Cz En

Olga Mařáčková

  1. Číslo: 003718
  2. OSA: Agility pod Zvičinou
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 045912 (S), Jack

  2. 087214 (M), Celeste z Lomu ve Skále

  3. 019317 (M), Pocca Hontas Koryfej

  4. 041519 (S), Jingle Bell z Lomu ve Skále

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  2. Jumping I, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/9, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  3. Jumping I, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  4. Jumping II, Celeste z Lomu ve Skále: 8/14, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  5. Jumping II, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  6. Jumping light, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/9, 25.6 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  7. Jumping light, Celeste z Lomu ve Skále: 6/14, 26.62 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  8. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  9. Agility open, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  10. Jumping light, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  11. Jumping open, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/9, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  12. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  13. 1.kvalifikace, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  14. 2.kvalifikace, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 3/11, 30.57 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  15. 3.kvalifikace, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  16. Finále, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 3/7, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  17. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  18. Agility Individual, Celeste z Lomu ve Skále: 10/67, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  19. Agility Individual, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  20. Agility Squads as Individual, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 34/69, 49.53 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  21. Agility Squads as Individual, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  22. Jumping Individual, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 45/68, 37.0 s, 9.0 tr. b., 4.11 m/s

  23. Jumping Individual, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  24. Jumping Squads as Individual, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 13/68, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  25. Jumping Squads as Individual, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  26. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  27. Agility 1, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/19, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  28. Agility 1, Celeste z Lomu ve Skále: 3/14, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  29. Finále, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  30. Finále, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  31. Jumping 1, Celeste z Lomu ve Skále: 3/14, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  32. Jumping 1, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  33. Jumping 2, Celeste z Lomu ve Skále: 4/12, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  34. Jumping 2, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  35. Zkouška 1, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  36. Zkouška 1, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  37. Zkouška 2, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/7, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  38. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  39. Agility M, Celeste z Lomu ve Skále: 5/38, 42.21 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  40. Agility S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  41. Jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: 7/40, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  42. Jumping S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 9/21, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  43. Tuneliáda S , Jingle Bell z Lomu ve Skále: 4/21, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  44. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  45. Agility open, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  46. Jumping light, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/11, 24.19 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  47. Jumping open, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  48. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  49. dr.A2, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  50. pr.A2, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  51. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  52. 1.zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  53. 2.zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/8, 38.88 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  54. Jumping, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  55. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  56. 1. Jumping A2/A3, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 6/9, 28.14 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  57. 1. Jumping A2/A3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  58. 2. Jumping A2/A3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  59. 2. Jumping A2/A3, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  60. 3. jumping A2/A3, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/9, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  61. 3. jumping A2/A3, Celeste z Lomu ve Skále: 2/12, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  62. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  63. I. agility M, Celeste z Lomu ve Skále: 4/67, 39.51 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  64. I. agility S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 16/65, 46.05 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  65. II. agility M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/67, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  66. II. agility S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  67. II. jumping S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 9/63, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  68. I. jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: 9/67, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  69. I. jumping S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 43/64, 49.92 s, 13.92 tr. b., 3.79 m/s

  70. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  71. III. jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  72. III. jumping S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 2/7, 32.19 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  73. II. jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: 3/14, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  74. II. jumping S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  75. I. jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: 6/14, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  76. I. jumping S, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 4/7, 38.35 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  77. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  78. II. zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/4, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  79. I. zkouška, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  80. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  81. 8.studenecká, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/2, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  82. 9.studenecká, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/2, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  83. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  84. 4.studenecká, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/4, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  85. 5.studenecká, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 1/4, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  86. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  87. Jumping I, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 5/16, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  88. Jumping II, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  89. Jumping III, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  90. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  91. Jumping, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  92. Jumping light, Jingle Bell z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  93. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  94. 1.kvalifikace, Celeste z Lomu ve Skále: 2/11, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  95. 1.kvalifikace, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 8/22, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  96. 2.kvalifikace, Celeste z Lomu ve Skále: 6/11, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  97. 2.kvalifikace, Jingle Bell z Lomu ve Skále: 11/19, 39.05 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  98. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  99. Agility 1, Celeste z Lomu ve Skále: 1/18, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  100. Agility 1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  101. Finále, Celeste z Lomu ve Skále: 2/14, 39.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  102. Finále, Pocca Hontas Koryfej: 8/14, 45.13 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  103. Jumping 1, Celeste z Lomu ve Skále: 2/20, 33.16 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  104. Jumping 1, Pocca Hontas Koryfej: 8/20, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  105. Jumping 2, Celeste z Lomu ve Skále: 1/21, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  106. Jumping 2, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  107. Zkouška 1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  108. Zkouška 2, Pocca Hontas Koryfej: 1/6, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  109. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  110. Agility, Pocca Hontas Koryfej: 3/10, 41.64 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  111. Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 4/10, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  112. Jumping, Pocca Hontas Koryfej: 3/10, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  113. Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  114. Zkouška, Celeste z Lomu ve Skále: 2/4, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  115. Zkouška, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  116. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  117. Agility Squads as Individual, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  118. Jumping Open, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  119. Jumping Squads as Individual, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  120. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  121. Ne. - Agility II. M, Celeste z Lomu ve Skále: 4/52, 39.19 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  122. Ne. - Agility II. M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  123. Ne. - Jumping II. M, Celeste z Lomu ve Skále: 4/52, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  124. Ne. - Jumping II. M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  125. So. - Agility I. M, Celeste z Lomu ve Skále: 4/53, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  126. So. - Agility I. M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  127. So. - Jumping I. M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  128. So. - Jumping I. M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  129. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  130. II.zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  131. I. zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: 1/5, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  132. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  133. QA4 Agility, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  134. QA4 Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  135. QA5 Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 6/56, 38.99 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  136. QA5 Agility, Pocca Hontas Koryfej: 12/56, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  137. QA6 Agility, Pocca Hontas Koryfej: 21/51, 51.97 s, 8.97 tr. b., 0.0 m/s

  138. QA6 Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  139. QJ4 Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 4/55, 41.01 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  140. QJ4 Jumping, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  141. QJ5 Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  142. QJ5 Jumping, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  143. QJ6 Jumping, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  144. QJ6 Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  145. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  146. So-, Pocca Hontas Koryfej: 1/10, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  147. So-, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  148. So-Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 1/22, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  149. So-Agility, Pocca Hontas Koryfej: 2/22, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  150. So-Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 4/23, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  151. So-Jumping, Pocca Hontas Koryfej: 10/23, 51.36 s, 16.36 tr. b., 3.43 m/s

  152. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  153. QA1 agility, Celeste z Lomu ve Skále: 6/61, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  154. QA2 agility, Celeste z Lomu ve Skále: 8/60, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  155. QA3 agility, Celeste z Lomu ve Skále: 6/60, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  156. QJ1 jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 23/61, 46.78 s, 5.78 tr. b., 4.17 m/s

