Cz En

Olga Edrová

  1. Číslo: 000547
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 16. 12. 2009
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 019301 (M), Adder Black Young for Ever

  2. 001704 (S), Baby Hepta

  3. 033504 (S), Enicing Eve z Benešovské zahrady

  4. 036406 (L), Atomic Djo od Zlatonosné říčky

  5. 002208 (M), Chic Deryl Blue Van - Bery

  6. 005411 (L), Best Choice Od Zlatonosné říčky

  7. 043311 (L), Celine of Nazgul Borders

  8. 059511 (L), Tom Miveko

  9. 059711 (L), Van Miveko

  10. 071511 (S), Chilli von der Haunimühle

  11. 071611 (M), Bessy von der Haunimühle

  12. 051514 (S), Bodie Black of Youwentis

  13. 093116 (L), Adar Wanderers of Saint Wendelin

Výsledky

  1. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  2. Agility SA neděle, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  3. Agility SA sobota, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  4. Jumping SA neděle, Bodie Black of Youwentis: 1/26, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  5. Jumping SA sobota, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  6. Zkouška SA3 neděle, Bodie Black of Youwentis: 2/13, 41.14 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  7. Zkouška SA3 sobota, Bodie Black of Youwentis: 6/15, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  8. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  9. Czech Imp Jump Small, Bodie Black of Youwentis: 1/29, 20.21 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  10. Jumping 1 - Large, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 14/37, 33.26 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  11. Jumping 1 - Small, Bodie Black of Youwentis: 1/29, 31.78 s, 0.0 tr. b., 6.54 m/s

  12. Jumping 2 - Large, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 3/37, 30.05 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  13. Jumping 2 - Small, Bodie Black of Youwentis: 2/29, 25.54 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  14. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  15. QA4 Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  16. QA4 Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  17. QA5 Agility, Bodie Black of Youwentis: 3/36, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  18. QA5 Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  19. QA6 Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  20. QA6 Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  21. QJ4 Jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 2/96, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  22. QJ4 Jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  23. QJ5 Jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 5/94, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  24. QJ5 Jumping, Bodie Black of Youwentis: 10/36, 39.36 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  25. QJ6 Jumping, Bodie Black of Youwentis: 3/34, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  26. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  27. 1. Jumping L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 3/32, 36.95 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  28. 1. Jumping S, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  29. 2. Jumping L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  30. 2. Jumping S, Bodie Black of Youwentis: 1/29, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  31. Agility L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  32. Agility S, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  33. Finále - Agi L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  34. Finále - Agi S, Bodie Black of Youwentis: 2/12, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  35. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  36. QA1 agility, Bodie Black of Youwentis: 20/48, 37.9 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  37. QA1 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  38. QA2 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 3/120, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  39. QA2 agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  40. QA3 agility, Bodie Black of Youwentis: 4/48, 40.94 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  41. QA3 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 5/120, 39.23 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  42. QJ1 jumping, Bodie Black of Youwentis: 4/48, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  43. QJ1 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 46/123, 36.27 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  44. QJ2 jumping, Bodie Black of Youwentis: 1/48, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  45. QJ2 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  46. QJ3 jumping, Bodie Black of Youwentis: 4/45, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  47. QJ3 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 46/111, 42.26 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  48. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  49. Agility SA, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  50. Agility SA, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  51. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: 1/43, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  52. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: 1/43, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  53. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: 2/20, 44.75 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  54. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: 2/20, 44.75 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  55. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  56. Agility Trial I, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  57. Agility Trial II, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  58. Agility Trial III, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  59. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  60. TRIAL III. LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 1/18, 35.47 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  61. TRIAL II. LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 1/21, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  62. TRIAL I. LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  63. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  64. Agility Trial I, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 2/14, 30.52 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  65. Agility Trial II, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  66. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  67. Agility, Bodie Black of Youwentis: 2/56, 39.59 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  68. Agility DRUZSTVA, Bodie Black of Youwentis: 7/56, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  69. Agility DRUZSTVA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  70. Jumping, Bodie Black of Youwentis: 7/57, 36.26 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  71. Jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  72. Jumping DRUZSTVA, Bodie Black of Youwentis: 3/56, 35.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  73. Jumping DRUZSTVA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 28/97, 34.75 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  74. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  75. Agility Large, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  76. Agility Small, Bodie Black of Youwentis: 4/27, 39.89 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  77. Jumping Large, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  78. Jumping Small, Bodie Black of Youwentis: 4/29, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  79. Zkouška LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 1/18, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  80. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  81. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  82. Agility 1, Bodie Black of Youwentis: 13/72, 45.19 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  83. Agility 1, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 35/212, 40.72 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  84. Agility 2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 5/217, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  85. Grand Final, Bodie Black of Youwentis: 14/29, 41.11 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  86. Grand Final, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  87. Jumping 1, Bodie Black of Youwentis: 4/73, 30.58 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  88. Jumping 1, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  89. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  90. QA4 Agility, Bodie Black of Youwentis: 2/45, 35.31 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  91. QA4 Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 5/95, 42.68 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  92. QA5 Agility, Bodie Black of Youwentis: 2/45, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  93. QA5 Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 3/93, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  94. QA6 Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 2/88, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  95. QA6 Agility, Bodie Black of Youwentis: 3/43, 38.89 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  96. QJ4 Jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 3/95, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  97. QJ4 Jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  98. QJ5 Jumping, Bodie Black of Youwentis: 2/45, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  99. QJ5 Jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  100. QJ6 Jumping, Bodie Black of Youwentis: 5/42, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  101. QJ6 Jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 8/77, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  102. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  103. QA1 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 13/127, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  104. QA1 agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  105. QA2 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 2/125, 39.94 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  106. QA2 agility, Bodie Black of Youwentis: 2/53, 38.19 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  107. QA3 agility, Bodie Black of Youwentis: 20/52, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  108. QA3 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  109. QJ1 jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  110. QJ1 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  111. QJ2 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 4/126, 39.56 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  112. QJ2 jumping, Bodie Black of Youwentis: 26/53, 37.6 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  113. QJ3 jumping, Bodie Black of Youwentis: 3/53, 34.23 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  114. QJ3 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  115. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  116. Agility Squads as individual, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  117. Jumping A2A3, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 37/113, 34.67 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  118. Jumping Squads as Individual, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  119. Special Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 22/159, 34.21 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  120. Tachyon Trophy A2A3, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  121. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  122. Zkouška LA2 1.běh, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  123. Zkouška LA2 2.běh, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  124. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  125. Agility L Ne, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  126. Agility L So, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  127. Agility S Ne , Bodie Black of Youwentis: 1/66, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  128. Agility S So , Bodie Black of Youwentis: 2/65, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  129. Jumping L Ne, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  130. Jumping L So, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 29/100, 32.95 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  131. Jumping S Ne , Bodie Black of Youwentis: 33/66, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  132. Jumping S So , Bodie Black of Youwentis: 1/65, 28.71 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  133. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  134. Agility LA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  135. Agility SA, Bodie Black of Youwentis: 1/38, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  136. Jumping LA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  137. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: 3/38, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  138. Zkouška LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  139. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  140. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  141. Agility LA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 11/34, 33.2 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  142. Agility SA, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  143. Jumping LA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  144. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  145. Zkouška LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  146. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  147. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  148. Agility LA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 1/47, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  149. Agility SA, Bodie Black of Youwentis: 2/34, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  150. Jumping LA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 15/51, 28.1 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  151. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: 2/34, 28.54 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  152. Zkouška LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 2/22, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  153. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  154. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  155. Agility I, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  156. Agility II FINAL, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  157. Jumping I, Bodie Black of Youwentis: 1/21, 29.92 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  158. Jumping II, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  159. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  160. Agility open 1 L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  161. Agility open 1 S, Bodie Black of Youwentis: 1/23, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  162. Agility open 2 L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  163. Agility open 2 S, Bodie Black of Youwentis: 1/23, 44.85 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  164. Zkoušky LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  165. Zkoušky SA3, Bodie Black of Youwentis: 1/9, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  166. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  167. Agility L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 3/28, 38.22 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  168. Agility S, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  169. Jumping L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  170. Jumping S, Bodie Black of Youwentis: 2/24, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  171. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  172. AGILITY, Bodie Black of Youwentis: 1/27, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  173. JUMPING, Bodie Black of Youwentis: 1/27, 32.46 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  174. SA3, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  175. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  176. Agility Open Large, Van Miveko: Diskvalifikován

