Cz En

Barbora Melichová

  1. Číslo: 004160
  2. OSA: ForPes
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 11. 06. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 044513 (L), Arthur

  2. 096414 (L), Alter Ego Breembark

  3. 021917 (S), A3Ch Faroth z Lorienu Moravia

Výsledky

  1. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  2. Agility L, Alter Ego Breembark: 18/27, 34.13 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  3. Jumping L, Alter Ego Breembark: 13/27, 31.88 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  4. Zkouška A3 L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  5. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  6. 1. Zka - LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  7. 2. Zka - LA3, Alter Ego Breembark: 9/15, 36.93 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  8. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  9. Zkouška 1 LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  10. Zkouška 2 LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  11. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  12. Agility - LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  13. Jumping - LA, Alter Ego Breembark: 2/32, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  14. ZKA - LA3, Alter Ego Breembark: 6/12, 26.66 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  15. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  16. Agility LA, Alter Ego Breembark: 13/32, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  17. Jumping LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  18. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  19. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  20. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  21. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  22. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  23. 1. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 4/15, 34.87 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  24. 2. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 9/14, 33.3 s, 20.0 tr. b., 4.77 m/s

  25. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  26. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 9/18, 45.29 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  27. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  28. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 8/19, 37.99 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  29. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  30. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  31. Agility L, Alter Ego Breembark: 14/29, 30.22 s, 15.0 tr. b., 5.86 m/s

  32. Jumping L, Alter Ego Breembark: 15/29, 25.23 s, 20.0 tr. b., 5.91 m/s

  33. Zkouška - LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  34. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  35. 1. Zka - LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  36. 2. Zka - LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  37. Jumping - Large, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  38. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  39. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  40. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  41. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  42. Agility, Alter Ego Breembark: 17/44, 32.72 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  43. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  45. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  46. Czech Imp Jump Large, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  47. Jumping 1 Large, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  48. Jumping 2 Large, Alter Ego Breembark: 18/47, 35.06 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  49. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  50. 1. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  51. 2. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  52. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  53. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 5/27, 32.26 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  54. II. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  55. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 11/28, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  56. I. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: 12/27, 34.21 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  57. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  58. 1. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  59. 2. zkouška LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  60. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  61. Jumping LA3, Alter Ego Breembark: 5/12, 31.56 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  62. Zkouška první LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  63. Zkouška VIP LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  64. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  65. Agility LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  66. Jumping LA, Alter Ego Breembark: 1/32, 31.33 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  67. ZkA - LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  68. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  69. Agility L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  70. Jumping L, Alter Ego Breembark: 23/48, 32.36 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  71. Zkouška - LA3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  72. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  73. Agility L, Alter Ego Breembark: 17/44, 33.14 s, 20.0 tr. b., 4.68 m/s

  74. Jumping L, Alter Ego Breembark: 2/45, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  75. Jumping Nedělě L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  76. Zkoušky LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  77. Zkoušky neděle LA2, Alter Ego Breembark: 1/22, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  78. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  79. Zkouška LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  80. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  81. Agility Ne - LA, Alter Ego Breembark: 19/50, 28.22 s, 10.0 tr. b., 5.88 m/s

  82. Agility So - LA, Alter Ego Breembark: 16/50, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  83. Jumping Ne - LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  84. Jumping So - LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  85. Zka Ne - LA2, Alter Ego Breembark: 3/16, 32.06 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  86. Zka So - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  87. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  88. Zkouška II LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  89. Zkouška I LA2, Alter Ego Breembark: 3/28, 31.06 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  90. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  91. 1. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: 1/20, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  92. 2. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  93. 3. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  94. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  95. 1. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  96. 2. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: 5/18, 32.16 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  97. Jumping - Large, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  98. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  99. 1Q Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  100. 2Q Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  101. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  102. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  103. Power & speed A2/A3, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  104. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  105. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  106. Agility, Alter Ego Breembark: 20/38, 27.95 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  107. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  108. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  109. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  110. 1. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  111. 2. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  112. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  113. Běh dvojic Large, Alter Ego Breembark: 22/34, 48.65 s, 50.0 tr. b., 4.58 m/s

