Cz En

Jana Kalafusová

  1. Číslo: 003806
  2. OSA: Agility klub Údolí
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 063112 (L), Dunka Deabei

  2. 003213 (M), Ayalla Moravia Clér

  3. 083213 (S), The Tramp ze Shetlandu

  4. 020815 (M), A3Ch Blade z Labského ostrova

  5. 002616 (ML), Aglaia Foxy Fox

Výsledky

  1. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  2. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  3. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/8, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  4. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/18, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  5. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  6. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/13, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  7. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/13, 34.11 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  8. Jumping III, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/13, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  9. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  10. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/27, 42.23 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  11. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  12. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  13. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  14. Jumping I. A2 + A3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  15. Jumping II. A2 + A3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  16. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  17. ZkA I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  18. ZkA II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  19. ZkA III, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  20. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  21. Jumping Final, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  22. Jumping Open I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  23. Jumping Open I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  24. Jumping Open II, Aglaia Foxy Fox: 5/11, 29.87 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  25. Jumping Open II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  26. Jumping Open III, Aglaia Foxy Fox: 3/10, 27.83 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  27. Jumping Open III, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  28. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  29. 1. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  30. 2. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/16, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  31. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/16, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  32. Fin Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  33. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  34. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  35. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  36. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 31/64, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  37. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 8/58, 31.22 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  38. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  39. 1. 'Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/11, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  40. 2. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  41. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  42. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/24, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  43. Agility ML, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  44. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/24, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  45. Jumping ML, Aglaia Foxy Fox: 2/13, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  46. ZkouškaMA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  47. ZkouškaMLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  48. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  49. II zkouška A3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  50. I zkouška A3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  51. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  52. ZkA I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/15, 42.57 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  53. ZkA I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  54. ZkA II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  55. ZkA II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  56. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  57. ZkA I, Aglaia Foxy Fox: 3/6, 36.51 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  58. ZkA I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  59. ZkA II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/14, 42.99 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  60. ZkA II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  61. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  62. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  63. Agility MLA, Aglaia Foxy Fox: 1/6, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  64. Jumping MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  65. Jumping MLA, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  66. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  67. Zkouška MLA2, Aglaia Foxy Fox: 1/3, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  68. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  69. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/23, 34.86 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  70. Agility ML, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  71. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  72. Jumping ML, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  73. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  74. Zkouška MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  75. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  76. Agility MA neděle, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  77. Agility MA sobota, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/25, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  78. Jumping MA neděle, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/27, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  79. Jumping MA sobota, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  80. Zkouška MA3 neděle, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/17, 41.42 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  81. Zkouška MA3 sobota, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  82. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  83. ZkA I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/9, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  84. ZkA I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  85. ZkA II, Aglaia Foxy Fox: 2/4, 30.02 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  86. ZkA II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  87. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  88. Finále, Aglaia Foxy Fox: 1/4, 24.9 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  89. Finále, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/9, 25.92 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  90. JUMPING I., Aglaia Foxy Fox: 1/13, 28.67 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  91. JUMPING I., A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/25, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  92. JUMPING II., A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/25, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  93. JUMPING II., Aglaia Foxy Fox: 10/13, 34.39 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  94. JUMPING III., A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/25, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  95. JUMPING III., Aglaia Foxy Fox: 7/13, 26.89 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  96. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  97. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 11/36, 39.55 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  98. FINAL, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  99. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/36, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  100. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/36, 29.27 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  101. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  102. Jumping Open, Aglaia Foxy Fox: 2/14, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  103. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 9/22, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  104. ZkA I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  105. ZkA I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  106. ZkA II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  107. ZkA II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  108. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  109. Agility Open 2+3, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  110. ZkA I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  111. ZkA II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  112. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  113. Zkouška II. MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  114. Zkouška I. MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  115. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  116. AgilityM, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/22, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  117. JumpingM, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/22, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  118. ZkouškaMA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/7, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  119. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  120. Jumping I, Aglaia Foxy Fox: 3/3, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  121. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  122. Jumping II, Aglaia Foxy Fox: 2/3, 31.16 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  123. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  124. Jumping III, Aglaia Foxy Fox: 2/3, 27.03 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  125. Jumping III, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  126. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  127. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/22, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  128. Finále M Jump., A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/10, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  129. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  130. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  131. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  132. 1. Zkouška MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  133. 2. Zkouška MLA2, Aglaia Foxy Fox: 1/4, 38.17 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  134. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  135. Agility Medium, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/17, 43.48 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  136. Jumping Medium, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/19, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  137. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  138. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  139. Zkouška II. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/11, 39.82 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  140. Zkouška II. MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  141. Zkouška I. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  142. Zkouška I. MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  143. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  144. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 9/18, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  145. Jumping ML, Aglaia Foxy Fox: 4/10, 29.32 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  146. Zkouška II. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  147. Zkouška II. MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  148. Zkouška I. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  149. Zkouška I. MLA2, Aglaia Foxy Fox: 3/3, 35.3 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  150. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  151. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/19, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  152. Agility Zk, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  153. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  154. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  155. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/40, 40.41 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  156. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  157. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/40, 36.12 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  158. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  159. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  160. Agility LA, Aglaia Foxy Fox: 18/33, 35.94 s, 15.0 tr. b., 5.56 m/s

  161. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/21, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  162. Jumping L, Aglaia Foxy Fox: 16/33, 36.1 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  163. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/21, 33.26 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  164. LA 2, Aglaia Foxy Fox: 4/9, 37.11 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  165. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  166. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  167. Jumping special M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  168. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  169. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  170. Agility Open LA, Aglaia Foxy Fox: 10/33, 41.17 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  171. Agility Open MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 7/16, 46.4 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  172. Jumping Open LA, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  173. Jumping Open MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/18, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  174. LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  175. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/7, 40.82 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  176. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  177. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/10, 45.62 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  178. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  179. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  180. Agility, A3Ch Blade z Labského ostrova: 12/42, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  181. Jumping, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  182. Tuneliáda, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/41, 41.25 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  183. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  184. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/30, 35.23 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  185. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  186. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/29, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  187. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  188. Agility, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/18, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  189. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 7/9, 52.97 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  190. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/10, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  191. Agility Trial III, A3Ch Blade z Labského ostrova: 6/10, 46.27 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  192. Jumping, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  193. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  194. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/30, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  195. Jumping MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/30, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  196. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  197. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  198. Zkouška č.1 LA2, Aglaia Foxy Fox: 6/14, 38.94 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  199. Zkouška č.1 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  200. Zkouška č.2 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  201. Zkouška č.2 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/9, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  202. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  203. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  204. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  205. Jumping MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 12/34, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  206. Jumping MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 12/34, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  207. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  208. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  209. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  210. Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  211. Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/10, 46.68 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  212. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  213. Zkouška 1 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  214. Zkouška 1 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  215. Zkouška 2 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  216. Zkouška 2 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  217. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  218. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  219. Agility Trial I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  220. Agility Trial II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  221. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  222. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  223. 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  224. 1. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  225. 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  226. 2. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  227. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  228. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  229. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/5, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  230. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  231. Agility Trial I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  232. Agility Trial II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  233. Jumping Open, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  234. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  235. TRIAL II. LA2, Aglaia Foxy Fox: 5/12, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  236. TRIAL II. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  237. TRIAL I. LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  238. TRIAL I. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  239. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  240. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/35, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  241. GRAND FINAL, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  242. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  243. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/35, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  244. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  245. Jumping neděle L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  246. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  247. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/23, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  248. Jumping MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/23, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  249. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  250. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  251. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  252. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/19, 31.16 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  253. Jumping III, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  254. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  255. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  256. Agility Open, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  257. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/7, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  258. Agility Trial, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  259. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 7/21, 33.6 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  260. Jumping Open, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  261. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  262. Agility 1 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  263. Agility 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/17, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  264. Agility 2 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  265. Agility 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/17, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  266. Zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  267. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  268. Jumping LA L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  269. Jumping MA M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/29, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  270. Jumping special LA L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  271. Jumping special MA M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/29, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  272. Zkouška LA2 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  273. Zkouška MA3 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  274. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  275. Agility M M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  276. Jumping M M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/26, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  277. Zkouška MA3 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  278. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  279. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/24, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  280. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  281. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 6/26, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  282. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  283. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/24, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  284. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  285. Jumping Svihak lazensky A2 + A3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/16, 27.77 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  286. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  287. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/37, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  288. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  289. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 22/37, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  290. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 6/36, 32.46 s, 1.46 tr. b., 4.37 m/s

  291. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  292. Jumping II M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  293. Jumping I. M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/19, 32.88 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  294. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/8, 40.24 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  295. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  296. Agility L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  297. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/17, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  298. Jump L, Aglaia Foxy Fox: 10/36, 28.18 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  299. Jump M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/17, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  300. Zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  301. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 7/8, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  302. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  303. III. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  304. II. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  305. I. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  306. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  307. agility open M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 24/40, 42.85 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  308. Jumping open M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/40, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  309. Tuneliáda M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  310. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  311. 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  312. 1. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  313. 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: 4/18, 34.17 s, 20.0 tr. b., 4.92 m/s

  314. 2. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  315. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  316. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/20, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  317. Agility Open, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  318. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/12, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  319. Agility Trial, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  320. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  321. Jumping Open, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  322. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  323. 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  324. 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  325. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  326. I Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  327. II Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/5, 39.07 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  328. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  329. Agility M Ne, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  330. Agility M So, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  331. Jumping M Ne, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  332. Jumping M So, A3Ch Blade z Labského ostrova: 15/47, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  333. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  334. 1. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  335. 2. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  336. 3. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/12, 46.81 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  337. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  338. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/7, 42.5 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  339. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  340. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  341. 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: 4/10, 40.35 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  342. 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  343. 3. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  344. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  345. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 45.78 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  346. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  347. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  348. II. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  349. I. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  350. Jumping A2 + A3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  351. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  352. Jumping A2 + A3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/15, 30.31 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  353. Trial II. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  354. Trial I. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/7, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  355. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  356. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/37, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  357. Agility II FINAL, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/17, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  358. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 23/37, 34.05 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  359. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 6/37, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  360. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  361. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  362. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  363. Agility III, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/9, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  364. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  365. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  366. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  367. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  368. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  369. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/21, 30.04 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  370. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/21, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  371. Jumping III, A3Ch Blade z Labského ostrova: 13/21, 28.88 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  372. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  373. Agility open 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  374. Agility open 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  375. Zkoušky MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  376. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  377. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  378. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  379. Zk MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  380. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  381. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  382. Speciál Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/14, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  383. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  384. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  385. Agility Medium, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/10, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  386. Jumping Medium, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  387. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  388. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  389. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  390. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/24, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  391. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  392. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  393. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/22, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  394. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  395. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  396. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  397. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 44.99 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  398. Agility Trial III, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 44.34 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  399. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  400. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  401. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  402. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/5, 46.75 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  403. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  404. Agility 1, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  405. Agility 2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  406. Jumping 1, A3Ch Blade z Labského ostrova: 11/36, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  407. Jumping 2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  408. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  409. Agility Open M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  410. Jump Open M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  411. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  412. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  413. Jumping 1 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  414. Jumping 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/27, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  415. Jumping 2 L, Aglaia Foxy Fox: 15/35, 29.55 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  416. Jumping 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 13/24, 32.16 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  417. Zkoušky LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  418. Zkoušky MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 7/9, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  419. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  420. 1. Agility, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  421. 2. Agility, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  422. 3. Agility, Aglaia Foxy Fox: 4/20, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  423. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  424. Agility open M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  425. Jumping open M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/29, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  426. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  427. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  428. zkouška 1 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  429. zkouška 2 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  430. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  431. Agility 1, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  432. Agility 1, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  433. Agility 2, Aglaia Foxy Fox: 9/18, 33.6 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  434. Agility 2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  435. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  436. FALCO 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: 2/18, 30.33 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  437. FALCO 1. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  438. FALCO 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  439. FALCO 2. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  440. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  441. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/23, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  442. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/13, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  443. Agility Trial I, Aglaia Foxy Fox: 2/24, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  444. Agility Trial II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  445. Agility Trial III, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  446. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  447. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  448. Agility Med Ne, A3Ch Blade z Labského ostrova: 9/39, 37.89 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  449. Agility Med So, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  450. Jumping Med Ne, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  451. Jumping Med So, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  452. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  453. 1.běh LA2, Aglaia Foxy Fox: 1/24, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  454. 2.běh LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  455. 3.běh LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  456. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  457. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/7, 43.47 s, 7.47 tr. b., 3.43 m/s

  458. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/7, 42.52 s, 13.52 tr. b., 3.36 m/s

  459. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  460. 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  461. 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  462. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  463. Jumping I, Aglaia Foxy Fox: 9/26, 37.11 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  464. Jumping II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  465. Jumping III, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  466. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  467. Jump 1 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  468. Jump 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  469. Jump 2 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  470. Jump 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/12, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  471. Jump 3 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  472. Jump 3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 8/12, 35.54 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  473. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  474. Agility Final SH, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  475. Agility I SH, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  476. Jumping II SH, A3Ch Blade z Labského ostrova: 9/32, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  477. Jumping I SH, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/33, 34.4 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  478. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  479. 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: 6/22, 37.84 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  480. 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: 4/22, 47.18 s, 15.0 tr. b., 3.5 m/s

  481. 3. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  482. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  483. Agility Trial I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  484. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  485. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  486. Agility Trial II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  487. Jumping 2+3, Aglaia Foxy Fox: 19/34, 36.74 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  488. Jumping 2+3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  489. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  490. Jump 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/10, 39.03 s, 5.03 tr. b., 3.61 m/s

  491. Jump 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  492. Jump 3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/10, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  493. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  494. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/7, 50.88 s, 6.88 tr. b., 3.93 m/s

  495. Agility Trial I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  496. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/7, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  497. Agility Trial II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  498. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  499. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/20, 25.33 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  500. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  501. Jumping III, A3Ch Blade z Labského ostrova: 9/20, 25.35 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  502. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  503. Zkouška č.1 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  504. Zkouška č.1 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  505. Zkouška č.2 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  506. Zkouška č.2 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  507. Zkouška č.3 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  508. Zkouška č.3 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  509. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  510. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  511. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  512. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  513. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  514. 1. Zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  515. 1. Zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/5, 47.68 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  516. 2. Zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  517. 2. Zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/5, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  518. 3. Zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  519. 3. Zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  520. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  521. Agility 1 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  522. Agility 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  523. Agility 2 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  524. Agility 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/16, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  525. Zkoušky LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  526. Zkoušky MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 52.49 s, 7.49 tr. b., 3.51 m/s

  527. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 10. 09. 2016

  528. III.zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  529. II.zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/2, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  530. I.zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  531. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  532. Agility, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/8, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  533. Agility, Aglaia Foxy Fox: 5/12, 35.77 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  534. Agility II, Aglaia Foxy Fox: 3/12, 28.19 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  535. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  536. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/12, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  537. Jumping Open, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  538. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  539. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/6, 43.93 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  540. Agility I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  541. Agility II, Aglaia Foxy Fox: 1/16, 27.87 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  542. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  543. HCV Jumping, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  544. HCV Jumping, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  545. Jumping 1, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  546. Jumping 1, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  547. Jumping 2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/16, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  548. Jumping 2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  549. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Aglaia Foxy Fox: 31/41, 63.17 s, 28.17 tr. b., 2.91 m/s

  550. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  551. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  552. Jumping 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  553. Jumping 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/10, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  554. Jumping 3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  555. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  556. Agility L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  557. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/15, 40.96 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  558. Jumping L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  559. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  560. Zkouška LA1, Aglaia Foxy Fox: 1/12, 22.79 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  561. Zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/5, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  562. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  563. 1.zkouška LA1, Aglaia Foxy Fox: 7/19, 37.61 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  564. 1.zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/8, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  565. 2.zkouška LA1, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  566. 2.zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/8, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  567. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  568. Agility, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/3, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  569. Agility, Aglaia Foxy Fox: 5/10, 31.54 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  570. Nornikovo bludiste, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/17, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  571. Nornikovo bludiste, Aglaia Foxy Fox: 27/36, 38.51 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  572. Zabakova cesta, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/17, 23.41 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  573. Zabakova cesta, Aglaia Foxy Fox: 25/37, 28.76 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  574. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  575. Jumping II L, Aglaia Foxy Fox: 27/42, 37.3 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  576. Jumping I. L, Aglaia Foxy Fox: 28/40, 34.52 s, 25.0 tr. b., 4.29 m/s

  577. Zkouška LA1, Aglaia Foxy Fox: 7/20, 26.38 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  578. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  579. 1. Zkouška A1 LA1, Aglaia Foxy Fox: 4/11, 36.92 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  580. 1. Zkouška A2 MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  581. 2. Zkouška A1 LA1, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  582. 2. Zkouška A2 MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/5, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  583. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  584. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  585. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/3, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  586. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  587. Agility, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/6, 27.26 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  588. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  589. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  590. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  591. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  592. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/5, 26.83 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  593. Agility III, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  594. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 11/26, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  595. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  596. Jumping Open II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 8/25, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  597. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  598. Jump 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 10/18, 42.21 s, 16.21 tr. b., 3.65 m/s

  599. Jump 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  600. Jump U Lesa M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  601. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  602. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  603. Jumping MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  604. Zkouška MA1, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  605. Suchdol nad Odrou - Nativia agility speciál, 27. 09. 2015

  606. Zkouška SA2, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  607. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  608. 1. jumping S, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  609. 2. jumping S, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  610. Zkouška SA2, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  611. Přerov - Trojboj "Parkur zkázy", 30. 05. 2015

  612. 1. zkouška A2, The Tramp ze Shetlandu: 1/8, 55.81 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  613. 2. zkouška , The Tramp ze Shetlandu: 8/8, 58.17 s, 16.17 tr. b., 3.3 m/s

  614. Jumping, The Tramp ze Shetlandu: 6/8, 57.54 s, 14.54 tr. b., 3.2 m/s

  615. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  616. 1.zkouška SA2, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  617. 2.zkouška SA2, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  618. 3.zkouška SA2, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  619. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  620. Agility I, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  621. Agility II, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  622. Agility III, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  623. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  624. Jumping So S, The Tramp ze Shetlandu: 11/23, 59.26 s, 27.26 tr. b., 3.07 m/s

  625. Zkouška II So SA1, The Tramp ze Shetlandu: 3/6, 60.0 s, 18.0 tr. b., 2.67 m/s

  626. Zkouška I So SA1, The Tramp ze Shetlandu: 2/6, 49.22 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  627. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  628. Agility 1 S, The Tramp ze Shetlandu: 5/18, 53.0 s, 7.0 tr. b., 3.57 m/s

  629. Agility 2 S, The Tramp ze Shetlandu: 5/18, 60.19 s, 13.19 tr. b., 3.17 m/s

  630. Zkoušky SA1, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  631. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  632. Agility Neděle S, The Tramp ze Shetlandu: 12/19, 56.04 s, 18.04 tr. b., 3.28 m/s

  633. Jumping Neděle S, The Tramp ze Shetlandu: 10/19, 41.7 s, 1.7 tr. b., 3.76 m/s

  634. Zkoušky SA1 Neděle SA1, The Tramp ze Shetlandu: 3/6, 55.84 s, 13.84 tr. b., 3.17 m/s

  635. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  636. 1. Agility, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  637. 2. Agility, The Tramp ze Shetlandu: 3/7, 71.2 s, 11.2 tr. b., 2.71 m/s

  638. 3. Agility, The Tramp ze Shetlandu: 4/7, 52.37 s, 5.0 tr. b., 3.04 m/s

  639. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  640. 1. zkouška SA1, The Tramp ze Shetlandu: 2/7, 52.13 s, 9.13 tr. b., 3.15 m/s

  641. 2. zkouška SA1, The Tramp ze Shetlandu: 5/7, 42.63 s, 5.63 tr. b., 3.47 m/s

  642. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  643. I. Agility, The Tramp ze Shetlandu: 8/10, 55.5 s, 19.5 tr. b., 2.95 m/s

  644. II. Agility, The Tramp ze Shetlandu: 5/10, 44.47 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  645. Jumping Open, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  646. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  647. 1. zkouška SA1, The Tramp ze Shetlandu: 1/8, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  648. 2. zkouška SA1, The Tramp ze Shetlandu: 4/8, 53.85 s, 18.85 tr. b., 3.05 m/s

  649. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  650. Jumping 1 S, The Tramp ze Shetlandu: 4/24, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  651. Jumping 2 S, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  652. Zkouška SA1, The Tramp ze Shetlandu: 1/4, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  653. Přerov - Dvojzkoušky, 22. 09. 2013

  654. Agility I., Ayalla Moravia Clér: 3/7, 57.58 s, 15.58 tr. b., 2.9 m/s

  655. Agility II., Ayalla Moravia Clér: 4/7, 68.37 s, 17.37 tr. b., 2.87 m/s

  656. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  657. Jumping 1 L, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  658. Jumping 2 L, Dunka Deabei: 17/31, 47.63 s, 14.63 tr. b., 3.25 m/s

  659. Zkouška LA2, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  660. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  661. II. zkouška LA2, Dunka Deabei: 14/18, 46.71 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  662. I.zkouška LA2, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  663. Jumping LA L, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  664. Větřkovice - zkoušky + zkouškový jumping, 10. 08. 2013

  665. Jumping LA1, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  666. Jumping MA1, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  667. Zkouška LA1, Dunka Deabei: 2/10, 32.82 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  668. Zkouška MA1, Ayalla Moravia Clér: 2/6, 40.47 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  669. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  670. 1. agility, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  671. 2. agility, Dunka Deabei: 8/26, 49.54 s, 11.54 tr. b., 3.37 m/s

  672. 3. agility, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  673. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  674. agility III. LA1, Dunka Deabei: 5/22, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  675. agility III. MA1, Ayalla Moravia Clér: 2/5, 44.17 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  676. agility II. LA1, Dunka Deabei: 7/22, 41.62 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  677. agility II. MA1, Ayalla Moravia Clér: 4/5, 47.53 s, 5.53 tr. b., 3.45 m/s

  678. agility I. LA1, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  679. agility I. MA1, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  680. Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů, 02. 06. 2013

  681. 1. agility L, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  682. 1. agility M, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  683. 2. agility L, Dunka Deabei: 15/37, 50.78 s, 11.78 tr. b., 3.31 m/s

  684. 2. agility M, Ayalla Moravia Clér: 6/11, 54.0 s, 15.0 tr. b., 3.11 m/s

  685. Agility LA1, Dunka Deabei: 4/11, 46.6 s, 5.0 tr. b., 3.0 m/s

  686. Agility MA1, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  687. Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané, 11. 05. 2013

  688. 1. Agility, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  689. 2. Agility, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  690. 3. Agility, Ayalla Moravia Clér: 1/8, 39.09 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  691. Přerov - Dvojí zkoušky, 27. 04. 2013

  692. 1. agility MA1, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  693. 2. agility MA1, Ayalla Moravia Clér: 1/4, 50.78 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  694. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2013

  695. II. Zkouška MA1 MA1, Ayalla Moravia Clér: 3/6, 47.94 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  696. I. Zkouška MA1 MA1, Ayalla Moravia Clér: 2/6, 48.53 s, 6.53 tr. b., 3.21 m/s

  697. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 31. 03. 2013

  698. I. Agility LA1, Dunka Deabei: 6/15, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  699. II. Agility LA1, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  700. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  701. 1. Agility A0, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  702. 1. Agility A1, Dunka Deabei: 25/41, 38.54 s, 11.54 tr. b., 3.48 m/s

  703. 2. Agility A0, Ayalla Moravia Clér: 2/4, 35.75 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  704. 2. Agility A1, Dunka Deabei: 11/38, 48.66 s, 15.66 tr. b., 3.1 m/s

  705. Přerov - BRIT CUP 2012, 25. 08. 2012

  706. Agility L L, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  707. Jumping L L, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  708. ZK 1 běh LA1, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  709. ZK 2 běh LA1, Dunka Deabei: 5/8, 45.83 s, 5.83 tr. b., 3.25 m/s