Cz En

Eva Neumannová

  1. Číslo: 000355
  2. OSA: Agility pod Zvičinou
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 29. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 161303 (L), Dundee

  2. 037305 (L), Bobeš

  3. 056208 (L), Bendjoy

  4. 048912 (L), Grey Shepherd Alkyra

  5. 004114 (S), Viky Z Jelancu

  6. 093414 (L), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny

  7. 074618 (L), Easy Z Čertovy Kazatelny

Výsledky

  1. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  2. ZkA. LA1 I., Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  3. ZkA. LA1 II., Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  4. ZkA. LA3 I., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/16, 37.6 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  5. ZkA. LA3 II., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  6. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  7. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/8, 30.77 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  8. 1. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/10, 39.02 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  9. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/10, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  11. 3. Jumping LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/8, 22.49 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  12. 3. Jumping LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/10, 35.8 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  13. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  14. Agility družstva L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/25, 42.52 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  15. Agility družstva L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  16. Agility jednotlivci L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 22/30, 42.21 s, 25.0 tr. b., 4.19 m/s

  17. Agility jednotlivci L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  18. Jumping družstva L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/25, 30.42 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  19. Jumping družstva L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 16/25, 33.26 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  20. Jumping jednotlivci L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/29, 28.68 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  21. Jumping jednotlivci L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  22. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  23. II. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  24. II. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  25. I. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/10, 27.01 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  26. I. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/6, 37.33 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  27. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  28. Agility L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  29. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  30. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  31. Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  32. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  33. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/10, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  34. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  35. 1.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/38, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  36. 1.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: 20/38, 28.67 s, 10.0 tr. b., 5.93 m/s

  37. 2.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  38. 2.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  39. 3.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/21, 27.29 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  40. 3.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  41. Východočeské finále, Easy Z Čertovy Kazatelny: 6/19, 20.44 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  42. Východočeské finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  43. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  44. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  45. 1.Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/14, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  46. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  47. 2.Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/14, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  48. 3.Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  49. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/30, 35.48 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  50. Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 18/30, 34.28 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  51. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  52. Agility 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/22, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  53. Agility 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  54. Finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/11, 42.84 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  55. Jumping 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/22, 33.8 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  56. Jumping 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  57. Jumping 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/24, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  58. Jumping 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 11/24, 29.77 s, 20.0 tr. b., 5.44 m/s

  59. Zkouška 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/10, 27.15 s, 15.0 tr. b., 5.38 m/s

  60. Zkouška 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  61. Zkouška 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/10, 27.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  62. Zkouška 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  63. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  64. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/19, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  65. Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  66. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/19, 34.02 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  67. Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  68. Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/3, 46.11 s, 10.0 tr. b., 45.54 m/s

  69. Zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  70. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  71. ZK1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/10, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  72. ZK1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/7, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  73. ZK2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  74. Zkouška2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/7, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  75. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  76. Agility Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 25/125, 42.04 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  77. Agility Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 47/137, 51.28 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  78. Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  79. Jumping Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  80. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  81. II. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  82. II. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  83. I. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/5, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  84. I. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 4/8, 26.94 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  85. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  86. Jelenův Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/25, 30.93 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  87. Jelenův Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 14/25, 28.94 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  88. PhysioDOG Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/24, 42.25 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  89. PhysioDOG Agility L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  90. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/6, 30.14 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  91. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/13, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  92. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  93. Agility open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  94. Agility open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  95. Jumping open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/14, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  96. Jumping open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 9/14, 37.77 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  97. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/2, 40.47 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  98. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/8, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  99. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  100. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/3, 35.11 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  101. 1.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  102. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  103. 2.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  104. Jumping Light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/7, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  105. Jumping Light, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  106. Jumping Standard, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/13, 30.55 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  107. Jumping Standard, Easy Z Čertovy Kazatelny: 7/13, 33.8 s, 30.0 tr. b., 4.32 m/s

  108. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  109. Ne. - Agility II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 36/105, 40.21 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  110. Ne. - Jumping II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 26/96, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  111. So. - Agility I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  112. So. - Jumping I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 28/107, 35.9 s, 15.0 tr. b., 5.65 m/s

  113. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  114. II. zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  115. I. zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  116. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  117. Ne-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/13, 41.75 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  118. Ne-, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  119. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  120. Ne-Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  121. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/34, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  122. Ne-Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  123. So-, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  124. So-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  125. So-Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: 17/33, 46.84 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  126. So-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  127. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  128. So-Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  129. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  130. QA1 agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  131. QA1 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  132. QA2 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 62/120, 39.64 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  133. QA2 agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  134. QA3 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 70/120, 45.44 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  135. QA3 agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  136. QJ1 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/123, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  137. QJ1 jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  138. QJ2 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 63/122, 32.94 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  139. QJ2 jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  140. QJ3 jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  141. QJ3 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  142. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  143. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1), Easy Z Čertovy Kazatelny: 16/51, 39.18 s, 25.0 tr. b., 4.98 m/s

  144. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/63, 45.41 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  145. Pá. - Power & Speed (Agility A1), Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  146. Pá. - Power & Speed (Agility A23), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  147. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  148. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  149. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1), Easy Z Čertovy Kazatelny: 28/61, 27.56 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  150. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1), Easy Z Čertovy Kazatelny: 33/62, 29.6 s, 15.0 tr. b., 5.74 m/s

  151. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/110, 35.13 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  152. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 66/175, 37.83 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  153. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  154. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  155. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  156. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  157. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  158. AGILITY L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/41, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  159. AGILITY L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  160. JUMPING L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/41, 32.67 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  161. JUMPING L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  162. ZKOUŠKA LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  163. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/13, 41.02 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  164. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  165. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  166. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  167. Jumping open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  168. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  169. 1. zkouška A1 LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/14, 31.31 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  170. 1. zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  171. 2. zkouška A1 LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  172. 2. zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  173. Hra - tuneliáda A1 L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 4/14, 17.51 s, 0.0 tr. b., 7.31 m/s

  174. Hra - tuneliáda A2+A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/21, 24.23 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  175. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  176. Agility I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  177. Agility I, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  178. Agility II, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 52/165, 38.71 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  179. Agility II, Easy Z Čertovy Kazatelny: 106/165, 40.52 s, 25.0 tr. b., 4.84 m/s

  180. Jumping I, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  181. Jumping I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  182. Jumping II, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 30/161, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  183. Jumping II, Easy Z Čertovy Kazatelny: 83/161, 36.83 s, 20.0 tr. b., 5.24 m/s

  184. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  185. 2. zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/12, 28.4 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  186. 2. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/17, 37.82 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  187. I. zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 7/12, 30.43 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  188. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  189. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  190. Agility open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  191. Agility open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  192. Jumping open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/36, 37.43 s, 20.0 tr. b., 5.02 m/s

  193. Jumping open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  194. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 6/13, 32.96 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  195. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/8, 40.4 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  196. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  197. ZkA. II. LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  198. ZkA. II. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  199. ZkA. I. LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  200. ZkA. I. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/13, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  201. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  202. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  203. 1. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  204. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/12, 28.87 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  205. 2. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/13, 46.62 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  206. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  207. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  208. 1. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/12, 40.13 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  209. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  210. 2. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/12, 43.65 s, 25.0 tr. b., 4.51 m/s

  211. 3. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/11, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  212. 3. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/12, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  213. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  214. Jumping III L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  215. Jumping III L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  216. Jumping II L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/27, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  217. Jumping II L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  218. Jumping I L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/27, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  219. Jumping I L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  220. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  221. 1. Zka - LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  222. 1. Zka - LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  223. 2. Zka - LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/22, 29.23 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  224. 2. Zka - LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/16, 41.12 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  225. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  226. Jumping L 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/41, 28.03 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  227. Jumping L 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  228. Jumping L 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  229. Jumping L 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  230. Jumping L 3, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  231. Jumping L 3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  232. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  233. Zkouška II LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  234. Zkouška I LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/12, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  235. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  236. 1.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  237. 2.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  238. 3.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/45, 24.44 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  239. Východočeské finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/18, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  240. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  241. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/33, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  242. Hra L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  243. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/37, 28.31 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  244. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/15, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  245. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  246. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  247. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  248. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/26, 28.38 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  249. Zkouška 1 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/12, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  250. Zkouška 2 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  251. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  252. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/30, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  253. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 19/30, 40.15 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  254. ZKOUŠKY LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/12, 50.51 s, 17.51 tr. b., 4.02 m/s

  255. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  256. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/20, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  257. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  258. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 5/20, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  259. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/20, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  260. Jumping Standard, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/27, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  261. Jumping Standard, Grey Shepherd Alkyra: 2/27, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  262. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  263. Agility II. L, Grey Shepherd Alkyra: 23/92, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  264. Agility II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  265. Agility I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/94, 42.92 s, 6.92 tr. b., 4.24 m/s

  266. Agility I. L, Grey Shepherd Alkyra: 30/94, 42.27 s, 11.27 tr. b., 4.31 m/s

  267. Jumping II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  268. Jumping II. L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  269. Jumping I. L, Grey Shepherd Alkyra: 45/94, 34.25 s, 20.0 tr. b., 5.14 m/s

  270. Jumping I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  271. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  272. 1.zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/11, 42.97 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  273. 1.zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/11, 39.92 s, 25.0 tr. b., 4.73 m/s

  274. 2.zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 5/11, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  275. 2.zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/11, 44.98 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  276. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  277. Ne-, Grey Shepherd Alkyra: 3/18, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  278. Ne-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/18, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  279. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 8/44, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  280. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/44, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  281. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/41, 29.71 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  282. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  283. So-, Grey Shepherd Alkyra: 8/18, 40.69 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  284. So-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  285. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 2/41, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  286. So-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/41, 38.72 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  287. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/41, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  288. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 10/41, 32.87 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  289. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  290. 1. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/13, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  291. 2. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  292. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  293. QA1 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/127, 48.13 s, 5.13 tr. b., 4.16 m/s

  294. QA2 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 33/125, 48.64 s, 7.64 tr. b., 4.24 m/s

  295. QA3 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  296. QJ1 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 28/126, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  297. QJ2 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 22/126, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  298. QJ3 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  299. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  300. Agility A2A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  301. Agility Squads as individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 50/157, 40.98 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  302. Jumping A2A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 26/113, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  303. Jumping Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 78/162, 34.69 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  304. Power & Speed A2A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  305. Special Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 39/159, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  306. Special Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 64/153, 32.78 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  307. Tachyon Trophy A2A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 31/106, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  308. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  309. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/51, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  310. JUMPING L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/51, 33.34 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  311. Zkouška agility LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/16, 37.62 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  312. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  313. 1. Zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  314. 2. Zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/11, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  315. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/19, 26.44 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  316. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  317. Jumpy I.běh L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/21, 29.5 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  318. Jumpy II.běh L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  319. Zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/5, 35.0 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  320. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  321. I Agility Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  322. II Agility Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 27/137, 42.35 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  323. II Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 60/135, 32.16 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  324. I Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/139, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  325. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  326. Agility Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  327. Jumping Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/34, 22.81 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  328. Zkoušky LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  329. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  330. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/7, 43.18 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  331. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/7, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  332. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  333. 1. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  334. 2. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/13, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  335. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  336. Zk.A II. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/20, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  337. ZkA. I. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  338. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  339. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  340. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/11, 38.93 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  341. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  342. III. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/12, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  343. III. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/12, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  344. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/14, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  345. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  346. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/14, 36.69 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  347. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 6/14, 37.37 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  348. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  349. JUMPING 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 18/43, 36.12 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  350. JUMPING 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  351. JUMPING 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  352. JUMPING 2 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  353. JUMPING 3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/42, 24.73 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  354. JUMPING 3 L, Grey Shepherd Alkyra: 2/42, 25.4 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  355. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  356. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 6/15, 31.66 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  357. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/15, 36.53 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  358. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/15, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  359. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  360. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  361. Agility - 1. kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/31, 41.8 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  362. Agility - 1. kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  363. Jumping - 2. kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/29, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  364. Jumping - 2. kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: 16/29, 43.24 s, 15.24 tr. b., 3.93 m/s

  365. Jumping - hra Large, Grey Shepherd Alkyra: 2/35, 22.54 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  366. Jumping - hra Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  367. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/17, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  368. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 7/17, 40.8 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  369. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  370. 1. jumping, Grey Shepherd Alkyra: 14/40, 30.57 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  371. 1. jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  372. 2.jumping, Grey Shepherd Alkyra: 2/39, 27.97 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  373. 2.jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/39, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  374. 3.jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/40, 19.84 s, 0.0 tr. b., 6.85 m/s

  375. 3.jumping, Grey Shepherd Alkyra: 24/40, 23.81 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  376. Východočeské finále, Grey Shepherd Alkyra: 1/19, 25.85 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  377. Východočeské finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  378. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  379. ACANA Finále L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  380. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/34, 33.85 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  381. Agility 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 14/34, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  382. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 15/44, 36.41 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  383. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  384. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/35, 32.79 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  385. Jumping 2 L, Grey Shepherd Alkyra: 12/35, 33.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  386. Zkouška 1 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  387. Zkouška 1 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  388. Zkouška 2 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/13, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  389. Zkouška 2 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 9/13, 39.76 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  390. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  391. Agility družstev, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 16/88, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  392. Agility družstev, Grey Shepherd Alkyra: 51/88, 41.93 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  393. Agility jednotlivců, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  394. Agility jednotlivců, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  395. Jumping družstev, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  396. Jumping družstev, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  397. Jumping jednotlivců, Grey Shepherd Alkyra: 36/87, 37.52 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  398. Jumping jednotlivců, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  399. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  400. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  401. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  402. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  403. LA3 - 1. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/12, 39.22 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  404. LA3 - 1. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  405. LA3 - 2. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  406. LA3 - 2. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  407. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  408. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/34, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  409. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 11/34, 38.65 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  410. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  411. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  412. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/12, 48.21 s, 29.21 tr. b., 3.57 m/s

  413. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  414. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  415. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/11, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  416. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  417. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  418. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  419. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  420. Agility NE L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/39, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  421. Agility NE L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  422. Agility So L, Grey Shepherd Alkyra: 10/43, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  423. Agility So L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  424. Finále L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  425. Jumping NE L, Grey Shepherd Alkyra: 9/37, 28.46 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  426. Jumping NE L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  427. Zkouška So LA3, Grey Shepherd Alkyra: 7/14, 36.19 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  428. Zkouška So LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  429. Zkoušky NE LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/12, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  430. Zkoušky NE LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  431. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  432. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/11, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  433. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  434. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  435. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  436. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 15/31, 38.81 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  437. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  438. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  439. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/15, 35.44 s, 6.44 tr. b., 3.95 m/s

  440. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  441. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 5/15, 33.35 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  442. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  443. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/32, 28.73 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  444. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 18/32, 31.08 s, 16.08 tr. b., 4.18 m/s

