Cz En

Klára Kokešová

  1. Číslo: 004382
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 01. 01. 2014
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 001914 (L), Brita

  2. 095315 (M), A3Ch Roxy

  3. 081321 (M), Cerunnos Move it or Lose it

Výsledky

  1. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  2. Agility, A3Ch Roxy: 1/11, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  3. Agility, Cerunnos Move it or Lose it: 3/11, 32.65 s, 10.0 tr. b., 5.94 m/s

  4. Jumping, A3Ch Roxy: 1/12, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  5. Jumping, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  6. Zkoušky, A3Ch Roxy: 1/6, 39.22 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  7. Zkoušky, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  8. Čebín - Čebínský král 2022, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  9. Neděle Agility M, A3Ch Roxy: 1/9, 44.95 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  10. Neděle Agility M, Cerunnos Move it or Lose it: 3/9, 44.88 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  11. Neděle Jumping M, A3Ch Roxy: 2/9, 43.12 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  12. Neděle Jumping M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  13. Neděle zkouška M A2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  14. Neděle zkouška M A3, A3Ch Roxy: 1/5, 43.77 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  15. Sobota Agility M, A3Ch Roxy: 2/10, 47.14 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  16. Sobota Agility M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  17. Sobota Jumping M, A3Ch Roxy: 1/10, 32.7 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  18. Sobota Jumping M, Cerunnos Move it or Lose it: 4/10, 49.24 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  19. Sobota zkouška M A2, Cerunnos Move it or Lose it: 1/3, 35.71 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  20. Sobota zkouška M A3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  21. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  22. Agility, A3Ch Roxy: 2/73, 40.4 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  23. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Roxy: 22/73, 36.29 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  24. Jumping, A3Ch Roxy: 1/73, 35.99 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  25. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Roxy: 44/73, 44.04 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  26. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  27. ZKOUŠKA I., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  28. ZKOUŠKA II., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  29. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  30. Agility, A3Ch Roxy: 1/12, 32.68 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  31. Agility, Cerunnos Move it or Lose it: 6/12, 35.65 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  32. Jumping M2, Cerunnos Move it or Lose it: 2/3, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  33. Jumping M3, A3Ch Roxy: 1/5, 28.56 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  34. Zkouška M2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  35. Zkouška M3, A3Ch Roxy: 1/5, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  36. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK ANIMALS, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 16. 07. 2022

  37. Zkouška 1, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  38. Zkouška 2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  39. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  40. jumping 1 M, Cerunnos Move it or Lose it: 12/16, 20.79 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  41. jumping 2 M, Cerunnos Move it or Lose it: 8/16, 20.98 s, 5.0 tr. b., 6.1 m/s

  42. Zkouška II. MA2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  43. Zkouška MA2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  44. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  45. Finále MA, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  46. MA Agility 1, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  47. MA Agility 2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  48. MA Agility 2, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  49. MA Agility 3, A3Ch Roxy: 5/54, 37.08 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  50. MA Agility 3, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  51. MA Agility 4, A3Ch Roxy: 18/72, 40.57 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  52. MA Agility 4, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  53. MA Jumping 1, A3Ch Roxy: 4/77, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  54. MA Jumping 1, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  55. MA Jumping 2, A3Ch Roxy: 3/75, 39.34 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  56. MA Jumping 2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  57. Zkouška Exam M A2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  58. Zkouška Exam M A3, A3Ch Roxy: 2/47, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  59. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  60. Agility I, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  61. Agility II, Cerunnos Move it or Lose it: 1/44, 36.89 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  62. Jumping I, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  63. Jumping II, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  64. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  65. Zkouška MA2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  66. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  67. QA4 Agility, A3Ch Roxy: 2/44, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  68. QA5 Agility, A3Ch Roxy: 13/42, 40.72 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  69. QA6 Agility, A3Ch Roxy: 17/41, 46.09 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  70. QJ4 Jumping, A3Ch Roxy: 16/44, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  71. QJ5 Jumping, A3Ch Roxy: 4/44, 36.45 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  72. QJ6 Jumping, A3Ch Roxy: 1/39, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  73. Brno - Letní Robinsonáda, 28. 05. 2022

  74. Agility M, A3Ch Roxy: 7/19, 39.47 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  75. Agility M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  76. Agility M Finále, A3Ch Roxy: 1/9, 42.52 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  77. I. Jumping M, A3Ch Roxy: 2/19, 33.43 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  78. I. Jumping M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  79. lI. Jumping M, A3Ch Roxy: 1/19, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  80. lI. Jumping M, Cerunnos Move it or Lose it: 6/19, 34.88 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  81. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  82. Agility I, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  83. Agility I, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  84. Agility II, A3Ch Roxy: 2/59, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  85. Agility II, Cerunnos Move it or Lose it: 3/59, 37.5 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  86. Jumping I, A3Ch Roxy: 1/60, 29.53 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  87. Jumping I, Cerunnos Move it or Lose it: 37/60, 32.09 s, 15.0 tr. b., 5.58 m/s

  88. Jumping II, A3Ch Roxy: 23/58, 32.7 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  89. Jumping II, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  90. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  91. TRIAL I., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  92. TRIAL II., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  93. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  94. Zkouška II MA2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  95. Zkouška II MA3, A3Ch Roxy: 1/4, 50.81 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  96. Zkouška I MA2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  97. Zkouška I MA3, A3Ch Roxy: 1/4, 38.99 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  98. Brno - Jarní Brno, 07. 05. 2022

  99. Agility MA, A3Ch Roxy: 1/9, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  100. Agility MA, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  101. Jumping MA, A3Ch Roxy: 1/9, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  102. Jumping MA, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  103. Zkouška MA2, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  104. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 1/5, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  105. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  106. Agility II M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  107. Agility I M, Cerunnos Move it or Lose it: 1/49, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  108. Jumping III M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  109. Jumping II M, Cerunnos Move it or Lose it: 23/43, 37.84 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  110. Jumping I M, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  111. Jumping IV M - kokršpanělů, Cerunnos Move it or Lose it: 4/8, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  112. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  113. QA1 Agility, Cerunnos Move it or Lose it: 26/64, 46.66 s, 20.0 tr. b., 4.71 m/s

  114. QA1 Agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  115. QA2 Agility, A3Ch Roxy: 22/64, 45.48 s, 12.06 tr. b., 4.66 m/s

  116. QA2 Agility, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  117. QA3 Agility, A3Ch Roxy: 24/61, 47.7 s, 14.46 tr. b., 4.61 m/s

  118. QA3 Agility, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  119. QJ1 Jumping, A3Ch Roxy: 2/64, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  120. QJ1 Jumping, Cerunnos Move it or Lose it: 5/64, 37.73 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  121. QJ2 Jumping, A3Ch Roxy: 2/62, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  122. QJ2 Jumping, Cerunnos Move it or Lose it: 24/62, 39.52 s, 5.91 tr. b., 5.14 m/s

  123. QJ3 Jumping, A3Ch Roxy: 21/48, 36.03 s, 5.44 tr. b., 4.94 m/s

  124. QJ3 Jumping, Cerunnos Move it or Lose it: 26/48, 36.19 s, 10.6 tr. b., 4.92 m/s

  125. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  126. Zkouška I., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  127. Zkouška II., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  128. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  129. Agility MA, A3Ch Roxy: 9/23, 39.13 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  130. Jumping MA, A3Ch Roxy: 13/23, 34.09 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  131. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 1/19, 40.06 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  132. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  133. Zkouška I., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  134. Zkouška II., Cerunnos Move it or Lose it: 1/4, 31.49 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  135. Zkouška III., Cerunnos Move it or Lose it: 1/4, 27.3 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  136. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  137. III. jumping, A3Ch Roxy: 1/11, 27.11 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  138. III. jumping, Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  139. II. jumping, A3Ch Roxy: 1/11, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  140. II. jumping, Cerunnos Move it or Lose it: 5/11, 47.8 s, 19.8 tr. b., 3.35 m/s

  141. I. jumping, A3Ch Roxy: 1/11, 24.11 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  142. I. jumping, Cerunnos Move it or Lose it: 9/11, 28.12 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  143. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  144. TRIAL I., Cerunnos Move it or Lose it: Diskvalifikován

  145. TRIAL II., Cerunnos Move it or Lose it: 2/5, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  146. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  147. Agility MA, A3Ch Roxy: 3/27, 37.58 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  148. Jumping MA, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  149. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 1/18, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  150. Brno - Vánoční Brno, 18. 12. 2021

  151. Agility MA, A3Ch Roxy: 9/20, 49.14 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  152. Jumping MA, A3Ch Roxy: 1/20, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  153. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  154. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  155. TRIAL I., A3Ch Roxy: 1/7, 37.65 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  156. TRIAL II., A3Ch Roxy: 4/7, 37.2 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  157. TRIAL III., A3Ch Roxy: 2/7, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  158. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  159. agility CHALLENGE M, A3Ch Roxy: 2/9, 43.51 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  160. jumping BASIC L, Brita: 1/6, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  161. jumping CHALLENGE M, A3Ch Roxy: 1/8, 38.42 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  162. jumping HRA L, Brita: 3/10, 42.55 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  163. jumping HRA M, A3Ch Roxy: 2/15, 29.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  164. open AGILITY L, Brita: 4/12, 59.98 s, 4.98 tr. b., 3.53 m/s

  165. open AGILITY M, A3Ch Roxy: 1/16, 39.76 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  166. open JUMPING M, A3Ch Roxy: 1/17, 32.04 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  167. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  168. Agility Individual, A3Ch Roxy: 2/71, 42.0 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  169. Agility Squads as Individual, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  170. Jumping Individual, A3Ch Roxy: 2/72, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  171. Jumping Squads as Individual, A3Ch Roxy: 2/73, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  172. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  173. Neděle Agility M, A3Ch Roxy: 6/17, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  174. Neděle Jumping M, A3Ch Roxy: 1/17, 31.61 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  175. Neděle zkouška M A3, A3Ch Roxy: 2/9, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  176. Sobota Agility M, A3Ch Roxy: 3/17, 46.37 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  177. Sobota Jumping M, A3Ch Roxy: 4/17, 41.15 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  178. Sobota zkouška M A3, A3Ch Roxy: 1/11, 41.59 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  179. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  180. Agility M, A3Ch Roxy: 1/23, 38.73 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  181. Jumping M, A3Ch Roxy: 1/23, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  182. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  183. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  184. Agility I, A3Ch Roxy: 18/71, 45.29 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  185. Agility II, A3Ch Roxy: 2/67, 41.95 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  186. Jumping I, A3Ch Roxy: 19/71, 34.1 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  187. Jumping II, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  188. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  189. 1.zkouška MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  190. 2.zkouška MA3, A3Ch Roxy: 2/9, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  191. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  192. Agility Trial I, A3Ch Roxy: 2/6, 44.03 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  193. Agility Trial II, A3Ch Roxy: 1/6, 38.75 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  194. Agility Trial III, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  195. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  196. Agility Trial II, A3Ch Roxy: 1/4, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  197. Aility Trial I, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  198. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  199. Zk. 1, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  200. Zk. 2, A3Ch Roxy: 1/9, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  201. Zk. 3, A3Ch Roxy: 1/9, 42.18 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  202. Hodonín - Podzimní hodonínská tlapka, 04. 10. 2020

  203. Agility Medium, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  204. Jumping Medium, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  205. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 1/8, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  206. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  207. Jumping I, A3Ch Roxy: 1/16, 32.51 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  208. Jumping II, A3Ch Roxy: 1/16, 33.17 s, 0.0 tr. b., 6.45 m/s

  209. Jumping III, A3Ch Roxy: 2/15, 37.35 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  210. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  211. Agility Individual, A3Ch Roxy: 36/67, 40.74 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  212. Agility Squads as Individual, A3Ch Roxy: 6/72, 40.91 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  213. Jumping Individual, A3Ch Roxy: 3/70, 28.67 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  214. Jumping Squads as Individual, A3Ch Roxy: 8/72, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  215. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  216. Agility Open, A3Ch Roxy: 1/15, 40.67 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  217. Agility Trial, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  218. Jumping Open, A3Ch Roxy: 1/14, 34.83 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  219. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  220. Agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  221. Jumping , A3Ch Roxy: 1/8, 27.9 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  222. Zkoušky, A3Ch Roxy: 1/5, 40.81 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  223. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  224. Agility neděle M, A3Ch Roxy: 1/14, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  225. Agility sobota M, A3Ch Roxy: 1/18, 34.01 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  226. Jumping neděle M, A3Ch Roxy: 2/14, 27.34 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  227. Jumping sobota M, A3Ch Roxy: 1/18, 27.57 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  228. ZkouškaMA3 neděle, A3Ch Roxy: 1/6, 32.17 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  229. ZkouškaMA3 sobota, A3Ch Roxy: 1/8, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  230. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  231. 1. zkouška, A3Ch Roxy: 1/7, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  232. 2. zkouška, A3Ch Roxy: 1/7, 37.64 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  233. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  234. FINÁLE M, A3Ch Roxy: 3/4, 33.25 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  235. I. agility M, A3Ch Roxy: 2/10, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  236. II. agility M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  237. II. zkouška A3 M, A3Ch Roxy: 2/4, 41.58 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  238. I. jumping M, A3Ch Roxy: 1/10, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  239. I.zkouška A3 M, A3Ch Roxy: 4/4, 50.88 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  240. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  241. Zkouška I, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  242. Zkouška II, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  243. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  244. Agility Trial I, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  245. Agility Trial II, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  246. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  247. TRIAL I., A3Ch Roxy: 4/9, 36.13 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  248. TRIAL II., A3Ch Roxy: 1/9, 40.07 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  249. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  250. Agility M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  251. Jumping M, A3Ch Roxy: 11/24, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  252. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  253. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  254. Finále, A3Ch Roxy: 3/9, 26.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  255. JUMPING I., A3Ch Roxy: 2/25, 30.31 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  256. JUMPING II., A3Ch Roxy: 1/25, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  257. JUMPING III., A3Ch Roxy: 2/25, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  258. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  259. III. Zkouška, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  260. II: Zkouška, A3Ch Roxy: 1/5, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  261. I. Zkouška , A3Ch Roxy: 1/5, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  262. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  263. Agility Open 2+3, A3Ch Roxy: 1/9, 39.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  264. ZkA I, A3Ch Roxy: 1/5, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  265. ZkA II, A3Ch Roxy: 1/5, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  266. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  267. Zkouška II. MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  268. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 11/15, 60.54 s, 25.54 tr. b., 3.14 m/s

