Cz En

Lucie Jirmanová

  1. Číslo: 005232
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 11. 05. 2020
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 067515 (ML), Argo

  2. 016217 (L), Dan

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual, Argo: 7/34, 48.34 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  3. Agility Squads as Individual, Argo: 20/34, 49.21 s, 25.21 tr. b., 4.02 m/s

  4. Jumping Individual, Argo: 20/34, 42.89 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  5. Jumping Squads as Individual, Argo: 17/34, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  6. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  7. I. agility L, Dan: Diskvalifikován

  8. I. agility ML, Argo: Diskvalifikován

  9. II. agility L, Dan: Diskvalifikován

  10. II. agility ML, Argo: 19/37, 46.7 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  11. II. jumping L, Dan: Diskvalifikován

  12. II. jumping ML, Argo: Diskvalifikován

  13. I. jumping L, Dan: Diskvalifikován

  14. I. jumping ML, Argo: 5/37, 35.93 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  15. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  16. Jumping I, Argo: 4/21, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  17. Jumping II, Argo: Diskvalifikován

  18. Jumping III, Argo: 5/21, 34.34 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  19. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  20. Agility, Argo: 6/15, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  21. Jumping, Argo: 3/15, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  22. Jumping light, Argo: 4/15, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  23. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  24. II. zkouška, Argo: Diskvalifikován

  25. I. zkouška, Argo: 2/6, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  26. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  27. 1.kvalifikace, Argo: 10/38, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  28. 1.kvalifikace, Dan: Diskvalifikován

  29. 2.kvalifikace, Argo: 6/30, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  30. 2.kvalifikace, Dan: 16/30, 38.93 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  31. 3.kvalifikace, Argo: 7/21, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  32. 3.kvalifikace, Dan: 14/21, 29.65 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  33. Východočeské finále, Argo: 5/19, 22.4 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  34. Východočeské finále, Dan: 8/19, 32.15 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  35. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  36. Finále, Argo: 3/11, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  37. Jumping 2, Argo: 7/17, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  38. Zkouška 2, Argo: 1/8, 40.29 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  39. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  40. II. zkouška, Argo: 1/3, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  41. I. zkouška, Argo: 1/3, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  42. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  43. AGILITY, Dan: 3/30, 43.8 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  44. AGILITY, Argo: 4/30, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  45. JUMPING, Argo: 4/30, 28.06 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  46. JUMPING, Dan: Diskvalifikován

  47. LA2, Dan: Diskvalifikován

  48. LA3, Argo: 2/8, 42.6 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  49. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  50. QA4 Agility, Argo: 39/97, 50.03 s, 11.03 tr. b., 4.4 m/s

  51. QA4 Agility, Dan: Diskvalifikován

  52. QA5 Agility, Argo: Diskvalifikován

  53. QA5 Agility, Dan: Diskvalifikován

  54. QA6 Agility, Argo: Diskvalifikován

  55. QJ4 Jumping, Dan: Diskvalifikován

  56. QJ4 Jumping, Argo: Diskvalifikován

  57. QJ5 Jumping, Argo: 25/94, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  58. QJ5 Jumping, Dan: 37/94, 42.61 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  59. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  60. 1.zkouška LA2, Dan: Diskvalifikován

  61. 1.zkouška LA3, Argo: Diskvalifikován

  62. 2.zkouška LA2, Dan: Diskvalifikován

  63. 2.zkouška LA3, Argo: 1/10, 45.07 s, 2.07 tr. b., 4.33 m/s

  64. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  65. QA1 agility, Argo: Diskvalifikován

  66. QA1 agility, Dan: Diskvalifikován

  67. QA2 agility, Argo: 26/120, 44.29 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  68. QA2 agility, Dan: Diskvalifikován

  69. QA3 agility, Argo: 82/120, 53.95 s, 17.95 tr. b., 3.99 m/s

  70. QA3 agility, Dan: Diskvalifikován

  71. QJ1 jumping, Argo: 40/123, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  72. QJ1 jumping, Dan: Diskvalifikován

  73. QJ2 jumping, Argo: 34/122, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  74. QJ2 jumping, Dan: 52/122, 34.38 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  75. QJ3 jumping, Argo: 20/111, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  76. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  77. 1. Zkouška LA2, Dan: Diskvalifikován

  78. 1. Zkouška LA3, Argo: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška LA2, Dan: Diskvalifikován

  80. 2. Zkouška LA3, Argo: 5/12, 42.93 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  81. Jumping open L, Argo: 2/40, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  82. Jumping open L, Dan: Diskvalifikován

  83. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  84. 1. zkouška A2 LA2, Dan: 1/12, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  85. 1. zkouška A3 LA3, Argo: Diskvalifikován

  86. 2. zkouška A2 LA2, Dan: Diskvalifikován

  87. 2. zkouška A3 LA3, Argo: 3/12, 46.08 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  88. Hra - tuneliáda A2+A3 L, Dan: 14/21, 29.33 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  89. Hra - tuneliáda A2+A3 L, Argo: Diskvalifikován

  90. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  91. Agility I, Dan: Diskvalifikován

  92. Agility I, Argo: Diskvalifikován

  93. Agility II, Argo: 38/165, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  94. Agility II, Dan: Diskvalifikován

  95. Jumping I, Argo: 44/169, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  96. Jumping I, Dan: Diskvalifikován

  97. Jumping II, Argo: 43/161, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  98. Jumping II, Dan: Diskvalifikován

  99. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  100. ZkA. II. LA2, Dan: Diskvalifikován

  101. ZkA. I. LA2, Dan: Diskvalifikován

  102. ZkA. I. LA3, Argo: 4/13, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  103. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  104. 1. Zkouška LA2, Dan: 2/10, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  105. 2. Zkouška LA2, Dan: 2/10, 40.92 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  106. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  107. 1. Zkouška LA2, Dan: 2/11, 45.45 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  108. 2. Zkouška LA2, Dan: Diskvalifikován

  109. 3. Zkouška LA2, Dan: Diskvalifikován

  110. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  111. Jumping III L, Dan: Diskvalifikován

  112. Jumping III L, Argo: Diskvalifikován

  113. Jumping II L, Argo: 3/27, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  114. Jumping II L, Dan: Diskvalifikován

  115. Jumping I L, Argo: 3/27, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  116. Jumping I L, Dan: 8/27, 33.72 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  117. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  118. 1. Zka - LA2, Dan: Diskvalifikován

  119. 1. Zka - LA3, Argo: 11/16, 42.88 s, 13.88 tr. b., 4.01 m/s

  120. 2. Zka - LA2, Dan: 3/20, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  121. 2. Zka - LA3, Argo: Diskvalifikován

  122. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  123. 1. běh LA2, Dan: Diskvalifikován

  124. 1. běh LA3, Argo: Diskvalifikován

  125. 2. běh LA2, Dan: 5/15, 46.87 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  126. 2. běh LA3, Argo: Diskvalifikován

  127. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  128. 1.kvalifikace, Dan: 17/45, 28.71 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  129. 2.kvalifikace, Dan: 11/45, 32.82 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  130. 3.kvalifikace, Dan: 21/45, 25.53 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  131. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  132. Agility L, Argo: 2/33, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  133. Agility L, Dan: Diskvalifikován

  134. Hra L, Argo: 12/23, 36.79 s, 15.0 tr. b., 2.83 m/s

  135. Hra L, Dan: Diskvalifikován

  136. Jumping L, Argo: 5/37, 30.72 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  137. Jumping L, Dan: Diskvalifikován

  138. Zkouška LA2, Argo: 1/15, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  139. Zkouška LA2, Dan: 2/15, 47.02 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  140. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  141. AGILITY DRUZSTVA, Argo: 5/79, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  142. J Agility, Argo: 20/53, 43.5 s, 5.56 tr. b., 4.46 m/s

  143. J Hra, Argo: 20/54, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  144. J Hra, Dan: Diskvalifikován

  145. J Jumping, Argo: 10/53, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  146. JUMPING DRUZSTVA, Argo: 17/79, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  147. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  148. 1.zkouška, Argo: 1/13, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  149. 1.zkouška, Dan: Diskvalifikován

  150. 2.zkouška, Argo: Diskvalifikován

  151. 2.zkouška, Dan: Diskvalifikován

  152. Jumping Standard, Dan: 4/27, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  153. Jumping Standard, Argo: 5/27, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  154. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  155. Agility II. L, Argo: Diskvalifikován

  156. Agility II. L, Dan: Diskvalifikován

  157. Agility I. L, Argo: 43/94, 49.86 s, 18.86 tr. b., 3.65 m/s

  158. Agility I. L, Dan: Diskvalifikován

  159. Jumping II. L, Dan: 19/92, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  160. Jumping II. L, Argo: Diskvalifikován

  161. Jumping I. L, Argo: Diskvalifikován

  162. Jumping I. L, Dan: Diskvalifikován

  163. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  164. QA4 Agility, Argo: 15/95, 52.52 s, 1.52 tr. b., 4.19 m/s

  165. QA5 Agility, Argo: 42/93, 48.84 s, 9.84 tr. b., 3.99 m/s

  166. QA6 Agility, Argo: 44/88, 51.4 s, 12.4 tr. b., 3.99 m/s

  167. QJ4 Jumping, Argo: 55/95, 53.0 s, 13.0 tr. b., 3.62 m/s

  168. QJ5 Jumping, Argo: Diskvalifikován

  169. QJ6 Jumping, Argo: 40/77, 42.61 s, 12.61 tr. b., 4.08 m/s

  170. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  171. Ne-, Argo: 4/15, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  172. Ne-, Dan: Diskvalifikován

  173. Ne-Agility, Argo: 16/44, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  174. Ne-Agility, Dan: 22/44, 40.07 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  175. Ne-Jumping, Argo: 8/41, 34.19 s, 1.19 tr. b., 4.18 m/s

  176. Ne-Jumping, Dan: 11/41, 30.39 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  177. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  178. Agility I, Argo: 11/36, 47.73 s, 10.15 tr. b., 4.09 m/s

  179. Agility I, Dan: Diskvalifikován

  180. Agility II, Argo: 8/36, 43.42 s, 11.08 tr. b., 4.49 m/s

  181. Agility II, Dan: 15/36, 50.2 s, 27.86 tr. b., 3.88 m/s

  182. Agility III, Argo: 14/34, 49.73 s, 16.04 tr. b., 4.0 m/s

  183. Agility III, Dan: Diskvalifikován

  184. Jumping I, Argo: 9/36, 41.72 s, 2.74 tr. b., 4.36 m/s

  185. Jumping I, Dan: 24/36, 43.01 s, 14.03 tr. b., 4.23 m/s

  186. Jumping II, Argo: 6/34, 34.45 s, 0.26 tr. b., 4.96 m/s

  187. Jumping II, Dan: 20/34, 44.62 s, 30.43 tr. b., 3.83 m/s

  188. Jumping III, Argo: 5/33, 36.52 s, 1.79 tr. b., 4.57 m/s

  189. Jumping III, Dan: 21/33, 38.45 s, 13.72 tr. b., 4.34 m/s

  190. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  191. 1. zkouška LA2, Argo: Diskvalifikován

  192. 1. zkouška LA2, Dan: Diskvalifikován

  193. 2. zkouška LA2, Argo: 5/17, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  194. 2. zkouška LA2, Dan: 6/17, 39.15 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  195. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  196. II. zkouška LA2, Dan: 9/18, 37.62 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  197. II. zkouška LA2, Argo: Diskvalifikován

  198. I. zkouška LA2, Argo: 8/18, 50.5 s, 16.5 tr. b., 3.68 m/s

  199. I. zkouška LA2, Dan: Diskvalifikován

  200. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  201. III. zkouška LA2, Argo: 1/15, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  202. III. zkouška LA2, Dan: Diskvalifikován

  203. II. zkouška LA2, Argo: 1/15, 30.48 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  204. II. zkouška LA2, Dan: 7/15, 32.27 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  205. I. zkouška LA2, Argo: 1/15, 28.43 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  206. I. zkouška LA2, Dan: 9/15, 34.7 s, 24.7 tr. b., 3.34 m/s

  207. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  208. JUMPING 1 L, Argo: 7/43, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  209. JUMPING 1 L, Dan: 15/43, 38.89 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  210. JUMPING 2 L, Argo: 6/43, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  211. JUMPING 2 L, Dan: 12/43, 34.48 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  212. JUMPING 3 L, Dan: Diskvalifikován

  213. JUMPING 3 L, Argo: Diskvalifikován

  214. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  215. II. zkouška LA1, Dan: 2/13, 29.32 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  216. II. zkouška LA2, Argo: Diskvalifikován

  217. I. zkouška LA1, Dan: 2/13, 30.97 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  218. I. zkouška LA2, Argo: 5/21, 30.46 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  219. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  220. 1. jumping, Argo: 17/40, 38.18 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  221. 1. jumping, Dan: Diskvalifikován

  222. 2.jumping, Argo: 7/39, 31.07 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  223. 2.jumping, Dan: Diskvalifikován

  224. 3.jumping, Dan: Diskvalifikován

  225. 3.jumping, Argo: Diskvalifikován

  226. Východočeské finále, Argo: 8/19, 27.88 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  227. Východočeské finále, Dan: 10/19, 35.89 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  228. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  229. Agility Ju, Argo: 9/59, 46.53 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  230. Agility Squads, Argo: 4/76, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  231. Hra Ju, Argo: 10/59, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  232. Jumping Ju, Argo: 8/59, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  233. Jumping Squads, Argo: 33/75, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  234. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  235. LA1 - 1. LA1, Dan: 4/10, 39.38 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  236. LA1 - 2. LA1, Dan: 4/10, 39.23 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  237. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  238. II. zkouška LA1, Dan: 3/12, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  239. I. zkouška LA1, Dan: 5/12, 32.91 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  240. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  241. II. zkouška LA1, Dan: 3/9, 37.39 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  242. I. zkouška LA1, Dan: 6/9, 31.72 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  243. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  244. Agility NE L, Dan: 17/39, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  245. Agility NE L, Argo: 22/39, 43.13 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  246. Agility So L, Argo: 5/43, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  247. Agility So L, Dan: Diskvalifikován

  248. Finále L, Argo: Diskvalifikován

  249. Jumping NE L, Argo: 6/37, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  250. Jumping NE L, Dan: Diskvalifikován

  251. Jumping So L, Argo: 13/37, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  252. Jumping So L, Dan: 14/37, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  253. Zkouška So LA1, Dan: Diskvalifikován

  254. Zkouška So LA2, Argo: 4/16, 37.83 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  255. Zkoušky NE LA1, Dan: Diskvalifikován

  256. Zkoušky NE LA2, Argo: 4/17, 46.16 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  257. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  258. QA1 agility, Argo: 21/135, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  259. QA3 agility, Argo: 37/130, 50.33 s, 6.33 tr. b., 3.66 m/s

  260. QJ1 jumping, Argo: Diskvalifikován

  261. QJ2 jumping, Argo: Diskvalifikován

  262. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  263. 1.vítězná, Dan: Diskvalifikován

  264. 2.vítězná, Dan: 2/8, 40.84 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  265. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  266. Agility 1 Ju, Argo: 5/33, 48.22 s, 4.45 tr. b., 3.94 m/s

  267. Agility 2 Ju, Argo: 5/33, 39.3 s, 1.75 tr. b., 4.33 m/s

  268. Agility 3 Ju, Argo: 7/33, 42.4 s, 2.37 tr. b., 4.62 m/s

  269. Agility 4 Ju, Argo: Diskvalifikován

  270. Jumping 1 Ju, Argo: 6/33, 30.66 s, 1.01 tr. b., 4.86 m/s

  271. Jumping 2 Ju, Argo: Diskvalifikován

  272. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  273. II. zkouška LA2, Argo: Diskvalifikován

  274. I. zkouška LA2, Argo: 7/19, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  275. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  276. II.zkouška LA2, Argo: Diskvalifikován

  277. I. zkouška LA2, Argo: 1/7, 44.14 s, 7.14 tr. b., 3.62 m/s

  278. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  279. II. zkouška LA2, Argo: Diskvalifikován

  280. I. zkouška LA2, Argo: 3/14, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  281. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  282. 15.prorubská, Argo: Diskvalifikován

  283. 16.prorubská, Argo: 3/13, 39.49 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  284. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  285. 13.prorubská, Argo: 3/10, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  286. 14.prorubská, Argo: 1/10, 43.14 s, 3.14 tr. b., 4.01 m/s

  287. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  288. Agility Trial I, Argo: 4/9, 28.23 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  289. Agility Trial II, Argo: 3/9, 30.44 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  290. Jumping Trial, Argo: 3/9, 30.65 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  291. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  292. Agility družstva, Argo: Diskvalifikován

  293. Agility - junioři, Argo: 12/52, 48.02 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  294. Jumping družstva, Argo: 17/77, 31.49 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  295. Jumping - junioři, Argo: 9/54, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  296. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2016, 28. 05. 2016

  297. Agility junioři L, Argo: 1/7, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  298. Jumping junioři L, Argo: 4/7, 37.97 s, 5.97 tr. b., 3.24 m/s

  299. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  300. J Agility 1, Argo: Diskvalifikován

  301. J Agility 2, Argo: Diskvalifikován

  302. J Agility 3, Argo: 5/45, 43.99 s, 4.84 tr. b., 4.14 m/s

  303. J Agility 4, Argo: Diskvalifikován

  304. J Jumping 1, Argo: Diskvalifikován

  305. J Jumping 2, Argo: 14/45, 31.41 s, 1.1 tr. b., 4.62 m/s

  306. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  307. Jumping 1 L, Argo: Diskvalifikován

  308. Jumping 2 L, Argo: Diskvalifikován

  309. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  310. III. Jumping L, Argo: Diskvalifikován

  311. II. Jumping L, Argo: Diskvalifikován

  312. I. Jumping L, Argo: Diskvalifikován

  313. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  314. 3.prorubská, Argo: 9/17, 45.87 s, 20.87 tr. b., 3.1 m/s

  315. 4.prorubská, Argo: 2/17, 41.07 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  316. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  317. 1.prorubská, Argo: 4/18, 48.75 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  318. 2.prorubská, Argo: Diskvalifikován

  319. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  320. Agility 1 L, Argo: 5/30, 40.24 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  321. Finálový běh L, Argo: 2/15, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  322. Jumping 1 L, Argo: 6/30, 31.75 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  323. Jumping 2 L, Argo: Diskvalifikován

  324. Tuneliáda L, Argo: 12/20, 30.68 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  325. Zkouška 1 LA1, Argo: 2/9, 27.6 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  326. Zkouška 2 LA1, Argo: 1/8, 35.17 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s