Cz En

Terezie Bečvářová

  1. Číslo: 004591
  2. OSA: Grant agility
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 05. 05. 2014
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 035414 (L), Bárny Modrá pampeliška

  2. 004417 (ML), A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  2. II. Zk MLA3, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/5, 49.12 s, 22.12 tr. b., 3.62 m/s

  3. I. Zk MLA3, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 5/5, 56.06 s, 29.06 tr. b., 3.25 m/s

  4. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  5. 1.zkouška MLA3, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/5, 47.89 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  6. 2.zkouška MLA3, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/5, 41.92 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  7. Beroun - Zkoušky - prosinec 2020, 04. 12. 2020

  8. 1. zkouška LA3, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška LA3, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  10. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  11. Agility J Individual, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 6/13, 52.42 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  12. Agility J Individual, Bárny Modrá pampeliška: 22/51, 63.12 s, 18.12 tr. b., 3.49 m/s

  13. Agility Squads, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 2/22, 47.26 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  14. Agility Squads, Bárny Modrá pampeliška: 38/61, 53.63 s, 20.0 tr. b., 3.92 m/s

  15. Jumping J Individual, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 7/14, 48.61 s, 6.61 tr. b., 4.13 m/s

  16. Jumping J Individual, Bárny Modrá pampeliška: 28/51, 54.37 s, 27.37 tr. b., 3.7 m/s

  17. Jumping Squads, Bárny Modrá pampeliška: 42/61, 56.26 s, 16.26 tr. b., 3.91 m/s

  18. Jumping Squads, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  19. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  20. Jumping 1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 26/53, 46.33 s, 12.33 tr. b., 4.17 m/s

  21. Jumping 1, Bárny Modrá pampeliška: 27/53, 52.63 s, 13.63 tr. b., 3.67 m/s

  22. Jumping 2, Bárny Modrá pampeliška: 17/53, 50.85 s, 2.85 tr. b., 4.33 m/s

  23. Jumping 2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 29/53, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  24. Jumping 3, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 16/52, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  25. Jumping 3, Bárny Modrá pampeliška: 17/52, 46.29 s, 2.29 tr. b., 4.17 m/s

  26. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  27. A3 II L, Bárny Modrá pampeliška: 1/5, 52.61 s, 4.61 tr. b., 3.63 m/s

  28. A3 II ML, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 5/7, 44.87 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  29. A3 I L, Bárny Modrá pampeliška: 3/5, 56.96 s, 36.96 tr. b., 3.18 m/s

  30. A3 I ML, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  31. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  32. 1.zkouška LA3, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/8, 40.36 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  33. 2.zkouška LA3, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/8, 40.75 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  34. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  35. II. zkouška LA3, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  36. I. zkouška LA3, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 8/17, 42.44 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  37. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  38. ZkA. LA3 I., Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  39. ZkA. LA3 II., Bárny Modrá pampeliška: 7/8, 51.04 s, 20.04 tr. b., 3.59 m/s

  40. ZkA. MLA3 I., A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/6, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  41. ZkA. MLA3 II., A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 2/6, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  42. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  43. A3 II L, Bárny Modrá pampeliška: 3/8, 53.57 s, 25.0 tr. b., 3.9 m/s

  44. A3 II ML, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/6, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  45. A3 I L, Bárny Modrá pampeliška: 4/8, 54.74 s, 41.74 tr. b., 3.64 m/s

  46. A3 I ML, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/6, 46.93 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  47. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  48. ZkA. LA3 I., Bárny Modrá pampeliška: 5/16, 46.91 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  49. ZkA. LA3 II., Bárny Modrá pampeliška: 7/16, 50.03 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  50. ZkA. MLA3 I., A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/8, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  51. ZkA. MLA3 II., A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  52. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  53. Jumping , Bárny Modrá pampeliška: 11/34, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  54. Jumping , A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 16/34, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  55. Zkouška I., A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 2/17, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  56. Zkouška I., Bárny Modrá pampeliška: 5/11, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  57. Zkouška II., A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/17, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  58. Zkouška II., Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  59. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  60. LA3 - I., Bárny Modrá pampeliška: 4/10, 54.01 s, 9.01 tr. b., 3.81 m/s

  61. LA3 - II., Bárny Modrá pampeliška: 5/10, 49.45 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  62. MLA2 - I., A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 2/2, 47.41 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  63. MLA2 - II., A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  64. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  65. ZkA. LA3 I., Bárny Modrá pampeliška: 3/11, 49.33 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  66. ZkA. LA3 II., Bárny Modrá pampeliška: 7/11, 62.88 s, 47.88 tr. b., 3.09 m/s

  67. ZkA. MLA2 I., A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 2/5, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  68. ZkA. MLA2 II., A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 2/5, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  69. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  70. Agility L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/38, 45.36 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  71. Agility L, Bárny Modrá pampeliška: 7/38, 49.83 s, 25.0 tr. b., 4.01 m/s

  72. Jumping L, Bárny Modrá pampeliška: 6/37, 40.03 s, 0.03 tr. b., 4.1 m/s

  73. Jumping L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 12/37, 40.62 s, 5.62 tr. b., 4.04 m/s

  74. Zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  75. Zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 10/16, 56.3 s, 8.3 tr. b., 3.77 m/s

  76. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  77. Agility ML, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/11, 48.77 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  78. Jumping L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  79. Jumping ML, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/11, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  80. Zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/11, 78.48 s, 65.48 tr. b., 2.74 m/s

  81. Zkouška MLA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/3, 59.93 s, 10.93 tr. b., 3.2 m/s

  82. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  83. Agility J, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 9/49, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  84. Agility J, Bárny Modrá pampeliška: 29/49, 69.2 s, 35.2 tr. b., 2.9 m/s

  85. Agility Squads as Individual, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 28/63, 49.16 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  86. Agility Squads as Individual, Bárny Modrá pampeliška: 38/63, 47.46 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  87. Jumping J, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 12/49, 41.72 s, 0.72 tr. b., 4.05 m/s

