Cz En

Aneta Řeháková

  1. Číslo: 004810
  2. OSA: Brandýs nad Labem
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2017
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 077814 (XS), Felicita Monte Yesi

  2. 068216 (XS), Amanda Hanaiva

  3. 047317 (L), A3Ch Berezi Z Nefritu

  4. 036119 (L), B Bandit Gulden Land

Výsledky

  1. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  2. 1.Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  3. 2.Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/14, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  4. Jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/30, 30.96 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  5. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  6. Agility L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  7. Agility S, Amanda Hanaiva: 6/10, 50.67 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  8. Jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/25, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  9. Jumping S, Amanda Hanaiva: 3/10, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  10. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  11. Zkouška SA2, Amanda Hanaiva: 2/7, 50.76 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  12. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  13. Agility D, B Bandit Gulden Land: 1/14, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  14. Agility D, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/14, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  15. Agility Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/63, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  16. Agility Squads as Individual, B Bandit Gulden Land: 27/63, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  17. Jumping D, B Bandit Gulden Land: 3/14, 35.0 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  18. Jumping D, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/14, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  19. Jumping Squads as Individual, B Bandit Gulden Land: 23/63, 37.47 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  20. Jumping Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  21. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  22. ZK1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  23. ZK2, B Bandit Gulden Land: 2/10, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  24. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  25. Agility Open, A3Ch Berezi Z Nefritu: 21/125, 40.71 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  26. Agility Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 40/137, 46.78 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  27. Jumping Open, A3Ch Berezi Z Nefritu: 58/136, 40.98 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  28. Jumping Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 47/138, 40.91 s, 8.91 tr. b., 4.08 m/s

  29. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  30. Jelenův Jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/25, 27.91 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  31. PhysioDOG Agility L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  32. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  33. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  34. 1 .běh LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  35. 2. běh LA1, B Bandit Gulden Land: 6/15, 30.66 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  36. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  37. Ne. - Agility II. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 15/105, 38.9 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  38. Ne. - Jumping II. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 40/96, 35.23 s, 15.0 tr. b., 5.62 m/s

  39. So. - Agility I. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 8/105, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  40. So. - Jumping I. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 29/107, 40.07 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  41. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  42. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/13, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  43. LA3-2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/13, 36.59 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  44. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  45. II. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  46. I. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  47. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  48. 1. běh LA1, B Bandit Gulden Land: 3/7, 28.09 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  49. 1. běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 8/18, 38.57 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  50. 2. běh LA1, B Bandit Gulden Land: 5/7, 28.3 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  51. 2. běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/18, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  52. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  53. Zkouška II. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  54. Zkouška I. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/17, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  55. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  56. AGILITY L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 6/41, 40.87 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  57. JUMPING L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/41, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  58. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/13, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  59. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  60. D Agility IV, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/7, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  61. D Agility V, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/7, 40.48 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  62. D Agility VI, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  63. D Jumping III, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/7, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  64. D Jumping IV, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/7, 30.22 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  65. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  66. TRIAL II. LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  67. TRIAL I. LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/18, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  68. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  69. ZkA. LA2 I., A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  70. ZkA. LA2 II., A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  71. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  72. LA2 I., A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/17, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  73. LA2 II., A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/17, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  74. LA2 III., A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/17, 33.81 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  75. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  76. D Agility I, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  77. D Agility II, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/8, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  78. D Agility III, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/8, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  79. D Jumping I, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  80. D Jumping II, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/8, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  81. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  82. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/13, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  83. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 8/13, 39.01 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  84. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  85. 1.ZK LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/17, 48.76 s, 7.76 tr. b., 3.59 m/s

  86. 2.ZK LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/17, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  87. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  88. Druhý běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/9, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  89. První běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/9, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  90. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  91. AGILITY L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/31, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  92. JUMPING L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  93. Zkoušky LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/8, 33.65 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  94. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  95. Agility open L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/32, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  96. Jumping open L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/32, 26.03 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  97. Zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  98. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  99. AGILITY DRUZSTVA, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  100. D Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/26, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  101. D Hra, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/25, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  102. D Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  103. JUMPING DRUZSTVA, A3Ch Berezi Z Nefritu: 31/79, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  104. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  105. 1. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  106. 2. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  107. 3. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/12, 39.16 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  108. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  109. Druhý běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  110. Druhý běh SA2, Amanda Hanaiva: 1/3, 44.12 s, 4.12 tr. b., 3.22 m/s

  111. Jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  112. Jumping S, Amanda Hanaiva: 10/17, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  113. První běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/15, 32.34 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  114. První běh SA2, Amanda Hanaiva: 2/4, 53.03 s, 15.03 tr. b., 2.87 m/s

  115. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  116. Agility SA sobota, Amanda Hanaiva: 16/28, 51.81 s, 9.81 tr. b., 3.36 m/s

  117. Jumping SA neděle, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  118. Jumping SA sobota, Amanda Hanaiva: 17/28, 43.31 s, 13.31 tr. b., 3.42 m/s

  119. Zkoušky SA2 neděle, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  120. Zkoušky SA2 sobota, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  121. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  122. 0, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/15, 39.13 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  123. Okrouhlice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/14, 33.73 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  124. Okrouhlice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/15, 30.08 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  125. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  126. 1. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  127. 2. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: 2/13, 49.65 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  128. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  129. Agility D, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  130. Agility D, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  131. Agility Squads, A3Ch Berezi Z Nefritu: 16/76, 35.72 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  132. Agility Squads, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  133. Hra D, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/19, 31.61 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  134. Hra D, Amanda Hanaiva: 12/23, 39.67 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  135. Jumping D, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  136. Jumping D, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  137. Jumping Squads, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  138. Jumping Squads, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  139. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  140. Horní Počernice, 1. běh, Amanda Hanaiva: 3/9, 45.22 s, 0.22 tr. b., 3.6 m/s

  141. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  142. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/11, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  143. Horní Počernice, 2. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  144. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/11, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  145. Horní Počernice, 3. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  146. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  147. A1 1. běh LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/12, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  148. A1 2. běh LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/12, 31.74 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  149. A1 3. běh LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  150. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  151. 1. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: 10/15, 47.96 s, 14.96 tr. b., 3.13 m/s

  152. 2. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  153. 3. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  154. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  155. Jump III. S, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  156. Jump II. S, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  157. ZkA. Ne SA2, Amanda Hanaiva: 3/10, 50.06 s, 9.06 tr. b., 3.44 m/s

  158. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  159. LA1/1 LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/14, 30.04 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  160. LA1/2 LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  161. SA2/1 SA2, Amanda Hanaiva: 12/14, 57.62 s, 23.62 tr. b., 2.71 m/s

  162. SA2/2 SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  163. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  164. Zkouska 1 SA2, Amanda Hanaiva: 1/14, 42.64 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  165. Zkouska 2 SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  166. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  167. Agility, Amanda Hanaiva: 6/27, 38.83 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  168. Jumping, Amanda Hanaiva: 13/30, 40.45 s, 10.45 tr. b., 3.31 m/s

  169. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: 3/7, 48.45 s, 4.45 tr. b., 3.22 m/s

  170. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky III., 26. 05. 2017

  171. 1.Zka - SA1, Amanda Hanaiva: 1/3, 52.16 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  172. 2. Zka - SA1, Amanda Hanaiva: 2/3, 49.62 s, 10.62 tr. b., 3.1 m/s

  173. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  174. Agility open S, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  175. Jumping open S, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  176. ZkA. SA1, Amanda Hanaiva: 2/5, 38.15 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  177. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  178. Horní Počernice, 1. běh, Amanda Hanaiva: 6/12, 45.24 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  179. Horní Počernice, 2. běh, Amanda Hanaiva: 1/12, 43.61 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  180. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  181. XS - JUMPING 1 , Felicita Monte Yesi: Diskvalifikován

  182. XS - JUMPING 2, Felicita Monte Yesi: Diskvalifikován

  183. XS - JUMPING 3, Felicita Monte Yesi: 17/18, 75.79 s, 37.79 tr. b., 1.9 m/s