Cz En

Michaela Endresová

  1. Číslo: 004763
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 03. 04. 2018
  5. Členem KA do: 31. 12. 2018
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 068514 (S), Čenda

  2. 022317 (S), Natálka

Výsledky

  1. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  2. Agility S, Čenda: Diskvalifikován

  3. Jumping S, Čenda: 21/33, 45.39 s, 16.39 tr. b., 2.84 m/s

  4. Zkouška_neděle SA2, Čenda: 4/12, 43.75 s, 1.75 tr. b., 3.54 m/s

  5. Zkouška_sobota_01 SA2, Čenda: 3/12, 56.24 s, 18.24 tr. b., 3.25 m/s

  6. Zkouška_sobota_02 SA2, Čenda: 6/12, 44.64 s, 8.64 tr. b., 3.54 m/s

  7. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  8. Zkouška 1 SA2, Čenda: 7/15, 63.65 s, 26.65 tr. b., 2.84 m/s

  9. Zkouška 2 SA2, Čenda: 5/15, 57.39 s, 11.39 tr. b., 3.07 m/s

  10. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  11. _1.SA2 SA2, Čenda: 3/11, 45.55 s, 5.55 tr. b., 3.21 m/s

  12. _2.SA2 SA2, Čenda: 4/10, 59.46 s, 21.46 tr. b., 3.03 m/s

  13. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  14. Agility neděle S, Čenda: 10/39, 49.81 s, 4.81 tr. b., 3.33 m/s

  15. Agility S, Čenda: 8/42, 50.64 s, 1.64 tr. b., 3.48 m/s

  16. Jumping neděle S, Čenda: 23/38, 50.95 s, 10.95 tr. b., 3.18 m/s

  17. Jumping S, Čenda: Diskvalifikován

  18. Zkouška neděle SA2, Čenda: 5/15, 40.56 s, 2.56 tr. b., 3.45 m/s

  19. Zkouška SA2, Čenda: Diskvalifikován

  20. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  21. Zkouška 1 SA2 SA2, Čenda: 5/8, 53.57 s, 21.57 tr. b., 2.91 m/s

  22. Zkouška 2 SA2 SA2, Čenda: 2/8, 53.9 s, 3.9 tr. b., 3.38 m/s

  23. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  24. Jumping neděle S, Čenda: 19/33, 65.61 s, 36.61 tr. b., 2.35 m/s

  25. Jumping S, Čenda: Diskvalifikován

  26. Zkouška 2 neděle SA2, Čenda: Diskvalifikován

  27. Zkouška 2 SA2, Čenda: 10/16, 54.78 s, 23.78 tr. b., 3.27 m/s

  28. Zkouška neděle SA2, Čenda: 6/14, 48.85 s, 5.85 tr. b., 3.44 m/s

  29. Zkouška SA2, Čenda: 10/16, 53.01 s, 19.01 tr. b., 2.92 m/s

  30. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  31. 1. zkouška SA2, Čenda: 7/8, 53.53 s, 31.53 tr. b., 3.1 m/s

  32. 2. zkouška SA2, Čenda: Diskvalifikován

  33. 3. zkouška SA2, Čenda: 1/8, 45.82 s, 5.82 tr. b., 3.4 m/s

  34. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  35. Jumping S, Čenda: Diskvalifikován

  36. Zkouška 1 SA2, Čenda: 2/14, 41.56 s, 6.56 tr. b., 3.63 m/s

  37. Zkouška 2 SA2, Čenda: 4/14, 48.75 s, 14.75 tr. b., 3.02 m/s

  38. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  39. JUMPING_SA2 SA2, Čenda: 4/7, 52.0 s, 21.0 tr. b., 3.04 m/s

  40. SA2_1 SA2, Čenda: 3/7, 57.78 s, 18.78 tr. b., 2.99 m/s

  41. SA2_2 SA2, Čenda: 3/7, 55.72 s, 5.72 tr. b., 3.23 m/s

  42. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  43. JUMPING_SA2 SA2, Čenda: 9/16, 46.13 s, 11.13 tr. b., 3.34 m/s

  44. SA2_1 SA2, Čenda: 9/16, 53.19 s, 8.19 tr. b., 3.27 m/s

  45. SA2_2 SA2, Čenda: Diskvalifikován

  46. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  47. AGILITY, Čenda: 15/25, 60.82 s, 22.82 tr. b., 2.81 m/s

  48. JUMPING, Čenda: 17/27, 58.77 s, 18.77 tr. b., 2.91 m/s

  49. SA2, Čenda: 9/14, 70.21 s, 30.21 tr. b., 2.65 m/s

  50. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  51. agility zkouška 1 SA2, Čenda: Diskvalifikován

  52. agility zkouška 2 SA2, Čenda: 7/12, 48.5 s, 0.5 tr. b., 3.42 m/s

  53. jumping S, Čenda: Diskvalifikován

  54. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  55. SA2_1 SA2, Čenda: Diskvalifikován

  56. SA2_2 SA2, Čenda: 5/17, 52.37 s, 21.37 tr. b., 2.88 m/s

  57. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  58. SA2_1 SA2, Čenda: Diskvalifikován

  59. SA2_2 SA2, Čenda: Diskvalifikován

  60. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  61. Zkouška II. SA2, Čenda: Diskvalifikován

  62. Zkouška I. SA2, Čenda: Diskvalifikován

  63. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  64. Jumping, Čenda: Diskvalifikován

  65. Zka 1, Čenda: 6/12, 42.89 s, 19.89 tr. b., 3.36 m/s

  66. Zka 2, Čenda: 3/12, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  67. Mrtník, Plzeň - Sever - Dvojzkoušky na Brabcovně, 04. 06. 2016

  68. SA2-1 SA2, Čenda: Diskvalifikován

  69. SA2-2 SA2, Čenda: 4/12, 59.59 s, 13.59 tr. b., 3.05 m/s

  70. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  71. Agility Ne S, Čenda: 17/29, 62.21 s, 22.21 tr. b., 2.7 m/s

  72. Agility So S, Čenda: 14/27, 53.25 s, 5.25 tr. b., 2.95 m/s

  73. Jumping Ne S, Čenda: 18/29, 66.83 s, 27.83 tr. b., 2.35 m/s

  74. Jumping So S, Čenda: 8/30, 50.9 s, 7.9 tr. b., 3.1 m/s

  75. Zkouška Ne SA2, Čenda: 2/11, 63.12 s, 13.12 tr. b., 2.77 m/s

  76. Zkouška So SA2, Čenda: Diskvalifikován

  77. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  78. Jumping Neděle S, Čenda: 14/30, 56.16 s, 13.16 tr. b., 3.01 m/s

  79. Jumping Sobota S, Čenda: 17/31, 38.6 s, 13.6 tr. b., 3.37 m/s

  80. Zkoušk 1 Neděle SA2, Čenda: 4/14, 60.64 s, 11.64 tr. b., 2.85 m/s

  81. Zkouška 1 Sobota SA2, Čenda: Diskvalifikován

  82. Zkouška 2 Neděle SA2, Čenda: 6/13, 61.94 s, 16.94 tr. b., 2.95 m/s

  83. Zkouška 2 Sobota SA2, Čenda: 8/13, 66.33 s, 19.33 tr. b., 2.65 m/s

  84. Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena, 08. 05. 2016

  85. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Čenda: 5/25, 57.19 s, 4.19 tr. b., 3.11 m/s

  86. Májová cena, Horní Počernice Jumping, Čenda: 14/25, 52.43 s, 26.43 tr. b., 2.8 m/s

  87. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, Čenda: 3/7, 50.96 s, 18.96 tr. b., 3.22 m/s

  88. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 04. 2016

  89. agility zkouška 1 SA2, Čenda: 2/15, 53.81 s, 2.81 tr. b., 3.33 m/s

  90. agility zkouška 2 SA2, Čenda: 3/15, 55.16 s, 7.16 tr. b., 3.34 m/s

  91. jumping S, Čenda: 18/36, 45.36 s, 7.36 tr. b., 3.77 m/s

  92. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 10. 2015

  93. Jumping S, Čenda: 11/25, 52.66 s, 10.16 tr. b., 3.23 m/s

  94. Zkouška agility SA2, Čenda: 5/14, 54.64 s, 6.51 tr. b., 3.11 m/s

  95. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  96. A2 (Top Cup) Small, Čenda: 3/6, 57.9 s, 10.9 tr. b., 2.85 m/s

  97. Agility Open (TopCup) Small, Čenda: 16/24, 70.62 s, 28.62 tr. b., 2.55 m/s

  98. TOP CUP Finále Small, Čenda: Diskvalifikován

  99. Zkouška SA2, Čenda: Diskvalifikován

  100. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  101. Agility S, Čenda: 16/24, 59.09 s, 21.09 tr. b., 2.62 m/s

  102. Jumping S, Čenda: 11/24, 56.88 s, 17.88 tr. b., 2.73 m/s

  103. Zkouška_ne SA1, Čenda: 5/7, 59.36 s, 24.36 tr. b., 2.43 m/s

  104. Zkouska_so_01 SA1, Čenda: Diskvalifikován

  105. Zkouška_so_02 SA1, Čenda: 6/9, 72.28 s, 30.28 tr. b., 2.28 m/s

  106. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  107. Agility NE S, Čenda: 22/35, 65.71 s, 27.71 tr. b., 2.75 m/s

  108. Agility S, Čenda: 21/34, 63.35 s, 24.35 tr. b., 2.78 m/s

  109. Jumping NE S, Čenda: Diskvalifikován

  110. Jumping S, Čenda: 20/33, 44.65 s, 6.65 tr. b., 3.23 m/s

  111. Zkouška NE SA1, Čenda: 6/7, 37.73 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  112. Zouška SA1, Čenda: 2/7, 46.52 s, 0.52 tr. b., 3.1 m/s

  113. Mrtník, Plzeň - Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 29. 08. 2015

  114. SA1-1 SA1, Čenda: Diskvalifikován

  115. SA1-2 SA1, Čenda: 6/16, 43.97 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  116. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  117. Jump S, Čenda: Diskvalifikován

  118. Open Agility S, Čenda: 5/14, 47.91 s, 7.91 tr. b., 2.67 m/s

  119. Zkouška SA1, Čenda: 3/10, 60.58 s, 6.58 tr. b., 2.39 m/s

  120. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  121. 1. ZkA, Čenda: 5/5, 53.23 s, 11.23 tr. b., 2.72 m/s

  122. 2. ZkA, Čenda: 1/5, 56.05 s, 2.05 tr. b., 2.93 m/s

  123. Jumping, Čenda: 14/20, 69.43 s, 32.43 tr. b., 2.42 m/s

  124. Mrtník Plzeň-Sever - Mrtnické dvojzkoušky - Závod pro dobrou věc, 20. 06. 2015

  125. SA1-1 SA1, Čenda: 4/9, 42.66 s, 5.0 tr. b., 3.12 m/s

  126. SA1-2 SA1, Čenda: 7/9, 40.5 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  127. Sokolov-Dolní Rychnov - Přesunuté velikonoce, 13. 06. 2015

  128. Jumping S, Čenda: Diskvalifikován

  129. Zkouška1 SA1, Čenda: 2/4, 41.17 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  130. Zkouška2 SA1, Čenda: 2/4, 55.37 s, 5.0 tr. b., 2.75 m/s

  131. Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  132. Agility neděle S, Čenda: 18/25, 66.21 s, 11.21 tr. b., 2.72 m/s

  133. Agility sobota S, Čenda: 13/22, 76.73 s, 17.73 tr. b., 2.53 m/s

  134. Jump neděle S, Čenda: 19/25, 68.08 s, 21.08 tr. b., 2.61 m/s

  135. Jump sobota S, Čenda: 15/23, 54.87 s, 13.87 tr. b., 3.17 m/s

  136. Zkouška neděle SA1, Čenda: 4/5, 60.36 s, 11.36 tr. b., 2.83 m/s

  137. Zkouška sobota SA1, Čenda: 3/4, 49.78 s, 5.0 tr. b., 2.91 m/s

  138. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  139. 1. zkouška SA1, Čenda: 8/16, 51.42 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  140. 2. zkouška SA1, Čenda: Diskvalifikován

  141. Rudná u Prahy - TOP INDOOR CUP 2014, 23. 11. 2014

  142. Agility, Čenda: Diskvalifikován

  143. Zkouška, Čenda: 5/6, 32.37 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  144. Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky, 18. 10. 2014

  145. 1 SA1, Čenda: Diskvalifikován

  146. 2 SA1, Čenda: 3/14, 49.44 s, 9.44 tr. b., 2.87 m/s

  147. Jump_S S, Čenda: Diskvalifikován

  148. Plzeň-Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  149. Agility S, Čenda: 11/26, 66.4 s, 21.4 tr. b., 2.8 m/s

  150. Jumping S, Čenda: 16/26, 71.83 s, 30.83 tr. b., 2.44 m/s

  151. Zkouska_nedele SA1, Čenda: 5/9, 63.76 s, 22.76 tr. b., 2.57 m/s

  152. Zkouska_sobota_01 SA1, Čenda: 6/12, 49.05 s, 18.05 tr. b., 2.9 m/s

  153. Zkouska_sobota_02 SA1, Čenda: 3/12, 57.32 s, 18.32 tr. b., 2.7 m/s

  154. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 27. 09. 2014

  155. Agility S, Čenda: 12/34, 77.31 s, 23.31 tr. b., 2.37 m/s

  156. Jumping S, Čenda: Diskvalifikován

  157. Zkouška SA1, Čenda: 7/15, 58.67 s, 9.67 tr. b., 2.44 m/s