  88. Jumping J, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  89. Jumping Squads as Individual, Bárny Modrá pampeliška: 20/63, 49.51 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  90. Jumping Squads as Individual, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 28/63, 47.35 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  91. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  92. ZK1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/2, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  93. ZK1, Bárny Modrá pampeliška: 3/7, 49.68 s, 40.18 tr. b., 3.58 m/s

  94. Zk2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  95. Zkouška2, Bárny Modrá pampeliška: 1/7, 45.99 s, 8.99 tr. b., 3.63 m/s

  96. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  97. Agility open L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/14, 54.58 s, 12.58 tr. b., 3.41 m/s

  98. Agility open L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  99. Jumping open L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 7/14, 40.85 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  100. Jumping open L, Bárny Modrá pampeliška: 8/14, 44.04 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  101. Zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/5, 49.54 s, 8.54 tr. b., 3.43 m/s

  102. Zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/8, 64.23 s, 14.23 tr. b., 3.3 m/s

  103. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  104. 1. běh LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/14, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  105. 1. běh LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/9, 47.52 s, 12.52 tr. b., 3.72 m/s

  106. 2. běh LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/14, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  107. 2. běh LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/9, 44.68 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  108. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  109. 1. běh LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/10, 46.69 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  110. 1. běh LA3, Bárny Modrá pampeliška: 1/7, 47.25 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  111. 2. běh LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 5/10, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  112. 2. běh LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  113. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  114. LA3 I, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  115. LA3 II, Bárny Modrá pampeliška: 11/21, 49.44 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  116. LA3 III, Bárny Modrá pampeliška: 9/21, 45.71 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  117. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  118. Agility I., Bárny Modrá pampeliška: 33/47, 51.44 s, 26.44 tr. b., 4.18 m/s

  119. Agility II., Bárny Modrá pampeliška: 26/45, 51.28 s, 24.28 tr. b., 3.74 m/s

  120. Agility III., Bárny Modrá pampeliška: 17/42, 52.2 s, 15.2 tr. b., 4.2 m/s

  121. Jumping I., Bárny Modrá pampeliška: 9/47, 46.86 s, 2.86 tr. b., 3.71 m/s

  122. Jumping II., Bárny Modrá pampeliška: 15/45, 45.6 s, 6.6 tr. b., 4.21 m/s

  123. Jumping III., Bárny Modrá pampeliška: 12/40, 43.8 s, 5.8 tr. b., 3.88 m/s

  124. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  125. ZkA. LA3 I., Bárny Modrá pampeliška: 6/11, 47.16 s, 12.16 tr. b., 3.39 m/s

  126. ZkA. LA3 II., Bárny Modrá pampeliška: 4/11, 54.85 s, 18.85 tr. b., 3.41 m/s

  127. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  128. LA3 I., Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  129. LA3 II., Bárny Modrá pampeliška: 7/22, 45.91 s, 0.91 tr. b., 3.86 m/s

  130. LA3 III., Bárny Modrá pampeliška: 10/21, 44.0 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  131. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  132. 1. Zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 2/8, 47.54 s, 4.54 tr. b., 3.64 m/s

  133. 2. Zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/8, 52.66 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  134. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  135. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  136. LA3 1. LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  137. LA3 2. LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/20, 52.84 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  138. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  139. Druhá zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  140. První zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  141. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  142. 1. Zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/15, 50.24 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  143. 2. Zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 7/14, 48.52 s, 8.52 tr. b., 3.28 m/s

  144. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 2/5, 46.31 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  145. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  146. 1. zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  147. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 8/11, 52.73 s, 21.73 tr. b., 3.38 m/s

  148. 2. Zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/4, 50.41 s, 28.41 tr. b., 3.25 m/s

  149. 2. Zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/11, 52.86 s, 40.86 tr. b., 3.42 m/s

  150. Junioři L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/3, 33.84 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  151. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 2/3, 38.9 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  152. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  153. Czech Imp Jump, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 23/52, 24.29 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  154. Czech Imp Jump, Bárny Modrá pampeliška: 31/52, 27.16 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  155. Jumping 1, Bárny Modrá pampeliška: 17/52, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  156. Jumping 1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 26/52, 38.58 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  157. Jumping 2, Bárny Modrá pampeliška: 33/52, 38.42 s, 7.42 tr. b., 3.9 m/s

  158. Jumping 2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  159. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  160. II.zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 5/18, 49.78 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  161. II.zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  162. I. zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 10/19, 40.91 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  163. I. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 7/29, 59.11 s, 13.11 tr. b., 3.62 m/s

  164. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  165. 1. zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/6, 57.29 s, 18.29 tr. b., 3.0 m/s

  166. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  167. 2. zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 2/6, 47.83 s, 12.83 tr. b., 3.35 m/s

  168. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/13, 62.0 s, 24.0 tr. b., 2.84 m/s

  169. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 2/8, 60.76 s, 23.76 tr. b., 3.01 m/s

  170. Junioři L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  171. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  172. 1. zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  173. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 10/11, 47.19 s, 12.19 tr. b., 3.54 m/s

  174. 2. zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/8, 41.43 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  175. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 8/11, 52.67 s, 17.67 tr. b., 3.21 m/s

  176. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  177. Jumping, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 7/22, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  178. Jumping, Bárny Modrá pampeliška: 8/22, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  179. Jumping DUO, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/11, 30.6 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  180. Zkouška, Bárny Modrá pampeliška: 3/12, 43.25 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  181. Zkouška, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 5/8, 42.69 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  182. Zkouška 2., Bárny Modrá pampeliška: 6/12, 45.96 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  183. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  184. 1. Zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  185. 1. Zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 2/14, 48.5 s, 4.5 tr. b., 3.59 m/s

  186. 2. zkouška LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  187. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  188. Junioři jump L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/9, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  189. Junioři jump L, Bárny Modrá pampeliška: 3/9, 38.53 s, 0.53 tr. b., 3.89 m/s

  190. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  191. Jumping, Bárny Modrá pampeliška: 8/27, 45.01 s, 20.01 tr. b., 3.27 m/s

  192. Jumping, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  193. Jumping DUO, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  194. Zkouška 1., A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 6/9, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  195. Zkouška 1., Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  196. Zkouška 2., Bárny Modrá pampeliška: 5/10, 44.96 s, 8.96 tr. b., 3.69 m/s

  197. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  198. Zkouška III. LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 10/19, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  199. Zkouška III. LA3, Bárny Modrá pampeliška: 8/22, 48.24 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  200. Zkouška II. LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 12/19, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  201. Zkouška II. LA3, Bárny Modrá pampeliška: 5/22, 48.45 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  202. Zkouška I. LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 14/19, 43.62 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  203. Zkouška I. LA3, Bárny Modrá pampeliška: 14/22, 46.75 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  204. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  205. 1.ZK LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  206. 1.ZK LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  207. 2.ZK LA2, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 5/17, 41.95 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  208. 2.ZK LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  209. Junioři L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/8, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  210. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 4/8, 60.99 s, 13.99 tr. b., 2.9 m/s

  211. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  212. Agility L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 6/37, 46.36 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  213. Agility L, Bárny Modrá pampeliška: 8/37, 56.76 s, 7.76 tr. b., 3.66 m/s

  214. Jumping L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 13/37, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  215. Jumping L, Bárny Modrá pampeliška: 15/37, 47.29 s, 9.29 tr. b., 3.74 m/s

  216. Zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/8, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  217. Zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  218. Zbraslav u Brna - JUNIOR OPEN ČMKU, 23. 09. 2018

  219. Agility mládež L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/8, 34.68 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  220. Agility mládež L, Bárny Modrá pampeliška: 5/8, 54.0 s, 29.0 tr. b., 2.52 m/s

  221. Jumping mládež L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/8, 29.7 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  222. Jumping mládež L, Bárny Modrá pampeliška: 4/8, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  223. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  224. AGILITY DRUZSTVA, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  225. AGILITY DRUZSTVA, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  226. J Agility, Bárny Modrá pampeliška: 28/53, 50.74 s, 12.8 tr. b., 3.82 m/s

  227. J Agility, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  228. J Hra, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 15/54, 39.81 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  229. J Hra, Bárny Modrá pampeliška: 33/54, 46.4 s, 21.4 tr. b., 3.41 m/s

  230. J Jumping, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 41/53, 38.92 s, 15.88 tr. b., 4.24 m/s

  231. J Jumping, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  232. JUMPING DRUZSTVA, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 38/79, 40.39 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  233. JUMPING DRUZSTVA, Bárny Modrá pampeliška: 51/79, 47.84 s, 15.84 tr. b., 3.55 m/s

  234. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  235. Zkouška II. LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/14, 44.79 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  236. Zkouška II. LA3, Bárny Modrá pampeliška: 5/15, 42.73 s, 20.73 tr. b., 3.51 m/s

  237. Zkouška I. LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 6/14, 48.66 s, 20.66 tr. b., 3.29 m/s

  238. Zkouška I. LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  239. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  240. 1.ZkA - LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  241. 1.ZkA - LA3, Bárny Modrá pampeliška: 7/14, 51.51 s, 9.51 tr. b., 3.57 m/s

  242. 2.ZkA - LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/13, 31.01 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  243. 2. ZkA - LA3, Bárny Modrá pampeliška: 4/14, 59.44 s, 23.44 tr. b., 2.99 m/s

  244. 3.ZkA - LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 2/13, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  245. 3.ZkA - LA3, Bárny Modrá pampeliška: 11/14, 49.77 s, 24.77 tr. b., 3.64 m/s

  246. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  247. 1.běh LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  248. 1.běh LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/10, 38.36 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  249. 2. běh LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 7/11, 35.49 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  250. 2. běh LA3, Bárny Modrá pampeliška: 5/10, 67.53 s, 34.53 tr. b., 2.77 m/s

  251. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  252. Agility - LA, Bárny Modrá pampeliška: 18/43, 41.16 s, 11.16 tr. b., 3.4 m/s

  253. Agility - LA, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  254. Jumping LA, Bárny Modrá pampeliška: 5/44, 32.12 s, 2.12 tr. b., 3.77 m/s

  255. Jumping LA, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 11/44, 26.18 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  256. ZkA - LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/11, 42.01 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  257. ZkA - LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/18, 43.31 s, 3.31 tr. b., 3.72 m/s

  258. Praha - 2. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2018

  259. 1. běh LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 2/7, 37.34 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  260. 1. běh LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  261. 2. běh LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/7, 33.56 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  262. 2. běh LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/7, 51.02 s, 16.02 tr. b., 3.18 m/s

  263. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  264. 1.zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  265. 1.zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 7/13, 50.97 s, 8.97 tr. b., 3.53 m/s

  266. 2.zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  267. 2.zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 8/13, 58.04 s, 25.04 tr. b., 2.98 m/s

  268. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  269. 1. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/12, 41.56 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  270. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 1/7, 50.43 s, 12.43 tr. b., 3.61 m/s

  271. 2. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/12, 31.06 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  272. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/7, 49.03 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  273. 3. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 2/12, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  274. 3. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 4/7, 56.62 s, 32.62 tr. b., 2.98 m/s

  275. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  276. Jumping L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 8/33, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  277. Jumping L, Bárny Modrá pampeliška: 9/33, 46.74 s, 8.74 tr. b., 3.21 m/s

  278. Zkouška 1 LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/11, 28.36 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  279. Zkouška 1 LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/8, 47.55 s, 13.55 tr. b., 3.28 m/s