  114. JUMPING, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  115. LA2, Alter Ego Breembark: 8/18, 34.29 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  116. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  117. II. zkouška LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  118. I. zkouška LA2, Alter Ego Breembark: 1/18, 27.59 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  119. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  120. AGI Kategorie A2+A3 L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  121. JUMP Kategorie A2+A3 L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  122. Zkouška LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  123. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  124. Agility - Small, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  125. Jumping - Small, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 17/32, 41.65 s, 7.65 tr. b., 3.72 m/s

  126. ZkA - SA2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/8, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  127. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  128. Agility 1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  129. Agility 2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  130. Jumping 1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 26/77, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  131. Jumping 2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 32/78, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  132. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  133. Agility Trial I, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/8, 40.32 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  134. Jumping Trial I, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/8, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  135. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  136. Agility LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  137. Jumping LA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  138. Zkouška LA2, Alter Ego Breembark: 9/20, 38.15 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  139. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  140. 1. zkouška LA2, Alter Ego Breembark: 12/28, 33.25 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  141. 2. zkouška LA2, Alter Ego Breembark: 14/28, 36.68 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  142. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  143. Agility LA sobota, Alter Ego Breembark: 45/63, 44.04 s, 17.04 tr. b., 3.72 m/s

  144. Jumping LA neděle, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  145. Jumping LA sobota, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  146. Zkoušky LA2 neděle, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  147. Zkoušky LA2 sobota, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  148. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  149. 1. ZK LA2, Alter Ego Breembark: 2/31, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  150. 2. ZK LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  151. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  152. 1. ZK LA2, Alter Ego Breembark: 10/23, 38.14 s, 20.0 tr. b., 4.82 m/s

  153. 2. ZK LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  154. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  155. Agility L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  156. Jumping L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  157. Zkoušky LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  158. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  159. Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  160. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  161. Zka - LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  162. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  163. Agility - So, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  164. Jumping - So, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  165. ZkA - So, Alter Ego Breembark: 13/37, 40.26 s, 20.0 tr. b., 4.1 m/s

  166. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  167. Agility L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  168. Jumping L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  169. Zkouška LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  170. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  171. Běh dvojic Large, Alter Ego Breembark: 2/30, 52.68 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  172. JUMPING Large, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  173. LA2, Alter Ego Breembark: 1/14, 35.47 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  174. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  175. Jumping, Arthur: 13/34, 42.74 s, 17.74 tr. b., 2.81 m/s

  176. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  177. Zka 1, Arthur: 8/16, 52.15 s, 24.15 tr. b., 2.76 m/s

  178. Zka 1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  179. Zka 2, Alter Ego Breembark: 7/16, 32.0 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  180. Zka 2, Arthur: 10/16, 45.91 s, 17.91 tr. b., 3.16 m/s

  181. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  182. 1. Zka, Alter Ego Breembark: 7/20, 39.45 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  183. 2. Zka, Alter Ego Breembark: 1/20, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  184. Jumping, Alter Ego Breembark: 24/41, 29.57 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  185. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  186. 1.zkouška, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  187. 2.zkouška, Alter Ego Breembark: 7/22, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  188. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  189. Zka 1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  190. Zka 2, Alter Ego Breembark: 8/15, 38.1 s, 20.0 tr. b., 4.38 m/s

  191. Zka 3, Alter Ego Breembark: 4/15, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  192. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  193. Agility L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  194. Jumping L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  195. Zkouška LA2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  196. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  197. QA5 Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  198. QA6 Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  199. QJ5 Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  200. QJ6 Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  201. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  202. I Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  203. II Agility, Alter Ego Breembark: 6/32, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  204. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  205. 1Q Jumping, Alter Ego Breembark: 91/131, 37.15 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  206. 2Q Agility, Alter Ego Breembark: 54/139, 40.14 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  207. Družstva - Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  208. Družstva - Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  209. Jednotlivci A1 - Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  210. Jednotlivci A1 - Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  211. Power & speed A1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  212. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  213. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  214. Agility, Alter Ego Breembark: 7/33, 33.99 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  215. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  216. ZkA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  217. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  218. Agility - Ne, Alter Ego Breembark: 13/26, 45.2 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  219. Jumping - Ne, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  220. ZkA - Ne, Alter Ego Breembark: 3/11, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  221. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  222. Zkouska III LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  223. Zkouska II LA1, Alter Ego Breembark: 3/8, 36.47 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  224. Zkouska I LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  225. Zkouska IV LA1, Alter Ego Breembark: 1/15, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  226. Zkouska VI LA1, Alter Ego Breembark: 4/14, 38.72 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  227. Zkouska V LA1, Alter Ego Breembark: 3/15, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  228. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  229. Zka 1, Arthur: 6/23, 41.59 s, 6.59 tr. b., 3.68 m/s

  230. Zka 1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  231. Zka 2, Arthur: 14/23, 50.08 s, 24.08 tr. b., 2.7 m/s

  232. Zka 2, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  233. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  234. QA2 Agility, Alter Ego Breembark: 79/204, 47.52 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  235. QJ2 Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  236. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  237. Agility I, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  238. Agility II, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  239. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  240. Agility, Alter Ego Breembark: 25/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  241. Agility 2, Alter Ego Breembark: 28/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  242. Jumping, Alter Ego Breembark: 41/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  243. Jumping 2, Alter Ego Breembark: 30/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  244. Zkouška, Alter Ego Breembark: 9/16, 31.42 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  245. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  246. 1. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  247. 2. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  248. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  249. Agility - Ne, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  250. Agility - So, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  251. Jumping - Ne, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  252. Jumping - So, Alter Ego Breembark: 26/65, 34.93 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  253. ZkA - Ne, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  254. ZkA - So, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  255. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  256. Agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  257. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  258. Zkouška, Alter Ego Breembark: 4/15, 36.36 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  259. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  260. 1. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  261. 2. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  262. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  263. agility, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  264. jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  265. zkouška, Alter Ego Breembark: 11/13, 37.05 s, 15.0 tr. b., 3.35 m/s

  266. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  267. 1. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  268. 2. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  269. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  270. Zkouška A1 II LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  271. Zkouška A1 I LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  272. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  273. 1. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  274. 2. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  275. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  276. ZK LA1, Alter Ego Breembark: 2/19, 30.99 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  277. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  278. 1. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  279. 2. ZK LA1, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  280. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  281. Jumping, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  282. ZkA, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  283. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  284. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", Arthur: Diskvalifikován

  285. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  286. Jumping L, Arthur: Diskvalifikován

  287. Jumping L, Alter Ego Breembark: Diskvalifikován

  288. Zkouška Agility LA1, Alter Ego Breembark: 5/18, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  289. Zkouška Agility LA2, Arthur: 5/20, 52.84 s, 5.84 tr. b., 3.33 m/s

  290. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  291. Agility Ne, Arthur: Diskvalifikován

  292. Agility So, Arthur: Diskvalifikován

  293. Jumping Ne, Arthur: 31/50, 39.29 s, 20.29 tr. b., 3.13 m/s

  294. Jumping So, Arthur: 10/50, 48.71 s, 28.71 tr. b., 2.73 m/s

  295. ZkA Ne, Arthur: 7/20, 49.34 s, 10.34 tr. b., 3.06 m/s

  296. ZkA So, Arthur: 5/21, 47.36 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  297. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  298. 1. Zka, Arthur: Diskvalifikován

  299. 2. Zka, Arthur: 8/13, 49.05 s, 15.05 tr. b., 2.94 m/s

  300. Jumping, Arthur: 11/37, 51.45 s, 9.45 tr. b., 3.34 m/s

  301. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  302. 1.ZK LA2, Arthur: 2/3, 66.47 s, 50.47 tr. b., 2.18 m/s

  303. 2. ZK LA2, Arthur: Diskvalifikován

  304. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  305. Agility, Arthur: 13/25, 45.1 s, 7.1 tr. b., 3.15 m/s

