Cz En

Lucie Šůstková

  1. Číslo: 004283
  2. OSA: DDM Luhačovice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 21. 03. 2014
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 065913 (XS), Dalajlama Devilkins

  2. 034016 (L), Apria Belleza Lovelenia

Výsledky

  1. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  2. 1. Zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: 1/12, 35.24 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  3. 2. Zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: 2/12, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  4. 3. Zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  5. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  6. 1. Zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: 3/24, 37.65 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  7. 2. Zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: 10/17, 33.12 s, 10.0 tr. b., 5.74 m/s

  8. 3. Zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  9. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  10. 1. Zkouška L A2, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška L A2, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  12. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  13. 1. Zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: 4/11, 34.51 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  14. 2. Zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: 1/11, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  15. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  16. Zkouška II. LA2, Apria Belleza Lovelenia: 5/15, 34.38 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  17. Zkouška I. LA2, Apria Belleza Lovelenia: 2/15, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  18. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  19. Agility LA, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  20. Jumping L, Apria Belleza Lovelenia: 10/33, 31.22 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  21. LA 2, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  22. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  23. d - 1. Zkouška LA2 LA2, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  24. j - 2. Zkouška LA2 LA2, Apria Belleza Lovelenia: 2/6, 34.87 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  25. JUMPING L L, Apria Belleza Lovelenia: 1/29, 27.54 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  26. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  27. Agility Open LA, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  28. Jumping Open LA, Apria Belleza Lovelenia: 4/32, 36.23 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  29. LA2, Apria Belleza Lovelenia: 3/7, 36.21 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  30. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  31. druhá zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  32. první zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: 1/10, 30.37 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  33. třetí zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  34. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  35. druhá zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: 5/10, 44.77 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  36. první zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  37. třetí zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: 1/10, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  38. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  39. 1.Zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  40. 2.Zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: 3/17, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  41. 3.Zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  42. Zlín - Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 16. 09. 2017

  43. druhá zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  44. první zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: 2/14, 30.22 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  45. třetí zkouška LA2, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  46. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  47. Agility Large, Apria Belleza Lovelenia: 15/21, 33.41 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  48. Jumping Large, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  49. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  50. Agility Trial I, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  51. Agility Trial II, Apria Belleza Lovelenia: 5/13, 36.06 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  52. Agility Trial III, Apria Belleza Lovelenia: 2/13, 31.06 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  53. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  54. 1Q Jumping, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  55. 2Q Agility, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  56. Jednotlivci A1 - Agility, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  57. Jednotlivci A1 - Jumping, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  58. Power & speed A1, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  59. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  60. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  61. Agility Open, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  62. Agility Trial, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  63. Jumping Special, Apria Belleza Lovelenia: 1/5, 30.86 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  64. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  65. zkouška 1 LA1, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  66. zkouška 2 LA1, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  67. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  68. FALCO 1. zkouška LA1, Apria Belleza Lovelenia: 3/12, 22.75 s, 10.0 tr. b., 5.93 m/s

  69. FALCO 2. zkouška LA1, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  70. Zlechov - 8. Zlechovské trojzkoušky, 22. 04. 2017

  71. Zkouška 1 LA1, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  72. Zkouška 2 LA1, Apria Belleza Lovelenia: 1/8, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  73. Zkouška 3 LA1, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  74. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  75. 1.běh LA1, Apria Belleza Lovelenia: 6/13, 31.34 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  76. 2.běh LA1, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  77. 3.běh LA1, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  78. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  79. Agility Trial I, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  80. Agility Trial II, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  81. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  82. Jumping I, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  83. Jumping II, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  84. Jumping III, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  85. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  86. Agility L, Apria Belleza Lovelenia: 26/43, 39.35 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  87. Jumping L, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  88. Zkouška LA1, Apria Belleza Lovelenia: Diskvalifikován

  89. Ludslavice - O Zlínský ranec XI. + IX. MR ACD, 04. 06. 2016

  90. Agility Open S, Dalajlama Devilkins: 15/25, 62.63 s, 17.63 tr. b., 2.71 m/s

  91. Jump Open S, Dalajlama Devilkins: 20/24, 50.36 s, 17.36 tr. b., 2.58 m/s

  92. Zkouška SA2, Dalajlama Devilkins: 6/10, 65.47 s, 29.47 tr. b., 2.29 m/s

  93. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  94. Agility, Dalajlama Devilkins: Diskvalifikován

  95. Agility Open, Dalajlama Devilkins: 18/25, 69.83 s, 22.83 tr. b., 2.69 m/s

  96. Jumping Special A2 + A3, Dalajlama Devilkins: 9/19, 56.22 s, 12.22 tr. b., 3.13 m/s

  97. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  98. AGILITY, Dalajlama Devilkins: 20/31, 77.19 s, 40.19 tr. b., 2.14 m/s

  99. JUMPING, Dalajlama Devilkins: 18/31, 52.06 s, 10.06 tr. b., 3.03 m/s

  100. SA2, Dalajlama Devilkins: Diskvalifikován

  101. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  102. 1.zkouška SA2, Dalajlama Devilkins: 1/7, 52.4 s, 8.4 tr. b., 3.21 m/s

  103. 2.zkouška SA2, Dalajlama Devilkins: 6/7, 66.16 s, 22.16 tr. b., 2.83 m/s

  104. Kroměříž - Dvojzkoušky, 13. 06. 2015

  105. Agility I, Dalajlama Devilkins: Diskvalifikován

  106. Agility II, Dalajlama Devilkins: Diskvalifikován

  107. Luhačovice - Fešák lázeňský, 03. 05. 2015

  108. Agility, Dalajlama Devilkins: 10/12, 61.81 s, 24.81 tr. b., 2.77 m/s

  109. Agility Open, Dalajlama Devilkins: 16/30, 51.98 s, 17.98 tr. b., 3.27 m/s

  110. Fešák lázeňský, Dalajlama Devilkins: 11/30, 41.7 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  111. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  112. Agility 1 S, Dalajlama Devilkins: Diskvalifikován

  113. Agility 2 S, Dalajlama Devilkins: Diskvalifikován

  114. Zkoušky SA2, Dalajlama Devilkins: 2/7, 57.84 s, 9.84 tr. b., 3.23 m/s

  115. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  116. zkouška 1 SA2, Dalajlama Devilkins: Diskvalifikován

  117. zkouška 2 SA2, Dalajlama Devilkins: 6/10, 77.66 s, 35.66 tr. b., 2.34 m/s

  118. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  119. 1. Agility, Dalajlama Devilkins: 3/10, 58.9 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  120. 2. Agility, Dalajlama Devilkins: 8/10, 58.11 s, 12.11 tr. b., 2.93 m/s

  121. 3. Agility, Dalajlama Devilkins: Diskvalifikován

  122. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky 1.pokus, 29. 06. 2014

  123. Zkouška 1 SA2, Dalajlama Devilkins: Diskvalifikován

  124. Zkouška 2 SA2, Dalajlama Devilkins: 4/8, 64.57 s, 26.57 tr. b., 2.52 m/s

  125. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  126. Agility "zkouška" I., Dalajlama Devilkins: 4/16, 46.17 s, 3.17 tr. b., 3.08 m/s

  127. Agility "zkoušky" II., Dalajlama Devilkins: 8/16, 58.19 s, 10.19 tr. b., 2.78 m/s

  128. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  129. Zkouška II. SA1 SA1, Dalajlama Devilkins: 3/5, 60.13 s, 20.13 tr. b., 2.56 m/s

  130. Zkouška I. SA1 SA1, Dalajlama Devilkins: Diskvalifikován

  131. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  132. 1.zkouška SA1, Dalajlama Devilkins: 1/4, 55.61 s, 5.61 tr. b., 2.79 m/s

  133. 2.zkouška SA1, Dalajlama Devilkins: 2/4, 57.5 s, 0.0 tr. b., 3.08 m/s

  134. 3.zkouška SA1, Dalajlama Devilkins: 1/4, 55.9 s, 1.9 tr. b., 2.86 m/s

  135. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  136. 1. zkouška, Dalajlama Devilkins: Diskvalifikován

  137. 2. zkouška, Dalajlama Devilkins: Diskvalifikován