Cz En

Eliška Hrůzová

  1. Číslo: 004572
  2. OSA: Grant agility
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 28. 07. 2014
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 032514 (ML), Železník z Karlova Hrádku

  2. 031917 (ML), A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké

  3. 055717 (ML), A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké

  4. 008419 (S), Maya

  5. 030019 (L), Carpe Vitam Wäka

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 01. 2022

  2. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  3. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: 2/6, 35.4 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  4. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  5. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 1/5, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  7. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  8. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 2/8, 36.31 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  9. Zkouška LA2 II , Carpe Vitam Wäka: 1/8, 37.75 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  10. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  11. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  13. 3. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  14. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  15. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  17. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  18. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  19. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  20. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  21. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 1/11, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  23. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 12. 2021

  24. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: 2/5, 32.38 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  25. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  26. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  27. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 10/36, 21.61 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  28. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  29. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 20/36, 43.77 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  30. Beroun - Zkoušky - prosinec 2021, 03. 12. 2021

  31. 1. zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 3/9, 35.15 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  32. 2. zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 4/9, 40.04 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  33. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  34. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  35. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  36. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  37. 1.zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  38. 2.zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  39. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  40. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 11/46, 20.07 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  41. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  42. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  43. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  44. III. jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  45. II. jumping L, Carpe Vitam Wäka: 6/14, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  46. I. jumping L, Carpe Vitam Wäka: 6/14, 27.56 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  47. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  48. 1. Agility L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  49. 1. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  50. 1. Jumping XS, Železník z Karlova Hrádku: 4/4, 31.26 s, 56.26 tr. b., 4.41 m/s

  51. 2. Agility L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  52. 2. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: 3/18, 23.52 s, 5.0 tr. b., 6.42 m/s

  53. 2. Jumping XS, Železník z Karlova Hrádku: 3/4, 36.44 s, 55.0 tr. b., 4.14 m/s

  54. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  55. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 1/9, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  56. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  57. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  58. Agility družstev AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  59. Agility jednotlivců AUO, Carpe Vitam Wäka: 16/42, 53.02 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  60. Jump družstev AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  61. Jump Jednotlivci AUO, Carpe Vitam Wäka: 14/43, 54.71 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  62. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  63. Agility OPEN L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  64. Agility OPEN ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  65. Jumping OPEN L, Carpe Vitam Wäka: 18/45, 37.64 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  66. Jumping OPEN ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  67. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 4/12, 37.31 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  68. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  69. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  70. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  71. Jumping FirstAnimal L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  72. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  73. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  74. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: 2/3, 40.23 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  75. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  76. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  77. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Carpe Vitam Wäka: 23/37, 34.39 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  78. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  79. SOUTĚŽ DVOJIC, Carpe Vitam Wäka: 1/36, 29.35 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  80. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Carpe Vitam Wäka: 8/35, 30.32 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  81. SOUTĚŽ KLUBŮ, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  82. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN, Železník z Karlova Hrádku: 24/36, 53.99 s, 20.99 tr. b., 3.35 m/s

  83. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  84. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  85. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  86. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 1/3, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  87. 1. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 2/3, 55.77 s, 42.77 tr. b., 3.26 m/s

  88. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 3/3, 34.01 s, 20.0 tr. b., 5.62 m/s

  89. 2. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 2/3, 48.72 s, 20.0 tr. b., 3.92 m/s

  90. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  91. 1. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: 8/17, 28.29 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  92. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 4/6, 45.34 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  93. 2. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  95. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  96. Agility OPEN L, Carpe Vitam Wäka: 6/30, 40.33 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  97. Jumping OPEN III. L, Carpe Vitam Wäka: 9/22, 40.43 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  98. Jumping OPEN II. L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  99. Jumping OPEN I. L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  100. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  101. Zkouška LA2 Neděle, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  102. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  103. Agility 1 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  104. Agility 2 L, Carpe Vitam Wäka: 22/71, 47.5 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  105. Jumping 1 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  106. Jumping 2 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  107. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  108. 1. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: 3/15, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  109. 1. Jumping ML, Železník z Karlova Hrádku: 4/9, 44.37 s, 35.0 tr. b., 4.15 m/s

  110. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  111. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 4/8, 40.66 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  112. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  113. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  114. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: 1/2, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  115. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  116. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 10/16, 38.99 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  117. 1. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/3, 50.84 s, 13.84 tr. b., 3.64 m/s

