Cz En

Petra Vydrová

  1. Číslo: 004199
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 01. 01. 2014
  5. Členem KA do: 31. 12. 2019
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 049513 (S), A3Ch Enya Goldenleon

  2. 038718 (S), Crazy Chita Aura Fantasia

Výsledky

  1. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  2. Ne-, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/7, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  3. Ne-, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  4. Ne-Agility, Crazy Chita Aura Fantasia: 14/36, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  5. Ne-Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  6. Ne-Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 3/35, 28.47 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  7. Ne-Jumping, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  8. So-, A3Ch Enya Goldenleon: 6/18, 43.97 s, 5.97 tr. b., 3.93 m/s

  9. So-, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  10. So-Agility, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/38, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  11. So-Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 3/38, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  12. So-Jumping, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/38, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  13. So-Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 9/38, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  14. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  15. QA1 agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  16. QA1 agility, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  17. QA2 agility, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/48, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  18. QA2 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 21/48, 49.45 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  19. QA3 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 22/48, 46.27 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  20. QA3 agility, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  21. QJ1 jumping, Crazy Chita Aura Fantasia: 13/48, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  22. QJ1 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  23. QJ2 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 20/48, 40.59 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  24. QJ2 jumping, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  25. QJ3 jumping, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  26. QJ3 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  27. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  28. J Agility IV, A3Ch Enya Goldenleon: 1/18, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  29. J Agility IV, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  30. J Agility V, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/18, 43.77 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  31. J Agility V, A3Ch Enya Goldenleon: 6/18, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  32. J Jumping III, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  33. J Jumping III, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  34. J Jumping IV, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/17, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  35. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  36. Agility I, A3Ch Enya Goldenleon: 23/81, 40.02 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  37. Agility I, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  38. Agility II, Crazy Chita Aura Fantasia: 17/75, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  39. Agility II, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  40. Jumping I, A3Ch Enya Goldenleon: 54/81, 36.62 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  41. Jumping I, Crazy Chita Aura Fantasia: 64/81, 37.81 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  42. Jumping II, Crazy Chita Aura Fantasia: 3/79, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  43. Jumping II, A3Ch Enya Goldenleon: 8/79, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  44. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  45. J Agility I, A3Ch Enya Goldenleon: 1/23, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  46. J Agility I, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/23, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  47. J Agility II, A3Ch Enya Goldenleon: 1/23, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  48. J Agility II, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  49. J Agility III, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  50. J Agility III, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  51. J Jumping I, A3Ch Enya Goldenleon: 1/23, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  52. J Jumping I, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/23, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  53. J Jumping II, A3Ch Enya Goldenleon: 1/23, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  54. J Jumping II, Crazy Chita Aura Fantasia: 3/23, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  55. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  56. SA2 1. SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/6, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  57. SA2 2. SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: 3/6, 45.49 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  58. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  59. II. zkouška SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/18, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  60. I. zkouška SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  61. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  62. 1. Zkouška SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: 5/9, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  63. 2. Zkouška SA2, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  64. Junioři S, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/2, 39.75 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  65. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  66. Agility SA sobota, A3Ch Enya Goldenleon: 2/21, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  67. Agility SA sobota, Crazy Chita Aura Fantasia: 9/21, 48.9 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  68. Finále SA neděle, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  69. Finále SA neděle, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  70. Jumping SA neděle, A3Ch Enya Goldenleon: 3/21, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  71. Jumping SA neděle, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  72. Jumping SA sobota, Crazy Chita Aura Fantasia: 7/21, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  73. Jumping SA sobota, A3Ch Enya Goldenleon: 11/21, 35.78 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  74. Zkoušky SA2 neděle, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/6, 30.16 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  75. Zkoušky SA2 sobota, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/7, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  76. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  77. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  78. 1. Zka - SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/7, 33.7 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  79. 2. Zka - SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/7, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  80. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  81. Czech Imp Jump, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/21, 20.89 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  82. Czech Imp Jump, A3Ch Enya Goldenleon: 4/21, 21.24 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  83. Jumping 1, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/21, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  84. Jumping 1, A3Ch Enya Goldenleon: 3/21, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  85. Jumping 2, Crazy Chita Aura Fantasia: 6/21, 33.74 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  86. Jumping 2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  87. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  88. II. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  89. I. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: 5/18, 27.71 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  90. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  91. 1. běh SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/8, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  92. 1. běh SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  93. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  94. Czech Imp Jump, A3Ch Enya Goldenleon: 3/26, 21.95 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  95. Czech Imp Jump, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  96. Jumping 1, A3Ch Enya Goldenleon: 3/27, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  97. Jumping 1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  98. Jumping 2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/27, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  99. Jumping 2, Crazy Chita Aura Fantasia: 5/27, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  100. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  101. III. jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/27, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  102. III. jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/27, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  103. II.jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/26, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  104. II.jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: 10/26, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  105. I. jumping S, Crazy Chita Aura Fantasia: 7/27, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  106. I. jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 9/27, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  107. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  108. II.zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  109. I. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  110. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  111. 1. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  112. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  113. 2. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: 1/8, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  114. 2. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/7, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  115. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  116. II. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  117. I. zkouška SA1, Crazy Chita Aura Fantasia: Diskvalifikován

  118. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  119. Czech Imp Jump, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/30, 18.75 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  120. Jumping 1, Crazy Chita Aura Fantasia: 13/31, 30.8 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  121. Jumping 2, Crazy Chita Aura Fantasia: 2/31, 26.4 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  122. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  123. II. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  124. I. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/12, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  125. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  126. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 4/56, 40.93 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  127. Agility DRUZSTVA, A3Ch Enya Goldenleon: 3/56, 40.5 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  128. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  129. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  130. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  131. AGILITY DRUZSTVA, A3Ch Enya Goldenleon: 24/57, 37.56 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  132. J Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 1/35, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  133. J Hra, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  134. J Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  135. JUMPING DRUZSTVA, A3Ch Enya Goldenleon: 1/57, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  136. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  137. Agility II. S, A3Ch Enya Goldenleon: 20/54, 40.7 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  138. Agility I. S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  139. Jumping II. S, A3Ch Enya Goldenleon: 3/57, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  140. Jumping I. S, A3Ch Enya Goldenleon: 3/58, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  141. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  142. QA4 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 13/45, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  143. QA5 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  144. QA6 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  145. QJ4 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 4/45, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  146. QJ5 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 16/45, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  147. QJ6 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 6/42, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  148. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  149. QA1 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 33/53, 44.45 s, 6.45 tr. b., 4.09 m/s

  150. QA2 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 5/53, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  151. QA3 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 4/52, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  152. QJ1 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 38/53, 38.96 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  153. QJ2 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  154. QJ3 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  155. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  156. Agility Trial, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  157. Jumping Trial, A3Ch Enya Goldenleon: 3/7, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  158. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  159. Ju Agility IV, A3Ch Enya Goldenleon: 1/15, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  160. Ju Agility V, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  161. Ju Agility VI, A3Ch Enya Goldenleon: 9/15, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  162. Ju Jumping IV, A3Ch Enya Goldenleon: 5/15, 30.71 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  163. Ju Jumping V, A3Ch Enya Goldenleon: 1/14, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  164. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  165. Sobota SA3 1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  166. Sobota SA3 2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  167. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  168. I Agility Open, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  169. II Agility Open, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  170. II Jumping Open, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  171. I Jumping Open, A3Ch Enya Goldenleon: 3/75, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  172. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  173. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  174. 2. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  175. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  176. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  177. Agility I, A3Ch Enya Goldenleon: 7/16, 41.43 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  178. Agility II, A3Ch Enya Goldenleon: 2/16, 41.22 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  179. Agility III, A3Ch Enya Goldenleon: 4/16, 45.59 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  180. Jumping I, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  181. Jumping II, A3Ch Enya Goldenleon: 1/16, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  182. Jumping III, A3Ch Enya Goldenleon: 9/16, 41.44 s, 12.81 tr. b., 4.03 m/s

