Cz En

Hana Skolková

  1. Číslo: 004296
  2. OSA: Psí škola "Na ostrově" Brno
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 19. 09. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 069213 (L), First Class Shadow of Aire

  2. 017814 (L), Emia Ayky

  3. 028017 (L), Vuk Lucky Summer

Výsledky

  1. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  2. 1. Zkouška LA1, Vuk Lucky Summer: 4/14, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  3. 2. Zkouška LA1, Vuk Lucky Summer: 1/14, 33.24 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  4. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  5. 1. Jumping L, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  6. 2. Jumping L, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  7. 3. Jumping L, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  8. Moravské Budějovice - Moravskobudějovická rozcvička - dvojzkoušky, 23. 06. 2018

  9. 1. Zkouška LA1, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška LA1, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  11. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  12. I. Agility L, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  13. II. Jumping L, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  14. I. Jumping L, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  15. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  16. Agility Squads as individual, Vuk Lucky Summer: 88/157, 40.82 s, 20.0 tr. b., 4.21 m/s

  17. Jumping A1, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  18. Jumping Squads as Individual, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  19. Power & Speed A1, Vuk Lucky Summer: 1/48, 7.68 s, 0.0 tr. b., 7.03 m/s

  20. Special Agility, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  21. Special Jumping, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  22. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  23. Agility LA, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  24. Jumping LA, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  25. Zkouška LA1, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  26. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  27. Agility LA, First Class Shadow of Aire: 9/47, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  28. Jumping LA, First Class Shadow of Aire: 22/51, 32.28 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  29. Zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  30. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  31. Agility L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  32. Jumping L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  33. Zk LA3, First Class Shadow of Aire: 6/14, 44.84 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  34. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  35. Agility L, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  36. Agility L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  37. Jumping L, First Class Shadow of Aire: 11/31, 44.1 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  38. Jumping L, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  39. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  40. Agility Large, First Class Shadow of Aire: 7/28, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  41. Agility Large, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  42. Jumping Large, First Class Shadow of Aire: 6/29, 30.36 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  43. Jumping Large, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  44. Zk LA1, Vuk Lucky Summer: Diskvalifikován

  45. Zk LA3, First Class Shadow of Aire: 6/9, 38.7 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  46. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 09. 08. 2017

  47. druhá zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  48. první zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: 3/6, 40.72 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  49. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  50. 1Q Jumping, First Class Shadow of Aire: 8/157, 29.81 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  51. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  52. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  53. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  54. Agility L Fin, First Class Shadow of Aire: 7/15, 26.9 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  55. Agility l. L, First Class Shadow of Aire: 3/28, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  56. Jumping II. L, First Class Shadow of Aire: 11/31, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  57. Jumping I. L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  58. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2017

  59. druhá zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: 2/7, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  60. první zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  61. třetí zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  62. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I., 01. 05. 2017

  63. druhá zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: 3/9, 35.58 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  64. první zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  65. třetí zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  66. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  67. Zkouška LA3 1.běh, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  68. Zkouška LA3 2.běh, First Class Shadow of Aire: 2/7, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  69. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  70. Agility Lar Ne, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  71. Agility Lar So, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  72. Jumping Lar Ne, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  73. Jumping Lar So, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  74. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  75. Agility LA, First Class Shadow of Aire: 5/41, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  76. Jumping LA, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  77. Zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  78. Brno - Cacovice - O Mistra Ostrova 2016, 28. 09. 2016

  79. Agility L, First Class Shadow of Aire: 8/24, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  80. Jumping L, First Class Shadow of Aire: 11/24, 29.99 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  81. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  82. Agility L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  83. Jumping L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  84. Zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  85. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda 2016, 03. 09. 2016

  86. Agility, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  87. Jumping, First Class Shadow of Aire: 1/31, 35.6 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  88. Zk LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  89. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  90. 1.zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: 1/5, 33.34 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  91. 2.zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  92. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  93. 1. Zk LA3, First Class Shadow of Aire: 6/10, 39.95 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  94. 2. Zk LA3, First Class Shadow of Aire: 5/10, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  95. Zbraslav - Pelíškobraní II. + VI. Šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 13. 08. 2016

  96. Agility L, First Class Shadow of Aire: 2/35, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  97. Jump L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  98. Zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: 2/14, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  99. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  100. Agility, First Class Shadow of Aire: 8/110, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  101. Agility I, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  102. Agility II, First Class Shadow of Aire: 52/195, 50.59 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  103. Agility IV, First Class Shadow of Aire: 61/171, 44.91 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  104. Jumping I, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  105. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  106. 1Q Jumping, First Class Shadow of Aire: 94/131, 39.36 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  107. Power & speed A2/A3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  108. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  109. Agility L, First Class Shadow of Aire: 9/36, 44.45 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  110. Jumping I. L, First Class Shadow of Aire: 11/36, 33.63 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  111. Jumping ll. L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  112. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2016

  113. druhá zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: 1/7, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  114. první zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: 5/7, 53.81 s, 11.81 tr. b., 3.7 m/s

  115. třetí zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  116. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  117. QA1 Agility, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  118. QJ1 Jumping, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  119. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  120. Agility I, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  121. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  122. Agility Open Large, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  123. Agility Open (neděle) Large, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  124. Jumping Open Large, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  125. Zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  126. Zkouška LA3 (Ne), First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  127. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  128. AGILITY, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  129. JUMPING, First Class Shadow of Aire: 4/49, 26.22 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  130. Zkoušky LA3, First Class Shadow of Aire: 7/14, 44.14 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  131. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  132. Agility LA L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  133. Jumping LA L, First Class Shadow of Aire: 15/35, 28.47 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  134. Zk LA3 LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  135. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  136. agility, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  137. jumping, First Class Shadow of Aire: 3/51, 32.28 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  138. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  139. Agility L L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  140. Jumping L L, First Class Shadow of Aire: 7/45, 30.02 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  141. Zkouška LA3 LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  142. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  143. Finále L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  144. Jumping neděle L, First Class Shadow of Aire: 9/38, 29.25 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  145. Jumping sobota L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  146. Open agility sobota L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  147. Zkouška neděle LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  148. Zkouška sobota LA3, First Class Shadow of Aire: 5/12, 47.41 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  149. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 19. 09. 2015

  150. Agility L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  151. Jumping L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  152. Zk LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  153. Zlechov - IX. Zlechovské hopsání, 12. 09. 2015

  154. Agility L, First Class Shadow of Aire: 1/34, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  155. Jumping L, First Class Shadow of Aire: 3/37, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  156. Zkoušky LA3, First Class Shadow of Aire: 7/10, 37.17 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  157. Mitrov (Strážek) - dvojzkoušky Podmitrov, 20. 08. 2015

  158. druhá zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  159. první zkouška LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  160. Brno - Letní Robinsonáda, 18. 07. 2015

  161. Agility Final L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  162. Agility L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  163. Jumping II. L, First Class Shadow of Aire: 10/37, 30.83 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  164. Jumping I. L, First Class Shadow of Aire: 4/41, 27.74 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  165. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  166. Agility, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  167. Agility I, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  168. Agility II, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  169. Jumping I, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  170. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup II, 27. 06. 2015

  171. Agility L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  172. Jumping L, First Class Shadow of Aire: 6/32, 37.04 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  173. Zk, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  174. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  175. Agility Ne, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  176. Agility So, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  177. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  178. Agility družstva, First Class Shadow of Aire: 7/133, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  179. Jumping družstva, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  180. Mistrovství A2/A3 - Agility, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  181. Mistrovství A2/A3 - Jumping, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  182. Power & Speed A2/A3, First Class Shadow of Aire: 13/83, 24.92 s, 4.92 tr. b., 4.25 m/s

  183. Speciální závod - Agility, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  184. Speciální závod - Jumping, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  185. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, First Class Shadow of Aire: 8/99, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  186. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  187. Agility II Open, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  188. Agility I Open, First Class Shadow of Aire: 67/165, 48.11 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  189. Jumping II Open, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  190. Jumping I Open, First Class Shadow of Aire: 50/165, 30.88 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  191. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  192. Agility, First Class Shadow of Aire: 1/48, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  193. Jumping, First Class Shadow of Aire: 1/51, 28.88 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  194. Zk LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  195. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  196. Agility 1, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  197. Agility 2, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  198. Jumping 1, First Class Shadow of Aire: 14/184, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  199. Jumping 2, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  200. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  201. Zkouška 1, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  202. Zkouška 2, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  203. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  204. AGILITY, First Class Shadow of Aire: 1/37, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  205. JUMPING, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  206. LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  207. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  208. Agility I, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  209. Agility II, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  210. Agility III, First Class Shadow of Aire: 11/22, 35.71 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  211. Agility IV, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  212. Brno - Zimní Brno II., 14. 02. 2015

  213. Agility, First Class Shadow of Aire: 9/38, 31.65 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  214. Jumping, First Class Shadow of Aire: 3/38, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  215. Zk LA3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  216. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  217. Agility I, First Class Shadow of Aire: 1/25, 30.83 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  218. Agility II, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  219. Jumping 2+3, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  220. Těšánky - Listopadové dvojzkoušky agility v Těšánkách, 23. 11. 2014

  221. Zkouška Agility 1 LA2, First Class Shadow of Aire: 1/13, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  222. Zkouška Agility 2 LA2, First Class Shadow of Aire: 1/11, 40.32 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  223. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  224. I. Agility, First Class Shadow of Aire: 1/30, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  225. II. Agility, First Class Shadow of Aire: 1/30, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  226. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  227. Jumping So L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  228. Zkouška II So LA2, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  229. Zkouška I So LA2, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  230. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  231. 1. Agility, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  232. 2. Agility, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  233. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  234. Agility, First Class Shadow of Aire: 1/27, 36.08 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  235. Agility, First Class Shadow of Aire: 2/53, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  236. Jumping, First Class Shadow of Aire: 5/60, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  237. Šlapanice - O Šlapanického vlka 2014, 04. 10. 2014

  238. Agility LARGE, First Class Shadow of Aire: 4/23, 31.44 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  239. Jumping LARGE, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  240. zkouška LA 2, First Class Shadow of Aire: 7/11, 33.35 s, 20.0 tr. b., 4.98 m/s

  241. Zlechov - VIII. Zlechovské hopsání, 27. 09. 2014

  242. Agility L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  243. Jumping L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  244. Zkouška LA2, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  245. Brno - Podzimní Robinsonáda 2014, 06. 09. 2014

  246. Agility, First Class Shadow of Aire: 3/30, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  247. Jumping, First Class Shadow of Aire: 3/32, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  248. LA2, First Class Shadow of Aire: 5/13, 42.38 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  249. Březník (u Náměště nad Oslavou) - Lamberk - dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  250. 1. LA2, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  251. 2. LA2, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  252. Mitrov (Strážek) - Táborové Dvojzkoušky Podmitrov, 19. 08. 2014

  253. druhá zkouška LA2 LA2, First Class Shadow of Aire: 5/17, 38.02 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  254. první zkouška LA2 LA2, First Class Shadow of Aire: 3/17, 31.79 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  255. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2014, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  256. Agility open L, First Class Shadow of Aire: 11/37, 35.79 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  257. Jumping open L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  258. Jumping open neděle L, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  259. LA2 LA2, First Class Shadow of Aire: 3/20, 33.29 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  260. LA2 LA2, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  261. Jihlava - Pohár Vysočiny, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  262. AGILITY, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  263. JUMPING, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  264. LA2, First Class Shadow of Aire: 6/14, 39.5 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  265. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup 2014, 28. 06. 2014

  266. Agility, First Class Shadow of Aire: 1/38, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  267. Jumping, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  268. LA2, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  269. Zlín - Dvojzkoušky agility, 15. 06. 2014

  270. 1. LA2, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  271. 2. LA2, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  272. Brno - Letní Robinsonáda 2014, 14. 06. 2014

  273. Agility, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  274. Jumping, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  275. LA2, First Class Shadow of Aire: 2/13, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  276. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 08. 05. 2014

  277. zkouška LA 1, First Class Shadow of Aire: 6/18, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  278. zkouška LA 1, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  279. Zlín - Dvojzkoušky agility, 04. 05. 2014

  280. II. LA1, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  281. I. LA1, First Class Shadow of Aire: 1/16, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  282. Hodonín - Jarní hodonínská tlapka, 03. 05. 2014

  283. Agility, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  284. Jumping, First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  285. LA1, First Class Shadow of Aire: 1/9, 30.94 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  286. Zlín - Jarní zkoušky agility, 01. 05. 2014

  287. druhá zkouška LA1 LA1, First Class Shadow of Aire: 1/9, 38.3 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  288. první zkouška LA1 LA1, First Class Shadow of Aire: 5/9, 38.98 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  289. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  290. II. LA1, First Class Shadow of Aire: 2/14, 37.34 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  291. I. LA1, First Class Shadow of Aire: 1/14, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  292. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  293. II. LA1, First Class Shadow of Aire: 5/11, 32.34 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  294. I. LA1, First Class Shadow of Aire: 6/11, 38.69 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  295. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 2, 02. 03. 2014

  296. I. Agility - "Zkouška", First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  297. II. Agility - "Zkouška", First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  298. III. Agility - "Zkouška", First Class Shadow of Aire: Diskvalifikován

  299. IV. Agility - "Zkouška", First Class Shadow of Aire: 2/11, 32.3 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s