  157. QJ2 jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  158. QJ3 jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 37/60, 43.38 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  159. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  160. Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 1/42, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  161. Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 16/42, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  162. Tuneliáda, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  163. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  164. 1. Zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: 1/4, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  165. 1. Zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  166. 2. Zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: 1/4, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  167. 2. Zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  168. Jumping open M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/13, 29.92 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  169. Jumping open M, Pocca Hontas Koryfej: 6/13, 31.99 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  170. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  171. 1. zkouška A2 MA2, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  172. 1. zkouška A3 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 2/5, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  173. 2. zkouška A2 MA2, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  174. 2. zkouška A3 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  175. Hra - tuneliáda A2+A3 M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/7, 25.48 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  176. Hra - tuneliáda A2+A3 M, Pocca Hontas Koryfej: 4/7, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  177. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  178. Agility I, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  179. Agility I, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  180. Agility II, Pocca Hontas Koryfej: 20/84, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  181. Agility II, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  182. Jumping I, Celeste z Lomu ve Skále: 53/87, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  183. Jumping I, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  184. Jumping II, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  185. Jumping II, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  186. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  187. Agility open M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  188. Jumping open M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  189. Zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  190. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  191. 1. Zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  192. 2. Zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: 1/3, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  193. 3. Zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  194. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  195. Jumping III M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/11, 20.49 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  196. Jumping III M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  197. Jumping II M, Pocca Hontas Koryfej: 3/11, 34.93 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  198. Jumping II M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  199. Jumping I M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/11, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  200. Jumping I M, Pocca Hontas Koryfej: 4/11, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  201. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  202. Agility 1 M, Pocca Hontas Koryfej: 2/8, 31.01 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  203. Agility 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: 3/8, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  204. Finále M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  205. Finále M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  206. Jumping 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/8, 30.04 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  207. Jumping 1 M, Pocca Hontas Koryfej: 3/8, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  208. Jumping 2 M, Celeste z Lomu ve Skále: 3/12, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  209. Jumping 2 M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  210. Zkouška 1 MA2, Pocca Hontas Koryfej: 2/3, 39.06 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  211. Zkouška 1 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 2/3, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  212. Zkouška 2 MA2, Pocca Hontas Koryfej: 1/3, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  213. Zkouška 2 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 1/4, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  214. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  215. Agility M, Pocca Hontas Koryfej: 2/15, 40.67 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  216. Agility M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  217. Jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/15, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  218. Jumping M, Pocca Hontas Koryfej: 4/15, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  219. ZKOUŠKY MA2, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  220. ZKOUŠKY MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 2/7, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  221. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  222. Agility II. M, Pocca Hontas Koryfej: 16/48, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  223. Agility I. M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  224. Jumping II. M, Pocca Hontas Koryfej: 24/49, 48.02 s, 20.02 tr. b., 3.33 m/s

  225. Jumping I. M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  226. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  227. 1.zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  228. 2.zkouška MA2, Pocca Hontas Koryfej: 4/5, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  229. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  230. Ne-, Pocca Hontas Koryfej: 1/11, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  231. Ne-Agility, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  232. Ne-Jumping, Pocca Hontas Koryfej: 6/21, 39.52 s, 8.52 tr. b., 3.62 m/s

  233. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  234. 1. Zkouška A1 MA1, Pocca Hontas Koryfej: 2/3, 22.7 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  235. 2. Zkouška A1 MA1, Pocca Hontas Koryfej: 1/3, 24.37 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  236. Hra - tuneliáda pro A1 M, Pocca Hontas Koryfej: 1/4, 23.75 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  237. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  238. Jumpy A1 - I.běh MA1, Pocca Hontas Koryfej: 2/6, 24.37 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  239. Jumpy A1 - II. běh MA1, Pocca Hontas Koryfej: 1/6, 25.44 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  240. Zkouška A1 MA1, Pocca Hontas Koryfej: 1/6, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  241. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  242. Agility Open M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  243. Jumping Open M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  244. Zkoušky MA1, Pocca Hontas Koryfej: 3/8, 35.63 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  245. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  246. ZkA. II. MA1, Pocca Hontas Koryfej: 3/8, 35.66 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  247. ZkA. I. MA1, Pocca Hontas Koryfej: 1/9, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  248. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  249. III. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  250. II. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  251. I. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  252. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  253. JUMPING 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/15, 26.61 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  254. JUMPING 1 M, Pocca Hontas Koryfej: 5/15, 37.4 s, 9.4 tr. b., 3.26 m/s

  255. JUMPING 2 M, Pocca Hontas Koryfej: 4/15, 42.03 s, 7.03 tr. b., 3.59 m/s

  256. JUMPING 2 M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  257. JUMPING 3 M, Celeste z Lomu ve Skále: 3/15, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  258. JUMPING 3 M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  259. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  260. Agility I, Celeste z Lomu ve Skále: 1/37, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  261. Agility I, Pocca Hontas Koryfej: 22/37, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  262. Agility II FINAL, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  263. Jumping I, Celeste z Lomu ve Skále: 7/37, 31.38 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  264. Jumping I, Pocca Hontas Koryfej: 28/37, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  265. Jumping II, Celeste z Lomu ve Skále: 3/37, 29.03 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  266. Jumping II, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  267. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  268. II. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  269. I. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  270. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  271. 1. jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  272. 1. jumping, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  273. 2.jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 1/11, 29.38 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  274. 2.jumping, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  275. 3.jumping, Pocca Hontas Koryfej: 6/11, 22.15 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  276. 3.jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 10/11, 24.42 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  277. Východočeské finále, Celeste z Lomu ve Skále: 1/8, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  278. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  279. 1. Zka - MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  280. 1. Zka - MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 2/5, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  281. 2. Zka - MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  282. 2. Zka - MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  283. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  284. ACANA Finále M, Pocca Hontas Koryfej: 4/9, 55.11 s, 16.11 tr. b., 3.32 m/s

  285. ACANA Finále M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  286. Agility 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/15, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  287. Agility 1 M, Pocca Hontas Koryfej: 6/15, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  288. Jumping 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/17, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  289. Jumping 1 M, Pocca Hontas Koryfej: 6/17, 46.12 s, 10.12 tr. b., 3.47 m/s

  290. Jumping 2 M, Celeste z Lomu ve Skále: 1/15, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  291. Jumping 2 M, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  292. Zkouška 1 MA1, Pocca Hontas Koryfej: 1/4, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  293. Zkouška 1 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 1/10, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  294. Zkouška 2 MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  295. Zkouška 2 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 1/6, 35.37 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  296. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  297. Agility družstev, Celeste z Lomu ve Skále: 2/50, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  298. Agility jednotlivců, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  299. Jumping družstev, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  300. Jumping jednotlivců, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  301. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  302. II. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  303. I. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: 2/3, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  304. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  305. 1.zkouška, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  306. 2.zkouška, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  307. Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 1/6, 35.28 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  308. Jumping A1, Pocca Hontas Koryfej: 1/3, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  309. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  310. 1.zkouška, Pocca Hontas Koryfej: 1/4, 50.84 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  311. 2.zkouška, Pocca Hontas Koryfej: 3/4, 34.68 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  312. Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 3/10, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  313. Jumping A1, Pocca Hontas Koryfej: 2/3, 19.01 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  314. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  315. III. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  316. II. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: 2/7, 30.41 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  317. I. zkouška MA1, Pocca Hontas Koryfej: 2/7, 32.24 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  318. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  319. Agility - Ne, Celeste z Lomu ve Skále: 5/50, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  320. Agility - So, Celeste z Lomu ve Skále: 7/53, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  321. Jumping - Ne, Celeste z Lomu ve Skále: 6/52, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  322. Jumping - So, Celeste z Lomu ve Skále: 10/53, 31.85 s, 0.85 tr. b., 4.05 m/s

  323. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  324. Ne-, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  325. Ne-Agility, Pocca Hontas Koryfej: Diskvalifikován

  326. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  327. QA4 agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  328. QA5 agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  329. QA6 agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  330. QJ4 jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  331. QJ5 jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 10/49, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  332. QJ6 jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  333. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  334. QA1 agility, Celeste z Lomu ve Skále: 24/68, 46.15 s, 12.15 tr. b., 4.12 m/s

  335. QA2 agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  336. QA3 agility, Celeste z Lomu ve Skále: 5/70, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  337. QJ1 jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  338. QJ2 jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 17/69, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  339. QJ3 jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 10/67, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  340. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  341. Agility open M, Celeste z Lomu ve Skále: 1/28, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  342. Jumping open M, Celeste z Lomu ve Skále: 4/29, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  343. Zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  344. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  345. 1. zkouška A3 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  346. 2. zkouška A3 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  347. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  348. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  349. A2+A3 Jump II. M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  350. A2+A3 Jump I. M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  351. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  352. II.zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 1/3, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  353. I. zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  354. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  355. II. zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  356. I. zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  357. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  358. Agility Final SH, Celeste z Lomu ve Skále: 3/11, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  359. Agility I SH, Celeste z Lomu ve Skále: 1/33, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  360. Jumping II SH, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  361. Jumping I SH, Celeste z Lomu ve Skále: 3/33, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  362. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  363. 11.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  364. 12.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  365. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  366. AGILITY, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  367. JUMPING, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  368. MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 1/4, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  369. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  370. Finále, Celeste z Lomu ve Skále: 1/6, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  371. Jumping (1), Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  372. Jumping (2), Celeste z Lomu ve Skále: 1/11, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  373. Zkouška, Celeste z Lomu ve Skále: 1/4, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  374. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  375. Agility 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: 1/8, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  376. Finálový běh M, Celeste z Lomu ve Skále: 3/8, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  377. Jumping 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  378. Jumping 2 M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  379. Zkouška 1 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  380. Zkouška 2 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  381. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  382. Agility M, Celeste z Lomu ve Skále: 1/13, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  383. Jumping 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  384. Jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  385. Zkouška A3 MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 3/4, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  386. Zkouška Ne MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 1/5, 34.49 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  387. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  388. 1.zkouška, Celeste z Lomu ve Skále: 1/2, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  389. 2.zkouška, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  390. Jumping Open, Celeste z Lomu ve Skále: 2/3, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  391. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  392. Agility M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  393. Jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  394. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  395. QA5 Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 18/72, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  396. QA6 Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  397. QJ5 Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  398. QJ6 Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  399. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  400. Ne-, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  401. Ne-Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 1/21, 30.93 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  402. Ne-Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 2/21, 26.99 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  403. So-, Celeste z Lomu ve Skále: 1/3, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  404. So-Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 2/19, 30.76 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  405. So-Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: 1/19, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  406. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  407. QA3 Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 34/69, 42.04 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  408. QA4 Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  409. QJ3 Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  410. QJ4 Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  411. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  412. Agility open M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  413. Jumping open M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  414. Zkouška MA3, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  415. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  416. ZkA. II. MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 1/1, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  417. ZkA. I MA3, Celeste z Lomu ve Skále: 1/1, 37.47 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  418. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  419. QA1 Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  420. QA2 Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  421. QJ1 Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  422. QJ2 Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  423. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  424. Agility I, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  425. Agility II, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  426. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  427. DUFLEX tuneliáda A2+A3 M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  428. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  429. Jumping 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/9, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  430. Jumping 2 M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  431. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  432. III. Jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  433. II. Jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/16, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  434. I. Jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  435. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  436. I Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  437. II Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  438. III Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  439. IV Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  440. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  441. 10.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  442. 9.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  443. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  444. 7.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: 1/2, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  445. 8.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  446. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  447. 3.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: 1/2, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  448. 4.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  449. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  450. 1.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  451. 2.prorubská, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  452. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  453. Agility, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  454. Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  455. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  456. Jumping II. M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  457. Jumping I. M, Celeste z Lomu ve Skále: 5/13, 36.9 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  458. ZkA II. MA2, Celeste z Lomu ve Skále: 2/7, 34.72 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  459. ZkA I. MA2, Celeste z Lomu ve Skále: 2/7, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  460. ZkA MA2, Celeste z Lomu ve Skále: 1/5, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  461. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  462. MA2 I., Celeste z Lomu ve Skále: 1/6, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  463. MA2 II., Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  464. MA2 III., Celeste z Lomu ve Skále: 1/6, 30.69 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  465. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  466. Agility 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: 1/9, 31.75 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  467. Finálový běh M, Celeste z Lomu ve Skále: 3/7, 31.26 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  468. Jumping 1 M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  469. Jumping 2 M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/8, 27.91 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  470. Tuneliáda M, Celeste z Lomu ve Skále: 1/5, 25.19 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  471. Zkouška 1 MA2, Celeste z Lomu ve Skále: 1/5, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  472. Zkouška 2 MA2, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  473. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  474. NE - Holdye memorial M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/15, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  475. NE - jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  476. NE - Zkouška agility MA2, Celeste z Lomu ve Skále: 3/4, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  477. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  478. O Pohár PPP 2015, Celeste z Lomu ve Skále: 1/13, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  479. O Pohár PPP 2015, Celeste z Lomu ve Skále: 2/29, 31.56 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  480. O Pohár PPP 2015, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  481. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  482. II. zkouška MA2, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  483. I. zkouška MA2, Celeste z Lomu ve Skále: 3/9, 42.91 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  484. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  485. Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 1/13, 30.67 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  486. Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  487. Zkouška, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  488. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  489. (1) zkouška, Celeste z Lomu ve Skále: 1/7, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  490. (1) zkouška, Jack: 3/15, 41.12 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  491. (2) zkouška, Celeste z Lomu ve Skále: 1/7, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  492. (2) zkouška, Jack: Diskvalifikován

  493. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  494. Agility Ne, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  495. Agility So, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  496. Jumping Ne, Celeste z Lomu ve Skále: 12/63, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  497. Jumping So, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  498. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  499. Agility II Open, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  500. Agility I Open, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  501. Jumping II Open, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  502. Jumping I Open, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  503. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  504. Agility M, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  505. Agility S, Jack: Diskvalifikován

  506. Jumping M, Celeste z Lomu ve Skále: 2/26, 35.32 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  507. Jumping S, Jack: 11/24, 44.67 s, 6.67 tr. b., 3.6 m/s

  508. Tuneliáda M, Celeste z Lomu ve Skále: 4/24, 17.02 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  509. Zkouška MA1, Celeste z Lomu ve Skále: 1/8, 26.27 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  510. Zkouška SA2, Jack: 5/13, 44.18 s, 7.18 tr. b., 3.3 m/s

  511. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  512. Prvomájové závody agility 2015 - A, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  513. Prvomájové závody agility 2015 - J, Celeste z Lomu ve Skále: 3/26, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  514. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  515. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  516. 1. Zkouška A1 MA1, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  517. 1. Zkouška A2 SA2, Jack: 2/12, 48.03 s, 0.03 tr. b., 3.71 m/s

  518. 2. Zkouška A1 MA1, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  519. 2. Zkouška A2 SA2, Jack: 3/12, 43.69 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  520. Hra - tuneliáda A1 MA1, Celeste z Lomu ve Skále: 1/7, 30.62 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  521. Hra - tuneliáda A2 SA2, Jack: 5/11, 40.51 s, 5.51 tr. b., 4.2 m/s

  522. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  523. Agility, Celeste z Lomu ve Skále: 2/11, 36.09 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  524. Jumping, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  525. Velikonoční, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  526. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  527. Agility I, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  528. Agility II, Celeste z Lomu ve Skále: 1/8, 30.94 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  529. Agility III, Celeste z Lomu ve Skále: 1/7, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  530. Agility IV, Celeste z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  531. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  532. Agility 1 S, Jack: 5/16, 41.68 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  533. Jumping 1 S, Jack: 5/17, 40.8 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  534. Jumping 2 S, Jack: Diskvalifikován

  535. Zkouška 1 SA2, Jack: Diskvalifikován

  536. Zkouška 2 SA2, Jack: 6/7, 57.22 s, 22.22 tr. b., 2.88 m/s

  537. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  538. (1) Bertíkova zkouška, Jack: 6/9, 41.58 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  539. (2) Noisy zkouška, Jack: 4/9, 50.31 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  540. (3) Audiho zkouška, Jack: Diskvalifikován

  541. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  542. Agility Small, Jack: 26/38, 52.41 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  543. Jumping Small, Jack: Diskvalifikován

  544. ZkA, Jack: 7/12, 58.47 s, 9.47 tr. b., 3.04 m/s

  545. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  546. NE - Acana jumping S, Jack: Diskvalifikován

  547. NE - Holdye Memorial Agility S, Jack: Diskvalifikován

  548. NE - zkouška SA2 SA2, Jack: 3/8, 62.16 s, 27.16 tr. b., 2.54 m/s

  549. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  550. 1. zkouška, Jack: Diskvalifikován

  551. 2. zkouška , Jack: Diskvalifikován

  552. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  553. Agility S, Jack: Diskvalifikován

  554. Jumping S, Jack: Diskvalifikován

  555. Zkouška SA2, Jack: 1/9, 47.31 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  556. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  557. (So-1) Apačova zkouška, Jack: Diskvalifikován

  558. (So-2) Cirdova zkouška, Jack: 8/10, 45.14 s, 12.14 tr. b., 3.5 m/s

  559. (So-3) Ulinčina zkouška, Jack: 1/10, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  560. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  561. 1. Zkouška A2 SA2, Jack: 1/9, 43.63 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  562. 2. Zkouška A2 SA2, Jack: 1/9, 44.2 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  563. Hra - tuneliáda A2 SA2, Jack: 1/6, 37.1 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  564. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  565. Agility OPEN S, Jack: 7/29, 55.86 s, 0.0 tr. b., 3.13 m/s

  566. Jumping OPEN S, Jack: 18/32, 51.09 s, 12.09 tr. b., 3.37 m/s

  567. Zkouška SA2, Jack: 5/14, 61.98 s, 22.98 tr. b., 3.19 m/s

  568. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  569. SA2, Jack: 3/11, 56.75 s, 7.75 tr. b., 3.21 m/s

  570. SA2 I., Jack: 2/11, 51.14 s, 1.14 tr. b., 3.36 m/s

  571. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  572. 1. zkouška SA2, Jack: Diskvalifikován

  573. 2. zkouška SA2, Jack: 6/11, 42.51 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  574. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  575. (So-1) Alfova zkouška, Jack: Diskvalifikován

  576. (So-2) Dejdyho memoriál, Jack: Diskvalifikován

  577. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  578. Agility - sobota, Jack: 8/18, 56.87 s, 27.87 tr. b., 2.97 m/s

  579. Jumping - neděle, Jack: 10/17, 37.59 s, 5.59 tr. b., 3.59 m/s

  580. Jumping - sobota, Jack: 5/19, 36.11 s, 5.11 tr. b., 3.52 m/s

  581. Zkouška - neděle, Jack: Diskvalifikován

  582. Zkouška - sobota, Jack: 2/6, 44.1 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  583. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  584. Ne-1, Jack: 1/4, 45.67 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  585. Ne-2, Jack: Diskvalifikován

  586. Havlovice - OPSION EO revival/ dvojzkoušky, 28. 07. 2013

  587. 1., Jack: 3/4, 54.39 s, 5.39 tr. b., 3.16 m/s

  588. 2., Jack: 1/4, 49.42 s, 5.0 tr. b., 3.18 m/s

  589. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  590. So-, Jack: 2/5, 38.41 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  591. So-Agility, Jack: Diskvalifikován

  592. So-Jumping, Jack: Diskvalifikován

  593. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  594. Agility Hill´s, Jack: 7/20, 63.53 s, 2.53 tr. b., 3.12 m/s

  595. Jumping Hill´s, Jack: Diskvalifikován

  596. Zkouška SA1, Jack: 6/8, 43.93 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  597. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 20. 04. 2013

  598. 1. Zk. Jumping, Jack: Diskvalifikován

  599. 2. Zk. Jumping, Jack: 4/13, 32.85 s, 2.85 tr. b., 3.71 m/s

  600. Zkouška Agility, Jack: Diskvalifikován

  601. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  602. Zkouška 1 SA1, Jack: Diskvalifikován

  603. Zkouška 2 SA1, Jack: Diskvalifikován

  604. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  605. SA1 A, Jack: 2/10, 40.09 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  606. SA1 B, Jack: 2/10, 38.3 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  607. Lomnice nad Popelkou - 1. podzimní dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  608. Zkouška 1 SA1, Jack: 2/6, 37.4 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  609. Zkouška 2 SA1, Jack: Diskvalifikován

  610. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  611. Jumping - neděle, Jack: 7/19, 40.97 s, 0.97 tr. b., 3.59 m/s

  612. Zkouška - neděle, Jack: 3/4, 49.84 s, 10.0 tr. b., 2.95 m/s

  613. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  614. O pohár Purina ProPlan 2012, Jack: Diskvalifikován

  615. O pohár Purina ProPlan 2012, Jack: Diskvalifikován

  616. O pohár Purina ProPlan 2012, Jack: Diskvalifikován

  617. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  618. So-Agility S, Jack: 9/26, 49.94 s, 5.94 tr. b., 3.28 m/s

  619. So-Jumping S, Jack: 7/29, 44.75 s, 3.75 tr. b., 3.53 m/s

  620. So- SA1, Jack: 4/9, 43.3 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s