Cz En

Marie Wertheimová

  1. Číslo: 000366
  2. OSA: Kynologické sdružení České Budějovice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 000201 (M), Nela

  2. 162703 (M), Detva od Rytíře Malovce

  3. 078109 (M), A3Ch Bystrouška Werneta

  4. 010016 (L), YF Gulden Land

Výsledky

  1. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  2. 1.Zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  3. 2.Zkouška LA3, YF Gulden Land: 3/13, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  4. 3.Zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  5. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  6. LA3 I., YF Gulden Land: 2/22, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  7. LA3 II., YF Gulden Land: 1/22, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  8. LA3 III., YF Gulden Land: 2/21, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  9. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  10. Agility LA, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  11. Agility LA, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  12. Jumping LA, YF Gulden Land: 9/35, 37.19 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  13. Jumping LA, YF Gulden Land: 9/35, 37.19 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  14. Zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  15. Zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  16. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  17. 1. běh LA3, YF Gulden Land: 8/18, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  18. 2. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  19. 3. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  20. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  21. II.zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  22. I. zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  23. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  24. 1. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  25. 2. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  26. 3. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  27. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  28. 1. běh LA3, YF Gulden Land: 8/16, 40.4 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  29. 2. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  30. 3. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  31. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  32. 1.Zka - LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  33. 2.Zka - LA3, YF Gulden Land: 2/13, 40.16 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  34. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  35. 1.Zka - LA3, YF Gulden Land: 5/16, 38.51 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  36. 2.Zka - LA3, YF Gulden Land: 7/16, 36.22 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  37. 3.Zka - LA3, YF Gulden Land: 2/16, 38.41 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  38. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  39. Druhý běh LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  40. Jumping L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  41. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  42. První běh LA2, YF Gulden Land: 1/15, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  43. První běh MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/1, 34.87 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  44. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  45. CURRICULUM L, YF Gulden Land: 3/39, 31.01 s, 0.0 tr. b., 6.35 m/s

  46. TRIAL II. LA2, YF Gulden Land: 2/18, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  47. TRIAL I. LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  48. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  49. Agility II. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  50. Agility II. M, A3Ch Bystrouška Werneta: 17/48, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  51. Agility I. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  52. Agility I. M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  53. Jumping II. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  54. Jumping II. M, A3Ch Bystrouška Werneta: 18/49, 39.39 s, 6.39 tr. b., 4.06 m/s

  55. Jumping I. L, YF Gulden Land: 41/94, 38.73 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  56. Jumping I. M, A3Ch Bystrouška Werneta: 15/48, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  57. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  58. AGILITY, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  59. JUMPING, YF Gulden Land: 3/19, 26.15 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  60. LA2, YF Gulden Land: 1/4, 29.32 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  61. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  62. QA1 agility, YF Gulden Land: 14/127, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  63. QA2 agility, YF Gulden Land: 62/125, 45.12 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  64. QA3 agility, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  65. QJ1 jumping, YF Gulden Land: 2/126, 30.04 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  66. QJ2 jumping, YF Gulden Land: 53/126, 45.93 s, 10.93 tr. b., 4.33 m/s

  67. QJ3 jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  68. Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány, 12. 05. 2018

  69. Agility_, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  70. Jumping_, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  71. Zkouška - LA2, YF Gulden Land: 3/7, 35.22 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  72. České Budějovice - K Budějicům cesta III. + veteráni, 01. 05. 2018

  73. Agility_, YF Gulden Land: 8/25, 39.99 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  74. Jumping_, YF Gulden Land: 7/25, 26.86 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  75. Zkouška - LA2, YF Gulden Land: 4/7, 31.71 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  76. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  77. I Agility Open, A3Ch Bystrouška Werneta: 12/69, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  78. I Agility Open, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  79. II Agility Open, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  80. II Agility Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  81. II Jumping Open, YF Gulden Land: 6/135, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  82. II Jumping Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  83. I Jumping Open, YF Gulden Land: 27/139, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  84. I Jumping Open, A3Ch Bystrouška Werneta: 32/69, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  85. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  86. LA2-1 LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  87. LA2-2 LA2, YF Gulden Land: 5/10, 31.19 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  88. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  89. II. Packa LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  90. I. Packa LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  91. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  92. III. zkouška LA2, YF Gulden Land: 2/21, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  93. II. Zkouška LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  94. I. Zkouška LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  95. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  96. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  97. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  98. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  99. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  100. 1. zkouška LA2, YF Gulden Land: 2/13, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  101. 2. zkouška LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  102. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 22. 10. 2017

