Cz En

Pavla Brzobohatá

  1. Číslo: 005205
  2. OSA: Agility klub Hradec Králové
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 05. 01. 2016
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 063015 (S), Fifinka

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  2. Jumping I, Fifinka: Diskvalifikován

  3. Jumping II, Fifinka: 7/9, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  4. Jumping light, Fifinka: Diskvalifikován

  5. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  6. II. zkouška, Fifinka: Diskvalifikován

  7. I. zkouška, Fifinka: 2/3, 48.25 s, 3.25 tr. b., 3.83 m/s

  8. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  9. II. zkouška A3 S, Fifinka: 4/6, 51.55 s, 6.55 tr. b., 3.71 m/s

  10. I. zkouška A3 S, Fifinka: Diskvalifikován

  11. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  12. 1. zkouška, Fifinka: 1/6, 49.52 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  13. 2. zkouška, Fifinka: 2/6, 57.57 s, 0.57 tr. b., 3.82 m/s

  14. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  15. II. zkouška A3 S, Fifinka: 1/4, 46.87 s, 1.87 tr. b., 4.03 m/s

  16. I. zkouška A3 S, Fifinka: 2/4, 49.58 s, 3.58 tr. b., 3.83 m/s

  17. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  18. II. zkouška A3 S, Fifinka: Diskvalifikován

  19. I.zkouška A3 S, Fifinka: Diskvalifikován

  20. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  21. dr.A3, Fifinka: 1/6, 48.5 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  22. pr.A3, Fifinka: Diskvalifikován

  23. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  24. 1.zkouška, Fifinka: Diskvalifikován

  25. 2.zkouška, Fifinka: 3/8, 58.62 s, 18.62 tr. b., 3.75 m/s

  26. Jumping, Fifinka: Diskvalifikován

  27. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  28. I. agility S, Fifinka: Diskvalifikován

  29. II. agility S, Fifinka: Diskvalifikován

  30. II. jumping S, Fifinka: Diskvalifikován

  31. I. jumping S, Fifinka: 28/64, 47.18 s, 1.18 tr. b., 4.01 m/s

  32. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  33. 7.studenecká, Fifinka: 3/9, 48.71 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  34. 8.studenecká, Fifinka: 5/10, 48.43 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  35. 9.studenecká, Fifinka: 5/10, 47.26 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  36. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  37. 4.studenecká, Fifinka: 1/8, 50.23 s, 4.23 tr. b., 3.82 m/s

  38. 5.studenecká, Fifinka: 1/8, 46.99 s, 4.99 tr. b., 3.6 m/s

  39. 6.studenecká, Fifinka: Diskvalifikován

  40. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  41. Czech Imp Jump, Fifinka: 19/24, 33.69 s, 9.69 tr. b., 3.56 m/s

  42. Jumping 1, Fifinka: 14/24, 46.96 s, 0.96 tr. b., 4.05 m/s

  43. Jumping 2, Fifinka: 12/24, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  44. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  45. Czech Imp Jump, Fifinka: Diskvalifikován

  46. Jumping 1, Fifinka: 10/18, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  47. Jumping 2, Fifinka: Diskvalifikován

  48. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  49. ZkA. SA3 I., Fifinka: Diskvalifikován

  50. ZkA. SA3 II., Fifinka: 7/14, 46.51 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  51. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  52. Jumping I, Fifinka: 4/16, 38.43 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  53. Jumping II, Fifinka: 4/16, 38.83 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  54. Jumping III, Fifinka: 6/16, 35.97 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  55. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  56. III. zkouška SA3, Fifinka: 6/9, 44.97 s, 5.97 tr. b., 3.36 m/s

  57. II. zkouška SA3, Fifinka: Diskvalifikován

  58. I. zkouška SA3, Fifinka: 8/9, 49.55 s, 16.55 tr. b., 3.37 m/s

  59. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  60. 1.studenecká, Fifinka: Diskvalifikován

  61. 2.studenecká, Fifinka: 4/7, 53.29 s, 12.29 tr. b., 3.45 m/s

  62. 3.studenecká, Fifinka: 2/7, 46.88 s, 4.88 tr. b., 3.54 m/s

  63. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  64. ZkA. SA3 I., Fifinka: 2/7, 47.29 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  65. ZkA. SA3 II., Fifinka: Diskvalifikován

  66. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  67. 1. Zkouška SA3, Fifinka: 2/5, 49.1 s, 0.1 tr. b., 3.87 m/s

  68. 2. Zkouška SA3, Fifinka: 2/5, 49.52 s, 1.52 tr. b., 3.68 m/s

  69. 3. Jumping SA3, Fifinka: 2/5, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  70. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  71. Czech Imp Jump Small, Fifinka: Diskvalifikován

  72. Jumping 1 - Small, Fifinka: 10/29, 40.56 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  73. Jumping 2 - Small, Fifinka: 19/29, 34.69 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  74. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  75. ZkA. SA3 I., Fifinka: 2/8, 51.53 s, 0.53 tr. b., 3.82 m/s

  76. ZkA. SA3 II., Fifinka: 5/8, 58.43 s, 12.43 tr. b., 3.32 m/s

  77. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  78. II. zkouška, Fifinka: Diskvalifikován

  79. I. zkouška, Fifinka: Diskvalifikován

  80. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  81. Agility Open S, Fifinka: 7/7, 51.47 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  82. Jumping Open S, Fifinka: Diskvalifikován

  83. Zkouška SA3, Fifinka: 5/7, 53.71 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  84. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  85. Agility J, Fifinka: 11/36, 49.15 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  86. Agility Squads as Individual, Fifinka: Diskvalifikován

  87. Jumping J, Fifinka: 18/36, 43.45 s, 0.45 tr. b., 3.89 m/s

  88. Jumping Squads as Individual, Fifinka: 25/52, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  89. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  90. Agility Open S, Fifinka: 12/24, 50.94 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  91. Jumping Open S, Fifinka: 10/24, 49.92 s, 9.92 tr. b., 3.43 m/s

  92. ZkA. SA3, Fifinka: Diskvalifikován

  93. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  94. II. zkouška SA3, Fifinka: Diskvalifikován

  95. I. zkouška SA3, Fifinka: 5/12, 55.71 s, 12.71 tr. b., 3.61 m/s

  96. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  97. II. zkouška SA3, Fifinka: 2/5, 49.38 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  98. I. zkouška SA3, Fifinka: 1/5, 60.67 s, 17.67 tr. b., 3.35 m/s

  99. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  100. 1.zkouška, Fifinka: 3/5, 45.52 s, 8.52 tr. b., 3.71 m/s

  101. 2.zkouška, Fifinka: Diskvalifikován

  102. Jumping Standard, Fifinka: Diskvalifikován

  103. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  104. Ne. - Agility II. S, Fifinka: 35/54, 55.09 s, 10.09 tr. b., 3.72 m/s

  105. Ne. - Jumping II. S, Fifinka: Diskvalifikován

  106. So. - Agility I. S, Fifinka: 26/59, 60.39 s, 13.39 tr. b., 3.36 m/s

  107. So. - Jumping I. S, Fifinka: 26/59, 54.73 s, 19.73 tr. b., 3.58 m/s

  108. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  109. II.zkouška SA3, Fifinka: Diskvalifikován

  110. I.zkouška SA3, Fifinka: Diskvalifikován

  111. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  112. II. zkouška SA3, Fifinka: 4/6, 56.9 s, 12.9 tr. b., 3.39 m/s

  113. I. zkouška SA3, Fifinka: 3/6, 63.54 s, 21.54 tr. b., 3.13 m/s

  114. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  115. So-, Fifinka: 8/18, 52.52 s, 9.52 tr. b., 3.29 m/s

  116. So-Agility, Fifinka: 19/38, 55.27 s, 0.27 tr. b., 3.51 m/s

  117. So-Jumping, Fifinka: 15/38, 51.51 s, 14.51 tr. b., 3.42 m/s

  118. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  119. Zkouška 1 SA3, Fifinka: Diskvalifikován

  120. Zkouška 2 SA3, Fifinka: Diskvalifikován

  121. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  122. J Agility IV, Fifinka: 9/18, 54.07 s, 9.11 tr. b., 3.81 m/s

  123. J Agility V, Fifinka: 13/18, 67.0 s, 24.48 tr. b., 3.19 m/s

  124. J Agility VI, Fifinka: 6/16, 56.6 s, 3.97 tr. b., 3.53 m/s

  125. J Jumping III, Fifinka: 10/18, 50.37 s, 2.91 tr. b., 3.77 m/s

  126. J Jumping IV, Fifinka: Diskvalifikován

  127. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  128. ZkA. SA3 I., Fifinka: Diskvalifikován

  129. ZkA. SA3 II., Fifinka: 5/9, 58.63 s, 17.63 tr. b., 3.19 m/s

  130. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  131. J Agility I, Fifinka: 5/23, 50.98 s, 3.26 tr. b., 3.75 m/s

  132. J Agility II, Fifinka: Diskvalifikován

  133. J Agility III, Fifinka: 6/23, 53.97 s, 6.17 tr. b., 3.45 m/s

  134. J Jumping I, Fifinka: 11/23, 42.2 s, 0.36 tr. b., 4.12 m/s

  135. J Jumping II, Fifinka: Diskvalifikován

  136. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  137. 1. Zkouška SA2, Fifinka: 2/3, 57.09 s, 16.09 tr. b., 3.38 m/s

  138. 2. Zkouška SA2, Fifinka: 2/3, 51.08 s, 8.08 tr. b., 3.62 m/s

  139. 3. Zkouška SA2, Fifinka: 1/3, 53.52 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  140. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  141. 1. Zka - SA2, Fifinka: 1/8, 44.93 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  142. 2. Zka - SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  143. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  144. Czech Imp Jump, Fifinka: 12/26, 31.17 s, 10.17 tr. b., 3.43 m/s

  145. Jumping 1, Fifinka: Diskvalifikován

  146. Jumping 2, Fifinka: 13/27, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  147. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  148. Czech Imp Jump, Fifinka: 13/30, 22.93 s, 0.93 tr. b., 4.27 m/s

  149. Jumping 1, Fifinka: Diskvalifikován

  150. Jumping 2, Fifinka: 12/31, 32.3 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  151. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  152. Czech Imp Jump, Fifinka: Diskvalifikován

  153. Jumping 1, Fifinka: 8/32, 44.8 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  154. Jumping 2, Fifinka: 12/31, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  155. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  156. Zkouška II SA2, Fifinka: 2/11, 65.32 s, 12.32 tr. b., 3.0 m/s

  157. Zkouška I SA2, Fifinka: 7/11, 57.43 s, 21.43 tr. b., 2.87 m/s

  158. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  159. Agility OPEN S, Fifinka: 8/17, 60.6 s, 22.6 tr. b., 3.23 m/s

  160. Jumping OPEN S, Fifinka: 5/18, 51.77 s, 16.77 tr. b., 3.42 m/s

  161. Zk.A SA2, Fifinka: 1/8, 52.01 s, 6.01 tr. b., 3.46 m/s

  162. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  163. AGILITY DRUZSTVA, Fifinka: 23/57, 56.19 s, 8.19 tr. b., 3.35 m/s

  164. J Agility, Fifinka: 21/35, 53.96 s, 8.96 tr. b., 3.6 m/s

  165. J Hra, Fifinka: 8/35, 42.0 s, 2.0 tr. b., 3.76 m/s

  166. J Jumping, Fifinka: 14/36, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  167. JUMPING DRUZSTVA, Fifinka: 27/57, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  168. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  169. II. zkouška SA2, Fifinka: 5/10, 34.65 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  170. I. zkouška SA2, Fifinka: 5/10, 40.19 s, 0.19 tr. b., 3.56 m/s

  171. jumping SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  172. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  173. II. zkouška SA2, Fifinka: 3/9, 51.8 s, 0.8 tr. b., 3.38 m/s

  174. I. zkouška SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  175. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  176. Agility S, Fifinka: 5/20, 53.37 s, 3.37 tr. b., 3.28 m/s

  177. Jumping S, Fifinka: 6/19, 38.15 s, 0.15 tr. b., 3.7 m/s

  178. Zkouška SA2, Fifinka: 2/3, 52.0 s, 9.0 tr. b., 3.25 m/s

  179. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  180. Jumping III S, Fifinka: 4/19, 34.92 s, 0.92 tr. b., 3.95 m/s

  181. ZkA III. SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  182. ZkA. II. SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  183. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  184. 1.zkouška, Fifinka: 2/5, 47.25 s, 0.25 tr. b., 3.81 m/s

  185. 2.zkouška, Fifinka: 2/5, 44.45 s, 11.45 tr. b., 3.64 m/s

  186. Jumping Standard, Fifinka: 6/11, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  187. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  188. 1.zkouška SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  189. 2.zkouška SA2, Fifinka: 4/10, 58.06 s, 2.06 tr. b., 3.12 m/s

  190. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  191. zkouška 1 SA2, Fifinka: 3/6, 55.89 s, 7.89 tr. b., 3.42 m/s

  192. zkouška 2 SA2, Fifinka: 3/6, 58.61 s, 13.61 tr. b., 3.0 m/s

  193. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  194. So-, Fifinka: 5/12, 56.85 s, 6.85 tr. b., 3.22 m/s

  195. So-Agility, Fifinka: Diskvalifikován

  196. So-Jumping, Fifinka: Diskvalifikován

  197. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  198. 1. zkouška SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  199. 2. zkouška SA2, Fifinka: 9/11, 48.39 s, 7.39 tr. b., 3.33 m/s

  200. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  201. Ju Agility IV, Fifinka: 13/15, 53.88 s, 22.55 tr. b., 3.67 m/s

  202. Ju Agility V, Fifinka: Diskvalifikován

  203. Ju Agility VI, Fifinka: Diskvalifikován

  204. Ju Jumping IV, Fifinka: Diskvalifikován

  205. Ju Jumping V, Fifinka: 10/14, 53.96 s, 22.36 tr. b., 3.11 m/s

  206. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  207. 1. Zkouška A2 SA2, Fifinka: 2/9, 49.02 s, 9.02 tr. b., 3.02 m/s

  208. 2. Zkouška A2 SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  209. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S, Fifinka: 10/15, 44.67 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  210. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  211. ZkA. II. SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  212. ZkA. I. SA2, Fifinka: 2/5, 45.35 s, 2.35 tr. b., 3.37 m/s

  213. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  214. Agility I, Fifinka: 13/16, 56.94 s, 21.37 tr. b., 3.42 m/s

  215. Agility II, Fifinka: Diskvalifikován

  216. Agility III, Fifinka: Diskvalifikován

  217. Jumping I, Fifinka: Diskvalifikován

  218. Jumping II, Fifinka: 11/16, 52.59 s, 10.65 tr. b., 3.42 m/s

  219. Jumping III, Fifinka: 8/16, 50.97 s, 12.34 tr. b., 3.28 m/s

  220. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  221. II. zkouška SA2, Fifinka: 2/6, 41.15 s, 6.15 tr. b., 3.74 m/s

  222. I. zkouška SA2, Fifinka: 3/6, 39.91 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  223. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  224. Zk.A II. SA2, Fifinka: 1/5, 45.61 s, 2.61 tr. b., 3.66 m/s

  225. ZkA. I. SA2, Fifinka: 1/5, 47.12 s, 1.12 tr. b., 3.78 m/s

  226. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  227. II. zkouška SA2, Fifinka: 3/5, 46.56 s, 11.56 tr. b., 3.65 m/s

  228. I. zkouška SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  229. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  230. III. zkouška SA2, Fifinka: 3/4, 58.49 s, 25.49 tr. b., 2.8 m/s

  231. II. zkouška SA2, Fifinka: 1/4, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  232. I. zkouška SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  233. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  234. ZkA II. SA2, Fifinka: 3/15, 41.98 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  235. ZkA I. SA2, Fifinka: 6/15, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  236. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  237. 1. zkouška SA2, Fifinka: 6/13, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  238. 2. zkouška SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  239. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  240. II. zkouška SA2, Fifinka: 2/9, 37.88 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  241. I. zkouška SA2, Fifinka: 5/9, 43.99 s, 16.99 tr. b., 3.32 m/s

  242. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  243. Agility Ju, Fifinka: 21/35, 54.97 s, 9.97 tr. b., 3.64 m/s

  244. Agility Squads, Fifinka: Diskvalifikován

  245. Hra Ju, Fifinka: 21/36, 42.05 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  246. Jumping Ju, Fifinka: 22/35, 55.37 s, 7.37 tr. b., 3.58 m/s

  247. Jumping Squads, Fifinka: 39/59, 49.0 s, 8.0 tr. b., 3.59 m/s

  248. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  249. SA2 - 1. SA2, Fifinka: 3/10, 46.43 s, 6.43 tr. b., 3.4 m/s

  250. SA2 - 2. SA2, Fifinka: 4/10, 50.34 s, 8.34 tr. b., 3.28 m/s

  251. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  252. 1. zkouška SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  253. 2. zkouška SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  254. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  255. Agility open S, Fifinka: 13/32, 58.8 s, 16.8 tr. b., 2.99 m/s

  256. Jump I. S, Fifinka: 16/32, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  257. Tunel I. S, Fifinka: 19/25, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  258. ZkA. So SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  259. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  260. SA2/1 SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  261. SA2/2 SA2, Fifinka: 3/14, 46.25 s, 1.25 tr. b., 3.5 m/s

  262. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  263. 1.zkouška, Fifinka: 3/7, 47.55 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  264. 2.zkouška, Fifinka: 1/7, 45.01 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  265. Jumping, Fifinka: 3/10, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  266. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  267. 1.zkouška, Fifinka: 4/6, 38.66 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  268. 2.zkouška, Fifinka: 3/6, 37.39 s, 3.39 tr. b., 3.4 m/s

  269. Jumping, Fifinka: Diskvalifikován

  270. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  271. So-, Fifinka: Diskvalifikován

  272. So-Agility, Fifinka: 21/35, 63.74 s, 19.74 tr. b., 2.79 m/s

  273. So-Jumping, Fifinka: 23/36, 62.88 s, 31.88 tr. b., 2.47 m/s

  274. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  275. Zkouska 1 SA2, Fifinka: 3/14, 45.68 s, 5.68 tr. b., 3.46 m/s

  276. Zkouska 2 SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  277. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  278. Druhá zkouška SA2, Fifinka: 5/10, 64.9 s, 24.9 tr. b., 2.42 m/s

  279. První zkouška SA2, Fifinka: 3/10, 53.96 s, 9.96 tr. b., 2.87 m/s

  280. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  281. 1.zkouška SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  282. 2.zkouška SA2, Fifinka: 2/14, 65.93 s, 20.93 tr. b., 2.72 m/s

  283. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  284. 1.vítězná, Fifinka: 3/8, 66.56 s, 21.56 tr. b., 2.82 m/s

  285. 2.vítězná, Fifinka: Diskvalifikován

  286. Jumping, Fifinka: 18/25, 49.94 s, 12.94 tr. b., 3.28 m/s

  287. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  288. 1. zkouška A2 SA2, Fifinka: 7/9, 65.81 s, 27.81 tr. b., 2.63 m/s

  289. 2. zkouška A2 SA2, Fifinka: Diskvalifikován

  290. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S, Fifinka: 8/13, 69.23 s, 34.23 tr. b., 2.89 m/s

  291. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  292. AGILITY, Fifinka: 13/25, 51.29 s, 13.29 tr. b., 3.33 m/s

  293. JUMPING, Fifinka: 16/27, 51.76 s, 11.76 tr. b., 3.3 m/s

  294. SA1, Fifinka: 3/6, 56.83 s, 15.83 tr. b., 2.9 m/s

  295. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  296. Jumping (1), Fifinka: 12/16, 49.1 s, 11.1 tr. b., 3.36 m/s

  297. Jumping (2), Fifinka: 8/16, 52.52 s, 9.52 tr. b., 3.1 m/s

  298. Zkouška, Fifinka: 2/3, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  299. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  300. Agility S, Fifinka: Diskvalifikován

  301. Jumping S, Fifinka: Diskvalifikován

  302. Zk.A SA1, Fifinka: Diskvalifikován

  303. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  304. 1.zkouška, Fifinka: 3/6, 52.88 s, 5.0 tr. b., 2.97 m/s

  305. 2.zkouška, Fifinka: 3/6, 51.27 s, 6.27 tr. b., 2.83 m/s

  306. Jumping1, Fifinka: 2/6, 45.5 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  307. Jumping Open, Fifinka: Diskvalifikován

  308. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  309. 1.zkouška, Fifinka: Diskvalifikován

  310. 2.zkouška, Fifinka: 1/2, 42.44 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  311. Jumping1, Fifinka: 1/2, 37.23 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  312. Jumping Open, Fifinka: 8/11, 43.46 s, 11.46 tr. b., 3.34 m/s

  313. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  314. 1. zkouška SA1, Fifinka: 3/10, 33.26 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  315. 2. zkouška SA1, Fifinka: 6/10, 41.92 s, 10.0 tr. b., 3.17 m/s

  316. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  317. Jarní závody agility 2016, Fifinka: 1/3, 38.46 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  318. Jarní závody agility 2016, Fifinka: 18/24, 48.96 s, 9.96 tr. b., 2.96 m/s

  319. Jarní závody agility 2016, Fifinka: Diskvalifikován