  306. Jumping, Arthur: 20/28, 43.67 s, 20.67 tr. b., 3.05 m/s

  307. Zka, Arthur: 3/7, 51.35 s, 6.35 tr. b., 3.06 m/s

  308. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  309. 1. Zka, Arthur: 7/15, 39.67 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  310. 2. Zka, Arthur: Diskvalifikován

  311. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  312. Agility, Arthur: 22/49, 51.03 s, 12.03 tr. b., 2.84 m/s

  313. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  314. Zkouška LA2, Arthur: Diskvalifikován

  315. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  316. 1.ZK LA2, Arthur: 5/17, 43.66 s, 6.66 tr. b., 3.37 m/s

  317. 2.ZK LA2, Arthur: Diskvalifikován

  318. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  319. Jumping, Arthur: 20/29, 47.13 s, 17.13 tr. b., 3.29 m/s

  320. ZkA, Arthur: Diskvalifikován

  321. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  322. Agility, Arthur: 15/41, 46.92 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  323. Jumping, Arthur: 15/42, 41.84 s, 8.84 tr. b., 3.59 m/s

  324. ZkA, Arthur: 2/17, 50.27 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  325. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  326. II. Zka LA2, Arthur: 4/6, 55.22 s, 18.22 tr. b., 2.9 m/s

  327. I. Zka LA2, Arthur: Diskvalifikován

  328. Jumping - L, Arthur: 9/21, 43.42 s, 10.42 tr. b., 3.36 m/s

  329. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  330. (1) Kubíkův běh, Arthur: Diskvalifikován

  331. (2) Ferpíkův běh, Arthur: 3/17, 45.92 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  332. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  333. 1. zk LA2, Arthur: 5/8, 43.37 s, 18.37 tr. b., 3.53 m/s

  334. 2. zk LA2, Arthur: 2/8, 53.74 s, 16.74 tr. b., 3.46 m/s

  335. Jumping - L, Arthur: Diskvalifikován

  336. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  337. I. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  338. II. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  339. III. Agility, Arthur: 43/94, 60.95 s, 30.95 tr. b., 3.05 m/s

  340. II. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  341. I. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  342. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  343. agility open L, Arthur: 9/19, 56.92 s, 16.92 tr. b., 2.99 m/s

  344. jumping L, Arthur: 9/20, 36.92 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  345. zkouška LA2, Arthur: Diskvalifikován

  346. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  347. ZkA 1, Arthur: 5/11, 44.93 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  348. ZkA 2, Arthur: 3/11, 54.8 s, 12.8 tr. b., 3.19 m/s

  349. ZkA 3, Arthur: 5/11, 56.3 s, 13.3 tr. b., 2.97 m/s

  350. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  351. Agility - So, Arthur: 7/20, 56.77 s, 20.0 tr. b., 3.52 m/s

  352. Jumping - Ne, Arthur: 9/16, 39.78 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  353. Jumping - So, Arthur: Diskvalifikován

  354. ZkA 1, Arthur: 3/10, 55.08 s, 7.08 tr. b., 3.36 m/s

  355. ZkA 2, Arthur: 3/6, 57.62 s, 14.62 tr. b., 2.95 m/s

  356. Praha - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  357. Agility Open L, Arthur: 8/28, 50.37 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  358. Agility Open L, Arthur: Diskvalifikován

  359. Jumping Open L, Arthur: 10/27, 42.38 s, 13.38 tr. b., 3.52 m/s

  360. Jumping Open L, Arthur: Diskvalifikován

  361. Zkoušky Agility LA2, Arthur: 2/11, 48.26 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  362. Zkoušky Agility LA2, Arthur: Diskvalifikován

  363. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  364. Agility 1, Arthur: 48/122, 56.25 s, 10.25 tr. b., 3.24 m/s

  365. Agility 2, Arthur: 49/118, 70.37 s, 34.37 tr. b., 2.83 m/s

  366. Jumping 1, Arthur: 45/122, 55.5 s, 29.5 tr. b., 2.79 m/s

  367. Jumping 2, Arthur: 52/117, 60.91 s, 30.91 tr. b., 3.05 m/s

  368. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  369. ZkA 1, Arthur: Diskvalifikován

  370. ZkA 2, Arthur: Diskvalifikován

  371. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  372. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  373. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  374. ZkA, Arthur: 5/8, 45.3 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  375. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  376. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  377. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  378. ZkA, Arthur: 3/9, 55.88 s, 9.88 tr. b., 3.1 m/s

  379. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  380. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  381. Finále, Arthur: Diskvalifikován

  382. Jumping, Arthur: 7/27, 39.77 s, 8.77 tr. b., 3.27 m/s

  383. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  384. Zkouška, Arthur: 1/9, 49.88 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  385. Zkouška, Arthur: Diskvalifikován

  386. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  387. Zkouška 1 LA2, Arthur: 9/23, 36.25 s, 7.25 tr. b., 3.5 m/s

  388. Zkouška 2 LA2, Arthur: Diskvalifikován

  389. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  390. Zkouška 1 LA1, Arthur: 6/12, 43.64 s, 5.0 tr. b., 3.02 m/s

  391. Zkouška 2 LA1, Arthur: 4/12, 41.61 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  392. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  393. 1. Zkouška, Arthur: Diskvalifikován

  394. 2. Zkouška, Arthur: Diskvalifikován

  395. Chrastava - TOP INDOOR CUP 2013, 16. 11. 2013

  396. Agility Open, Arthur: 8/29, 66.9 s, 41.9 tr. b., 2.36 m/s

  397. Jumping Open, Arthur: 12/29, 48.18 s, 9.18 tr. b., 3.2 m/s

  398. Zkoušky, Arthur: 9/14, 44.78 s, 10.0 tr. b., 3.26 m/s

  399. Rašovice (u Klášterce nad Ohří) - Dvojzkoušky + jumping, 13. 10. 2013

  400. Jumping L, Arthur: Diskvalifikován

  401. ZkA 1, Arthur: 7/9, 36.48 s, 10.0 tr. b., 3.21 m/s

  402. ZkA 2, Arthur: 6/9, 33.46 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  403. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  404. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Arthur: Diskvalifikován

  405. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Arthur: 10/19, 38.69 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  406. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  407. Agility, Arthur: 16/31, 58.32 s, 14.32 tr. b., 2.78 m/s

  408. Jumping, Arthur: 18/31, 53.98 s, 34.98 tr. b., 2.87 m/s

  409. ZkA, Arthur: Diskvalifikován

  410. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  411. Agility L, Arthur: 16/29, 51.04 s, 16.04 tr. b., 3.47 m/s

  412. Jumping L, Arthur: 21/35, 51.82 s, 34.82 tr. b., 3.16 m/s

  413. Zkouška LA1, Arthur: 4/7, 39.34 s, 20.0 tr. b., 3.0 m/s

  414. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  415. Zka ne1, Arthur: Diskvalifikován

  416. Zka ne2, Arthur: 1/7, 28.84 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  417. Zka ne3, Arthur: 3/6, 27.02 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  418. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  419. Zka so1, Arthur: Diskvalifikován

  420. Zka so2, Arthur: Diskvalifikován

  421. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  422. 1. zkouška LA1, Arthur: Diskvalifikován

  423. 2. zkouška LA1, Arthur: 6/15, 36.82 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  424. 3. zkouška LA1, Arthur: Diskvalifikován

  425. Most - III. ročník Poháru Rastavy, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  426. 2.Zkouška A, Arthur: Diskvalifikován

  427. Jumping, Arthur: 5/11, 47.07 s, 5.07 tr. b., 3.25 m/s

  428. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  429. Noční jumping, Arthur: Diskvalifikován

  430. Zkouška A, Arthur: Diskvalifikován

  431. Zkouška A, Arthur: Diskvalifikován

  432. Zkouška J, Arthur: Diskvalifikován

  433. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  434. Zkouška 1 LA1, Arthur: Diskvalifikován

  435. Zkouška 2 LA1, Arthur: Diskvalifikován

  436. Zkouška 3 LA1, Arthur: 7/10, 33.88 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  437. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  438. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  439. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  440. ZkA, Arthur: Diskvalifikován