Cz En

Lenka Bednářová

  1. Číslo: 004555
  2. OSA: ZKO Dolní Přím - Probluz
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 08. 01. 2015
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 029214 (S), Oxana ze Západní stráně

  2. 052618 (S), Best Fantasia Alathea

Výsledky

  1. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  2. 1.zkouška, Best Fantasia Alathea: 5/9, 65.41 s, 20.41 tr. b., 3.07 m/s

  3. 2.zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  4. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  5. 1.zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  6. 2.zkouška, Best Fantasia Alathea: 5/8, 58.11 s, 10.11 tr. b., 3.61 m/s

  7. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  8. II. zkouška A3 S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  9. I. zkouška A3 S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  10. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  11. II. Zkouška SA3, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  12. I. Zkouška SA3, Best Fantasia Alathea: 3/6, 51.29 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  13. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  14. Agility, Best Fantasia Alathea: 4/9, 60.19 s, 18.19 tr. b., 3.47 m/s

  15. Jumping, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  16. Zkouška sobota, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  17. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  18. 1. Zkouška, Best Fantasia Alathea: 7/11, 62.54 s, 25.54 tr. b., 2.99 m/s

  19. 2. Zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  20. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  21. III. zkouška A3 S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  22. IV. zkouška A3 S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  23. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  24. Agility Open S, Best Fantasia Alathea: 3/30, 52.17 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  25. Agility Veteráni S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  26. Jumping Open S, Best Fantasia Alathea: 4/30, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  27. Jumping Veteráni S, Oxana ze Západní stráně: 2/6, 46.05 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  28. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  29. II. zkouška, Best Fantasia Alathea: 4/8, 45.99 s, 1.99 tr. b., 3.83 m/s

  30. I. zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  31. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  32. 1. Zkouška SA3, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška SA3, Best Fantasia Alathea: 4/7, 55.92 s, 1.92 tr. b., 3.93 m/s

  34. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  35. Agility S, Best Fantasia Alathea: 6/19, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  36. Agility Vet. S, Oxana ze Západní stráně: 2/4, 52.35 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  37. Jumping S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  38. Jumping Vet. S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  39. Zkouška SA3, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  40. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  41. Agility 1, Best Fantasia Alathea: 1/10, 56.82 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  42. Finále, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  43. Jumping 1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  44. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  45. 1. zkouška, Best Fantasia Alathea: 2/7, 50.46 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  46. 2. zkouška, Best Fantasia Alathea: 3/7, 47.77 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  47. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  48. Zkouška 1, Best Fantasia Alathea: 1/3, 46.47 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  49. Zkouška 2, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  50. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  51. 1.zkouška, Best Fantasia Alathea: 2/3, 45.49 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  52. 2.zkouška, Best Fantasia Alathea: 1/3, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  53. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  54. Agility, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  55. Jumping S2, Best Fantasia Alathea: 2/5, 46.33 s, 3.33 tr. b., 3.71 m/s

  56. Zkouška S2, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  57. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  58. ZkA. SA2 I., Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  59. ZkA. SA2 II., Best Fantasia Alathea: 3/7, 44.58 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  60. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 19. 09. 2020

  61. Agility finále MČR KKCHŠ, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  62. Agility finále MČR KKCHŠ - Veterán, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  63. Jumping MČR KKCHŠ, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  64. Jumping MČR KKCHŠ - Veterán, Oxana ze Západní stráně: 5/5, 54.74 s, 14.74 tr. b., 2.59 m/s

  65. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  66. Finále, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  67. Jumping 2, Best Fantasia Alathea: 8/19, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  68. Zkouška 2, Best Fantasia Alathea: 2/7, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  69. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  70. Agility S, Best Fantasia Alathea: 5/13, 50.46 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  71. Jumping S, Best Fantasia Alathea: 5/12, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  72. Zkouška SA2 , Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  73. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  74. Zkouška 1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  75. Zkouška 2, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  76. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  77. I. agility S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  78. II. agility S, Best Fantasia Alathea: 6/13, 58.12 s, 10.12 tr. b., 3.61 m/s

  79. I. jumping S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  80. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  81. dr.A2, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  82. pr.A2, Best Fantasia Alathea: 3/8, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  83. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  84. 1.zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  85. 2.zkouška, Best Fantasia Alathea: 2/8, 49.28 s, 0.28 tr. b., 4.04 m/s

