Cz En

Eliška Hrůzová

  1. Číslo: 004572
  2. OSA: Grant agility
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 28. 07. 2014
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 032514 (ML), Železník z Karlova Hrádku

  2. 031917 (ML), A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké

  3. 055717 (ML), A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké

  4. 008419 (S), Maya

  5. 030019 (L), Carpe Vitam Wäka

  6. 038522 (ML), Escape to Dream Bohemia Grant

Výsledky

  1. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2022 - 28. 08. 2022

  2. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  3. SOUTĚŽ DVOJIC, Carpe Vitam Wäka: 19/43, 37.8 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  4. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Carpe Vitam Wäka: 18/40, 36.0 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  5. SOUTĚŽ KLUBŮ, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  6. SOUTĚŽ PODLE ROKU, Carpe Vitam Wäka: 4/41, 39.41 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  7. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  8. ZkA. II. LA3, Carpe Vitam Wäka: 2/6, 48.71 s, 20.0 tr. b., 4.35 m/s

  9. ZkA. I. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  10. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  11. Agility OPEN L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  12. Jumping OPEN L, Carpe Vitam Wäka: 13/30, 45.74 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  13. ZkA. III. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  14. ZkA. II. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  15. ZkA. I. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  16. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  17. Agility 1 L, Carpe Vitam Wäka: 43/84, 44.14 s, 20.0 tr. b., 4.71 m/s

  18. Agility 2 L, Carpe Vitam Wäka: 39/84, 44.67 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  19. Jumping 1 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  20. Jumping 2 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  21. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  22. ZkA. II. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  23. ZkA. I. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  24. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  25. Agility 1 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  26. Agility 2 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  27. Jumping 1 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  28. Jumping 2 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  29. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 07. 05. 2022

  30. DVA KRÁT DVA 1., Carpe Vitam Wäka: 2/17, 27.13 s, 5.0 tr. b., 6.19 m/s

  31. DVA KRÁT DVA 1., Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  32. DVA KRÁT DVA 2., Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  33. DVA KRÁT DVA 2., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  34. EKOgility – Agility – soutěž jednotlivců, Carpe Vitam Wäka: 2/17, 34.03 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  35. EKOgility – Agility – soutěž jednotlivců, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  36. Skok do výběhu – Jumping družstev, Carpe Vitam Wäka: 4/17, 34.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  37. Skok do výběhu – Jumping družstev, Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  38. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  39. QA1 Agility, Carpe Vitam Wäka: 57/108, 45.19 s, 25.6 tr. b., 4.87 m/s

  40. QA2 Agility, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  41. QJ1 Jumping, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  42. QJ2 Jumping, Carpe Vitam Wäka: 58/108, 44.67 s, 22.87 tr. b., 4.93 m/s

  43. QJ3 Jumping, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  44. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  45. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  46. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  47. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  48. II. Zk LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  49. I. Zk LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  50. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  51. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  53. 3. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  54. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  55. ZkA. II. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  56. ZkA. I. LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  57. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  58. Jumping III. L, Carpe Vitam Wäka: 3/17, 38.89 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  59. Jumping II. L, Carpe Vitam Wäka: 6/17, 37.04 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  60. Jumping I. L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  61. Beroun - Zkoušky - duben 2022, 01. 04. 2022

  62. 1. zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  63. 2. zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  64. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  65. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  67. 3. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: 4/10, 45.59 s, 25.0 tr. b., 4.45 m/s

  68. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  69. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  71. Beroun - Zkoušky - březen 2022, 04. 03. 2022

  72. 1. zkouška L A3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  73. 2. zkouška L A3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  74. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  75. 1. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  77. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  78. Agility 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: 10/47, 24.43 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  79. Agility 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 18/47, 25.89 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  80. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: 12/47, 24.88 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  81. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 26/45, 31.71 s, 13.71 tr. b., 4.1 m/s

  82. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  83. 1. zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  84. 2. Zkouška LA3, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  85. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 02. 2022

  86. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  87. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  88. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  89. Agility I 600, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  90. Agility II 600, Carpe Vitam Wäka: 15/35, 50.22 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  91. Agility III 600, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  92. Jumping I 600, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  93. Jumping II 600, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  94. Jumping III 600, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  95. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 01. 2022

  96. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  97. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: 2/6, 35.4 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  98. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  99. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  100. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 1/5, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  101. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  102. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 2/8, 36.31 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  103. Zkouška LA2 II , Carpe Vitam Wäka: 1/8, 37.75 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  104. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  105. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  107. 3. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  108. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  109. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  110. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  111. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  112. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  113. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  114. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  115. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  116. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 1/11, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  117. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 12. 2021

  118. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: 2/5, 32.38 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  119. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  120. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  121. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 10/36, 21.61 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  122. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  123. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 20/36, 43.77 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  124. Beroun - Zkoušky - prosinec 2021, 03. 12. 2021

  125. 1. zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 3/9, 35.15 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  126. 2. zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 4/9, 40.04 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  127. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  128. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  129. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  130. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  131. 1.zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  132. 2.zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  133. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  134. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 11/46, 20.07 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  135. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  136. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  137. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  138. III. jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  139. II. jumping L, Carpe Vitam Wäka: 6/14, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  140. I. jumping L, Carpe Vitam Wäka: 6/14, 27.56 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  141. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  142. 1. Agility L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  143. 1. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  144. 1. Jumping XS, Železník z Karlova Hrádku: 4/4, 31.26 s, 56.26 tr. b., 4.41 m/s

  145. 2. Agility L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  146. 2. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: 3/18, 23.52 s, 5.0 tr. b., 6.42 m/s

  147. 2. Jumping XS, Železník z Karlova Hrádku: 3/4, 36.44 s, 55.0 tr. b., 4.14 m/s

  148. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  149. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 1/9, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  150. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  151. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  152. Agility družstev AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  153. Agility jednotlivců AUO, Carpe Vitam Wäka: 16/42, 53.02 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  154. Jump družstev AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  155. Jump Jednotlivci AUO, Carpe Vitam Wäka: 14/43, 54.71 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  156. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  157. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  158. Jumping FirstAnimal L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  159. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  160. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  161. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: 2/3, 40.23 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  162. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  163. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  164. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Carpe Vitam Wäka: 23/37, 34.39 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  165. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  166. SOUTĚŽ DVOJIC, Carpe Vitam Wäka: 1/36, 29.35 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  167. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Carpe Vitam Wäka: 8/35, 30.32 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  168. SOUTĚŽ KLUBŮ, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  169. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN, Železník z Karlova Hrádku: 24/36, 53.99 s, 20.99 tr. b., 3.35 m/s

  170. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  171. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  172. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  173. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 1/3, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  174. 1. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 2/3, 55.77 s, 42.77 tr. b., 3.26 m/s

  175. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 3/3, 34.01 s, 20.0 tr. b., 5.62 m/s

  176. 2. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 2/3, 48.72 s, 20.0 tr. b., 3.92 m/s

  177. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  178. 1. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: 8/17, 28.29 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  179. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 4/6, 45.34 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  180. 2. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  181. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  182. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  183. Agility OPEN L, Carpe Vitam Wäka: 6/30, 40.33 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  184. Jumping OPEN III. L, Carpe Vitam Wäka: 9/22, 40.43 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  185. Jumping OPEN II. L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  186. Jumping OPEN I. L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  187. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  188. Zkouška LA2 Neděle, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  189. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  190. Agility 1 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  191. Agility 2 L, Carpe Vitam Wäka: 22/71, 47.5 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  192. Jumping 1 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  193. Jumping 2 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  194. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  195. 1. Jumping L, Carpe Vitam Wäka: 3/15, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  196. 1. Jumping ML, Železník z Karlova Hrádku: 4/9, 44.37 s, 35.0 tr. b., 4.15 m/s

  197. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  198. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 4/8, 40.66 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  199. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  200. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  201. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: 1/2, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  202. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  203. 1. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 10/16, 38.99 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  204. 1. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/3, 50.84 s, 13.84 tr. b., 3.64 m/s

  205. 2. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  206. 2. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 2/3, 55.95 s, 37.95 tr. b., 3.36 m/s

  207. 3. Zkouška LA2, Carpe Vitam Wäka: 8/16, 42.41 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  208. 3. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/3, 61.74 s, 42.74 tr. b., 3.39 m/s

  209. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  210. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  211. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  212. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  213. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 14/23, 25.51 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  214. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: 12/22, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  215. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 9/23, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  216. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  217. Agility družstev AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  218. Agility jednotlivců AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  219. Jumping družstev AUO, Carpe Vitam Wäka: 8/44, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  220. Jumping jednotlivců AUO, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  221. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  222. Agility Open L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  223. Agility Open ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  224. Jumping Open L, Carpe Vitam Wäka: 17/40, 44.71 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  225. Jumping Open ML, Železník z Karlova Hrádku: 4/6, 51.51 s, 14.51 tr. b., 3.79 m/s

  226. ZkA. LA2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  227. ZkA. MLA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  228. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  229. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  230. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  231. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  232. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Carpe Vitam Wäka: 10/48, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  233. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Železník z Karlova Hrádku: 20/48, 51.65 s, 33.65 tr. b., 3.02 m/s

  234. SOUTĚŽ DVOJIC, Carpe Vitam Wäka: 13/49, 36.07 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  235. SOUTĚŽ DVOJIC, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  236. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Carpe Vitam Wäka: 19/45, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  237. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  238. SOUTĚŽ KLUBŮ, Carpe Vitam Wäka: 11/48, 41.29 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  239. SOUTĚŽ KLUBŮ, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  240. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Železník z Karlova Hrádku: 22/44, 49.74 s, 22.74 tr. b., 3.58 m/s

  241. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  242. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  243. Jumping 1, Carpe Vitam Wäka: 24/53, 37.25 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  244. Jumping 2, Carpe Vitam Wäka: 12/53, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  245. Jumping 3, Carpe Vitam Wäka: 32/52, 35.5 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  246. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  247. II. zkouška A2 L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  248. II. zkouška A2 ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  249. I. zkouška A2 L, Carpe Vitam Wäka: 1/3, 37.65 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  250. I. zkouška A2 ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  251. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  252. Agility I, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  253. Agility II, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  254. Jumping I, Carpe Vitam Wäka: 57/80, 40.69 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  255. Jumping II, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  256. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  257. Agility Trial I, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  258. Agility Trial I, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  259. Agility Trial II, Železník z Karlova Hrádku: 2/5, 46.84 s, 29.84 tr. b., 3.46 m/s

  260. Agility Trial II, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  261. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  262. Agility Trial I, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  263. Agility Trial II, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  264. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  265. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  266. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: 2/5, 32.73 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  267. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  268. LA1- 1 běh, Carpe Vitam Wäka: 3/9, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  269. LA1- 2 běh, Carpe Vitam Wäka: 1/9, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  270. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  271. 1.běh bez zón, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  272. 1.běh se zónami , Carpe Vitam Wäka: 31/53, 23.9 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  273. 2.běh bez zón, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  274. 2.běh se zónami, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  275. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  276. L A1 I., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  277. L A1 II., Carpe Vitam Wäka: 1/11, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  278. L A1 III., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  279. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  280. ZkA. LA1 I., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  281. ZkA. LA1 II., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  282. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  283. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: 1/4, 25.19 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  284. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: 2/4, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  285. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  286. II. zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: 8/13, 31.81 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  287. I. zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  288. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  289. Druhá zkouška, Carpe Vitam Wäka: 1/8, 27.78 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  290. První zkouška, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  291. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  292. Czech Imp Jump, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/18, 23.44 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  293. Czech Imp Jump, Železník z Karlova Hrádku: 12/18, 29.59 s, 18.59 tr. b., 3.68 m/s

  294. Czech Imp Jump, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  295. Jumping 1, Carpe Vitam Wäka: 7/39, 39.01 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  296. Jumping 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  297. Jumping 1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  298. Jumping 2, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  299. Jumping 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  300. Jumping 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  301. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  302. ZkA. LA1 I., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  303. ZkA. LA1 II., Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  304. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  305. Jumping I, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  306. Jumping I, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  307. Jumping II, Carpe Vitam Wäka: 4/21, 30.7 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  308. Jumping II, Železník z Karlova Hrádku: 10/21, 44.83 s, 29.83 tr. b., 3.57 m/s

  309. Jumping III, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  310. Jumping III, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  311. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  312. Czech Imp Jump, Carpe Vitam Wäka: 14/31, 24.44 s, 10.44 tr. b., 4.54 m/s

  313. Czech Imp Jump, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  314. Jumping 1, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  315. Jumping 1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  316. Jumping 2 , Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  317. Jumping 2 , Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  318. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  319. 1. Zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: 3/12, 26.34 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  320. 2. zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: 4/12, 27.23 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  321. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  322. Czech Imp Jump Large, Carpe Vitam Wäka: 4/35, 20.73 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  323. Czech Imp Jump MiniLarge, Železník z Karlova Hrádku: 14/17, 33.8 s, 14.8 tr. b., 3.43 m/s

  324. Jumping 1 - Large, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  325. Jumping 1 - MiniLarge, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  326. Jumping 2 - Large, Carpe Vitam Wäka: 12/37, 30.38 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  327. Jumping 2 - MiniLarge, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  328. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  329. Agility družstev, Carpe Vitam Wäka: 36/70, 58.0 s, 26.0 tr. b., 3.53 m/s

  330. Agility jednotlivci, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  331. Jumping družstev L, Carpe Vitam Wäka: 44/69, 61.32 s, 28.32 tr. b., 3.02 m/s

  332. Jumping jednotlivců, Carpe Vitam Wäka: 28/69, 42.08 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  333. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  334. Agility Open L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  335. Agility Open ML, Železník z Karlova Hrádku: 3/10, 51.68 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  336. Agility Open S, Maya: 5/7, 49.03 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  337. Jumping Open L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  338. Jumping Open ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  339. Jumping Open S, Maya: Diskvalifikován

  340. Zkouška LA1, Carpe Vitam Wäka: 4/9, 31.65 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  341. Zkouška MLA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  342. Zkouška SA2, Maya: Diskvalifikován

  343. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  344. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Železník z Karlova Hrádku: 27/39, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  345. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  346. III. jumping L, Carpe Vitam Wäka: 13/31, 29.82 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  347. III, jumping ML, Železník z Karlova Hrádku: 6/10, 30.43 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  348. II. jumping L, Carpe Vitam Wäka: 20/32, 43.76 s, 22.76 tr. b., 3.24 m/s

  349. II. jumping ML, Železník z Karlova Hrádku: 3/11, 34.4 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  350. I. jumping L, Carpe Vitam Wäka: Diskvalifikován

  351. I. jumping ML, Železník z Karlova Hrádku: 5/11, 47.21 s, 25.0 tr. b., 4.0 m/s

  352. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  353. Agility Open ML, Železník z Karlova Hrádku: 4/8, 52.16 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  354. Jumping Open ML, Železník z Karlova Hrádku: 4/8, 43.2 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  355. ZkA. MLA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  356. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  357. Agility Open ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  358. Jumping Open ML, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  359. ZkA. MLA2, Železník z Karlova Hrádku: 4/7, 46.53 s, 25.0 tr. b., 3.83 m/s

  360. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  361. Agility, Maya: Diskvalifikován

  362. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  363. Jumping, Maya: 5/23, 42.86 s, 2.86 tr. b., 3.78 m/s

  364. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 14/40, 46.69 s, 36.69 tr. b., 3.47 m/s

  365. Zkouška, Maya: Diskvalifikován

  366. Zkouška, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  367. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  368. Jumping DUO L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  369. Jumping Open L, Železník z Karlova Hrádku: 7/17, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  370. zkouška jumping J1 LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  371. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  372. Soutěž družstev, Železník z Karlova Hrádku: 27/52, 36.5 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  373. Soutěž dvojic, Železník z Karlova Hrádku: 31/50, 38.94 s, 12.94 tr. b., 3.85 m/s

  374. Soutěž fen proti psům, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  375. Soutěž klubů, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  376. Soutěž podle plemen, Železník z Karlova Hrádku: 29/48, 38.82 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  377. Soutěž podle roku narození, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  378. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  379. Jumping III L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  380. Jumping III L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  381. Tuneliáda L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  382. ZkA III. LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  383. ZkA III. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  384. ZkA. II. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  385. ZkA. II. LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  386. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  387. Agility 1, Železník z Karlova Hrádku: 22/54, 50.64 s, 33.64 tr. b., 3.63 m/s

  388. Agility 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  389. Agility 3, Železník z Karlova Hrádku: 10/47, 46.75 s, 20.0 tr. b., 3.57 m/s

  390. Jumping 1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  391. Jumping 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  392. Jumping 3, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  393. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  394. Agility II Large, Železník z Karlova Hrádku: 7/18, 40.52 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  395. Agility I Large, Železník z Karlova Hrádku: 11/19, 49.11 s, 17.11 tr. b., 3.77 m/s

  396. Jumping III Large, Železník z Karlova Hrádku: 8/18, 44.07 s, 17.07 tr. b., 3.97 m/s

  397. Jumping II Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  398. Jumping I Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  399. MR sheltie Large - II. kolo, Železník z Karlova Hrádku: 1/1, 44.77 s, 24.77 tr. b., 3.8 m/s

  400. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  401. I Agility Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  402. II Agility Open, Železník z Karlova Hrádku: 71/137, 47.16 s, 30.0 tr. b., 4.2 m/s

  403. II Jumping Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  404. I Jumping Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  405. Řitka - Zkoušky - duben 2018, 06. 04. 2018

  406. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  407. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  408. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  409. AGILITY, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  410. JUMPING, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  411. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  412. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  413. ZkA. II. LA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/19, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  414. ZkA. I. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  415. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  416. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  417. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  418. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 21/51, 45.56 s, 25.56 tr. b., 3.51 m/s

  419. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  420. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  421. Řitka - Zkoušky - březen 2018, 09. 03. 2018

  422. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  423. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 5/9, 46.65 s, 10.65 tr. b., 3.41 m/s

  424. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  425. Agility, Železník z Karlova Hrádku: 25/49, 44.19 s, 29.19 tr. b., 3.76 m/s

  426. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 20/50, 41.27 s, 17.27 tr. b., 4.07 m/s

  427. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  428. Běšiny - 16. GRANT PRIX BOHEMIA 2017, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  429. Agility Open Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  430. druhá zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  431. Jumping Open Large, Železník z Karlova Hrádku: 8/18, 41.63 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  432. Jumping Open Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  433. první zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  434. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  435. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  436. Agility Ju, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 22/59, 45.58 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  437. Agility Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  438. Agility Squads, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  439. Agility Squads, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  440. Hra Ju, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/59, 30.97 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  441. Hra Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  442. Jumping Ju, Železník z Karlova Hrádku: 38/59, 54.29 s, 43.29 tr. b., 3.65 m/s

  443. Jumping Ju, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  444. Jumping Squads, Železník z Karlova Hrádku: 63/75, 46.26 s, 30.26 tr. b., 3.8 m/s

  445. Jumping Squads, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  446. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  447. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/28, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  448. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: 13/28, 43.67 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  449. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/28, 41.77 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  450. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: 8/28, 41.63 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  451. Horní Počernice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: 9/28, 52.98 s, 10.98 tr. b., 3.42 m/s

  452. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  453. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  454. Agility Kluby Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  455. Jumping Družstva Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  456. Jumping Dvojice Large, Železník z Karlova Hrádku: 39/57, 45.63 s, 17.63 tr. b., 3.44 m/s

  457. Podle roku narození Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  458. Soutěž feny proti psům Large, Železník z Karlova Hrádku: 12/53, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  459. Soutěž plemen Large, Železník z Karlova Hrádku: 27/54, 53.96 s, 37.96 tr. b., 3.24 m/s

  460. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  461. II. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 6/19, 44.06 s, 6.06 tr. b., 3.77 m/s

  462. I. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  463. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  464. Jump III. L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  465. Jump II. L, Železník z Karlova Hrádku: 34/52, 36.17 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  466. ZkA. Ne LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  467. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  468. Agility Individuals Large, Železník z Karlova Hrádku: 37/95, 53.56 s, 15.56 tr. b., 3.83 m/s

  469. Agility Pairs Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  470. Agility Teams Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  471. Finals Individuals Large, Železník z Karlova Hrádku: 17/28, 55.63 s, 23.63 tr. b., 3.56 m/s

  472. Jumping Individuals Large, Železník z Karlova Hrádku: 47/92, 43.22 s, 18.22 tr. b., 4.53 m/s

  473. Jumping Nations Large, Železník z Karlova Hrádku: 40/96, 44.53 s, 14.53 tr. b., 4.15 m/s

  474. Jumping Pairs Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  475. Jumping Teams Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  476. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  477. QA1 agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  478. QA2 agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  479. QA3 agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  480. QJ1 jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  481. QJ2 jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  482. QJ3 jumping, Železník z Karlova Hrádku: 65/118, 45.57 s, 21.57 tr. b., 3.84 m/s

  483. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  484. Agility 1 Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  485. Agility 2 Ju, Železník z Karlova Hrádku: 23/33, 42.84 s, 25.29 tr. b., 3.97 m/s

  486. Agility 3 Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  487. Agility 4 Ju, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  488. Jumping 1 Ju, Železník z Karlova Hrádku: 23/33, 40.2 s, 25.55 tr. b., 3.71 m/s

  489. Jumping 2 Ju, Železník z Karlova Hrádku: 19/32, 35.4 s, 13.39 tr. b., 4.1 m/s

  490. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  491. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  492. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  493. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  494. Agility 1, Železník z Karlova Hrádku: 41/128, 50.67 s, 19.67 tr. b., 3.87 m/s

  495. Agility 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  496. Jumping 1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  497. Jumping 2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  498. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  499. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  500. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 4/7, 49.12 s, 16.12 tr. b., 3.16 m/s

  501. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  502. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  503. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  504. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  505. Agility, Železník z Karlova Hrádku: 9/46, 55.43 s, 30.43 tr. b., 3.25 m/s

  506. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  507. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 15/46, 45.24 s, 32.24 tr. b., 3.36 m/s

  508. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  509. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  510. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  511. Czech Imp Jump Large, Železník z Karlova Hrádku: 37/43, 20.85 s, 11.85 tr. b., 4.41 m/s

  512. Jumping 1 Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  513. Jumping 2 Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  514. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  515. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 9/15, 36.24 s, 20.0 tr. b., 3.61 m/s

  516. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  517. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  518. Agility, Železník z Karlova Hrádku: 20/47, 53.2 s, 37.2 tr. b., 3.29 m/s

  519. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  520. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  521. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  522. Zkouška pro Charlieho LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  523. Zkouška pro Fly LA2, Železník z Karlova Hrádku: 13/29, 36.97 s, 20.0 tr. b., 4.14 m/s

  524. Zkouška pro Jacka LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  525. Řitka - Zkoušky - prosinec 2016, 09. 12. 2016

  526. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  527. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  528. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  529. ZkA II. LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  530. ZkA I. LA2, Železník z Karlova Hrádku: 12/24, 43.29 s, 12.29 tr. b., 3.53 m/s

  531. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  532. Jumping Open (kval. jednotlivců) LA, Železník z Karlova Hrádku: 13/20, 41.04 s, 22.04 tr. b., 3.8 m/s

  533. Zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  534. Královice - ZKOUŠKY AGILITY, 06. 11. 2016

  535. 1. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  536. 2. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/7, 44.62 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  537. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  538. 1. ZK LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  539. 2. ZK LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  540. Juniorský běh L, Železník z Karlova Hrádku: 6/12, 43.58 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  541. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  542. 1. Zka - LA2, Železník z Karlova Hrádku: 9/24, 47.88 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  543. 2. Zka - LA2, Železník z Karlova Hrádku: 14/24, 65.77 s, 21.77 tr. b., 2.74 m/s

  544. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  545. III.zkouska LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  546. II.zkouska LA2, Železník z Karlova Hrádku: 4/12, 61.97 s, 26.97 tr. b., 2.39 m/s

  547. I. zkouška LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  548. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  549. LA2_1 LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  550. LA2_2 LA2, Železník z Karlova Hrádku: 9/29, 47.77 s, 21.77 tr. b., 3.16 m/s

  551. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  552. LA1_1 LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  553. LA1_2 LA1, Železník z Karlova Hrádku: 5/9, 34.04 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  554. LA2_1 LA2, Železník z Karlova Hrádku: 1/15, 58.26 s, 18.26 tr. b., 3.4 m/s

  555. LA2_2 LA2, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  556. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  557. druhý běh LA1, Železník z Karlova Hrádku: 1/12, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  558. první běh LA1, Železník z Karlova Hrádku: 5/12, 37.03 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  559. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  560. Agility Kluby Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  561. Agility Plemen Large, Železník z Karlova Hrádku: 26/53, 56.63 s, 36.63 tr. b., 2.65 m/s

  562. Agility - podle roku narození Large, Železník z Karlova Hrádku: 21/53, 55.4 s, 19.4 tr. b., 2.78 m/s

  563. Jumping Družstev Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  564. Jumping Dvojic Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  565. Jumping Feny-Psi Large, Železník z Karlova Hrádku: 30/52, 36.63 s, 10.63 tr. b., 3.93 m/s

  566. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  567. Agility L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  568. Jumping L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  569. Zkouska LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  570. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  571. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  572. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Železník z Karlova Hrádku: 23/34, 53.07 s, 40.07 tr. b., 2.88 m/s

  573. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Železník z Karlova Hrádku: 6/11, 53.38 s, 42.38 tr. b., 3.05 m/s

  574. Helenín - Zkoušky "Naše řeč", 04. 06. 2016

  575. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  576. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 3/7, 57.03 s, 28.03 tr. b., 2.58 m/s

  577. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  578. Agility II Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  579. Agility I Large, Železník z Karlova Hrádku: 18/25, 53.48 s, 32.48 tr. b., 2.99 m/s

  580. Jumping III Large, Železník z Karlova Hrádku: 17/25, 48.49 s, 41.49 tr. b., 3.05 m/s

  581. Jumping II Large, Železník z Karlova Hrádku: 13/25, 64.99 s, 50.99 tr. b., 2.69 m/s

  582. Jumping I Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  583. MR sheltií (large) - 2.kolo, Železník z Karlova Hrádku: 1/1, 69.93 s, 43.93 tr. b., 2.37 m/s

  584. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  585. Zkouska LA1 3, Železník z Karlova Hrádku: 15/26, 57.13 s, 37.13 tr. b., 2.71 m/s

  586. Zkouska LA1 4, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  587. Řitka - Zkoušky - duben 2016, 01. 04. 2016

  588. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  589. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  590. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  591. 1. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: 14/18, 57.31 s, 48.31 tr. b., 2.9 m/s

  592. 2. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  593. Junioři L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  594. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  595. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 3/7, 41.75 s, 14.75 tr. b., 2.51 m/s

  596. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  597. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  598. 1. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  599. 2. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  600. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  601. ZkA II. LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  602. ZkA I. LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  603. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  604. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  605. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  606. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  607. Czech Imp Jump Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  608. Jumping 1 Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  609. Jumping 2 Large, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  610. Řitka - Zkoušky - leden 2016, 08. 01. 2016

  611. 1. Zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 4/6, 45.0 s, 36.0 tr. b., 2.44 m/s

  612. 2. Zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  613. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  614. 1. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  615. 2. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  616. Řitka - Zkoušky - prosinec 2015, 11. 12. 2015

  617. Zkouška LA1 druhá, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  618. Zkouška LA1 první, Železník z Karlova Hrádku: 3/8, 35.01 s, 15.0 tr. b., 3.31 m/s

  619. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  620. Jumping LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  621. Zkouška A1 - 1 LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  622. Zkouška A1 - 2 LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  623. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  624. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: 4/11, 29.07 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  625. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: 8/11, 42.17 s, 15.17 tr. b., 3.32 m/s

  626. Horní Počernice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  627. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  628. Agility L, Železník z Karlova Hrádku: 15/42, 55.31 s, 39.31 tr. b., 3.11 m/s

  629. Jumping L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  630. Zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 10/15, 45.97 s, 15.0 tr. b., 3.37 m/s

  631. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  632. druhý běh LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  633. první běh LA1, Železník z Karlova Hrádku: 4/12, 38.47 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  634. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  635. Agility I, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  636. Agility II, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  637. Agility Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  638. Jumping Open, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  639. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  640. Heroutice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  641. Heroutice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  642. Heroutice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  643. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  644. ZkA III. LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  645. ZkA II. LA1, Železník z Karlova Hrádku: 8/15, 42.37 s, 24.37 tr. b., 3.3 m/s

  646. ZkA I. LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  647. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  648. 1. ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  649. 2.ZK LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  650. Juniorský běh - 4.kolo L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  651. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  652. 1. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  653. 2. zkouška LA1, Železník z Karlova Hrádku: 8/13, 50.3 s, 20.0 tr. b., 3.38 m/s

  654. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  655. Heroutice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  656. Heroutice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  657. Heroutice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  658. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  659. LA1 I , Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  660. LA1 II , Železník z Karlova Hrádku: 23/32, 37.3 s, 20.0 tr. b., 3.51 m/s

  661. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  662. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  663. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  664. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  665. A1 sobota LA1, Železník z Karlova Hrádku: 3/6, 45.67 s, 15.0 tr. b., 2.41 m/s

  666. Agility sobota L, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  667. Jumping sobota L, Železník z Karlova Hrádku: 16/27, 61.08 s, 42.08 tr. b., 2.67 m/s

  668. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  669. Horní Počernice, 1. běh, Železník z Karlova Hrádku: 4/10, 43.72 s, 25.0 tr. b., 3.64 m/s

  670. Horní Počernice, 2. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  671. Horní Počernice, 3. běh, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  672. Louny - Závody při LVT Louny, MR kníračů, MR špiců, CACAg, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  673. Agility, Železník z Karlova Hrádku: 2/5, 44.77 s, 10.0 tr. b., 3.08 m/s

  674. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  675. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  676. Agility, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  677. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován

  678. Jumping, Železník z Karlova Hrádku: Diskvalifikován