Cz En

Kateřina Dědičková

  1. Číslo: 004188
  2. OSA: Agility Tachov
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 06. 01. 2015
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 048013 (L), Blitzkrieg of Suneca

  2. 030215 (ML), Mickey

  3. 031517 (XS), Darjeeling Big Scotty´s Dream

  4. 033619 (L), Dancing Kira z Eskorty

Výsledky

  1. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  2. Zkouška 1 LA1, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  3. Zkouška 2 LA1, Dancing Kira z Eskorty: 6/14, 32.99 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  4. Aš - Kopaninský hop, 25. 05. 2019 - 26. 05. 2019

  5. Agility L, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  6. Agility S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 2/24, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  7. Zkouška 1 LA1, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  8. Zkouška 1 SA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 5/8, 55.01 s, 10.01 tr. b., 3.71 m/s

  9. Zkouška 2 LA1, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  10. Zkouška 2 SA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  11. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  12. Neděle Zkouška I LA1, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  13. Sobota Jumping LA, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  14. Sobota Jumping SA, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  15. Sobota Zkouška II LA1, Dancing Kira z Eskorty: 5/10, 30.02 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  16. Sobota Zkouška II SA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 6/16, 43.3 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  17. Sobota Zkouška I LA1, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  18. Sobota Zkouška I SA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  19. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  20. Zkouška III SA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 3/5, 52.77 s, 10.77 tr. b., 3.81 m/s

  21. Zkouška II SA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/5, 46.83 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  22. Zkouška I SA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  23. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  24. Agility I, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 33/81, 50.66 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  25. Agility II, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 34/75, 44.23 s, 10.23 tr. b., 4.34 m/s

  26. Jumping I, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 33/81, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  27. Jumping II, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  28. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  29. Agility Challenge S SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  30. Agility I S S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 23/48, 60.64 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  31. Jumping Challenge S SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  32. Jumping I S S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 13/46, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  33. Tuneliáda S S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  34. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  35. Jumping, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  36. Zkouška 1, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/5, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  37. Zkouška 2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 3/5, 54.44 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  38. Zkouška 3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 3/5, 44.16 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  39. Zkouška 4, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 2/5, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  40. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  41. SA2 1. SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 4/6, 58.5 s, 17.5 tr. b., 3.56 m/s

  42. SA2 2. SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  43. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  44. Agility SA sobota, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  45. Jumping SA neděle, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 7/20, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  46. Jumping SA sobota, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  47. Zkoušky SA2 neděle, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/6, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  48. Zkoušky SA2 sobota, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 3/6, 47.21 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  49. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  50. Zkouška III. SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/11, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  51. Zkouška II. SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/12, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  52. Zkouška I. SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 5/12, 42.21 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  53. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  54. Agility SA, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 8/37, 44.77 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  55. Jumping SA, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 23/40, 46.64 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  56. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 3/19, 45.32 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  57. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  58. SA2 - druhá, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 2/12, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  59. SA2 - první, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 6/12, 48.45 s, 12.45 tr. b., 3.51 m/s

  60. SA2 - třetí, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/12, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  61. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  62. Agility S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  63. Jumping S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 8/24, 36.36 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  64. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 2/12, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  65. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  66. 1.Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 4/8, 46.7 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  67. 2.Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  68. 3.Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/8, 46.5 s, 0.5 tr. b., 3.83 m/s

  69. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  70. Agility Trial I, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/2, 51.32 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  71. Agility Trial II, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  72. Agility Trial III, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  73. Agility Trial IV, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/2, 41.28 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  74. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  75. 1. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 3/10, 53.16 s, 10.16 tr. b., 3.44 m/s

  76. 2. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  77. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  78. Agility Small, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 11/27, 46.62 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  79. Jumping Small, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  80. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 2/16, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  81. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  82. Agility 1, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  83. Agility 2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  84. Agility 3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 14/71, 55.94 s, 0.94 tr. b., 3.75 m/s

  85. Agility 4, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 18/66, 48.6 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  86. Agility Trial, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 5/8, 47.2 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  87. Jumping 1, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 35/73, 41.58 s, 12.58 tr. b., 3.92 m/s

  88. Jumping 2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 37/67, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  89. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  90. SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 2/17, 43.88 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  91. SA2 II, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 7/17, 60.73 s, 15.73 tr. b., 2.65 m/s

  92. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  93. III. zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 4/12, 53.14 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  94. II. zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 7/12, 61.86 s, 12.86 tr. b., 3.33 m/s

  95. I. zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 8/12, 68.57 s, 27.57 tr. b., 2.99 m/s

  96. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  97. Agility S Ne , Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  98. Agility S So , Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  99. Jumping S Ne , Darjeeling Big Scotty´s Dream: 41/66, 41.2 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  100. Jumping S So , Darjeeling Big Scotty´s Dream: 42/65, 48.29 s, 28.29 tr. b., 3.04 m/s