  118. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  119. 2. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 2/3, 55.95 s, 37.95 tr. b., 3.36 m/s

  120. 3. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 8/16, 42.41 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  121. 3. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/3, 61.74 s, 42.74 tr. b., 3.39 m/s

  122. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  123. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  124. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  125. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  126. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 14/23, 25.51 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  127. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: 12/22, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  128. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 9/23, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  129. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  130. Agility družstev AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  131. Agility jednotlivců AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  132. Jumping družstev AUO, Carpe Vitam Wäka: 8/44, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  133. Jumping jednotlivců AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  134. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  135. Agility Open L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  136. Agility Open ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  137. Jumping Open L, Carpe Vitam Wäka: 17/40, 44.71 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  138. Jumping Open ML, Železník z Karlova Hrádku: 4/6, 51.51 s, 14.51 tr. b., 3.79 m/s

  139. ZkA. LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  140. ZkA. MLA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  141. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  142. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  143. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  144. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  145. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Carpe Vitam Wäka: 10/48, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  146. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Železník z Karlova Hrádku: 20/48, 51.65 s, 33.65 tr. b., 3.02 m/s

  147. SOUTĚŽ DVOJIC, Carpe Vitam Wäka: 13/49, 36.07 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  148. SOUTĚŽ DVOJIC, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  149. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Carpe Vitam Wäka: 19/45, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  150. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  151. SOUTĚŽ KLUBŮ, Carpe Vitam Wäka: 11/48, 41.29 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  152. SOUTĚŽ KLUBŮ, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  153. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Železník z Karlova Hrádku: 22/44, 49.74 s, 22.74 tr. b., 3.58 m/s

  154. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  155. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  156. Jumping 1, Carpe Vitam Wäka: 24/53, 37.25 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  157. Jumping 2, Carpe Vitam Wäka: 12/53, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  158. Jumping 3, Carpe Vitam Wäka: 32/52, 35.5 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  159. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  160. II. zkouška A2 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  161. II. zkouška A2 ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  162. I. zkouška A2 L, Carpe Vitam Wäka: 1/3, 37.65 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  163. I. zkouška A2 ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  164. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  165. Agility I, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  166. Agility II, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  167. Jumping I, Carpe Vitam Wäka: 57/80, 40.69 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  168. Jumping II, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  169. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  170. Agility Trial I, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  171. Agility Trial I, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  172. Agility Trial II, Železník z Karlova Hrádku: 2/5, 46.84 s, 29.84 tr. b., 3.46 m/s

  173. Agility Trial II, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  174. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  175. Agility Trial I, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  176. Agility Trial II, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  177. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  178. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  179. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: 2/5, 32.73 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  180. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  181. LA1- 1 běh, Carpe Vitam Wäka: 3/9, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  182. LA1- 2 běh, Carpe Vitam Wäka: 1/9, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  183. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  184. 1.běh bez zón, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  185. 1.běh se zónami , Carpe Vitam Wäka: 31/53, 23.9 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  186. 2.běh bez zón, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  187. 2.běh se zónami, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  188. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  189. L A1 I., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  190. L A1 II., Carpe Vitam Wäka: 1/11, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  191. L A1 III., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  192. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  193. ZkA. LA1 I., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  194. ZkA. LA1 II., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  195. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  196. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: 1/4, 25.19 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  197. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: 2/4, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  198. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  199. II. zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: 8/13, 31.81 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  200. I. zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  201. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  202. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: 1/8, 27.78 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  203. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  204. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  205. Czech Imp Jump, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/18, 23.44 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  206. Czech Imp Jump, Železník z Karlova Hrádku: 12/18, 29.59 s, 18.59 tr. b., 3.68 m/s

  207. Czech Imp Jump, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  208. Jumping 1, Carpe Vitam Wäka: 7/39, 39.01 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  209. Jumping 1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  210. Jumping 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  211. Jumping 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  212. Jumping 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  213. Jumping 2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  214. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  215. ZkA. LA1 I., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  216. ZkA. LA1 II., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  217. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  218. Jumping I, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  219. Jumping I, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  220. Jumping II, Carpe Vitam Wäka: 4/21, 30.7 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  221. Jumping II, Železník z Karlova Hrádku: 10/21, 44.83 s, 29.83 tr. b., 3.57 m/s

  222. Jumping III, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  223. Jumping III, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  224. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  225. Czech Imp Jump, Carpe Vitam Wäka: 14/31, 24.44 s, 10.44 tr. b., 4.54 m/s

  226. Czech Imp Jump, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  227. Jumping 1, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  228. Jumping 1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  229. Jumping 2 , Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  230. Jumping 2 , Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  231. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  232. 1. Zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: 3/12, 26.34 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  233. 2. zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: 4/12, 27.23 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  234. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  235. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 4/35, 20.73 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  236. Czech Imp Jump MiniLarge, Železník z Karlova Hrádku: 14/17, 33.8 s, 14.8 tr. b., 3.43 m/s

  237. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  238. Jumping 1 - MiniLarge, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  239. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 12/37, 30.38 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  240. Jumping 2 - MiniLarge, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  241. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  242. Agility družstev, Carpe Vitam Wäka: 36/70, 58.0 s, 26.0 tr. b., 3.53 m/s

  243. Agility jednotlivci, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  244. Jumping družstev L, Carpe Vitam Wäka: 44/69, 61.32 s, 28.32 tr. b., 3.02 m/s

  245. Jumping jednotlivců, Carpe Vitam Wäka: 28/69, 42.08 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  246. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  247. Agility Open L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  248. Agility Open ML, Železník z Karlova Hrádku: 3/10, 51.68 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  249. Agility Open S, Maya: 5/7, 49.03 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  250. Jumping Open L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  251. Jumping Open ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  252. Jumping Open S, Maya: Diskvalifikován

  253. Zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: 4/9, 31.65 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  254. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  255. Zkouška SA2, Maya: Diskvalifikován

  256. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  257. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Železník z Karlova Hrádku: 27/39, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  258. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  259. III. jumping L, Carpe Vitam Wäka: 13/31, 29.82 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  260. III, jumping ML, Železník z Karlova Hrádku: 6/10, 30.43 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  261. II. jumping L, Carpe Vitam Wäka: 20/32, 43.76 s, 22.76 tr. b., 3.24 m/s

  262. II. jumping ML, Železník z Karlova Hrádku: 3/11, 34.4 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  263. I. jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  264. I. jumping ML, Železník z Karlova Hrádku: 5/11, 47.21 s, 25.0 tr. b., 4.0 m/s

  265. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  266. Agility Open ML, Železník z Karlova Hrádku: 4/8, 52.16 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  267. Jumping Open ML, Železník z Karlova Hrádku: 4/8, 43.2 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  268. ZkA. MLA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  269. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  270. Agility Open ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  271. Jumping Open ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  272. ZkA. MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 4/7, 46.53 s, 25.0 tr. b., 3.83 m/s

  273. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  274. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  275. Agility, Maya: Diskvalifikován

  276. Jumping, Maya: 5/23, 42.86 s, 2.86 tr. b., 3.78 m/s

  277. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 14/40, 46.69 s, 36.69 tr. b., 3.47 m/s

  278. Zkouška, Maya: Diskvalifikován

  279. Zkouška, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  280. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  281. Jumping DUO L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  282. Jumping Open L, Železník z Karlova Hrádku: 7/17, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  283. zkouška jumping J1 LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  284. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  285. Soutěž družstev, Železník z Karlova Hrádku: 27/52, 36.5 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  286. Soutěž dvojic, Železník z Karlova Hrádku: 31/50, 38.94 s, 12.94 tr. b., 3.85 m/s

  287. Soutěž fen proti psům, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  288. Soutěž klubů, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  289. Soutěž podle plemen, Železník z Karlova Hrádku: 29/48, 38.82 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  290. Soutěž podle roku narození, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  291. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  292. Jumping III L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  293. Jumping III L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  294. Tuneliáda L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  295. ZkA III. LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  296. ZkA III. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  297. ZkA. II. LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  298. ZkA. II. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  299. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  300. Agility 1, Železník z Karlova Hrádku: 22/54, 50.64 s, 33.64 tr. b., 3.63 m/s

  301. Agility 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  302. Agility 3, Železník z Karlova Hrádku: 10/47, 46.75 s, 20.0 tr. b., 3.57 m/s

  303. Jumping 1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  304. Jumping 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  305. Jumping 3, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  306. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  307. Agility II Large, Železník z Karlova Hrádku: 7/18, 40.52 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  308. Agility I Large, Železník z Karlova Hrádku: 11/19, 49.11 s, 17.11 tr. b., 3.77 m/s

  309. Jumping III Large, Železník z Karlova Hrádku: 8/18, 44.07 s, 17.07 tr. b., 3.97 m/s

  310. Jumping II Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  311. Jumping I Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  312. MR sheltie Large - II. kolo, Železník z Karlova Hrádku: 1/1, 44.77 s, 24.77 tr. b., 3.8 m/s

  313. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  314. I Agility Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  315. II Agility Open, Železník z Karlova Hrádku: 71/137, 47.16 s, 30.0 tr. b., 4.2 m/s

  316. II Jumping Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  317. I Jumping Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  318. Řitka - Zkoušky - duben 2018, 06. 04. 2018

  319. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  320. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  321. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  322. AGILITY, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  323. JUMPING, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  324. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  325. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  326. ZkA. II. LA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/19, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  327. ZkA. I. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  328. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  329. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  330. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  331. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 21/51, 45.56 s, 25.56 tr. b., 3.51 m/s

  332. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  333. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  334. Řitka - Zkoušky - březen 2018, 09. 03. 2018

  335. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  336. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 5/9, 46.65 s, 10.65 tr. b., 3.41 m/s

  337. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  338. Agility, Železník z Karlova Hrádku: 25/49, 44.19 s, 29.19 tr. b., 3.76 m/s

  339. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 20/50, 41.27 s, 17.27 tr. b., 4.07 m/s

  340. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  341. Běšiny - 16. GRANT PRIX BOHEMIA 2017, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  342. Agility Open Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  343. druhá zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  344. Jumping Open Large, Železník z Karlova Hrádku: 8/18, 41.63 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  345. Jumping Open Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  346. první zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  347. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  348. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  349. Agility Ju, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 22/59, 45.58 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  350. Agility Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  351. Agility Squads, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  352. Agility Squads, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  353. Hra Ju, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/59, 30.97 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  354. Hra Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  355. Jumping Ju, Železník z Karlova Hrádku: 38/59, 54.29 s, 43.29 tr. b., 3.65 m/s

  356. Jumping Ju, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  357. Jumping Squads, Železník z Karlova Hrádku: 63/75, 46.26 s, 30.26 tr. b., 3.8 m/s

  358. Jumping Squads, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  359. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  360. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/28, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  361. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: 13/28, 43.67 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  362. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/28, 41.77 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  363. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: 8/28, 41.63 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  364. Horní Počernice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: 9/28, 52.98 s, 10.98 tr. b., 3.42 m/s

  365. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  366. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  367. Agility Kluby Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  368. Jumping Družstva Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  369. Jumping Dvojice Large, Železník z Karlova Hrádku: 39/57, 45.63 s, 17.63 tr. b., 3.44 m/s

  370. Podle roku narození Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  371. Soutěž feny proti psům Large, Železník z Karlova Hrádku: 12/53, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  372. Soutěž plemen Large, Železník z Karlova Hrádku: 27/54, 53.96 s, 37.96 tr. b., 3.24 m/s

  373. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  374. II. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 6/19, 44.06 s, 6.06 tr. b., 3.77 m/s

  375. I. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  376. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  377. Jump III. L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  378. Jump II. L, Železník z Karlova Hrádku: 34/52, 36.17 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  379. ZkA. Ne LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  380. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  381. Agility Individuals Large, Železník z Karlova Hrádku: 37/95, 53.56 s, 15.56 tr. b., 3.83 m/s

  382. Agility Pairs Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  383. Agility Teams Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  384. Finals Individuals Large, Železník z Karlova Hrádku: 17/28, 55.63 s, 23.63 tr. b., 3.56 m/s

  385. Jumping Individuals Large, Železník z Karlova Hrádku: 47/92, 43.22 s, 18.22 tr. b., 4.53 m/s

  386. Jumping Nations Large, Železník z Karlova Hrádku: 40/96, 44.53 s, 14.53 tr. b., 4.15 m/s

  387. Jumping Pairs Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  388. Jumping Teams Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  389. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  390. QA1 agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  391. QA2 agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  392. QA3 agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  393. QJ1 jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  394. QJ2 jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  395. QJ3 jumping, Železník z Karlova Hrádku: 65/118, 45.57 s, 21.57 tr. b., 3.84 m/s

  396. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  397. Agility 1 Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  398. Agility 2 Ju, Železník z Karlova Hrádku: 23/33, 42.84 s, 25.29 tr. b., 3.97 m/s

  399. Agility 3 Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  400. Agility 4 Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  401. Jumping 1 Ju, Železník z Karlova Hrádku: 23/33, 40.2 s, 25.55 tr. b., 3.71 m/s

  402. Jumping 2 Ju, Železník z Karlova Hrádku: 19/32, 35.4 s, 13.39 tr. b., 4.1 m/s

  403. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  404. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  405. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  406. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  407. Agility 1, Železník z Karlova Hrádku: 41/128, 50.67 s, 19.67 tr. b., 3.87 m/s

  408. Agility 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  409. Jumping 1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  410. Jumping 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  411. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  412. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  413. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 4/7, 49.12 s, 16.12 tr. b., 3.16 m/s

  414. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  415. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  416. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  417. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  418. Agility, Železník z Karlova Hrádku: 9/46, 55.43 s, 30.43 tr. b., 3.25 m/s

  419. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  420. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 15/46, 45.24 s, 32.24 tr. b., 3.36 m/s

  421. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  422. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  423. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  424. Czech Imp Jump Large, Železník z Karlova Hrádku: 37/43, 20.85 s, 11.85 tr. b., 4.41 m/s

  425. Jumping 1 Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  426. Jumping 2 Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  427. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  428. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 9/15, 36.24 s, 20.0 tr. b., 3.61 m/s

  429. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  430. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  431. Agility, Železník z Karlova Hrádku: 20/47, 53.2 s, 37.2 tr. b., 3.29 m/s

  432. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  433. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  434. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  435. Zkouška pro Charlieho LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  436. Zkouška pro Fly LA2, Železník z Karlova Hrádku: 13/29, 36.97 s, 20.0 tr. b., 4.14 m/s

  437. Zkouška pro Jacka LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  438. Řitka - Zkoušky - prosinec 2016, 09. 12. 2016

  439. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  440. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  441. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  442. ZkA II. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  443. ZkA I. LA2, Železník z Karlova Hrádku: 12/24, 43.29 s, 12.29 tr. b., 3.53 m/s

  444. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  445. Jumping Open (kval. jednotlivců) LA, Železník z Karlova Hrádku: 13/20, 41.04 s, 22.04 tr. b., 3.8 m/s

  446. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  447. Královice - ZKOUŠKY AGILITY, 06. 11. 2016

  448. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  449. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/7, 44.62 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  450. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  451. 1. ZK LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  452. 2. ZK LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  453. Juniorský běh L, Železník z Karlova Hrádku: 6/12, 43.58 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  454. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  455. 1. Zka - LA2, Železník z Karlova Hrádku: 9/24, 47.88 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  456. 2. Zka - LA2, Železník z Karlova Hrádku: 14/24, 65.77 s, 21.77 tr. b., 2.74 m/s

  457. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  458. III.zkouska LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  459. II.zkouska LA2, Železník z Karlova Hrádku: 4/12, 61.97 s, 26.97 tr. b., 2.39 m/s

  460. I. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  461. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  462. LA2_1 LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  463. LA2_2 LA2, Železník z Karlova Hrádku: 9/29, 47.77 s, 21.77 tr. b., 3.16 m/s

  464. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  465. LA1_1 LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  466. LA1_2 LA1, Železník z Karlova Hrádku: 5/9, 34.04 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  467. LA2_1 LA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/15, 58.26 s, 18.26 tr. b., 3.4 m/s

  468. LA2_2 LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  469. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  470. druhý běh LA1, Železník z Karlova Hrádku: 1/12, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  471. první běh LA1, Železník z Karlova Hrádku: 5/12, 37.03 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  472. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  473. Agility Kluby Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  474. Agility Plemen Large, Železník z Karlova Hrádku: 26/53, 56.63 s, 36.63 tr. b., 2.65 m/s

  475. Agility - podle roku narození Large, Železník z Karlova Hrádku: 21/53, 55.4 s, 19.4 tr. b., 2.78 m/s

  476. Jumping Družstev Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  477. Jumping Dvojic Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  478. Jumping Feny-Psi Large, Železník z Karlova Hrádku: 30/52, 36.63 s, 10.63 tr. b., 3.93 m/s

  479. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  480. Agility L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  481. Jumping L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  482. Zkouska LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  483. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  484. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  485. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 23/34, 53.07 s, 40.07 tr. b., 2.88 m/s

  486. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Železník z Karlova Hrádku: 6/11, 53.38 s, 42.38 tr. b., 3.05 m/s