  183. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  184. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 3/10, 36.83 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  185. 2. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  186. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/4, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  187. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  188. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  189. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/7, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  190. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  191. II. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/11, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  192. I. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/12, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  193. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  194. III. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/7, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  195. II. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  196. I. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  197. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  198. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  199. 2. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  200. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/7, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  201. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  202. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  203. 2. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/9, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  204. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  205. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  206. AGILITY, A3Ch Enya Goldenleon: 1/15, 36.26 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  207. AGILITY, A3Ch Enya Goldenleon: 5/13, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  208. JUMPING, A3Ch Enya Goldenleon: 1/15, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  209. JUMPING, A3Ch Enya Goldenleon: 2/13, 28.44 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  210. SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/6, 38.02 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  211. SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  212. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  213. Agility S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/33, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  214. Jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/33, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  215. Zkouška - SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 4/21, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  216. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  217. Agility Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 22/35, 41.68 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  218. Agility Squads, A3Ch Enya Goldenleon: 2/59, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  219. Hra Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 15/36, 30.99 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  220. Jumping Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 18/35, 47.52 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  221. Jumping Squads, A3Ch Enya Goldenleon: 6/59, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  222. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  223. Agility družstev, A3Ch Enya Goldenleon: 4/54, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  224. Agility jednotlivců, A3Ch Enya Goldenleon: 26/54, 36.86 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  225. Jumping družstev, A3Ch Enya Goldenleon: 39/55, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  226. Jumping jednotlivců, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  227. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  228. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  229. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  230. Zkouška II SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/4, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  231. Zkouška I SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  232. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  233. QA4 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 18/56, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  234. QA5 agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  235. QA6 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 7/56, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  236. QJ4 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 10/55, 29.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  237. QJ5 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 20/53, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  238. QJ6 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 30/50, 30.08 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  239. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  240. QA1 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 18/67, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  241. QA2 agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  242. QA3 agility, A3Ch Enya Goldenleon: 21/68, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  243. QJ1 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 5/68, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  244. QJ2 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 8/69, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  245. QJ3 jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 8/66, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  246. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  247. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  248. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  249. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 1/28, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  250. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 1/27, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  251. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  252. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  253. Agility 1 Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 1/22, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  254. Agility 2 Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 11/22, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  255. Agility 3 Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 1/22, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  256. Agility 4 Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 1/20, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  257. Jumping 1 Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 13/22, 30.61 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  258. Jumping 2 Ju, A3Ch Enya Goldenleon: 2/20, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  259. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  260. Agility 1, A3Ch Enya Goldenleon: 23/78, 49.67 s, 7.67 tr. b., 4.03 m/s

  261. Agility 2, A3Ch Enya Goldenleon: 23/78, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  262. Jumping 1, A3Ch Enya Goldenleon: 35/77, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  263. Jumping 2, A3Ch Enya Goldenleon: 11/78, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  264. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  265. AGILITY, A3Ch Enya Goldenleon: 13/26, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  266. AGILITY, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  267. JUMPING, A3Ch Enya Goldenleon: 2/19, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  268. JUMPING, A3Ch Enya Goldenleon: 2/24, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  269. SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  270. SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  271. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  272. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 5/24, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  273. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 8/24, 43.12 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  274. FINÁLE, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  275. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  276. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  277. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/14, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  278. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  279. Zkouška 1 SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 5/15, 36.1 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  280. Zkouška 2 SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  281. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  282. 1. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 2/14, 46.6 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  283. 2. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/14, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  284. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/9, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  285. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  286. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 1/27, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  287. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 11/28, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  288. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 1/16, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  289. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  290. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  291. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 2/29, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  292. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  293. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  294. 1. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  295. 2. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  296. 3. zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 5/11, 35.76 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  297. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  298. Agility družstva, A3Ch Enya Goldenleon: 1/48, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  299. Agility - junioři, A3Ch Enya Goldenleon: 12/30, 38.55 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  300. Jumping družstva, A3Ch Enya Goldenleon: 5/48, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  301. Jumping - junioři, A3Ch Enya Goldenleon: 2/30, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  302. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  303. 1. Zka - SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 2/10, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  304. 2. Zka - SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  305. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  306. Agility - So, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  307. ZkA - So, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  308. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  309. Agility družstva, A3Ch Enya Goldenleon: 10/60, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  310. Agility jednotlivci, A3Ch Enya Goldenleon: 4/59, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  311. Jumping družstva, A3Ch Enya Goldenleon: 18/60, 30.03 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  312. Jumping jednotlivci, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  313. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  314. Agility S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  315. Jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/21, 31.55 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  316. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 2/5, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  317. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  318. Agility S, A3Ch Enya Goldenleon: 9/27, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  319. Jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 5/27, 31.13 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  320. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 2/11, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  321. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  322. QA5 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 26/96, 48.69 s, 8.69 tr. b., 3.72 m/s

  323. QA6 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 8/90, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  324. QJ5 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  325. QJ6 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 14/90, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  326. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  327. Agility zkouška 1 SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  328. Agility zkouška 2 SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  329. jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/25, 27.91 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  330. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  331. QA3 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  332. QA4 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 11/104, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  333. QJ3 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 10/101, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  334. QJ4 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 45/102, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  335. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  336. J Agility 1, A3Ch Enya Goldenleon: 8/23, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  337. J Agility 2, A3Ch Enya Goldenleon: 8/22, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  338. J Agility 3, A3Ch Enya Goldenleon: 19/23, 49.75 s, 19.43 tr. b., 3.66 m/s

  339. J Agility 4, A3Ch Enya Goldenleon: 15/22, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  340. J Jumping 1, A3Ch Enya Goldenleon: 15/23, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  341. J Jumping 2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/23, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  342. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  343. QA1 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 39/113, 50.11 s, 5.11 tr. b., 3.99 m/s

  344. QA2 Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  345. QJ1 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  346. QJ2 Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  347. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  348. Tunelový běh S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/21, 25.65 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  349. Zkouška SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  350. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  351. 1. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 5/10, 45.51 s, 5.51 tr. b., 3.89 m/s

  352. 2. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 6/9, 47.6 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  353. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  354. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  355. Heroutice, 1. běh, A3Ch Enya Goldenleon: 1/6, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  356. Heroutice, 2. běh, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  357. Heroutice, 3. běh, A3Ch Enya Goldenleon: 1/6, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  358. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  359. 1. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  360. 2. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  361. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/6, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  362. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  363. Agility - Ne, A3Ch Enya Goldenleon: 16/35, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  364. Agility - So, A3Ch Enya Goldenleon: 15/37, 38.17 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  365. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  366. Jumping - Ne, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  367. ZkA - Ne, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  368. ZkA - So, A3Ch Enya Goldenleon: 6/21, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  369. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  370. 1. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  371. 2. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 7/16, 44.43 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  372. JUNIOŘI S, A3Ch Enya Goldenleon: 3/9, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  373. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  374. 1. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  375. 2. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 3/15, 46.57 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  376. Junioři S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  377. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  378. 1. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  379. 2. ZK SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  380. JUNIOŘI S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/6, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  381. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  382. Zkouska_so_01 SA3, A3Ch Enya Goldenleon: 4/7, 40.01 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  383. Zkouška_so_02 SA3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  384. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  385. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  386. Agility - D, A3Ch Enya Goldenleon: 9/16, 36.27 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  387. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 3/58, 28.87 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  388. Jumping - D, A3Ch Enya Goldenleon: 8/16, 30.43 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  389. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  390. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 1/3, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  391. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  392. Agility FINAL, A3Ch Enya Goldenleon: 4/7, 33.4 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  393. Agility Open (so), A3Ch Enya Goldenleon: 2/10, 36.51 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  394. Jumping Open (ne), A3Ch Enya Goldenleon: 2/9, 30.04 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  395. Jumping Open (so), A3Ch Enya Goldenleon: 6/10, 30.41 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  396. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  397. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  398. Agility MR KKCHS, A3Ch Enya Goldenleon: 1/9, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  399. Agility Open, A3Ch Enya Goldenleon: 3/23, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  400. Jumping MR KKCHS, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  401. Jumping Open, A3Ch Enya Goldenleon: 2/29, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  402. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  403. ZkA 1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  404. ZkA 2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  405. ZkA 3, A3Ch Enya Goldenleon: 2/12, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  406. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  407. 1. Zka, A3Ch Enya Goldenleon: 11/19, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  408. 2. Zka, A3Ch Enya Goldenleon: 11/18, 34.9 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  409. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  410. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  411. Agility Individual Ch, A3Ch Enya Goldenleon: 1/31, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  412. Agility Squads, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  413. Jumping Individual Ch, A3Ch Enya Goldenleon: 4/31, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  414. Jumping Squads, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  415. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  416. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 11/29, 37.06 s, 15.0 tr. b., 3.64 m/s

  417. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 2/29, 29.86 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  418. Zka, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  419. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  420. Agility I, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  421. Agility II, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  422. Agility Open, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  423. Jumping Open, A3Ch Enya Goldenleon: 3/16, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  424. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  425. Agility III - Small - Děti, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  426. Agility II - Small - Děti, A3Ch Enya Goldenleon: 8/14, 36.98 s, 11.98 tr. b., 3.92 m/s

  427. Agility I - Small - Děti, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  428. Agility IV - Small - Děti, A3Ch Enya Goldenleon: 2/14, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  429. Jumping II - Small - Děti, A3Ch Enya Goldenleon: 1/14, 28.79 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  430. Jumping I - Small - Děti, A3Ch Enya Goldenleon: 5/14, 29.94 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  431. Sekvence II - SMALL - DĚTI, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  432. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  433. SA2 II SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/17, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  434. SA2 I SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/16, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  435. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  436. 1. Zka, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  437. 2. Zka, A3Ch Enya Goldenleon: 3/7, 38.56 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  438. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  439. Heroutice, 1. běh, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  440. Heroutice, 2. běh, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  441. Heroutice, 3. běh, A3Ch Enya Goldenleon: 1/10, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  442. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  443. ZkA III. SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/14, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  444. ZkA II. SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/14, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  445. ZkA I. SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 2/14, 52.93 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  446. Řitka - Zkoušky - leden 2, 30. 01. 2015

  447. 1.zkouška SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  448. 2. zkouška SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  449. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  450. SA2 I , A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  451. SA2 II , A3Ch Enya Goldenleon: 8/21, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  452. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  453. Agility jednotlivci, A3Ch Enya Goldenleon: 5/13, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  454. Družstva - Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  455. Družstva - Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 4/43, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  456. Jumping jednotlivci, A3Ch Enya Goldenleon: 3/14, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  457. Nymburk - Mistrovství republiky plemene KKCHS v agility, 31. 08. 2014

  458. Mistrovské agility S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  459. Mistrovský jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: 4/29, 37.86 s, 5.86 tr. b., 3.72 m/s

  460. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  461. Zkouška 1 SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  462. Zkouška 2 SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 4/12, 43.15 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  463. Zkouška 3 SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  464. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  465. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 16/32, 36.4 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  466. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  467. ZkA, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  468. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  469. AGILITY-S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  470. JUMPING-S, A3Ch Enya Goldenleon: 1/35, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  471. JUMPING-S, A3Ch Enya Goldenleon: 23/32, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  472. SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 6/11, 51.77 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  473. SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  474. Velké finále SA neděle, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  475. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  476. AGI S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  477. JUMP S, A3Ch Enya Goldenleon: 6/24, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  478. Zkoušky SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 4/8, 51.08 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  479. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  480. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: 4/9, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  481. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  482. ZkA 1, A3Ch Enya Goldenleon: 2/5, 35.04 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  483. ZkA 2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  484. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  485. Agility S, A3Ch Enya Goldenleon: 2/27, 39.68 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  486. Jumping S, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  487. Zkouška SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  488. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  489. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: 1/12, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  490. ZkA, A3Ch Enya Goldenleon: 1/6, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  491. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  492. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  493. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  494. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  495. Zkouška A2 - II SA2, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  496. Zkouška A2 - I SA2, A3Ch Enya Goldenleon: 2/14, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  497. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  498. Heroutice, 1. běh, A3Ch Enya Goldenleon: 1/13, 39.84 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  499. Heroutice, 2. běh, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  500. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  501. Zkouška 1 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: 2/9, 43.15 s, 13.15 tr. b., 2.85 m/s

  502. Zkouška 2 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: 2/9, 31.89 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  503. Lukov - Sametové 2zkoušky, 16. 11. 2013

  504. 1 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  505. 2 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  506. 3 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  507. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2013

  508. SA1 - 1 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  509. SA1 - 2 SA1, A3Ch Enya Goldenleon: 5/17, 26.41 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  510. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  511. Agility, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  512. Jumping, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  513. ZkA, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  514. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  515. Zka so1, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován

  516. Zka so2, A3Ch Enya Goldenleon: 1/8, 24.36 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  517. Zka so3, A3Ch Enya Goldenleon: Diskvalifikován