  101. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  102. Agility hra, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  103. Agility Open, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 10/39, 48.0 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  104. Agility Trial, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  105. Jumping Open, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 18/43, 40.39 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  106. Tuneliada, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 16/33, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  107. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  108. Zkouška 1 SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  109. Zkouška 2 SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  110. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  111. Agility SA, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  112. Jumping SA, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 16/35, 45.42 s, 6.42 tr. b., 3.85 m/s

  113. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  114. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  115. 1. zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/8, 47.34 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  116. 2. zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 2/8, 58.36 s, 19.36 tr. b., 2.83 m/s

  117. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  118. Agility S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  119. Jumping S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  120. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/2, 43.32 s, 10.32 tr. b., 3.37 m/s

  121. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  122. Agility SA, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  123. Jumping SA, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  124. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  125. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  126. III. zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 8/11, 53.47 s, 15.0 tr. b., 3.55 m/s

  127. II. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  128. I. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  129. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  130. II. zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  131. I. zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 5/11, 37.46 s, 12.46 tr. b., 3.55 m/s

  132. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  133. Agility Trial I, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  134. Agility Trial II, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 2/7, 45.35 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  135. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  136. Zkouška 1 - SA1, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 4/8, 33.71 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  137. Zkouška 2 - SA1, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/8, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  138. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  139. 1. Zk SA1, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 9/14, 45.63 s, 15.0 tr. b., 3.11 m/s

  140. 2. Zk SA1, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 7/14, 47.55 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  141. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  142. 1. Jumping SA, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 12/25, 47.33 s, 8.33 tr. b., 3.53 m/s

  143. "2. Jump S ""Skokan""", Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  144. 3. Jumping SA, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 15/23, 45.66 s, 5.66 tr. b., 3.2 m/s

  145. Sedlec u Mikulova - Specific summer AGI CUP 2017, 01. 07. 2017

  146. I. Agility L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  147. ll. Agility L, Blitzkrieg of Suneca: 10/32, 44.16 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  148. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  149. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 05. 2017

  150. III. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  151. II. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: 3/6, 49.29 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  152. I. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  153. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 29. 04. 2017

  154. Agility Open, Blitzkrieg of Suneca: 6/16, 39.69 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  155. Agility Trial, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  156. Jumping Open, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  157. Mariánské Lázně - Velikonoční dvojzkoušky na Lidu, 16. 04. 2017

  158. Zkoušk 1 LA3, Blitzkrieg of Suneca: 2/5, 44.25 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  159. Zkouška 2 LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  160. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  161. 1. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  162. 2. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: 4/10, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  163. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  164. 1. zkouška LA3, Blitzkrieg of Suneca: 2/11, 39.09 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  165. 2. zkouška LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  166. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  167. Agility L, Blitzkrieg of Suneca: 3/29, 44.08 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  168. Jumping L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  169. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  170. 1. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  171. 2. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  172. 3. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  173. 4. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: 1/7, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  174. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  175. 1Q Jumping, Blitzkrieg of Suneca: 63/131, 33.7 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  176. 2Q Agility, Blitzkrieg of Suneca: 39/139, 41.83 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  177. Družstva - Agility, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  178. Družstva - Jumping, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  179. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  180. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  181. Power & speed A2/A3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  182. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Blitzkrieg of Suneca: 45/103, 37.48 s, 17.48 tr. b., 4.27 m/s

  183. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  184. 1. zkouška LA3, Blitzkrieg of Suneca: 4/11, 44.31 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  185. 2. zkouška LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  186. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  187. ZkA. II. LA3, Blitzkrieg of Suneca: 4/15, 46.52 s, 9.52 tr. b., 4.04 m/s

  188. ZkA. I LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  189. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  190. 1. zkouška A2 LA2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  191. 2. zkouška A2 LA2, Blitzkrieg of Suneca: 2/22, 48.47 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  192. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L, Blitzkrieg of Suneca: 6/20, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  193. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  194. ZkA II. LA2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  195. ZkA I. LA2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  196. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  197. 7.prorubská, Blitzkrieg of Suneca: 11/19, 37.19 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  198. 8.prorubská, Blitzkrieg of Suneca: 4/19, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  199. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  200. 3.prorubská, Blitzkrieg of Suneca: 2/25, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  201. 4.prorubská, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  202. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  203. Jumping L L, Blitzkrieg of Suneca: 22/45, 39.31 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  204. Zkouška LA2 LA2, Blitzkrieg of Suneca: 1/13, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  205. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  206. 1.prorubská, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  207. 2.prorubská, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  208. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  209. 1.zkouška LA1, Mickey: Diskvalifikován

