 33.07 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  1304. Jumping družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/133, 31.53 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  1305. Jumping družstva, Grey Shepherd Alkyra: 37/133, 30.32 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  1306. Mistrovství A1 - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/40, 28.58 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1307. Mistrovství A1 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1308. Mistrovství A2/A3 - Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1309. Mistrovství A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1310. Speciální závod - Agility, Grey Shepherd Alkyra: 16/140, 30.78 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1311. Speciální závod - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 29/140, 36.54 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1312. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1313. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  1314. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/13, 24.07 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1315. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1316. Agility II Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1317. Agility II Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1318. Agility I Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 64/165, 52.55 s, 12.55 tr. b., 3.79 m/s

  1319. Agility I Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1320. Jumping II Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 36/162, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1321. Jumping II Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1322. Jumping I Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 101/165, 36.09 s, 17.09 tr. b., 4.24 m/s

  1323. Jumping I Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1324. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  1325. Agility Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1326. Agility Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1327. Agility So, Grey Shepherd Alkyra: 1/35, 25.98 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  1328. Agility So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 14/35, 32.11 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1329. Jumping Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1330. Jumping Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1331. Jumping So, Grey Shepherd Alkyra: 10/35, 28.05 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  1332. Jumping So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/35, 30.48 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  1333. Zka Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/8, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1334. Zka Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1335. Zka So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1336. Zka So, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1337. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  1338. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 5/16, 35.37 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  1339. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1340. Agility S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1341. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1342. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1343. Jumping S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1344. Tuneliáda L, Grey Shepherd Alkyra: 7/12, 15.68 s, 5.0 tr. b., 6.38 m/s

  1345. Tuneliáda L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1346. Tuneliáda S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1347. Zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/4, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1348. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/3, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1349. Zkouška SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1350. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  1351. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1352. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1353. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/40, 31.09 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1354. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 13/40, 27.88 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  1355. Zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1356. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1357. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  1358. Prvomájové závody agility 2015 - A, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1359. Prvomájové závody agility 2015 - A, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1360. Prvomájové závody agility 2015 - J, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1361. Prvomájové závody agility 2015 - J, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1362. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/9, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1363. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1364. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  1365. Agility 1, Grey Shepherd Alkyra: 19/183, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1366. Agility 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1367. Agility 2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1368. Agility 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1369. Jumping 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1370. Jumping 1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1371. Jumping 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 65/182, 34.77 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  1372. Jumping 2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1373. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  1374. Hra - tuneliáda A1 LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1375. Hra - tuneliáda A1 SA1, Viky Z Jelancu: 6/10, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  1376. 1. Zkouška A1 LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/15, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  1377. 1. Zkouška A1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1378. 2. Zkouška A1 LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/15, 31.03 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  1379. 2. Zkouška A1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1380. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  1381. LA1 II LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/25, 26.58 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1382. LA1 I LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 17/25, 35.91 s, 25.0 tr. b., 3.84 m/s

  1383. LA3 II LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/22, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  1384. LA3 I LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1385. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  1386. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1387. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1388. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 2/36, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  1389. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/36, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  1390. Velikonoční, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1391. Velikonoční, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1392. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  1393. agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/24, 44.97 s, 20.0 tr. b., 3.82 m/s

  1394. agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1395. agility S, Viky Z Jelancu: 9/21, 46.39 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  1396. jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 17/24, 33.0 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  1397. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1398. jumping S, Viky Z Jelancu: 18/21, 40.08 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  1399. nedělní zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/4, 27.23 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  1400. nedělní zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 6/9, 39.63 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  1401. nedělní zkouška SA1, Viky Z Jelancu: 2/5, 34.66 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  1402. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  1403. 1. zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/26, 24.78 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  1404. 1. zkouška SA1, Viky Z Jelancu: 1/13, 26.58 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1405. 2. zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/26, 30.25 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  1406. 2. zkouška SA1, Viky Z Jelancu: 11/13, 39.98 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  1407. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  1408. ZkA NE II LA3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1409. ZkA NE II SA1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1410. ZkA NE I LA3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/13, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  1411. ZkA NE I SA1 SA1, Viky Z Jelancu: 7/9, 37.47 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1412. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  1413. 1. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1414. 1. zkouška SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1415. 2. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/8, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  1416. 2. zkouška SA1, Viky Z Jelancu: 6/16, 50.87 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  1417. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  1418. (1) Bannyho zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1419. (2) Cargova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1420. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  1421. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: 9/34, 37.0 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1422. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1423. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/5, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1424. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  1425. Agility, Grey Shepherd Alkyra: 1/40, 35.29 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  1426. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1427. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 11/39, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1428. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  1429. Agility 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 13/35, 30.47 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  1430. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1431. Jumping 2 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1432. Zkouška 1 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 5/9, 36.58 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  1433. Zkouška 2 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1434. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  1435. AGILITY L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1436. JUMPING L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1437. ZKOUŠKA LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1438. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  1439. (1) Bertíkova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 5/10, 35.42 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  1440. (2) Noisy zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1441. (3) Audiho zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1442. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  1443. NE - Acana jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 18/39, 30.98 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  1444. NE - Acana jumping S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1445. NE - Holdye Memorial Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 11/41, 30.5 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  1446. NE - Holdye Memorial Agility S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1447. NE - zkouška LA3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1448. NE - zkouška SA1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1449. SO - Acana agility L, Grey Shepherd Alkyra: 1/43, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1450. SO - Acana agility S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1451. SO - Acana jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 10/46, 32.44 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1452. SO - Acana jumping S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1453. SO - zkouška LA3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1454. SO - zkouška SA1 SA1, Viky Z Jelancu: 2/12, 34.3 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1455. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  1456. (1) Kubíkův běh, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1457. (2) Ferpíkův běh, Grey Shepherd Alkyra: 13/19, 53.86 s, 27.86 tr. b., 3.62 m/s

  1458. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  1459. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 1/44, 32.85 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1460. Ne-Agility, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1461. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 10/44, 33.16 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1462. Ne-Jumping, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1463. Ne-Zkouška, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1464. Ne-Zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1465. So-Agility, Viky Z Jelancu: 19/31, 57.32 s, 27.32 tr. b., 3.09 m/s

  1466. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1467. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 1/45, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  1468. So-Jumping, Viky Z Jelancu: 12/31, 38.96 s, 8.96 tr. b., 3.72 m/s

  1469. So-Zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 5/16, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  1470. So-Zkouška, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1471. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  1472. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 5/18, 38.25 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  1473. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1474. Jumping ne L, Grey Shepherd Alkyra: 2/15, 39.58 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  1475. Zkouška II LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1476. Zkouška I LA2, Grey Shepherd Alkyra: 1/10, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1477. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/5, 46.01 s, 25.0 tr. b., 4.11 m/s

  1478. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  1479. Agility - Ne, Grey Shepherd Alkyra: 1/32, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1480. Agility - Ne, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1481. Jumping - Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1482. Jumping - Ne, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1483. ZkA - Ne, Grey Shepherd Alkyra: 1/18, 25.0 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  1484. ZkA - Ne, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1485. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  1486. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 3/56, 32.61 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  1487. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 7/49, 29.1 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1488. Zkouška LA2, Grey Shepherd Alkyra: 1/32, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  1489. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  1490. (Ne-1) Trixina zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 1/17, 28.09 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  1491. (Ne-1) Trixina zkouška, Viky Z Jelancu: 2/4, 34.45 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  1492. (Ne-2) Belíškova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 1/17, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  1493. (Ne-2) Belíškova zkouška, Viky Z Jelancu: 2/4, 41.78 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  1494. (So-1) Apačova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 1/21, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1495. (So-1) Apačova zkouška, Viky Z Jelancu: 3/4, 35.45 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  1496. (So-2) Cirdova zkouška, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1497. (So-2) Cirdova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1498. (So-3) Ulinčina zkouška, Viky Z Jelancu: 2/4, 29.08 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1499. (So-3) Ulinčina zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1500. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  1501. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 9/45, 35.66 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  1502. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1503. LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1504. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  1505. Agility, Grey Shepherd Alkyra: 2/44, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1506. Agility, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1507. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1508. Jumping, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1509. ZkA, Grey Shepherd Alkyra: 1/22, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  1510. ZkA, Viky Z Jelancu: 3/9, 45.67 s, 17.67 tr. b., 3.26 m/s

  1511. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  1512. Hra - tuneliáda A1 SA1, Viky Z Jelancu: 8/12, 36.9 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  1513. Hra - tuneliáda A2 LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1514. 1. Zkouška A1 SA1, Viky Z Jelancu: 2/12, 31.8 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1515. 1. Zkouška A2 LA2, Grey Shepherd Alkyra: 1/13, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1516. 2. Zkouška A1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1517. 2. Zkouška A2 LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1518. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  1519. LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1520. LA2 I., Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1521. SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1522. SA1 I., Viky Z Jelancu: 12/18, 34.16 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  1523. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  1524. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 15/45, 37.92 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  1525. Agility S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1526. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1527. Jumping S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1528. Zkouška LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1529. Zkouška SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1530. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  1531. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 13/32, 39.92 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  1532. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1533. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  1534. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1535. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1536. LA2, Grey Shepherd Alkyra: 8/22, 49.24 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  1537. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  1538. (Ne-1) Faustova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 3/10, 32.53 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  1539. (Ne-2) Harryho memoriál, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1540. (So-1) Alfova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1541. (So-2) Dejdyho memoriál, Grey Shepherd Alkyra: 4/14, 32.28 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  1542. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  1543. Agility - sobota, Grey Shepherd Alkyra: 1/27, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  1544. Finale Large, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1545. Jumping - neděle, Grey Shepherd Alkyra: 5/24, 29.91 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  1546. Jumping - sobota, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1547. Zkouška - neděle, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1548. Zkouška - sobota, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1549. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza 2. kolo, 31. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  1550. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: 5/19, 30.49 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  1551. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: 3/19, 28.03 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1552. LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1553. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  1554. Ne-1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1555. Ne-2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1556. So-1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1557. So-2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1558. So-3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1559. Havlovice - OPSION EO revival/ dvojzkoušky, 28. 07. 2013

  1560. 1., Bobeš: 1/5, 46.7 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  1561. 1., Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1562. 2., Bobeš: 3/5, 44.39 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  1563. 2., Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1564. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  1565. NE - Holdye Memorial Agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1566. NE - Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1567. NE - Zkoušky LA2, Grey Shepherd Alkyra: 6/12, 41.12 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  1568. SO - Acana Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 6/31, 32.7 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1569. SO - Acana Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1570. SO - Zkoušky LA2, Grey Shepherd Alkyra: 4/18, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1571. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  1572. I. agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1573. I. agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1574. II. agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1575. II. agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1576. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  1577. Ne-, Bobeš: 2/11, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1578. Ne-, Grey Shepherd Alkyra: 8/19, 30.4 s, 20.0 tr. b., 4.64 m/s

  1579. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1580. Ne-Agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1581. Ne-Jumping, Bobeš: Diskvalifikován

  1582. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1583. So-, Grey Shepherd Alkyra: 12/22, 30.98 s, 20.0 tr. b., 4.71 m/s

  1584. So-, Bobeš: Diskvalifikován

  1585. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 7/44, 36.57 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1586. So-Agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1587. So-Jumping, Bobeš: 8/45, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1588. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 13/45, 28.96 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  1589. Nymburk - NymburkCup, 02. 06. 2013

  1590. Agility Open L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1591. Agility Open L, Bobeš: Diskvalifikován

  1592. jumping L, Bobeš: 1/24, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1593. jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 8/24, 35.29 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  1594. Zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1595. Zkouška LA3, Bobeš: 1/6, 47.48 s, 20.0 tr. b., 3.92 m/s