  445. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  446. Agility - Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  447. Agility - Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  448. Agility - So, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  449. Agility - So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  450. Jumping - Ne, Grey Shepherd Alkyra: 18/89, 34.38 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  451. Jumping - Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 37/89, 38.28 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  452. Jumping - So, Grey Shepherd Alkyra: 16/97, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  453. Jumping - So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 44/97, 35.6 s, 6.6 tr. b., 4.13 m/s

  454. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  455. Ne-, Grey Shepherd Alkyra: 4/10, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  456. Ne-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/10, 47.21 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  457. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/36, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  458. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 9/36, 36.22 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  459. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/34, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  460. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 16/34, 33.66 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  461. So-, Grey Shepherd Alkyra: 2/12, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  462. So-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/12, 43.3 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  463. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 5/40, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  464. So-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/40, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  465. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 7/40, 32.85 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  466. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/40, 33.69 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  467. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  468. QA4 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 44/99, 42.11 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  469. QA5 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 40/97, 45.75 s, 6.75 tr. b., 4.09 m/s

  470. QA6 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  471. QJ4 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  472. QJ5 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  473. QJ6 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 27/76, 43.43 s, 15.43 tr. b., 3.96 m/s

  474. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  475. 1Q Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 35/157, 29.82 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  476. 1Q Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 41/157, 32.46 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  477. 2Q Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 48/157, 47.77 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  478. 2Q Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  479. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 44/108, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  480. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/117, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  481. Power & speed A2/A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 17/111, 23.64 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  482. Power & speed A2/A3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  483. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 25/121, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  484. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  485. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  486. QA1 agility, Grey Shepherd Alkyra: 25/135, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  487. QA1 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  488. QA2 agility, Grey Shepherd Alkyra: 54/127, 35.18 s, 20.0 tr. b., 5.03 m/s

  489. QA2 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  490. QA3 agility, Grey Shepherd Alkyra: 17/130, 45.17 s, 1.17 tr. b., 4.07 m/s

  491. QA3 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  492. QJ1 jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  493. QJ1 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  494. QJ2 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 16/135, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  495. QJ2 jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  496. QJ3 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 37/118, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  497. QJ3 jumping, Grey Shepherd Alkyra: 56/118, 36.58 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  498. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  499. 1.vítězná, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  500. 2.vítězná, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/14, 40.11 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  501. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/35, 28.99 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  502. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  503. Jumping_1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 14/39, 34.06 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  504. Jumping_2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  505. Jumping_3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/39, 28.75 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  506. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  507. 1. zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/15, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  508. 2. zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/15, 37.06 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  509. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  510. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  511. Agility 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 17/128, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  512. Agility 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  513. Jumping 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/128, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  514. Jumping 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 36/128, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  515. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  516. Agility Trial I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  517. Jumping Trial I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  518. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  519. Agility open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/38, 29.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  520. Jumping open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  521. Zkoušky LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  522. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  523. II.zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/11, 33.89 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  524. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  525. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  526. 1. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/14, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  527. 2. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  528. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  529. II.zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/10, 43.28 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  530. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/10, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  531. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  532. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/11, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  533. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/11, 42.76 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  534. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/11, 41.62 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  535. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  536. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  537. 15.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/13, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  538. 15.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 5/13, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  539. 16.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 2/13, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  540. 16.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  541. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  542. Druhá zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/15, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  543. Druhá zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  544. První zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/15, 36.57 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  545. První zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  546. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  547. Jumping III. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/45, 29.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  548. Jumping III. L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  549. Jumping II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  550. Jumping II. L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  551. Jumping I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/45, 29.36 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  552. Jumping I. L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  553. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  554. 13.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  555. 13.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  556. 14.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 2/10, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  557. 14.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  558. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  559. 11.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 6/10, 31.44 s, 20.0 tr. b., 4.33 m/s

  560. 11.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  561. 12.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  562. 12.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  563. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  564. Agility 2.kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  565. Agility 2.kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  566. Jumping 1.kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: 1/30, 30.93 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  567. Jumping 1.kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/30, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  568. Jumping hra Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/37, 20.17 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  569. Jumping hra Large, Grey Shepherd Alkyra: 13/37, 22.61 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  570. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/17, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  571. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  572. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  573. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: 14/42, 32.08 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  574. AGILITY, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  575. JUMPING, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  576. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  577. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/16, 31.03 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  578. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  579. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  580. Zkoušky A3-1 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/8, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  581. Zkoušky A3-1 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  582. Zkoušky A3-2 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/8, 43.74 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  583. Zkoušky A3-2 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  584. Zkoušky A3-3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  585. Zkoušky A3-3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  586. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  587. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/8, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  588. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 3/8, 28.03 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  589. Jumping Large L, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  590. Jumping Large L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/8, 27.03 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  591. zkoušky LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/5, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  592. zkoušky LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  593. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  594. Finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/20, 44.54 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  595. Jumping (1), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/55, 33.35 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  596. Jumping (1), Grey Shepherd Alkyra: 11/55, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  597. Jumping (2), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  598. Jumping (2), Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  599. Zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  600. Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  601. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  602. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/36, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  603. Agility 1 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  604. Finálový běh L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  605. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 7/36, 34.08 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  606. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  607. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/26, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  608. Jumping 2 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  609. Zkouška 1 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/16, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  610. Zkouška 1 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  611. Zkouška 2 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/13, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  612. Zkouška 2 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/13, 50.16 s, 5.16 tr. b., 3.95 m/s

  613. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  614. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 22/43, 34.92 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  615. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  616. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/43, 32.83 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  617. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 18/43, 32.53 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  618. Zkoušky LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/16, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  619. Zkoušky LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  620. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  621. Agility družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  622. Agility jednotlivci, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/61, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  623. Jumping družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  624. Jumping jednotlivci, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 34/65, 31.76 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  625. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  626. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/13, 46.24 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  627. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  628. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  629. ZkA. II. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 5/15, 45.37 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  630. ZkA. II. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  631. ZkA. I. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/15, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  632. ZkA. I. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/15, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  633. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  634. Zk A II. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/15, 36.61 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  635. Zk A II. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/15, 36.9 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  636. Zk.A I. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  637. Zk.A I. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  638. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  639. Agility 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 2/29, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  640. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/29, 33.64 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  641. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/31, 40.55 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  642. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 14/31, 39.0 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  643. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/34, 35.05 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  644. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  645. Jumping L L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/31, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  646. Jumping L L, Grey Shepherd Alkyra: 9/31, 33.15 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  647. Zkouška A3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  648. Zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/8, 46.45 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  649. Zkouška Ne LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  650. Zkouška Ne LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  651. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  652. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/16, 42.33 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  653. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  654. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  655. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  656. Jumping Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  657. Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  658. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  659. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  660. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  661. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  662. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  663. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  664. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  665. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  666. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 2/14, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  667. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/14, 38.55 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  668. Jumping Open, Grey Shepherd Alkyra: 4/35, 30.22 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  669. Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/35, 30.83 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  670. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  671. QA5 Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  672. QA5 Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  673. QA6 Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  674. QA6 Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  675. QJ5 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  676. QJ5 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  677. QJ6 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 66/182, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  678. QJ6 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  679. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  680. Ne-, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  681. Ne-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  682. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 17/48, 31.59 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  683. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 19/48, 32.55 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  684. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/49, 27.3 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  685. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 24/49, 32.13 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  686. So-, Grey Shepherd Alkyra: 1/17, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  687. So-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/17, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  688. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 10/48, 30.84 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  689. So-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  690. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 1/52, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  691. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/52, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  692. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  693. 2Q Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 68/139, 43.07 s, 20.0 tr. b., 4.2 m/s

