Cz En

Jana Chundeláková

  1. Číslo: 005327
  2. OSA: GODA
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 25. 02. 2016
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 087015 (S), Ťapka

  2. 076616 (S), Jenny

Výsledky

  1. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  2. 1. Zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  3. 1. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  4. 2. Zkouška SA2, Jenny: 5/9, 55.96 s, 26.96 tr. b., 3.07 m/s

  5. 2. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  6. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  7. 1. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  8. 1. zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška SA2, Ťapka: 4/9, 45.99 s, 6.99 tr. b., 3.57 m/s

  10. 2. Zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  11. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  12. 1. zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  13. 1. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  14. 2. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  15. 2. zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  16. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  17. 1. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  18. 1. Zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  19. 2. zkouška SA2, Jenny: 2/7, 47.1 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  20. 2. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  21. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  22. 1.ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  23. 2.ZK SA2, Jenny: Diskvalifikován

  24. 2.ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  25. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  26. Speed&Power hra S, Jenny: 4/16, 15.07 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  27. Speed&Power hra S, Ťapka: 12/16, 14.89 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  28. Tunelovo-barelový běh S, Jenny: 6/18, 32.54 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  29. Tunelovo-barelový běh S, Ťapka: 10/18, 35.49 s, 0.49 tr. b., 3.49 m/s

  30. Zkouška SA2, Ťapka: 4/7, 53.92 s, 19.92 tr. b., 3.04 m/s

  31. Zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  32. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  33. Speed&Power hra S, Jenny: 4/11, 23.31 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  34. Speed&Power hra S, Ťapka: 6/11, 29.55 s, 10.55 tr. b., 2.64 m/s

  35. Tunelovo-barelový běh S, Jenny: 7/14, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  36. Tunelovo-barelový běh S, Ťapka: 12/14, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  37. Zkouška SA2, Ťapka: 2/5, 60.15 s, 19.15 tr. b., 2.66 m/s

  38. Zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  39. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  40. Speed&Power hra S, Jenny: Diskvalifikován

  41. Speed&Power hra S, Ťapka: Diskvalifikován

  42. Tunelovo-barelový běh S, Jenny: 6/14, 33.48 s, 0.98 tr. b., 3.88 m/s

  43. Tunelovo-barelový běh S, Ťapka: 7/14, 34.67 s, 2.17 tr. b., 3.75 m/s

  44. Zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  45. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  46. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  47. 1. zkouška SA2, Jenny: 3/13, 49.9 s, 3.9 tr. b., 3.45 m/s

  48. 1. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  49. 2. zkouška SA2, Jenny: 6/13, 45.13 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  50. 2. zkouška SA2, Ťapka: 10/13, 51.96 s, 8.96 tr. b., 3.46 m/s

  51. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  52. Agility, Jenny: 15/22, 65.03 s, 24.03 tr. b., 2.86 m/s

  53. Agility, Jenny: Diskvalifikován

  54. Jumping, Jenny: Diskvalifikován

  55. Jumping, Jenny: Diskvalifikován

  56. Zkouška SA2, Jenny: 2/7, 50.73 s, 16.73 tr. b., 3.31 m/s

  57. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  58. Agilty, Jenny: Diskvalifikován

  59. Jumping, Jenny: Diskvalifikován

  60. Zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  61. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  62. Barelový a tunelový běh S, Ťapka: 16/23, 43.56 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  63. Barelový a tunelový běh S, Jenny: 20/23, 41.04 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  64. Zkouška SA2, Ťapka: 3/7, 44.0 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  65. Zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  66. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  67. 1. zkouška SA2, Jenny: 4/11, 46.8 s, 12.8 tr. b., 3.25 m/s

  68. 1. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  69. 2. zkouška SA2, Jenny: 4/11, 42.73 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  70. 2. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  71. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  72. Agility_, Jenny: Diskvalifikován

  73. Agility_, Ťapka: Diskvalifikován

  74. Jumping_, Jenny: Diskvalifikován

  75. Jumping_, Ťapka: Diskvalifikován

  76. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  77. 1. zkouška SA2, Jenny: 5/8, 47.97 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  78. 1. zkouška SA2, Ťapka: 6/8, 53.87 s, 15.87 tr. b., 3.36 m/s

  79. 2. zkouška SA2, Jenny: 2/8, 39.44 s, 5.44 tr. b., 3.8 m/s

  80. 2. zkouška SA2, Ťapka: 4/8, 48.72 s, 14.72 tr. b., 3.08 m/s

  81. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  82. II. zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  83. II. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  84. I. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  85. I. zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  86. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  87. 1. zkouška SA1, Jenny: 3/6, 30.45 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  88. 1. zkouška SA2, Ťapka: 3/14, 47.29 s, 2.29 tr. b., 3.26 m/s

  89. 2. zkouška SA1, Jenny: Diskvalifikován

  90. 2. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  91. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  92. Agility S, Jenny: 20/33, 49.66 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  93. Agility S, Ťapka: Diskvalifikován

  94. Jumping S, Jenny: 25/33, 44.34 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  95. Jumping S, Ťapka: Diskvalifikován

  96. Zkouška - SA1, Jenny: 2/3, 43.67 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  97. Zkouška - SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  98. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  99. Agility Ne - SA, Ťapka: 20/38, 59.9 s, 29.9 tr. b., 2.77 m/s

  100. Agility Ne - SA, Jenny: Diskvalifikován

  101. Agility So - SA, Jenny: 31/40, 56.99 s, 21.99 tr. b., 2.6 m/s

  102. Agility So - SA, Ťapka: Diskvalifikován

  103. Jumping Ne - SA, Jenny: 33/39, 45.12 s, 17.12 tr. b., 3.37 m/s

  104. Jumping Ne - SA, Ťapka: 36/39, 55.13 s, 22.13 tr. b., 2.76 m/s

  105. Jumping So - SA, Ťapka: 14/40, 61.67 s, 28.67 tr. b., 2.46 m/s

  106. Jumping So - SA, Jenny: Diskvalifikován

  107. Zka Ne - SA1, Jenny: 3/8, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  108. Zka Ne - SA2, Ťapka: 2/8, 47.71 s, 8.71 tr. b., 3.06 m/s

  109. Zka So - SA1, Jenny: 4/8, 46.43 s, 17.43 tr. b., 2.93 m/s

  110. Zka So - SA2, Ťapka: 6/11, 55.78 s, 13.78 tr. b., 3.16 m/s

  111. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  112. Agility S, Ťapka: 3/8, 46.3 s, 2.3 tr. b., 3.46 m/s

  113. Agility S, Jenny: Diskvalifikován

  114. Hra S, Ťapka: 12/17, 21.23 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  115. Hra S, Jenny: 13/17, 22.91 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  116. Jumping S, Ťapka: 4/9, 43.59 s, 13.59 tr. b., 2.96 m/s

  117. Jumping S, Jenny: Diskvalifikován

  118. Zkouška SA1, Jenny: 1/2, 48.47 s, 17.47 tr. b., 2.72 m/s

  119. Zkouška SA2, Ťapka: 4/6, 50.09 s, 13.09 tr. b., 3.23 m/s

  120. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  121. Agility S, Jenny: Diskvalifikován

  122. Agility S, Ťapka: Diskvalifikován

  123. Hra S, Jenny: 9/11, 21.2 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  124. Hra S, Ťapka: Diskvalifikován

  125. Jumping S, Ťapka: 4/7, 36.31 s, 8.31 tr. b., 3.64 m/s

  126. Jumping S, Jenny: Diskvalifikován

  127. Zkouška SA1, Jenny: 1/1, 27.27 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  128. Zkouška SA2, Ťapka: 2/2, 37.91 s, 2.91 tr. b., 3.14 m/s

  129. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  130. Agility A0 SA1, Jenny: 1/1, 21.85 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  131. Agility S, Ťapka: 8/8, 51.33 s, 17.33 tr. b., 2.71 m/s

  132. Hra S, Ťapka: 9/14, 32.25 s, 1.25 tr. b., 2.91 m/s

  133. Hra S, Jenny: 11/14, 30.91 s, 5.0 tr. b., 3.04 m/s

  134. Jumping A0 SA1, Jenny: 1/1, 23.96 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  135. Jumping S, Ťapka: 6/7, 44.96 s, 8.96 tr. b., 2.89 m/s

  136. Zkouška A0 SA1, Jenny: 1/1, 28.5 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  137. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  138. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  139. Agility - Small, Ťapka: Diskvalifikován

  140. Jumping - Small, Ťapka: 18/24, 54.62 s, 24.62 tr. b., 2.71 m/s

  141. ZkA - SA2, Ťapka: 6/7, 69.43 s, 41.43 tr. b., 2.29 m/s

  142. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  143. Agility A0 SA1, Jenny: 1/2, 26.34 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  144. Agility S, Ťapka: 5/8, 56.29 s, 16.29 tr. b., 2.84 m/s

  145. Hra S, Ťapka: 10/16, 33.07 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  146. Hra S, Jenny: 12/16, 31.63 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  147. Jumping A0 SA1, Jenny: Diskvalifikován

  148. Jumping S, Ťapka: Diskvalifikován

  149. Zkouška A0 SA1, Jenny: Diskvalifikován

  150. Zkouška SA2, Ťapka: 3/4, 56.58 s, 19.58 tr. b., 2.69 m/s

  151. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  152. A0 zkouška SA1, Jenny: 1/2, 47.08 s, 17.08 tr. b., 2.87 m/s

  153. A0 zkouška SA1, Jenny: Diskvalifikován

  154. AGI Kategorie A0+A1 S, Jenny: Diskvalifikován

  155. AGI Kategorie A0+A1 S, Jenny: Diskvalifikován

  156. AGI Kategorie A2+A3 S, Ťapka: 4/9, 47.62 s, 2.62 tr. b., 3.36 m/s

  157. AGI Kategorie A2+A3 S, Ťapka: 8/10, 56.65 s, 23.65 tr. b., 2.68 m/s

  158. JUMP Kategorie A0+A1 S, Jenny: Diskvalifikován

  159. JUMP Kategorie A0+A1 S, Jenny: Diskvalifikován

  160. JUMP Kategorie A2+A3 S, Ťapka: 8/11, 50.37 s, 10.37 tr. b., 3.38 m/s

  161. JUMP Kategorie A2+A3 S, Ťapka: 9/11, 63.25 s, 37.25 tr. b., 2.32 m/s

  162. Zkouška SA2, Ťapka: 2/4, 68.36 s, 38.36 tr. b., 2.34 m/s

  163. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  164. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  165. Agility - Small, Ťapka: 13/32, 52.62 s, 9.62 tr. b., 3.29 m/s

  166. Jumping - Small, Ťapka: 19/32, 51.47 s, 22.47 tr. b., 3.01 m/s

  167. ZkA - SA1, Ťapka: 4/6, 53.32 s, 21.32 tr. b., 2.59 m/s

  168. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  169. Agility 1, Ťapka: Diskvalifikován

  170. Agility 2, Ťapka: Diskvalifikován

  171. Jumping 1, Ťapka: Diskvalifikován

  172. Jumping 2, Ťapka: 39/78, 58.5 s, 18.5 tr. b., 3.25 m/s

  173. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  174. Agility Trial I, Ťapka: 3/3, 64.93 s, 34.93 tr. b., 2.31 m/s

  175. Jumping Trial I, Ťapka: 3/3, 43.9 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  176. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  177. 1. ZK SA1, Ťapka: 5/8, 45.72 s, 12.72 tr. b., 3.02 m/s

  178. 2. ZK SA1, Ťapka: 5/8, 36.61 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  179. A0 - AGI SA1, Jenny: 1/2, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  180. A0 - jump SA1, Jenny: 1/2, 20.14 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  181. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  182. 1. ZK SA1, Ťapka: 5/9, 59.37 s, 23.37 tr. b., 2.54 m/s

  183. 2. ZK SA1, Ťapka: 3/9, 48.86 s, 8.86 tr. b., 2.91 m/s

  184. Kat. A0 - 1. běh J SA1, Jenny: 1/2, 37.94 s, 10.0 tr. b., 3.11 m/s

  185. Kat. A0 - 2. běh SA1, Jenny: Diskvalifikován

  186. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  187. 1. ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  188. 2. ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  189. Kat A0-AGI SA1, Jenny: Diskvalifikován

  190. Kat A0-JUMP SA1, Jenny: 2/5, 24.81 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  191. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  192. Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  193. Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  194. Zkouška SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  195. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  196. 1. zkouška SA1, Ťapka: 3/4, 50.01 s, 21.01 tr. b., 3.1 m/s

  197. 2. zkouška SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  198. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  199. 1. ZK SA1, Ťapka: 1/11, 39.32 s, 6.32 tr. b., 2.95 m/s

  200. 2. ZK SA1, Ťapka: 8/11, 54.7 s, 27.7 tr. b., 2.38 m/s

  201. Kategorie A0 SA1, Jenny: 2/3, 19.31 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  202. Kategorie A0 SA1, Jenny: Diskvalifikován

  203. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  204. 1. zkouška SA1, Ťapka: 4/6, 42.18 s, 13.18 tr. b., 3.15 m/s

  205. 2. zkouška SA1, Ťapka: 3/6, 43.58 s, 9.58 tr. b., 2.96 m/s

  206. 3. zkouška SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  207. Agility S, Ťapka: Diskvalifikován

  208. Jumping S, Ťapka: Diskvalifikován

  209. Ne-zkouška SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  210. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  211. 1. Kategorie A0 SA1, Jenny: Diskvalifikován

  212. 1. ZK SA1, Ťapka: 4/9, 50.63 s, 5.0 tr. b., 2.75 m/s

  213. 2. Kategorie A0 SA1, Jenny: Diskvalifikován

  214. 2. ZK SA1, Ťapka: 3/9, 43.07 s, 0.0 tr. b., 3.18 m/s

  215. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  216. 1. ZK SA1, Ťapka: 7/10, 57.4 s, 25.4 tr. b., 2.67 m/s

  217. 2. ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  218. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  219. Agility, Ťapka: 20/35, 67.18 s, 30.18 tr. b., 2.41 m/s

  220. Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  221. ZkA, Ťapka: Diskvalifikován

  222. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  223. Tunelový běh S, Ťapka: 18/21, 40.28 s, 6.28 tr. b., 3.38 m/s

  224. Zkouška SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  225. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  226. 1. ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  227. 2. ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  228. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  229. 1. ZK SA1, Ťapka: 5/11, 66.93 s, 28.93 tr. b., 2.18 m/s

  230. 2. ZK SA1, Ťapka: 6/11, 65.34 s, 21.34 tr. b., 2.28 m/s

  231. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  232. A0 - 2. běh SA1, Ťapka: 2/3, 32.37 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  233. A0 SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  234. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  235. 2. A0 SA1, Ťapka: 2/4, 41.47 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  236. A0 SA1, Ťapka: 1/4, 51.78 s, 16.78 tr. b., 2.63 m/s