Cz En

Petr Kalda

  1. Číslo: 005296
  2. Člen KA: Ne
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 01. 01. 2016
  5. Členem KA do: 31. 12. 2018
  6. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 081715 (L), Arthur

  2. 024816 (L), Yondu Udonta

  3. 000918 (L), Genesis Czech Imp

  4. 001218 (L), Alter Ego Breembark

Výsledky

  1. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  2. 1. Zka - LA2, Yondu Udonta: Diskvalifikován

  3. 2. Zka - LA2, Yondu Udonta: Diskvalifikován

  4. Jumping - Large, Yondu Udonta: 17/36, 34.55 s, 7.55 tr. b., 3.82 m/s

  5. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  6. Běh dvojic Large, Yondu Udonta: 9/34, 83.04 s, 0.0 tr. b., 2.69 m/s

  7. JUMPING, Yondu Udonta: Diskvalifikován

  8. LA2, Yondu Udonta: Diskvalifikován

  9. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  10. Agility, Arthur: 10/46, 66.73 s, 36.73 tr. b., 2.7 m/s

  11. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  12. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  13. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  14. Zkouška LA2, Arthur: Diskvalifikován

  15. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  16. Agility, Yondu Udonta: Diskvalifikován

  17. Agility, Arthur: Diskvalifikován

  18. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  19. Jumping, Yondu Udonta: Diskvalifikován

  20. Zka - LA2, Yondu Udonta: Diskvalifikován

  21. Zka - LA2, Arthur: Diskvalifikován

  22. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  23. Agility - So, Arthur: Diskvalifikován

  24. Agility - So, Yondu Udonta: Diskvalifikován

  25. Jumping - So, Arthur: 30/65, 54.49 s, 17.49 tr. b., 3.12 m/s

  26. Jumping - So, Yondu Udonta: Diskvalifikován

  27. ZkA - So, Arthur: 14/37, 52.55 s, 20.55 tr. b., 3.14 m/s

  28. ZkA - So, Yondu Udonta: Diskvalifikován

  29. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  30. 1. Zka, Arthur: 7/8, 43.1 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  31. 1. Zka, Yondu Udonta: Diskvalifikován

  32. 2. Zka, Arthur: 2/8, 36.49 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  33. 2. Zka, Yondu Udonta: 6/8, 32.18 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  34. Jumping, Yondu Udonta: Diskvalifikován

  35. Jumping, Arthur: Diskvalifikován

  36. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  37. 1.zkouška, Arthur: 4/20, 38.46 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  38. 1.zkouška, Yondu Udonta: 9/20, 42.86 s, 5.0 tr. b., 3.1 m/s

  39. 2.zkouška, Yondu Udonta: 7/20, 43.13 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  40. 2.zkouška, Arthur: 8/20, 45.74 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  41. Jumping Open, Yondu Udonta: Diskvalifikován

  42. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  43. Agility, Arthur: 15/33, 48.96 s, 16.96 tr. b., 3.23 m/s

  44. Jumping, Arthur: 16/34, 42.74 s, 21.74 tr. b., 3.35 m/s

  45. ZkA, Arthur: Diskvalifikován

  46. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  47. Agility - Ne, Arthur: Diskvalifikován

  48. Jumping - Ne, Arthur: Diskvalifikován

  49. ZkA - Ne, Arthur: 5/7, 40.49 s, 9.49 tr. b., 3.24 m/s

  50. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  51. Agility, Arthur: 17/50, 55.57 s, 22.57 tr. b., 3.24 m/s

  52. Agility 2, Arthur: 33/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  53. Jumping, Arthur: 20/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  54. Jumping 2, Arthur: 24/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  55. Zkouška, Arthur: 10/16, 52.92 s, 10.92 tr. b., 2.83 m/s

  56. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  57. 1. ZK LA1, Arthur: Diskvalifikován

  58. 2. ZK LA1, Arthur: Diskvalifikován

  59. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  60. Agility - Ne, Arthur: 9/60, 57.06 s, 4.06 tr. b., 2.96 m/s

  61. Agility - So, Arthur: Diskvalifikován

  62. Jumping - Ne, Arthur: 28/59, 59.56 s, 30.56 tr. b., 2.77 m/s

  63. Jumping - So, Arthur: Diskvalifikován

  64. ZkA - Ne, Arthur: 7/18, 47.07 s, 5.0 tr. b., 3.19 m/s

  65. ZkA - So, Arthur: 9/18, 59.97 s, 24.97 tr. b., 2.25 m/s

  66. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  67. Agility, Arthur: 24/55, 54.75 s, 12.75 tr. b., 3.11 m/s

  68. Jumping, Arthur: 29/55, 47.23 s, 17.23 tr. b., 2.9 m/s

  69. Zkouška, Arthur: 6/15, 55.94 s, 17.94 tr. b., 2.65 m/s

  70. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  71. 1. ZK LA1, Arthur: 5/24, 46.87 s, 11.87 tr. b., 3.01 m/s

  72. 2. ZK LA1, Arthur: Diskvalifikován

  73. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  74. 1. ZK LA1, Arthur: 5/28, 46.25 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  75. 2. ZK LA1, Arthur: 3/28, 40.83 s, 6.83 tr. b., 3.38 m/s

  76. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  77. 1. ZK LA1, Arthur: 10/21, 47.55 s, 29.55 tr. b., 3.43 m/s

  78. 2. ZK LA1, Arthur: 4/21, 42.8 s, 12.8 tr. b., 3.11 m/s

  79. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  80. 1. ZK LA1, Arthur: 2/15, 39.48 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  81. 2. ZK LA1, Arthur: Diskvalifikován