  269. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  270. Agility M, A3Ch Roxy: 5/15, 29.62 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  271. Jumping M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  272. Zkoušky MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  273. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  274. Agility J, A3Ch Roxy: 1/17, 36.26 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  275. Agility Squads as Individual, A3Ch Roxy: 1/23, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  276. Jumping J, A3Ch Roxy: 9/17, 32.54 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  277. Jumping Squads as Individual, A3Ch Roxy: 1/23, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  278. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  279. Agility, A3Ch Roxy: 1/10, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  280. Jumping, A3Ch Roxy: 1/10, 29.91 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  281. Zkouška, A3Ch Roxy: 1/4, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  282. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  283. Agility Open, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  284. Agility Squads as Individual, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  285. Jumping Open, A3Ch Roxy: 30/69, 32.16 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  286. Jumping Squads as Individual, A3Ch Roxy: 22/69, 42.14 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  287. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  288. Agility Open, A3Ch Roxy: 2/19, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  289. Agility Zk, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  290. Jumping Open, A3Ch Roxy: 1/21, 29.5 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  291. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  292. Agility Trial I, A3Ch Roxy: 1/5, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  293. Agility Trial II, A3Ch Roxy: 1/5, 41.04 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  294. Jumping Trial I, A3Ch Roxy: 1/5, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  295. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  296. QA4 Agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  297. QA5 Agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  298. QA6 Agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  299. QJ4 Jumping, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  300. QJ5 Jumping, A3Ch Roxy: 2/53, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  301. QJ6 Jumping, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  302. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  303. Zkouška Ne-1 MA3, A3Ch Roxy: 1/6, 36.14 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  304. Zkouška Ne-2 MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  305. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  306. 1. Medium - Agi - Junioři, A3Ch Roxy: 1/11, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  307. 2. Medium - Agi - Junioři, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  308. 3. Medium - Jum - Junioři, A3Ch Roxy: 1/11, 27.06 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  309. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  310. 1. Jumping M, A3Ch Roxy: 1/27, 36.96 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  311. 2. Jumping M, A3Ch Roxy: 1/27, 33.98 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  312. Agility M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  313. Finále - Agi M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  314. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  315. QA1 agility, A3Ch Roxy: 5/61, 38.32 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  316. QA2 agility, A3Ch Roxy: 3/60, 42.65 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  317. QA3 agility, A3Ch Roxy: 1/60, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  318. QJ1 jumping, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  319. QJ2 jumping, A3Ch Roxy: 6/61, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  320. QJ3 jumping, A3Ch Roxy: 6/60, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  321. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  322. J Agility IV, A3Ch Roxy: 2/13, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  323. J Agility V, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  324. J Agility VI, A3Ch Roxy: 1/13, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  325. J Jumping III, A3Ch Roxy: 1/13, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  326. J Jumping IV, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  327. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  328. TRIAL II. MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  329. TRIAL I. MA3, A3Ch Roxy: 1/4, 36.89 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  330. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  331. Agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  332. Agility Trial, A3Ch Roxy: 1/9, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  333. Agility Trial II, A3Ch Roxy: 2/10, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  334. Agility Trial III, A3Ch Roxy: 5/10, 45.0 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  335. Jumping, A3Ch Roxy: 2/18, 32.51 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  336. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  337. Agility I, A3Ch Roxy: 1/88, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  338. Agility II, A3Ch Roxy: 16/84, 37.08 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  339. Jumping I, A3Ch Roxy: 6/87, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  340. Jumping II, A3Ch Roxy: 33/87, 34.33 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  341. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  342. J Agility I, A3Ch Roxy: 1/15, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  343. J Agility II, A3Ch Roxy: 6/15, 45.14 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  344. J Agility III, A3Ch Roxy: 2/15, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  345. J Jumping I, A3Ch Roxy: 1/15, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  346. J Jumping II, A3Ch Roxy: 1/15, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  347. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  348. Agility Trial I, A3Ch Roxy: 1/8, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  349. Agility Trial II, A3Ch Roxy: 4/8, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  350. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  351. Agility MA, A3Ch Roxy: 2/19, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  352. Jumping MA, A3Ch Roxy: 2/21, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  353. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 1/9, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  354. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  355. Agility MA, A3Ch Roxy: 2/22, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  356. Jumping MA, A3Ch Roxy: 1/21, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  357. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  358. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  359. Agility Trial I, A3Ch Roxy: 1/12, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  360. Agility Trial II, A3Ch Roxy: 1/12, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  361. Jumping Open, A3Ch Roxy: 2/24, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  362. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  363. TRIAL III. LA2, Brita: Diskvalifikován

  364. TRIAL III. MA3, A3Ch Roxy: 1/7, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  365. TRIAL II. LA2, Brita: Diskvalifikován

  366. TRIAL II. MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  367. TRIAL I. LA2, Brita: 3/21, 47.07 s, 6.07 tr. b., 3.34 m/s

  368. TRIAL I. MA3, A3Ch Roxy: 1/7, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  369. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  370. Agility MA, A3Ch Roxy: 1/23, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  371. Jumping MA, A3Ch Roxy: 1/23, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  372. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  373. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  374. TRIAL II. MA3, A3Ch Roxy: 3/4, 48.12 s, 15.12 tr. b., 3.74 m/s

  375. TRIAL I. MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  376. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  377. Agility, A3Ch Roxy: 2/42, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  378. Agility DRUZSTVA, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  379. Jumping, A3Ch Roxy: 4/43, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  380. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  381. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  382. Agility Medium, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  383. Jumping Medium, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  384. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  385. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  386. AGILITY DRUZSTVA, A3Ch Roxy: 9/26, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  387. J Agility, A3Ch Roxy: 1/20, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  388. J Hra, A3Ch Roxy: 1/19, 29.45 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  389. J Jumping, A3Ch Roxy: 2/20, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  390. JUMPING DRUZSTVA, A3Ch Roxy: 1/26, 27.95 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  391. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  392. Agility M, A3Ch Roxy: 1/15, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  393. Jumping M, A3Ch Roxy: 1/15, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  394. ZKOUŠKY MA3, A3Ch Roxy: 1/7, 38.5 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  395. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  396. Agility Open, A3Ch Roxy: 4/24, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  397. Agility Trial, A3Ch Roxy: 2/14, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  398. Jumping Open, A3Ch Roxy: 1/26, 29.64 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  399. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  400. A3 - 1. MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  401. A3 - 2. MA3, A3Ch Roxy: 1/4, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  402. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  403. CURRICULUM M, A3Ch Roxy: 6/25, 34.63 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  404. TRIAL II. LA2, Brita: 8/18, 58.22 s, 13.22 tr. b., 3.09 m/s

  405. TRIAL II. MA3, A3Ch Roxy: 1/8, 39.72 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  406. TRIAL I. LA2, Brita: 5/19, 56.42 s, 5.42 tr. b., 3.28 m/s

  407. TRIAL I. MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  408. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  409. QA4 Agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  410. QA5 Agility, A3Ch Roxy: 19/42, 45.2 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  411. QA6 Agility, A3Ch Roxy: 6/43, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  412. QJ4 Jumping, A3Ch Roxy: 3/44, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  413. QJ5 Jumping, A3Ch Roxy: 11/43, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  414. QJ6 Jumping, A3Ch Roxy: 21/38, 44.04 s, 15.04 tr. b., 4.13 m/s

  415. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  416. 1. Agility M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  417. 1. Jumping M, A3Ch Roxy: 1/13, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  418. 2. Agility M, A3Ch Roxy: 1/13, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  419. 2. Jumping M, A3Ch Roxy: 2/13, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  420. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  421. Finále Ag M, A3Ch Roxy: 1/12, 26.48 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  422. I. Agility M, A3Ch Roxy: 1/28, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  423. I. Jumping M, A3Ch Roxy: 2/28, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  424. ll. Jumping M, A3Ch Roxy: 2/28, 37.64 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  425. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  426. QA1 agility, A3Ch Roxy: 2/57, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  427. QA2 agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  428. QA3 agility, A3Ch Roxy: 10/56, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  429. QJ1 jumping, A3Ch Roxy: 14/58, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  430. QJ2 jumping, A3Ch Roxy: 9/58, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  431. QJ3 jumping, A3Ch Roxy: 32/57, 39.84 s, 5.84 tr. b., 4.59 m/s

