Cz En

Dana Papáčková

  1. Číslo: 003942
  2. OSA: ZKO Vysoké Mýto
  3. Člen KA: Ne
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2019
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 002613 (M), Dyk

  2. 037118 (S), Tyno

Výsledky

  1. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  2. 1.zkouška MA2, Dyk: 1/2, 45.89 s, 20.0 tr. b., 3.57 m/s

  3. 1.zkouška SA1, Tyno: Diskvalifikován

  4. 2.zkouška MA2, Dyk: Diskvalifikován

  5. 2.zkouška SA1, Tyno: 8/10, 66.57 s, 22.57 tr. b., 2.4 m/s

  6. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  7. Agility M, Dyk: 9/15, 50.36 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  8. Agility S, Tyno: Diskvalifikován

  9. Jumping M, Dyk: 7/15, 46.56 s, 6.56 tr. b., 3.46 m/s

  10. Jumping S, Tyno: Diskvalifikován

  11. ZKOUŠKY MA2, Dyk: Diskvalifikován

  12. ZKOUŠKY SA1, Tyno: Diskvalifikován

  13. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  14. AGILITY, Tyno: Diskvalifikován

  15. JUMPING SA1, Tyno: Diskvalifikován

  16. SA1, Tyno: 5/9, 50.73 s, 15.73 tr. b., 2.62 m/s

  17. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  18. 1.zkouška SA1, Tyno: 4/10, 43.51 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  19. 2.zkouška SA1, Tyno: 5/10, 48.13 s, 10.0 tr. b., 3.2 m/s

  20. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  21. Agility M, Dyk: 10/14, 52.83 s, 29.83 tr. b., 2.93 m/s

  22. Jumping M, Dyk: Diskvalifikován

  23. Zkoušky MA2, Dyk: 4/8, 50.15 s, 29.15 tr. b., 3.05 m/s

  24. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  25. AGILITY, Dyk: Diskvalifikován

  26. JUMPING, Dyk: 5/12, 37.15 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  27. MA2, Dyk: 3/5, 46.33 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  28. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  29. AGILITY M, Dyk: 6/12, 52.06 s, 10.06 tr. b., 3.48 m/s

  30. JUMPING M, Dyk: Diskvalifikován

  31. ZKOUŠKY MA2, Dyk: Diskvalifikován

  32. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  33. Agility M, Dyk: Diskvalifikován

  34. Jumping M, Dyk: Diskvalifikován

  35. Zkouška MA2, Dyk: 4/6, 43.3 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  36. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  37. AGILITY, Dyk: Diskvalifikován

  38. JUMPING, Dyk: 8/15, 42.44 s, 8.44 tr. b., 3.51 m/s

  39. MA2, Dyk: 1/4, 42.7 s, 13.7 tr. b., 3.47 m/s

  40. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  41. Ne-Agility, Dyk: 4/14, 49.13 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  42. Nedělní zkouška, Dyk: 1/7, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  43. Ne-Jumping, Dyk: 3/14, 35.33 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  44. Sobotní zkouška, Dyk: 1/6, 54.32 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  45. So-Jumping, Dyk: Diskvalifikován

  46. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  47. Agility M, Dyk: Diskvalifikován

  48. Jumping M, Dyk: 3/7, 37.97 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  49. Zkouška MA2, Dyk: 2/2, 35.84 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  50. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  51. 1. zkouška MA2, Dyk: 3/5, 42.84 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  52. 2. zkouška MA2, Dyk: Diskvalifikován

  53. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  54. AGILITY, Dyk: Diskvalifikován

  55. JUMPING, Dyk: Diskvalifikován

  56. MA2, Dyk: 1/4, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  57. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  58. AGILITY M, Dyk: Diskvalifikován

  59. JUMPING M, Dyk: Diskvalifikován

  60. ZKOUŠKA MA1, Dyk: 1/2, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  61. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  62. Agility Medium, Dyk: 8/19, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  63. Jumping Medium, Dyk: 4/22, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  64. ZkA, Dyk: 2/4, 40.39 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  65. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  66. AGILITY, Dyk: 2/16, 41.66 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  67. JUMPING MA1, Dyk: Diskvalifikován

  68. MA1, Dyk: 2/4, 37.4 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  69. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  70. Agility 1, Dyk: Diskvalifikován

  71. Agility 2, Dyk: Diskvalifikován

  72. Jumping 1, Dyk: Diskvalifikován

  73. Jumping 2, Dyk: Diskvalifikován

  74. Jumping 3, Dyk: Diskvalifikován

  75. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  76. 1. Zkouška A1 MA1, Dyk: 4/8, 41.07 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  77. 2. Zkouška A1 MA1, Dyk: 1/7, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  78. Hra - tuneliáda A1 MA1, Dyk: 3/8, 30.04 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  79. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  80. MA1, Dyk: 1/7, 40.73 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  81. MA1 I., Dyk: 1/7, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  82. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  83. Agility M, Dyk: Diskvalifikován

  84. Jumping M, Dyk: 5/14, 40.16 s, 6.16 tr. b., 3.78 m/s

  85. Zkouška MA1, Dyk: 2/3, 39.66 s, 10.66 tr. b., 3.61 m/s

  86. Jičín - O pohár Purina PRO PLAN, 24. 08. 2013

  87. Agility, Dyk: Diskvalifikován

  88. Jumping, Dyk: Diskvalifikován

  89. Zka, Dyk: Diskvalifikován

  90. Žamberk - O pohár Fitmin, 03. 08. 2013

  91. AGILITY, Dyk: Diskvalifikován

  92. JUMPING MA1, Dyk: 1/2, 36.89 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  93. MA1, Dyk: 1/2, 33.07 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  94. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM” 10. ročník + 6. ročník Speciálu BŠO v agility + 5. ročník Mistrovství chodských psů v agility + 1. ročník Mistrovství šiperek v agility, 01. 06. 2013

  95. Agility M, Dyk: 9/15, 49.92 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  96. Jumping M, Dyk: 5/15, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  97. Zkoušky MA1, Dyk: 1/4, 37.24 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  98. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  99. Agility, Dyk: 9/20, 56.32 s, 21.32 tr. b., 3.37 m/s

  100. Jumping, Dyk: 13/21, 41.84 s, 11.84 tr. b., 3.9 m/s

  101. Zka, Dyk: Diskvalifikován

  102. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 20. 04. 2013

  103. 1. Zk. Jumping, Dyk: Diskvalifikován

  104. 2. Zk. Jumping, Dyk: 3/9, 40.52 s, 20.52 tr. b., 3.01 m/s

  105. Zkouška Agility, Dyk: Diskvalifikován

  106. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  107. Zkouška 1 MA1, Dyk: 3/11, 30.93 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  108. Zkouška 2 MA1, Dyk: Diskvalifikován

  109. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  110. MA1 A, Dyk: Diskvalifikován

  111. MA1 B, Dyk: 5/9, 36.99 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s