Cz En

Adéla Maršálková

  1. Číslo: 004977
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 17. 01. 2019
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 017115 (M), A3Ch Míša

  2. 071216 (L), Zoja Chropyňská Star

Výsledky

  1. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  2. 1. Jumping M, A3Ch Míša: 7/16, 35.62 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  3. 2. Jumping M, A3Ch Míša: 2/16, 39.73 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  4. Agility M, A3Ch Míša: 3/16, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  5. Fin Agility M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  6. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  7. Agility I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  8. Agility II, A3Ch Míša: 4/62, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  9. Jumping I, A3Ch Míša: 4/64, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  10. Jumping II, A3Ch Míša: 34/58, 33.06 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  11. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  12. Agility Trial I, Zoja Chropyňská Star: 3/6, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  13. Agility Trial I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  14. Agility Trial II, A3Ch Míša: 2/10, 32.17 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  15. Agility Trial II, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  16. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  17. Agility M, A3Ch Míša: 6/23, 35.06 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  18. Jumping M, A3Ch Míša: 4/24, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  19. Zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  20. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  21. Zkouška II. MA3, A3Ch Míša: 6/15, 43.09 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  22. Zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  23. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  24. 1. Zkouška M A3, A3Ch Míša: 5/6, 40.68 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  25. 2. zkouška M A3, A3Ch Míša: 1/6, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  26. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  27. FINALE O bezovou hulku, A3Ch Míša: 1/12, 43.81 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  28. Superfinále 3.-místo, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  29. Turnaj I, A3Ch Míša: 6/13, 29.22 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  30. Turnaj I, Zoja Chropyňská Star: 7/11, 36.24 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  31. Turnaj II, A3Ch Míša: 1/8, 28.29 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  32. Turnaj II, Zoja Chropyňská Star: 2/8, 41.48 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  33. Turnaj III, A3Ch Míša: 1/4, 17.03 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  34. Turnaj III, Zoja Chropyňská Star: 2/4, 23.87 s, 4.87 tr. b., 3.56 m/s

  35. Turnaj IV, A3Ch Míša: 2/2, 23.26 s, 0.26 tr. b., 4.51 m/s

  36. Zk agility I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  37. Zk agility I, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  38. Zk agility II, A3Ch Míša: 4/9, 44.15 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  39. Zk agility II, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  40. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  41. Agility Open, A3Ch Míša: 1/17, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  42. Jumping Open, A3Ch Míša: 1/17, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  43. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  44. Zkouška II. MA3, A3Ch Míša: 1/11, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  45. Zkouška I. MA3, A3Ch Míša: 1/11, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  46. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  47. Agility Open, A3Ch Míša: 10/65, 40.71 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  48. Agility Squads as Individual, A3Ch Míša: 29/69, 45.96 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  49. Jumping Open, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  50. Jumping Squads as Individual, A3Ch Míša: 3/69, 38.22 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  51. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  52. Agility 1, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  53. Agility 2, A3Ch Míša: 27/70, 45.5 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  54. Agility 3, A3Ch Míša: 32/76, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  55. Agility 4, A3Ch Míša: 2/72, 41.32 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  56. Agility Trial, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  57. Jumping 1, A3Ch Míša: 43/79, 48.35 s, 5.35 tr. b., 3.76 m/s

  58. Jumping 2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  59. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  60. Agility M, A3Ch Míša: 2/11, 26.38 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  61. Jumping special M, A3Ch Míša: 5/11, 22.84 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  62. Zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  63. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  64. QA4 Agility, A3Ch Míša: 11/56, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  65. QA5 Agility, A3Ch Míša: 3/56, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  66. QA6 Agility, A3Ch Míša: 5/51, 44.21 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  67. QJ4 Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  68. QJ5 Jumping, A3Ch Míša: 8/53, 38.86 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  69. QJ6 Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  70. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  71. 1. Medium - Agi - Junioři, A3Ch Míša: 2/11, 39.82 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  72. 2. Medium - Agi - Junioři, A3Ch Míša: 1/11, 40.95 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  73. 3. Medium - Jum - Junioři, A3Ch Míša: 2/11, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  74. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  75. 1. Jumping M, A3Ch Míša: 2/27, 39.22 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  76. 2. Jumping M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  77. Agility M, A3Ch Míša: 1/27, 43.06 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  78. Finále - Agi M, A3Ch Míša: 1/12, 43.07 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  79. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  80. QA1 agility, A3Ch Míša: 34/61, 42.26 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  81. QA2 agility, A3Ch Míša: 5/60, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  82. QA3 agility, A3Ch Míša: 5/60, 40.31 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  83. QJ1 jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  84. QJ2 jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  85. QJ3 jumping, A3Ch Míša: 8/60, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  86. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  87. Agility, A3Ch Míša: 2/18, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  88. Agility Trial, A3Ch Míša: 4/9, 46.75 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  89. Agility Trial II, A3Ch Míša: 1/10, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  90. Agility Trial III, A3Ch Míša: 2/10, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  91. Jumping, A3Ch Míša: 3/18, 32.95 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  92. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  93. Agility I, A3Ch Míša: 4/88, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  94. Agility II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  95. Jumping I, A3Ch Míša: 7/87, 31.27 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  96. Jumping II, A3Ch Míša: 34/87, 34.51 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  97. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  98. Agility Challenge L LA2, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  99. Agility Challenge M MA2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  100. Agility I L L, Zoja Chropyňská Star: 7/13, 71.31 s, 10.0 tr. b., 3.35 m/s

  101. Agility I M M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  102. Jumping Challenge L LA2, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  103. Jumping Challenge M MA2, A3Ch Míša: 3/21, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  104. Jumping I L L, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  105. Jumping I M M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  106. Tuneliáda L L, Zoja Chropyňská Star: 9/12, 29.44 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  107. Tuneliáda M M, A3Ch Míša: 6/31, 21.22 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  108. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  109. Agility MA, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  110. Jumping MA, A3Ch Míša: 2/30, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  111. Zkouška MA3, A3Ch Míša: 1/14, 39.06 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  112. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  113. Agility MA, A3Ch Míša: 2/32, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  114. Agility MA, A3Ch Míša: 2/32, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  115. Jumping MA, A3Ch Míša: 2/34, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  116. Jumping MA, A3Ch Míša: 2/34, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  117. Zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  118. Zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  119. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  120. Agility MA, A3Ch Míša: 1/22, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  121. Jumping MA, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  122. Zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  123. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  124. Agility Trial I, A3Ch Míša: 3/3, 43.89 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  125. Agility Trial I, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  126. Agility Trial II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  127. Agility Trial II, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  128. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  129. Jumping I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  130. Jumping II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  131. Jumping III, A3Ch Míša: 1/19, 27.57 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  132. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  133. Agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  134. Agility DRUZSTVA, A3Ch Míša: 21/43, 42.59 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  135. Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  136. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Míša: 2/43, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  137. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  138. AGILITY DRUZSTVA, A3Ch Míša: 1/26, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  139. J Agility, A3Ch Míša: 2/20, 37.44 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  140. J Hra, A3Ch Míša: 2/19, 31.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  141. J Jumping, A3Ch Míša: 1/20, 27.59 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  142. JUMPING DRUZSTVA, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  143. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  144. QA4 Agility, A3Ch Míša: 20/44, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  145. QA5 Agility, A3Ch Míša: 5/42, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  146. QA6 Agility, A3Ch Míša: 5/43, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  147. QJ4 Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  148. QJ5 Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  149. QJ6 Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  150. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  151. QA1 agility, A3Ch Míša: 6/57, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  152. QA2 agility, A3Ch Míša: 27/57, 38.03 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  153. QA3 agility, A3Ch Míša: 6/56, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  154. QJ1 jumping, A3Ch Míša: 6/58, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  155. QJ2 jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  156. QJ3 jumping, A3Ch Míša: 6/57, 35.76 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  157. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  158. Ju Agility IV, A3Ch Míša: 1/20, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  159. Ju Agility IV, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  160. Ju Agility V, A3Ch Míša: 3/20, 33.49 s, 0.19 tr. b., 4.93 m/s

  161. Ju Agility V, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  162. Ju Agility VI, A3Ch Míša: 3/20, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  163. Ju Agility VI, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  164. Ju Jumping IV, A3Ch Míša: 10/20, 34.39 s, 8.82 tr. b., 4.74 m/s

  165. Ju Jumping IV, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  166. Ju Jumping V, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  167. Ju Jumping V, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  168. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  169. Agility M Ne, A3Ch Míša: 9/48, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  170. Agility M So, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  171. Jumping M Ne, A3Ch Míša: 6/46, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  172. Jumping M So, A3Ch Míša: 6/47, 31.05 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  173. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  174. Agility hra, Zoja Chropyňská Star: 5/6, 49.2 s, 14.2 tr. b., 3.25 m/s

  175. Agility hra, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  176. Agility Open, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  177. Agility Open, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  178. Agility Trial, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  179. Agility Trial, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  180. Jumping Open, A3Ch Míša: 2/22, 30.77 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  181. Jumping Open, Zoja Chropyňská Star: 11/22, 50.2 s, 12.2 tr. b., 3.13 m/s

  182. Tuneliada, A3Ch Míša: 1/21, 28.67 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  183. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  184. Agility I, A3Ch Míša: 7/21, 45.15 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  185. Agility I, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  186. Agility II, A3Ch Míša: 7/21, 41.85 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  187. Agility II, Zoja Chropyňská Star: 9/36, 50.07 s, 12.73 tr. b., 3.89 m/s

  188. Agility III, A3Ch Míša: 2/21, 43.85 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  189. Agility III, Zoja Chropyňská Star: 15/34, 53.77 s, 25.08 tr. b., 3.7 m/s

  190. Jumping I, Zoja Chropyňská Star: 12/36, 42.67 s, 3.69 tr. b., 4.27 m/s

  191. Jumping I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  192. Jumping II, A3Ch Míša: 1/21, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  193. Jumping II, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  194. Jumping III, A3Ch Míša: 1/20, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  195. Jumping III, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  196. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  197. Agility LA, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  198. Agility MA, A3Ch Míša: 12/28, 40.01 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  199. Jumping LA, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  200. Jumping MA, A3Ch Míša: 3/28, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  201. Zkouška LA2, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  202. Zkouška MA3, A3Ch Míša: 2/11, 43.44 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  203. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  204. 1. zkouška LA2, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  205. 1. zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  206. 2. zkouška LA2, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  207. 2. zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  208. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  209. Agility Trial I, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  210. Agility Trial I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  211. Agility Trial II, A3Ch Míša: 1/5, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  212. Agility Trial II, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  213. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  214. Agility LA, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  215. Agility MA, A3Ch Míša: 10/27, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  216. Jumping LA, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  217. Jumping MA, A3Ch Míša: 6/27, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  218. Zkouška LA2, Zoja Chropyňská Star: 9/22, 62.75 s, 14.75 tr. b., 2.8 m/s

  219. Zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  220. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  221. Agility Trial I, A3Ch Míša: 2/10, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  222. Agility Trial I, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  223. Agility Trial II, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  224. Agility Trial II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  225. Jumping 2+3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  226. Jumping 2+3, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  227. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  228. Jumping I, Zoja Chropyňská Star: 15/26, 49.23 s, 30.23 tr. b., 2.68 m/s

  229. Jumping I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  230. Jumping II, Zoja Chropyňská Star: 13/26, 54.17 s, 16.17 tr. b., 2.88 m/s

  231. Jumping II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  232. Jumping III, A3Ch Míša: 2/21, 26.75 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  233. Jumping III, Zoja Chropyňská Star: 10/26, 35.51 s, 0.51 tr. b., 3.72 m/s

  234. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  235. Agility Ju, A3Ch Míša: 10/31, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  236. Agility Ju, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  237. Agility Squads, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  238. Agility Squads, A3Ch Míša: 2/44, 36.11 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  239. Hra Ju, A3Ch Míša: 2/31, 30.48 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  240. Hra Ju, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  241. Jumping Ju, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  242. Jumping Ju, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  243. Jumping Squads, A3Ch Míša: 25/44, 35.98 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  244. Jumping Squads, Zoja Chropyňská Star: 60/75, 48.61 s, 17.61 tr. b., 3.62 m/s

  245. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  246. Agility družstev, A3Ch Míša: 11/50, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  247. Agility jednotlivců, A3Ch Míša: 26/47, 38.19 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  248. Jumping družstev, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  249. Jumping jednotlivců, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  250. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  251. Agility 1, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  252. Agility 2, A3Ch Míša: 8/58, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  253. Agility 3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  254. Agility 4, A3Ch Míša: 14/57, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  255. Agility Trial, A3Ch Míša: 10/45, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  256. Jumping 1, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  257. NATIVIA GRAND FINAL, A3Ch Míša: 9/30, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  258. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  259. QA4 agility, A3Ch Míša: 12/49, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  260. QA4 agility, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  261. QA5 agility, Zoja Chropyňská Star: 45/97, 52.7 s, 13.7 tr. b., 3.55 m/s

  262. QA5 agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  263. QA6 agility, A3Ch Míša: 6/50, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  264. QA6 agility, Zoja Chropyňská Star: 52/95, 46.05 s, 20.05 tr. b., 4.0 m/s

  265. QJ4 jumping, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  266. QJ4 jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  267. QJ5 jumping, A3Ch Míša: 12/49, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  268. QJ5 jumping, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  269. QJ6 jumping, A3Ch Míša: 10/49, 30.17 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  270. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  271. QA1 agility, A3Ch Míša: 25/68, 48.27 s, 14.27 tr. b., 3.94 m/s

  272. QA1 agility, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  273. QA2 agility, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  274. QA2 agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  275. QA3 agility, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  276. QA3 agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  277. QJ1 jumping, A3Ch Míša: 10/70, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  278. QJ1 jumping, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  279. QJ2 jumping, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  280. QJ2 jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  281. QJ3 jumping, Zoja Chropyňská Star: 49/118, 45.37 s, 6.37 tr. b., 3.86 m/s

  282. QJ3 jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  283. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  284. Agility 1, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  285. Agility 1, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  286. Agility 2, A3Ch Míša: 3/5, 45.06 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  287. Agility 2, Zoja Chropyňská Star: 8/18, 49.13 s, 6.13 tr. b., 3.91 m/s

  288. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  289. Agility 1 Ju, A3Ch Míša: 10/17, 45.34 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  290. Agility 2 Ju, A3Ch Míša: 2/17, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  291. Agility 3 Ju, A3Ch Míša: 1/17, 38.2 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  292. Agility 4 Ju, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  293. Jumping 1 Ju, A3Ch Míša: 5/17, 30.48 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  294. Jumping 2 Ju, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  295. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  296. Agility Open, A3Ch Míša: 4/23, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  297. Agility Open, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  298. Agility Trial, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  299. Agility Trial, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  300. Agility Trial I, Zoja Chropyňská Star: 14/24, 64.75 s, 28.75 tr. b., 2.58 m/s

  301. Agility Trial I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  302. Agility Trial II, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  303. Agility Trial II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  304. Agility Trial III, Zoja Chropyňská Star: 8/24, 50.93 s, 17.93 tr. b., 2.93 m/s

  305. Agility Trial III, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  306. Jumping Open, Zoja Chropyňská Star: 12/40, 43.15 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  307. Jumping Open, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  308. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  309. Agility Med Ne, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  310. Agility Med So, A3Ch Míša: 18/39, 39.0 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  311. Jumping Med Ne, A3Ch Míša: 7/39, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  312. Jumping Med So, A3Ch Míša: 3/39, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  313. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  314. Agility Open, A3Ch Míša: 1/18, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  315. Agility Open, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  316. Agility Open SQUADS, A3Ch Míša: 5/12, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  317. Agility Open SQUADS, Zoja Chropyňská Star: 18/24, 62.91 s, 19.91 tr. b., 2.78 m/s

  318. Agility Trial I, Zoja Chropyňská Star: 1/3, 50.75 s, 18.75 tr. b., 2.86 m/s

  319. Agility Trial I, A3Ch Míša: 2/5, 49.81 s, 6.81 tr. b., 3.71 m/s

  320. Agility Trial II, A3Ch Míša: 1/7, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  321. Agility Trial II, Zoja Chropyňská Star: 3/6, 45.97 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  322. Jumping Open, A3Ch Míša: 6/13, 48.11 s, 11.11 tr. b., 3.91 m/s

  323. Jumping Open, Zoja Chropyňská Star: 15/24, 63.22 s, 26.22 tr. b., 2.97 m/s

  324. Tuneliáda, A3Ch Míša: 4/16, 23.2 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  325. Tuneliáda, Zoja Chropyňská Star: 14/24, 25.09 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  326. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  327. Agility Trial I, A3Ch Míša: 3/7, 40.06 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  328. Agility Trial I, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  329. Agility Trial II, A3Ch Míša: 3/7, 39.07 s, 5.07 tr. b., 3.66 m/s

  330. Agility Trial II, Zoja Chropyňská Star: Diskvalifikován

  331. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  332. 1. zkouška LA1, Zoja Chropyňská Star: 6/18, 37.21 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  333. 1. zkouška MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  334. 2. zkouška LA1, Zoja Chropyňská Star: 3/18, 37.81 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  335. 2. zkouška MA3, A3Ch Míša: 5/11, 44.42 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  336. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  337. 1. zkouška MA3, A3Ch Míša: 1/10, 40.76 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  338. 2. zkouška MA3, A3Ch Míša: 1/10, 44.47 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  339. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  340. Agility Ne M, A3Ch Míša: 5/12, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  341. Agility So M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  342. Jumping Ne M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  343. Jumping So M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  344. Zkouška Ne MA3, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  345. Zkouška So MA3, A3Ch Míša: 4/10, 43.87 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  346. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  347. Agility Trial I, A3Ch Míša: 1/7, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  348. Agility Trial II, A3Ch Míša: 1/7, 36.99 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  349. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  350. Jumping I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  351. Jumping II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  352. Jumping III, A3Ch Míša: 10/20, 26.93 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  353. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  354. Agility MA neděle, A3Ch Míša: 1/8, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  355. Agility MA sobota, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  356. Jumping MA neděle, A3Ch Míša: 1/8, 30.01 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  357. Jumping MA sobota, A3Ch Míša: 2/12, 32.13 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  358. Zkouška MA2 neděle, A3Ch Míša: 1/2, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  359. Zkouška MA2 sobota, A3Ch Míša: 1/2, 49.29 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  360. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  361. Agility družstva, A3Ch Míša: 2/41, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  362. Agility - junioři, A3Ch Míša: 2/25, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  363. Jumping družstva, A3Ch Míša: 1/41, 28.07 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  364. Jumping - junioři, A3Ch Míša: 1/25, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  365. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  366. Agility družstva, A3Ch Míša: 26/44, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  367. Agility jednotlivci, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  368. Jumping družstva, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  369. Jumping jednotlivci, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  370. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  371. I Agility, A3Ch Míša: 2/5, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  372. II Agility, A3Ch Míša: 1/5, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  373. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  374. QA5 Agility, A3Ch Míša: 27/72, 49.98 s, 9.98 tr. b., 3.62 m/s

  375. QA6 Agility, A3Ch Míša: 24/78, 47.88 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  376. QJ5 Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  377. QJ6 Jumping, A3Ch Míša: 33/79, 43.5 s, 6.5 tr. b., 4.07 m/s

  378. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  379. QA3 Agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  380. QA4 Agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  381. QJ3 Jumping, A3Ch Míša: 16/69, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  382. QJ4 Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  383. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  384. J Agility 1, A3Ch Míša: 1/20, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  385. J Agility 2, A3Ch Míša: 4/19, 32.04 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  386. J Agility 3, A3Ch Míša: 5/19, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  387. J Agility 4, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  388. J Jumping 1, A3Ch Míša: 10/19, 40.18 s, 9.33 tr. b., 4.28 m/s

  389. J Jumping 2, A3Ch Míša: 14/18, 35.15 s, 16.27 tr. b., 4.13 m/s

  390. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  391. Agility I, A3Ch Míša: 4/8, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  392. Agility II, A3Ch Míša: 2/7, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  393. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  394. Agility, A3Ch Míša: 3/6, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  395. Agility Open, A3Ch Míša: 11/18, 44.89 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  396. Jumping Open, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  397. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  398. QA1 Agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  399. QA2 Agility, A3Ch Míša: 23/82, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  400. QJ1 Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  401. QJ2 Jumping, A3Ch Míša: 27/81, 34.39 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  402. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  403. Agility I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  404. Agility II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  405. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  406. Agility I, A3Ch Míša: 3/7, 38.91 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  407. Agility II, A3Ch Míša: 4/7, 49.37 s, 15.0 tr. b., 3.71 m/s

  408. Agility III, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  409. Agility Open, A3Ch Míša: 9/26, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  410. Jumping Open, A3Ch Míša: 14/26, 34.98 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  411. Jumping Open II, A3Ch Míša: 10/25, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  412. Mikulov - Mikulovský trojhrb, 26. 03. 2016

  413. 1.Zk MA2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  414. 2.Zk MA2, A3Ch Míša: 3/10, 40.37 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  415. 3.Zk MA2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  416. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  417. Agility MA, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  418. Jumping MA, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  419. Zkuška MA2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  420. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  421. I Agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  422. II Agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  423. Mikulov - Podpálavská drkotačka s JK Animals, 27. 02. 2016

  424. Agility M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  425. Jumping M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  426. Zk MA2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  427. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  428. Agility MA M, A3Ch Míša: 8/26, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  429. Jumping MA M, A3Ch Míša: 14/27, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  430. Zk MA2 MA2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  431. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky agility v Těšánkách, 19. 12. 2015

  432. 1. Zkouška MA2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  433. 2. Zkouška MA2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  434. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  435. Agility neděle M, A3Ch Míša: 6/17, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  436. Agility sobota M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  437. Jumping neděle M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  438. Jumping sobota M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  439. Zkouška neděle MA2, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  440. zkouška sobota MA2, A3Ch Míša: 3/9, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  441. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  442. Agility I, A3Ch Míša: 1/3, 35.92 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  443. Agility III, A3Ch Míša: 1/3, 27.47 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  444. Aglility II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  445. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  446. Agility M - sobota M, A3Ch Míša: 7/20, 44.25 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  447. Jumping M - sobota M, A3Ch Míša: 6/20, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  448. MA1- sobota MA1, A3Ch Míša: 2/6, 36.99 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  449. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  450. Jumping Open I, A3Ch Míša: 17/25, 45.16 s, 21.36 tr. b., 3.74 m/s

  451. Jumping Open II, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  452. Jumping Open III, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  453. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  454. Agility, A3Ch Míša: 2/3, 24.03 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  455. Agility Open, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  456. Jumping Open, A3Ch Míša: 14/23, 32.67 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  457. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  458. Agility klubů, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  459. Jumping družstev, A3Ch Míša: 8/15, 44.12 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  460. Jumping dvojic, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  461. Soutěž feny proti psům, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  462. Soutěž podle roku narození, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  463. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  464. Agility I, A3Ch Míša: 4/6, 69.1 s, 44.1 tr. b., 2.29 m/s

  465. Agility II, A3Ch Míša: 1/6, 50.57 s, 21.57 tr. b., 3.05 m/s

  466. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  467. Agility, A3Ch Míša: 5/5, 32.87 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  468. Jumping Open (ne), A3Ch Míša: Diskvalifikován

  469. Kroměříž - Dvojzkoušky, 13. 06. 2015

  470. Agility I, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  471. Agility II, A3Ch Míša: 2/6, 40.68 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  472. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  473. Agility, A3Ch Míša: 3/8, 24.52 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  474. Agility II Open, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  475. Agility I Open, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  476. Jumping II Open, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  477. Jumping I Open, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  478. Brno - Jarní Brno 2015, 09. 05. 2015 - 10. 05. 2015

  479. Agility ned. M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  480. Agility sob. M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  481. Jumping ned. M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  482. Jumping sob. M, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  483. Zk MA1 ned MA1, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  484. Zk MA1 sob MA1, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  485. Hodonín - Jarní hodonínská tlapka IV + V. ročník MR českých strakatých psů, 02. 05. 2015

  486. Agility, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  487. Jumping, A3Ch Míša: Diskvalifikován

  488. Zk MA1, A3Ch Míša: Diskvalifikován