  432. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  433. Agility MA, A3Ch Roxy: 1/13, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  434. Jumping MA, A3Ch Roxy: 1/13, 26.75 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  435. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: 1/4, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  436. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  437. Ju Agility IV, A3Ch Roxy: 3/20, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  438. Ju Agility V, A3Ch Roxy: 1/20, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  439. Ju Agility VI, A3Ch Roxy: 1/20, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  440. Ju Jumping IV, A3Ch Roxy: 2/20, 29.23 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  441. Ju Jumping V, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  442. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  443. Agility Open, A3Ch Roxy: 8/19, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  444. Agility Trial, A3Ch Roxy: 2/9, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  445. Jumping Open, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  446. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  447. I Agility Open, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  448. II Agility Open, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  449. II Jumping Open, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  450. I Jumping Open, A3Ch Roxy: 6/69, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  451. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  452. Agility I, A3Ch Roxy: 11/21, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  453. Agility II, A3Ch Roxy: 4/21, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  454. Agility III, A3Ch Roxy: 1/21, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  455. Jumping I, A3Ch Roxy: 1/21, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  456. Jumping II, A3Ch Roxy: 3/21, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  457. Jumping III, A3Ch Roxy: 5/20, 32.19 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  458. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  459. Agility MA, A3Ch Roxy: 8/18, 44.58 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  460. Jumping MA, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  461. Zkouška MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  462. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  463. Agility I, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  464. Agility II, A3Ch Roxy: 1/9, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  465. Agility III, A3Ch Roxy: 2/9, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  466. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  467. Agility MA sobota, A3Ch Roxy: 1/5, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  468. Jumping MA sobota, A3Ch Roxy: 1/6, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  469. Zkouška MA3 sobota, A3Ch Roxy: 1/2, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  470. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  471. Trial II. MA3, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  472. Trial I. MA3, A3Ch Roxy: 1/7, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  473. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  474. Agility Ju, A3Ch Roxy: 11/31, 39.42 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  475. Agility Ju, Brita: Diskvalifikován

  476. Agility Squads, Brita: 13/76, 48.13 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  477. Agility Squads, A3Ch Roxy: 1/44, 34.31 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  478. Hra Ju, A3Ch Roxy: 1/31, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  479. Hra Ju, Brita: 30/59, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  480. Jumping Ju, A3Ch Roxy: 10/31, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  481. Jumping Ju, Brita: 20/59, 55.78 s, 9.78 tr. b., 3.55 m/s

  482. Jumping Squads, A3Ch Roxy: 1/44, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  483. Jumping Squads, Brita: 30/75, 45.46 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  484. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  485. Agility družstev, A3Ch Roxy: 31/50, 49.49 s, 6.49 tr. b., 3.64 m/s

  486. Agility jednotlivců, A3Ch Roxy: 11/47, 36.13 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  487. Jumping družstev, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  488. Jumping jednotlivců, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  489. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  490. LA2 - 1. LA2, Brita: 4/23, 44.85 s, 1.85 tr. b., 3.52 m/s

  491. LA2 - 2. LA2, Brita: 9/23, 50.45 s, 5.45 tr. b., 3.27 m/s

  492. MA2 - 1. MA2, A3Ch Roxy: 1/6, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  493. MA2 - 2. MA2, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  494. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  495. Agility M, A3Ch Roxy: 1/11, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  496. Jumping M, A3Ch Roxy: 1/11, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  497. Zkouška MA2, A3Ch Roxy: 1/3, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  498. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  499. 1. Zk LA2, Brita: 12/23, 55.6 s, 8.6 tr. b., 2.91 m/s

  500. 1. Zk MA2, A3Ch Roxy: 1/6, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  501. 2. Zk LA2, Brita: 3/23, 51.76 s, 0.76 tr. b., 3.5 m/s

  502. 2. Zk MA2, A3Ch Roxy: 1/6, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  503. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  504. 1. Agility M, A3Ch Roxy: 1/15, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  505. 1. Jumping M, A3Ch Roxy: 2/15, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  506. 2. Agility M, A3Ch Roxy: 1/15, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  507. 2. Jumping M, A3Ch Roxy: 2/15, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  508. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  509. Zkouška, A3Ch Roxy: 2/5, 33.97 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  510. Zkouška II, A3Ch Roxy: 2/4, 42.66 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  511. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  512. Zkouska 1 MA2, A3Ch Roxy: 1/6, 32.79 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  513. Zkouska 2 MA2, A3Ch Roxy: 2/6, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  514. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  515. Jumping M, A3Ch Roxy: 7/15, 31.38 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  516. zkouška 3 MA2, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  517. zkouška 4 MA2, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  518. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  519. Agility l. M, A3Ch Roxy: 3/22, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  520. Agility M Fin, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  521. Jumping II. M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  522. Jumping I. M, A3Ch Roxy: 5/25, 33.73 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  523. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  524. QA1 agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  525. QA2 agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  526. QA3 agility, A3Ch Roxy: 11/70, 40.63 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  527. QJ1 jumping, A3Ch Roxy: 21/70, 42.04 s, 0.04 tr. b., 4.02 m/s

  528. QJ2 jumping, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  529. QJ3 jumping, A3Ch Roxy: 9/67, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  530. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  531. Zkouška MA2, A3Ch Roxy: 1/2, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  532. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  533. Agility open M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  534. Jumping open M, A3Ch Roxy: 10/29, 34.38 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  535. Zkouška MA2, A3Ch Roxy: 1/7, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  536. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  537. Agility 1 Ju, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  538. Agility 2 Ju, A3Ch Roxy: 3/17, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  539. Agility 3 Ju, A3Ch Roxy: 3/17, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  540. Agility 4 Ju, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  541. Jumping 1 Ju, A3Ch Roxy: 4/17, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  542. Jumping 2 Ju, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  543. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  544. Zkouška MA2 1.běh, A3Ch Roxy: 2/7, 45.02 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  545. Zkouška MA2 2.běh, A3Ch Roxy: 1/7, 46.18 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  546. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  547. Agility MA, A3Ch Roxy: 17/30, 54.39 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  548. Jumping MA, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  549. Zkouška MA2, A3Ch Roxy: 4/11, 46.79 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  550. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  551. zkouška 1 MA2, A3Ch Roxy: 4/5, 41.15 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  552. zkouška 2 MA2, A3Ch Roxy: 3/5, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  553. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  554. Agility družstva, Brita: 39/77, 66.32 s, 12.32 tr. b., 2.7 m/s

  555. Agility družstva, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  556. Agility - junioři, A3Ch Roxy: 6/25, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  557. Jumping družstva, A3Ch Roxy: 10/41, 32.4 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  558. Jumping družstva, Brita: 26/77, 42.15 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  559. Jumping - junioři, A3Ch Roxy: 3/25, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  560. Jumping - junioři, Brita: Diskvalifikován

  561. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  562. Agility, A3Ch Roxy: 2/8, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  563. Agility II, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  564. Jumping Open, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  565. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  566. 1. Zk LA2, Brita: 5/14, 65.05 s, 15.05 tr. b., 2.84 m/s

  567. 1. Zk MA2, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  568. 2. Zk LA2, Brita: Diskvalifikován

  569. 2. Zk MA2, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  570. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  571. Jumping, A3Ch Roxy: 1/14, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  572. Jumping, Brita: 13/37, 47.09 s, 8.09 tr. b., 3.27 m/s

  573. Zkouška, A3Ch Roxy: 1/4, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  574. Zkouška, Brita: 1/17, 45.93 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  575. Zkouška II, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  576. Zkouška II, Brita: Diskvalifikován

  577. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  578. Agility I, A3Ch Roxy: 1/5, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  579. Agility II, A3Ch Roxy: 1/5, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  580. TUNELIADA, A3Ch Roxy: 12/29, 26.35 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  581. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  582. agility M, A3Ch Roxy: 3/18, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  583. zkouška 1 MA1, A3Ch Roxy: 1/4, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  584. zkouška 2 MA1, A3Ch Roxy: 1/4, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  585. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2016, 28. 05. 2016

  586. Agility junioři L, Brita: 2/7, 43.22 s, 8.22 tr. b., 3.47 m/s

  587. Agility junioři M, A3Ch Roxy: 1/2, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  588. Jumping junioři L, Brita: 5/7, 39.63 s, 7.63 tr. b., 3.1 m/s

  589. Jumping junioři M, A3Ch Roxy: 1/2, 29.72 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  590. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  591. Agility open M, A3Ch Roxy: 8/28, 47.81 s, 1.81 tr. b., 3.7 m/s

  592. Jumping open M, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  593. Zkouška MA1, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  594. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  595. I Agility, A3Ch Roxy: 2/2, 36.68 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  596. I Agility, Brita: Diskvalifikován

  597. II Agility, Brita: Diskvalifikován

  598. II Agility, A3Ch Roxy: Diskvalifikován

  599. III Agility, A3Ch Roxy: 2/2, 37.15 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  600. III Agility, Brita: 6/22, 56.55 s, 7.55 tr. b., 3.15 m/s

  601. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  602. Jump III L, Brita: Diskvalifikován

  603. Jump II L, Brita: 17/34, 40.1 s, 8.1 tr. b., 3.42 m/s

  604. Jump I L, Brita: 20/35, 50.39 s, 15.39 tr. b., 3.37 m/s

  605. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  606. Agility, Brita: 12/72, 50.08 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  607. Agility - D, Brita: 4/23, 55.45 s, 9.45 tr. b., 3.1 m/s

  608. Jumping, Brita: 22/72, 51.1 s, 13.1 tr. b., 3.13 m/s

  609. Jumping - D, Brita: 2/23, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  610. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  611. SO - agility L, Brita: Diskvalifikován

  612. SO - jumping L, Brita: 14/35, 41.92 s, 6.92 tr. b., 3.24 m/s

  613. SO - Zkouška agility LA2, Brita: 4/17, 54.67 s, 6.67 tr. b., 3.22 m/s

  614. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  615. AGILITY, Brita: 6/26, 58.87 s, 20.87 tr. b., 2.75 m/s

  616. JUMPING, Brita: 11/27, 41.8 s, 5.8 tr. b., 3.56 m/s

  617. LA2, Brita: Diskvalifikován

  618. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  619. Agility, Brita: 13/51, 44.86 s, 5.86 tr. b., 3.48 m/s

  620. Jumping, Brita: 17/49, 43.43 s, 9.43 tr. b., 3.22 m/s

  621. Zkouška, Brita: 5/25, 45.12 s, 4.12 tr. b., 3.13 m/s

  622. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  623. Agility I, Brita: Diskvalifikován

  624. Agility II, Brita: 2/10, 60.13 s, 7.13 tr. b., 2.63 m/s

  625. Agility Open, Brita: 10/21, 70.46 s, 15.46 tr. b., 2.44 m/s

  626. Jumping Open, Brita: 9/21, 52.5 s, 10.5 tr. b., 2.78 m/s

  627. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  628. Agility III - Large - Děti, Brita: Diskvalifikován

  629. Agility II - Large - Děti, Brita: 8/15, 44.58 s, 14.58 tr. b., 3.25 m/s

  630. Agility I - Large - Děti, Brita: 12/15, 53.08 s, 18.08 tr. b., 2.92 m/s

  631. Agility IV - Large - Děti, Brita: Diskvalifikován

  632. Jumping II - Large - Děti, Brita: 11/15, 44.88 s, 15.88 tr. b., 3.07 m/s

  633. Jumping I - Large - Děti, Brita: 8/15, 43.86 s, 11.86 tr. b., 3.31 m/s

  634. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den II 2015, 12. 04. 2015

  635. LA2 II LA2, Brita: 7/15, 60.03 s, 14.03 tr. b., 3.03 m/s

  636. LA2 I LA2, Brita: 5/15, 53.97 s, 6.97 tr. b., 3.43 m/s

  637. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  638. 1. zkouška LA2, Brita: Diskvalifikován

  639. 2. zkouška LA2, Brita: Diskvalifikován

  640. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  641. 1. zkouška LA1, Brita: 3/20, 34.02 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  642. 2. zkouška LA1, Brita: 6/20, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  643. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  644. AGILITY, Brita: 3/34, 46.4 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  645. JUMPING, Brita: 5/33, 44.64 s, 4.64 tr. b., 3.43 m/s

  646. LA1, Brita: 3/12, 37.85 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  647. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  648. Agility jednotlivci, Brita: 5/17, 47.19 s, 0.19 tr. b., 3.28 m/s

  649. Družstva - Agility, Brita: 15/58, 52.74 s, 7.74 tr. b., 3.22 m/s

  650. Družstva - Jumping, Brita: 22/57, 44.04 s, 2.04 tr. b., 3.5 m/s

  651. Jumping jednotlivci, Brita: 2/17, 50.99 s, 3.99 tr. b., 3.55 m/s

  652. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  653. AGILITY L, Brita: 15/39, 76.48 s, 34.48 tr. b., 2.59 m/s

  654. JUMPING L, Brita: Diskvalifikován

  655. ZKOUŠKA LA1, Brita: Diskvalifikován

  656. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  657. NE - Acana jumping L, Brita: 11/39, 41.9 s, 5.9 tr. b., 3.29 m/s

  658. NE - Holdye Memorial Agility L, Brita: 13/41, 49.41 s, 11.41 tr. b., 3.02 m/s

  659. NE - zkouška LA1 LA1, Brita: 2/13, 42.61 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  660. SO - Acana agility L, Brita: 7/43, 42.56 s, 1.56 tr. b., 3.74 m/s

  661. SO - Acana jumping L, Brita: 11/46, 39.88 s, 5.88 tr. b., 3.71 m/s

  662. SO - zkouška LA1 LA1, Brita: 4/16, 35.71 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  663. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  664. Zkouška, Brita: 3/14, 39.69 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  665. Zkouška II, Brita: 3/14, 49.16 s, 9.16 tr. b., 3.28 m/s

  666. Česká Třebová - Junior Open PKO, 24. 05. 2014

  667. AGILITY, Brita: Diskvalifikován

  668. JUMPING, Brita: 1/1, 43.29 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  669. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  670. agility ne L, Brita: Diskvalifikován

  671. agility so L, Brita: 14/37, 67.77 s, 19.77 tr. b., 2.49 m/s

  672. jumping ne L, Brita: Diskvalifikován

  673. jumping so L, Brita: 13/37, 58.42 s, 21.42 tr. b., 2.58 m/s

  674. zkouška A1 LA1, Brita: 5/13, 81.68 s, 26.68 tr. b., 1.96 m/s

  675. zkouška ne LA1, Brita: 5/13, 64.85 s, 9.85 tr. b., 2.5 m/s

  676. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  677. LA1, Brita: Diskvalifikován

  678. LA1 I., Brita: 5/26, 37.99 s, 0.99 tr. b., 3.37 m/s