  694. 2Q Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  695. Družstva - Agility, Grey Shepherd Alkyra: 18/140, 47.83 s, 7.83 tr. b., 3.68 m/s

  696. Družstva - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  697. Družstva - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 17/139, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  698. Družstva - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  699. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 24/100, 42.99 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  700. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  701. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 16/102, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  702. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  703. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 37/103, 39.54 s, 14.54 tr. b., 4.05 m/s

  704. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  705. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  706. QA3 Agility, Grey Shepherd Alkyra: 60/176, 47.15 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  707. QA3 Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  708. QA4 Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 47/174, 37.17 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  709. QA4 Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  710. QJ3 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  711. QJ3 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  712. QJ4 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/174, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  713. QJ4 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 60/174, 37.5 s, 5.5 tr. b., 4.51 m/s

  714. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  715. Jarní závody agility 2016, Grey Shepherd Alkyra: 13/48, 30.46 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  716. Jarní závody agility 2016, Grey Shepherd Alkyra: 20/48, 29.67 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  717. Jarní závody agility 2016, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 31/48, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  718. Jarní závody agility 2016, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  719. Jarní závody agility 2016, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  720. Jarní závody agility 2016, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  721. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  722. QA2 Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  723. QJ2 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  724. QJ2 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  725. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  726. 1. zkouška A2 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/22, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  727. 2. zkouška A2 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/22, 46.31 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  728. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/20, 31.37 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  729. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  730. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  731. Agility Open L, Grey Shepherd Alkyra: 3/47, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  732. Agility Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/47, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  733. Jumping Open L, Grey Shepherd Alkyra: 7/46, 33.77 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  734. Jumping Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/46, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  735. Zkoušky LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/17, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  736. Zkoušky LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  737. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  738. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 1/20, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  739. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  740. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/20, 34.99 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  741. Jumping 2 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  742. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  743. zkouška_1 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/12, 29.9 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  744. zkouška_2 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/12, 39.86 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  745. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  746. 10.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  747. 10.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  748. 9.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  749. 9.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  750. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  751. Agility open L, Grey Shepherd Alkyra: 4/16, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  752. Agility open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  753. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/16, 30.6 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  754. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  755. Zkouška LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  756. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/7, 38.17 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  757. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  758. ZkA II. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  759. ZkA II. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/18, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  760. ZkA I. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/26, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  761. ZkA I. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/18, 39.42 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  762. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  763. 7.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/19, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  764. 7.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  765. 8.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 1/9, 33.79 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  766. 8.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/19, 31.73 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  767. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  768. 5.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 4/8, 41.43 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  769. 5.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  770. 6.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 3/8, 31.48 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  771. 6.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/15, 28.85 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  772. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  773. 3.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  774. 3.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  775. 4.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 2/14, 37.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  776. 4.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  777. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  778. Agility - 2. kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/25, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  779. Agility - 2. kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: 13/25, 35.27 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  780. Jumping - 1.kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/26, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  781. Jumping - 1.kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: 12/26, 30.93 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  782. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  783. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  784. Jumping II. L, Grey Shepherd Alkyra: 5/33, 32.9 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  785. Jumping II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  786. Jumping I. L, Grey Shepherd Alkyra: 6/33, 33.4 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  787. Jumping I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/33, 34.53 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  788. ZkA II. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/26, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  789. ZkA II. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 10/18, 35.87 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  790. ZkA I. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/26, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  791. ZkA I. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 5/18, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  792. ZkA LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  793. ZkA LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  794. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  795. Agility Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 18/46, 36.73 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  796. Agility Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  797. Jumping Ne, Grey Shepherd Alkyra: 12/46, 26.8 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  798. Jumping Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/46, 27.4 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  799. ZkA Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/22, 38.61 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  800. ZkA Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  801. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  802. AGILITY L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/36, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  803. JUMPING L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  804. ZKOUŠKY LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/19, 34.74 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  805. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  806. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/30, 30.5 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  807. Finálový běh L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/15, 37.72 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  808. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/30, 29.96 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  809. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/24, 26.73 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  810. Tuneliáda L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/20, 24.19 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  811. Zkouška 1 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/15, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  812. Zkouška 2 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  813. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  814. O Pohár PPP 2015, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/36, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  815. O Pohár PPP 2015, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/36, 26.91 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  816. O Pohár PPP 2015, Grey Shepherd Alkyra: 12/36, 26.97 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  817. O Pohár PPP 2015, Grey Shepherd Alkyra: 16/36, 28.75 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  818. O Pohár PPP 2015, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  819. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  820. AGILITY, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  821. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: 15/27, 28.45 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  822. JUMPING, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  823. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  824. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  825. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  826. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  827. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  828. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  829. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/51, 32.69 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  830. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  831. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/49, 27.98 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  832. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 22/49, 34.43 s, 10.43 tr. b., 4.07 m/s

  833. Zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 2/11, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  834. Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  835. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  836. (1) zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/15, 32.21 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  837. (1) zkouška, Viky Z Jelancu: 5/10, 48.65 s, 15.0 tr. b., 3.29 m/s

  838. (1) zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  839. (2) zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/15, 43.85 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  840. (2) zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  841. (2) zkouška, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  842. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  843. AGILITY, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  844. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  845. AGILITY, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  846. JUMPING, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/40, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  847. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: 9/40, 31.67 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  848. JUMPING, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  849. LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/11, 33.32 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  850. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  851. SA1, Viky Z Jelancu: 2/15, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  852. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  853. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 23/54, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  854. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  855. Nedělní zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/14, 29.5 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  856. Nedělní zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 7/16, 43.97 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  857. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 1/48, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  858. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  859. Sobotní zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  860. Sobotní zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  861. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 19/53, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  862. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/53, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  863. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  864. Agility Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  865. Agility Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  866. Agility So, Grey Shepherd Alkyra: 5/151, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  867. Agility So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 45/151, 48.3 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  868. Jumping Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 43/133, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  869. Jumping Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  870. Jumping So, Grey Shepherd Alkyra: 30/146, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  871. Jumping So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  872. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  873. Agility družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/133, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  874. Agility družstva, Grey Shepherd Alkyra: 56/133, 33.07 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  875. Jumping družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/133, 31.53 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  876. Jumping družstva, Grey Shepherd Alkyra: 37/133, 30.32 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  877. Mistrovství A1 - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/40, 28.58 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  878. Mistrovství A1 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  879. Mistrovství A2/A3 - Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  880. Mistrovství A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  881. Speciální závod - Agility, Grey Shepherd Alkyra: 16/140, 30.78 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  882. Speciální závod - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 29/140, 36.54 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  883. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  884. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  885. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/13, 24.07 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  886. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  887. Agility II Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  888. Agility II Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  889. Agility I Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 64/165, 52.55 s, 12.55 tr. b., 3.79 m/s

  890. Agility I Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  891. Jumping II Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 36/162, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  892. Jumping II Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  893. Jumping I Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 101/165, 36.09 s, 17.09 tr. b., 4.24 m/s

  894. Jumping I Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  895. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  896. Agility Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  897. Agility Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  898. Agility So, Grey Shepherd Alkyra: 1/35, 25.98 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  899. Agility So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 14/35, 32.11 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  900. Jumping Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  901. Jumping Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  902. Jumping So, Grey Shepherd Alkyra: 10/35, 28.05 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  903. Jumping So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/35, 30.48 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  904. Zka Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/8, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  905. Zka Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  906. Zka So, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  907. Zka So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  908. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  909. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 5/16, 35.37 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  910. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  911. Agility S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  912. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  913. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  914. Jumping S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  915. Tuneliáda L, Grey Shepherd Alkyra: 7/12, 15.68 s, 5.0 tr. b., 6.38 m/s

  916. Tuneliáda L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  917. Tuneliáda S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  918. Zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/4, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  919. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/3, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  920. Zkouška SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  921. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  922. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  923. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  924. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/40, 31.09 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  925. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 13/40, 27.88 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  926. Zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  927. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  928. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  929. Prvomájové závody agility 2015 - A, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  930. Prvomájové závody agility 2015 - A, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  931. Prvomájové závody agility 2015 - J, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  932. Prvomájové závody agility 2015 - J, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  933. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/9, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  934. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  935. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  936. Agility 1, Grey Shepherd Alkyra: 19/183, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  937. Agility 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  938. Agility 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  939. Agility 2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  940. Jumping 1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  941. Jumping 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  942. Jumping 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 65/182, 34.77 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  943. Jumping 2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  944. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  945. 1. Zkouška A1 LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/15, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  946. 1. Zkouška A1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  947. 2. Zkouška A1 LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/15, 31.03 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  948. 2. Zkouška A1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  949. Hra - tuneliáda A1 LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  950. Hra - tuneliáda A1 SA1, Viky Z Jelancu: 6/10, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  951. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  952. LA1 II LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/25, 26.58 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  953. LA1 I LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 17/25, 35.91 s, 25.0 tr. b., 3.84 m/s

  954. LA3 II LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/22, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  955. LA3 I LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  956. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  957. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  958. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  959. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 2/36, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  960. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/36, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  961. Velikonoční, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  962. Velikonoční, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  963. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  964. agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/24, 44.97 s, 20.0 tr. b., 3.82 m/s

  965. agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  966. agility S, Viky Z Jelancu: 9/21, 46.39 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  967. jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 17/24, 33.0 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  968. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  969. jumping S, Viky Z Jelancu: 18/21, 40.08 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  970. nedělní zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/4, 27.23 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  971. nedělní zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 6/9, 39.63 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  972. nedělní zkouška SA1, Viky Z Jelancu: 2/5, 34.66 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  973. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  974. 1. zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/26, 24.78 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  975. 1. zkouška SA1, Viky Z Jelancu: 1/13, 26.58 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  976. 2. zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/26, 30.25 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  977. 2. zkouška SA1, Viky Z Jelancu: 11/13, 39.98 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  978. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  979. ZkA NE II LA3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  980. ZkA NE II SA1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  981. ZkA NE I LA3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/13, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  982. ZkA NE I SA1 SA1, Viky Z Jelancu: 7/9, 37.47 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  983. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  984. 1. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  985. 1. zkouška SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  986. 2. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/8, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  987. 2. zkouška SA1, Viky Z Jelancu: 6/16, 50.87 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  988. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  989. (1) Bannyho zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  990. (2) Cargova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  991. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  992. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: 9/34, 37.0 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  993. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  994. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/5, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  995. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  996. Agility, Grey Shepherd Alkyra: 1/40, 35.29 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  997. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  998. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 11/39, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  999. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  1000. Agility 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 13/35, 30.47 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  1001. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1002. Jumping 2 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1003. Zkouška 1 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 5/9, 36.58 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  1004. Zkouška 2 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1005. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  1006. AGILITY L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1007. JUMPING L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1008. ZKOUŠKA LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1009. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  1010. (1) Bertíkova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 5/10, 35.42 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  1011. (2) Noisy zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1012. (3) Audiho zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1013. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  1014. NE - Acana jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 18/39, 30.98 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  1015. NE - Acana jumping S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1016. NE - Holdye Memorial Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 11/41, 30.5 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  1017. NE - Holdye Memorial Agility S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1018. NE - zkouška LA3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1019. NE - zkouška SA1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1020. SO - Acana agility L, Grey Shepherd Alkyra: 1/43, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1021. SO - Acana agility S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1022. SO - Acana jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 10/46, 32.44 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1023. SO - Acana jumping S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1024. SO - zkouška LA3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1025. SO - zkouška SA1 SA1, Viky Z Jelancu: 2/12, 34.3 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1026. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  1027. (1) Kubíkův běh, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1028. (2) Ferpíkův běh, Grey Shepherd Alkyra: 13/19, 53.86 s, 27.86 tr. b., 3.62 m/s

  1029. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  1030. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 1/44, 32.85 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1031. Ne-Agility, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1032. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 10/44, 33.16 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1033. Ne-Jumping, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1034. Ne-Zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1035. Ne-Zkouška, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1036. So-Agility, Viky Z Jelancu: 19/31, 57.32 s, 27.32 tr. b., 3.09 m/s

  1037. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1038. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 1/45, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  1039. So-Jumping, Viky Z Jelancu: 12/31, 38.96 s, 8.96 tr. b., 3.72 m/s

  1040. So-Zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 5/16, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  1041. So-Zkouška, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1042. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  1043. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 5/18, 38.25 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  1044. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1045. Jumping ne L, Grey Shepherd Alkyra: 2/15, 39.58 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  1046. Zkouška II LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1047. Zkouška I LA2, Grey Shepherd Alkyra: 1/10, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1048. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/5, 46.01 s, 25.0 tr. b., 4.11 m/s

  1049. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  1050. Agility - Ne, Grey Shepherd Alkyra: 1/32, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1051. Agility - Ne, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1052. Jumping - Ne, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1053. Jumping - Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1054. ZkA - Ne, Grey Shepherd Alkyra: 1/18, 25.0 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  1055. ZkA - Ne, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1056. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  1057. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 3/56, 32.61 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  1058. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 7/49, 29.1 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1059. Zkouška LA2, Grey Shepherd Alkyra: 1/32, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  1060. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  1061. (Ne-1) Trixina zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 1/17, 28.09 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  1062. (Ne-1) Trixina zkouška, Viky Z Jelancu: 2/4, 34.45 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  1063. (Ne-2) Belíškova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 1/17, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  1064. (Ne-2) Belíškova zkouška, Viky Z Jelancu: 2/4, 41.78 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  1065. (So-1) Apačova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 1/21, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1066. (So-1) Apačova zkouška, Viky Z Jelancu: 3/4, 35.45 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  1067. (So-2) Cirdova zkouška, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1068. (So-2) Cirdova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1069. (So-3) Ulinčina zkouška, Viky Z Jelancu: 2/4, 29.08 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1070. (So-3) Ulinčina zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1071. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  1072. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 9/45, 35.66 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  1073. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1074. LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1075. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  1076. Agility, Grey Shepherd Alkyra: 2/44, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1077. Agility, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1078. Jumping, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1079. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1080. ZkA, Grey Shepherd Alkyra: 1/22, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  1081. ZkA, Viky Z Jelancu: 3/9, 45.67 s, 17.67 tr. b., 3.26 m/s

  1082. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  1083. 1. Zkouška A1 SA1, Viky Z Jelancu: 2/12, 31.8 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1084. 1. Zkouška A2 LA2, Grey Shepherd Alkyra: 1/13, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1085. 2. Zkouška A1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1086. 2. Zkouška A2 LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1087. Hra - tuneliáda A1 SA1, Viky Z Jelancu: 8/12, 36.9 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  1088. Hra - tuneliáda A2 LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1089. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  1090. LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1091. LA2 I., Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1092. SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1093. SA1 I., Viky Z Jelancu: 12/18, 34.16 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  1094. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  1095. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 15/45, 37.92 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  1096. Agility S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1097. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1098. Jumping S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1099. Zkouška LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1100. Zkouška SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1101. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  1102. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 13/32, 39.92 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  1103. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1104. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  1105. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1106. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1107. LA2, Grey Shepherd Alkyra: 8/22, 49.24 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  1108. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  1109. (Ne-1) Faustova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 3/10, 32.53 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  1110. (Ne-2) Harryho memoriál, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1111. (So-1) Alfova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1112. (So-2) Dejdyho memoriál, Grey Shepherd Alkyra: 4/14, 32.28 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  1113. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  1114. Agility - sobota, Grey Shepherd Alkyra: 1/27, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  1115. Finale Large, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1116. Jumping - neděle, Grey Shepherd Alkyra: 5/24, 29.91 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  1117. Jumping - sobota, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1118. Zkouška - neděle, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1119. Zkouška - sobota, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1120. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza 2. kolo, 31. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  1121. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: 5/19, 30.49 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  1122. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: 3/19, 28.03 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1123. LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1124. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  1125. Ne-1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1126. Ne-2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1127. So-1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1128. So-2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1129. So-3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1130. Havlovice - OPSION EO revival/ dvojzkoušky, 28. 07. 2013

  1131. 1., Bobeš: 1/5, 46.7 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  1132. 1., Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1133. 2., Bobeš: 3/5, 44.39 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  1134. 2., Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1135. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  1136. NE - Holdye Memorial Agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1137. NE - Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1138. NE - Zkoušky LA2, Grey Shepherd Alkyra: 6/12, 41.12 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  1139. SO - Acana Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 6/31, 32.7 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1140. SO - Acana Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1141. SO - Zkoušky LA2, Grey Shepherd Alkyra: 4/18, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1142. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  1143. I. agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1144. I. agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1145. II. agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1146. II. agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1147. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  1148. Ne-, Bobeš: 2/11, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1149. Ne-, Grey Shepherd Alkyra: 8/19, 30.4 s, 20.0 tr. b., 4.64 m/s

  1150. Ne-Agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1151. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1152. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1153. Ne-Jumping, Bobeš: Diskvalifikován

  1154. So-, Grey Shepherd Alkyra: 12/22, 30.98 s, 20.0 tr. b., 4.71 m/s

  1155. So-, Bobeš: Diskvalifikován

  1156. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 7/44, 36.57 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1157. So-Agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1158. So-Jumping, Bobeš: 8/45, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1159. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 13/45, 28.96 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  1160. Nymburk - NymburkCup, 02. 06. 2013

  1161. Agility Open L, Bobeš: Diskvalifikován

  1162. Agility Open L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1163. jumping L, Bobeš: 1/24, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1164. jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 8/24, 35.29 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  1165. Zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1166. Zkouška LA3, Bobeš: 1/6, 47.48 s, 20.0 tr. b., 3.92 m/s

  1167. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  1168. Agility, Bobeš: 3/24, 34.95 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1169. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1170. Jumping, Bobeš: 2/25, 29.55 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1171. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 6/25, 34.88 s, 12.88 tr. b., 3.58 m/s

  1172. Zkouška A1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1173. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  1174. Agility Hill´s, Bobeš: 8/35, 36.64 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1175. Agility Hill´s, Grey Shepherd Alkyra: 12/34, 40.44 s, 20.0 tr. b., 4.9 m/s

  1176. Agility Hill´s, Bobeš: 15/34, 58.98 s, 22.48 tr. b., 3.36 m/s

  1177. Agility Hill´s, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1178. Jumping Hill´s, Bobeš: 9/34, 31.55 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  1179. Jumping Hill´s, Bobeš: 10/34, 45.02 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  1180. Jumping Hill´s, Grey Shepherd Alkyra: 12/34, 28.03 s, 15.0 tr. b., 5.39 m/s

  1181. Jumping Hill´s, Grey Shepherd Alkyra: 14/34, 36.2 s, 25.0 tr. b., 5.08 m/s

  1182. Zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 5/12, 30.63 s, 15.0 tr. b., 5.48 m/s

  1183. Zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 6/12, 31.35 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  1184. Zkouška LA3, Bobeš: 1/6, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1185. Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1186. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  1187. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1188. Agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1189. Jumping, Bobeš: 3/44, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1190. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1191. Zka, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1192. Zka, Bobeš: Diskvalifikován

  1193. Kutná Hora - Kutnohorský groš 4.ročník - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 21. 04. 2013

  1194. Agility CACAg L, Grey Shepherd Alkyra: 13/45, 39.32 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  1195. Agility CACAg L, Bobeš: 17/45, 45.25 s, 18.25 tr. b., 3.71 m/s

  1196. Jumping CACAg L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1197. Jumping CACAg L, Bobeš: Diskvalifikován

  1198. Jumping L, Bobeš: 5/34, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  1199. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1200. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 20. 04. 2013

  1201. 1. Zk. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 1/17, 24.79 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  1202. 2. Zk. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 3/17, 29.98 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1203. Zkouška Agility, Grey Shepherd Alkyra: 6/17, 34.76 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  1204. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  1205. 1. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 1/30, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1206. 2. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1207. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  1208. LA1 A, Grey Shepherd Alkyra: 10/23, 29.29 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  1209. LA1 B, Grey Shepherd Alkyra: 9/23, 41.69 s, 10.0 tr. b., 3.24 m/s

  1210. LA3 A, Bobeš: 3/8, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  1211. LA3 B, Bobeš: 2/8, 39.71 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1212. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 03. 03. 2013

  1213. agility L, Bobeš: 2/39, 43.5 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1214. agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1215. jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1216. jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1217. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 1/13, 30.55 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1218. zkouška LA3, Bobeš: 3/12, 45.59 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1219. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 02. 12. 2012

  1220. 1. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 3/21, 27.26 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1221. 1. zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1222. 2. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 4/21, 32.12 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1223. 2. zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1224. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  1225. Agility individuals, Bobeš: 43/98, 46.51 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1226. Jumping individuals, Bobeš: Diskvalifikován

  1227. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  1228. AGILITY, Bobeš: 20/48, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1229. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1230. JUMPING, Bobeš: 10/52, 35.35 s, 5.35 tr. b., 4.27 m/s

  1231. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1232. LA1, Grey Shepherd Alkyra: 7/22, 27.22 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  1233. LA3, Bobeš: 6/13, 39.63 s, 5.63 tr. b., 4.37 m/s

  1234. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  1235. Ne-1. LA1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1236. Ne-1. LA3, Bobeš: 8/17, 40.68 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  1237. Ne-2. LA1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1238. Ne-2. LA3, Bobeš: 9/17, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  1239. Ne-Jumping L, Bobeš: 25/56, 37.2 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  1240. Ne-Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1241. So-1. LA1, Grey Shepherd Alkyra: 1/14, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1242. So-1. LA3, Bobeš: 12/17, 54.98 s, 13.98 tr. b., 3.04 m/s

  1243. So-2. LA1, Grey Shepherd Alkyra: 3/14, 31.22 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  1244. So-2. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1245. So-Jumping L, Bobeš: 17/57, 49.67 s, 14.67 tr. b., 3.18 m/s

  1246. So-Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1247. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  1248. agility, Bobeš: 7/27, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1249. agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1250. jumping, Bobeš: 4/27, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1251. jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1252. zkouška A1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1253. zkouška A3, Bobeš: Diskvalifikován

  1254. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  1255. Agility - sobota, Bobeš: 10/44, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1256. Finále Large, Bobeš: 7/21, 42.62 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  1257. Jumping - neděle, Bobeš: 12/46, 36.23 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1258. Jumping - sobota, Bobeš: 6/45, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1259. Zkouška - neděle, Bobeš: 6/11, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1260. Zkouška - sobota, Bobeš: Diskvalifikován

  1261. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  1262. 1. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1263. 2. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1264. 3. LA3, Bobeš: 3/10, 43.86 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  1265. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  1266. Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1267. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  1268. Ne-Agility L, Bobeš: 2/40, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1269. Ne-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1270. Ne- LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1271. So-Agility L, Bobeš: 2/36, 34.22 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1272. So-Jumping L, Bobeš: 12/39, 37.34 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  1273. So- LA3, Bobeš: 6/10, 45.58 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  1274. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský Rarášek, 02. 06. 2012

  1275. AGILITY, Bobeš: Diskvalifikován

  1276. JUMPING, Bobeš: 10/32, 37.72 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  1277. LA3, Bobeš: 4/5, 42.03 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  1278. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  1279. Agility L, Bobeš: 2/38, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1280. Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1281. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  1282. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Bobeš: Diskvalifikován

  1283. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Bobeš: Diskvalifikován

  1284. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Bobeš: Diskvalifikován

  1285. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  1286. So-Agility L, Bobeš: 17/63, 35.77 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  1287. So-Jumping L, Bobeš: 11/64, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  1288. So- LA3, Bobeš: 4/16, 43.28 s, 5.28 tr. b., 3.7 m/s

  1289. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  1290. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1291. Ne-Jumping L, Bobeš: 11/41, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1292. Ne- LA3, Bobeš: 3/11, 50.96 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  1293. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  1294. Ne-Agility L, Bobeš: 4/32, 32.88 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  1295. Ne-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1296. Ne- LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1297. So-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1298. So-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1299. So- LA3, Bobeš: 7/11, 42.5 s, 21.5 tr. b., 3.76 m/s

  1300. Havlovice - OPSION 021 a mistrovství republiky beaglů, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  1301. Ne-Agility L, Bobeš: 3/25, 39.08 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1302. Ne-Jumping L, Bobeš: 8/25, 35.54 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  1303. Ne- LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1304. So-Agility L, Bobeš: 4/26, 35.66 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  1305. So-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1306. So- LA3, Bobeš: 2/10, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1307. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  1308. Agility, Bobeš: 1/37, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1309. Agility, Bobeš: 1/9, 48.63 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1310. Jumping, Bobeš: Diskvalifikován

  1311. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  1312. Agility jednotlivci L, Bobeš: Diskvalifikován

  1313. Jumping jednotlivci L, Bobeš: 20/56, 33.32 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  1314. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  1315. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1316. Ne-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1317. Ne-Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1318. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 018, 09. 07. 2011

  1319. Agility L, Bobeš: 16/51, 36.19 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  1320. Jumping L, Bobeš: 6/52, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1321. Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1322. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský rarášek, 18. 06. 2011

  1323. AGILITY, Bobeš: Diskvalifikován

  1324. JUMPING, Bobeš: Diskvalifikován

  1325. LA3, Bobeš: 1/9, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1326. Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  1327. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1328. Ne-Jumping L, Bobeš: 8/28, 30.18 s, 2.18 tr. b., 4.8 m/s

  1329. Ne-Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1330. So-Agility L, Bobeš: 3/35, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1331. So-Jumping L, Bobeš: 12/35, 38.27 s, 6.27 tr. b., 4.81 m/s

  1332. So-Zkouška LA3, Bobeš: 2/12, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1333. Lysá nad Labem - Superpes 2011 + Bull Cup + Pohár NO, 14. 05. 2011

  1334. AGILITY, Bobeš: 11/38, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1335. JUMPING, Bobeš: 10/39, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  1336. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1337. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  1338. Ne-Agility L, Bobeš: 7/52, 32.72 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1339. Ne-Agility L, Bendjoy: 13/52, 33.24 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  1340. Ne-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1341. Ne-Jumping L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1342. Ne-Zkouška LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1343. Ne-Zkouška LA3, Bobeš: 1/14, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1344. So-Agility L, Bendjoy: 11/56, 32.05 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1345. So-Agility L, Bobeš: 22/56, 31.39 s, 20.0 tr. b., 5.13 m/s

  1346. So-Jumping L, Bobeš: 12/55, 32.2 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1347. So-Jumping L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1348. So-Zkouška LA2, Bendjoy: 6/26, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1349. So-Zkouška LA3, Bobeš: 7/18, 36.8 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  1350. Hradec Králové - OPSION 015, 26. 02. 2011 - 27. 02. 2011

  1351. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1352. Ne-Agility L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1353. Ne-Jumping L, Bobeš: 26/53, 36.17 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  1354. Ne-Jumping L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1355. Ne-Zkouška LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1356. Ne-Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1357. So-Agility L, Bendjoy: 18/59, 43.81 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  1358. So-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1359. So-Jumping L, Bendjoy: 4/60, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1360. So-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1361. So-Zkouška LA2, Bendjoy: 16/34, 38.47 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  1362. So-Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1363. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  1364. Ne-Agility L, Bendjoy: 12/46, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  1365. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1366. Ne-Jumping L, Bendjoy: 16/46, 34.14 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1367. Ne-Jumping L, Bobeš: 17/46, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1368. Ne-LA2 LA2, Bendjoy: 3/24, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1369. Ne-LA3 LA3, Bobeš: 3/10, 47.3 s, 23.3 tr. b., 3.21 m/s

  1370. So-Agility L, Bobeš: 4/52, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1371. So-Agility L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1372. So-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1373. So-Jumping L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1374. So-LA2 LA2, Bendjoy: 2/25, 40.25 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  1375. So-LA3 LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1376. Hradec Králové - Podzim 2010, 28. 10. 2010

  1377. Agility, Bobeš: 12/42, 29.98 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  1378. Agility, Bendjoy: 19/42, 31.69 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  1379. Jumping, Bobeš: Diskvalifikován

  1380. Jumping, Bendjoy: Diskvalifikován

  1381. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1382. LA3, Bobeš: 1/10, 46.79 s, 10.79 tr. b., 3.53 m/s

  1383. Havlovice - OPSION 013, 02. 10. 2010 - 03. 10. 2010

  1384. AGILITY-L, Bobeš: 1/43, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  1385. AGILITY-L, Bendjoy: 2/46, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1386. AGILITY-L, Bendjoy: 3/43, 35.85 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1387. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1388. JUMPING-L, Bobeš: 2/46, 26.11 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1389. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1390. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1391. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1392. LA2, Bendjoy: 11/22, 42.5 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  1393. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1394. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1395. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1396. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  1397. Agility Jednotlivci L, Bobeš: Diskvalifikován

  1398. Agility Veteráni LV, Dundee: 8/10, 50.01 s, 11.01 tr. b., 3.2 m/s

  1399. Jumping Jednotlivci L, Bobeš: Diskvalifikován

  1400. Jumping Veteráni LV, Dundee: 7/11, 43.78 s, 6.78 tr. b., 3.48 m/s

  1401. Jičín - O Pohár Purina Pro Plan, 21. 08. 2010

  1402. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Bendjoy: Diskvalifikován

  1403. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Bendjoy: Diskvalifikován

  1404. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Bendjoy: Diskvalifikován

  1405. Havlovice - OPSION 012, 07. 08. 2010

  1406. AGILITY-L, Bobeš: 1/30, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1407. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1408. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1409. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1410. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1411. LA3, Bobeš: 1/7, 43.26 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  1412. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 011, 10. 07. 2010

  1413. AGILITY-L, Bendjoy: 3/46, 29.92 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1414. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1415. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1416. LA2, Bendjoy: 6/24, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1417. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1418. Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010, 05. 06. 2010 - 06. 06. 2010

  1419. AGILITY-L, Bobeš: 6/40, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1420. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1421. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1422. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1423. JUMPING-L, Bendjoy: 6/40, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1424. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1425. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1426. LA2, Bobeš: 13/24, 43.87 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  1427. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1428. Cvičiště KK Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  1429. Agility L, Bendjoy: 18/48, 35.53 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  1430. Agility L , Bendjoy: 19/42, 29.28 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  1431. Agility LA2, Bendjoy: 9/21, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  1432. Agility LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1433. Jumping L, Bendjoy: 1/42, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1434. Jumping L, Bendjoy: 2/49, 22.65 s, 0.0 tr. b., 6.67 m/s

  1435. Mistrovství kříženců L, Bendjoy: 4/16, 33.44 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  1436. Kutná Hora - Kutnohorský groš, 25. 04. 2010

  1437. AGILITY, Bobeš: 1/41, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1438. AGILITY, Bendjoy: Diskvalifikován

  1439. JUMPING, Bobeš: Diskvalifikován

  1440. JUMPING, Bendjoy: Diskvalifikován

  1441. LA2, Bobeš: 5/18, 35.95 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  1442. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1443. Jičín - Jarní závody agility, 24. 04. 2010

  1444. Jarní závody agility 2010, Bobeš: 5/13, 36.78 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  1445. Jarní závody agility 2010, Bobeš: 12/36, 37.71 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  1446. Jarní závody agility 2010, Bobeš: Diskvalifikován

  1447. Hradec Králové - OPSION 009, 20. 03. 2010 - 21. 03. 2010

  1448. AGILITY-L, Bendjoy: 17/48, 35.79 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1449. AGILITY-L, Bobeš: 23/48, 38.43 s, 12.43 tr. b., 4.11 m/s

  1450. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1451. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1452. JUMPING-L, Bendjoy: 16/44, 38.03 s, 12.03 tr. b., 4.21 m/s

  1453. JUMPING-L, Bobeš: 17/44, 38.13 s, 12.13 tr. b., 4.2 m/s

  1454. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1455. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1456. LA2, Bobeš: 1/25, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1457. LA2, Bendjoy: 2/24, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1458. LA2, Bobeš: 4/24, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1459. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1460. Hradišťko u Sadské - Hopsání u Dědy Mráze, 07. 03. 2010

  1461. Agility LARGE, Bendjoy: 1/31, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  1462. Agility LARGE, Bobeš: 10/31, 47.95 s, 16.95 tr. b., 3.94 m/s

  1463. Jumping LARGE, Bendjoy: 9/33, 31.45 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  1464. Jumping LARGE, Bobeš: 10/33, 36.86 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1465. Zkouška Large A2, Bobeš: 11/17, 42.43 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  1466. Zkouška Large A2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1467. Hradec Králové - OPSION 008, 27. 02. 2010 - 28. 02. 2010

  1468. AGILITY-L, Bendjoy: 1/46, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1469. AGILITY-L, Bendjoy: 14/43, 44.79 s, 17.79 tr. b., 3.3 m/s

  1470. AGILITY-L, Bobeš: 20/46, 35.22 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  1471. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1472. JUMPING-L, Bendjoy: 4/46, 29.21 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1473. JUMPING-L, Bobeš: 5/46, 29.81 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1474. JUMPING-L, Bobeš: 8/44, 32.45 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1475. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1476. LA2, Bendjoy: 8/25, 43.13 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  1477. LA2, Bobeš: 9/25, 44.93 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  1478. LA2, Bobeš: 10/26, 32.96 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  1479. LA2, Bendjoy: 12/26, 33.49 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  1480. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  1481. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1482. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1483. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1484. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1485. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1486. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1487. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1488. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1489. LA2, Bobeš: 11/29, 45.53 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  1490. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1491. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1492. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1493. Havlovice - OPSION 006, 03. 10. 2009 - 04. 10. 2009

  1494. AGILITY-L, Bobeš: 10/29, 30.44 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  1495. AGILITY-L, Bendjoy: 14/29, 33.39 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  1496. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1497. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1498. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: Diskvalifikován

  1499. JUMPING-L, Bendjoy: 13/33, 37.51 s, 6.51 tr. b., 3.97 m/s

  1500. JUMPING-L, Bobeš: 20/33, 34.8 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  1501. JUMPING-L, Bobeš: 20/33, 30.27 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1502. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1503. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/3, 36.38 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  1504. LA1, Bendjoy: 4/10, 28.1 s, 20.0 tr. b., 5.12 m/s

  1505. LA1, Bendjoy: Diskvalifikován

  1506. LA2, Bobeš: 7/18, 34.14 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  1507. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1508. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 005, 11. 07. 2009

  1509. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1510. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1511. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1512. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1513. LA1, Bendjoy: Diskvalifikován

  1514. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1515. Rozkoš u České Skalice - OPSION 004 / ROZKOŠ 2009, 23. 05. 2009 - 24. 05. 2009

  1516. AGILITY-L, Bobeš: 26/63, 32.42 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  1517. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1518. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1519. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1520. JUMPING-L, Bendjoy: 3/54, 24.7 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  1521. JUMPING-L, Bobeš: 24/64, 22.55 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1522. JUMPING-L, Bobeš: 28/54, 27.98 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1523. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1524. LA1, Bendjoy: 4/23, 35.7 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  1525. LA1, Bendjoy: Diskvalifikován

  1526. LA2, Bobeš: 11/23, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1527. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1528. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 003, 21. 03. 2009 - 22. 03. 2009

  1529. AGILITY-L, Bobeš: 6/49, 37.62 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1530. AGILITY-L, Bendjoy: 8/49, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1531. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1532. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1533. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 2/2, 51.19 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  1534. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 3/3, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1535. JUMPING-L, Bobeš: 4/47, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1536. JUMPING-L, Bobeš: 6/49, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1537. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1538. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1539. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/2, 40.53 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1540. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/3, 41.07 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  1541. LA1, Bendjoy: 1/17, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1542. LA1, Bendjoy: Diskvalifikován

  1543. LA2, Bobeš: 5/23, 32.09 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  1544. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1545. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 002, 07. 02. 2009 - 08. 02. 2009

  1546. AGILITY-L, Bendjoy: 9/42, 31.59 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  1547. AGILITY-L, Bendjoy: 12/42, 39.82 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  1548. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 1/2, 44.99 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1549. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 3/3, 37.35 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  1550. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1551. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1552. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/2, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1553. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/3, 38.95 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  1554. LA1, Bendjoy: 1/17, 30.78 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1555. LA1, Bendjoy: 9/16, 34.87 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  1556. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 006, 08. 03. 2008 - 09. 03. 2008

  1557. AGILITY-L, Bobeš: 10/19, 34.38 s, 20.0 tr. b., 4.77 m/s

  1558. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1559. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: Diskvalifikován

  1560. JUMPING-L, Bobeš: 12/18, 31.66 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  1561. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1562. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: Diskvalifikován

  1563. LA2, Bobeš: 4/8, 42.58 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  1564. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1565. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 005, 26. 01. 2008 - 27. 01. 2008

  1566. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1567. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1568. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 2/3, 48.79 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  1569. JUMPING-L, Bobeš: 16/29, 48.79 s, 24.79 tr. b., 2.87 m/s

  1570. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1571. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 2/3, 41.59 s, 15.0 tr. b., 3.37 m/s

  1572. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1573. LA2, Bobeš: Diskvalifikován