Cz En

Monika Němcová

  1. Číslo: 004829
  2. OSA: Bestagility
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2016
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 082014 (XS), A3Ch Beatrise

  2. 050417 (XS), Leontýnka Z Vraní osady

Výsledky

  1. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  2. Agility Open, A3Ch Beatrise: 4/7, 61.89 s, 12.89 tr. b., 3.07 m/s

  3. Agility Open, Leontýnka Z Vraní osady: Diskvalifikován

  4. Agility Trial, A3Ch Beatrise: 1/1, 56.24 s, 4.24 tr. b., 3.56 m/s

  5. Agility Trial, Leontýnka Z Vraní osady: Diskvalifikován

  6. Jumping Open, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  7. Jumping Open, Leontýnka Z Vraní osady: Diskvalifikován

  8. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  9. ZkA I, A3Ch Beatrise: 1/3, 45.35 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  10. ZkA I, Leontýnka Z Vraní osady: 1/2, 53.92 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  11. ZkA II, Leontýnka Z Vraní osady: 2/2, 48.76 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  12. ZkA II, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  13. ZkA III, A3Ch Beatrise: 1/3, 46.6 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  14. ZkA III, Leontýnka Z Vraní osady: 2/2, 82.68 s, 37.68 tr. b., 2.13 m/s

  15. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  16. 1. Zkouška XSA2, Leontýnka Z Vraní osady: 1/2, 45.03 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  17. 2. Zkouška XSA2, Leontýnka Z Vraní osady: Diskvalifikován

  18. 3. Zkouška XSA2, Leontýnka Z Vraní osady: Diskvalifikován

  19. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  20. Agility I, Leontýnka Z Vraní osady: 4/14, 57.66 s, 6.66 tr. b., 3.82 m/s

  21. Agility I, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  22. Agility II, A3Ch Beatrise: 5/14, 52.7 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  23. Agility II, Leontýnka Z Vraní osady: Diskvalifikován

  24. Jumping I, Leontýnka Z Vraní osady: 3/14, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  25. Jumping I, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  26. Jumping II, A3Ch Beatrise: 6/13, 50.22 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  27. Jumping II, Leontýnka Z Vraní osady: 7/13, 52.32 s, 0.32 tr. b., 4.2 m/s

  28. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  29. 1. zkouška, A3Ch Beatrise: 2/2, 48.76 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  30. 1. zkouška, Leontýnka Z Vraní osady: 3/4, 53.96 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  31. 2. zkouška, A3Ch Beatrise: 1/2, 50.89 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  32. 2. zkouška, Leontýnka Z Vraní osady: 4/4, 58.3 s, 11.3 tr. b., 3.43 m/s

  33. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  34. TRIAL I., Leontýnka Z Vraní osady: 1/5, 50.4 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  35. TRIAL II., Leontýnka Z Vraní osady: Diskvalifikován

  36. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  37. II zkouška A3 XS, A3Ch Beatrise: 1/1, 42.33 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  38. I zkouška A3 XS, A3Ch Beatrise: 1/1, 73.84 s, 26.84 tr. b., 2.82 m/s

  39. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  40. Agility Zk I, Leontýnka Z Vraní osady: 1/1, 49.26 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  41. Agility Zk II, Leontýnka Z Vraní osady: 1/1, 50.2 s, 1.2 tr. b., 3.84 m/s

  42. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  43. Agility Open, A3Ch Beatrise: 7/30, 46.18 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  44. Agility Open, Leontýnka Z Vraní osady: 8/30, 48.0 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  45. Agility Zk, A3Ch Beatrise: 3/13, 48.68 s, 3.68 tr. b., 3.82 m/s

  46. Agility Zk, Leontýnka Z Vraní osady: 6/9, 47.62 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  47. Jumping Open, A3Ch Beatrise: 8/30, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  48. Jumping Open, Leontýnka Z Vraní osady: 15/30, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  49. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  50. Zkouška II. XSA2, Leontýnka Z Vraní osady: 1/1, 44.46 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  51. Zkouška I. XSA2, Leontýnka Z Vraní osady: 1/1, 48.17 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  52. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  53. Agility Open, A3Ch Beatrise: 5/28, 47.79 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  54. Agility Zk, A3Ch Beatrise: 2/11, 50.12 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  55. Jumping Open, A3Ch Beatrise: 14/28, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  56. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  57. Agility open XS, A3Ch Beatrise: 2/6, 43.74 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  58. Jumping open XS, A3Ch Beatrise: 1/6, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  59. Tuneliáda XS, A3Ch Beatrise: 2/6, 26.93 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  60. Zkouška XSA3, A3Ch Beatrise: 1/1, 46.66 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  61. Zkouška XSA3 2, A3Ch Beatrise: 1/1, 43.34 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  62. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  63. Agility I, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  64. Agility II, A3Ch Beatrise: 20/38, 45.97 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  65. Jumping I, A3Ch Beatrise: 13/40, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  66. Jumping II, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  67. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  68. Agility S, A3Ch Beatrise: 1/16, 28.03 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  69. Agility S, Leontýnka Z Vraní osady: 6/16, 36.79 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  70. Jumping special S, A3Ch Beatrise: 4/16, 26.52 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  71. Jumping special S, Leontýnka Z Vraní osady: 12/16, 42.98 s, 10.98 tr. b., 3.02 m/s

  72. Zkouška SA2, Leontýnka Z Vraní osady: 3/6, 52.71 s, 11.71 tr. b., 3.0 m/s

  73. Zkouška SA3, A3Ch Beatrise: 1/4, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  74. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  75. Agility Trial I, A3Ch Beatrise: 4/7, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  76. Agility Trial I, Leontýnka Z Vraní osady: 5/11, 46.15 s, 4.15 tr. b., 3.73 m/s

  77. Agility Trial II, Leontýnka Z Vraní osady: 7/11, 54.4 s, 10.4 tr. b., 3.69 m/s

  78. Agility Trial II, A3Ch Beatrise: 7/7, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  79. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  80. druhá zkouška SA2, Leontýnka Z Vraní osady: 1/5, 47.18 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  81. druhá zkouška SA3, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  82. první zkouška SA2, Leontýnka Z Vraní osady: 2/5, 45.66 s, 0.66 tr. b., 3.29 m/s

  83. první zkouška SA3, A3Ch Beatrise: 4/6, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  84. třetí zkouška SA2, Leontýnka Z Vraní osady: 1/5, 46.84 s, 1.84 tr. b., 3.67 m/s

  85. třetí zkouška SA3, A3Ch Beatrise: 1/6, 44.03 s, 0.03 tr. b., 4.16 m/s

  86. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  87. druhá zkouška SA2, Leontýnka Z Vraní osady: 1/4, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  88. druhá zkouška SA3, A3Ch Beatrise: 1/7, 44.43 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  89. první zkouška SA2, Leontýnka Z Vraní osady: Diskvalifikován

  90. první zkouška SA3, A3Ch Beatrise: 2/7, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  91. třetí zkouška SA2, Leontýnka Z Vraní osady: 4/4, 58.78 s, 9.78 tr. b., 3.39 m/s

  92. třetí zkouška SA3, A3Ch Beatrise: 5/7, 47.74 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  93. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  94. Agility, Leontýnka Z Vraní osady: 4/16, 46.57 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  95. Agility, A3Ch Beatrise: 8/16, 49.04 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  96. Agility Trial, Leontýnka Z Vraní osady: 3/3, 49.49 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  97. Agility Trial, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  98. Jumping, A3Ch Beatrise: 9/16, 41.54 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  99. Jumping, Leontýnka Z Vraní osady: 10/16, 42.35 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  100. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  101. Zkouška č.1 SA1, Leontýnka Z Vraní osady: 3/6, 45.91 s, 5.91 tr. b., 3.42 m/s

  102. Zkouška č.2 SA1, Leontýnka Z Vraní osady: Diskvalifikován

  103. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  104. Trial I, Leontýnka Z Vraní osady: Diskvalifikován

  105. Trial II, Leontýnka Z Vraní osady: 3/10, 46.33 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  106. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  107. Zkouška 1 SA1, Leontýnka Z Vraní osady: 2/6, 43.65 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  108. Zkouška 2 SA1, Leontýnka Z Vraní osady: 4/6, 42.08 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  109. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  110. Agility Trial I, Leontýnka Z Vraní osady: 1/8, 42.64 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  111. Agility Trial II, Leontýnka Z Vraní osady: 2/8, 45.4 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  112. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  113. Agility Open 2+3, A3Ch Beatrise: 7/20, 42.84 s, 7.84 tr. b., 3.59 m/s

  114. Agility Trial I, A3Ch Beatrise: 3/13, 48.11 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  115. Agility Trial II, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  116. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  117. Agility Trial I, Leontýnka Z Vraní osady: 1/6, 33.16 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  118. Agility Trial II, Leontýnka Z Vraní osady: 4/6, 47.72 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  119. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  120. Agility Trial I, Leontýnka Z Vraní osady: Diskvalifikován

  121. Agility Trial II, Leontýnka Z Vraní osady: 5/7, 45.22 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  122. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  123. Agility, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  124. Agility DRUZSTVA, A3Ch Beatrise: 30/56, 45.3 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  125. Jumping, A3Ch Beatrise: 34/57, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  126. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  127. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  128. Agility Trial I, Leontýnka Z Vraní osady: Diskvalifikován

  129. Agility Trial II, Leontýnka Z Vraní osady: 1/5, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  130. Agility Trial III, Leontýnka Z Vraní osady: 1/5, 41.54 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  131. Agility Trial IV, Leontýnka Z Vraní osady: 2/4, 34.67 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  132. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  133. Agility Open, A3Ch Beatrise: 5/28, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  134. Agility Trial, A3Ch Beatrise: 4/11, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  135. Jumping Svihak lazensky A2 + A3, A3Ch Beatrise: 9/22, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  136. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  137. Agility I, A3Ch Beatrise: 25/47, 41.12 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  138. Agility II, A3Ch Beatrise: 11/45, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  139. Jumping I, A3Ch Beatrise: 20/47, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  140. Jumping II, A3Ch Beatrise: 10/46, 32.83 s, 1.83 tr. b., 4.33 m/s

  141. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  142. 1. Zkouška SA1, Leontýnka Z Vraní osady: 2/9, 35.52 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  143. 1. Zkouška SA3, A3Ch Beatrise: 1/6, 52.64 s, 4.64 tr. b., 3.63 m/s

  144. 2. Zkouška SA1, Leontýnka Z Vraní osady: 2/9, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  145. 2. Zkouška SA3, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  146. 3. Zkouška SA1, Leontýnka Z Vraní osady: 4/9, 33.6 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  147. 3. Zkouška SA3, A3Ch Beatrise: 3/6, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  148. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  149. Agility Open, A3Ch Beatrise: 5/20, 43.57 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  150. Agility Trial, A3Ch Beatrise: 3/11, 54.37 s, 7.37 tr. b., 3.68 m/s

  151. I Agility Trial, A3Ch Beatrise: 2/11, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  152. II Agility Trial, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  153. Jumping Open, A3Ch Beatrise: 7/20, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  154. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  155. Agility S Ne , A3Ch Beatrise: 31/66, 55.83 s, 31.83 tr. b., 2.9 m/s

  156. Agility S So , A3Ch Beatrise: 15/65, 47.56 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  157. Jumping S Ne , A3Ch Beatrise: 20/66, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  158. Jumping S So , A3Ch Beatrise: 13/65, 35.32 s, 0.32 tr. b., 4.16 m/s

  159. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  160. Agility I, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  161. Agility II, A3Ch Beatrise: 2/6, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  162. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  163. Agility I, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  164. Agility II, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  165. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  166. Zkouška č.1 SA3, A3Ch Beatrise: 2/5, 45.61 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  167. Zkouška č.2 SA3, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  168. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  169. Agility Trial I, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  170. Agility Trial II, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  171. Jumping 2+3, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  172. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  173. Agility Trial I, A3Ch Beatrise: 2/13, 47.45 s, 0.45 tr. b., 3.84 m/s

  174. Agility Trial II, A3Ch Beatrise: 2/13, 43.51 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  175. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  176. Agility Open, A3Ch Beatrise: 7/22, 43.4 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  177. Agility Trial, A3Ch Beatrise: 3/8, 43.32 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  178. Jumping Open, A3Ch Beatrise: 8/21, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  179. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  180. Agility Open, A3Ch Beatrise: 11/14, 71.9 s, 18.9 tr. b., 2.59 m/s

  181. Agility Trial, A3Ch Beatrise: 3/7, 51.45 s, 8.45 tr. b., 3.25 m/s

  182. Jumping Open, A3Ch Beatrise: 9/17, 40.69 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  183. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  184. Agility Trial I, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  185. Agility Trial II, A3Ch Beatrise: 8/14, 48.82 s, 4.82 tr. b., 3.63 m/s

  186. Jumping Open, A3Ch Beatrise: 7/28, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  187. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  188. Agility S, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  189. Jumping S, A3Ch Beatrise: 9/28, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  190. Zkouška SA3, A3Ch Beatrise: 3/11, 49.28 s, 0.28 tr. b., 3.84 m/s

  191. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  192. Agility 1, A3Ch Beatrise: 20/45, 47.17 s, 8.17 tr. b., 3.6 m/s

  193. Agility 2, A3Ch Beatrise: 12/45, 49.94 s, 0.94 tr. b., 3.9 m/s

  194. Jumping 1, A3Ch Beatrise: 14/45, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  195. Jumping 2, A3Ch Beatrise: 18/45, 38.35 s, 0.35 tr. b., 4.17 m/s

  196. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  197. 1. Agility, A3Ch Beatrise: 1/4, 44.75 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  198. 2. Agility, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  199. 3. Agility, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  200. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  201. Agility 1, A3Ch Beatrise: 5/10, 54.31 s, 7.31 tr. b., 3.5 m/s

  202. Agility 2, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  203. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  204. FALCO 1. zkouška SA3, A3Ch Beatrise: 3/11, 46.42 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  205. FALCO 2. zkouška SA3, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  206. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  207. Agility Sm Ne, A3Ch Beatrise: 10/44, 48.27 s, 2.27 tr. b., 3.98 m/s

  208. Agility Sm So, A3Ch Beatrise: 17/44, 45.91 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  209. Jumping Sm Ne, A3Ch Beatrise: 9/44, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  210. Jumping Sm So, A3Ch Beatrise: 20/44, 42.41 s, 8.41 tr. b., 3.8 m/s

  211. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  212. 1. zkouška SA3, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  213. 2. zkouška SA3, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  214. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  215. 1. zkouška SA3, A3Ch Beatrise: 2/8, 45.79 s, 2.79 tr. b., 3.67 m/s

  216. 2. zkouška SA3, A3Ch Beatrise: 1/8, 45.93 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  217. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  218. Agility Trial I, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  219. Agility Trial II, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  220. Agility Trial III, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  221. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  222. Jump 1 S, A3Ch Beatrise: 1/12, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  223. Jump 2 S, A3Ch Beatrise: 1/12, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  224. Jump 3 S, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  225. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  226. Agility Trial I, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  227. Agility Trial II, A3Ch Beatrise: 1/6, 52.54 s, 4.54 tr. b., 3.31 m/s

  228. Jumping 2+3, A3Ch Beatrise: 7/18, 40.62 s, 0.62 tr. b., 3.79 m/s

  229. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  230. 1. Zkouška SA2, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  231. 2. Zkouška SA2, A3Ch Beatrise: 1/9, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  232. 3. Zkouška SA2, A3Ch Beatrise: 1/9, 45.72 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  233. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 10. 09. 2016

  234. III.zkouška SA2, A3Ch Beatrise: 2/6, 52.97 s, 4.97 tr. b., 3.32 m/s

  235. II.zkouška SA2, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  236. I.zkouška SA2, A3Ch Beatrise: 2/6, 56.12 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  237. Zlín - Mladcová - Hawai na Mladcové, 21. 08. 2016

  238. Agility S, A3Ch Beatrise: 4/16, 43.45 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  239. Jumping S, A3Ch Beatrise: 3/16, 38.61 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  240. Zk SA2, A3Ch Beatrise: 1/10, 42.99 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  241. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  242. Agility I, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  243. Agility II, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  244. HCV Jumping, A3Ch Beatrise: 6/27, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  245. Jumping 1, A3Ch Beatrise: 5/27, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  246. Jumping 2, A3Ch Beatrise: 12/26, 43.69 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  247. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  248. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  249. I Agility, A3Ch Beatrise: 6/13, 43.78 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  250. II Agility, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  251. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  252. Agility, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  253. Agility I, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  254. Agility II, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  255. Agility III, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  256. Agility IV, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  257. Jumping I, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  258. Jumping II, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  259. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  260. 1.zkouška SA2, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  261. 2.zkouška SA2, A3Ch Beatrise: 3/9, 43.82 s, 0.82 tr. b., 3.56 m/s

  262. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2016

  263. druhá zkouška SA2, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  264. první zkouška SA2, A3Ch Beatrise: 1/7, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  265. třetí zkouška SA2, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  266. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  267. 1. zkouška SA2, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  268. 2. zkouška SA2, A3Ch Beatrise: 8/13, 74.8 s, 23.8 tr. b., 2.35 m/s

  269. 3. zkouška SA2, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  270. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  271. Druhá SA2, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  272. První SA2, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  273. Třetí SA2, A3Ch Beatrise: 3/12, 51.85 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  274. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  275. Jump 1 S, A3Ch Beatrise: 3/24, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  276. Jump 2 S, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  277. Jump U Lesa S, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  278. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  279. Agility I, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  280. Agility II, A3Ch Beatrise: 2/6, 54.52 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  281. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  282. I Agility, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  283. II Agility, A3Ch Beatrise: 3/8, 43.0 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  284. III Agility, A3Ch Beatrise: 2/8, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  285. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  286. SA2-1, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  287. SA2-2, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  288. SA2-3, A3Ch Beatrise: 8/11, 72.68 s, 37.68 tr. b., 2.41 m/s

  289. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  290. SA1-1, A3Ch Beatrise: 2/4, 35.13 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  291. SA1-2, A3Ch Beatrise: 1/4, 41.85 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  292. SA1-3, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  293. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  294. Zkouška 1 SA1, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  295. Zkouška 2 SA1, A3Ch Beatrise: 1/3, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  296. Zkouška 3 SA1, A3Ch Beatrise: 1/3, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  297. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  298. Agility, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  299. Agility Open, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  300. Jumping Open, A3Ch Beatrise: 23/28, 43.55 s, 17.55 tr. b., 3.15 m/s

  301. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2015

  302. Agility I, A3Ch Beatrise: 2/5, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  303. Agility II, A3Ch Beatrise: 2/5, 39.89 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  304. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  305. Agility I, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  306. Agility II, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  307. BublaJump „Ve Znamení Trnek“, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  308. Dogmania Jump, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  309. Free Jumping Sport, A3Ch Beatrise: 9/27, 46.11 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  310. HCV Jumping, A3Ch Beatrise: 12/31, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  311. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  312. Agility I, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  313. Agility II, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován

  314. Jumping, A3Ch Beatrise: Diskvalifikován