Cz En

Martin Machala

  1. Číslo: 004655
  2. OSA: Agility DDM Hranice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 06. 01. 2016
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 047914 (L), Fine Day Alkyra

  2. 045118 (L), Caramello Moravian Gate

  3. 004619 (L), Elza z Čertovy kazatelny

  4. 004719 (L), Cassie z Čertovy kazatelny

  5. 068520 (L), Batman Ninuland

Výsledky

  1. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  2. 1. Agility, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  3. 1. jumping, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  4. 2. agility, Cassie z Čertovy kazatelny: 11/20, 44.06 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  5. 2. jumping, Cassie z Čertovy kazatelny: 7/19, 34.88 s, 5.0 tr. b., 6.31 m/s

  6. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  7. Agility Trial, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  8. Earth dog's labyrinth, Cassie z Čertovy kazatelny: 9/12, 33.29 s, 5.0 tr. b., 6.19 m/s

  9. Frog's course, Cassie z Čertovy kazatelny: 6/12, 22.89 s, 20.0 tr. b., 5.5 m/s

  10. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  11. Zk. 1, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  12. Zk. 2, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  13. Zk. 3, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  14. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  15. Agility Individual, Cassie z Čertovy kazatelny: 40/106, 43.22 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  16. Agility Squads as Individual, Cassie z Čertovy kazatelny: 54/109, 36.48 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  17. Jumping Individual, Cassie z Čertovy kazatelny: 52/108, 33.0 s, 10.0 tr. b., 5.79 m/s

  18. Jumping Squads as Individual, Cassie z Čertovy kazatelny: 1/108, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  19. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  20. Agility Open, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  21. Agility Trial, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  22. Jumping Open, Cassie z Čertovy kazatelny: 2/17, 34.03 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  23. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  24. 1. zkouška LA2, Cassie z Čertovy kazatelny: 5/8, 33.11 s, 15.0 tr. b., 5.74 m/s

  25. 2. Zkouška LA2, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  26. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky II, 24. 07. 2020

  27. druhá zkouška A2 L, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  28. první zkouška L, Cassie z Čertovy kazatelny: 2/5, 28.66 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  29. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  30. Zkouška I, Fine Day Alkyra: 3/8, 47.6 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  31. Zkouška I, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  32. Zkouška II, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  33. Zkouška II, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  34. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  35. Agility I, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  36. Agility II, Cassie z Čertovy kazatelny: 41/73, 42.57 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  37. Jumping I, Cassie z Čertovy kazatelny: 32/80, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  38. Jumping II, Cassie z Čertovy kazatelny: 25/79, 38.86 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  39. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  40. ZkA I, Cassie z Čertovy kazatelny: 1/18, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  41. ZkA II, Cassie z Čertovy kazatelny: 1/18, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  42. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  43. Agility L, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  44. Jumping L, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  45. Zkouška LA2, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  46. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  47. Finále, Cassie z Čertovy kazatelny: 3/12, 24.89 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  48. JUMPING I., Cassie z Čertovy kazatelny: 16/27, 27.92 s, 10.0 tr. b., 6.09 m/s

  49. JUMPING II., Cassie z Čertovy kazatelny: 2/27, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  50. JUMPING III., Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  51. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  52. TRIAL I., Cassie z Čertovy kazatelny: 6/18, 31.9 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  53. TRIAL II., Cassie z Čertovy kazatelny: 6/18, 31.36 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  54. TRIAL III., Cassie z Čertovy kazatelny: 5/17, 33.41 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  55. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  56. Agility Open, Cassie z Čertovy kazatelny: 6/31, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  57. Agility Open, Fine Day Alkyra: 18/31, 41.68 s, 20.0 tr. b., 4.97 m/s

  58. Agility Zk, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  59. Agility Zk, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  60. Jumping Open, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  61. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  62. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  63. Agility J, Cassie z Čertovy kazatelny: 1/49, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  64. Agility J, Fine Day Alkyra: 22/49, 38.14 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  65. Agility J, Elza z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  66. Agility Squads as Individual, Fine Day Alkyra: 19/63, 35.28 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  67. Agility Squads as Individual, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  68. Agility Squads as Individual, Elza z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  69. Jumping J, Cassie z Čertovy kazatelny: 28/49, 36.22 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  70. Jumping J, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  71. Jumping J, Elza z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  72. Jumping Squads as Individual, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  73. Jumping Squads as Individual, Cassie z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  74. Jumping Squads as Individual, Elza z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  75. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  76. Zkouška II. LA3, Fine Day Alkyra: 3/12, 40.2 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  77. Zkouška I. LA3, Fine Day Alkyra: 3/12, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  78. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  79. 1. Zkouška LA1, Cassie z Čertovy kazatelny: 1/14, 26.32 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  80. 2. Zkouška LA1, Cassie z Čertovy kazatelny: 2/14, 26.17 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  81. Jumping Large, Cassie z Čertovy kazatelny: 5/16, 28.11 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  82. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  83. Jumping L, Cassie z Čertovy kazatelny: 16/32, 31.2 s, 20.0 tr. b., 5.77 m/s

  84. Jumping L, Elza z Čertovy kazatelny: 17/32, 32.51 s, 20.0 tr. b., 5.54 m/s

  85. Zkouška II. LA1, Cassie z Čertovy kazatelny: 1/10, 28.99 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  86. Zkouška II. LA1, Elza z Čertovy kazatelny: 3/10, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  87. Zkouška I. LA1, Elza z Čertovy kazatelny: 1/10, 30.15 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  88. Zkouška I. LA1, Cassie z Čertovy kazatelny: 5/10, 27.93 s, 10.0 tr. b., 6.44 m/s

  89. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  90. druhá zkouška LA1, Elza z Čertovy kazatelny: 1/6, 30.25 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  91. druhá zkouška LA1, Cassie z Čertovy kazatelny: 2/6, 36.0 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  92. první zkouška LA1, Cassie z Čertovy kazatelny: 1/6, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  93. první zkouška LA1, Elza z Čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  94. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  95. 1. zkouška LA1, Elza z Čertovy kazatelny: 6/20, 27.45 s, 10.0 tr. b., 6.19 m/s

  96. 2. zkouška LA1, Elza z Čertovy kazatelny: 1/20, 23.89 s, 5.0 tr. b., 6.7 m/s

  97. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  98. Agility Trial, Cassie z Čertovy kazatelny: 2/11, 29.59 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  99. Agility Trial, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  100. Open Jumping - Zabakova cesta, Cassie z Čertovy kazatelny: 13/29, 27.72 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  101. Open Jumping - Zabakova cesta, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  102. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste, Cassie z Čertovy kazatelny: 11/29, 36.89 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  103. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  104. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  105. 1. Large - Agi - Junioři, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  106. 2. Large - Agi - Junioři, Fine Day Alkyra: 7/28, 41.93 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  107. 3. Large - Jum - Junioři, Fine Day Alkyra: 3/27, 27.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  108. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  109. Ne. - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping V) , Fine Day Alkyra: 1/19, 29.13 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  110. Pá. - Oldies (Agility V), Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  111. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V), Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  112. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  113. 1.zkouška LA3, Fine Day Alkyra: 3/12, 40.92 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  114. 2.zkouška LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  115. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  116. J Agility IV, Fine Day Alkyra: 16/24, 39.74 s, 20.0 tr. b., 5.18 m/s

  117. J Agility V, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  118. J Agility VI, Fine Day Alkyra: 16/24, 51.15 s, 13.49 tr. b., 3.91 m/s

  119. J Jumping III, Fine Day Alkyra: 6/24, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  120. J Jumping IV, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  121. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  122. J Agility I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  123. J Agility II, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  124. J Agility III, Fine Day Alkyra: 24/29, 43.34 s, 20.0 tr. b., 4.29 m/s

  125. J Jumping I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  126. J Jumping II, Fine Day Alkyra: 14/29, 36.55 s, 20.0 tr. b., 5.25 m/s

  127. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  128. Agility Trial I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  129. Agility Trial II, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  130. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  131. TRIAL III. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  132. TRIAL II. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  133. TRIAL I. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  134. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  135. 1. zkouška LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  136. 2. zkouška LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  137. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  138. TRIAL II. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  139. TRIAL I. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  140. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  141. Agility Trial I, Fine Day Alkyra: 1/15, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  142. Agility Trial II, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  143. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  144. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  145. TRIAL II. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  146. TRIAL I. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  147. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  148. TRIAL II. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  149. TRIAL I. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  150. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  151. Agility Open, Fine Day Alkyra: 2/27, 38.7 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  152. Agility Open, Caramello Moravian Gate: Diskvalifikován

  153. Agility Trial, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  154. Agility Trial, Caramello Moravian Gate: Diskvalifikován

  155. Jumping Open, Fine Day Alkyra: 9/27, 33.66 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  156. Jumping Open, Caramello Moravian Gate: Diskvalifikován

  157. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  158. Agility 1 L, Fine Day Alkyra: 6/38, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  159. Agility 2 L, Fine Day Alkyra: 3/37, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  160. Zkouška LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  161. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  162. AGILITY DRUZSTVA, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  163. J Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  164. J Hra, Fine Day Alkyra: 2/54, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  165. J Jumping, Fine Day Alkyra: 1/53, 27.53 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  166. JUMPING DRUZSTVA, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  167. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  168. Soutěž družstev, Fine Day Alkyra: 12/52, 30.57 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  169. Soutěž dvojic, Fine Day Alkyra: 27/50, 26.52 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  170. Soutěž fen proti psům, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  171. Soutěž klubů, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  172. Soutěž podle plemen, Fine Day Alkyra: 15/48, 32.26 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  173. Soutěž podle roku narození, Fine Day Alkyra: 9/52, 36.38 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  174. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  175. Agility Open, Caramello Moravian Gate: Diskvalifikován

  176. Agility Trial, Caramello Moravian Gate: Diskvalifikován

  177. Jumping Open, Caramello Moravian Gate: Diskvalifikován

  178. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  179. 1. Zkouška - neděle LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  180. 2. Zkouška - neděle LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  181. 3. Zkouška - neděle LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  182. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  183. Agility Trial, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  184. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open, Fine Day Alkyra: 11/34, 38.56 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  185. Žabákova cesta - Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  186. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  187. 1. Agility L, Fine Day Alkyra: 8/30, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  188. 1. Jumping L, Fine Day Alkyra: 1/30, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  189. 2. Agility L, Fine Day Alkyra: 2/30, 45.08 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  190. 2. Jumping L, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  191. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  192. Agility A2A3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  193. Agility Squads as individual, Fine Day Alkyra: 63/157, 38.51 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  194. Jumping A2A3, Fine Day Alkyra: 28/113, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  195. Jumping Squads as Individual, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  196. Power & Speed A2A3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  197. Special Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  198. Special Jumping, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  199. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  200. Ju Agility IV, Fine Day Alkyra: 12/27, 38.75 s, 6.12 tr. b., 5.11 m/s

  201. Ju Agility V, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  202. Ju Agility VI, Fine Day Alkyra: 4/27, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  203. Ju Jumping IV, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  204. Ju Jumping V, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  205. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  206. Agility L Ne, Fine Day Alkyra: 40/98, 37.73 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  207. Agility L So, Fine Day Alkyra: 12/99, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  208. Jumping L Ne, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  209. Jumping L So, Fine Day Alkyra: 50/100, 30.68 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  210. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  211. Agility hra, Fine Day Alkyra: 7/7, 41.13 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  212. Agility Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  213. Agility Trial, Fine Day Alkyra: 1/5, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  214. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  215. Tuneliada, Fine Day Alkyra: 4/16, 27.75 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  216. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  217. Agility I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  218. Agility II, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  219. Agility III, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  220. Jumping I, Fine Day Alkyra: 2/36, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  221. Jumping II, Fine Day Alkyra: 2/34, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  222. Jumping III, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  223. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  224. TRIAL II. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  225. TRIAL I. LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  226. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  227. 1. zkouška LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  228. 2. zkouška LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  229. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  230. Zkouška č.1 LA3, Fine Day Alkyra: 7/12, 39.71 s, 20.0 tr. b., 4.91 m/s

  231. Zkouška č.2 LA3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  232. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  233. Agility Trial I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  234. Agility Trial II, Fine Day Alkyra: 2/9, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  235. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  236. 1. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: 1/15, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  237. 2. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: 3/15, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  238. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  239. TRIAL II. LA2, Fine Day Alkyra: 4/23, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  240. TRIAL I. LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  241. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  242. II. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  243. I. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  244. Jumping A2 + A3 L, Fine Day Alkyra: 15/27, 30.89 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  245. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  246. Agility Trial I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  247. Agility Trial II, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  248. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  249. Agility Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  250. Agility Trial, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  251. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  252. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  253. Trial II. LA2, Fine Day Alkyra: 4/23, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  254. Trial I. LA2, Fine Day Alkyra: 2/23, 35.09 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  255. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  256. Agility Ju, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  257. Agility Squads, Fine Day Alkyra: 34/76, 40.39 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  258. Hra Ju, Fine Day Alkyra: 2/59, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  259. Jumping Ju, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  260. Jumping Squads, Fine Day Alkyra: 9/75, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  261. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  262. LA2 - 1. LA2, Fine Day Alkyra: 7/23, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  263. LA2 - 2. LA2, Fine Day Alkyra: 8/23, 41.7 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  264. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  265. Agility Trial I, Fine Day Alkyra: 3/18, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  266. Agility Trial II, Fine Day Alkyra: 3/17, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  267. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  268. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  269. 1. Agility L, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  270. 1. Jumping L, Fine Day Alkyra: 15/31, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  271. 2. Agility L, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  272. 2. Jumping L, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  273. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  274. Open Jumping, Fine Day Alkyra: 1/31, 23.61 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  275. Open tuneliáda, Fine Day Alkyra: 13/31, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  276. Zkoušky, Fine Day Alkyra: 4/12, 37.44 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  277. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  278. 1. Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  279. 2. Agility, Fine Day Alkyra: 8/20, 44.56 s, 14.56 tr. b., 3.37 m/s

  280. 3. Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  281. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  282. Agility 1, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  283. Agility 2, Fine Day Alkyra: 6/18, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  284. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  285. Agility 1 Ju, Fine Day Alkyra: 9/33, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  286. Agility 2 Ju, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  287. Agility 3 Ju, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  288. Agility 4 Ju, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  289. Jumping 1 Ju, Fine Day Alkyra: 18/33, 28.25 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  290. Jumping 2 Ju, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  291. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  292. Agility Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  293. Agility Open SQUADS, Fine Day Alkyra: 16/24, 40.52 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  294. Agility Trial I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  295. Agility Trial II, Fine Day Alkyra: 10/13, 36.72 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  296. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  297. Tuneliáda, Fine Day Alkyra: 5/24, 22.06 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  298. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  299. 1. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: 5/22, 32.36 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  300. 2. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  301. 3. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  302. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  303. Agility Trial I, Fine Day Alkyra: 9/24, 42.87 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  304. Agility Trial II, Fine Day Alkyra: 8/24, 42.35 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  305. Jumping 2+3, Fine Day Alkyra: 10/34, 32.03 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  306. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  307. Agility družstva, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  308. Agility - junioři, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  309. Jumping družstva, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  310. Jumping - junioři, Fine Day Alkyra: 13/54, 29.68 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  311. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  312. Agility Open, Fine Day Alkyra: 2/33, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  313. Agility Trial, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  314. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  315. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  316. 1. Zkouška LA2, Fine Day Alkyra: 9/17, 35.73 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  317. 2. Zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  318. 3. Zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  319. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  320. Agility, Fine Day Alkyra: 7/12, 37.72 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  321. Agility II, Fine Day Alkyra: 1/12, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  322. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  323. Zbraslav u Brna - ČMKU JUNIOR OPEN, 28. 08. 2016

  324. AGILITY junioři L, Fine Day Alkyra: 5/6, 55.0 s, 59.0 tr. b., 2.75 m/s

  325. JUMPING junioři L, Fine Day Alkyra: 5/6, 45.0 s, 50.0 tr. b., 3.84 m/s

  326. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  327. I Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  328. II Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  329. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  330. Agility I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  331. Agility II, Fine Day Alkyra: 5/16, 34.71 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  332. TUNELIADA, Fine Day Alkyra: 32/43, 29.51 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  333. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  334. Agility, Fine Day Alkyra: 2/13, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  335. Nornikovo bludiste, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  336. Zabakova cesta, Fine Day Alkyra: 18/37, 24.16 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  337. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  338. 1. Zkouška A2 LA2, Fine Day Alkyra: 3/8, 37.39 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  339. 2. Zkouška A2 LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  340. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  341. J Agility 1, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  342. J Agility 2, Fine Day Alkyra: 18/45, 29.31 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  343. J Agility 3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  344. J Agility 4, Fine Day Alkyra: 1/44, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  345. J Jumping 1, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  346. J Jumping 2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  347. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  348. 1. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  349. 2. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  350. 3. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  351. Zlechov - 7. Zlechovské trojzkoušky, 09. 04. 2016

  352. Zkouška 1 LA2, Fine Day Alkyra: 2/12, 42.5 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  353. Zkouška 2 LA2, Fine Day Alkyra: 3/12, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  354. Zkouška 3 LA2, Fine Day Alkyra: 6/12, 40.72 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  355. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  356. 1. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: 7/25, 32.09 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  357. 2. zkouška LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  358. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  359. I Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  360. II Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  361. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  362. LA2-1, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  363. LA2-2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  364. LA2-3, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  365. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  366. Agility I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  367. Agility III, Fine Day Alkyra: 1/28, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  368. Aglility II, Fine Day Alkyra: 8/28, 36.81 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  369. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  370. Agility, Fine Day Alkyra: 6/20, 36.22 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  371. Agility Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  372. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  373. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2015, 26. 09. 2015

  374. Agility L, Fine Day Alkyra: 11/29, 45.79 s, 25.0 tr. b., 4.17 m/s

  375. Jumping L, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  376. Zk LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  377. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  378. Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  379. Agility - D, Fine Day Alkyra: 5/23, 35.99 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  380. Jumping, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  381. Jumping - D, Fine Day Alkyra: 6/23, 26.53 s, 10.0 tr. b., 5.96 m/s

  382. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  383. Agility I, Fine Day Alkyra: 6/11, 39.72 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  384. Agility II, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  385. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  386. Tuneliáda A2 + A3 L, Fine Day Alkyra: 7/25, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  387. Zkouška II. LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  388. Zkouška I. LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  389. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  390. Agility I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  391. Agility II, Fine Day Alkyra: 4/16, 49.91 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  392. Jumping, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  393. Hranice - Hranická skočka, 06. 06. 2015

  394. Zk, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  395. Přerov - Trojboj "Dobyvatelé ztracených sekund", 09. 05. 2015

  396. 1. zkouška, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  397. 2. zkouška, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  398. Jumping, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  399. Těšánky - Listopadové dvojzkoušky agility v Těšánkách, 23. 11. 2014

  400. Zkouška Agility 2 LA2, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  401. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  402. Agility I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  403. Agility II, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  404. Jumping Open I, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  405. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  406. 1. Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  407. 2. Agility, Fine Day Alkyra: 5/24, 30.73 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  408. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  409. 1. Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  410. 2. Agility, Fine Day Alkyra: 2/9, 35.09 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  411. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  412. 1. Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  413. 2. Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  414. 3. Agility, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  415. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  416. 1. zkouška LA1, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  417. 2. zkouška LA1, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  418. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  419. Druhe Agility, Fine Day Alkyra: 1/12, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  420. Jumping Open, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  421. Prvni Agility, Fine Day Alkyra: 5/12, 35.88 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  422. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  423. Zkouška III. LA1, Fine Day Alkyra: 6/16, 37.28 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  424. Zkouška II. LA1, Fine Day Alkyra: Diskvalifikován

  425. Zkouška I. LA1, Fine Day Alkyra: 8/16, 36.88 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s