  210. 1.zkouška LA2, Blitzkrieg of Suneca: 1/20, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  211. 2.zkouška LA1, Mickey: Diskvalifikován

  212. 2.zkouška LA2, Blitzkrieg of Suneca: 8/20, 45.18 s, 12.18 tr. b., 3.47 m/s

  213. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  214. Agility 1 L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  215. Jumping 1 L, Blitzkrieg of Suneca: 13/30, 30.97 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  216. Jumping 2 L, Blitzkrieg of Suneca: 15/24, 30.22 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  217. Tuneliáda L, Blitzkrieg of Suneca: 6/20, 24.71 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  218. Zkouška 1 LA2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  219. Zkouška 2 LA2, Blitzkrieg of Suneca: 5/10, 39.66 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  220. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  221. NE - Holdye memorial L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  222. NE - jumping L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  223. NE - Zkouška agility LA1, Mickey: Diskvalifikován

  224. NE - Zkouška agility LA2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  225. SO - agility L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  226. SO - jumping L, Blitzkrieg of Suneca: 17/35, 36.19 s, 16.19 tr. b., 3.76 m/s

  227. SO - Zkouška agility LA1, Mickey: Diskvalifikován

  228. SO - Zkouška agility LA2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  229. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  230. II. zkouška LA2, Blitzkrieg of Suneca: 2/20, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  231. I. zkouška LA2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  232. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  233. Agility, Blitzkrieg of Suneca: 5/51, 31.92 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  234. Jumping, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  235. Zkouška, Blitzkrieg of Suneca: 11/25, 33.75 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  236. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  237. (1) zkouška, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  238. (2) zkouška, Blitzkrieg of Suneca: 3/30, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  239. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  240. AGILITY, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  241. JUMPING, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  242. LA2, Blitzkrieg of Suneca: 4/16, 47.34 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  243. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  244. Agility L, Blitzkrieg of Suneca: 3/16, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  245. Jumping L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  246. Jumping L, Mickey: Diskvalifikován

  247. Zkouška LA2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  248. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  249. Agility L, Mickey: Diskvalifikován

  250. Agility L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  251. Jumping L, Mickey: Diskvalifikován

  252. Jumping L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  253. Zkouška LA1, Mickey: Diskvalifikován

  254. Zkouška LA2, Blitzkrieg of Suneca: 4/21, 38.24 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  255. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  256. 1. Zkouška A1 LA1, Blitzkrieg of Suneca: 4/15, 38.81 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  257. 1. Zkouška A1 LA1, Mickey: Diskvalifikován

  258. 2. Zkouška A1 LA1, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  259. 2. Zkouška A1 LA1, Mickey: Diskvalifikován

  260. Hra - tuneliáda A1 LA1, Mickey: 4/15, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  261. Hra - tuneliáda A1 LA1, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  262. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  263. 1. zkouška LA1, Blitzkrieg of Suneca: 16/26, 29.1 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  264. 2. zkouška LA1, Blitzkrieg of Suneca: 14/26, 42.54 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  265. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  266. NE - Acana jumping L, Blitzkrieg of Suneca: 9/39, 31.82 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  267. NE - Holdye Memorial Agility L, Blitzkrieg of Suneca: 20/41, 41.48 s, 23.48 tr. b., 3.59 m/s

  268. NE - zkouška LA1 LA1, Blitzkrieg of Suneca: 9/13, 33.73 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  269. SO - Acana agility L, Blitzkrieg of Suneca: 13/43, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  270. SO - Acana jumping L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  271. SO - zkouška LA1 LA1, Blitzkrieg of Suneca: 3/16, 31.24 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  272. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  273. Agility, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  274. Jumping, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  275. ZkA, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  276. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  277. 1. Zkouška A1 LA1, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  278. 2. Zkouška A1 LA1, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  279. Hra - tuneliáda A1 LA1, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  280. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  281. Zkouška A1 II LA1, Blitzkrieg of Suneca: 2/27, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  282. Zkouška A1 I LA1, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  283. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  284. LA1, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  285. LA1 I., Blitzkrieg of Suneca: 13/26, 29.97 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  286. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  287. Agility L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  288. Jumping L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  289. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  290. (Ne-1) Faustova zkouška, Blitzkrieg of Suneca: 3/11, 47.3 s, 22.3 tr. b., 3.17 m/s

  291. (Ne-2) Harryho memoriál, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  292. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  293. Ne-1, Blitzkrieg of Suneca: 6/21, 45.32 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  294. Ne-2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  295. So-1, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  296. So-2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  297. So-3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován