Cz En

Pavla Marková

  1. Číslo: 003621
  2. OSA: PETRIS
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 26. 03. 2012
  6. Členem KA do: 31. 12. 2018
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 026912 (L), Amy

  2. 072415 (S), Eliška - Arella Jikalu

Výsledky

  1. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  2. Jumping S, Eliška - Arella Jikalu: 1/9, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  3. Zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  4. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  5. AGILITY, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  6. JUMPING, Eliška - Arella Jikalu: 3/17, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  7. SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  8. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  9. Agility S, Eliška - Arella Jikalu: 2/34, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  10. Jumping S, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  11. Zkouška_neděle SA3, Eliška - Arella Jikalu: 6/16, 39.65 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  12. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  13. Agility S, Eliška - Arella Jikalu: 5/33, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  14. Jumping S, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  15. Zkouška - SA3, Eliška - Arella Jikalu: 5/20, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  16. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  17. A3 SA3, Eliška - Arella Jikalu: 1/5, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  18. Agility S, Eliška - Arella Jikalu: 1/8, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  19. Jumping S, Eliška - Arella Jikalu: 2/9, 44.14 s, 6.14 tr. b., 3.87 m/s

  20. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  21. 1. Zk SA3, Eliška - Arella Jikalu: 3/6, 38.6 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  22. 2. Zk SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  23. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  24. 1. Zk SA3, Eliška - Arella Jikalu: 2/8, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  25. 2. Zk SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  26. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  27. 1.ZkA - SA3, Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  28. 2.ZkA - SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  29. 3.ZkA - SA3, Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  30. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  31. Agility I. S, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  32. Jumping I. S, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  33. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  34. AGILITY S, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  35. JUMPING S, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  36. ZKOUŠKA SA3, Eliška - Arella Jikalu: 1/11, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  37. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  38. A3 zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  39. Agility S S, Eliška - Arella Jikalu: 1/19, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  40. Jumping S S, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  41. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  42. QA1 agility, Eliška - Arella Jikalu: 15/53, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  43. QA2 agility, Eliška - Arella Jikalu: 12/53, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  44. QA3 agility, Eliška - Arella Jikalu: 8/52, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  45. QJ1 jumping, Eliška - Arella Jikalu: 23/53, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  46. QJ2 jumping, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  47. QJ3 jumping, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  48. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  49. SA3-Zk1 SA3, Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 41.72 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  50. SA3-Zk2 SA3, Eliška - Arella Jikalu: 1/7, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  51. SA3-Zk3 SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  52. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  53. 1. zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: 3/5, 42.61 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  54. 2. zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  55. 3. zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  56. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  57. Nedele SA3 1, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  58. Nedele SA3 2, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  59. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  60. I Agility Open, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  61. II Agility Open, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  62. II Jumping Open, Eliška - Arella Jikalu: 7/73, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  63. I Jumping Open, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  64. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  65. AGILITY, Eliška - Arella Jikalu: 6/20, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  66. JUMPING, Eliška - Arella Jikalu: 2/23, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  67. SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  68. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  69. Agility, Eliška - Arella Jikalu: 2/20, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  70. Jumping, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  71. Zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  72. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  73. 1 SA3, Eliška - Arella Jikalu: 1/15, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  74. 2 SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  75. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  76. Czech Imp Jump Small, Eliška - Arella Jikalu: 2/28, 18.79 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  77. Jumping 1 Small, Eliška - Arella Jikalu: 8/28, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  78. Jumping 2 Small, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  79. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  80. III. zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: 2/7, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  81. II. Zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  82. I. Zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  83. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  84. 1. zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: 1/13, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  85. 2. zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: 6/13, 40.36 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  86. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  87. AGILITY, Eliška - Arella Jikalu: 2/15, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  88. JUMPING, Eliška - Arella Jikalu: 6/15, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  89. SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  90. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  91. II. zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  92. I. zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  93. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  94. Agility SA, Eliška - Arella Jikalu: 4/24, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  95. ZkA - SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  96. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  97. 1. Zka - SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  98. 2. Zka - SA3, Eliška - Arella Jikalu: 3/11, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  99. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  100. Zkouška 1 - SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  101. Zkouška 2 - SA3, Eliška - Arella Jikalu: 1/11, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  102. Zkouška 3 - SA3, Eliška - Arella Jikalu: 1/11, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  103. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  104. Agility Open, Eliška - Arella Jikalu: 1/17, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  105. Agility Trial, Eliška - Arella Jikalu: 3/8, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  106. Jumping Open, Eliška - Arella Jikalu: 4/17, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  107. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  108. Agility open S, Eliška - Arella Jikalu: 2/32, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  109. Jump III. S, Eliška - Arella Jikalu: 2/20, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  110. Jump II. S, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  111. Jump I. S, Eliška - Arella Jikalu: 21/32, 31.47 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  112. Tunel I. S, Eliška - Arella Jikalu: 10/25, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  113. ZkA. Ne SA3, Eliška - Arella Jikalu: 1/12, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  114. ZkA. So SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  115. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  116. Zkouška II SA3, Eliška - Arella Jikalu: 3/9, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  117. Zkouška I SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  118. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  119. 1. Zka - SA3, Eliška - Arella Jikalu: 3/9, 37.15 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  120. 2. Zka - SA3, Eliška - Arella Jikalu: 3/9, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  121. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  122. Agility - So, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  123. Jumping - Ne, Eliška - Arella Jikalu: 31/69, 38.54 s, 5.54 tr. b., 4.13 m/s

  124. Jumping - So, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  125. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  126. QA4 agility, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  127. QA5 agility, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  128. QA6 agility, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  129. QJ4 jumping, Eliška - Arella Jikalu: 16/55, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  130. QJ5 jumping, Eliška - Arella Jikalu: 30/53, 41.43 s, 7.43 tr. b., 3.86 m/s

  131. QJ6 jumping, Eliška - Arella Jikalu: 36/50, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  132. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  133. Druhá zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  134. První zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: 1/20, 42.84 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  135. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  136. QA1 agility, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  137. QA2 agility, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  138. QA3 agility, Eliška - Arella Jikalu: 10/68, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  139. QJ1 jumping, Eliška - Arella Jikalu: 25/68, 44.94 s, 5.94 tr. b., 3.76 m/s

  140. QJ2 jumping, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  141. QJ3 jumping, Eliška - Arella Jikalu: 37/66, 42.6 s, 14.6 tr. b., 3.8 m/s

  142. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  143. Běh dvojic Small, Eliška - Arella Jikalu: 9/20, 0.0 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  144. JUMPING, Eliška - Arella Jikalu: 3/20, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  145. SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  146. Spálené Poříčí - Podkokšínské dvojzkoušky + A0 a veteráni, 06. 05. 2017

  147. 1. zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: 3/5, 43.32 s, 7.32 tr. b., 3.76 m/s

  148. 2.zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  149. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 04. 2017

  150. 1. Zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: 2/13, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  151. 2. Zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  152. Jumping S, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  153. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  154. Agility 1, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  155. Agility 2, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  156. Jumping 1, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  157. Jumping 2, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  158. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  159. Agility S, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  160. Jumping S, Eliška - Arella Jikalu: 4/30, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  161. Zkouška SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  162. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  163. 1. ZK SA3, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  164. 2. ZK SA3, Eliška - Arella Jikalu: 7/14, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  165. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  166. Zkouška 1 SA2, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  167. Zkouška 2 SA2, Eliška - Arella Jikalu: 4/19, 33.51 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  168. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  169. Czech Imp Jump Small, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  170. Jumping 1 Small, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  171. Jumping 2 Small, Eliška - Arella Jikalu: 7/25, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  172. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  173. Czech Imp Jump Small, Eliška - Arella Jikalu: 12/24, 33.29 s, 14.29 tr. b., 3.09 m/s

  174. Jumping 1 Small, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  175. Jumping 2 Small, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  176. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  177. Agility SA sobota, Eliška - Arella Jikalu: 3/35, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  178. Jumping SA neděle, Eliška - Arella Jikalu: 19/34, 30.64 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  179. Jumping SA sobota, Eliška - Arella Jikalu: 5/35, 30.1 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  180. Velké finále SA neděle, Eliška - Arella Jikalu: 3/21, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  181. Zkoušky SA2 neděle, Eliška - Arella Jikalu: 3/13, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  182. Zkoušky SA2 sobota, Eliška - Arella Jikalu: 5/15, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  183. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  184. Czech Imp Jump Small, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  185. Jumping 1 Small, Eliška - Arella Jikalu: 18/32, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  186. Jumping 2 Small, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  187. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  188. 1. ZK SA2, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  189. 2. ZK SA2, Eliška - Arella Jikalu: 1/20, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  190. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  191. agility zkouška 1 SA2, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  192. agility zkouška 2 SA2, Eliška - Arella Jikalu: 1/12, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  193. jumping S, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  194. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  195. Agility S, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  196. Jumping S, Eliška - Arella Jikalu: 1/21, 26.77 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  197. Zkoušky A1 SA2, Eliška - Arella Jikalu: 1/8, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  198. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  199. SA2_1 SA2, Eliška - Arella Jikalu: 1/6, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  200. SA2_2 SA2, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  201. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  202. Běh dvojic Small, Eliška - Arella Jikalu: 15/24, 72.03 s, 50.0 tr. b., 3.12 m/s

  203. JUMPING Small, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  204. SA2, Eliška - Arella Jikalu: 2/13, 42.29 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  205. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  206. ZkA. II. SA2, Eliška - Arella Jikalu: 2/10, 49.45 s, 12.45 tr. b., 3.62 m/s

  207. ZkA. I. SA2, Eliška - Arella Jikalu: 1/10, 59.5 s, 10.5 tr. b., 3.36 m/s

  208. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  209. 1. zkouška SA2, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  210. 2. zkouška SA2, Eliška - Arella Jikalu: 2/13, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  211. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  212. QA5 Agility, Eliška - Arella Jikalu: 32/96, 55.32 s, 10.32 tr. b., 3.27 m/s

  213. QA6 Agility, Eliška - Arella Jikalu: 40/90, 52.19 s, 12.19 tr. b., 3.79 m/s

  214. QJ5 Jumping, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  215. QJ6 Jumping, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  216. Mrtník, Plzeň - Sever - Dvojzkoušky na Brabcovně, 04. 06. 2016

  217. SA1-1 SA1, Eliška - Arella Jikalu: 3/14, 32.97 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  218. SA1-2 SA1, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  219. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  220. Běh dvojic, Eliška - Arella Jikalu: 1/19, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  221. JUMPING, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  222. SA1, Eliška - Arella Jikalu: 2/5, 36.1 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  223. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  224. Zkouska SA1 1, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  225. Zkouska SA1 2, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  226. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  227. Agility Open S, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  228. Zkouška SA1, Eliška - Arella Jikalu: 3/6, 38.89 s, 5.0 tr. b., 3.09 m/s

  229. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  230. Agility SA sobota, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  231. Jumping SA neděle, Eliška - Arella Jikalu: 27/34, 47.5 s, 32.5 tr. b., 3.16 m/s

  232. Jumping SA sobota, Eliška - Arella Jikalu: 19/35, 44.11 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  233. Velké finále SA neděle, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  234. Zkoušky SA1 neděle, Eliška - Arella Jikalu: 2/5, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  235. Zkoušky SA1 sobota, Eliška - Arella Jikalu: 3/4, 51.22 s, 10.22 tr. b., 3.03 m/s

  236. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  237. Agility, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  238. Jumping, Eliška - Arella Jikalu: Diskvalifikován

  239. ZkA, Eliška - Arella Jikalu: 4/7, 27.02 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  240. Most - III. ročník Poháru Rastavy, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  241. 2.Zkouška A, Amy: 3/7, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  242. Jumping, Amy: Diskvalifikován

  243. Zkouška A, Amy: Diskvalifikován

  244. Řitka - ZKOUŠKY - prosinec 2012, 14. 12. 2012

  245. Zkouška1 LA2, Amy: Diskvalifikován

  246. Zkouška2 LA2, Amy: Diskvalifikován

  247. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  248. JUMPING-L, Amy: Diskvalifikován

  249. JUMPING-L, Amy: Diskvalifikován

  250. LA2, Amy: Diskvalifikován

  251. LA2, Amy: Diskvalifikován

  252. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  253. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Amy: Diskvalifikován

  254. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Amy: Diskvalifikován

  255. Lomnice nad Popelkou - 1. podzimní dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  256. Zkouška 1 LA2, Amy: 1/9, 46.93 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  257. Zkouška 2 LA2, Amy: Diskvalifikován

  258. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  259. Zkouška 2 LA1, Amy: 2/22, 29.05 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  260. Zkouška LA1, Amy: 4/22, 39.56 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  261. Smržovka - Smržovský agi cup 2012, 15. 07. 2012

  262. Zka1, Amy: 3/8, 35.67 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  263. Zka2, Amy: Diskvalifikován

  264. Domažlice - Chodské letní dvojzkoušky, 05. 07. 2012

  265. LA1_1 LA1, Amy: 8/15, 28.27 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  266. LA1_2 LA1, Amy: 1/15, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  267. Praha Klánovice - BADAFA, 30. 06. 2012

  268. LA1-1.běh LA1, Amy: 3/17, 35.96 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  269. LA1-2.běh LA1, Amy: 2/17, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  270. Praha - Horní Počernice - 5. Májová cena, 08. 05. 2012

  271. Májová cena, Agility, Amy: Diskvalifikován

  272. Májová cena, zkoušky, Amy: 11/17, 49.25 s, 10.0 tr. b., 2.84 m/s

  273. Praha - Velká Chuchle - 5. Jarní cena, 06. 05. 2012

  274. Jarní cena, Agility, Amy: Diskvalifikován

  275. Jarní cena, zkoušky, Amy: Diskvalifikován