  487. Helenín - Zkoušky "Naše řeč", 04. 06. 2016

  488. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  489. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 3/7, 57.03 s, 28.03 tr. b., 2.58 m/s

  490. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  491. Agility II Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  492. Agility I Large, Železník z Karlova Hrádku: 18/25, 53.48 s, 32.48 tr. b., 2.99 m/s

  493. Jumping III Large, Železník z Karlova Hrádku: 17/25, 48.49 s, 41.49 tr. b., 3.05 m/s

  494. Jumping II Large, Železník z Karlova Hrádku: 13/25, 64.99 s, 50.99 tr. b., 2.69 m/s

  495. Jumping I Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  496. MR sheltií (large) - 2.kolo, Železník z Karlova Hrádku: 1/1, 69.93 s, 43.93 tr. b., 2.37 m/s

  497. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  498. Zkouska LA1 3, Železník z Karlova Hrádku: 15/26, 57.13 s, 37.13 tr. b., 2.71 m/s

  499. Zkouska LA1 4, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  500. Řitka - Zkoušky - duben 2016, 01. 04. 2016

  501. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  502. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  503. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  504. 1. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: 14/18, 57.31 s, 48.31 tr. b., 2.9 m/s

  505. 2. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  506. Junioři L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  507. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  508. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 3/7, 41.75 s, 14.75 tr. b., 2.51 m/s

  509. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  510. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  511. 1. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  512. 2. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  513. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  514. ZkA II. LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  515. ZkA I. LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  516. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  517. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  518. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  519. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  520. Czech Imp Jump Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  521. Jumping 1 Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  522. Jumping 2 Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  523. Řitka - Zkoušky - leden 2016, 08. 01. 2016

  524. 1. Zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 4/6, 45.0 s, 36.0 tr. b., 2.44 m/s

  525. 2. Zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  526. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  527. 1. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  528. 2. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  529. Řitka - Zkoušky - prosinec 2015, 11. 12. 2015

  530. Zkouška LA1 druhá, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  531. Zkouška LA1 první, Železník z Karlova Hrádku: 3/8, 35.01 s, 15.0 tr. b., 3.31 m/s

  532. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  533. Jumping LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  534. Zkouška A1 - 1 LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  535. Zkouška A1 - 2 LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  536. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  537. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: 4/11, 29.07 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  538. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: 8/11, 42.17 s, 15.17 tr. b., 3.32 m/s

  539. Horní Počernice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  540. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  541. Agility L, Železník z Karlova Hrádku: 15/42, 55.31 s, 39.31 tr. b., 3.11 m/s

  542. Jumping L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  543. Zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 10/15, 45.97 s, 15.0 tr. b., 3.37 m/s

  544. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  545. druhý běh LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  546. první běh LA1, Železník z Karlova Hrádku: 4/12, 38.47 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  547. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  548. Agility I, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  549. Agility II, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  550. Agility Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  551. Jumping Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  552. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  553. Heroutice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  554. Heroutice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  555. Heroutice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  556. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  557. ZkA III. LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  558. ZkA II. LA1, Železník z Karlova Hrádku: 8/15, 42.37 s, 24.37 tr. b., 3.3 m/s

  559. ZkA I. LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  560. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  561. 1. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  562. 2.ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  563. Juniorský běh - 4.kolo L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  564. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  565. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  566. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 8/13, 50.3 s, 20.0 tr. b., 3.38 m/s

  567. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  568. Heroutice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  569. Heroutice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  570. Heroutice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  571. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  572. LA1 I , Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  573. LA1 II , Železník z Karlova Hrádku: 23/32, 37.3 s, 20.0 tr. b., 3.51 m/s

  574. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  575. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  576. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  577. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  578. A1 sobota LA1, Železník z Karlova Hrádku: 3/6, 45.67 s, 15.0 tr. b., 2.41 m/s

  579. Agility sobota L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  580. Jumping sobota L, Železník z Karlova Hrádku: 16/27, 61.08 s, 42.08 tr. b., 2.67 m/s

  581. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  582. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: 4/10, 43.72 s, 25.0 tr. b., 3.64 m/s

  583. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  584. Horní Počernice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  585. Louny - Závody při LVT Louny, MR kníračů, MR špiců, CACAg, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  586. Agility, Železník z Karlova Hrádku: 2/5, 44.77 s, 10.0 tr. b., 3.08 m/s

  587. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  588. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  589. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  590. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  591. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován