Cz En

Adéla Benešová

  1. Číslo: 003895
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 16. 01. 2019
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 080712 (L), By Way Alkyra

  2. 082112 (ML), Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch

  3. 080715 (L), Xela Gulden Land

  4. 090216 (M), Moja Mija Koryfej

  5. 062717 (S), Black Coffee Sweet hope

  6. 021319 (S), Dancing Debbie z Jeřeně

  7. 072719 (ML), Gil Seven Seas I.-C. Raven

Výsledky

  1. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  2. LA1- 1 běh, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  3. LA1- 2 běh, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  4. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  5. Agility J, Moja Mija Koryfej: 4/17, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  6. Agility Squads as Individual, Moja Mija Koryfej: 3/23, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  7. Jumping J, Moja Mija Koryfej: 3/17, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  8. Jumping Squads as Individual, Moja Mija Koryfej: 5/23, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  9. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  10. Agility Open, Moja Mija Koryfej: 25/65, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  11. Agility Squads as Individual, Moja Mija Koryfej: 28/69, 45.05 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  12. Jumping Open, Moja Mija Koryfej: 15/69, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  13. Jumping Squads as Individual, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  14. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  15. II. zkouška SA1, Dancing Debbie z Jeřeně: Diskvalifikován

  16. I. zkouška SA1, Dancing Debbie z Jeřeně: Diskvalifikován

  17. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  18. Zkouška LA2 I, Xela Gulden Land: 2/13, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  19. Zkouška LA2 II, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  20. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  21. III. jumping L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  22. II.jumping L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  23. I. jumping L, Xela Gulden Land: 9/43, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  24. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  25. Agility MA sobota, Moja Mija Koryfej: 3/17, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  26. Finále MA neděle, Moja Mija Koryfej: 2/11, 45.36 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  27. Jumping MA neděle, Moja Mija Koryfej: 5/17, 37.99 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  28. Jumping MA sobota, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  29. Zkoušky MA2 neděle, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  30. Zkoušky MA2 sobota, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  31. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  32. Agility, Moja Mija Koryfej: 17/42, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  33. Agility DRUZSTVA, Moja Mija Koryfej: 28/43, 43.24 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  34. Jumping, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  35. Jumping DRUZSTVA, Moja Mija Koryfej: 9/43, 38.32 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  36. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  37. AGILITY DRUZSTVA, Moja Mija Koryfej: 2/26, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  38. AGILITY DRUZSTVA, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  39. D Agility, Moja Mija Koryfej: 1/7, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  40. D Agility, Xela Gulden Land: 8/26, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  41. D Hra, Moja Mija Koryfej: 1/7, 31.84 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  42. D Hra, Xela Gulden Land: 11/25, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  43. D Jumping, Moja Mija Koryfej: 1/7, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  44. D Jumping, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  45. JUMPING DRUZSTVA, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  46. JUMPING DRUZSTVA, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  47. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  48. QA4 Agility, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  49. QA5 Agility, Moja Mija Koryfej: 23/42, 41.91 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  50. QA6 Agility, Moja Mija Koryfej: 8/43, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  51. QJ4 Jumping, Moja Mija Koryfej: 2/44, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  52. QJ5 Jumping, Moja Mija Koryfej: 12/43, 36.3 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  53. QJ6 Jumping, Moja Mija Koryfej: 8/38, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  54. Praha - 2. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2018

  55. 1. běh LA2, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  56. 2. běh LA2, Xela Gulden Land: 2/16, 43.65 s, 10.65 tr. b., 3.73 m/s

  57. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  58. QA1 agility, Moja Mija Koryfej: 21/57, 38.3 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  59. QA2 agility, Moja Mija Koryfej: 6/57, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  60. QA3 agility, Moja Mija Koryfej: 27/56, 43.41 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  61. QJ1 jumping, Moja Mija Koryfej: 4/58, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  62. QJ2 jumping, Moja Mija Koryfej: 10/58, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  63. QJ3 jumping, Moja Mija Koryfej: 26/57, 36.61 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  64. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  65. MA2-Zk1 MA2, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  66. MA2-Zk2 MA2, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  67. MA2-Zk3 MA2, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  68. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  69. D Agility I, Xela Gulden Land: 8/14, 46.02 s, 15.15 tr. b., 3.3 m/s

  70. D Agility I, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  71. D Agility II, Moja Mija Koryfej: 3/7, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  72. D Agility II, Xela Gulden Land: 6/14, 40.59 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  73. D Agility III, Moja Mija Koryfej: 1/7, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  74. D Agility III, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  75. D Agility IV, Moja Mija Koryfej: 3/7, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  76. D Agility IV, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  77. D Jumping I, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  78. D Jumping I, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  79. D Jumping II, Moja Mija Koryfej: 1/7, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  80. D Jumping II, Xela Gulden Land: 9/13, 36.88 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  81. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  82. Zkouška 1 LA2, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  83. Zkouška 2 LA2, Xela Gulden Land: 8/14, 42.96 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  84. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  85. AGILITY, Moja Mija Koryfej: 2/24, 44.45 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  86. AGILITY, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  87. JUMPING, Moja Mija Koryfej: 5/23, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  88. JUMPING, Xela Gulden Land: 11/49, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  89. LA2, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  90. MA2, Moja Mija Koryfej: 1/8, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  91. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A2 + A3, 25. 03. 2018

  92. Druhá zkouška LA2, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  93. Druhá zkouška MA2, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  94. První zkouška LA2, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  95. První zkouška MA2, Moja Mija Koryfej: 1/5, 45.6 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  96. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  97. ZkA II. LA2, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  98. ZkA II. MA2, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  99. ZkA I. LA2, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  100. ZkA I. MA2, Moja Mija Koryfej: 1/12, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  101. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  102. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, Xela Gulden Land: 7/36, 37.96 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  103. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  104. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, Moja Mija Koryfej: 1/15, 31.92 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  105. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  106. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, Xela Gulden Land: 1/6, 28.7 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  107. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, Moja Mija Koryfej: 2/4, 40.79 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  108. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  109. Okrouhlice, 1. běh, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  110. Okrouhlice, 2. běh, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  111. Okrouhlice, 3. běh, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  112. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  113. Agility D, Moja Mija Koryfej: 1/13, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  114. Agility D, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  115. Agility Squads, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  116. Agility Squads, Moja Mija Koryfej: 4/44, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  117. Hra D, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  118. Hra D, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  119. Jumping D, Moja Mija Koryfej: 1/13, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  120. Jumping D, By Way Alkyra: 10/19, 34.19 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  121. Jumping Squads, By Way Alkyra: 13/75, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  122. Jumping Squads, Moja Mija Koryfej: 18/44, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  123. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  124. Agility družstev, Moja Mija Koryfej: 23/50, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  125. Agility jednotlivců, Moja Mija Koryfej: 14/47, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  126. Jumping družstev, Moja Mija Koryfej: 26/50, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  127. Jumping jednotlivců, Moja Mija Koryfej: 9/47, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  128. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  129. Zkouška LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  130. Zkouška MA2, Moja Mija Koryfej: 2/3, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  131. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  132. Horní Počernice, 1. běh, Moja Mija Koryfej: 4/14, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  133. Horní Počernice, 1. běh, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  134. Horní Počernice, 2. běh, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  135. Horní Počernice, 2. běh, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  136. Horní Počernice, 3. běh, Moja Mija Koryfej: 5/14, 46.82 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  137. Horní Počernice, 3. běh, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  138. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  139. 1. zkouška LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  140. 1. zkouška MA2, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  141. 2. zkouška LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  142. 2. zkouška MA2, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  143. 3. zkouška LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  144. 3. zkouška MA2, Moja Mija Koryfej: 5/8, 32.28 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  145. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  146. Agility NE L, Xela Gulden Land: 3/39, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  147. Agility NE L, By Way Alkyra: 18/39, 33.47 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  148. Agility So L, By Way Alkyra: 18/43, 41.8 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  149. Agility So L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  150. Finále L, By Way Alkyra: 7/21, 44.99 s, 8.99 tr. b., 3.91 m/s

  151. Finále L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  152. Jumping NE L, By Way Alkyra: 4/37, 29.82 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  153. Jumping NE L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  154. Jumping So L, By Way Alkyra: 6/37, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  155. Jumping So L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  156. Zkouška So LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  157. Zkouška So LA3, By Way Alkyra: 4/14, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  158. Zkoušky NE LA1, Xela Gulden Land: 1/10, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  159. Zkoušky NE LA3, By Way Alkyra: 2/12, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  160. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  161. ZkA. I. LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  162. ZkA. I. MA2, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  163. ZkA. ll. LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  164. ZkA. ll. MA2, Moja Mija Koryfej: 1/10, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  165. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  166. III. zkouška LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  167. III. zkouška MA1, Moja Mija Koryfej: 1/6, 26.14 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  168. II. zkouška LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  169. II. zkouška MA1, Moja Mija Koryfej: 1/7, 27.49 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  170. I. zkouška LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  171. I. zkouška MA1, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  172. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  173. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  174. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, Moja Mija Koryfej: 1/13, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  175. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, Moja Mija Koryfej: 1/4, 26.33 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  176. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  177. Agility 1 D, By Way Alkyra: 1/9, 30.72 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  178. Agility 1 D, Moja Mija Koryfej: 5/7, 32.12 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  179. Agility 2 D, Moja Mija Koryfej: 1/6, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  180. Agility 2 D, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  181. Agility 3 D, Moja Mija Koryfej: 2/6, 45.61 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  182. Agility 3 D, By Way Alkyra: 5/9, 43.96 s, 30.0 tr. b., 4.46 m/s

  183. Agility 4 D, Moja Mija Koryfej: 1/6, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  184. Agility 4 D, By Way Alkyra: 2/9, 35.88 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  185. Jumping 1 D, By Way Alkyra: 5/9, 28.42 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  186. Jumping 1 D, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  187. Jumping 2 D, Moja Mija Koryfej: 4/6, 45.78 s, 17.46 tr. b., 3.54 m/s

  188. Jumping 2 D, By Way Alkyra: 4/9, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  189. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  190. Agility 1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  191. Agility 2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  192. Jumping 1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  193. Jumping 2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  194. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  195. Agility Trial I, Moja Mija Koryfej: 4/7, 34.51 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  196. Agility Trial I, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  197. Jumping Trial I, By Way Alkyra: 2/24, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  198. Jumping Trial I, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  199. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  200. 1. zkouška LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  201. 2. zkouška LA3, By Way Alkyra: 6/11, 47.59 s, 20.0 tr. b., 3.99 m/s

  202. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  203. AGILITY, By Way Alkyra: 27/57, 49.51 s, 18.51 tr. b., 3.43 m/s

  204. JUMPING, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  205. LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  206. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  207. 1. ZK MA1, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  208. 2. ZK MA1, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  209. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  210. 1. zkouška MA1, Moja Mija Koryfej: 1/4, 27.79 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  211. 2. zkouška MA1, Moja Mija Koryfej: 2/4, 28.87 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  212. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  213. Heroutice, 1. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  214. Heroutice, 2. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  215. Heroutice, 3. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  216. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  217. Zkouška1 MA1, Moja Mija Koryfej: 4/10, 37.88 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  218. Zkouška 2 MA1, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  219. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  220. Zkouška 1 LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  221. Zkouška 2 LA3, By Way Alkyra: 10/21, 42.22 s, 20.0 tr. b., 4.62 m/s

  222. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  223. 1. zkouška LA3, By Way Alkyra: 7/14, 41.21 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  224. 2. zkouška LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  225. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  226. Heroutice, 1. běh, By Way Alkyra: 4/13, 38.53 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  227. Heroutice, 2. běh, By Way Alkyra: 4/13, 39.28 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  228. Heroutice, 3. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  229. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  230. ZkA II. LA3, By Way Alkyra: 2/5, 49.12 s, 19.12 tr. b., 3.68 m/s

  231. ZkA I. LA3, By Way Alkyra: 1/5, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  232. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  233. Czech Imp Jump Large, By Way Alkyra: 23/49, 23.01 s, 5.01 tr. b., 4.48 m/s

  234. Jumping 1 Large, By Way Alkyra: 4/49, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  235. Jumping 2 Large, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  236. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  237. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, By Way Alkyra: 3/47, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  238. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  239. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, By Way Alkyra: 9/20, 41.7 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  240. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  241. Agility - děti, By Way Alkyra: 1/22, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  242. Agility - děti, Xela Gulden Land: 6/22, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  243. Agility družstva, By Way Alkyra: 2/77, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  244. Agility družstva, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  245. Hra - děti, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  246. Hra - děti, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  247. Jumping - děti, By Way Alkyra: 8/22, 27.9 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  248. Jumping - děti, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  249. Jumping družstva, By Way Alkyra: 12/77, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  250. Jumping družstva, Xela Gulden Land: 45/77, 30.39 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  251. Praha - Horní Počernice - Svatováclavský závod, 28. 09. 2016

  252. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  253. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  254. druhý běh LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  255. druhý běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  256. první běh LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  257. první běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  258. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  259. druhý běh LA1, Xela Gulden Land: 6/10, 36.12 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  260. druhý běh LA3, By Way Alkyra: 3/3, 36.66 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  261. první běh LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  262. první běh LA3, By Way Alkyra: 1/3, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  263. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  264. Agility L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  265. Agility L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  266. Jumping L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  267. Jumping L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  268. Zk A II. LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  269. Zk.A I. LA1, Xela Gulden Land: 11/25, 37.93 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  270. Zk.A LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  271. Zk.A LA3, By Way Alkyra: 5/12, 40.37 s, 20.37 tr. b., 3.96 m/s

  272. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  273. Agility 1 L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  274. Agility 1 L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  275. Agility L, Xela Gulden Land: 15/31, 42.94 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  276. Agility L, By Way Alkyra: 16/31, 47.04 s, 15.4 tr. b., 3.64 m/s

  277. Jumping 1 L, By Way Alkyra: 4/34, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  278. Jumping 1 L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  279. Jumping L L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  280. Jumping L L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  281. Zkouška A1 LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  282. Zkouška A3 LA3, By Way Alkyra: 3/8, 46.19 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  283. Zkouška Ne LA1, Xela Gulden Land: 6/8, 36.37 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  284. Zkouška Ne LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  285. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 18. 06. 2016

  286. Druhý běh LA1, Xela Gulden Land: 1/16, 32.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  287. Druhý běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  288. První běh LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  289. První běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  290. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  291. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  292. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  293. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, By Way Alkyra: 3/34, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  294. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  295. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, By Way Alkyra: 9/13, 38.08 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  296. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  297. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  298. D Agility 1, Xela Gulden Land: 8/11, 34.69 s, 20.0 tr. b., 5.1 m/s

  299. D Agility 1, By Way Alkyra: 10/11, 35.07 s, 30.0 tr. b., 5.05 m/s

  300. D Agility 2, Xela Gulden Land: 3/11, 33.12 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  301. D Agility 2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  302. D Agility 3, Xela Gulden Land: 6/11, 42.76 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  303. D Agility 3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  304. D Agility 4, By Way Alkyra: 3/11, 31.75 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  305. D Agility 4, Xela Gulden Land: 6/11, 36.63 s, 16.7 tr. b., 4.1 m/s

  306. D Jumping 1, By Way Alkyra: 1/11, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  307. D Jumping 1, Xela Gulden Land: 10/11, 32.1 s, 18.49 tr. b., 4.45 m/s

  308. D Jumping 2, By Way Alkyra: 1/11, 29.78 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  309. D Jumping 2, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  310. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  311. Zkouska LA2 3, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  312. Zkouska LA2 4, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 19/32, 56.19 s, 31.19 tr. b., 3.2 m/s

  313. Zkouska LA3 3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  314. Zkouska LA3 4, By Way Alkyra: 7/22, 43.72 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  315. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  316. 1. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  317. 2. ZK LA3, By Way Alkyra: 3/11, 43.1 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  318. Junioři L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  319. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  320. Heroutice, 1. běh, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  321. Heroutice, 2. běh, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  322. Heroutice, 3. běh, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  323. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  324. 1. ZK LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  325. 1. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  326. 2. ZK LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  327. 2. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  328. JUNIOŘI L, By Way Alkyra: 6/14, 35.3 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  329. JUNIOŘI L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  330. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  331. ZkA 1 Ne, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  332. ZkA 1 Ne, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  333. ZkA 1 So, By Way Alkyra: 5/15, 43.06 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  334. ZkA 1 So, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  335. ZkA 2 Ne, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  336. ZkA 2 Ne, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  337. ZkA 2 So, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  338. ZkA 2 So, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  339. ZkA 3 Ne, By Way Alkyra: 4/10, 39.2 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  340. ZkA 3 Ne, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  341. ZkA 3 So, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  342. ZkA 3 So, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  343. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  344. 1. ZK LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  345. 1. ZK LA3, By Way Alkyra: 6/13, 43.82 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  346. 2. ZK LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  347. 2. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  348. Junioři L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  349. Junioři L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  350. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  351. Zkouška A1 II LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  352. Zkouška A1 I LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  353. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  354. 1. ZK LA1, Xela Gulden Land: 4/21, 39.16 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  355. 1. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  356. 2. ZK LA1, Xela Gulden Land: 5/21, 27.06 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  357. 2. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  358. JUNIOŘI L, By Way Alkyra: 3/10, 38.62 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  359. JUNIOŘI L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  360. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  361. Czech Imp Jump Large, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  362. Jumping 1 Large, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  363. Jumping 2 Large, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  364. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  365. ZK LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  366. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  367. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  368. A1 (Top Cup) Large, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  369. A3 (Top Cup) Large, By Way Alkyra: 8/17, 38.43 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  370. Agility Open (TopCup) Large, By Way Alkyra: 15/29, 43.58 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  371. Agility Open (TopCup) Large, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  372. Zkouška LA1, Xela Gulden Land: 6/8, 28.68 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  373. Zkouška LA3, By Way Alkyra: 5/17, 43.8 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  374. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  375. 1. běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  376. 2. běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  377. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  378. Agility, By Way Alkyra: 38/72, 48.13 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  379. Agility - D, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  380. Jumping, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  381. Jumping - D, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  382. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 18. 07. 2015

  383. Druhý běh LA3, By Way Alkyra: 1/4, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  384. První běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  385. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  386. Agility Individual Ch, By Way Alkyra: 7/41, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  387. Agility Squads, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  388. Jumping Individual Ch, By Way Alkyra: 19/42, 30.41 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  389. Jumping Squads, By Way Alkyra: 93/159, 39.05 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  390. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  391. druhý běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  392. první běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  393. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 27. 06. 2015

  394. Druhý běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  395. První běh LA3, By Way Alkyra: 2/5, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  396. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  397. Agility 1, By Way Alkyra: 79/183, 42.55 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  398. Agility 2, By Way Alkyra: 52/175, 44.82 s, 10.82 tr. b., 4.31 m/s

  399. Jumping 1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  400. Jumping 2, By Way Alkyra: 71/182, 37.24 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  401. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  402. Agility III - Large - Děti, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  403. Agility II - Large - Děti, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  404. Agility I - Large - Děti, By Way Alkyra: 2/15, 31.79 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  405. Agility IV - Large - Děti, By Way Alkyra: 8/15, 31.53 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  406. Jumping II - Large - Děti, By Way Alkyra: 1/15, 25.99 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  407. Jumping I - Large - Děti, By Way Alkyra: 7/15, 30.85 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  408. Sekvence II - LARGE - DĚTI, By Way Alkyra: 1/4, 22.73 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  409. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  410. 1. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  411. 2. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  412. 3. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  413. Junioři L, By Way Alkyra: 3/5, 42.94 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  414. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  415. 1. ZK LA3, By Way Alkyra: 2/7, 44.49 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  416. 2. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  417. junioři L, By Way Alkyra: 3/10, 37.75 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  418. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  419. LA3 druhý běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  420. LA3 první běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  421. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  422. 1. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  423. 2. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  424. Junioři jump L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  425. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  426. LA3 druhý běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  427. LA3 první běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  428. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  429. 1. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  430. 2. ZK LA3, By Way Alkyra: 3/7, 46.3 s, 19.3 tr. b., 3.84 m/s

  431. Juniorský běh - 4.kolo L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  432. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  433. 1. zkouška LA3, By Way Alkyra: 5/12, 43.44 s, 11.44 tr. b., 3.43 m/s

  434. 2. zkouška LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  435. 3. kolo JUNIOŘI L, By Way Alkyra: 1/7, 28.88 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  436. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  437. 1. zkouška LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  438. 2. zkouška LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  439. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  440. 1.ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  441. 2.ZK LA3, By Way Alkyra: 6/13, 51.84 s, 19.84 tr. b., 3.43 m/s

  442. Junioři 2. kolo L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  443. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  444. LA3 I , By Way Alkyra: Diskvalifikován

  445. LA3 II , By Way Alkyra: Diskvalifikován

  446. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  447. Junioři LARGE L, By Way Alkyra: 1/9, 23.38 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  448. LA3 -1. zk LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  449. LA3 - 2. zk LA3, By Way Alkyra: 4/10, 41.94 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  450. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  451. Horní Počernice, 1. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  452. Horní Počernice, 2. běh, By Way Alkyra: 11/17, 34.48 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  453. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  454. Agility jednotlivci, By Way Alkyra: 1/17, 31.18 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  455. Družstva - Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  456. Družstva - Jumping, By Way Alkyra: 7/57, 31.29 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  457. Jumping jednotlivci, By Way Alkyra: 3/17, 40.75 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  458. Louny - Závody při LVT Louny, MR kníračů, MR špiců, CACAg, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  459. Agility, By Way Alkyra: 6/12, 34.78 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  460. Agility, By Way Alkyra: 13/25, 42.69 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  461. Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  462. Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  463. Jumping, By Way Alkyra: 12/30, 38.66 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  464. Jumping, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  465. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  466. Dobříš, By Way Alkyra: 5/20, 47.78 s, 5.78 tr. b., 3.91 m/s

  467. Dobříš, By Way Alkyra: 15/57, 46.47 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  468. Dobříš, By Way Alkyra: 18/54, 45.55 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  469. Dobříš, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  470. Dobříš, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  471. Praha Kyje - Cesta na sever..., 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  472. Zkouška A3 III. LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  473. Zkouška A3 III. LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  474. Zkouška A3 II. LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  475. Zkouška A3 II. LA3, By Way Alkyra: 2/14, 42.35 s, 5.35 tr. b., 3.97 m/s

  476. Zkouška A3 I. LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  477. Zkouška A3 I. LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  478. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  479. Jumping, By Way Alkyra: 3/8, 36.8 s, 11.8 tr. b., 3.64 m/s

  480. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  481. ZkA 1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  482. ZkA 2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  483. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  484. Děti Agility 1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  485. Děti Agility 2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  486. Děti Agility 3, By Way Alkyra: 1/8, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  487. Děti Agility 4, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  488. Děti Jumping 1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  489. Děti Jumping 2, By Way Alkyra: 1/8, 30.49 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  490. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  491. (Ne-1) Trixina zkouška, By Way Alkyra: 3/17, 29.13 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  492. (Ne-1) Trixina zkouška, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  493. (Ne-2) Belíškova zkouška, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 10/17, 39.96 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  494. (Ne-2) Belíškova zkouška, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  495. (So-1) Apačova zkouška, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  496. (So-2) Cirdova zkouška, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  497. (So-3) Ulinčina zkouška, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  498. Praha - Velká Chuchle - 7. Jarní cena + 1. Aussie Cup, 04. 05. 2014

  499. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  500. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  501. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, By Way Alkyra: 5/20, 37.8 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  502. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  503. Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  504. ZkA, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  505. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  506. Zkouška A2 - II LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  507. Zkouška A2 II LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  508. Zkouška A2 - I LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  509. Zkouška A2 I LA2, By Way Alkyra: 10/29, 40.65 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  510. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  511. Heroutice, 1. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  512. Heroutice, 2. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  513. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  514. Agility, By Way Alkyra: 11/29, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  515. Finále, By Way Alkyra: 9/13, 47.65 s, 15.0 tr. b., 3.46 m/s

  516. Jumping, By Way Alkyra: 4/29, 29.89 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  517. Jumping, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  518. Zkouška, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  519. Zkouška, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  520. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  521. Zkouška 1 LA2, By Way Alkyra: 5/16, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  522. Zkouška 1 LA2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  523. Zkouška 2 LA2, By Way Alkyra: 9/16, 42.38 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  524. Zkouška 2 LA2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  525. Neveklov - Heroutice - 6. Vánoční dárek, 14. 12. 2013

  526. Vanocni darek, Heroutice, Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  527. Vanocni darek, Heroutice, Jumping, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  528. Vanocni darek, Heroutice, zkoušky, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  529. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  530. JUMPING 1, By Way Alkyra: 28/64, 41.48 s, 16.48 tr. b., 3.5 m/s

  531. JUMPING 2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  532. LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  533. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  534. Heroutice, 1. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  535. Heroutice, 2. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  536. Heroutice, 3. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  537. Lukov - Sametové 2zkoušky, 16. 11. 2013

  538. 1 LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  539. 1 LA2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  540. 2 LA2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  541. 2 LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  542. 3 LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  543. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2013

  544. LA2 - 1 LA2, By Way Alkyra: 11/24, 48.39 s, 25.0 tr. b., 3.76 m/s

  545. LA2 - 2 LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  546. Praha 4 - Kateřinky - 1. TROJZKOUŠKY U AGIHOLEK, 26. 10. 2013

  547. LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  548. LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  549. LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  550. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  551. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, By Way Alkyra: 1/24, 30.13 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  552. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  553. Praha - Hloubětínský drak, 29. 09. 2013

  554. Agility L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  555. Jumping L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  556. Zkouška A2 LA2, By Way Alkyra: 2/14, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  557. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  558. DĚTI - Agility, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  559. DĚTI - Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  560. DĚTI - Jumping, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 8/14, 49.6 s, 15.6 tr. b., 2.94 m/s

  561. DĚTI - Jumping, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  562. DĚTI - Left or Right, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 7/14, 47.46 s, 5.46 tr. b., 2.95 m/s

  563. DĚTI - Left or Right, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  564. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  565. Ne-1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  566. Ne-1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  567. Ne-2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  568. Ne-2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  569. So-1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  570. So-1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  571. So-2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 3/22, 51.71 s, 3.71 tr. b., 3.17 m/s

  572. So-2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  573. So-3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  574. So-3, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  575. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  576. Agility KIDS, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  577. Agility squads/družstva, By Way Alkyra: 5/17, 47.33 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  578. Jumping KIDS, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  579. Jumping squads/družstva, By Way Alkyra: 4/17, 33.63 s, 6.63 tr. b., 4.07 m/s

  580. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  581. Zkouška 1 LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  582. Zkouška 2 LA2, By Way Alkyra: 5/14, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  583. Zkouška 3 LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  584. Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  585. Agility LARGE L, By Way Alkyra: 19/50, 39.44 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  586. Finále LARGE L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  587. Jumping LARGE L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  588. Neděle Jumping LARGE L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  589. Neděle zkoušky LA2 LA2, By Way Alkyra: 12/19, 45.6 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  590. Zkoušky LA2, By Way Alkyra: 1/19, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  591. Praha - Horní Počernice - Dvouzkoušky agility pro kategorie A1, A2, A3, 29. 06. 2013

  592. 1.běh LA2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  593. 1.běh LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  594. 2.běh LA2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  595. 2.běh LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  596. Nymburk - NymburkCup, 02. 06. 2013

  597. Agility Open L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  598. jumping L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  599. Zkouška LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  600. Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo), 08. 05. 2013

  601. Májová cena, Horní Počernice, Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  602. Májová cena, Horní Počernice, Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  603. Májová cena, Horní Počernice, Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  604. Praha - Velká Chuchle - 6. Jarní cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (1. kolo), 05. 05. 2013

  605. Jarní cena, Chuchle, Agility, By Way Alkyra: 2/15, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  606. Jarní cena, Chuchle, Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  607. Jarní cena, Chuchle, Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  608. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  609. 2. zkouška LA1 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 11/39, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  610. 2. zkouška LA1 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  611. zkouška LA1 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  612. zkouška LA1 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  613. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  614. Agility 1 L, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  615. Agility 1 L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  616. Agility 2 L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  617. Agility 2 L, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  618. Agility 3 L, By Way Alkyra: 5/9, 36.08 s, 10.08 tr. b., 4.57 m/s

  619. Agility 3 L, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  620. Agility 4 L, By Way Alkyra: 4/9, 39.51 s, 1.51 tr. b., 4.18 m/s

  621. Agility 4 L, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  622. Jumping 1 L, By Way Alkyra: 6/9, 31.87 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  623. Jumping 1 L, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 8/9, 47.94 s, 23.94 tr. b., 3.44 m/s

  624. Jumping 2 L, By Way Alkyra: 4/9, 36.08 s, 17.08 tr. b., 3.88 m/s

  625. Jumping 2 L, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  626. Sekvence 1 L, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  627. Sekvence 1 L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  628. Sekvence 2 L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  629. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  630. LA1 - II LA1, By Way Alkyra: 4/28, 33.9 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  631. LA1 - I LA1, By Way Alkyra: 1/28, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  632. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  633. LA1 - II LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  634. LA1 - I LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  635. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  636. 1. zkouška LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 9/30, 49.88 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  637. 1. zkouška LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  638. 2. zkouška LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  639. 2. zkouška LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  640. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  641. Zkouška 1 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 5/17, 49.53 s, 14.53 tr. b., 2.67 m/s

  642. Zkouška 1 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  643. Zkouška 2 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 10/17, 44.11 s, 14.11 tr. b., 3.06 m/s

  644. Zkouška 2 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  645. Zkouška 3 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 6/16, 49.24 s, 17.24 tr. b., 2.78 m/s

  646. Zkouška 3 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  647. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  648. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  649. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  650. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 11/31, 49.31 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  651. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  652. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  653. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, By Way Alkyra: 1/28, 29.32 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  654. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  655. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, By Way Alkyra: 1/28, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  656. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  657. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2013, 08. 02. 2013

  658. Zkouška1 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  659. Zkouška1 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  660. Zkouška2 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  661. Zkouška2 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  662. Ratenice - Dvojzkoušky - speciál pro Large "O Ratenický Vaťák", 30. 12. 2012

  663. 1. zkouška LA1 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  664. 1. zkouška LA1 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  665. 2. zkouška LA1 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 9/24, 60.06 s, 27.06 tr. b., 2.36 m/s

  666. 2. zkouška LA1 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  667. Ratenice - Trojzkoušky "O Ratenickou Beranici", 29. 12. 2012

  668. zkouška č.1 A1 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  669. zkouška č.1 A1 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  670. zkouška č.2 A1 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 6/17, 42.0 s, 6.0 tr. b., 3.36 m/s

  671. zkouška č.2 A1 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  672. zkouška č.3 A1 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 3/17, 48.53 s, 6.53 tr. b., 2.95 m/s

  673. zkouška č.3 A1 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  674. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 02. 12. 2012

  675. 1. zkouška LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 5/21, 43.87 s, 5.0 tr. b., 3.21 m/s

  676. 1. zkouška LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  677. 2. zkouška LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  678. 2. zkouška LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  679. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  680. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  681. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, By Way Alkyra: Diskvalifikován