Cz En

Jana Hojdová

  1. Číslo: 004103
  2. OSA: Nejaknyt Zone
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 23. 04. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 032413 (L), Sam

  2. 065213 (L), Arwen Garzo Lobo

  3. 087416 (L), Argonath Havlovický čert

  4. 025920 (L), Best Choice Green May-T

  5. 050522 (L), Ananas Juice Oakland Alley

Výsledky

  1. Mrtník, Plzeň - sever - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  2. 1. Zkouška LA1, Ananas Juice Oakland Alley: 7/12, 37.04 s, 20.0 tr. b., 4.05 m/s

  3. 1. Zkouška LA2, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  4. 2. Zkouška LA1, Ananas Juice Oakland Alley: 1/12, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  5. 2. Zkouška LA2, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  6. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  7. ZkA. II. LA2, Best Choice Green May-T: 5/12, 46.63 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  8. ZkA. I. LA2, Best Choice Green May-T: 4/12, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  9. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  10. Agility 1 L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  11. Agility 2 L, Best Choice Green May-T: 43/84, 49.53 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  12. Jumping 1 L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  13. Jumping 2 L, Best Choice Green May-T: 51/79, 48.25 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  14. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  15. 1. zkouška A2 L, Best Choice Green May-T: 3/10, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  16. 2. zkouška A2 L, Best Choice Green May-T: 2/9, 39.56 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  17. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  18. Agility 1 L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  19. Agility 2 L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  20. Jumping 1 L, Best Choice Green May-T: 36/91, 48.3 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  21. Jumping 2 L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  22. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  23. 1. Zkouška LA2, Best Choice Green May-T: 5/10, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  24. 2. Zkouška LA2, Best Choice Green May-T: 4/10, 43.57 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  25. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most II., 08. 05. 2022

  26. Jumping A2 + A3 L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  27. Zkouška A2 L, Best Choice Green May-T: 1/6, 47.73 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  28. Zkouška II. A2 L, Best Choice Green May-T: 1/6, 43.78 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  29. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  30. QA1 Agility, Best Choice Green May-T: 51/108, 55.32 s, 15.73 tr. b., 3.98 m/s

  31. QA2 Agility, Best Choice Green May-T: 55/107, 51.77 s, 24.19 tr. b., 4.23 m/s

  32. QA3 Agility, Best Choice Green May-T: 38/66, 54.45 s, 25.39 tr. b., 4.04 m/s

  33. QJ1 Jumping, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  34. QJ2 Jumping, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  35. QJ3 Jumping, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  36. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  37. 2. Zkouška LA2, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  38. Zkouška LA2, Best Choice Green May-T: 3/12, 45.18 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  39. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  40. 1. Zkouška LA2, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška LA2, Best Choice Green May-T: 2/13, 49.01 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  42. 3. Zkouška LA2, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  43. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  44. 1. Zkouška LA2, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška LA2, Best Choice Green May-T: 4/8, 45.38 s, 20.0 tr. b., 4.67 m/s

  46. 3. Zkouška LA2, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  47. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  48. neděle Jumping2+3 L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  49. neděle LA2, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  50. Sobota Jumping2+3 L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  51. sobota LA2 I, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  52. sobota LA2 II, Best Choice Green May-T: 2/7, 45.1 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  53. Beroun - Zkoušky - březen 2022, 04. 03. 2022

  54. 1. zkouška L A2, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška L A2, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  56. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  57. 1. zkouška LA2, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  58. 2. Zkouška LA2, Best Choice Green May-T: 2/5, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  59. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  60. Sobota Jumping2+3 L, Best Choice Green May-T: 6/22, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  61. Sobota LA2 I., Best Choice Green May-T: 3/6, 48.89 s, 20.0 tr. b., 4.07 m/s

  62. Sobota LA2 II., Best Choice Green May-T: 2/6, 53.35 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  63. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  64. Czech Imp Jump Large, Best Choice Green May-T: 12/27, 30.13 s, 12.13 tr. b., 4.05 m/s

  65. Jumping 1 - Large, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  66. Jumping 2 - Large, Best Choice Green May-T: 10/27, 47.64 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  67. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  68. 1. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: 2/12, 38.9 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  69. 2. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: 4/12, 31.74 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  70. 3. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: 1/12, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  71. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  72. Jumping 1 L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  73. LA1 So I, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  74. LA1 So II, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  75. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  76. 1. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: 2/10, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  78. 3. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: 5/9, 35.16 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  79. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  80. 1.zkouška LA1, Best Choice Green May-T: 3/8, 44.41 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  81. 2.zkouška LA1, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  82. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  83. 1. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: 2/10, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  84. 2. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: 6/10, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  85. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  86. Druhá zkouška, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  87. První zkouška, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  88. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  89. III. zkouška A1 L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  90. II. zkouška L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  91. IV. zkouška L, Best Choice Green May-T: 3/21, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  92. I. zkouška A1 L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  93. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 30. 10. 2021

  94. 1. zkouška A1 L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  95. 1. zkouška A2 L, Arwen Garzo Lobo: 4/4, 41.0 s, 20.0 tr. b., 3.83 m/s

  96. 2. zkouška A1 L, Best Choice Green May-T: 1/7, 37.2 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  97. 2. zkouška A2 L, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  98. 3. zkouška A1 L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  99. 3. zkouška A2 L, Arwen Garzo Lobo: 3/4, 42.72 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  100. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  101. 1. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: 5/13, 36.83 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  102. 2. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: 5/13, 35.69 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  103. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  104. 1. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  105. 2. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: 2/11, 42.53 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  106. 3. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: 5/11, 35.69 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  107. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  108. 1. Zkouška LA1 neděle, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška LA1 neděle, Best Choice Green May-T: 6/18, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  110. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  111. Agility družstev AUO, Arwen Garzo Lobo: 16/44, 62.26 s, 25.26 tr. b., 3.21 m/s

  112. Agility družstev AUO, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  113. Agility jednotlivců AUO, Arwen Garzo Lobo: 18/42, 57.92 s, 5.92 tr. b., 3.45 m/s

  114. Agility jednotlivců AUO, Best Choice Green May-T: 19/42, 58.0 s, 6.0 tr. b., 3.45 m/s

  115. Jump družstev AUO, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  116. Jump družstev AUO, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  117. Jump Jednotlivci AUO, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  118. Jump Jednotlivci AUO, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  119. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 09. 2021

  120. Druhá zkouška, Best Choice Green May-T: 2/8, 37.52 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  121. První zkouška, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  122. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  123. 1. zkouška LA1, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška LA1, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  125. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  126. Agility L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  127. Jumping L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  128. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  129. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most I., 04. 09. 2021

  130. Jumping L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  131. Jumping L, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  132. Zkouška I. A1 L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  133. Zkouška I. A2 L, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  134. Zkouška II. A1 L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  135. Zkouška II. A2 L, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  136. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  137. 1. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  138. 2. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: 7/18, 41.84 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  139. 3. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: 7/18, 41.33 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  140. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  141. Zkouška LA1 I., Best Choice Green May-T: 9/12, 35.95 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  142. Zkouška LA1 II., Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  143. Zkouška LA1 III., Best Choice Green May-T: 4/12, 36.12 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  144. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  145. 1. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: 4/14, 35.35 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  146. 2. zkouška LA1, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  147. Jumping III L, Best Choice Green May-T: 5/13, 37.32 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  148. Ejpovice - Nejaknyt odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  149. Zkouška A1 L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  150. Zkouška A1 L II., Best Choice Green May-T: 3/11, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  151. Zkouška A2 L , Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  152. Zkouška A2 L II., Arwen Garzo Lobo: 1/2, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  153. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  154. Agility 1 L, Best Choice Green May-T: 25/82, 60.44 s, 26.44 tr. b., 3.57 m/s

  155. Agility 2 L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  156. Jumping 1 L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  157. Jumping 2 L, Best Choice Green May-T: 37/82, 47.99 s, 21.99 tr. b., 3.75 m/s

  158. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  159. Druhá zkouška, Best Choice Green May-T: 4/4, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  160. První zkouška, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  161. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  162. 1. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: 5/15, 46.1 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  163. 2. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  164. 3. Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  165. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  166. Agility družstev AUO, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  167. Agility jednotlivců AUO, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  168. Jumping družstev AUO, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  169. Jumping jednotlivců AUO, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  170. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  171. SO Agility L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  172. So Jumping L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  173. SO Zkouška LA1, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  174. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  175. Agility sobota L, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  176. Jumping sobota L, Best Choice Green May-T: 12/31, 40.92 s, 27.92 tr. b., 3.89 m/s

  177. ZkouškaLA1 sobota, Best Choice Green May-T: Diskvalifikován

  178. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  179. Sobota Zkouška I LA2, Arwen Garzo Lobo: 4/11, 36.1 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  180. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  181. II. zkouška LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  182. I. zkouška LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  183. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  184. Zkouška III. LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  185. Zkouška II. LA2, Arwen Garzo Lobo: 8/19, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  186. Zkouška I. LA2, Arwen Garzo Lobo: 6/19, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  187. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  188. 1. zkouška LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  189. 2. zkouška LA2, Arwen Garzo Lobo: 3/21, 32.62 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  190. 3. zkouška LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  191. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  192. Zkoukša 1 LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  193. Zkouška 2 LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  194. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  195. ZkA. II. LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  196. ZkA. I. LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  197. Spálené Poříčí - Podkokšínské dvojzkoušky + A0 a veteráni, 06. 05. 2017

  198. 1. zkouška LA1, Argonath Havlovický čert: Diskvalifikován

  199. 2.zkouška LA1, Argonath Havlovický čert: Diskvalifikován

  200. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  201. LA2_1 LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  202. LA2_2 LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  203. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  204. Agility L, Arwen Garzo Lobo: 12/50, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  205. Jumping L, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  206. Zkoušky LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  207. Mrtník, Plzeň-sever - Letní pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 08. 2016

  208. LA2-1 LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  209. LA2-2 LA2, Arwen Garzo Lobo: 8/24, 35.06 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  210. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  211. Agility L, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  212. Jumping L, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  213. Zk A II. LA2, Arwen Garzo Lobo: 8/23, 50.37 s, 12.37 tr. b., 3.61 m/s

  214. Zk.A I. LA2, Arwen Garzo Lobo: 14/23, 47.67 s, 13.67 tr. b., 3.48 m/s

  215. Zk.A LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  216. Brno - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2016, 12. 06. 2016

  217. Agility AUO, Arwen Garzo Lobo: 12/45, 55.37 s, 18.37 tr. b., 3.36 m/s

  218. Jumping AUO, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  219. Mrtník, Plzeň - Sever - Dvojzkoušky na Brabcovně, 04. 06. 2016

  220. LA2-1 LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  221. LA2-2 LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  222. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  223. Jumping Neděle L, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  224. Zkoušk 1 Neděle LA2, Arwen Garzo Lobo: 6/15, 44.9 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  225. Zkouška 2 Neděle LA2, Arwen Garzo Lobo: 8/15, 55.68 s, 12.68 tr. b., 3.29 m/s

  226. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 04. 2016

  227. agility zkouška 1 LA2, Arwen Garzo Lobo: 9/17, 60.85 s, 19.85 tr. b., 2.94 m/s

  228. jumping L, Arwen Garzo Lobo: 9/39, 41.97 s, 5.97 tr. b., 4.07 m/s

  229. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 10. 2015

  230. Jumping L, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  231. Zkouška agility LA2, Arwen Garzo Lobo: 4/22, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  232. Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky, 18. 10. 2014

  233. 1 LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  234. 2 LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  235. Jump_L L, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  236. Plzeň-Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  237. Agility L, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  238. Jumping L, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  239. Zkouska_nedele LA2, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  240. Mrtník - Mrtnické dvojzkoušky, 06. 09. 2014

  241. LA1/1 LA1, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  242. LA1/2 LA1, Arwen Garzo Lobo: 5/17, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  243. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  244. 1 zkouška LA1, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  245. 2 zkouška LA1, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  246. Zkouška A1 - 1 LA1, Arwen Garzo Lobo: 2/15, 45.75 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  247. Zkouška A1 - 2 LA1, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  248. Zkouška A1 - 3 LA1, Arwen Garzo Lobo: 5/15, 40.22 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  249. Domažlice - Chodské dvojzkoušky, 27. 07. 2014

  250. LA1_1 LA1, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  251. LA1_2 LA1, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  252. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické trojzkoušky, 31. 05. 2014

  253. Zkouška LA1/1 LA1, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  254. Zkouška LA1/2 LA1, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  255. Zkouška LA1/3 LA1, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  256. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  257. Jumping NE L, Sam: Diskvalifikován

  258. Zkouška 1 NE LA1, Sam: Diskvalifikován

  259. Zkouška 2 NE LA1, Sam: Diskvalifikován

  260. Plzeň Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  261. Agility - sobota L, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  262. Jumping - sobota L, Arwen Garzo Lobo: Diskvalifikován

  263. Zkoušky LA1, Arwen Garzo Lobo: 7/13, 41.69 s, 10.0 tr. b., 3.31 m/s

  264. Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan, 22. 03. 2014 - 23. 03. 2014

  265. So_agility L, Sam: Diskvalifikován

  266. So_jumping L, Sam: Diskvalifikován

  267. So_LA1 LA1, Sam: Diskvalifikován

  268. Domažlice - Chodské podzimní trojzkoušky, 06. 10. 2013

  269. Druhý LA1, Sam: Diskvalifikován

  270. První LA1, Sam: 3/9, 30.33 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  271. Třetí LA1, Sam: Diskvalifikován

  272. Mariánské Lázně - Táborové agilitění 2xzkoušky + Jumping, 15. 09. 2013

  273. Jumping L, Sam: 20/41, 58.99 s, 25.99 tr. b., 3.39 m/s

  274. Zkouška 2 LA1, Sam: Diskvalifikován

  275. Zkouška LA1, Sam: Diskvalifikován

  276. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické Dvojzkoušky, 27. 07. 2013

  277. A1_1_L, Sam: 8/11, 81.13 s, 54.13 tr. b., 1.74 m/s

  278. A1_2_L, Sam: 6/12, 45.38 s, 19.38 tr. b., 2.91 m/s