  280. Zkouška 2 LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 2/11, 31.27 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  281. Zkouška 2 LA3, Bárny Modrá pampeliška: 4/8, 54.47 s, 20.47 tr. b., 3.18 m/s

  282. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  283. Agility Open L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 8/34, 43.72 s, 10.72 tr. b., 3.45 m/s

  284. Agility Open L, Bárny Modrá pampeliška: 13/34, 48.41 s, 25.41 tr. b., 3.12 m/s

  285. Jumping Open L, Bárny Modrá pampeliška: 8/34, 32.05 s, 1.05 tr. b., 3.93 m/s

  286. Jumping Open L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 16/34, 37.78 s, 11.78 tr. b., 3.34 m/s

  287. Zkoušky LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/10, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  288. Zkoušky LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/14, 51.16 s, 26.16 tr. b., 3.19 m/s

  289. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  290. ZkA. II. LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 11/25, 38.65 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  291. ZkA. II. LA3, Bárny Modrá pampeliška: 14/26, 52.81 s, 23.81 tr. b., 3.69 m/s

  292. ZkA. I. LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  293. ZkA. I. LA3, Bárny Modrá pampeliška: 8/26, 50.46 s, 8.46 tr. b., 3.67 m/s

  294. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  295. 1. BĚH LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/5, 46.36 s, 15.36 tr. b., 2.93 m/s

  296. 1. BĚH LA3, Bárny Modrá pampeliška: 2/16, 51.82 s, 11.82 tr. b., 3.13 m/s

  297. 2. BĚH LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/5, 41.19 s, 5.19 tr. b., 2.96 m/s

  298. 2. BĚH LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  299. 3. BĚH LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 2/5, 44.81 s, 5.81 tr. b., 2.95 m/s

  300. 3. BĚH LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  301. Řitka - Zkoušky - březen 2018, 09. 03. 2018

  302. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 5/9, 44.82 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  303. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 2/9, 48.47 s, 12.47 tr. b., 3.2 m/s

  304. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  305. 1. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/12, 48.95 s, 15.95 tr. b., 3.0 m/s

  306. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 9/20, 49.17 s, 12.17 tr. b., 3.8 m/s

  307. 2. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/11, 57.24 s, 28.24 tr. b., 2.55 m/s

  308. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  309. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 6/12, 44.29 s, 5.29 tr. b., 3.48 m/s

  310. Junioři L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 11/12, 57.17 s, 28.17 tr. b., 2.69 m/s

  311. Řitka - Zkoušky - únor 2018, 09. 02. 2018

  312. 1. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 5/8, 47.04 s, 8.04 tr. b., 2.66 m/s

  313. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  314. 2. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/8, 60.32 s, 19.32 tr. b., 2.39 m/s

  315. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 3/11, 48.88 s, 1.88 tr. b., 3.38 m/s

  316. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  317. 1. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  318. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  319. 2. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 1/12, 42.62 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  320. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 8/22, 52.39 s, 10.39 tr. b., 3.63 m/s

  321. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 4/10, 44.21 s, 9.21 tr. b., 3.46 m/s

  322. Junioři L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 8/10, 47.29 s, 12.29 tr. b., 3.24 m/s

  323. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  324. II. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  325. I. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  326. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  327. 1. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/12, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  328. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 8/25, 50.87 s, 5.87 tr. b., 3.38 m/s

  329. 2. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  330. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  331. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 7/14, 40.45 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  332. Junioři L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  333. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  334. 1. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/9, 48.37 s, 15.0 tr. b., 2.83 m/s

  335. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 4/11, 50.94 s, 6.94 tr. b., 3.36 m/s

  336. 2. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/9, 31.68 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  337. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  338. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  339. 1. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 9/14, 48.7 s, 20.7 tr. b., 2.75 m/s

  340. 2. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  341. Junioři L, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 6/13, 42.76 s, 18.76 tr. b., 3.51 m/s

  342. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  343. Okrouhlice, 1. běh, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 7/8, 42.66 s, 19.66 tr. b., 2.93 m/s

  344. Okrouhlice, 1. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  345. Okrouhlice, 2. běh, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 4/8, 47.22 s, 17.22 tr. b., 2.58 m/s

  346. Okrouhlice, 2. běh, Bárny Modrá pampeliška: 11/13, 51.78 s, 20.78 tr. b., 2.9 m/s

  347. Okrouhlice, 3. běh, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: 3/8, 50.09 s, 18.09 tr. b., 2.89 m/s

  348. Okrouhlice, 3. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  349. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  350. 1. Zka - LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  351. 1. Zka - LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  352. 2. Zka - LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  353. 2. Zka - LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/17, 57.43 s, 13.43 tr. b., 3.47 m/s

  354. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  355. Agility D, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  356. Agility Squads, Bárny Modrá pampeliška: 29/76, 49.91 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  357. Hra D, Bárny Modrá pampeliška: 18/19, 44.14 s, 15.14 tr. b., 3.62 m/s

  358. Jumping D, Bárny Modrá pampeliška: 13/19, 43.26 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  359. Jumping Squads, Bárny Modrá pampeliška: 62/75, 50.71 s, 24.71 tr. b., 3.47 m/s

  360. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  361. Agility L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  362. Jumping L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  363. Zkouška - LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  364. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  365. Agility Kluby Large, Bárny Modrá pampeliška: 8/54, 59.36 s, 14.36 tr. b., 3.37 m/s

  366. Jumping Družstva Large, Bárny Modrá pampeliška: 20/57, 47.84 s, 20.84 tr. b., 3.53 m/s

  367. Jumping Dvojice Large, Bárny Modrá pampeliška: 37/57, 46.79 s, 13.79 tr. b., 3.36 m/s

  368. Podle roku narození Large, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  369. Soutěž feny proti psům Large, Bárny Modrá pampeliška: 21/53, 46.16 s, 22.16 tr. b., 3.62 m/s

  370. Soutěž plemen Large, Bárny Modrá pampeliška: 8/54, 50.04 s, 4.04 tr. b., 3.5 m/s

  371. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  372. 1. Agility L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  373. 1. Jumping L, Bárny Modrá pampeliška: 24/31, 54.61 s, 18.61 tr. b., 3.02 m/s

  374. 2. Agility L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  375. 2. Jumping L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  376. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  377. Agility open L, Bárny Modrá pampeliška: 10/23, 46.17 s, 11.17 tr. b., 3.55 m/s

  378. III. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 8/17, 53.09 s, 14.09 tr. b., 3.16 m/s

  379. II. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  380. II. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 2/9, 58.53 s, 18.53 tr. b., 3.33 m/s

  381. II. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 10/17, 56.84 s, 10.84 tr. b., 3.2 m/s

  382. I. zkouška LA1, A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds: Diskvalifikován

  383. I. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 2/9, 66.38 s, 39.38 tr. b., 2.73 m/s

  384. I. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 11/17, 52.08 s, 12.08 tr. b., 3.38 m/s

  385. Jumping open L, Bárny Modrá pampeliška: 8/22, 40.47 s, 7.47 tr. b., 4.05 m/s

  386. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  387. Agility Individuals Large, Bárny Modrá pampeliška: 48/95, 66.15 s, 33.15 tr. b., 3.1 m/s

  388. Agility Pairs Large, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  389. Agility Teams Large, Bárny Modrá pampeliška: 52/93, 57.97 s, 30.97 tr. b., 3.28 m/s

  390. Finals Individuals Large, Bárny Modrá pampeliška: 10/28, 64.19 s, 17.19 tr. b., 3.08 m/s

  391. Jumping Individuals Large, Bárny Modrá pampeliška: 42/92, 53.09 s, 13.09 tr. b., 3.69 m/s

  392. Jumping Nations Large, Bárny Modrá pampeliška: 39/96, 53.0 s, 13.0 tr. b., 3.49 m/s

  393. Jumping Pairs Large, Bárny Modrá pampeliška: 24/94, 53.12 s, 3.12 tr. b., 3.6 m/s

  394. Jumping Teams Large, Bárny Modrá pampeliška: 11/93, 44.43 s, 3.43 tr. b., 4.28 m/s

  395. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  396. Druhá zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 4/12, 53.38 s, 19.38 tr. b., 3.33 m/s

  397. První zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/12, 60.3 s, 23.3 tr. b., 2.79 m/s

  398. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  399. Agility, Bárny Modrá pampeliška: 25/38, 45.4 s, 16.4 tr. b., 3.41 m/s

  400. Jumping, Bárny Modrá pampeliška: 14/38, 41.45 s, 16.45 tr. b., 3.23 m/s

  401. Zka - LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  402. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  403. 1.zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/8, 57.97 s, 14.97 tr. b., 3.19 m/s

  404. 2.zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 5/8, 62.81 s, 15.81 tr. b., 2.88 m/s

  405. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  406. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Bárny Modrá pampeliška: 9/30, 57.3 s, 6.3 tr. b., 3.33 m/s

  407. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, Bárny Modrá pampeliška: 13/28, 55.44 s, 17.44 tr. b., 2.94 m/s

  408. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  409. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  410. 1. Zka - LA3, Bárny Modrá pampeliška: 2/6, 62.97 s, 19.97 tr. b., 3.06 m/s

  411. 2. Zka - LA3, Bárny Modrá pampeliška: 4/6, 58.12 s, 17.12 tr. b., 3.1 m/s

  412. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  413. Horní Počernice, 1. běh, Bárny Modrá pampeliška: 3/11, 50.16 s, 8.16 tr. b., 3.27 m/s

  414. Horní Počernice, 2. běh, Bárny Modrá pampeliška: 6/11, 56.93 s, 28.93 tr. b., 3.34 m/s

  415. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  416. III. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/14, 49.66 s, 8.66 tr. b., 3.87 m/s

  417. II. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 11/14, 48.68 s, 26.68 tr. b., 3.33 m/s

  418. I. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  419. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  420. Agility Trial I, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  421. Jumping Trial I, Bárny Modrá pampeliška: 12/24, 48.62 s, 9.62 tr. b., 3.48 m/s

  422. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  423. Agility open L, Bárny Modrá pampeliška: 6/38, 43.52 s, 4.52 tr. b., 3.38 m/s

  424. Agility Vousatý pohár L, Bárny Modrá pampeliška: 3/9, 43.52 s, 4.52 tr. b., 3.38 m/s

  425. Jumping open L, Bárny Modrá pampeliška: 12/40, 42.48 s, 11.48 tr. b., 3.41 m/s

  426. Jumping Vousatý pohár L, Bárny Modrá pampeliška: 1/9, 42.48 s, 11.48 tr. b., 3.41 m/s

  427. Zkoušky LA3, Bárny Modrá pampeliška: 4/14, 45.99 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  428. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  429. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 5/11, 47.69 s, 11.69 tr. b., 3.38 m/s

  430. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 5/11, 64.97 s, 15.97 tr. b., 2.92 m/s

  431. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  432. 1. ZK LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  433. 2. ZK LA3, Bárny Modrá pampeliška: 6/12, 69.5 s, 25.5 tr. b., 2.76 m/s

  434. Junioři - finále L, Bárny Modrá pampeliška: 4/9, 50.53 s, 9.53 tr. b., 3.19 m/s

  435. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  436. 1. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  437. 2. zkouška LA3, Bárny Modrá pampeliška: 2/11, 56.18 s, 13.18 tr. b., 2.99 m/s

  438. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  439. Zkouška 1 LA3, Bárny Modrá pampeliška: 9/21, 55.17 s, 14.17 tr. b., 3.14 m/s

  440. Zkouška 2 LA3, Bárny Modrá pampeliška: 9/21, 63.86 s, 17.86 tr. b., 3.05 m/s

  441. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  442. 1. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 9/23, 57.35 s, 14.35 tr. b., 3.24 m/s

  443. 2. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 3/23, 39.96 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  444. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  445. Heroutice, 1. běh, Bárny Modrá pampeliška: 9/25, 61.08 s, 33.08 tr. b., 2.91 m/s

  446. Heroutice, 2. běh, Bárny Modrá pampeliška: 13/25, 45.47 s, 26.47 tr. b., 2.79 m/s

  447. Heroutice, 3. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  448. Řitka - únor 2017 - Zkoušky, 10. 02. 2017

  449. 1. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  450. 2. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 4/13, 56.72 s, 24.72 tr. b., 2.64 m/s

  451. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  452. 1. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  453. 2. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  454. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 2/8, 37.14 s, 1.14 tr. b., 3.39 m/s

  455. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  456. 1. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 2/15, 43.53 s, 7.53 tr. b., 3.01 m/s

  457. 2. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 1/15, 34.12 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  458. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  459. 1. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 11/28, 43.21 s, 12.21 tr. b., 3.7 m/s

  460. 2. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  461. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 7/13, 51.27 s, 8.27 tr. b., 3.2 m/s

  462. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  463. Czech Imp Jump Large, Bárny Modrá pampeliška: 22/59, 27.78 s, 9.78 tr. b., 3.6 m/s

  464. Jumping 1 Large, Bárny Modrá pampeliška: 11/59, 36.88 s, 0.88 tr. b., 4.28 m/s

  465. Jumping 2 Large, Bárny Modrá pampeliška: 16/59, 41.58 s, 12.58 tr. b., 3.66 m/s

  466. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  467. Agility LA sobota, Bárny Modrá pampeliška: 26/63, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  468. Jumping LA neděle, Bárny Modrá pampeliška: 25/63, 42.03 s, 4.03 tr. b., 3.66 m/s

  469. Jumping LA sobota, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  470. Zkoušky LA2 neděle, Bárny Modrá pampeliška: 7/25, 43.37 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  471. Zkoušky LA2 sobota, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  472. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  473. Heroutice, 1. běh, Bárny Modrá pampeliška: 7/21, 43.1 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  474. Heroutice, 2. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  475. Heroutice, 3. běh, Bárny Modrá pampeliška: 10/21, 61.34 s, 29.34 tr. b., 2.48 m/s

  476. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  477. 1. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  478. 2. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  479. Juniorský běh L, Bárny Modrá pampeliška: 4/12, 43.39 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  480. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  481. Horní Počernice, 1. běh, Bárny Modrá pampeliška: 12/19, 52.56 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  482. Horní Počernice, 2. běh, Bárny Modrá pampeliška: 5/19, 46.47 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  483. Horní Počernice, 3. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  484. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  485. Agility - děti, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  486. Agility družstva, Bárny Modrá pampeliška: 38/77, 53.04 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  487. Hra - děti, Bárny Modrá pampeliška: 9/22, 36.47 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  488. Jumping - děti, Bárny Modrá pampeliška: 5/22, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  489. Jumping družstva, Bárny Modrá pampeliška: 37/77, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  490. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  491. 1. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  492. 2. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  493. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  494. 1. Zka - LA2, Bárny Modrá pampeliška: 3/24, 52.74 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  495. 2. Zka - LA2, Bárny Modrá pampeliška: 5/24, 53.49 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  496. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  497. Agility L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  498. Jumping L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  499. MR BD Agility, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  500. MR BD Jumping, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  501. Zk LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  502. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  503. Agility Plemen Large, Bárny Modrá pampeliška: 23/53, 55.06 s, 20.06 tr. b., 2.72 m/s

  504. Agility - podle roku narození Large, Bárny Modrá pampeliška: 20/53, 54.16 s, 18.16 tr. b., 2.84 m/s

  505. Jumping Družstev Large, Bárny Modrá pampeliška: 26/52, 53.31 s, 14.31 tr. b., 3.26 m/s

  506. Jumping Dvojic Large, Bárny Modrá pampeliška: 16/53, 54.03 s, 11.03 tr. b., 2.96 m/s

  507. Jumping Feny-Psi Large, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  508. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  509. Agility L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  510. Jumping L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  511. Zkouska LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  512. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  513. Druhá zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  514. První zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 3/22, 51.61 s, 1.61 tr. b., 3.49 m/s

  515. Třetí zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  516. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  517. Agility So Large, Bárny Modrá pampeliška: 8/42, 52.61 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  518. Jumping So Large, Bárny Modrá pampeliška: 3/43, 45.21 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  519. LA2 So, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  520. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  521. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  522. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  523. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  524. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  525. 1. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 3/17, 42.92 s, 0.92 tr. b., 3.42 m/s

  526. 2. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 8/17, 50.96 s, 19.96 tr. b., 3.08 m/s

  527. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  528. 1.zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 4/20, 41.42 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  529. 2.zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  530. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  531. D Agility 1, Bárny Modrá pampeliška: 9/11, 50.65 s, 22.83 tr. b., 3.49 m/s

  532. D Agility 2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  533. D Agility 3, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  534. D Agility 4, Bárny Modrá pampeliška: 4/11, 47.63 s, 12.7 tr. b., 3.15 m/s

  535. D Jumping 1, Bárny Modrá pampeliška: 9/11, 37.23 s, 13.62 tr. b., 3.84 m/s

  536. D Jumping 2, Bárny Modrá pampeliška: 7/11, 44.85 s, 17.09 tr. b., 3.28 m/s

  537. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  538. ZkA. II. LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  539. ZkA. I LA2, Bárny Modrá pampeliška: 15/25, 57.14 s, 24.14 tr. b., 3.06 m/s

  540. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  541. Horní Počernice, 1. běh, Bárny Modrá pampeliška: 8/21, 55.17 s, 17.17 tr. b., 3.19 m/s

  542. Horní Počernice, 2. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  543. Horní Počernice, 3. běh, Bárny Modrá pampeliška: 9/20, 68.39 s, 35.39 tr. b., 0.29 m/s

  544. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  545. Zkouska LA2 1, Bárny Modrá pampeliška: 6/35, 49.18 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  546. Zkouska LA2 2, Bárny Modrá pampeliška: 2/35, 58.82 s, 2.82 tr. b., 3.23 m/s

  547. Zkouska LA2 3, Bárny Modrá pampeliška: 18/32, 53.08 s, 18.08 tr. b., 3.01 m/s

  548. Zkouska LA2 4, Bárny Modrá pampeliška: 2/32, 54.22 s, 4.22 tr. b., 3.32 m/s

  549. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  550. Agility Open L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  551. Jumping Open L, Bárny Modrá pampeliška: 24/46, 48.27 s, 18.27 tr. b., 3.29 m/s

  552. Vousatý pohár A L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  553. Vousatý pohár J L, Bárny Modrá pampeliška: 6/8, 48.27 s, 18.27 tr. b., 3.29 m/s

  554. Zkoušky LA2, Bárny Modrá pampeliška: 2/17, 60.61 s, 4.61 tr. b., 3.17 m/s

  555. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  556. 1. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: 9/18, 52.99 s, 11.99 tr. b., 3.26 m/s

  557. 2. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: 8/18, 63.11 s, 27.11 tr. b., 2.74 m/s

  558. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 2/13, 57.35 s, 11.35 tr. b., 3.02 m/s

  559. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  560. Agility Open L, Bárny Modrá pampeliška: 4/30, 47.6 s, 3.6 tr. b., 3.11 m/s

  561. Finále L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  562. Zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  563. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  564. 1. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: 4/20, 59.75 s, 7.75 tr. b., 3.01 m/s

  565. 2. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: 4/20, 61.74 s, 11.74 tr. b., 3.08 m/s

  566. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  567. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  568. 1. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 10/20, 56.78 s, 15.78 tr. b., 3.08 m/s

  569. 2. zkouška LA2, Bárny Modrá pampeliška: 3/20, 42.37 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  570. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  571. Agility, Bárny Modrá pampeliška: 16/55, 52.92 s, 5.92 tr. b., 3.21 m/s

  572. Jumping, Bárny Modrá pampeliška: 31/55, 51.29 s, 26.29 tr. b., 2.67 m/s

  573. Zkouška, Bárny Modrá pampeliška: 6/20, 44.57 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  574. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  575. 1. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: 5/27, 61.74 s, 11.74 tr. b., 3.03 m/s

  576. 2. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: 11/27, 52.19 s, 20.19 tr. b., 3.03 m/s

  577. JUNIOŘI L, Bárny Modrá pampeliška: 2/14, 48.5 s, 0.0 tr. b., 3.28 m/s

  578. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  579. Czech Imp Jump Large, Bárny Modrá pampeliška: 27/52, 28.72 s, 5.72 tr. b., 3.83 m/s

  580. Jumping 1 Large, Bárny Modrá pampeliška: 10/54, 45.72 s, 1.72 tr. b., 3.83 m/s

  581. Jumping 2 Large, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  582. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  583. agility, Bárny Modrá pampeliška: 14/51, 59.53 s, 24.53 tr. b., 2.91 m/s

  584. jumping, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  585. zkouška, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  586. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  587. Czech Imp Jump Large, Bárny Modrá pampeliška: 33/63, 27.63 s, 9.63 tr. b., 3.62 m/s

  588. Jumping 1 Large, Bárny Modrá pampeliška: 25/63, 39.44 s, 13.44 tr. b., 4.01 m/s

  589. Jumping 2 Large, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  590. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  591. 1. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  592. 2. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: 10/26, 66.07 s, 16.07 tr. b., 3.0 m/s

  593. Junioři L, Bárny Modrá pampeliška: 1/10, 40.2 s, 3.2 tr. b., 3.48 m/s

  594. Heroutice - 8. VÁNOČNÍ DÁREK, 12. 12. 2015

  595. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  596. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, Bárny Modrá pampeliška: 13/36, 43.5 s, 16.5 tr. b., 3.63 m/s

  597. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, Bárny Modrá pampeliška: 7/11, 48.05 s, 24.05 tr. b., 3.1 m/s

  598. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  599. Agility LA sobota, Bárny Modrá pampeliška: 22/61, 55.79 s, 7.79 tr. b., 3.14 m/s

  600. Jumping LA neděle, Bárny Modrá pampeliška: 28/63, 61.62 s, 29.62 tr. b., 2.92 m/s

  601. Jumping LA sobota, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  602. Zkoušky LA2 neděle, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  603. Zkoušky LA2 sobota, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  604. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  605. Heroutice, 1. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  606. Heroutice, 2. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  607. Heroutice, 3. běh, Bárny Modrá pampeliška: 8/23, 48.18 s, 10.18 tr. b., 2.74 m/s

  608. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  609. Czech Imp Jump Large, Bárny Modrá pampeliška: 22/49, 25.68 s, 0.68 tr. b., 3.82 m/s

  610. Jumping 1 Large, Bárny Modrá pampeliška: 23/49, 42.51 s, 12.51 tr. b., 3.69 m/s

  611. Jumping 2 Large, Bárny Modrá pampeliška: 9/49, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  612. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  613. ZK LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  614. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  615. Jumping LA2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  616. Zkouška A2 - 1 LA2, Bárny Modrá pampeliška: 12/17, 40.29 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  617. Zkouška A2 - 2 LA2, Bárny Modrá pampeliška: 5/17, 51.07 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  618. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  619. Agility, Bárny Modrá pampeliška: 21/43, 51.22 s, 19.22 tr. b., 3.44 m/s

  620. Jumping, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  621. ZkA, Bárny Modrá pampeliška: 7/15, 46.0 s, 5.0 tr. b., 3.15 m/s

  622. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  623. Jumping L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  624. Zkouška Agility LA2, Bárny Modrá pampeliška: 9/20, 58.53 s, 16.53 tr. b., 3.01 m/s

  625. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  626. Agility, Bárny Modrá pampeliška: 41/72, 49.72 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  627. Agility - D, Bárny Modrá pampeliška: 9/23, 59.01 s, 13.01 tr. b., 2.91 m/s

  628. Jumping, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  629. Jumping - D, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  630. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  631. JUMPING, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  632. LA2, Bárny Modrá pampeliška: 3/24, 50.58 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  633. ŠTAFETA DVOJIC LARGE, Bárny Modrá pampeliška: 6/48, 55.89 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  634. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  635. 1. ZkA, Bárny Modrá pampeliška: 5/18, 39.05 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  636. 2. ZkA, Bárny Modrá pampeliška: 9/18, 47.19 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  637. Jumping, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  638. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  639. Agility LA sobota, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  640. Jumping LA neděle, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  641. Jumping LA sobota, Bárny Modrá pampeliška: 26/35, 69.75 s, 36.75 tr. b., 2.51 m/s

  642. Malé finále LA neděle, Bárny Modrá pampeliška: 4/4, 62.13 s, 15.13 tr. b., 2.95 m/s

  643. Zkoušky LA1 neděle, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  644. Zkoušky LA1 sobota, Bárny Modrá pampeliška: 3/11, 59.94 s, 24.94 tr. b., 2.7 m/s

  645. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  646. Agility I, Bárny Modrá pampeliška: 4/10, 39.82 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  647. Agility II, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  648. Agility Open, Bárny Modrá pampeliška: 8/21, 48.76 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  649. Jumping Open, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  650. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  651. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  652. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Bárny Modrá pampeliška: 31/44, 45.96 s, 11.96 tr. b., 2.92 m/s

  653. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Bárny Modrá pampeliška: 4/12, 39.2 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  654. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  655. Agility III - Large - Děti, Bárny Modrá pampeliška: 7/15, 50.48 s, 12.48 tr. b., 2.91 m/s

  656. Agility II - Large - Děti, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  657. Agility I - Large - Děti, Bárny Modrá pampeliška: 10/15, 45.03 s, 15.03 tr. b., 3.44 m/s

  658. Agility IV - Large - Děti, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  659. Jumping II - Large - Děti, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  660. Jumping I - Large - Děti, Bárny Modrá pampeliška: 12/15, 44.66 s, 17.66 tr. b., 3.25 m/s

  661. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  662. LA1 druhý běh LA1, Bárny Modrá pampeliška: 8/18, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  663. LA1 první běh LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  664. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  665. 1. ZK LA1, Bárny Modrá pampeliška: 1/12, 46.6 s, 8.6 tr. b., 3.24 m/s

  666. 2. ZK LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  667. Junioři jump L, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  668. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  669. 1. ZK LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  670. 2.ZK LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  671. Juniorský běh - 4.kolo L, Bárny Modrá pampeliška: 3/8, 51.59 s, 28.59 tr. b., 2.83 m/s

  672. Řitka - Zkoušky - leden 2015, 02. 01. 2015

  673. zkouška 1 LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  674. zkouška 2 LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  675. Neveklov - 7. VÁNOČNÍ DÁREK, 13. 12. 2014

  676. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, Bárny Modrá pampeliška: 12/48, 55.2 s, 10.2 tr. b., 3.12 m/s

  677. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, Bárny Modrá pampeliška: 25/47, 48.13 s, 23.13 tr. b., 2.78 m/s

  678. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, Bárny Modrá pampeliška: 2/13, 42.13 s, 4.13 tr. b., 3.13 m/s

  679. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  680. Jumping LA neděle, Bárny Modrá pampeliška: 23/72, 58.43 s, 17.43 tr. b., 3.11 m/s

  681. Zkoušky LA1 neděle, Bárny Modrá pampeliška: 4/16, 38.71 s, 0.0 tr. b., 3.33 m/s

  682. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  683. Heroutice, 1. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  684. Heroutice, 2. běh, Bárny Modrá pampeliška: 7/16, 59.21 s, 26.21 tr. b., 2.45 m/s

  685. Heroutice, 3. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  686. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  687. LA1 I , Bárny Modrá pampeliška: 15/32, 78.41 s, 34.41 tr. b., 2.26 m/s

  688. LA1 II , Bárny Modrá pampeliška: 15/32, 38.96 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  689. Mrtník - Mrtnické dvojzkoušky, 06. 09. 2014

  690. LA1/1 LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  691. LA1/2 LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  692. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  693. Horní Počernice, 1. běh, Bárny Modrá pampeliška: 5/10, 71.18 s, 44.18 tr. b., 2.23 m/s

  694. Horní Počernice, 2. běh, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  695. Plzeň Křimice - „Prázdninový pohár Václava“, 05. 07. 2014

  696. Zkouška 1 - LA1, Bárny Modrá pampeliška: 8/14, 39.71 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  697. Zkouška 2 - LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  698. Zkouška 3 - LA1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  699. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  700. 1. zk LA1, Bárny Modrá pampeliška: 7/10, 56.22 s, 23.22 tr. b., 2.44 m/s

  701. 2. zk LA1, Bárny Modrá pampeliška: 5/10, 75.25 s, 25.25 tr. b., 2.29 m/s

  702. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  703. Agility, Bárny Modrá pampeliška: 20/30, 68.41 s, 23.41 tr. b., 2.46 m/s

  704. Jumping, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  705. ZkA, Bárny Modrá pampeliška: 4/12, 48.93 s, 6.93 tr. b., 2.7 m/s

  706. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  707. Jumping, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  708. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  709. ZkA 1, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován

  710. ZkA 2, Bárny Modrá pampeliška: Diskvalifikován