  103. Zkouška 1 - LA2, YF Gulden Land: 1/9, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  104. Zkouška 2 - LA2, YF Gulden Land: 1/9, 31.41 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  105. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  106. Agility družstev, YF Gulden Land: 43/88, 38.07 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  107. Agility družstev, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  108. Agility jednotlivců, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  109. Agility jednotlivců, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  110. Jumping družstev, A3Ch Bystrouška Werneta: 20/50, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  111. Jumping družstev, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  112. Jumping jednotlivců, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  113. Jumping jednotlivců, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  114. Nové Hrady - Letní závod v Penzionu Na celnici, 29. 07. 2017

  115. Nové Hrady, Zkoušky, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  116. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  117. LA2/1 LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  118. LA2/2 LA2, YF Gulden Land: 6/24, 31.95 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  119. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  120. 1.zkouška, YF Gulden Land: 2/19, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  121. 2.zkouška, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  122. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  123. Jumping, YF Gulden Land: 3/31, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  124. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  125. Agility - Ne, A3Ch Bystrouška Werneta: 19/50, 45.18 s, 15.18 tr. b., 3.52 m/s

  126. Agility - Ne, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  127. Agility - So, A3Ch Bystrouška Werneta: 9/53, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  128. Agility - So, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  129. Jumping - Ne, YF Gulden Land: 5/89, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  130. Jumping - Ne, A3Ch Bystrouška Werneta: 27/52, 39.63 s, 6.63 tr. b., 4.01 m/s

  131. Jumping - So, YF Gulden Land: 10/97, 30.51 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  132. Jumping - So, A3Ch Bystrouška Werneta: 37/53, 42.27 s, 41.27 tr. b., 3.05 m/s

  133. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  134. Agility Individuals Large, YF Gulden Land: 14/95, 43.6 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  135. Agility Pairs Large, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  136. Agility Teams Large, YF Gulden Land: 44/93, 40.1 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  137. Jumping Individuals Large, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  138. Jumping Nations Large, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  139. Jumping Pairs Large, YF Gulden Land: 51/94, 42.71 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  140. Jumping Teams Large, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  141. České Budějovice - K Budějicům cesta, 27. 05. 2017

  142. Agility_, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  143. Jumping_, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  144. Zkouška - LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  145. Mrtník, Plzeň-sever - Pohodové jarní dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 05. 2017

  146. II.zkouška LA2 LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  147. I.zkouška LA2 LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  148. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  149. LA I, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  150. LA II, YF Gulden Land: 1/11, 28.46 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  151. LA III, YF Gulden Land: 1/11, 32.13 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  152. MA I, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  153. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  154. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, YF Gulden Land: 6/47, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  155. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  156. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/21, 27.33 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  157. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, YF Gulden Land: 2/47, 25.59 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  158. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/11, 48.67 s, 8.67 tr. b., 3.7 m/s

  159. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, YF Gulden Land: 7/19, 41.91 s, 13.91 tr. b., 3.48 m/s

  160. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  161. LA1 - 1. zkouška LA1, YF Gulden Land: 2/17, 27.46 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  162. LA1 - 2. zkouška LA1, YF Gulden Land: 4/17, 24.72 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  163. LA1 - 3. zkouška LA1, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  164. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  165. QA5 Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 17/72, 46.58 s, 1.58 tr. b., 3.89 m/s

  166. QA6 Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 17/78, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  167. QJ5 Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  168. QJ6 Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 30/79, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  169. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 12. 06. 2016

  170. I agility, YF Gulden Land: 1/12, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  171. I agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/13, 41.19 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  172. II agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  173. II agility, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  174. III agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/12, 48.18 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  175. III agility, YF Gulden Land: 6/12, 40.61 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  176. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  177. 1. zkouška LA1, YF Gulden Land: 8/17, 31.85 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  178. 2. zkouška LA1, YF Gulden Land: 1/17, 26.29 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  179. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  180. QA1 Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 38/88, 59.89 s, 24.89 tr. b., 3.34 m/s

  181. QA2 Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 33/82, 45.68 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  182. QJ1 Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 47/88, 54.0 s, 24.0 tr. b., 3.17 m/s

  183. QJ2 Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 34/81, 49.74 s, 17.74 tr. b., 3.24 m/s

  184. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  185. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Bystrouška Werneta: 8/23, 22.2 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  186. Jumping 1 Medium, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/24, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  187. Jumping 2 Medium, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/24, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  188. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  189. Heroutice, 1. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 44.1 s, 14.1 tr. b., 3.47 m/s

  190. Heroutice, 2. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/6, 39.37 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  191. Heroutice, 3. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 36.05 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  192. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 26. 09. 2015

  193. MA3 - II. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  194. MA3 - I. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 44.19 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  195. České Budějovice - III. NAGIT CUP, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  196. Jumping MA, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  197. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  198. Zkouška MA3 II., A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  199. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  200. Agility II Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  201. Agility I Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  202. Jumping II Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  203. Jumping I Open, A3Ch Bystrouška Werneta: 32/71, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  204. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 5. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 5. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  205. Ne-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/8, 40.15 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  206. Ne-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/8, 30.63 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  207. Ne-Zkousky MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  208. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  209. Agility 1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  210. Agility 2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  211. Jumping 1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  212. Jumping 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 14/62, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  213. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  214. Ne_agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  215. Ne_jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/16, 29.15 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  216. Ne_ MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/8, 43.18 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  217. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  218. Heroutice, 1. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/4, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  219. Heroutice, 2. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  220. Heroutice, 3. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  221. Řitka - Zkoušky - leden 2, 30. 01. 2015

  222. 1.zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 41.69 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  223. 2. zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 45.34 s, 3.34 tr. b., 3.29 m/s

  224. Řitka - Zkoušky - leden 2015, 02. 01. 2015

  225. zkouška 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  226. zkouška 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/4, 49.75 s, 13.75 tr. b., 3.3 m/s

  227. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  228. MEDIUM - Czech Imp Jump, A3Ch Bystrouška Werneta: 8/21, 26.07 s, 8.07 tr. b., 3.41 m/s

  229. MEDIUM - JUMPING 1, A3Ch Bystrouška Werneta: 6/21, 31.59 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  230. MEDIUM - JUMPING 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/21, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  231. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  232. Heroutice, 1. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 40.42 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  233. Heroutice, 2. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  234. Heroutice, 3. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 41.5 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  235. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  236. MA3 I, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  237. MA3 II , A3Ch Bystrouška Werneta: 7/17, 51.8 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  238. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  239. Agility Individual, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  240. Agility Squads, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  241. Jumping Individual, A3Ch Bystrouška Werneta: 21/38, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  242. Jumping Squads, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  243. Zátaví u Písku - II. NAGIT CUP, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  244. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  245. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/10, 43.99 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  246. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  247. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  248. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  249. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  250. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 23. 08. 2014

  251. zkouška 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  252. zkouška 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  253. zkouška 3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/2, 41.94 s, 7.94 tr. b., 4.08 m/s

  254. Domažlice - Chodské dvojzkoušky, 27. 07. 2014

  255. MA3_1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  256. MA3_2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  257. Strakonice - Strakonický dudák, 28. 06. 2014 - 29. 06. 2014

  258. zkouška 1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  259. zkouška 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 42.22 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  260. zkouška 3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  261. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  262. I. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 16/47, 48.28 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  263. II. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/42, 43.12 s, 7.12 tr. b., 4.22 m/s

  264. III. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 6/47, 45.16 s, 0.16 tr. b., 3.99 m/s

  265. II. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  266. I. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  267. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické trojzkoušky, 31. 05. 2014

  268. Zkouška MA3/1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/7, 48.68 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  269. Zkouška MA3/2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  270. Zkouška MA3/3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 44.3 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  271. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 4. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 4. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  272. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  273. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 35.75 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  274. Zkousky 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/2, 47.0 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  275. Zkousky MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/2, 46.82 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  276. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 03. 05. 2014

  277. zkouška 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/5, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  278. zkouška 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 46.3 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  279. zkouška 3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/5, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  280. České Budějovice - O budějovickou tlapku - Jumpingový speciál, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  281. Jumping 1 So M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/7, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  282. Jumping 2 So M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  283. Jumping So MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/2, 41.21 s, 10.21 tr. b., 3.37 m/s

  284. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 5, 02. 03. 2014

  285. FINÁLE MEDIUM, A3Ch Bystrouška Werneta: 7/8, 18.15 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  286. JUMPING 1, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/15, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  287. JUMPING 2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  288. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  289. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  290. FINÁLE MEDIUM, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  291. JUMPING 1, A3Ch Bystrouška Werneta: 6/15, 31.99 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  292. JUMPING 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 9/15, 32.63 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  293. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  294. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  295. Heroutice, 1. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  296. Heroutice, 2. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  297. Heroutice, 3. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  298. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  299. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  300. Agility družstev, A3Ch Bystrouška Werneta: 11/58, 47.57 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  301. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 19/62, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  302. Jumping družstev, A3Ch Bystrouška Werneta: 17/58, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  303. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 28. 09. 2013

  304. zkouška 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/3, 38.63 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  305. zkouška 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  306. zkouška 3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  307. Soběslav - PRÁZDNINOVÝ SOBĚSKOK, 10. 08. 2013 - 11. 08. 2013

  308. agility sobota M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  309. jump neděle M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/9, 34.0 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  310. jump sobota M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  311. zkouška neděle 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  312. zkouška neděle 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  313. zkoušky sobota MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  314. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické Dvojzkoušky, 27. 07. 2013

  315. A3_1_M, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/6, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  316. A3_2_M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 46.98 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  317. Kácov - Kácovský "Tuplák 1", 29. 06. 2013

  318. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/4, 56.95 s, 8.95 tr. b., 3.48 m/s

  319. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/4, 41.44 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  320. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  321. Strakonice - Strakonický dudák, 08. 06. 2013

  322. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/12, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  323. Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 4/12, 37.9 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  324. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/12, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  325. Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 5/12, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  326. Zkoušky MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  327. Zkoušky MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  328. Mrtník, Plzeň - sever - DVOJZKOUŠKY A JUMPING, 26. 05. 2013

  329. 8) I. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/8, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  330. 8) I. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  331. II. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/7, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  332. II. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  333. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/17, 35.84 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  334. Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  335. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů 2013, 04. 05. 2013

  336. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/12, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  337. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/12, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  338. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  339. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  340. 2. zkouška MA3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  341. zkouška MA3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  342. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 3. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 3. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  343. Nedele agility M, Detva od Rytíře Malovce: 1/10, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  344. Nedele agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  345. Nedele jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 1/10, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  346. Nedele jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/10, 30.2 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  347. Ne zkoušky MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  348. Ne zkoušky MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  349. Sobota agility M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  350. Sobota agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  351. Sobota jumpig M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  352. Sobota jumpig M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  353. České Budějovice - O budějovickou tlapku - Jumpingový speciál, 30. 03. 2013 - 31. 03. 2013

  354. Jumping 1 M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/14, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  355. Jumping 1 M, Detva od Rytíře Malovce: 4/9, 28.59 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  356. Jumping 1 M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  357. Jumping 2 M, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/13, 39.22 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  358. Jumping M3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  359. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  360. Ne_Agility_ M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/19, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  361. Ne_Agility_ M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  362. Ne_Jump_ M, Detva od Rytíře Malovce: 3/20, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  363. Ne_Jump_ M, A3Ch Bystrouška Werneta: 12/20, 31.13 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  364. Ne_ MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/7, 35.78 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  365. Ne_ MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  366. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  367. II. zkouška A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  368. I. zkouška A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 44.53 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  369. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  370. Agility individuals, A3Ch Bystrouška Werneta: 11/56, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  371. Agility individuals, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  372. Jumping individuals, Detva od Rytíře Malovce: 16/57, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  373. Jumping individuals, A3Ch Bystrouška Werneta: 29/57, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  374. České Budějovice - Českobudějovické závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  375. NE-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/10, 34.24 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  376. NE-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  377. NE-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 7/10, 31.68 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  378. NE-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 8/10, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  379. NE-Zkouska A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  380. NE-Zkouska A3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  381. Třebíč - Podzimky - dvojzkoušky, 28. 09. 2012

  382. MA3-zkoušky I, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 51.28 s, 7.28 tr. b., 3.63 m/s

  383. MA3-zkoušky I, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  384. MA3-zkoušky II, Detva od Rytíře Malovce: 2/5, 48.94 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  385. MA3-zkoušky II, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  386. Nové hrady - Novohradský pohár, 18. 08. 2012 - 19. 08. 2012

  387. NE-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/9, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  388. NE-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 2/9, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  389. NE-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/9, 27.88 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  390. NE-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  391. NE-Zkouska A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  392. NE-Zkouska A3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: 2/3, 66.19 s, 36.19 tr. b., 2.6 m/s

  393. SO1-ZkouskyA3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  394. SO1-ZkouskyA3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  395. SO2-ZkouskyA3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  396. SO2-ZkouskyA3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  397. SO-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 1/7, 40.91 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  398. SO-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  399. SO-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/8, 32.68 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  400. SO-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 2/8, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  401. Cvikov - 8. Cvikovské zkoušky, 09. 08. 2012

  402. Zkouška agility MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  403. Zkouška agility MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  404. Cvikov - 7. Cvikovské zkoušky, 06. 08. 2012

  405. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  406. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  407. Kaznějov - kaznějovské dvojzkoušky, 23. 06. 2012

  408. II. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  409. II. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  410. I. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 47.12 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  411. I. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  412. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  413. Ne-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/16, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  414. Ne-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 4/16, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  415. Ne-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/14, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  416. Ne-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 11/14, 42.55 s, 22.55 tr. b., 3.41 m/s

  417. Ne- MA3, Detva od Rytíře Malovce: 3/9, 45.58 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  418. Ne- MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  419. So-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/15, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  420. So-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 10/15, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  421. So-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/15, 33.41 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  422. So-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 6/15, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  423. So- MA3, Detva od Rytíře Malovce: 1/9, 45.36 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  424. So- MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  425. Třešť - Závody agility, 02. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  426. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  427. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  428. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  429. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  430. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/5, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  431. MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  432. Praha - Horní Počernice - 5. Májová cena, 08. 05. 2012

  433. Májová cena, Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  434. Májová cena, Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/10, 36.34 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  435. Májová cena, zkoušky, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  436. Praha - Velká Chuchle - 5. Jarní cena, 06. 05. 2012

  437. Jarní cena, Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  438. Jarní cena, Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  439. Jarní cena, zkoušky, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/1, 42.44 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  440. Třebíč - Nejistá sezona, 01. 05. 2012

  441. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: 5/20, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  442. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  443. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/20, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  444. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: 6/20, 39.75 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  445. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  446. MA3, Detva od Rytíře Malovce: 3/4, 43.66 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  447. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 2. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a Šampionát plemene Welsh-corgi, 22. 04. 2012

  448. Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 4/11, 42.31 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  449. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  450. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/11, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  451. Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 7/11, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  452. Zkoušky A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  453. Zkoušky A3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  454. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  455. MA3-2-Ne MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  456. MA3-Ne MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  457. České Budějovice - O budějovickou tlapku - TRÁVA, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  458. Jumping 1 M, Detva od Rytíře Malovce: 3/17, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  459. Jumping 1 M, A3Ch Bystrouška Werneta: 7/13, 38.66 s, 12.66 tr. b., 3.36 m/s

  460. Jumping 1 M, A3Ch Bystrouška Werneta: 8/17, 39.43 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  461. Jumping 1 M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  462. Jumping 2 M, Detva od Rytíře Malovce: 3/13, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  463. Jumping 2 M, Detva od Rytíře Malovce: 6/15, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  464. Jumping 2 M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  465. Jumping 2 M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  466. MA2 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  467. MA2 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/5, 40.56 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  468. MA3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  469. MA3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  470. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  471. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  472. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  473. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  474. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  475. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  476. Zkouška A2 II MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  477. Zkouška A2 I MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  478. České Budějovice - Říjnové čtyřzkoušky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  479. NE-MA2-1 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  480. NE-MA2-2 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  481. NE-MA3-1 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  482. NE-MA3-2 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  483. SO-MA2-1 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/5, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  484. SO-MA2-2 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  485. SO-MA3-1 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  486. SO-MA3-2 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  487. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  488. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/9, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  489. Agility, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  490. Agility, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  491. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  492. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/18, 44.38 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  493. Jumping, Detva od Rytíře Malovce: 5/18, 47.1 s, 16.1 tr. b., 3.74 m/s

  494. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  495. Agility jednotlivci M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  496. Jumping jednotlivci M, Detva od Rytíře Malovce: 14/40, 38.21 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  497. Soběslav - cvičák ZKO - Táborský hopík 2011 - 3.ročník, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  498. MA2 NE 1.běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  499. MA2 NE 2.běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  500. MA2 SO 1.běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  501. MA2 SO 2.běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 50.73 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  502. MA3 NE 1.běh, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  503. MA3 NE 2.běh, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  504. MA3 SO 1.běh, Detva od Rytíře Malovce: 1/3, 44.4 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  505. MA3 SO 2.běh, Detva od Rytíře Malovce: 2/3, 56.7 s, 24.7 tr. b., 2.95 m/s

  506. Březník - Dvojzkoušky + jumping, 16. 07. 2011

  507. II.Zkouška MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  508. II.Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: 2/2, 45.0 s, 6.0 tr. b., 3.67 m/s

  509. I.Zkouška MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  510. I.Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  511. Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 4/14, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  512. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 7/14, 38.04 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  513. České Budějovice - Březnové čtyřzkoušky, 26. 03. 2011 - 27. 03. 2011

  514. Ne-MA2-1 MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/7, 42.57 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  515. Ne-MA2-2 MA2, Detva od Rytíře Malovce: 1/7, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  516. So-MA2-1 MA2, Detva od Rytíře Malovce: 7/9, 44.15 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  517. So-MA2-2 MA2, Detva od Rytíře Malovce: 4/9, 47.28 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  518. České Budějovice - Halové dvojzkoušky, 12. 02. 2011

  519. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  520. MA2-2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  521. České Budějovice - Říjnové čtyřzkoušky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  522. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/10, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  523. MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/10, 34.95 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  524. MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/10, 37.34 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  525. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  526. MA2 - 2, Detva od Rytíře Malovce: 1/10, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  527. MA2 - 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/10, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  528. MA2 - 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/10, 48.81 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  529. MA2 - 2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  530. Třešť - Zkoušky Třešť, 18. 09. 2010

  531. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/12, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  532. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  533. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: 4/12, 29.72 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  534. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  535. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  536. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  537. MA2 II, Detva od Rytíře Malovce: 3/4, 39.0 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  538. MA2 II, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  539. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  540. Agility Jednotlivci M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  541. Jumping Jednotlivci M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  542. Veselí nad Lužnicí - Letní dvojzkoušky, 18. 07. 2010

  543. 1.zkouška MA2, Detva od Rytíře Malovce: 1/4, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  544. 1.zkouška MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  545. 2.zkouška MA2, Detva od Rytíře Malovce: 1/4, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  546. 2.zkouška MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  547. Areál KK Zetor Brno - Jarní Brno, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  548. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/15, 42.9 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  549. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  550. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  551. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  552. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: 1/12, 29.0 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  553. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: 6/15, 36.58 s, 7.58 tr. b., 3.55 m/s

  554. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  555. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  556. MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/6, 45.91 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  557. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  558. MA2-I, Detva od Rytíře Malovce: 3/7, 39.37 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  559. MA2-I, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  560. MA2-II, Detva od Rytíře Malovce: 3/7, 36.72 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  561. MA2-II, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  562. České Budějovice - O budějovickou tlapku, 24. 04. 2010 - 25. 04. 2010

  563. Jumping Medium-1, A3Ch Bystrouška Werneta: 10/19, 41.98 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  564. Jumping Medium-1, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  565. Jumping Medium-1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  566. Jumping Medium-1, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  567. Jumping Medium-2, Detva od Rytíře Malovce: 1/19, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  568. Jumping Medium-2, A3Ch Bystrouška Werneta: 6/19, 29.01 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  569. Jumping Medium-2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  570. Jumping Medium-2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  571. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 51.16 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  572. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  573. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  574. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  575. Alea Č. Budějovice - Březnové zkoušky, 13. 03. 2010 - 14. 03. 2010

  576. MA1, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/2, 30.63 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  577. MA1, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/5, 27.98 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  578. MA1 - 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 30.81 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  579. MA1 - 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/2, 34.18 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  580. MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/5, 48.97 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  581. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  582. MA2 - 2, Detva od Rytíře Malovce: 2/5, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  583. MA2 - 2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován