Cz En

Marie Wertheimová

  1. Číslo: 000366
  2. OSA: Kynologické sdružení České Budějovice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 000201 (M), Nela

  2. 162703 (M), Detva od Rytíře Malovce

  3. 078109 (M), A3Ch Bystrouška Werneta

  4. 010016 (ML), YF Gulden Land

Výsledky

  1. Zátaví u Písku - O Říďův pohár II., 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  2. 1. Zkouška MLA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MLA3, YF Gulden Land: 1/1, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  4. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  5. Agility 1 ML, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  6. Agility 2 ML, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  7. Jumping 1 ML, YF Gulden Land: 14/45, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  8. Jumping 2 ML, YF Gulden Land: 11/43, 42.79 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  9. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2022, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  10. Agility sobota ML, YF Gulden Land: 6/23, 34.19 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  11. Jumping sobota ML, YF Gulden Land: 7/23, 31.73 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  12. Zkouška sobota MLA3, YF Gulden Land: 2/6, 42.93 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  13. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  14. 1. Zkouška MLA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška MLA3, YF Gulden Land: 2/4, 44.74 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  16. 3. Zkouška MLA3, YF Gulden Land: 1/4, 47.52 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  17. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  18. 1. Zkouška LA3, YF Gulden Land: 2/8, 38.21 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  19. 2. Zkouška LA3, YF Gulden Land: 4/8, 36.42 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  20. 3. Zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  21. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  22. 1.zkouška LA3, YF Gulden Land: 6/9, 44.0 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  23. 2.zkouška LA3, YF Gulden Land: 6/9, 51.17 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  24. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  25. Agility L, YF Gulden Land: 1/9, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  26. Jumping L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  27. Zkouška L A3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  28. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  29. Agility 1 L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  30. Agility 2 L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  31. Jumping 1 L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  32. Jumping 2 L, YF Gulden Land: 23/82, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  33. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  34. Agility Individual, YF Gulden Land: 63/106, 47.58 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  35. Agility Squads as Individual, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  36. Jumping Individual, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  37. Jumping Squads as Individual, YF Gulden Land: 72/108, 37.62 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  38. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  39. Jumping, YF Gulden Land: 13/33, 31.96 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  40. Zkouška 1, YF Gulden Land: 3/15, 47.9 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  41. Zkouška 2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  42. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  43. 1. Zkouška LA3, YF Gulden Land: 7/12, 35.88 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  44. 2. Zkouška LA3, YF Gulden Land: 2/10, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  45. České Budějovice - K Budějicům cesta V., 02. 08. 2020

  46. Agility, YF Gulden Land: 1/21, 38.53 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  47. Jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  48. Zkouška, YF Gulden Land: 1/7, 41.44 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  49. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  50. Druhá LA3, YF Gulden Land: 1/4, 42.08 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  51. První LA3, YF Gulden Land: 1/4, 35.99 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  52. Třetí LA3, YF Gulden Land: 1/4, 34.52 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  53. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  54. 1. běh LA3, YF Gulden Land: 2/10, 40.05 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  55. 2. běh LA3, YF Gulden Land: 3/9, 43.96 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  56. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  57. Zkouška 1, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  58. Zkouška 2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  59. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  60. Agility I, YF Gulden Land: 12/80, 44.69 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  61. Agility II, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  62. Jumping I, YF Gulden Land: 7/80, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  63. Jumping II, YF Gulden Land: 28/79, 40.12 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  64. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  65. Agility L neděle , YF Gulden Land: 1/14, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  66. Jumping L neděle, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  67. Zkouška LA3 neděle, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  68. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  69. Zkouška LA3 - druhá, YF Gulden Land: 1/9, 41.0 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  70. Zkouška LA3 - první, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  71. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  72. Agility L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  73. Jumping L, YF Gulden Land: 1/37, 29.46 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  74. Zkouška LA3, YF Gulden Land: 11/16, 42.37 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  75. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 22. 09. 2019

  76. 1. zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  77. 2. zkouška LA3, YF Gulden Land: 3/3, 42.14 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  78. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  79. LA3 1zk, YF Gulden Land: 4/13, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  80. LA3 2zk, YF Gulden Land: 2/13, 34.26 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  81. LA3 3zk, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  82. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  83. Agility Open, YF Gulden Land: 32/125, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  84. Agility Squads as Individual, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  85. Jumping Open, YF Gulden Land: 18/136, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  86. Jumping Squads as Individual, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  87. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  88. Agility Open L, YF Gulden Land: 10/36, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  89. Jumping Open L, YF Gulden Land: 1/33, 33.07 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  90. ZkA. LA3, YF Gulden Land: 1/18, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  91. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  92. 1. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  93. 1. běh veteráni MV, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/2, 45.68 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  94. 2. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  95. 2. běh veteráni MV, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/2, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  96. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  97. Ne. - Agility II. L, YF Gulden Land: 1/105, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  98. Ne. - Jumping II. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  99. So. - Agility I. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  100. So. - Jumping I. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  101. České Budějovice - K Budějicům cesta IV. + veteráni, 02. 06. 2019

  102. Agility L, YF Gulden Land: 6/22, 35.95 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  103. Jumping L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  104. Zkouška - LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  105. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  106. Finále large , YF Gulden Land: 1/9, 23.17 s, 0.0 tr. b., 7.03 m/s

  107. Jumping II. large, YF Gulden Land: 5/20, 27.24 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  108. Jumping I. large, YF Gulden Land: 4/19, 34.3 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  109. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  110. QA1 agility, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  111. QA2 agility, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  112. QA3 agility, YF Gulden Land: 51/120, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  113. QJ1 jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  114. QJ2 jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  115. QJ3 jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  116. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  117. 1.Zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  118. 2.Zkouška LA3, YF Gulden Land: 3/13, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  119. 3.Zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  120. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  121. LA3 I., YF Gulden Land: 2/22, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  122. LA3 II., YF Gulden Land: 1/22, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  123. LA3 III., YF Gulden Land: 2/21, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  124. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  125. Agility LA, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  126. Agility LA, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  127. Jumping LA, YF Gulden Land: 9/35, 37.19 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  128. Jumping LA, YF Gulden Land: 9/35, 37.19 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  129. Zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  130. Zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  131. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  132. 1. běh LA3, YF Gulden Land: 8/18, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  133. 2. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  134. 3. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  135. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  136. II.zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  137. I. zkouška LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  138. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  139. 1. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  140. 2. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  141. 3. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  142. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  143. 1. běh LA3, YF Gulden Land: 8/16, 40.4 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  144. 2. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  145. 3. běh LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  146. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  147. 1.Zka - LA3, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  148. 2.Zka - LA3, YF Gulden Land: 2/13, 40.16 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  149. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  150. 1.Zka - LA3, YF Gulden Land: 5/16, 38.51 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  151. 2.Zka - LA3, YF Gulden Land: 7/16, 36.22 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  152. 3.Zka - LA3, YF Gulden Land: 2/16, 38.41 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  153. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  154. Druhý běh LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  155. Jumping L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  156. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  157. První běh LA2, YF Gulden Land: 1/15, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  158. První běh MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/1, 34.87 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  159. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  160. CURRICULUM L, YF Gulden Land: 3/39, 31.01 s, 0.0 tr. b., 6.35 m/s

  161. TRIAL II. LA2, YF Gulden Land: 2/18, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  162. TRIAL I. LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  163. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  164. Agility II. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  165. Agility II. M, A3Ch Bystrouška Werneta: 17/48, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  166. Agility I. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  167. Agility I. M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  168. Jumping II. L, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  169. Jumping II. M, A3Ch Bystrouška Werneta: 18/49, 39.39 s, 6.39 tr. b., 4.06 m/s

  170. Jumping I. L, YF Gulden Land: 41/94, 38.73 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  171. Jumping I. M, A3Ch Bystrouška Werneta: 15/48, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  172. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  173. AGILITY, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  174. JUMPING, YF Gulden Land: 3/19, 26.15 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  175. LA2, YF Gulden Land: 1/4, 29.32 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  176. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  177. QA1 agility, YF Gulden Land: 14/127, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  178. QA2 agility, YF Gulden Land: 62/125, 45.12 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  179. QA3 agility, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  180. QJ1 jumping, YF Gulden Land: 2/126, 30.04 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  181. QJ2 jumping, YF Gulden Land: 53/126, 45.93 s, 10.93 tr. b., 4.33 m/s

  182. QJ3 jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  183. Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány, 12. 05. 2018

  184. Agility_, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  185. Jumping_, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  186. Zkouška - LA2, YF Gulden Land: 3/7, 35.22 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  187. České Budějovice - K Budějicům cesta III. + veteráni, 01. 05. 2018

  188. Agility_, YF Gulden Land: 8/25, 39.99 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  189. Jumping_, YF Gulden Land: 7/25, 26.86 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  190. Zkouška - LA2, YF Gulden Land: 4/7, 31.71 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  191. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  192. I Agility Open, A3Ch Bystrouška Werneta: 12/69, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  193. I Agility Open, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  194. II Agility Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  195. II Agility Open, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  196. II Jumping Open, YF Gulden Land: 6/135, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  197. II Jumping Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  198. I Jumping Open, YF Gulden Land: 27/139, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  199. I Jumping Open, A3Ch Bystrouška Werneta: 32/69, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  200. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  201. LA2-1 LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  202. LA2-2 LA2, YF Gulden Land: 5/10, 31.19 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  203. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  204. II. Packa LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  205. I. Packa LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  206. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  207. III. zkouška LA2, YF Gulden Land: 2/21, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  208. II. Zkouška LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  209. I. Zkouška LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  210. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  211. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  212. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  213. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  214. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  215. 1. zkouška LA2, YF Gulden Land: 2/13, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  216. 2. zkouška LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  217. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 22. 10. 2017

  218. Zkouška 1 - LA2, YF Gulden Land: 1/9, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  219. Zkouška 2 - LA2, YF Gulden Land: 1/9, 31.41 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  220. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  221. Agility družstev, YF Gulden Land: 43/88, 38.07 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  222. Agility družstev, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  223. Agility jednotlivců, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  224. Agility jednotlivců, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  225. Jumping družstev, A3Ch Bystrouška Werneta: 20/50, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  226. Jumping družstev, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  227. Jumping jednotlivců, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  228. Jumping jednotlivců, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  229. Nové Hrady - Letní závod v Penzionu Na celnici, 29. 07. 2017

  230. Nové Hrady, Zkoušky, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  231. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  232. LA2/1 LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  233. LA2/2 LA2, YF Gulden Land: 6/24, 31.95 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  234. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  235. 1.zkouška, YF Gulden Land: 2/19, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  236. 2.zkouška, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  237. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  238. Jumping, YF Gulden Land: 3/31, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  239. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  240. Agility - Ne, A3Ch Bystrouška Werneta: 19/50, 45.18 s, 15.18 tr. b., 3.52 m/s

  241. Agility - Ne, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  242. Agility - So, A3Ch Bystrouška Werneta: 9/53, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  243. Agility - So, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  244. Jumping - Ne, YF Gulden Land: 5/89, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  245. Jumping - Ne, A3Ch Bystrouška Werneta: 27/52, 39.63 s, 6.63 tr. b., 4.01 m/s

  246. Jumping - So, YF Gulden Land: 10/97, 30.51 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  247. Jumping - So, A3Ch Bystrouška Werneta: 37/53, 42.27 s, 41.27 tr. b., 3.05 m/s

  248. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  249. Agility Individuals Large, YF Gulden Land: 14/95, 43.6 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  250. Agility Pairs Large, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  251. Agility Teams Large, YF Gulden Land: 44/93, 40.1 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  252. Jumping Individuals Large, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  253. Jumping Nations Large, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  254. Jumping Pairs Large, YF Gulden Land: 51/94, 42.71 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  255. Jumping Teams Large, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  256. České Budějovice - K Budějicům cesta, 27. 05. 2017

  257. Agility_, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  258. Jumping_, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  259. Zkouška - LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  260. Mrtník, Plzeň-sever - Pohodové jarní dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 05. 2017

  261. II.zkouška LA2 LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  262. I.zkouška LA2 LA2, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  263. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  264. LA I, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  265. LA II, YF Gulden Land: 1/11, 28.46 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  266. LA III, YF Gulden Land: 1/11, 32.13 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  267. MA I, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  268. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  269. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, YF Gulden Land: 6/47, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  270. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  271. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/21, 27.33 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  272. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, YF Gulden Land: 2/47, 25.59 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  273. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/11, 48.67 s, 8.67 tr. b., 3.7 m/s

  274. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, YF Gulden Land: 7/19, 41.91 s, 13.91 tr. b., 3.48 m/s

  275. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  276. LA1 - 1. zkouška LA1, YF Gulden Land: 2/17, 27.46 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  277. LA1 - 2. zkouška LA1, YF Gulden Land: 4/17, 24.72 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  278. LA1 - 3. zkouška LA1, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  279. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  280. QA5 Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 17/72, 46.58 s, 1.58 tr. b., 3.89 m/s

  281. QA6 Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 17/78, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  282. QJ5 Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  283. QJ6 Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 30/79, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  284. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 12. 06. 2016

  285. I agility, YF Gulden Land: 1/12, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  286. I agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/13, 41.19 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  287. II agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  288. II agility, YF Gulden Land: Diskvalifikován

  289. III agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/12, 48.18 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  290. III agility, YF Gulden Land: 6/12, 40.61 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  291. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  292. 1. zkouška LA1, YF Gulden Land: 8/17, 31.85 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  293. 2. zkouška LA1, YF Gulden Land: 1/17, 26.29 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  294. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  295. QA1 Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 38/88, 59.89 s, 24.89 tr. b., 3.34 m/s

  296. QA2 Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 33/82, 45.68 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  297. QJ1 Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 47/88, 54.0 s, 24.0 tr. b., 3.17 m/s

  298. QJ2 Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 34/81, 49.74 s, 17.74 tr. b., 3.24 m/s

  299. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  300. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Bystrouška Werneta: 8/23, 22.2 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  301. Jumping 1 Medium, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/24, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  302. Jumping 2 Medium, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/24, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  303. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  304. Heroutice, 1. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 44.1 s, 14.1 tr. b., 3.47 m/s

  305. Heroutice, 2. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/6, 39.37 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  306. Heroutice, 3. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 36.05 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  307. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 26. 09. 2015

  308. MA3 - II. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  309. MA3 - I. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 44.19 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  310. České Budějovice - III. NAGIT CUP, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  311. Jumping MA, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  312. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  313. Zkouška MA3 II., A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  314. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  315. Agility II Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  316. Agility I Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  317. Jumping II Open, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  318. Jumping I Open, A3Ch Bystrouška Werneta: 32/71, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  319. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 5. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 5. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  320. Ne-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/8, 40.15 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  321. Ne-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/8, 30.63 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  322. Ne-Zkousky MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  323. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  324. Agility 1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  325. Agility 2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  326. Jumping 1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  327. Jumping 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 14/62, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  328. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  329. Ne_agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  330. Ne_jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/16, 29.15 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  331. Ne_ MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/8, 43.18 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  332. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  333. Heroutice, 1. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/4, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  334. Heroutice, 2. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  335. Heroutice, 3. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  336. Řitka - Zkoušky - leden 2, 30. 01. 2015

  337. 1.zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 41.69 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  338. 2. zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 45.34 s, 3.34 tr. b., 3.29 m/s

  339. Řitka - Zkoušky - leden 2015, 02. 01. 2015

  340. zkouška 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  341. zkouška 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/4, 49.75 s, 13.75 tr. b., 3.3 m/s

  342. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  343. MEDIUM - Czech Imp Jump, A3Ch Bystrouška Werneta: 8/21, 26.07 s, 8.07 tr. b., 3.41 m/s

  344. MEDIUM - JUMPING 1, A3Ch Bystrouška Werneta: 6/21, 31.59 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  345. MEDIUM - JUMPING 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/21, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  346. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  347. Heroutice, 1. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 40.42 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  348. Heroutice, 2. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  349. Heroutice, 3. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 41.5 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  350. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  351. MA3 I, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  352. MA3 II , A3Ch Bystrouška Werneta: 7/17, 51.8 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  353. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  354. Agility Individual, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  355. Agility Squads, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  356. Jumping Individual, A3Ch Bystrouška Werneta: 21/38, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  357. Jumping Squads, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  358. Zátaví u Písku - II. NAGIT CUP, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  359. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  360. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/10, 43.99 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  361. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  362. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  363. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  364. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  365. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 23. 08. 2014

  366. zkouška 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  367. zkouška 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  368. zkouška 3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/2, 41.94 s, 7.94 tr. b., 4.08 m/s

  369. Domažlice - Chodské dvojzkoušky, 27. 07. 2014

  370. MA3_1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  371. MA3_2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  372. Strakonice - Strakonický dudák, 28. 06. 2014 - 29. 06. 2014

  373. zkouška 1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  374. zkouška 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 42.22 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  375. zkouška 3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  376. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  377. I. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 16/47, 48.28 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  378. II. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/42, 43.12 s, 7.12 tr. b., 4.22 m/s

  379. III. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 6/47, 45.16 s, 0.16 tr. b., 3.99 m/s

  380. II. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  381. I. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  382. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické trojzkoušky, 31. 05. 2014

  383. Zkouška MA3/1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/7, 48.68 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  384. Zkouška MA3/2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  385. Zkouška MA3/3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 44.3 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  386. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 4. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 4. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  387. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  388. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 35.75 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  389. Zkousky 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/2, 47.0 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  390. Zkousky MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/2, 46.82 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  391. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 03. 05. 2014

  392. zkouška 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/5, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  393. zkouška 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 46.3 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  394. zkouška 3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/5, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  395. České Budějovice - O budějovickou tlapku - Jumpingový speciál, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  396. Jumping 1 So M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/7, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  397. Jumping 2 So M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  398. Jumping So MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/2, 41.21 s, 10.21 tr. b., 3.37 m/s

  399. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 5, 02. 03. 2014

  400. FINÁLE MEDIUM, A3Ch Bystrouška Werneta: 7/8, 18.15 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  401. JUMPING 1, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/15, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  402. JUMPING 2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  403. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  404. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  405. FINÁLE MEDIUM, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  406. JUMPING 1, A3Ch Bystrouška Werneta: 6/15, 31.99 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  407. JUMPING 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 9/15, 32.63 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  408. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  409. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  410. Heroutice, 1. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  411. Heroutice, 2. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  412. Heroutice, 3. běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  413. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  414. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  415. Agility družstev, A3Ch Bystrouška Werneta: 11/58, 47.57 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  416. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 19/62, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  417. Jumping družstev, A3Ch Bystrouška Werneta: 17/58, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  418. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 28. 09. 2013

  419. zkouška 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/3, 38.63 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  420. zkouška 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  421. zkouška 3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  422. Soběslav - PRÁZDNINOVÝ SOBĚSKOK, 10. 08. 2013 - 11. 08. 2013

  423. agility sobota M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  424. jump neděle M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/9, 34.0 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  425. jump sobota M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  426. zkouška neděle 1 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  427. zkouška neděle 2 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  428. zkoušky sobota MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  429. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické Dvojzkoušky, 27. 07. 2013

  430. A3_1_M, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/6, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  431. A3_2_M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/6, 46.98 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  432. Kácov - Kácovský "Tuplák 1", 29. 06. 2013

  433. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/4, 41.44 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  434. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/4, 56.95 s, 8.95 tr. b., 3.48 m/s

  435. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  436. Strakonice - Strakonický dudák, 08. 06. 2013

  437. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/12, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  438. Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 4/12, 37.9 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  439. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/12, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  440. Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 5/12, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  441. Zkoušky MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  442. Zkoušky MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  443. Mrtník, Plzeň - sever - DVOJZKOUŠKY A JUMPING, 26. 05. 2013

  444. 8) I. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/8, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  445. 8) I. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  446. II. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/7, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  447. II. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  448. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/17, 35.84 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  449. Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  450. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů 2013, 04. 05. 2013

  451. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/12, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  452. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/12, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  453. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  454. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  455. 2. zkouška MA3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  456. zkouška MA3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  457. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 3. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 3. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  458. Nedele agility M, Detva od Rytíře Malovce: 1/10, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  459. Nedele agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  460. Nedele jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 1/10, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  461. Nedele jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/10, 30.2 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  462. Ne zkoušky MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  463. Ne zkoušky MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  464. Sobota agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  465. Sobota agility M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  466. Sobota jumpig M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  467. Sobota jumpig M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  468. České Budějovice - O budějovickou tlapku - Jumpingový speciál, 30. 03. 2013 - 31. 03. 2013

  469. Jumping 1 M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/14, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  470. Jumping 1 M, Detva od Rytíře Malovce: 4/9, 28.59 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  471. Jumping 1 M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  472. Jumping 2 M, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/13, 39.22 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  473. Jumping M3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  474. Domažlice - Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  475. Ne_Agility_ M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/19, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  476. Ne_Agility_ M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  477. Ne_Jump_ M, Detva od Rytíře Malovce: 3/20, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  478. Ne_Jump_ M, A3Ch Bystrouška Werneta: 12/20, 31.13 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  479. Ne_ MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/7, 35.78 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  480. Ne_ MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  481. Ratenice - "Morrisovy Dvojzkoušky", 24. 02. 2013

  482. II. zkouška A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  483. I. zkouška A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/7, 44.53 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  484. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  485. Agility individuals, A3Ch Bystrouška Werneta: 11/56, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  486. Agility individuals, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  487. Jumping individuals, Detva od Rytíře Malovce: 16/57, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  488. Jumping individuals, A3Ch Bystrouška Werneta: 29/57, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  489. České Budějovice - Českobudějovické závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  490. NE-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/10, 34.24 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  491. NE-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  492. NE-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 7/10, 31.68 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  493. NE-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 8/10, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  494. NE-Zkouska A3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  495. NE-Zkouska A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  496. Třebíč - Podzimky - dvojzkoušky, 28. 09. 2012

  497. MA3-zkoušky I, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 51.28 s, 7.28 tr. b., 3.63 m/s

  498. MA3-zkoušky I, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  499. MA3-zkoušky II, Detva od Rytíře Malovce: 2/5, 48.94 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  500. MA3-zkoušky II, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  501. Nové hrady - Novohradský pohár, 18. 08. 2012 - 19. 08. 2012

  502. NE-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/9, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  503. NE-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 2/9, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  504. NE-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/9, 27.88 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  505. NE-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  506. NE-Zkouska A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  507. NE-Zkouska A3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: 2/3, 66.19 s, 36.19 tr. b., 2.6 m/s

  508. SO1-ZkouskyA3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  509. SO1-ZkouskyA3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  510. SO2-ZkouskyA3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/3, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  511. SO2-ZkouskyA3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  512. SO-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 1/7, 40.91 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  513. SO-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  514. SO-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/8, 32.68 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  515. SO-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 2/8, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  516. Cvikov - 8. Cvikovské zkoušky, 09. 08. 2012

  517. Zkouška agility MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  518. Zkouška agility MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  519. Cvikov - 7. Cvikovské zkoušky, 06. 08. 2012

  520. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  521. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  522. Kaznějov - kaznějovské dvojzkoušky, 23. 06. 2012

  523. II. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  524. II. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  525. I. Zkouška MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 47.12 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  526. I. Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  527. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  528. Ne-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/16, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  529. Ne-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 4/16, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  530. Ne-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/14, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  531. Ne-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 11/14, 42.55 s, 22.55 tr. b., 3.41 m/s

  532. Ne- MA3, Detva od Rytíře Malovce: 3/9, 45.58 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  533. Ne- MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  534. So-Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/15, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  535. So-Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 10/15, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  536. So-Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/15, 33.41 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  537. So-Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 6/15, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  538. So- MA3, Detva od Rytíře Malovce: 1/9, 45.36 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  539. So- MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  540. Třešť - Závody agility, 02. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  541. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  542. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  543. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  544. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  545. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/5, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  546. MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  547. Praha - Horní Počernice - 5. Májová cena, 08. 05. 2012

  548. Májová cena, Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  549. Májová cena, Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/10, 36.34 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  550. Májová cena, zkoušky, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  551. Praha - Velká Chuchle - 5. Jarní cena, 06. 05. 2012

  552. Jarní cena, Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  553. Jarní cena, Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  554. Jarní cena, zkoušky, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/1, 42.44 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  555. Třebíč - Nejistá sezona, 01. 05. 2012

  556. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: 5/20, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  557. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  558. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/20, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  559. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: 6/20, 39.75 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  560. MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  561. MA3, Detva od Rytíře Malovce: 3/4, 43.66 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  562. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 2. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a Šampionát plemene Welsh-corgi, 22. 04. 2012

  563. Agility M, Detva od Rytíře Malovce: 4/11, 42.31 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  564. Agility M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  565. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/11, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  566. Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 7/11, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  567. Zkoušky A3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  568. Zkoušky A3 MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  569. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 15. 04. 2012

  570. MA3-2-Ne MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  571. MA3-Ne MA3, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  572. České Budějovice - O budějovickou tlapku - TRÁVA, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  573. Jumping 1 M, Detva od Rytíře Malovce: 3/17, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  574. Jumping 1 M, A3Ch Bystrouška Werneta: 7/13, 38.66 s, 12.66 tr. b., 3.36 m/s

  575. Jumping 1 M, A3Ch Bystrouška Werneta: 8/17, 39.43 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  576. Jumping 1 M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  577. Jumping 2 M, Detva od Rytíře Malovce: 3/13, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  578. Jumping 2 M, Detva od Rytíře Malovce: 6/15, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  579. Jumping 2 M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  580. Jumping 2 M, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  581. MA2 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  582. MA2 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/5, 40.56 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  583. MA3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  584. MA3 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  585. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  586. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  587. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  588. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  589. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  590. Praha - Kyje - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2011

  591. Zkouška A2 II MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  592. Zkouška A2 I MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  593. České Budějovice - Říjnové čtyřzkoušky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  594. NE-MA2-1 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  595. NE-MA2-2 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/6, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  596. NE-MA3-1 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  597. NE-MA3-2 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  598. SO-MA2-1 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/5, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  599. SO-MA2-2 MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  600. SO-MA3-1 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  601. SO-MA3-2 MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  602. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  603. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/9, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  604. Agility, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  605. Agility, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  606. Agility, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  607. Jumping, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/18, 44.38 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  608. Jumping, Detva od Rytíře Malovce: 5/18, 47.1 s, 16.1 tr. b., 3.74 m/s

  609. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  610. Agility jednotlivci M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  611. Jumping jednotlivci M, Detva od Rytíře Malovce: 14/40, 38.21 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  612. Soběslav - cvičák ZKO - Táborský hopík 2011 - 3.ročník, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  613. MA2 NE 1.běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  614. MA2 NE 2.běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  615. MA2 SO 1.běh, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  616. MA2 SO 2.běh, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/4, 50.73 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  617. MA3 NE 1.běh, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  618. MA3 NE 2.běh, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  619. MA3 SO 1.běh, Detva od Rytíře Malovce: 1/3, 44.4 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  620. MA3 SO 2.běh, Detva od Rytíře Malovce: 2/3, 56.7 s, 24.7 tr. b., 2.95 m/s

  621. Březník - Dvojzkoušky + jumping, 16. 07. 2011

  622. II.Zkouška MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  623. II.Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: 2/2, 45.0 s, 6.0 tr. b., 3.67 m/s

  624. I.Zkouška MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  625. I.Zkouška MA3, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  626. Jumping M, Detva od Rytíře Malovce: 4/14, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  627. Jumping M, A3Ch Bystrouška Werneta: 7/14, 38.04 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  628. České Budějovice - Březnové čtyřzkoušky, 26. 03. 2011 - 27. 03. 2011

  629. Ne-MA2-1 MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/7, 42.57 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  630. Ne-MA2-2 MA2, Detva od Rytíře Malovce: 1/7, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  631. So-MA2-1 MA2, Detva od Rytíře Malovce: 7/9, 44.15 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  632. So-MA2-2 MA2, Detva od Rytíře Malovce: 4/9, 47.28 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  633. České Budějovice - Halové dvojzkoušky, 12. 02. 2011

  634. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  635. MA2-2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  636. České Budějovice - Říjnové čtyřzkoušky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  637. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/10, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  638. MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/10, 37.34 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  639. MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/10, 34.95 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  640. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  641. MA2 - 2, Detva od Rytíře Malovce: 1/10, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  642. MA2 - 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/10, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  643. MA2 - 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 3/10, 48.81 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  644. MA2 - 2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  645. Třešť - Zkoušky Třešť, 18. 09. 2010

  646. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: 5/12, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  647. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  648. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: 4/12, 29.72 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  649. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  650. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  651. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  652. MA2 II, Detva od Rytíře Malovce: 3/4, 39.0 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  653. MA2 II, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  654. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  655. Agility Jednotlivci M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  656. Jumping Jednotlivci M, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  657. Veselí nad Lužnicí - Letní dvojzkoušky, 18. 07. 2010

  658. 1.zkouška MA2, Detva od Rytíře Malovce: 1/4, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  659. 1.zkouška MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  660. 2.zkouška MA2, Detva od Rytíře Malovce: 1/4, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  661. 2.zkouška MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  662. Areál KK Zetor Brno - Jarní Brno, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  663. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: 4/15, 42.9 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  664. AGILITY, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  665. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  666. AGILITY, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  667. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: 1/12, 29.0 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  668. JUMPING, Detva od Rytíře Malovce: 6/15, 36.58 s, 7.58 tr. b., 3.55 m/s

  669. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  670. JUMPING, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  671. MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/6, 45.91 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  672. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  673. MA2-I, Detva od Rytíře Malovce: 3/7, 39.37 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  674. MA2-I, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  675. MA2-II, Detva od Rytíře Malovce: 3/7, 36.72 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  676. MA2-II, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  677. České Budějovice - O budějovickou tlapku, 24. 04. 2010 - 25. 04. 2010

  678. Jumping Medium-1, A3Ch Bystrouška Werneta: 10/19, 41.98 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  679. Jumping Medium-1, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  680. Jumping Medium-1, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  681. Jumping Medium-1, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  682. Jumping Medium-2, Detva od Rytíře Malovce: 1/19, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  683. Jumping Medium-2, A3Ch Bystrouška Werneta: 6/19, 29.01 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  684. Jumping Medium-2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  685. Jumping Medium-2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  686. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 51.16 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  687. MA2, A3Ch Bystrouška Werneta: Diskvalifikován

  688. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  689. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  690. Alea Č. Budějovice - Březnové zkoušky, 13. 03. 2010 - 14. 03. 2010

  691. MA1, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/2, 30.63 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  692. MA1, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/5, 27.98 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  693. MA1 - 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 1/5, 30.81 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  694. MA1 - 2, A3Ch Bystrouška Werneta: 2/2, 34.18 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  695. MA2, Detva od Rytíře Malovce: 3/5, 48.97 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  696. MA2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován

  697. MA2 - 2, Detva od Rytíře Malovce: 2/5, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  698. MA2 - 2, Detva od Rytíře Malovce: Diskvalifikován