  1596. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  1597. Agility, Bobeš: 3/24, 34.95 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1598. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1599. Jumping, Bobeš: 2/25, 29.55 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1600. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 6/25, 34.88 s, 12.88 tr. b., 3.58 m/s

  1601. Zkouška A1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1602. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  1603. Agility Hill´s, Bobeš: 8/35, 36.64 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1604. Agility Hill´s, Grey Shepherd Alkyra: 12/34, 40.44 s, 20.0 tr. b., 4.9 m/s

  1605. Agility Hill´s, Bobeš: 15/34, 58.98 s, 22.48 tr. b., 3.36 m/s

  1606. Agility Hill´s, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1607. Jumping Hill´s, Bobeš: 9/34, 31.55 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  1608. Jumping Hill´s, Bobeš: 10/34, 45.02 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  1609. Jumping Hill´s, Grey Shepherd Alkyra: 12/34, 28.03 s, 15.0 tr. b., 5.39 m/s

  1610. Jumping Hill´s, Grey Shepherd Alkyra: 14/34, 36.2 s, 25.0 tr. b., 5.08 m/s

  1611. Zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 5/12, 30.63 s, 15.0 tr. b., 5.48 m/s

  1612. Zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 6/12, 31.35 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  1613. Zkouška LA3, Bobeš: 1/6, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1614. Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1615. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  1616. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1617. Agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1618. Jumping, Bobeš: 3/44, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1619. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1620. Zka, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1621. Zka, Bobeš: Diskvalifikován

  1622. Kutná Hora - Kutnohorský groš 4.ročník - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 21. 04. 2013

  1623. Agility CACAg L, Grey Shepherd Alkyra: 13/45, 39.32 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  1624. Agility CACAg L, Bobeš: 17/45, 45.25 s, 18.25 tr. b., 3.71 m/s

  1625. Jumping CACAg L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1626. Jumping CACAg L, Bobeš: Diskvalifikován

  1627. Jumping L, Bobeš: 5/34, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  1628. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1629. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 20. 04. 2013

  1630. Zkouška Agility, Grey Shepherd Alkyra: 6/17, 34.76 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  1631. 1. Zk. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 1/17, 24.79 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  1632. 2. Zk. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 3/17, 29.98 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1633. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu", 06. 04. 2013

  1634. 1. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 1/30, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1635. 2. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1636. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  1637. LA1 A, Grey Shepherd Alkyra: 10/23, 29.29 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  1638. LA1 B, Grey Shepherd Alkyra: 9/23, 41.69 s, 10.0 tr. b., 3.24 m/s

  1639. LA3 A, Bobeš: 3/8, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  1640. LA3 B, Bobeš: 2/8, 39.71 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1641. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 03. 03. 2013

  1642. agility L, Bobeš: 2/39, 43.5 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1643. agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1644. jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1645. jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1646. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 1/13, 30.55 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1647. zkouška LA3, Bobeš: 3/12, 45.59 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1648. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 02. 12. 2012

  1649. 1. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 3/21, 27.26 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1650. 1. zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1651. 2. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 4/21, 32.12 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1652. 2. zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1653. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  1654. Agility individuals, Bobeš: 43/98, 46.51 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1655. Jumping individuals, Bobeš: Diskvalifikován

  1656. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  1657. AGILITY, Bobeš: 20/48, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1658. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1659. JUMPING, Bobeš: 10/52, 35.35 s, 5.35 tr. b., 4.27 m/s

  1660. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1661. LA1, Grey Shepherd Alkyra: 7/22, 27.22 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  1662. LA3, Bobeš: 6/13, 39.63 s, 5.63 tr. b., 4.37 m/s

  1663. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  1664. Ne-Jumping L, Bobeš: 25/56, 37.2 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  1665. Ne-Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1666. Ne-1. LA1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1667. Ne-1. LA3, Bobeš: 8/17, 40.68 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  1668. Ne-2. LA1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1669. Ne-2. LA3, Bobeš: 9/17, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  1670. So-Jumping L, Bobeš: 17/57, 49.67 s, 14.67 tr. b., 3.18 m/s

  1671. So-Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1672. So-1. LA1, Grey Shepherd Alkyra: 1/14, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1673. So-1. LA3, Bobeš: 12/17, 54.98 s, 13.98 tr. b., 3.04 m/s

  1674. So-2. LA1, Grey Shepherd Alkyra: 3/14, 31.22 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  1675. So-2. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1676. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  1677. agility, Bobeš: 7/27, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1678. agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1679. jumping, Bobeš: 4/27, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1680. jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1681. zkouška A1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1682. zkouška A3, Bobeš: Diskvalifikován

  1683. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  1684. Agility - sobota, Bobeš: 10/44, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1685. Finále Large, Bobeš: 7/21, 42.62 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  1686. Jumping - neděle, Bobeš: 12/46, 36.23 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1687. Jumping - sobota, Bobeš: 6/45, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1688. Zkouška - neděle, Bobeš: 6/11, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1689. Zkouška - sobota, Bobeš: Diskvalifikován

  1690. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  1691. 1. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1692. 2. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1693. 3. LA3, Bobeš: 3/10, 43.86 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  1694. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  1695. Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1696. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  1697. Ne-Agility L, Bobeš: 2/40, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1698. Ne-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1699. Ne- LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1700. So-Agility L, Bobeš: 2/36, 34.22 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1701. So-Jumping L, Bobeš: 12/39, 37.34 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  1702. So- LA3, Bobeš: 6/10, 45.58 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  1703. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský Rarášek, 02. 06. 2012

  1704. AGILITY, Bobeš: Diskvalifikován

  1705. JUMPING, Bobeš: 10/32, 37.72 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  1706. LA3, Bobeš: 4/5, 42.03 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  1707. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  1708. Agility L, Bobeš: 2/38, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1709. Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1710. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  1711. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Bobeš: Diskvalifikován

  1712. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Bobeš: Diskvalifikován

  1713. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Bobeš: Diskvalifikován

  1714. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  1715. So-Agility L, Bobeš: 17/63, 35.77 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  1716. So-Jumping L, Bobeš: 11/64, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  1717. So- LA3, Bobeš: 4/16, 43.28 s, 5.28 tr. b., 3.7 m/s

  1718. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  1719. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1720. Ne-Jumping L, Bobeš: 11/41, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1721. Ne- LA3, Bobeš: 3/11, 50.96 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  1722. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  1723. Ne-Agility L, Bobeš: 4/32, 32.88 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  1724. Ne-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1725. Ne- LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1726. So-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1727. So-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1728. So- LA3, Bobeš: 7/11, 42.5 s, 21.5 tr. b., 3.76 m/s

  1729. Havlovice - OPSION 021 a mistrovství republiky beaglů, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  1730. Ne-Agility L, Bobeš: 3/25, 39.08 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1731. Ne-Jumping L, Bobeš: 8/25, 35.54 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  1732. Ne- LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1733. So-Agility L, Bobeš: 4/26, 35.66 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  1734. So-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1735. So- LA3, Bobeš: 2/10, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1736. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  1737. Agility, Bobeš: 1/37, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1738. Agility, Bobeš: 1/9, 48.63 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1739. Jumping, Bobeš: Diskvalifikován

  1740. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  1741. Agility jednotlivci L, Bobeš: Diskvalifikován

  1742. Jumping jednotlivci L, Bobeš: 20/56, 33.32 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  1743. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  1744. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1745. Ne-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1746. Ne-Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1747. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 018, 09. 07. 2011

  1748. Agility L, Bobeš: 16/51, 36.19 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  1749. Jumping L, Bobeš: 6/52, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1750. Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1751. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský rarášek, 18. 06. 2011

  1752. AGILITY, Bobeš: Diskvalifikován

  1753. JUMPING, Bobeš: Diskvalifikován

  1754. LA3, Bobeš: 1/9, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1755. Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  1756. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1757. Ne-Jumping L, Bobeš: 8/28, 30.18 s, 2.18 tr. b., 4.8 m/s

  1758. Ne-Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1759. So-Agility L, Bobeš: 3/35, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1760. So-Jumping L, Bobeš: 12/35, 38.27 s, 6.27 tr. b., 4.81 m/s

  1761. So-Zkouška LA3, Bobeš: 2/12, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1762. Lysá nad Labem - Superpes 2011 + Bull Cup + Pohár NO, 14. 05. 2011

  1763. AGILITY, Bobeš: 11/38, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1764. JUMPING, Bobeš: 10/39, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  1765. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1766. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  1767. Ne-Agility L, Bobeš: 7/52, 32.72 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1768. Ne-Agility L, Bendjoy: 13/52, 33.24 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  1769. Ne-Jumping L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1770. Ne-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1771. Ne-Zkouška LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1772. Ne-Zkouška LA3, Bobeš: 1/14, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1773. So-Agility L, Bendjoy: 11/56, 32.05 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1774. So-Agility L, Bobeš: 22/56, 31.39 s, 20.0 tr. b., 5.13 m/s

  1775. So-Jumping L, Bobeš: 12/55, 32.2 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1776. So-Jumping L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1777. So-Zkouška LA2, Bendjoy: 6/26, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1778. So-Zkouška LA3, Bobeš: 7/18, 36.8 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  1779. Hradec Králové - OPSION 015, 26. 02. 2011 - 27. 02. 2011

  1780. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1781. Ne-Agility L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1782. Ne-Jumping L, Bobeš: 26/53, 36.17 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  1783. Ne-Jumping L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1784. Ne-Zkouška LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1785. Ne-Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1786. So-Agility L, Bendjoy: 18/59, 43.81 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  1787. So-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1788. So-Jumping L, Bendjoy: 4/60, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1789. So-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1790. So-Zkouška LA2, Bendjoy: 16/34, 38.47 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  1791. So-Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1792. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  1793. Ne-Agility L, Bendjoy: 12/46, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  1794. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1795. Ne-Jumping L, Bendjoy: 16/46, 34.14 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1796. Ne-Jumping L, Bobeš: 17/46, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1797. Ne-LA2 LA2, Bendjoy: 3/24, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1798. Ne-LA3 LA3, Bobeš: 3/10, 47.3 s, 23.3 tr. b., 3.21 m/s

  1799. So-Agility L, Bobeš: 4/52, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1800. So-Agility L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1801. So-Jumping L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1802. So-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1803. So-LA2 LA2, Bendjoy: 2/25, 40.25 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  1804. So-LA3 LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1805. Hradec Králové - Podzim 2010, 28. 10. 2010

  1806. Agility, Bobeš: 12/42, 29.98 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  1807. Agility, Bendjoy: 19/42, 31.69 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  1808. Jumping, Bendjoy: Diskvalifikován

  1809. Jumping, Bobeš: Diskvalifikován

  1810. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1811. LA3, Bobeš: 1/10, 46.79 s, 10.79 tr. b., 3.53 m/s

  1812. Havlovice - OPSION 013, 02. 10. 2010 - 03. 10. 2010

  1813. AGILITY-L, Bobeš: 1/43, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  1814. AGILITY-L, Bendjoy: 2/46, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1815. AGILITY-L, Bendjoy: 3/43, 35.85 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1816. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1817. JUMPING-L, Bobeš: 2/46, 26.11 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1818. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1819. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1820. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1821. LA2, Bendjoy: 11/22, 42.5 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  1822. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1823. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1824. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1825. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  1826. Agility Jednotlivci L, Bobeš: Diskvalifikován

  1827. Agility Veteráni LV, Dundee: 8/10, 50.01 s, 11.01 tr. b., 3.2 m/s

  1828. Jumping Jednotlivci L, Bobeš: Diskvalifikován

  1829. Jumping Veteráni LV, Dundee: 7/11, 43.78 s, 6.78 tr. b., 3.48 m/s

  1830. Jičín - O Pohár Purina Pro Plan, 21. 08. 2010

  1831. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Bendjoy: Diskvalifikován

  1832. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Bendjoy: Diskvalifikován

  1833. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Bendjoy: Diskvalifikován

  1834. Havlovice - OPSION 012, 07. 08. 2010

  1835. AGILITY-L, Bobeš: 1/30, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1836. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1837. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1838. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1839. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1840. LA3, Bobeš: 1/7, 43.26 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  1841. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 011, 10. 07. 2010

  1842. AGILITY-L, Bendjoy: 3/46, 29.92 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1843. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1844. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1845. LA2, Bendjoy: 6/24, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1846. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1847. Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010, 05. 06. 2010 - 06. 06. 2010

  1848. AGILITY-L, Bobeš: 6/40, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1849. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1850. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1851. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1852. JUMPING-L, Bendjoy: 6/40, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1853. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1854. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1855. LA2, Bobeš: 13/24, 43.87 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  1856. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1857. Cvičiště KK Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  1858. Agility L, Bendjoy: 18/48, 35.53 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  1859. Agility L , Bendjoy: 19/42, 29.28 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  1860. Agility LA2, Bendjoy: 9/21, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  1861. Agility LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1862. Jumping L, Bendjoy: 1/42, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1863. Jumping L, Bendjoy: 2/49, 22.65 s, 0.0 tr. b., 6.67 m/s

  1864. Mistrovství kříženců L, Bendjoy: 4/16, 33.44 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  1865. Kutná Hora - Kutnohorský groš, 25. 04. 2010

  1866. AGILITY, Bobeš: 1/41, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1867. AGILITY, Bendjoy: Diskvalifikován

  1868. JUMPING, Bendjoy: Diskvalifikován

  1869. JUMPING, Bobeš: Diskvalifikován

  1870. LA2, Bobeš: 5/18, 35.95 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  1871. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1872. Jičín - Jarní závody agility, 24. 04. 2010

  1873. Jarní závody agility 2010, Bobeš: 5/13, 36.78 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  1874. Jarní závody agility 2010, Bobeš: 12/36, 37.71 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  1875. Jarní závody agility 2010, Bobeš: Diskvalifikován

  1876. Hradec Králové - OPSION 009, 20. 03. 2010 - 21. 03. 2010

  1877. AGILITY-L, Bendjoy: 17/48, 35.79 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1878. AGILITY-L, Bobeš: 23/48, 38.43 s, 12.43 tr. b., 4.11 m/s

  1879. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1880. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1881. JUMPING-L, Bendjoy: 16/44, 38.03 s, 12.03 tr. b., 4.21 m/s

  1882. JUMPING-L, Bobeš: 17/44, 38.13 s, 12.13 tr. b., 4.2 m/s

  1883. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1884. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1885. LA2, Bobeš: 1/25, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1886. LA2, Bendjoy: 2/24, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1887. LA2, Bobeš: 4/24, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1888. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1889. Hradišťko u Sadské - Hopsání u Dědy Mráze, 07. 03. 2010

  1890. Agility LARGE, Bendjoy: 1/31, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  1891. Agility LARGE, Bobeš: 10/31, 47.95 s, 16.95 tr. b., 3.94 m/s

  1892. Jumping LARGE, Bendjoy: 9/33, 31.45 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  1893. Jumping LARGE, Bobeš: 10/33, 36.86 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1894. Zkouška Large A2, Bobeš: 11/17, 42.43 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  1895. Zkouška Large A2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1896. Hradec Králové - OPSION 008, 27. 02. 2010 - 28. 02. 2010

  1897. AGILITY-L, Bendjoy: 1/46, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1898. AGILITY-L, Bendjoy: 14/43, 44.79 s, 17.79 tr. b., 3.3 m/s

  1899. AGILITY-L, Bobeš: 20/46, 35.22 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  1900. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1901. JUMPING-L, Bendjoy: 4/46, 29.21 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1902. JUMPING-L, Bobeš: 5/46, 29.81 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1903. JUMPING-L, Bobeš: 8/44, 32.45 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1904. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1905. LA2, Bendjoy: 8/25, 43.13 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  1906. LA2, Bobeš: 9/25, 44.93 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  1907. LA2, Bobeš: 10/26, 32.96 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  1908. LA2, Bendjoy: 12/26, 33.49 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  1909. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  1910. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1911. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1912. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1913. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1914. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1915. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1916. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1917. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1918. LA2, Bobeš: 11/29, 45.53 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  1919. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1920. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1921. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1922. Havlovice - OPSION 006, 03. 10. 2009 - 04. 10. 2009

  1923. AGILITY-L, Bobeš: 10/29, 30.44 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  1924. AGILITY-L, Bendjoy: 14/29, 33.39 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  1925. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1926. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1927. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: Diskvalifikován

  1928. JUMPING-L, Bendjoy: 13/33, 37.51 s, 6.51 tr. b., 3.97 m/s

  1929. JUMPING-L, Bobeš: 20/33, 34.8 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  1930. JUMPING-L, Bobeš: 20/33, 30.27 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1931. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1932. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/3, 36.38 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  1933. LA1, Bendjoy: 4/10, 28.1 s, 20.0 tr. b., 5.12 m/s

  1934. LA1, Bendjoy: Diskvalifikován

  1935. LA2, Bobeš: 7/18, 34.14 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  1936. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1937. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 005, 11. 07. 2009

  1938. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1939. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1940. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1941. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1942. LA1, Bendjoy: Diskvalifikován

  1943. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1944. Rozkoš u České Skalice - OPSION 004 / ROZKOŠ 2009, 23. 05. 2009 - 24. 05. 2009

  1945. AGILITY-L, Bobeš: 26/63, 32.42 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  1946. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1947. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1948. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1949. JUMPING-L, Bendjoy: 3/54, 24.7 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  1950. JUMPING-L, Bobeš: 24/64, 22.55 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1951. JUMPING-L, Bobeš: 28/54, 27.98 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1952. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1953. LA1, Bendjoy: 4/23, 35.7 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  1954. LA1, Bendjoy: Diskvalifikován

  1955. LA2, Bobeš: 11/23, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1956. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1957. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 003, 21. 03. 2009 - 22. 03. 2009

  1958. AGILITY-L, Bobeš: 6/49, 37.62 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1959. AGILITY-L, Bendjoy: 8/49, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1960. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1961. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1962. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 2/2, 51.19 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  1963. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 3/3, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1964. JUMPING-L, Bobeš: 4/47, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1965. JUMPING-L, Bobeš: 6/49, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1966. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1967. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1968. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/2, 40.53 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1969. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/3, 41.07 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  1970. LA1, Bendjoy: 1/17, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1971. LA1, Bendjoy: Diskvalifikován

  1972. LA2, Bobeš: 5/23, 32.09 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  1973. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1974. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 002, 07. 02. 2009 - 08. 02. 2009

  1975. AGILITY-L, Bendjoy: 9/42, 31.59 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  1976. AGILITY-L, Bendjoy: 12/42, 39.82 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  1977. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 1/2, 44.99 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1978. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 3/3, 37.35 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  1979. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1980. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1981. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/2, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1982. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/3, 38.95 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  1983. LA1, Bendjoy: 1/17, 30.78 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1984. LA1, Bendjoy: 9/16, 34.87 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  1985. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 006, 08. 03. 2008 - 09. 03. 2008

  1986. AGILITY-L, Bobeš: 10/19, 34.38 s, 20.0 tr. b., 4.77 m/s

  1987. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1988. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: Diskvalifikován

  1989. JUMPING-L, Bobeš: 12/18, 31.66 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  1990. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1991. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: Diskvalifikován

  1992. LA2, Bobeš: 4/8, 42.58 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  1993. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1994. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 005, 26. 01. 2008 - 27. 01. 2008

  1995. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1996. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1997. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 2/3, 48.79 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  1998. JUMPING-L, Bobeš: 16/29, 48.79 s, 24.79 tr. b., 2.87 m/s

  1999. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  2000. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 2/3, 41.59 s, 15.0 tr. b., 3.37 m/s

  2001. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  2002. LA2, Bobeš: Diskvalifikován