  86. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  87. 2. zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  88. I. zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  89. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  90. II. zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  91. I. zkouška, Best Fantasia Alathea: 4/7, 47.03 s, 5.03 tr. b., 3.87 m/s

  92. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  93. 7.studenecká, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  94. 8.studenecká, Best Fantasia Alathea: 2/6, 51.37 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  95. 9.studenecká, Best Fantasia Alathea: 1/6, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  96. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  97. Jumping I, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  98. Jumping II, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  99. Jumping III, Best Fantasia Alathea: 10/16, 37.64 s, 6.64 tr. b., 3.64 m/s

  100. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  101. ZkA. SA2 I., Best Fantasia Alathea: 6/7, 53.56 s, 10.56 tr. b., 3.36 m/s

  102. ZkA. SA2 II., Best Fantasia Alathea: 4/7, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  103. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  104. 1.kvalifikace, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  105. 2.kvalifikace, Best Fantasia Alathea: 8/19, 41.12 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  106. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 29. 09. 2019

  107. Agility finále MČR KKCHŠ, Oxana ze Západní stráně: 3/31, 48.4 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  108. Agility finále MČR KKCHŠ, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  109. Jumping MČR KKCHŠ, Oxana ze Západní stráně: 5/31, 40.42 s, 0.42 tr. b., 3.66 m/s

  110. Jumping MČR KKCHŠ, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  111. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  112. Jumping 2, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  113. Zkouška 2, Best Fantasia Alathea: 2/8, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  114. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  115. ZK1, Best Fantasia Alathea: 1/4, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  116. ZK2, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  117. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  118. II. zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  119. I. zkouška, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  120. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  121. 1.zkouška, Best Fantasia Alathea: 2/3, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  122. 2.zkouška, Best Fantasia Alathea: 2/3, 37.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  123. Jumping Light, Best Fantasia Alathea: 3/7, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  124. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  125. II. zkouška SA1, Best Fantasia Alathea: 2/6, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  126. II. zkouška SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  127. I. zkouška SA1, Best Fantasia Alathea: 3/6, 45.16 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  128. I. zkouška SA3, Oxana ze Západní stráně: 4/6, 66.96 s, 29.96 tr. b., 2.97 m/s

  129. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  130. zkouška 1 SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  131. zkouška 2 SA1, Best Fantasia Alathea: 2/10, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  132. zkouška 3 SA1, Best Fantasia Alathea: 3/10, 46.66 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  133. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  134. Zkouška 1 SA1, Best Fantasia Alathea: 3/11, 39.7 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  135. Zkouška 2 SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  136. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  137. AGILITY S, Oxana ze Západní stráně: 11/32, 56.07 s, 4.07 tr. b., 3.78 m/s

  138. AGILITY S, Best Fantasia Alathea: 19/32, 54.5 s, 7.5 tr. b., 3.89 m/s

  139. JUMPING S, Oxana ze Západní stráně: 7/33, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  140. JUMPING S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  141. ZKOUŠKA SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  142. ZKOUŠKA SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  143. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  144. 1. zkouška A1 SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  145. 1. zkouška A3 SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška A1 SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  147. 2. zkouška A3 SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  148. Hra - tuneliáda A1 S, Best Fantasia Alathea: 2/6, 22.96 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  149. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  150. ZkA. II. SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  151. ZkA. I. SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  152. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  153. 1. Zkouška SA1, Best Fantasia Alathea: 1/2, 38.71 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  154. 2. Zkouška SA1, Best Fantasia Alathea: 1/2, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  155. 3. Zkouška SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  156. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  157. Jumping III S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  158. Jumping II S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  159. Jumping I S, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  160. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  161. 1. Zka - SA1, Best Fantasia Alathea: Diskvalifikován

  162. 2. Zka - SA1, Best Fantasia Alathea: 1/15, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  163. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  164. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 23/33, 52.72 s, 13.72 tr. b., 3.09 m/s

  165. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  166. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  167. 1.zkouška, Oxana ze Západní stráně: 5/6, 58.14 s, 16.14 tr. b., 3.58 m/s

  168. 2.zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  169. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  170. zkouška 1 SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  171. zkouška 2 SA3, Oxana ze Západní stráně: 5/7, 75.1 s, 30.1 tr. b., 2.72 m/s

  172. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  173. 1. zkouška SA3, Oxana ze Západní stráně: 1/4, 47.17 s, 4.17 tr. b., 3.48 m/s

  174. 2. zkouška SA3, Oxana ze Západní stráně: 2/4, 58.73 s, 25.73 tr. b., 3.08 m/s

  175. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  176. 1. Zkouška A3 SA3, Oxana ze Západní stráně: 4/6, 63.34 s, 14.34 tr. b., 3.03 m/s

  177. 2. Zkouška A3 SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  178. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  179. MČR KKCHS agility S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  180. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  181. II. zkouška SA3, Oxana ze Západní stráně: 6/6, 46.74 s, 19.74 tr. b., 3.1 m/s

  182. I. zkouška SA3, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  183. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  184. 1.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 1/14, 42.52 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  185. 2.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  186. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  187. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 9/25, 46.91 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  188. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: 10/25, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  189. Zkoušky SA2, Oxana ze Západní stráně: 4/12, 49.37 s, 2.37 tr. b., 3.44 m/s

  190. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  191. Jumping 1 S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  192. Zkouška 1 SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/8, 60.19 s, 26.19 tr. b., 2.74 m/s

  193. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  194. II. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  195. I. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 4/6, 46.63 s, 10.63 tr. b., 3.45 m/s

  196. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  197. Agility open S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  198. Jump I. S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  199. ZkA. So SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  200. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  201. 1.zkouška, Oxana ze Západní stráně: 5/7, 51.78 s, 2.78 tr. b., 3.3 m/s

  202. 2.zkouška, Oxana ze Západní stráně: 2/7, 46.42 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  203. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  204. 1.zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  205. 2.zkouška, Oxana ze Západní stráně: 5/6, 54.75 s, 25.75 tr. b., 2.32 m/s

  206. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  207. Zkouska 1 SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  208. Zkouska 2 SA2, Oxana ze Západní stráně: 8/14, 47.29 s, 11.29 tr. b., 3.43 m/s

  209. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  210. 1.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 6/14, 43.14 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  211. 2.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 4/14, 68.39 s, 28.39 tr. b., 2.62 m/s

  212. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  213. 1.vítězná, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  214. 2.vítězná, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  215. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  216. 1. zkouška A2 SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/9, 51.07 s, 3.07 tr. b., 3.39 m/s

  217. 2. zkouška A2 SA2, Oxana ze Západní stráně: 1/9, 51.82 s, 1.82 tr. b., 3.47 m/s

  218. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S, Oxana ze Západní stráně: 7/13, 64.96 s, 24.96 tr. b., 3.08 m/s

  219. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  220. II. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 5/8, 45.14 s, 8.14 tr. b., 3.23 m/s

  221. I. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  222. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  223. II. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 2/6, 51.14 s, 7.14 tr. b., 3.23 m/s

  224. I. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 2/6, 53.23 s, 11.23 tr. b., 3.01 m/s

  225. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  226. zkouška 1 SA2, Oxana ze Západní stráně: 1/8, 50.68 s, 3.68 tr. b., 3.35 m/s

  227. zkouška 2 SA2, Oxana ze Západní stráně: 7/8, 64.51 s, 11.51 tr. b., 2.98 m/s

  228. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  229. II. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 2/3, 65.1 s, 15.1 tr. b., 2.76 m/s

  230. I. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 1/3, 56.0 s, 9.0 tr. b., 3.02 m/s

  231. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  232. 13.prorubská, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  233. 14.prorubská, Oxana ze Západní stráně: 2/4, 61.51 s, 26.51 tr. b., 2.81 m/s

  234. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  235. Zkoušky A2-1 SA2, Oxana ze Západní stráně: 1/5, 38.78 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  236. Zkoušky A2-2 SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  237. Zkoušky A2-3 SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  238. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  239. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 7/10, 38.46 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  240. Jumping Large S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  241. zkoušky SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/4, 43.89 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  242. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  243. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 17/27, 64.53 s, 18.53 tr. b., 2.87 m/s

  244. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: 12/27, 50.38 s, 12.38 tr. b., 3.08 m/s

  245. Zkoušky SA2, Oxana ze Západní stráně: 4/8, 49.7 s, 7.7 tr. b., 3.38 m/s

  246. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  247. Agility 1 S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  248. Jumping 1 S, Oxana ze Západní stráně: 6/22, 44.86 s, 0.86 tr. b., 3.57 m/s

  249. Zkouška 1 SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  250. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  251. Agility S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  252. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  253. Zkoušky SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  254. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  255. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 9/21, 61.91 s, 13.91 tr. b., 2.75 m/s

  256. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  257. Zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/12, 49.27 s, 7.27 tr. b., 3.29 m/s

  258. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  259. 1.zkouška, Oxana ze Západní stráně: 1/4, 44.51 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  260. 2.zkouška, Oxana ze Západní stráně: 1/4, 54.61 s, 1.61 tr. b., 3.39 m/s

  261. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  262. Jumping, Oxana ze Západní stráně: 7/23, 43.35 s, 1.35 tr. b., 3.55 m/s

  263. Zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  264. Zkouška II, Oxana ze Západní stráně: 4/8, 47.3 s, 0.3 tr. b., 3.49 m/s

  265. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  266. 1. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 7/14, 55.24 s, 28.24 tr. b., 2.66 m/s

  267. 2. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 5/13, 48.15 s, 2.15 tr. b., 3.26 m/s

  268. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  269. 1.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/13, 42.71 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  270. 2.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 4/13, 39.21 s, 6.21 tr. b., 3.47 m/s

  271. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  272. Jarní závody agility 2016, Oxana ze Západní stráně: 4/10, 50.18 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  273. Jarní závody agility 2016, Oxana ze Západní stráně: 11/24, 41.8 s, 2.8 tr. b., 3.47 m/s

  274. Jarní závody agility 2016, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  275. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  276. 1. zkouška A2 SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  277. 2. zkouška A2 SA2, Oxana ze Západní stráně: 4/11, 74.07 s, 32.07 tr. b., 2.7 m/s

  278. DUFLEX tuneliáda A2+A3 S, Oxana ze Západní stráně: 8/13, 43.38 s, 5.38 tr. b., 4.06 m/s

  279. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  280. zkouška_1 SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  281. zkouška_2 SA2, Oxana ze Západní stráně: 9/9, 50.69 s, 13.69 tr. b., 3.49 m/s

  282. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  283. 1.prorubská, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  284. 2.prorubská, Oxana ze Západní stráně: 7/14, 64.13 s, 21.13 tr. b., 2.76 m/s

  285. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  286. 1.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 1/10, 49.54 s, 4.54 tr. b., 3.15 m/s

  287. 2.zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/10, 45.61 s, 0.61 tr. b., 3.44 m/s

  288. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  289. SA2 I., Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  290. SA2 II., Oxana ze Západní stráně: 4/14, 54.17 s, 7.17 tr. b., 3.01 m/s

  291. SA2 III., Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  292. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  293. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 12/25, 57.84 s, 8.84 tr. b., 3.16 m/s

  294. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  295. Zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  296. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  297. II. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  298. I. zkouška SA2, Oxana ze Západní stráně: 5/13, 62.05 s, 25.05 tr. b., 2.88 m/s

  299. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  300. Tuneliáda A2 + A3 S, Oxana ze Západní stráně: 11/14, 46.18 s, 6.18 tr. b., 4.01 m/s

  301. Zkouška II. SA2, Oxana ze Západní stráně: 3/6, 65.38 s, 18.38 tr. b., 2.81 m/s

  302. Zkouška I. SA2, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  303. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  304. (1) zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  305. (2) zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  306. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  307. Jumping, Oxana ze Západní stráně: 9/16, 41.16 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  308. Zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  309. Zkouška II, Oxana ze Západní stráně: 2/4, 48.91 s, 5.91 tr. b., 3.09 m/s

  310. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  311. AGILITY, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  312. JUMPING, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  313. SA1, Oxana ze Západní stráně: 1/15, 47.87 s, 1.87 tr. b., 3.49 m/s

  314. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  315. agility open S, Oxana ze Západní stráně: 27/43, 52.33 s, 20.33 tr. b., 2.9 m/s

  316. jumping S, Oxana ze Západní stráně: 18/43, 47.19 s, 6.19 tr. b., 3.5 m/s

  317. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: 2/12, 50.96 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  318. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  319. Prvomájové závody agility 2015 - A, Oxana ze Západní stráně: 11/27, 65.25 s, 17.25 tr. b., 2.85 m/s

  320. Prvomájové závody agility 2015 - J, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  321. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Oxana ze Západní stráně: 1/7, 43.13 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  322. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  323. 1. Zkouška A1 SA1, Oxana ze Západní stráně: 3/10, 40.93 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  324. 2. Zkouška A1 SA1, Oxana ze Západní stráně: 3/10, 47.04 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  325. Hra - tuneliáda A1 SA1, Oxana ze Západní stráně: 5/10, 42.65 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  326. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  327. Agility, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  328. Velikonoční, Oxana ze Západní stráně: 3/10, 38.92 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  329. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  330. SA1 druhý běh SA1, Oxana ze Západní stráně: 2/8, 41.37 s, 5.0 tr. b., 3.19 m/s

  331. SA1 první běh SA1, Oxana ze Západní stráně: 5/8, 39.39 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  332. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  333. 1. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: 6/13, 30.26 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  334. 2. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: 4/13, 40.58 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  335. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  336. ZkA II SA1 SA1, Oxana ze Západní stráně: 2/11, 47.28 s, 1.28 tr. b., 3.38 m/s

  337. ZkA I SA1 SA1, Oxana ze Západní stráně: 4/11, 48.22 s, 5.0 tr. b., 3.26 m/s

  338. ZkJ SA1 SA1, Oxana ze Západní stráně: 6/11, 44.5 s, 14.5 tr. b., 3.39 m/s

  339. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  340. Agility S, Oxana ze Západní stráně: 8/19, 54.0 s, 3.0 tr. b., 3.57 m/s

  341. Jumping S, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  342. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  343. 1. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: 13/15, 47.35 s, 12.35 tr. b., 2.85 m/s

  344. 2. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  345. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  346. (1) Bannyho zkouška, Oxana ze Západní stráně: 2/8, 40.78 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  347. (2) Cargova zkouška, Oxana ze Západní stráně: 3/8, 34.81 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  348. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  349. AGILITY, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  350. JUMPING, Oxana ze Západní stráně: 8/21, 52.23 s, 12.23 tr. b., 2.93 m/s

  351. SA1, Oxana ze Západní stráně: 2/8, 36.66 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  352. Nymburk - Mistrovství republiky plemene KKCHS v agility, 31. 08. 2014

  353. Mistrovské agility S, Oxana ze Západní stráně: 19/29, 88.05 s, 61.05 tr. b., 1.93 m/s

  354. Mistrovský jumping S, Oxana ze Západní stráně: 19/29, 64.88 s, 42.88 tr. b., 2.17 m/s

  355. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  356. 1. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: 6/15, 60.42 s, 7.42 tr. b., 2.62 m/s

  357. 2. zkouška SA1, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  358. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  359. (1) Bertíkova zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  360. (2) Noisy zkouška, Oxana ze Západní stráně: 3/6, 34.37 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  361. (3) Audiho zkouška, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  362. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  363. Zkouška A1 - 1 SA1, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  364. Zkouška A1 - 2 SA1, Oxana ze Západní stráně: 2/9, 53.75 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  365. Zkouška A1 - 3 SA1, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  366. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  367. 1. zkouška, Oxana ze Západní stráně: 2/16, 40.28 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  368. 2. zkouška , Oxana ze Západní stráně: 7/16, 45.64 s, 5.64 tr. b., 3.16 m/s

  369. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  370. Zkouška, Oxana ze Západní stráně: 2/8, 46.11 s, 3.11 tr. b., 3.34 m/s

  371. Zkouška II, Oxana ze Západní stráně: 6/8, 56.19 s, 26.19 tr. b., 2.87 m/s

  372. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  373. AGI S, Oxana ze Západní stráně: 17/24, 68.13 s, 25.13 tr. b., 2.5 m/s

  374. JUMP S, Oxana ze Západní stráně: 11/24, 44.99 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  375. Zkoušky SA1, Oxana ze Západní stráně: 3/8, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  376. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  377. Agility - So, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  378. Jumping - So, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován

  379. ZkA - So, Oxana ze Západní stráně: Diskvalifikován