Cz En

Ludmila Kovářová

  1. Číslo: 003985
  2. OSA: Agility pod Zvičinou
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 03. 01. 2014
  6. Členem KA do: 31. 12. 2018
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 007113 (L), Max

  2. 012917 (L), Blackie Liščí stráň

  3. 012818 (L), Authentic Beauty Alchera

Výsledky

  1. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  2. 1. zkouška LA1, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  3. 1. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  4. 2. zkouška LA1, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  5. 2. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  6. 3. zkouška LA1, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  7. 3. zkouška LA3, Max: 6/14, 33.62 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  8. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  9. 1.zkouška, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  10. 1.zkouška, Max: Diskvalifikován

  11. 2.zkouška, Authentic Beauty Alchera: 5/10, 30.79 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  12. 2.zkouška, Max: Diskvalifikován

  13. Jumping Light, Authentic Beauty Alchera: 6/13, 31.94 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  14. Jumping Standard, Max: 8/27, 29.72 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  15. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  16. Agility II. L, Max: Diskvalifikován

  17. Agility I. L, Max: 5/94, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  18. Jumping II. L, Max: Diskvalifikován

  19. Jumping I. L, Max: 16/94, 33.39 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  20. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  21. zkouška 1 LA3, Max: 3/10, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  22. zkouška 2 LA3, Max: 5/12, 45.75 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  23. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  24. 1. Zkouška A1 LA1, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  25. 1. Zkouška A3 LA3, Max: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška A1 LA1, Authentic Beauty Alchera: 4/10, 31.91 s, 25.0 tr. b., 3.92 m/s

  27. 2. Zkouška A3 LA3, Max: 3/11, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  28. Hra - tuneliáda pro A1 L, Authentic Beauty Alchera: 6/10, 23.6 s, 5.0 tr. b., 6.27 m/s

  29. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, Max: 12/19, 32.54 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  30. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  31. I Agility Open, Max: 49/139, 41.46 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  32. I Agility Open, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  33. II Agility Open, Max: 57/137, 39.82 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  34. II Agility Open, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  35. II Jumping Open, Max: 79/135, 41.97 s, 15.97 tr. b., 3.86 m/s

  36. II Jumping Open, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  37. I Jumping Open, Max: 7/139, 32.93 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  38. I Jumping Open, Authentic Beauty Alchera: Diskvalifikován

  39. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  40. II. zkouška LA2, Blackie Liščí stráň: 2/18, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  41. II. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  42. I. zkouška LA2, Blackie Liščí stráň: Diskvalifikován

  43. I. zkouška LA3, Max: 2/11, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  44. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  45. III. zkouška LA3, Max: 4/12, 38.11 s, 11.11 tr. b., 3.88 m/s

  46. II. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  47. I. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  48. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  49. JUMPING 1 L, Max: 5/43, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  50. JUMPING 2 L, Max: 2/43, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  51. JUMPING 3 L, Max: 6/42, 26.28 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  52. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  53. II. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  54. I. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  55. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  56. ACANA Finále L, Max: Diskvalifikován

  57. Jumping 2 L, Max: 1/35, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  58. Zkouška 2 LA3, Max: Diskvalifikován

  59. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  60. Agility družstev, Max: 58/88, 40.83 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  61. Agility jednotlivců, Max: 42/87, 42.6 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  62. Jumping družstev, Max: Diskvalifikován

  63. Jumping jednotlivců, Max: Diskvalifikován

  64. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  65. LA3 - 1. LA3, Max: Diskvalifikován

  66. LA3 - 2. LA3, Max: Diskvalifikován

  67. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  68. 1.zkouška, Max: Diskvalifikován

  69. 2.zkouška, Max: 11/15, 37.8 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  70. Jumping, Max: 2/32, 26.76 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  71. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  72. Agility - Ne, Max: 21/91, 39.21 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  73. Agility - So, Max: Diskvalifikován

  74. Jumping - Ne, Max: Diskvalifikován

  75. Jumping - So, Max: 3/97, 29.45 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  76. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  77. 1.vítězná, Max: Diskvalifikován

  78. 2.vítězná, Max: Diskvalifikován

  79. Jumping, Max: Diskvalifikován

  80. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  81. III. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  82. II. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  83. IV. zkouška LA3, Max: 1/17, 31.56 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  84. I.zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  85. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  86. 1. zkouška A3 LA3, Max: 9/15, 42.27 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  87. 2. zkouška A3 LA3, Max: 2/15, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  88. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, Max: 5/24, 32.43 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  89. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  90. Agility Lar Ne, Max: Diskvalifikován

  91. Agility Lar So, Max: Diskvalifikován

  92. Jumping Lar Ne, Max: 27/85, 27.81 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  93. Jumping Lar So, Max: 21/87, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  94. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  95. II.zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  96. I. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  97. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  98. II.zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  99. I. zkouška LA3, Max: 7/10, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  100. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  101. II. zkouška LA3, Max: Diskvalifikován

  102. I. zkouška LA3, Max: 2/11, 45.19 s, 5.19 tr. b., 3.96 m/s

  103. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  104. 15.prorubská, Max: 7/13, 32.79 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  105. 16.prorubská, Max: Diskvalifikován

  106. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  107. Druhá zkouška LA3, Max: 2/15, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  108. První zkouška LA3, Max: 4/15, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  109. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  110. Jumping III. L, Max: 14/45, 33.55 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  111. Jumping II. L, Max: 2/45, 29.06 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  112. Jumping I. L, Max: 5/45, 27.48 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  113. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  114. 13.prorubská, Max: Diskvalifikován

  115. 14.prorubská, Max: Diskvalifikován

  116. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  117. 11.prorubská, Max: 3/10, 31.32 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  118. 12.prorubská, Max: Diskvalifikován

  119. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  120. Finále, Max: 10/20, 40.0 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  121. Jumping (1), Max: Diskvalifikován

  122. Jumping (2), Max: 15/55, 33.17 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  123. Zkouška, Max: Diskvalifikován

  124. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  125. Agility 1 L, Max: 13/36, 42.53 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  126. Jumping 1 L, Max: Diskvalifikován

  127. Jumping 2 L, Max: 9/26, 36.21 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  128. Zkouška 1 LA3, Max: 8/16, 44.12 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  129. Zkouška 2 LA3, Max: 9/13, 54.65 s, 24.65 tr. b., 3.62 m/s

  130. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  131. Agility L, Max: 14/43, 34.77 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  132. Jumping L, Max: 8/43, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  133. Zkoušky LA3, Max: Diskvalifikován

  134. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  135. Agility L, Max: 15/43, 33.19 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  136. Jumping L, Max: 1/44, 28.91 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  137. Zkouška LA3, Max: 7/13, 38.24 s, 20.0 tr. b., 4.76 m/s

  138. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  139. 1.zkouška, Max: Diskvalifikován

  140. 2.zkouška, Max: Diskvalifikován

  141. Jumping Open, Max: 7/25, 33.83 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  142. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  143. Agility L, Max: Diskvalifikován

  144. Jumping L, Max: 2/29, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  145. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  146. 1.zkouška, Max: 2/15, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  147. 2.zkouška, Max: 6/14, 34.29 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  148. Jumping Open, Max: 12/35, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  149. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  150. QA5 Agility, Max: Diskvalifikován

  151. QA6 Agility, Max: Diskvalifikován

  152. QJ5 Jumping, Max: Diskvalifikován

  153. QJ6 Jumping, Max: 86/182, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  154. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  155. I Agility, Max: Diskvalifikován

  156. II Agility, Max: Diskvalifikován

  157. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  158. QA3 Agility, Max: Diskvalifikován

  159. QA4 Agility, Max: Diskvalifikován

  160. QJ3 Jumping, Max: 23/176, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  161. QJ4 Jumping, Max: 54/174, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  162. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  163. QA1 Agility, Max: 42/213, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  164. QA2 Agility, Max: Diskvalifikován

  165. QJ1 Jumping, Max: Diskvalifikován

  166. QJ2 Jumping, Max: Diskvalifikován

  167. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  168. 1. zkouška A2 LA2, Max: Diskvalifikován

  169. 2. zkouška A2 LA2, Max: 9/22, 44.73 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  170. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L, Max: 2/20, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  171. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  172. 10.prorubská, Max: Diskvalifikován

  173. 9.prorubská, Max: 2/15, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  174. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  175. ZkA II. LA2, Max: Diskvalifikován

  176. ZkA I. LA2, Max: Diskvalifikován

  177. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  178. 5.prorubská, Max: 2/15, 30.73 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  179. 6.prorubská, Max: Diskvalifikován

  180. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  181. ZkA 1 So, Max: 2/22, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  182. ZkA 2 So, Max: 8/22, 45.44 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  183. ZkA 3 So, Max: Diskvalifikován

  184. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  185. 3.prorubská, Max: Diskvalifikován

  186. 4.prorubská, Max: 1/25, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  187. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  188. 1.zkouška LA2, Max: Diskvalifikován

  189. 2.zkouška LA2, Max: 5/20, 33.05 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  190. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  191. LA2 I., Max: Diskvalifikován

  192. LA2 II., Max: 8/18, 44.46 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  193. LA2 III., Max: Diskvalifikován

  194. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  195. Agility 1 L, Max: Diskvalifikován

  196. Finálový běh L, Max: Diskvalifikován

  197. Jumping 1 L, Max: 12/30, 30.52 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  198. Jumping 2 L, Max: 18/24, 32.22 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  199. Tuneliáda L, Max: 2/20, 23.38 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  200. Zkouška 1 LA2, Max: Diskvalifikován

  201. Zkouška 2 LA2, Max: 1/10, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  202. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  203. 1. zkouška LA2, Max: 3/21, 31.25 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  204. 2. zkouška LA2, Max: Diskvalifikován

  205. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  206. II. zkouška LA2, Max: Diskvalifikován

  207. I. zkouška LA2, Max: 2/18, 33.82 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  208. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  209. Agility, Max: Diskvalifikován

  210. Jumping, Max: 5/49, 27.78 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  211. Zkouška, Max: Diskvalifikován

  212. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  213. (1) zkouška, Max: 1/31, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  214. (2) zkouška, Max: 5/30, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  215. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  216. Zkouška, Max: Diskvalifikován

  217. Zkouška II, Max: 8/14, 38.88 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  218. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  219. Ne-Agility, Max: Diskvalifikován

  220. Nedělní zkouška, Max: 1/22, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  221. Ne-Jumping, Max: 18/48, 35.99 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  222. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  223. Prvomájové závody agility 2015 - A, Max: Diskvalifikován

  224. Prvomájové závody agility 2015 - J, Max: Diskvalifikován

  225. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Max: Diskvalifikován

  226. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  227. 1. Zkouška A2 LA2, Max: Diskvalifikován

  228. 2. Zkouška A2 LA2, Max: 5/18, 32.11 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  229. Hra - tuneliáda A2 LA2, Max: Diskvalifikován

  230. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  231. Agility, Max: Diskvalifikován

  232. Jumping, Max: Diskvalifikován

  233. Velikonoční, Max: Diskvalifikován

  234. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  235. 1. zkouška LA2, Max: 8/32, 31.13 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  236. 2. zkouška LA2, Max: Diskvalifikován

  237. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  238. Heroutice, 1. běh, Max: 13/20, 32.06 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  239. Heroutice, 2. běh, Max: Diskvalifikován

  240. Heroutice, 3. běh, Max: Diskvalifikován

  241. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  242. ZkA NE II LA2 LA2, Max: Diskvalifikován

