Helena Deverová

  1. Číslo: 005119
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 01. 01. 2016
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 044815 (M), Diamant de la Amorrada Mágica

    Arrow_down
  2. 012217 (L), Dante Tora Mei

    Arrow_down
  3. 075120 (S), Xara Černý Faun

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 11. 11. 2022

  2. 1. Zkouška SA2, Xara Černý Faun: 1/3, 46.02 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  3. 2. Zkouška SA2, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  4. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  5. Zkouška LA3 I., Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  6. Zkouška LA3 II., Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  7. Zkouška SA2 I., Xara Černý Faun: 1/1, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  8. Zkouška SA2 II., Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  9. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  10. Součty 1. zkoušky XSA2 + SA2, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  11. Součty 2. zkoušky XSA2 + SA2, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  12. 1. zkouška LA3, Dante Tora Mei: 4/7, 54.81 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  13. 1. zkouška SA2, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  14. 2. zkouška LA3, Dante Tora Mei: 4/7, 46.26 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  15. 2. zkouška SA2, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  16. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  17. II. zkouška A2 S, Xara Černý Faun: 2/2, 49.62 s, 21.62 tr. b., 3.89 m/s

  18. I. zkouška A2 S, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  19. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  20. II. zkouška A2 S, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  21. I. zkouška A2 S, Xara Černý Faun: 3/3, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  22. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  23. 1. zkouška A2 S, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  24. 1. zkouška A3 L, Dante Tora Mei: 2/3, 52.4 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  25. 2. zkouškA A2 S, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  26. 2 zkouška A3 L, Dante Tora Mei: 2/3, 54.48 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  27. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  28. 1. zkouška A2 S, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  29. 1. zkouška A3 L, Dante Tora Mei: 5/13, 53.79 s, 8.79 tr. b., 3.92 m/s

  30. 2. zkouška A2 S, Xara Černý Faun: 1/4, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  31. 2. zkouška A3 L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  32. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 08. 06. 2022

  33. 1. zkouška A2 S, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška A2 S, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  35. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  36. 1. zkouška A2 S, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  37. 2. zkouška A2 S, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  38. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  39. 1. zkouška A2 S, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  40. 1. zkouška A3 L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  41. 2. zkouška A2 S, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška A3 L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  43. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 20. 04. 2022

  44. 1. zkouška A2 S, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  45. 1. zkouška A3 L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška A2 S, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška A3 L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  48. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  49. 1. Zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  50. 2. Zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  51. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  52. Pátek LA3 I., Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  53. Pátek LA3 II., Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  54. Strážiště - 2x zkoušky, 13. 01. 2022

  55. 1. zkouška A3 L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška A3 L, Dante Tora Mei: 4/4, 51.0 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  57. Strážiště u Mnichova Hradiště - Odpolední 2x zkoušky, 15. 12. 2021

  58. II. zkouška A1 S, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  59. I. zkouška A1 S, Xara Černý Faun: 1/2, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  60. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  61. II. zkouška A1 S, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  62. I. zkouška A1 S, Xara Černý Faun: 1/3, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  63. Strážiště - 2x odpolední zkoušky, 25. 11. 2021

  64. II. zkouška A3 L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  65. I. zkouška A3 L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  66. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  67. III. zkouška A1 S, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  68. III. zkouška A3 L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  69. IV. zkouška A3 L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  70. IV. zkouška S, Xara Černý Faun: 3/4, 39.22 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  71. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  72. II. zkouška A3 L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  73. I. zkoušk A3 L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  74. Strážiště - 2x zkoušky, 22. 10. 2021

  75. II. zkouška A3 L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  76. I. zkouškaA3 L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  77. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  78. 1. Zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  80. 3. Zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  81. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  82. 1. zkouška A1 S, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  83. 1. zkouška A3 L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  84. 2. zkouška A1 S, Xara Černý Faun: 2/2, 59.7 s, 17.7 tr. b., 3.05 m/s

  85. 2. zkouška A3 L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  86. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  87. 1. zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  88. 1. zkouška SA1, Xara Černý Faun: Diskvalifikován

  89. 2. zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  90. 2. zkouška SA1, Xara Černý Faun: 1/8, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  91. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  92. 1. Zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  93. 2. Zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  94. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  95. Zkouška L A3 - I. , Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  96. Zkouška L A3 - II. , Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  97. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  98. 1.zkouška, Dante Tora Mei: 2/11, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  99. 2.zkouška, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  100. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  101. 1. zkouška LA3 , Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  102. 2. zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  103. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  104. 1 Zkouška LA3, Dante Tora Mei: 3/11, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  105. 2 Zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  106. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  107. 1. Zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  108. 2. Zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  109. 3. Zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  110. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  111. 1. Zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  112. 2. Zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  113. 3. Zkouška LA3, Dante Tora Mei: 10/19, 47.85 s, 7.85 tr. b., 3.95 m/s

  114. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  115. Zkouška LA3 I., Dante Tora Mei: 3/7, 45.46 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  116. Zkouška LA3 II., Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  117. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  118. ZkA. LA3 I., Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  119. ZkA. LA3 II., Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  120. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  121. 1.zkouška, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  122. 2.zkouška, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  123. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  124. ZkA. LA3 I., Dante Tora Mei: 2/8, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  125. ZkA. LA3 II., Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  126. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  127. 1. zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  128. 2. zkouška LA3, Dante Tora Mei: 2/6, 51.16 s, 5.16 tr. b., 3.81 m/s

  129. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  130. III. zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  131. II. zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  132. I. zkouška LA3, Dante Tora Mei: 3/11, 36.46 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  133. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  134. 1.studenecká, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  135. 2.studenecká, Dante Tora Mei: 1/9, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  136. 3.studenecká, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  137. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  138. ZkA. LA3 I., Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  139. ZkA. LA3 II., Dante Tora Mei: 5/16, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  140. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  141. Batmanova zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  142. Supermanova zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  143. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  144. 1.Zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  145. 2.Zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  146. 3.Zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  147. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  148. II. zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  149. I. zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  150. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  151. 1.zkouška LA3 , Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  152. 2. zkouška LA3 , Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  153. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  154. II. zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  155. I. zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  156. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  157. 1. Zkouška - LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  158. 2. Zkouška - LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  159. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  160. II.zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  161. I. zkouška LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  162. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  163. zkouška 1 LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  164. zkouška 2 LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  165. zkouška 3 LA3, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  166. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  167. AGILITY L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  168. JUMPING L, Dante Tora Mei: 18/41, 35.91 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  169. ZKOUŠKA LA2, Dante Tora Mei: 1/14, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  170. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  171. ZkA. LA2 I., Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  172. ZkA. LA2 II., Dante Tora Mei: 1/7, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  173. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  174. 1. Zka - LA2, Dante Tora Mei: 3/20, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  175. 2. Zka - LA2, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  176. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  177. II. zkouška LA2, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  178. I. zkouška LA2, Dante Tora Mei: 4/9, 41.93 s, 6.93 tr. b., 3.41 m/s

  179. jumping LA2, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  180. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  181. Zkouška LA2, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  182. Zkouška 2 LA2, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  183. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  184. II. zkouška LA2, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  185. I. zkouška LA2, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  186. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  187. 1.zkouška, Dante Tora Mei: 2/13, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  188. 2.zkouška, Dante Tora Mei: 4/13, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  189. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  190. II. zkouška LA2, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  191. I. zkouška LA2, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  192. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  193. Zkouška 1 - LA2, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  194. Zkouška 2 - LA2, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  195. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  196. 1.zkouška LA2, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  197. 2.zkouška LA2, Dante Tora Mei: 2/17, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  198. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  199. Agility L, Dante Tora Mei: 9/20, 51.38 s, 15.0 tr. b., 3.56 m/s

  200. Jumping L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  201. Zkouška LA2, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  202. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  203. Agility L, Dante Tora Mei: 21/51, 46.54 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  204. JUMPING L, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  205. Zkouška agility LA1, Dante Tora Mei: 3/13, 35.67 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  206. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  207. 1. zkouška LA1, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  208. 2. zkouška LA1, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  209. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  210. III. zkouška LA1, Dante Tora Mei: 2/15, 35.03 s, 2.03 tr. b., 0.0 m/s

  211. II. zkouška LA1, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  212. I. zkouška LA1, Dante Tora Mei: 1/15, 42.72 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  213. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  214. I. Batmanova zkouška LA1, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  215. II. Supermanova zkouška LA1, Dante Tora Mei: Diskvalifikován

  216. Lukášov - 1. ročník závodů agility NorthSay Clean Run 2016 aneb Lukášovské 2x dvojzkoušky, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  217. Ne - Zkouška 1.běh MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: 4/7, 43.59 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  218. Ne - Zkouška 2.běh MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: 4/7, 41.75 s, 15.0 tr. b., 3.81 m/s

  219. Ne - Zkouška 3.běh MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: Diskvalifikován

  220. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  221. Agility M, Diamant de la Amorrada Mágica: Diskvalifikován

  222. Zkouska III MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: Diskvalifikován

  223. Zkouska II MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: Diskvalifikován

  224. Zkouska I MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: Diskvalifikován

  225. Zkouska IV MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: 5/11, 60.53 s, 41.53 tr. b., 2.84 m/s

  226. Zkouska VII MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: 5/8, 51.47 s, 8.47 tr. b., 3.42 m/s

  227. Zkouska V MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: Diskvalifikován

  228. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  229. Jarní závody agility 2016, Diamant de la Amorrada Mágica: 7/12, 46.59 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  230. Jarní závody agility 2016, Diamant de la Amorrada Mágica: 9/20, 42.03 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  231. Jarní závody agility 2016, Diamant de la Amorrada Mágica: 12/20, 44.15 s, 15.15 tr. b., 3.28 m/s

  232. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  233. Zkouska III MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: 1/3, 48.89 s, 6.89 tr. b., 3.42 m/s

  234. Zkouska II MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: 1/3, 50.42 s, 5.42 tr. b., 3.53 m/s

  235. Zkouska I MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: Diskvalifikován

  236. Zkouska IV MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: Diskvalifikován

  237. Zkouska VI MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: 2/8, 53.21 s, 16.21 tr. b., 3.5 m/s

  238. Zkouska V MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: 2/8, 64.87 s, 30.87 tr. b., 2.98 m/s

  239. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  240. ZkA 1 Ne, Diamant de la Amorrada Mágica: 4/9, 43.98 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  241. ZkA 1 So, Diamant de la Amorrada Mágica: 2/3, 55.56 s, 6.56 tr. b., 3.24 m/s

  242. ZkA 2 Ne, Diamant de la Amorrada Mágica: 3/9, 48.47 s, 20.47 tr. b., 2.81 m/s

  243. ZkA 2 So, Diamant de la Amorrada Mágica: 2/3, 53.72 s, 18.72 tr. b., 3.16 m/s

  244. ZkA 3 Ne, Diamant de la Amorrada Mágica: 5/9, 41.28 s, 6.28 tr. b., 3.49 m/s

  245. ZkA 3 So, Diamant de la Amorrada Mágica: 1/3, 52.56 s, 11.56 tr. b., 2.97 m/s

  246. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  247. Zkouška A2 II MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: Diskvalifikován

  248. Zkouška A2 I MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: 5/7, 57.46 s, 26.46 tr. b., 3.01 m/s

  249. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  250. ZkA 1 So, Diamant de la Amorrada Mágica: Diskvalifikován

  251. ZkA 2 So, Diamant de la Amorrada Mágica: Diskvalifikován

  252. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  253. 26.9.2015 agility M, Diamant de la Amorrada Mágica: Diskvalifikován

  254. 26.9.2015 jumping M, Diamant de la Amorrada Mágica: 8/13, 40.01 s, 6.01 tr. b., 3.87 m/s

  255. 26.9.2015 zkouška MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: 2/7, 41.47 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  256. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  257. Agility OPEN M, Diamant de la Amorrada Mágica: Diskvalifikován

  258. Zkouska MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: Diskvalifikován

  259. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  260. 1. zkouška MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: 3/7, 39.72 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  261. 2. zkouška MA2, Diamant de la Amorrada Mágica: Diskvalifikován

  262. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  263. ZkA 1, Diamant de la Amorrada Mágica: 2/11, 38.68 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  264. ZkA 2, Diamant de la Amorrada Mágica: 3/11, 39.53 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  265. ZkA 3, Diamant de la Amorrada Mágica: 4/11, 42.93 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  266. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  267. Agility, Diamant de la Amorrada Mágica: 5/13, 40.02 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  268. Jumping, Diamant de la Amorrada Mágica: 4/12, 36.59 s, 0.59 tr. b., 3.83 m/s

  269. Zkouška, Diamant de la Amorrada Mágica: 2/4, 34.71 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  270. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  271. (1) zkouška, Diamant de la Amorrada Mágica: Diskvalifikován

  272. (2) zkouška, Diamant de la Amorrada Mágica: 2/7, 45.71 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s