Cz En

Barbora Ježová

  1. Číslo: 004600
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 01. 01. 2016
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 029814 (S), Derry Z Dobrého Bydla

  2. 005115 (S), Ambra Dagmadora

  3. 040018 (M), Jerry Reed

  4. 040118 (L), Dean Tora Mei

Výsledky

  1. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  2. Agility J Individual, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  3. Agility J Individual, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  4. Agility Squads, Ambra Dagmadora: 11/43, 41.38 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  5. Agility Squads, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  6. Jumping J Individual, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  7. Jumping J Individual, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  8. Jumping Squads, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  9. Jumping Squads, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  10. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  11. Agility Open, Ambra Dagmadora: 4/20, 61.6 s, 7.6 tr. b., 3.08 m/s

  12. Agility Open, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  13. Agility Trial, Ambra Dagmadora: 6/9, 56.15 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  14. Agility Trial, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  15. Jumping Open, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  16. Jumping Open, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  17. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  18. Trial I., Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  19. Trial I., Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  20. Trial II., Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  21. Trial II., Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  22. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  23. Zkouška I., Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  24. Zkouška I., Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  25. Zkouška II, Dean Tora Mei: Diskvalifikován

  26. Zkouška II., Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  27. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  28. Czech Imp Jump Small, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  29. Jumping 1 - Small, Ambra Dagmadora: 18/29, 44.72 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  30. Jumping 2 - Small, Ambra Dagmadora: 12/29, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  31. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  32. Agility Squads as Individual, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  33. Jumping Squads as Individual, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  34. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  35. Zkouška II. SA2, Ambra Dagmadora: 5/7, 50.63 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  36. Zkouška I. SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  37. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  38. Jumping S, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  39. Zkouška II. SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  40. Zkouška I. SA2, Ambra Dagmadora: 2/5, 48.84 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  41. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  42. 1. zkouška, Ambra Dagmadora: 4/7, 52.69 s, 15.69 tr. b., 3.07 m/s

  43. 2. zkouška, Ambra Dagmadora: 3/7, 45.89 s, 1.89 tr. b., 3.7 m/s

  44. 3. zkouška, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  45. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  46. Agility Trial, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  47. Open Jumping - Zabakova cesta, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  48. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  49. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  50. Agility Trial I, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  51. Agility Trial II, Ambra Dagmadora: 2/9, 56.24 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  52. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  53. D Agility IV, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  54. D Agility V, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  55. D Agility VI, Ambra Dagmadora: 8/9, 50.37 s, 6.91 tr. b., 3.75 m/s

  56. D Jumping III, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  57. D Jumping IV, Ambra Dagmadora: 7/9, 44.19 s, 0.44 tr. b., 3.89 m/s

  58. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  59. Agility Challenge S SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  60. Agility I S S, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  61. Jumping Challenge S SA2, Ambra Dagmadora: 15/29, 55.92 s, 13.92 tr. b., 3.25 m/s

  62. Jumping I S S, Ambra Dagmadora: 8/46, 46.14 s, 2.14 tr. b., 3.86 m/s

  63. Tuneliáda S S, Ambra Dagmadora: 34/48, 36.39 s, 4.39 tr. b., 3.46 m/s

  64. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  65. D Agility I, Ambra Dagmadora: 4/12, 52.12 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  66. D Agility II, Ambra Dagmadora: 3/12, 49.08 s, 1.83 tr. b., 3.42 m/s

  67. D Agility III, Ambra Dagmadora: 3/12, 59.04 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  68. D Jumping I, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  69. D Jumping II, Ambra Dagmadora: 10/12, 48.62 s, 16.19 tr. b., 3.19 m/s

  70. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  71. Jumping I, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  72. Jumping I, Jerry Reed: Diskvalifikován

  73. Jumping II, Ambra Dagmadora: 7/22, 43.28 s, 9.64 tr. b., 3.81 m/s

  74. Jumping II, Jerry Reed: Diskvalifikován

  75. Jumping III, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  76. Jumping III, Jerry Reed: Diskvalifikován

  77. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  78. AGILITY DRUZSTVA, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  79. D Agility, Ambra Dagmadora: 13/22, 48.46 s, 5.46 tr. b., 3.74 m/s

  80. D Hra, Ambra Dagmadora: 13/21, 43.69 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  81. D Jumping, Ambra Dagmadora: 7/22, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  82. JUMPING DRUZSTVA, Ambra Dagmadora: 37/57, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  83. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  84. Agility Open, Ambra Dagmadora: 8/25, 43.31 s, 1.31 tr. b., 3.6 m/s

  85. Agility Open, Jerry Reed: Diskvalifikován

  86. Agility Trial, Jerry Reed: 2/3, 52.39 s, 9.39 tr. b., 3.02 m/s

  87. Agility Trial, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  88. Jumping Open, Ambra Dagmadora: 10/25, 41.18 s, 2.18 tr. b., 3.64 m/s

  89. Jumping Open, Jerry Reed: Diskvalifikován

  90. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  91. druhá zkouška SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  92. první zkouška SA2, Ambra Dagmadora: 2/8, 57.31 s, 3.31 tr. b., 3.42 m/s

  93. třetí zkouška SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  94. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  95. D Agility I, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  96. D Agility II, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  97. D Agility III, Ambra Dagmadora: 13/15, 57.47 s, 10.56 tr. b., 3.27 m/s

  98. D Jumping I, Ambra Dagmadora: 9/15, 45.25 s, 12.83 tr. b., 3.29 m/s

  99. D Jumping II, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  100. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  101. Agility Open, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  102. Agility Trial, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  103. I Agility Trial, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  104. II Agility Trial, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  105. Jumping Open, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  106. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  107. Agility Trial, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  108. Jumping Open, Ambra Dagmadora: 7/43, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  109. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  110. II. zkouška SA2, Ambra Dagmadora: 4/11, 47.98 s, 10.98 tr. b., 3.27 m/s

  111. I. zkouška SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  112. Jumping A2 + A3 S, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  113. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  114. Jumping I, Ambra Dagmadora: 8/20, 37.85 s, 3.85 tr. b., 3.49 m/s

  115. Jumping II, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  116. Jumping III, Ambra Dagmadora: 17/19, 41.4 s, 16.4 tr. b., 3.19 m/s

  117. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  118. Agility D, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  119. Agility Squads, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  120. Hra D, Ambra Dagmadora: 6/23, 42.47 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  121. Jumping D, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  122. Jumping Squads, Ambra Dagmadora: 21/59, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  123. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  124. Agility Open, Ambra Dagmadora: 16/27, 58.38 s, 13.38 tr. b., 3.08 m/s

  125. Agility Trial, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  126. Jumping Open, Ambra Dagmadora: 7/27, 46.1 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  127. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2017

  128. druhá zkouška SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  129. první zkouška SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  130. třetí zkouška SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  131. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  132. Agility 1 D, Ambra Dagmadora: 9/15, 49.81 s, 28.52 tr. b., 3.23 m/s

  133. Agility 2 D, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  134. Agility 3 D, Ambra Dagmadora: 13/13, 53.48 s, 10.09 tr. b., 3.66 m/s

  135. Agility 4 D, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  136. Jumping 1 D, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  137. Jumping 2 D, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  138. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  139. Agility Open, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  140. Agility Trial, Ambra Dagmadora: 2/3, 54.54 s, 19.54 tr. b., 3.26 m/s

  141. Agility Trial I, Ambra Dagmadora: 1/3, 50.27 s, 9.27 tr. b., 3.32 m/s

  142. Agility Trial II, Ambra Dagmadora: 2/3, 59.13 s, 31.13 tr. b., 2.84 m/s

  143. Agility Trial III, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  144. Jumping Open, Ambra Dagmadora: 10/15, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  145. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  146. Agility Open, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  147. Agility Trial II, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  148. Tuneliáda, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  149. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  150. 1.běh SA2, Ambra Dagmadora: 2/10, 60.26 s, 7.26 tr. b., 3.02 m/s

  151. 2.běh SA2, Ambra Dagmadora: 6/10, 51.81 s, 6.81 tr. b., 3.32 m/s

  152. 3.běh SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  153. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  154. 1. zkouška SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  155. 2. zkouška SA2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  156. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  157. V Agility, Ambra Dagmadora: 1/3, 38.54 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  158. VI Agility, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  159. VII Agility, Ambra Dagmadora: 1/3, 38.35 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  160. VIII Agility, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  161. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  162. 1. zkouška SA1, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  163. 2. zkouška SA1, Ambra Dagmadora: 5/8, 36.14 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  164. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  165. Agility, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  166. Agility Open, Ambra Dagmadora: 14/25, 71.37 s, 31.37 tr. b., 2.56 m/s

  167. Jumping Open, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  168. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  169. I Agility, Ambra Dagmadora: 2/6, 52.05 s, 4.05 tr. b., 3.04 m/s

  170. II Agility, Ambra Dagmadora: 4/6, 54.9 s, 20.9 tr. b., 2.66 m/s

  171. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  172. D Agility 1, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  173. D Agility 2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  174. D Agility 3, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  175. D Jumping 1, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  176. D Jumping 2, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  177. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  178. Agility I, Ambra Dagmadora: 3/5, 41.91 s, 11.91 tr. b., 3.17 m/s

  179. Agility II, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  180. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  181. Druhá SA1, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  182. První SA1, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  183. Třetí SA1, Ambra Dagmadora: 1/7, 53.21 s, 0.0 tr. b., 3.08 m/s

  184. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  185. Jump 1 S, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  186. Jump 2 S, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  187. Jump U Lesa S, Ambra Dagmadora: 13/24, 33.1 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  188. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  189. Agility I, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  190. Agility II, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  191. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  192. I Agility, Ambra Dagmadora: 4/6, 49.66 s, 17.66 tr. b., 2.68 m/s

  193. I Agility, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  194. II Agility, Ambra Dagmadora: 4/6, 50.17 s, 11.17 tr. b., 2.83 m/s

  195. II Agility, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  196. III Agility, Ambra Dagmadora: 4/6, 47.51 s, 15.51 tr. b., 2.84 m/s

  197. IV Agility, Ambra Dagmadora: Diskvalifikován

  198. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  199. I Agility, Derry Z Dobrého Bydla: 5/14, 52.01 s, 6.01 tr. b., 3.29 m/s

  200. II Agility, Derry Z Dobrého Bydla: 6/14, 68.57 s, 14.57 tr. b., 2.6 m/s

  201. III Agility, Derry Z Dobrého Bydla: Diskvalifikován

  202. Přerov - Trojboj „Na vlnách grilu“, 10. 05. 2014

  203. Agility "zkouška" I., Derry Z Dobrého Bydla: Diskvalifikován

  204. Agility "zkouška" II., Derry Z Dobrého Bydla: 5/12, 76.69 s, 32.69 tr. b., 2.02 m/s

  205. Agility "zkouška" III., Derry Z Dobrého Bydla: Diskvalifikován