  243. ZkA NE I LA2 LA2, Max: Diskvalifikován

  244. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  245. 1. zkouška LA2, Max: 8/19, 39.87 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  246. 2. zkouška LA2, Max: 1/19, 30.02 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  247. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  248. (1) Bannyho zkouška, Max: 1/20, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  249. (2) Cargova zkouška, Max: Diskvalifikován

  250. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  251. AGILITY, Max: Diskvalifikován

  252. JUMPING, Max: Diskvalifikován

  253. LA2, Max: Diskvalifikován

  254. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  255. Agility 1 L, Max: 14/35, 35.15 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  256. Jumping 1 L, Max: 11/37, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  257. Jumping 2 L, Max: Diskvalifikován

  258. Zkouška 1 LA2, Max: 8/16, 42.65 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  259. Zkouška 2 LA2, Max: Diskvalifikován

  260. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  261. AGILITY L, Max: Diskvalifikován

  262. JUMPING L, Max: Diskvalifikován

  263. ZKOUŠKA LA2, Max: 9/17, 42.63 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  264. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  265. (1) Bertíkova zkouška, Max: 5/12, 38.19 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  266. (2) Noisy zkouška, Max: Diskvalifikován

  267. (3) Audiho zkouška, Max: 7/12, 37.98 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  268. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  269. NE - Acana jumping L, Max: 13/39, 31.56 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  270. NE - Holdye Memorial Agility L, Max: Diskvalifikován

  271. NE - zkouška LA2 LA2, Max: Diskvalifikován

  272. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  273. (1) Kubíkův běh, Max: 6/17, 38.46 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  274. (2) Ferpíkův běh, Max: 2/17, 41.67 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  275. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  276. So-Agility, Max: Diskvalifikován

  277. So-Jumping, Max: Diskvalifikován

  278. So-Zkouška, Max: Diskvalifikován

  279. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  280. Jumping L, Max: Diskvalifikován

  281. Zkouška II LA2, Max: Diskvalifikován

  282. Zkouška I LA2, Max: 3/10, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  283. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  284. (Ne-1) Trixina zkouška, Max: 3/8, 26.98 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  285. (Ne-2) Belíškova zkouška, Max: 3/8, 30.26 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  286. (So-1) Apačova zkouška, Max: 7/14, 30.85 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  287. (So-2) Cirdova zkouška, Max: 9/14, 30.77 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  288. (So-3) Ulinčina zkouška, Max: Diskvalifikován

  289. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  290. Agility, Max: Diskvalifikován

  291. Jumping, Max: Diskvalifikován

  292. ZkA, Max: 2/12, 35.89 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  293. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  294. 1. Zkouška A1 LA1, Max: 3/15, 32.79 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  295. 2. Zkouška A1 LA1, Max: Diskvalifikován

  296. Hra - tuneliáda A1 LA1, Max: Diskvalifikován

  297. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  298. LA1, Max: 4/26, 32.59 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  299. LA1 I., Max: 10/26, 28.82 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  300. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  301. Agility L, Max: 9/32, 48.37 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  302. Jumping L, Max: 14/32, 36.82 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  303. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  304. AGILITY, Max: Diskvalifikován

  305. JUMPING, Max: Diskvalifikován

  306. LA1, Max: Diskvalifikován

  307. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  308. (So-1) Alfova zkouška, Max: Diskvalifikován

  309. (So-2) Dejdyho memoriál, Max: 3/12, 31.59 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  310. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  311. Agility - sobota, Max: Diskvalifikován

  312. Jumping - neděle, Max: 11/24, 39.42 s, 15.42 tr. b., 3.42 m/s

  313. Jumping - sobota, Max: Diskvalifikován

  314. Zkouška - neděle, Max: Diskvalifikován

  315. Zkouška - sobota, Max: Diskvalifikován

  316. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 20. 04. 2013

  317. 1. Zk. Jumping, Max: Diskvalifikován

  318. 2. Zk. Jumping, Max: Diskvalifikován

  319. Zkouška Agility, Max: Diskvalifikován