Cz En

Jana Kalafusová

  1. Číslo: 003806
  2. OSA: Agility klub Údolí
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 063112 (L), Dunka Deabei

  2. 003213 (M), Ayalla Moravia Clér

  3. 083213 (S), The Tramp ze Shetlandu

  4. 020815 (M), A3Ch Blade z Labského ostrova

  5. 002616 (ML), Aglaia Foxy Fox

Výsledky

  1. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  2. Jumping 1 - A2+A3, Aglaia Foxy Fox: 2/2, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  3. Jumping 1 - A2+A3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/10, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  4. Jumping 2 - A2+A3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/10, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  5. Jumping 2 - A2+A3, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  6. Jumping 3 - A2+A3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  7. Jumping 3 - A2+A3, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  8. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  9. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/23, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  10. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/23, 33.9 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  11. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  12. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  13. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/3, 44.93 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  14. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/3, 43.34 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  15. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  16. Zk. 1, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  17. Zk. 2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  18. Zk. 3, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  19. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  20. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  21. Jumping I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  22. Jumping II, Aglaia Foxy Fox: 1/8, 35.08 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  23. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/16, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  24. Jumping III, Aglaia Foxy Fox: 1/7, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  25. Jumping III, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  26. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  27. Agility Individual, A3Ch Blade z Labského ostrova: 37/67, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  28. Agility Squads as Individual, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  29. Jumping Individual, A3Ch Blade z Labského ostrova: 17/70, 31.11 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  30. Jumping Squads as Individual, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  31. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  32. JUMPING ORIGINAL II M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/16, 29.85 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  33. JUMPING ORIGINAL II ML, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  34. JUMPING ORIGINAL I M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/17, 35.43 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  35. JUMPING ORIGINAL I ML, Aglaia Foxy Fox: 5/13, 33.88 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  36. ZKOUŠKA MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  37. ZKOUŠKA ML A2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  38. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  39. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/15, 41.72 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  40. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/9, 38.4 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  41. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  42. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  43. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  44. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/8, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  45. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/18, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  46. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  47. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/13, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  48. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/13, 34.11 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  49. Jumping III, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/13, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  50. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  51. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/27, 42.23 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  52. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  53. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  54. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  55. Jumping I. A2 + A3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  56. Jumping II. A2 + A3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  57. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  58. ZkA I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  59. ZkA II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  60. ZkA III, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  61. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  62. Jumping Final, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  63. Jumping Open I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  64. Jumping Open I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  65. Jumping Open II, Aglaia Foxy Fox: 5/11, 29.87 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  66. Jumping Open II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  67. Jumping Open III, Aglaia Foxy Fox: 3/10, 27.83 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  68. Jumping Open III, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  69. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  70. 1. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  71. 2. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/16, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  72. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/16, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  73. Fin Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  74. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  75. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  76. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  77. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 31/64, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  78. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 8/58, 31.22 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  79. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  80. 1. 'Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/11, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  81. 2. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  82. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  83. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/24, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  84. Agility ML, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  85. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/24, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  86. Jumping ML, Aglaia Foxy Fox: 2/13, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  87. ZkouškaMA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  88. ZkouškaMLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  89. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  90. II zkouška A3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  91. I zkouška A3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  92. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  93. ZkA I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/15, 42.57 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  94. ZkA I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  95. ZkA II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  96. ZkA II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  97. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  98. ZkA I, Aglaia Foxy Fox: 3/6, 36.51 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  99. ZkA I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  100. ZkA II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/14, 42.99 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  101. ZkA II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  102. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  103. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  104. Agility MLA, Aglaia Foxy Fox: 1/6, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  105. Jumping MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  106. Jumping MLA, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  107. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  108. Zkouška MLA2, Aglaia Foxy Fox: 1/3, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  109. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  110. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/23, 34.86 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  111. Agility ML, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  112. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  113. Jumping ML, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  114. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  115. Zkouška MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  116. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  117. Agility MA neděle, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  118. Agility MA sobota, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/25, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  119. Jumping MA neděle, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/27, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  120. Jumping MA sobota, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  121. Zkouška MA3 neděle, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/17, 41.42 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  122. Zkouška MA3 sobota, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  123. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  124. ZkA I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/9, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  125. ZkA I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  126. ZkA II, Aglaia Foxy Fox: 2/4, 30.02 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  127. ZkA II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  128. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  129. Finále, Aglaia Foxy Fox: 1/4, 24.9 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  130. Finále, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/9, 25.92 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  131. JUMPING I., Aglaia Foxy Fox: 1/13, 28.67 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  132. JUMPING I., A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/25, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  133. JUMPING II., A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/25, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  134. JUMPING II., Aglaia Foxy Fox: 10/13, 34.39 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  135. JUMPING III., A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/25, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  136. JUMPING III., Aglaia Foxy Fox: 7/13, 26.89 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  137. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  138. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 11/36, 39.55 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  139. FINAL, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  140. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/36, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  141. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/36, 29.27 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  142. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  143. Jumping Open, Aglaia Foxy Fox: 2/14, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  144. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 9/22, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  145. ZkA I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  146. ZkA I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  147. ZkA II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  148. ZkA II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  149. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  150. Agility Open 2+3, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  151. ZkA I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  152. ZkA II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  153. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  154. Zkouška II. MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  155. Zkouška I. MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  156. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  157. AgilityM, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/22, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  158. JumpingM, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/22, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  159. ZkouškaMA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/7, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  160. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  161. Jumping I, Aglaia Foxy Fox: 3/3, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  162. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  163. Jumping II, Aglaia Foxy Fox: 2/3, 31.16 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  164. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  165. Jumping III, Aglaia Foxy Fox: 2/3, 27.03 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  166. Jumping III, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  167. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  168. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/22, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  169. Finále M Jump., A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/10, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  170. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  171. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  172. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  173. 1. Zkouška MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  174. 2. Zkouška MLA2, Aglaia Foxy Fox: 1/4, 38.17 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  175. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  176. Agility Medium, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/17, 43.48 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  177. Jumping Medium, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/19, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  178. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  179. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  180. Zkouška II. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/11, 39.82 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  181. Zkouška II. MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  182. Zkouška I. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  183. Zkouška I. MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  184. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  185. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 9/18, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  186. Jumping ML, Aglaia Foxy Fox: 4/10, 29.32 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  187. Zkouška II. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  188. Zkouška II. MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  189. Zkouška I. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  190. Zkouška I. MLA2, Aglaia Foxy Fox: 3/3, 35.3 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  191. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  192. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/19, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  193. Agility Zk, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  194. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  195. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  196. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/40, 40.41 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  197. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  198. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/40, 36.12 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  199. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  200. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  201. Agility LA, Aglaia Foxy Fox: 18/33, 35.94 s, 15.0 tr. b., 5.56 m/s

  202. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/21, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  203. Jumping L, Aglaia Foxy Fox: 16/33, 36.1 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  204. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/21, 33.26 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  205. LA 2, Aglaia Foxy Fox: 4/9, 37.11 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  206. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  207. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  208. Jumping special M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  209. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  210. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  211. Agility Open LA, Aglaia Foxy Fox: 10/33, 41.17 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  212. Agility Open MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 7/16, 46.4 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  213. Jumping Open LA, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  214. Jumping Open MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/18, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  215. LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  216. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/7, 40.82 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  217. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  218. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/10, 45.62 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  219. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  220. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  221. Agility, A3Ch Blade z Labského ostrova: 12/42, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  222. Jumping, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  223. Tuneliáda, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/41, 41.25 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  224. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  225. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/30, 35.23 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  226. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  227. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/29, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  228. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  229. Agility, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/18, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  230. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 7/9, 52.97 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  231. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/10, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  232. Agility Trial III, A3Ch Blade z Labského ostrova: 6/10, 46.27 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  233. Jumping, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  234. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  235. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/30, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  236. Jumping MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/30, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  237. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  238. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  239. Zkouška č.1 LA2, Aglaia Foxy Fox: 6/14, 38.94 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  240. Zkouška č.1 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  241. Zkouška č.2 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  242. Zkouška č.2 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/9, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  243. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  244. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  245. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  246. Jumping MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 12/34, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  247. Jumping MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 12/34, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  248. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  249. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  250. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  251. Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  252. Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/10, 46.68 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  253. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  254. Zkouška 1 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  255. Zkouška 1 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  256. Zkouška 2 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  257. Zkouška 2 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  258. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  259. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  260. Agility Trial I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  261. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  262. Agility Trial II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  263. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  264. 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  265. 1. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  266. 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  267. 2. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  268. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  269. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  270. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/5, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  271. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  272. Agility Trial I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  273. Agility Trial II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  274. Jumping Open, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  275. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  276. TRIAL II. LA2, Aglaia Foxy Fox: 5/12, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  277. TRIAL II. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  278. TRIAL I. LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  279. TRIAL I. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  280. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  281. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/35, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  282. GRAND FINAL, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  283. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  284. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/35, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  285. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  286. Jumping neděle L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  287. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  288. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/23, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  289. Jumping MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/23, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  290. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  291. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  292. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  293. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/19, 31.16 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  294. Jumping III, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  295. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  296. Agility Open, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  297. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  298. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/7, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  299. Agility Trial, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  300. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 7/21, 33.6 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  301. Jumping Open, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  302. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  303. Agility 1 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  304. Agility 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/17, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  305. Agility 2 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  306. Agility 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/17, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  307. Zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  308. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  309. Jumping LA L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  310. Jumping MA M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/29, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  311. Jumping special LA L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  312. Jumping special MA M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/29, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  313. Zkouška LA2 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  314. Zkouška MA3 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  315. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  316. Agility M M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  317. Jumping M M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/26, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  318. Zkouška MA3 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  319. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  320. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/24, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  321. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  322. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 6/26, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  323. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  324. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/24, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  325. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  326. Jumping Svihak lazensky A2 + A3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/16, 27.77 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  327. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  328. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/37, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  329. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  330. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 22/37, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  331. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 6/36, 32.46 s, 1.46 tr. b., 4.37 m/s

  332. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  333. Jumping II M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  334. Jumping I. M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/19, 32.88 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  335. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/8, 40.24 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  336. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  337. Agility L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  338. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/17, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  339. Jump L, Aglaia Foxy Fox: 10/36, 28.18 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  340. Jump M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/17, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  341. Zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  342. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 7/8, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  343. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  344. III. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  345. II. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  346. I. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  347. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  348. agility open M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 24/40, 42.85 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  349. Jumping open M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/40, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  350. Tuneliáda M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  351. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  352. 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  353. 1. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  354. 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: 4/18, 34.17 s, 20.0 tr. b., 4.92 m/s

  355. 2. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  356. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  357. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/20, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  358. Agility Open, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  359. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/12, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  360. Agility Trial, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  361. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  362. Jumping Open, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  363. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  364. 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  365. 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  366. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  367. I Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  368. II Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/5, 39.07 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  369. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  370. Agility M Ne, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  371. Agility M So, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  372. Jumping M Ne, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  373. Jumping M So, A3Ch Blade z Labského ostrova: 15/47, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  374. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  375. 1. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  376. 2. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  377. 3. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/12, 46.81 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  378. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  379. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/7, 42.5 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  380. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  381. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  382. 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: 4/10, 40.35 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  383. 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  384. 3. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  385. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  386. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 45.78 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  387. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  388. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  389. II. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  390. I. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  391. Jumping A2 + A3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  392. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  393. Jumping A2 + A3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/15, 30.31 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  394. Trial II. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  395. Trial I. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/7, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  396. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  397. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/37, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  398. Agility II FINAL, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/17, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  399. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 23/37, 34.05 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  400. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 6/37, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  401. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  402. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  403. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  404. Agility III, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/9, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  405. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  406. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  407. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  408. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  409. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  410. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/21, 30.04 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  411. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/21, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  412. Jumping III, A3Ch Blade z Labského ostrova: 13/21, 28.88 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  413. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  414. Agility open 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  415. Agility open 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  416. Zkoušky MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  417. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  418. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  419. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  420. Zk MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  421. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  422. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  423. Speciál Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/14, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  424. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  425. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  426. Agility Medium, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/10, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  427. Jumping Medium, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  428. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  429. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  430. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  431. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/24, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  432. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  433. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  434. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/22, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  435. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  436. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  437. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  438. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 44.99 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  439. Agility Trial III, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 44.34 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  440. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  441. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  442. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  443. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/5, 46.75 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  444. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  445. Agility 1, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  446. Agility 2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  447. Jumping 1, A3Ch Blade z Labského ostrova: 11/36, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  448. Jumping 2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  449. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  450. Agility Open M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  451. Jump Open M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  452. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  453. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  454. Jumping 1 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  455. Jumping 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/27, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  456. Jumping 2 L, Aglaia Foxy Fox: 15/35, 29.55 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  457. Jumping 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 13/24, 32.16 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  458. Zkoušky LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  459. Zkoušky MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 7/9, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  460. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  461. 1. Agility, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  462. 2. Agility, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  463. 3. Agility, Aglaia Foxy Fox: 4/20, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  464. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  465. Agility open M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  466. Jumping open M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/29, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  467. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  468. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  469. zkouška 1 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  470. zkouška 2 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  471. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  472. Agility 1, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  473. Agility 1, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  474. Agility 2, Aglaia Foxy Fox: 9/18, 33.6 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  475. Agility 2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  476. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  477. FALCO 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: 2/18, 30.33 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  478. FALCO 1. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  479. FALCO 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  480. FALCO 2. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  481. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  482. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/23, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  483. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/13, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  484. Agility Trial I, Aglaia Foxy Fox: 2/24, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  485. Agility Trial II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  486. Agility Trial III, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  487. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  488. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  489. Agility Med Ne, A3Ch Blade z Labského ostrova: 9/39, 37.89 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  490. Agility Med So, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  491. Jumping Med Ne, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  492. Jumping Med So, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  493. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  494. 1.běh LA2, Aglaia Foxy Fox: 1/24, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  495. 2.běh LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  496. 3.běh LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  497. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  498. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/7, 43.47 s, 7.47 tr. b., 3.43 m/s

  499. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/7, 42.52 s, 13.52 tr. b., 3.36 m/s

  500. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  501. 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  502. 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  503. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  504. Jumping I, Aglaia Foxy Fox: 9/26, 37.11 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  505. Jumping II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  506. Jumping III, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  507. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  508. Jump 1 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  509. Jump 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  510. Jump 2 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  511. Jump 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/12, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  512. Jump 3 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  513. Jump 3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 8/12, 35.54 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  514. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  515. Agility Final SH, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  516. Agility I SH, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  517. Jumping II SH, A3Ch Blade z Labského ostrova: 9/32, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  518. Jumping I SH, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/33, 34.4 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  519. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  520. 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: 6/22, 37.84 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  521. 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: 4/22, 47.18 s, 15.0 tr. b., 3.5 m/s

  522. 3. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  523. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  524. Agility Trial I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  525. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  526. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  527. Agility Trial II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  528. Jumping 2+3, Aglaia Foxy Fox: 19/34, 36.74 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  529. Jumping 2+3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  530. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  531. Jump 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/10, 39.03 s, 5.03 tr. b., 3.61 m/s

  532. Jump 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  533. Jump 3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/10, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  534. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  535. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/7, 50.88 s, 6.88 tr. b., 3.93 m/s

  536. Agility Trial I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  537. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/7, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  538. Agility Trial II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  539. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  540. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/20, 25.33 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  541. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  542. Jumping III, A3Ch Blade z Labského ostrova: 9/20, 25.35 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  543. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  544. Zkouška č.1 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  545. Zkouška č.1 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  546. Zkouška č.2 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  547. Zkouška č.2 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  548. Zkouška č.3 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  549. Zkouška č.3 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  550. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  551. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  552. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  553. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  554. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  555. 1. Zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  556. 1. Zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/5, 47.68 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  557. 2. Zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  558. 2. Zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/5, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  559. 3. Zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  560. 3. Zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  561. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  562. Agility 1 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  563. Agility 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  564. Agility 2 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  565. Agility 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/16, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  566. Zkoušky LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  567. Zkoušky MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 52.49 s, 7.49 tr. b., 3.51 m/s

  568. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 10. 09. 2016

  569. III.zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  570. II.zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/2, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  571. I.zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  572. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  573. Agility, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/8, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  574. Agility, Aglaia Foxy Fox: 5/12, 35.77 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  575. Agility II, Aglaia Foxy Fox: 3/12, 28.19 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  576. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  577. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/12, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  578. Jumping Open, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  579. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  580. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/6, 43.93 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  581. Agility I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  582. Agility II, Aglaia Foxy Fox: 1/16, 27.87 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  583. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  584. HCV Jumping, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  585. HCV Jumping, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  586. Jumping 1, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  587. Jumping 1, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  588. Jumping 2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/16, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  589. Jumping 2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  590. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Aglaia Foxy Fox: 31/41, 63.17 s, 28.17 tr. b., 2.91 m/s

  591. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  592. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  593. Jumping 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  594. Jumping 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/10, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  595. Jumping 3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  596. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  597. Agility L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  598. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/15, 40.96 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  599. Jumping L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  600. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  601. Zkouška LA1, Aglaia Foxy Fox: 1/12, 22.79 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  602. Zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/5, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  603. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  604. 1.zkouška LA1, Aglaia Foxy Fox: 7/19, 37.61 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  605. 1.zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/8, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  606. 2.zkouška LA1, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  607. 2.zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/8, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  608. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  609. Agility, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/3, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  610. Agility, Aglaia Foxy Fox: 5/10, 31.54 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  611. Nornikovo bludiste, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/17, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  612. Nornikovo bludiste, Aglaia Foxy Fox: 27/36, 38.51 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  613. Zabakova cesta, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/17, 23.41 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  614. Zabakova cesta, Aglaia Foxy Fox: 25/37, 28.76 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  615. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  616. Jumping II L, Aglaia Foxy Fox: 27/42, 37.3 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  617. Jumping I. L, Aglaia Foxy Fox: 28/40, 34.52 s, 25.0 tr. b., 4.29 m/s

  618. Zkouška LA1, Aglaia Foxy Fox: 7/20, 26.38 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  619. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  620. 1. Zkouška A1 LA1, Aglaia Foxy Fox: 4/11, 36.92 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  621. 1. Zkouška A2 MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  622. 2. Zkouška A1 LA1, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  623. 2. Zkouška A2 MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/5, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  624. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  625. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  626. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/3, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  627. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  628. Agility, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/6, 27.26 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  629. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  630. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  631. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  632. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  633. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/5, 26.83 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  634. Agility III, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  635. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 11/26, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  636. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  637. Jumping Open II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 8/25, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  638. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  639. Jump 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 10/18, 42.21 s, 16.21 tr. b., 3.65 m/s

  640. Jump 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  641. Jump U Lesa M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  642. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  643. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  644. Jumping MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  645. Zkouška MA1, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  646. Suchdol nad Odrou - Nativia agility speciál, 27. 09. 2015

  647. Zkouška SA2, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  648. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  649. 1. jumping S, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  650. 2. jumping S, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  651. Zkouška SA2, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  652. Přerov - Trojboj "Parkur zkázy", 30. 05. 2015

  653. 1. zkouška A2, The Tramp ze Shetlandu: 1/8, 55.81 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  654. 2. zkouška , The Tramp ze Shetlandu: 8/8, 58.17 s, 16.17 tr. b., 3.3 m/s

  655. Jumping, The Tramp ze Shetlandu: 6/8, 57.54 s, 14.54 tr. b., 3.2 m/s

  656. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  657. 1.zkouška SA2, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  658. 2.zkouška SA2, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  659. 3.zkouška SA2, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  660. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  661. Agility I, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  662. Agility II, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  663. Agility III, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  664. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  665. Jumping So S, The Tramp ze Shetlandu: 11/23, 59.26 s, 27.26 tr. b., 3.07 m/s

  666. Zkouška II So SA1, The Tramp ze Shetlandu: 3/6, 60.0 s, 18.0 tr. b., 2.67 m/s

  667. Zkouška I So SA1, The Tramp ze Shetlandu: 2/6, 49.22 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  668. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  669. Agility 1 S, The Tramp ze Shetlandu: 5/18, 53.0 s, 7.0 tr. b., 3.57 m/s

  670. Agility 2 S, The Tramp ze Shetlandu: 5/18, 60.19 s, 13.19 tr. b., 3.17 m/s

  671. Zkoušky SA1, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  672. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  673. Agility Neděle S, The Tramp ze Shetlandu: 12/19, 56.04 s, 18.04 tr. b., 3.28 m/s

  674. Jumping Neděle S, The Tramp ze Shetlandu: 10/19, 41.7 s, 1.7 tr. b., 3.76 m/s

  675. Zkoušky SA1 Neděle SA1, The Tramp ze Shetlandu: 3/6, 55.84 s, 13.84 tr. b., 3.17 m/s

  676. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  677. 1. Agility, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  678. 2. Agility, The Tramp ze Shetlandu: 3/7, 71.2 s, 11.2 tr. b., 2.71 m/s

  679. 3. Agility, The Tramp ze Shetlandu: 4/7, 52.37 s, 5.0 tr. b., 3.04 m/s

  680. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  681. 1. zkouška SA1, The Tramp ze Shetlandu: 2/7, 52.13 s, 9.13 tr. b., 3.15 m/s

  682. 2. zkouška SA1, The Tramp ze Shetlandu: 5/7, 42.63 s, 5.63 tr. b., 3.47 m/s

  683. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  684. I. Agility, The Tramp ze Shetlandu: 8/10, 55.5 s, 19.5 tr. b., 2.95 m/s

  685. II. Agility, The Tramp ze Shetlandu: 5/10, 44.47 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  686. Jumping Open, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  687. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  688. 1. zkouška SA1, The Tramp ze Shetlandu: 1/8, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  689. 2. zkouška SA1, The Tramp ze Shetlandu: 4/8, 53.85 s, 18.85 tr. b., 3.05 m/s

  690. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  691. Jumping 1 S, The Tramp ze Shetlandu: 4/24, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  692. Jumping 2 S, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  693. Zkouška SA1, The Tramp ze Shetlandu: 1/4, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  694. Přerov - Dvojzkoušky, 22. 09. 2013

  695. Agility I., Ayalla Moravia Clér: 3/7, 57.58 s, 15.58 tr. b., 2.9 m/s

  696. Agility II., Ayalla Moravia Clér: 4/7, 68.37 s, 17.37 tr. b., 2.87 m/s

  697. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  698. Jumping 1 L, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  699. Jumping 2 L, Dunka Deabei: 17/31, 47.63 s, 14.63 tr. b., 3.25 m/s

  700. Zkouška LA2, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  701. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  702. II. zkouška LA2, Dunka Deabei: 14/18, 46.71 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  703. I.zkouška LA2, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  704. Jumping LA L, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  705. Větřkovice - zkoušky + zkouškový jumping, 10. 08. 2013

  706. Jumping LA1, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  707. Jumping MA1, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  708. Zkouška LA1, Dunka Deabei: 2/10, 32.82 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  709. Zkouška MA1, Ayalla Moravia Clér: 2/6, 40.47 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  710. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  711. 1. agility, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  712. 2. agility, Dunka Deabei: 8/26, 49.54 s, 11.54 tr. b., 3.37 m/s

  713. 3. agility, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  714. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  715. agility III. LA1, Dunka Deabei: 5/22, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  716. agility III. MA1, Ayalla Moravia Clér: 2/5, 44.17 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  717. agility II. LA1, Dunka Deabei: 7/22, 41.62 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  718. agility II. MA1, Ayalla Moravia Clér: 4/5, 47.53 s, 5.53 tr. b., 3.45 m/s

  719. agility I. LA1, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  720. agility I. MA1, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  721. Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů, 02. 06. 2013

  722. 1. agility L, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  723. 1. agility M, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  724. 2. agility L, Dunka Deabei: 15/37, 50.78 s, 11.78 tr. b., 3.31 m/s

  725. 2. agility M, Ayalla Moravia Clér: 6/11, 54.0 s, 15.0 tr. b., 3.11 m/s

  726. Agility LA1, Dunka Deabei: 4/11, 46.6 s, 5.0 tr. b., 3.0 m/s

  727. Agility MA1, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  728. Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané, 11. 05. 2013

  729. 1. Agility, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  730. 2. Agility, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  731. 3. Agility, Ayalla Moravia Clér: 1/8, 39.09 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  732. Přerov - Dvojí zkoušky, 27. 04. 2013

  733. 1. agility MA1, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  734. 2. agility MA1, Ayalla Moravia Clér: 1/4, 50.78 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  735. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2013

  736. II. Zkouška MA1 MA1, Ayalla Moravia Clér: 3/6, 47.94 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  737. I. Zkouška MA1 MA1, Ayalla Moravia Clér: 2/6, 48.53 s, 6.53 tr. b., 3.21 m/s

  738. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 31. 03. 2013

  739. I. Agility LA1, Dunka Deabei: 6/15, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  740. II. Agility LA1, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  741. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  742. 1. Agility A0, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  743. 1. Agility A1, Dunka Deabei: 25/41, 38.54 s, 11.54 tr. b., 3.48 m/s

  744. 2. Agility A0, Ayalla Moravia Clér: 2/4, 35.75 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  745. 2. Agility A1, Dunka Deabei: 11/38, 48.66 s, 15.66 tr. b., 3.1 m/s

  746. Přerov - BRIT CUP 2012, 25. 08. 2012

  747. Agility L L, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  748. Jumping L L, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  749. ZK 1 běh LA1, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  750. ZK 2 běh LA1, Dunka Deabei: 5/8, 45.83 s, 5.83 tr. b., 3.25 m/s