Cz En

Martina Binarová

  1. Číslo: 000503
  2. OSA: Katmaj Opava
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 13. 10. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 179100 (L), Boon Ayky

  2. 036807 (L), Hoppi Fitmin

  3. 012510 (M), Flash ze Zámecké zahrady

  4. 028911 (L), Blade Bambabibi

  5. 006612 (S), Darsy Elita Triumphans

  6. 083814 (M), Elen Diel Koryfej

  7. 075316 (S), Arrow Medy Erya´s Elita

  8. 061217 (ML), Angel Flies In Extreme speed

Výsledky

  1. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. Agility I, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  3. Agility II, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  4. Jumping I, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  5. Jumping II, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  6. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  7. Agility ML, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  8. Agility S, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/26, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  9. Jumping ML, Angel Flies In Extreme speed: 10/13, 40.5 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  10. Jumping S, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/26, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  11. ZkouškaMLA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  12. ZkouškaSA3, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  13. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  14. II zkouška A1 ML, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  15. II zkouška A3 S, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/9, 37.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  16. I zkouška A1 ML, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  17. I zkouška A3 S, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  18. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  19. ZkA I, Angel Flies In Extreme speed: 3/5, 43.15 s, 15.0 tr. b., 3.5 m/s

  20. ZkA I, Arrow Medy Erya´s Elita: 5/11, 38.88 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  21. ZkA II, Angel Flies In Extreme speed: 1/5, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  22. ZkA II, Arrow Medy Erya´s Elita: 4/11, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  23. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  24. ZkA I, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  25. ZkA I, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  26. ZkA II, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/4, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  27. ZkA II, Angel Flies In Extreme speed: 1/4, 34.02 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  28. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  29. Soutěž družstev, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  30. Soutěž družstev, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  31. Soutěž dvojic, Angel Flies In Extreme speed: 16/39, 41.07 s, 30.0 tr. b., 4.07 m/s

  32. Soutěž dvojic, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  33. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Angel Flies In Extreme speed: 38/39, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  34. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  35. Soutěž klubů, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/38, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  36. Soutěž klubů, Angel Flies In Extreme speed: 17/38, 46.4 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  37. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  38. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  39. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  40. 1. zkouška LA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  41. 1. zkouška SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: 4/7, 44.63 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  42. 2. zkouška LA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/8, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  44. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  45. Agility 1, Arrow Medy Erya´s Elita: 30/70, 55.89 s, 6.89 tr. b., 3.85 m/s

  46. Agility 1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  47. Agility 2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  48. Agility 2, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  49. Agility 3, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  50. Agility 4, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  51. Agility 4, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  52. Agility Trial, Arrow Medy Erya´s Elita: 4/12, 41.85 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  53. Agility Trial, Angel Flies In Extreme speed: 4/20, 38.25 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  54. Grand Final, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  55. Jumping 1, Arrow Medy Erya´s Elita: 12/72, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  56. Jumping 1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  57. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  58. Jumping 1, Arrow Medy Erya´s Elita: 7/14, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  59. Jumping 2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  60. Zkoušky, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  61. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  62. Agility, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  63. Agility LA, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  64. Jumping, Arrow Medy Erya´s Elita: 15/21, 39.43 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  65. Jumping L, Angel Flies In Extreme speed: 20/33, 33.09 s, 20.0 tr. b., 5.59 m/s

  66. LA 1, Angel Flies In Extreme speed: 4/14, 31.36 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  67. SA 2, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/8, 39.23 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  68. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  69. Agility Open LA, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  70. Agility Open SA, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/24, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  71. Jumping Open LA, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  72. Jumping Open SA, Arrow Medy Erya´s Elita: 4/25, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  73. LA1, Angel Flies In Extreme speed: 6/15, 31.11 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  74. SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/6, 40.4 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  75. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  76. Pá. - Power & Speed (Agility A1), Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  77. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  78. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1), Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  79. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1), Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  80. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Angel Flies In Extreme speed: 98/175, 59.71 s, 41.71 tr. b., 3.27 m/s

  81. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  82. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  83. druhá zkouška LA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  84. druhá zkouška SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/5, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  85. první zkouška LA1, Angel Flies In Extreme speed: 4/11, 27.5 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  86. první zkouška SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/5, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  87. třetí zkouška LA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  88. třetí zkouška SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  89. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  90. Agility Open, Angel Flies In Extreme speed: 15/34, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  91. Agility Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  92. Agility Trial, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/6, 51.38 s, 9.38 tr. b., 3.58 m/s

  93. Agility Trial, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  94. Jumping Open, Angel Flies In Extreme speed: 14/33, 38.22 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  95. Jumping Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  96. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  97. Zkouška č.1 LA1, Angel Flies In Extreme speed: 3/23, 34.75 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  98. Zkouška č.1 SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  99. Zkouška č.2 LA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  100. Zkouška č.2 SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  101. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  102. Zkouška 1 LA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  103. Zkouška 1 SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  104. Zkouška 2 LA1, Angel Flies In Extreme speed: 2/17, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  105. Zkouška 2 SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  106. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  107. Zkouška 1 LA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  108. Zkouška 1 SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  109. Zkouška 2 LA1, Angel Flies In Extreme speed: 3/10, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  110. Zkouška 2 SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/8, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  111. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  112. Agility Open, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/15, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  113. Agility Open, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  114. Agility Trial, Angel Flies In Extreme speed: 2/4, 27.16 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  115. Agility Trial, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  116. Jumping Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  117. Jumping Open, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  118. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  119. Agility Open, Angel Flies In Extreme speed: 9/24, 42.8 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  120. Agility Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  121. Agility Trial, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  122. Agility Trial, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  123. Jumping Svihak lazensky, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  124. Jumping Svihak lazensky A2 + A3, Arrow Medy Erya´s Elita: 15/22, 33.02 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  125. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  126. Jumping II L, Angel Flies In Extreme speed: 19/30, 40.67 s, 25.0 tr. b., 4.79 m/s

  127. Jumping I. L, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  128. Zkouška LA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  129. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  130. Agility L, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  131. Agility S, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/25, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  132. Jump L, Angel Flies In Extreme speed: 21/36, 33.03 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  133. Jump S, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/25, 29.93 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  134. Zkouška LA1, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  135. Zkouška SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  136. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  137. Ne-, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/12, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  138. Ne-, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  139. Ne-Agility, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/33, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  140. Ne-Agility, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  141. Ne-Jumping, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  142. Ne-Jumping, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  143. So-, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  144. So-, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  145. So-Agility, Arrow Medy Erya´s Elita: 11/34, 48.14 s, 6.14 tr. b., 3.57 m/s

  146. So-Agility, Angel Flies In Extreme speed: Diskvalifikován

  147. So-Jumping, Arrow Medy Erya´s Elita: 15/34, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  148. So-Jumping, Angel Flies In Extreme speed: 20/41, 34.84 s, 20.0 tr. b., 4.25 m/s

  149. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  150. 1. zkouška SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/7, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  151. 2. zkouška SA2, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  152. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  153. Agility Open, Arrow Medy Erya´s Elita: 11/28, 43.85 s, 10.85 tr. b., 3.65 m/s

  154. Agility Trial, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/9, 41.12 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  155. Jumping Open, Arrow Medy Erya´s Elita: 12/29, 38.75 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  156. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  157. Agility I, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/10, 29.3 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  158. Agility II, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  159. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  160. 1. zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  161. 2. zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  162. 3. zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  163. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  164. Zkouška č.1 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  165. Zkouška č.2 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  166. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  167. zkouška 1 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/6, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  168. zkouška 2 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  169. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  170. Jumping A1 + A0 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/6, 23.16 s, 0.0 tr. b., 7.34 m/s

  171. Trial II. SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/5, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  172. Trial I. SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  173. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  174. Agility Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  175. Agility Trial, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/6, 32.0 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  176. Jumping Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  177. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  178. Trial II. SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/5, 35.95 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  179. Trial I. SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  180. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  181. 1.běh SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/5, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  182. 2. běh SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/5, 31.48 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  183. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  184. Agility Open Small, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/10, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  185. Agility Open Small, Arrow Medy Erya´s Elita: 11/16, 46.48 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  186. Jumping Open Small, Arrow Medy Erya´s Elita: 5/10, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  187. Jumping Open Small, Arrow Medy Erya´s Elita: 6/15, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  188. Zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/5, 30.17 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  189. Zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 2/4, 36.46 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  190. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  191. Agility Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  192. Agility Trial, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/6, 32.77 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  193. Jumping Open, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  194. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  195. Jumping I, Arrow Medy Erya´s Elita: 14/23, 44.93 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  196. Jumping II, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/23, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  197. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Arrow Medy Erya´s Elita: 8/23, 45.77 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  198. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  199. Agility Open S, Arrow Medy Erya´s Elita: 10/26, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  200. Jump Open S, Arrow Medy Erya´s Elita: 11/27, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  201. Zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/7, 36.82 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  202. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  203. Jumping 1 S, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  204. Jumping 2 S, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  205. Zkoušky SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 5/10, 43.13 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  206. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  207. 1. Agility, Arrow Medy Erya´s Elita: 3/7, 42.23 s, 5.23 tr. b., 3.55 m/s

  208. 2. Agility, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/7, 31.32 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  209. 3. Agility, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  210. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  211. zkouška 1 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  212. zkouška 2 SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: Diskvalifikován

  213. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  214. FALCO 1. zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/6, 28.75 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  215. FALCO 2. zkouška SA1, Arrow Medy Erya´s Elita: 1/6, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  216. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  217. Agility, Darsy Elita Triumphans: 1/13, 45.07 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  218. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: 6/24, 41.53 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  219. Jumping Open, Darsy Elita Triumphans: 6/23, 30.07 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  220. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  221. Agility, Darsy Elita Triumphans: 7/50, 54.51 s, 20.51 tr. b., 3.27 m/s

  222. Agility I, Darsy Elita Triumphans: 25/73, 56.57 s, 16.57 tr. b., 3.54 m/s

  223. Agility II, Darsy Elita Triumphans: 8/67, 41.38 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  224. Agility III, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  225. Agility IV, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  226. FINAL, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  227. Jumping I, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  228. Jumping II, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  229. Ludslavice - O Zlínský ranec XI. + IX. MR ACD, 04. 06. 2016

  230. Agility Open S, Darsy Elita Triumphans: 8/25, 38.9 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  231. Jump Open S, Darsy Elita Triumphans: 5/24, 29.25 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  232. Zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  233. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  234. QA3 Agility, Darsy Elita Triumphans: 49/100, 47.28 s, 14.28 tr. b., 3.64 m/s

  235. QA4 Agility, Darsy Elita Triumphans: 37/104, 49.38 s, 11.38 tr. b., 3.48 m/s

  236. QJ3 Jumping, Darsy Elita Triumphans: 27/101, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  237. QJ4 Jumping, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  238. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  239. QA1 Agility, Darsy Elita Triumphans: 17/113, 47.92 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  240. QA2 Agility, Darsy Elita Triumphans: 17/110, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  241. QJ1 Jumping, Darsy Elita Triumphans: 22/116, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  242. QJ2 Jumping, Darsy Elita Triumphans: 47/109, 38.88 s, 6.88 tr. b., 4.14 m/s

  243. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  244. Agility I, Darsy Elita Triumphans: 9/20, 55.43 s, 9.43 tr. b., 3.61 m/s

  245. Agility II, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  246. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  247. Agility Open (neděle) Small, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  248. Agility Open Small, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  249. Jumping Open (neděle) Small, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  250. Jumping Open Small, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  251. Zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: 1/9, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  252. Zkouška SA3 (Ne), Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  253. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  254. Agility So S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  255. Jumping Ne S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  256. jumping So S, Darsy Elita Triumphans: 4/35, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  257. Zkouška Ne SA3, Darsy Elita Triumphans: 2/9, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  258. Zkouška So SA3, Darsy Elita Triumphans: 5/9, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  259. Přerov - Velikonoční dvojzkoušky, 28. 03. 2016

  260. Agility I, Darsy Elita Triumphans: 3/6, 56.9 s, 13.9 tr. b., 3.37 m/s

  261. Agility II, Darsy Elita Triumphans: 1/6, 46.57 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  262. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  263. I Agility, Darsy Elita Triumphans: 2/3, 43.81 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  264. II Agility, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  265. III Agility, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  266. IV Agility, Darsy Elita Triumphans: 2/3, 54.74 s, 14.74 tr. b., 3.47 m/s

  267. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  268. II. zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  269. I. zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: 3/9, 47.68 s, 5.68 tr. b., 3.84 m/s

  270. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  271. Agility S S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  272. Jumping S S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  273. Zkouška SA3 SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  274. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  275. II.zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: 5/10, 54.56 s, 13.56 tr. b., 3.39 m/s

  276. I.zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  277. JUMPING S, Darsy Elita Triumphans: 4/23, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  278. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  279. Agility, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  280. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  281. Jumping Open, Darsy Elita Triumphans: 2/28, 28.22 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  282. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  283. Jumping neděle S, Darsy Elita Triumphans: 6/25, 32.09 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  284. Jumping sobota S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  285. Open agility sobota S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  286. Zkouška neděle SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  287. Zkouška sobota SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  288. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  289. Agility, Darsy Elita Triumphans: 22/38, 47.46 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  290. Agility squads, Darsy Elita Triumphans: 14/40, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  291. Jumping, Darsy Elita Triumphans: 17/40, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  292. Jumping Squads, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  293. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  294. Agility klubů, Darsy Elita Triumphans: 1/34, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  295. Jumping družstev, Darsy Elita Triumphans: 6/35, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  296. Jumping dvojic, Darsy Elita Triumphans: 3/34, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  297. Soutěž feny proti psům, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  298. Soutěž podle roku narození, Darsy Elita Triumphans: 10/33, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  299. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  300. BublaJump „Ve Znamení Trnek“, Darsy Elita Triumphans: 2/25, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  301. Dogmania Jump, Darsy Elita Triumphans: 10/27, 40.7 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  302. Free Jumping Sport, Darsy Elita Triumphans: 3/27, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  303. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  304. Tuneliáda A2 + A3 S, Darsy Elita Triumphans: 2/14, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  305. Zkouška II. SA3, Darsy Elita Triumphans: 4/8, 49.94 s, 5.94 tr. b., 4.0 m/s

  306. Zkouška I. SA3, Darsy Elita Triumphans: 1/8, 47.91 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  307. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  308. Agility, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  309. Agility I, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  310. Agility II, Darsy Elita Triumphans: 16/62, 50.29 s, 5.18 tr. b., 3.58 m/s

  311. Agility III, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  312. Agility IV, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  313. FINAL, Darsy Elita Triumphans: 11/27, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  314. Jumping I, Darsy Elita Triumphans: 23/57, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  315. Jumping II, Darsy Elita Triumphans: 21/53, 42.09 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  316. Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD, 20. 06. 2015

  317. Agility S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  318. Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 6/24, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  319. Zkouška SA3, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  320. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  321. Agility Ne, Darsy Elita Triumphans: 39/74, 49.06 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  322. Agility So, Darsy Elita Triumphans: 11/80, 49.48 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  323. Jumping Ne, Darsy Elita Triumphans: 15/78, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  324. Jumping So, Darsy Elita Triumphans: 13/84, 31.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  325. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  326. Agility II Open, Darsy Elita Triumphans: 9/84, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  327. Agility I Open, Darsy Elita Triumphans: 40/90, 48.29 s, 19.29 tr. b., 3.4 m/s

  328. Jumping II Open, Darsy Elita Triumphans: 9/86, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  329. Jumping I Open, Darsy Elita Triumphans: 41/90, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  330. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  331. II. zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  332. I. zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  333. Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 2/14, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  334. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  335. 1.zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  336. 2.zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  337. 3.zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: 2/10, 42.25 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  338. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  339. Agility I, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  340. Agility II, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  341. Agility III, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  342. Agility IV, Darsy Elita Triumphans: 2/9, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  343. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  344. Agility I, Darsy Elita Triumphans: 4/9, 39.49 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  345. Agility II, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  346. Agility III, Darsy Elita Triumphans: 3/9, 33.04 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  347. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  348. Agility I, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  349. Agility II, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  350. Agility III, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  351. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  352. Agility, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  353. Jumping, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  354. Zk, Elen Diel Koryfej: 3/7, 53.36 s, 17.36 tr. b., 3.32 m/s

  355. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  356. Agility I, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  357. Agility II, Elen Diel Koryfej: 1/6, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  358. Jumping 2+3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  359. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  360. Agility I, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  361. Agility II, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  362. Agility Open I, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  363. Grand Final, Elen Diel Koryfej: 7/9, 40.94 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  364. Jumping Open I, Elen Diel Koryfej: 2/14, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  365. Jumping Open II, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  366. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  367. Agility 1 S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  368. Agility 2 S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  369. Zkoušky SA2, Darsy Elita Triumphans: 1/7, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  370. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  371. Agility Neděle S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  372. agility S, Darsy Elita Triumphans: 6/21, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  373. Jumping Neděle S, Darsy Elita Triumphans: 6/19, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  374. Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 9/21, 36.56 s, 11.56 tr. b., 3.72 m/s

  375. Zkoušky SA2 Neděle SA2, Darsy Elita Triumphans: 1/8, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  376. Zkoušky SA2 SA2, Darsy Elita Triumphans: 2/10, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  377. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 29. 08. 2014 - 31. 08. 2014

  378. Agility kl., Darsy Elita Triumphans: 20/37, 47.09 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  379. Jumping dr., Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  380. SUPER G, Darsy Elita Triumphans: 3/29, 49.6 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  381. Ludslavice (u Zlína) - JK Brand Cup - O Zlínský ranec + 7. MR ACD, 14. 06. 2014

  382. Agility Open S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  383. Jump Open S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  384. Zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: 5/6, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  385. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  386. Agility Open I., Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  387. Agility Open II., Darsy Elita Triumphans: 3/55, 41.27 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  388. Agility - Velké finále - Fijálový běh , Darsy Elita Triumphans: 7/11, 45.03 s, 5.03 tr. b., 3.98 m/s

  389. Jumping Open I., Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  390. Jumping Open II., Darsy Elita Triumphans: 9/43, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  391. Jumping Open III, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  392. Přerov - Trojboj „Na vlnách grilu“, 10. 05. 2014

  393. Agility "zkouška" I., Darsy Elita Triumphans: 1/7, 46.32 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  394. Agility "zkouška" II., Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  395. Agility "zkouška" III., Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  396. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  397. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  398. Agility Open II., Darsy Elita Triumphans: 8/27, 43.2 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  399. Agility "zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 4/7, 35.39 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  400. Agility "zkoušky II.", Darsy Elita Triumphans: 2/7, 35.07 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  401. Jumping Open, Darsy Elita Triumphans: 3/27, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  402. Jumping Open II., Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  403. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  404. Agility FINAL, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  405. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  406. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  407. Agility "Zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 1/5, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  408. Agility "Zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 2/5, 47.2 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  409. Jumping Open, Darsy Elita Triumphans: 4/14, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  410. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  411. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: 22/46, 52.04 s, 19.04 tr. b., 3.15 m/s

  412. Agility Open - FINAL, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  413. Agility "Zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 1/16, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  414. Agility "Zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 1/15, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  415. Jumping Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  416. Jumping Open II, Darsy Elita Triumphans: 19/46, 42.83 s, 6.83 tr. b., 3.81 m/s

  417. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  418. Agility finále, Darsy Elita Triumphans: 4/7, 46.99 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  419. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  420. Agility Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  421. Agility "zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 9/12, 51.91 s, 23.91 tr. b., 3.1 m/s

  422. Agility - "Zkoušky", Darsy Elita Triumphans: 1/12, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  423. Jumping Open, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  424. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  425. 1. Agility, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  426. 3. Agility, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  427. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  428. 1. zkouška, Darsy Elita Triumphans: 5/6, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  429. 2. zkouška, Darsy Elita Triumphans: 1/6, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  430. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY PRO MA a SA, 22. 09. 2013

  431. JUMPING S, Darsy Elita Triumphans: 2/30, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  432. Zkoušky 1 SA2, Darsy Elita Triumphans: 1/13, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  433. Zkoušky 2 SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  434. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2013

  435. Agility, Darsy Elita Triumphans: 13/20, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  436. Jumping, Darsy Elita Triumphans: 2/20, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  437. SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  438. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  439. Jumping 1 S, Darsy Elita Triumphans: 6/14, 43.83 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  440. Jumping 2 S, Darsy Elita Triumphans: 3/14, 29.69 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  441. Zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  442. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 30. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  443. Agility Kluby, Darsy Elita Triumphans: 23/40, 55.37 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  444. Jumping družstev, Darsy Elita Triumphans: 9/40, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  445. Jumping dvojic, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  446. SuperG, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  447. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  448. II.zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  449. I.zkouška SA2, Darsy Elita Triumphans: 1/9, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  450. Jumping SA S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  451. Ludslavice (u Zlína) - O Zlínský ranec VIII. + 6. MR Australských honáckých psů, 01. 06. 2013

  452. Agility Open S, Darsy Elita Triumphans: 3/22, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  453. Jump Open S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  454. Zkoušky SA2, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  455. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  456. Ne - Agility S, Darsy Elita Triumphans: 2/20, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  457. Ne - Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 5/20, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  458. Ne - Zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  459. So - Agility S, Darsy Elita Triumphans: 12/21, 48.64 s, 10.64 tr. b., 3.54 m/s

  460. So - Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 2/21, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  461. So - Zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: 1/6, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  462. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  463. 1. Agility A1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  464. 2. Agility A1, Darsy Elita Triumphans: 3/14, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  465. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  466. AGILITY-S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  467. JUMPING-S, Darsy Elita Triumphans: 23/50, 46.05 s, 8.05 tr. b., 3.91 m/s

  468. JUMPING-S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  469. SA1, Darsy Elita Triumphans: 4/9, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  470. SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  471. Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  472. ne - Agility S, Darsy Elita Triumphans: 11/25, 55.97 s, 24.97 tr. b., 3.11 m/s

  473. ne - Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 13/24, 47.57 s, 19.57 tr. b., 3.38 m/s

  474. ne - zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  475. so - Agility S, Darsy Elita Triumphans: 13/29, 48.78 s, 8.78 tr. b., 3.67 m/s

  476. so - Jumping S, Darsy Elita Triumphans: 8/28, 38.27 s, 6.27 tr. b., 3.92 m/s

  477. so - zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: 6/10, 36.28 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  478. Praha - Komořany - 18. Agility víkend - OK - Noční hrátky 2012, 24. 08. 2012 - 26. 08. 2012

  479. Agility kluby, Darsy Elita Triumphans: 6/36, 41.81 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  480. Jumping dvojic, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  481. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  482. Agility III / Parkur A S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  483. Agility II / Parkur A S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  484. Agility I / Parkur B S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  485. Agility IV / Parkur B S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  486. Jumping II / Parkur B S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  487. Jumping I / Parkur A S, Darsy Elita Triumphans: 32/50, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  488. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  489. Test Agility / Parkur A SA1, Darsy Elita Triumphans: 2/4, 44.75 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  490. Přerov - 2 in 1, 30. 06. 2012 - 01. 07. 2012

  491. Agility Open - neděle, písek S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  492. Agility Open - tráva, sobota S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  493. Jumping Open - neděle, tráva S, Darsy Elita Triumphans: 1/23, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  494. Jumping - sobota, písek S, Darsy Elita Triumphans: 6/27, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  495. Zkouškový Jumping - neděle, tráva SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  496. Zkouškový Jumping - sobota, písek SA1, Darsy Elita Triumphans: 9/12, 49.6 s, 11.6 tr. b., 2.98 m/s

  497. Zkoušky - neděle, písek SA1, Darsy Elita Triumphans: 3/11, 51.92 s, 5.0 tr. b., 3.08 m/s

  498. Zkoušky - tráva, sobota SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  499. Ludslavice - O Zlínský ranec VII. + 5. MR Australských honáckých psů, 02. 06. 2012

  500. Agility Open S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  501. Jump Open S, Darsy Elita Triumphans: 2/18, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  502. Zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: 2/7, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  503. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 12. 05. 2012

  504. Druhá zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: 2/6, 38.44 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  505. Jumping S, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  506. První zkouška SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  507. Bystrovany - Květnové skotačení, 05. 05. 2012

  508. Agility LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  509. I. Agility SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  510. II. Agility SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  511. Jumping SA1, Darsy Elita Triumphans: Diskvalifikován

  512. Speciál agility A2 + A3 L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  513. Speciál Jumping A2 + A3 L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  514. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2011, 03. 09. 2011

  515. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  516. Jumping L, Hoppi Fitmin: 14/33, 37.1 s, 16.1 tr. b., 4.12 m/s

  517. Zkoušky LA2, Hoppi Fitmin: 6/14, 38.02 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  518. Hrušky (okres Vyškov) - Závody v Hruškách, 11. 06. 2011

  519. Agility L, Blade Bambabibi: 12/27, 37.12 s, 30.0 tr. b., 4.53 m/s

  520. Agility L, Hoppi Fitmin: 13/27, 42.93 s, 30.0 tr. b., 3.91 m/s

  521. Jumping L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  522. Jumping L, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  523. Zkouška LA1, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  524. Zkouška LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  525. Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  526. Ne-Agility L, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  527. Ne-Jumping L, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  528. Ne-Zkouška LA1, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  529. So-Agility L, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  530. So-Jumping L, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  531. So-Zkouška LA1, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  532. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 5, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  533. Jumping Large, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  534. Jumping Large, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  535. LA1, Blade Bambabibi: 6/10, 40.66 s, 20.0 tr. b., 3.49 m/s

  536. LA1, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  537. LA1-2, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  538. LA1-2, Blade Bambabibi: Diskvalifikován

  539. Hlučín - IX. Podzimní Hopsinky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  540. AGILITY, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  541. AGILITY, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  542. JUMPING, Hoppi Fitmin: 15/28, 37.56 s, 16.56 tr. b., 3.78 m/s

  543. JUMPING, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  544. LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  545. LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  546. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže, 04. 09. 2010

  547. Jump Large, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  548. LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  549. Open Large, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  550. Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010, 05. 06. 2010 - 06. 06. 2010

  551. AGILITY-L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  552. AGILITY-L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  553. JUMPING-L, Hoppi Fitmin: 8/40, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  554. JUMPING-L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  555. LA2, Hoppi Fitmin: 12/24, 37.23 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  556. LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  557. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 4, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  558. Agility large, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  559. Agility large, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  560. Jump Large, Hoppi Fitmin: 17/43, 33.18 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  561. Jump Large, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  562. LA2, Hoppi Fitmin: 7/20, 35.82 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  563. LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  564. Opava - KATMAJÁCKÉ ZKOUŠKY, 15. 05. 2010

  565. LA2 (1), Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  566. LA2 (2), Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  567. Chvalnov (VPÚ) - Chvalnovská pohodička VIII, 10. 04. 2010 - 11. 04. 2010

  568. Agility large, Hoppi Fitmin: 7/40, 43.29 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  569. Agility large, Hoppi Fitmin: 12/40, 46.87 s, 35.0 tr. b., 3.84 m/s

  570. Agility medium, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  571. Agility medium, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  572. Jump Large, Hoppi Fitmin: 8/39, 34.0 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  573. Jump Large, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  574. Jump Medium, Flash ze Zámecké zahrady: 4/32, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  575. Jump Medium, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  576. LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  577. LA2 (41+5), Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  578. MA1, Flash ze Zámecké zahrady: 2/7, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  579. MA1 (47+5), Flash ze Zámecké zahrady: 6/7, 31.6 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  580. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 13. 03. 2010 - 14. 03. 2010

  581. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  582. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  583. Agility M, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  584. Agility M, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  585. Jumping L, Hoppi Fitmin: 10/36, 39.31 s, 21.31 tr. b., 3.94 m/s

  586. Jumping L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  587. Jumping M, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  588. Jumping M, Flash ze Zámecké zahrady: Diskvalifikován

  589. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: 6/22, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  590. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: 12/23, 29.14 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  591. Zkoušky 1 MA1, Flash ze Zámecké zahrady: 1/3, 27.85 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  592. Zkoušky 1 MA1, Flash ze Zámecké zahrady: 2/2, 30.75 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  593. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 20. 02. 2010

  594. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  595. Jumping L, Hoppi Fitmin: 20/48, 33.68 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  596. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  597. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 30. 01. 2010

  598. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  599. Jumping L, Hoppi Fitmin: 10/46, 36.8 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  600. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  601. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 21. 11. 2009 - 22. 11. 2009

  602. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  603. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  604. Jumping L, Hoppi Fitmin: 10/50, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  605. Jumping L, Hoppi Fitmin: 23/48, 37.53 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  606. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: 5/22, 34.91 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  607. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: 6/20, 44.09 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  608. Agility kemp Větřkovice - Moravskoslezský pohár I., 30. 05. 2009 - 31. 05. 2009

  609. Jumping II. - LA, Hoppi Fitmin: 5/17, 34.47 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  610. Jumping I. - LA, Hoppi Fitmin: 8/17, 28.73 s, 20.0 tr. b., 5.43 m/s

  611. Zkouška LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  612. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 03. 2009 - 15. 03. 2009

  613. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  614. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  615. Jumping L, Hoppi Fitmin: 22/46, 40.21 s, 23.21 tr. b., 4.0 m/s

  616. Jumping L, Hoppi Fitmin: 24/45, 38.66 s, 17.66 tr. b., 4.11 m/s

  617. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  618. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  619. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 02. 2009

  620. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  621. Jumping L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  622. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  623. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 17. 01. 2009

  624. Agility L, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován

  625. Jumping L, Hoppi Fitmin: 19/41, 38.19 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  626. Zkoušky 1 LA2, Hoppi Fitmin: Diskvalifikován