  177. Agility Open Small, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  178. Jumping Open Large, Van Miveko: 5/30, 35.93 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  179. Jumping Open Small, Bodie Black of Youwentis: 1/10, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  180. Zkouška LA3, Van Miveko: 1/11, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  181. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  182. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  183. 1. Zk LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 7/23, 30.54 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  184. 2. Zk LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 4/23, 35.46 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  185. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  186. Agility 1, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 5/217, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  187. Agility 1, Bodie Black of Youwentis: 6/77, 42.84 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  188. Agility 2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 45/216, 40.38 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  189. Agility 3, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 36/190, 41.4 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  190. Agility 3, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  191. Agility 4, Bodie Black of Youwentis: 2/73, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  192. Agility 4, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  193. Jumping 1, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  194. Jumping 1, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  195. Jumping 2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  196. Jumping 2, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  197. NATIVIA GRAND FINAL, Bodie Black of Youwentis: 19/29, 46.6 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  198. NATIVIA GRAND FINAL, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  199. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  200. 1. Jumping LA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  201. 1. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: 2/25, 32.65 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  202. "2. Jump L ""Skokan""", Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  203. "2. Jump S ""Skokan""", Bodie Black of Youwentis: 7/25, 35.08 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  204. 3. Jumping LA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  205. 3. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: 2/23, 31.66 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  206. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  207. QA4 agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  208. QA4 agility, Van Miveko: Diskvalifikován

  209. QA5 agility, Bodie Black of Youwentis: 1/55, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  210. QA5 agility, Van Miveko: Diskvalifikován

  211. QA6 agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  212. QA6 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  213. QJ4 jumping, Bodie Black of Youwentis: 2/55, 28.45 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  214. QJ4 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  215. QJ5 jumping, Bodie Black of Youwentis: 3/53, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  216. QJ5 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  217. QJ6 jumping, Bodie Black of Youwentis: 1/50, 28.02 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  218. QJ6 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  219. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  220. Jumping L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  221. Jumping S, Bodie Black of Youwentis: 2/19, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  222. zkouška 3 LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  223. zkouška 3 SA3, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  224. zkouška 4 LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  225. zkouška 4 SA3, Bodie Black of Youwentis: 3/7, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  226. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  227. Agility Open L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 2/41, 36.18 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  228. Agility Open S, Bodie Black of Youwentis: 1/26, 37.68 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  229. Jump Open L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  230. Jump Open S, Bodie Black of Youwentis: 1/27, 28.41 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  231. Zkouška LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  232. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  233. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  234. Jumping 1 L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  235. Jumping 1 S, Bodie Black of Youwentis: 1/26, 29.88 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  236. Jumping 2 L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  237. Jumping 2 S, Bodie Black of Youwentis: 1/25, 27.67 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  238. Zkoušky LA1, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 1/16, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  239. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  240. 1. Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 1/13, 26.77 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  241. 2. Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  242. 3. Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  243. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky III., 26. 05. 2017

  244. 1. Zka - LA1, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  245. 2. Zka - LA1, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 1/5, 30.2 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  246. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  247. QA1 agility, Van Miveko: 31/135, 41.55 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  248. QA1 agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  249. QA1 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  250. QA2 agility, Van Miveko: 8/127, 34.56 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  251. QA2 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 29/127, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  252. QA2 agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  253. QA3 agility, Van Miveko: 11/130, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  254. QA3 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  255. QA3 agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  256. QJ1 jumping, Van Miveko: 16/135, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  257. QJ1 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 19/135, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  258. QJ1 jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  259. QJ2 jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  260. QJ2 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  261. QJ2 jumping, Van Miveko: Diskvalifikován

  262. QJ3 jumping, Bodie Black of Youwentis: 5/66, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  263. QJ3 jumping, Van Miveko: 39/118, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  264. QJ3 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  265. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  266. Agility SA, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  267. Jumping LA, Van Miveko: 9/46, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  268. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: 1/20, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  269. Zkouška LA3, Van Miveko: Diskvalifikován

  270. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: 4/9, 48.29 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  271. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  272. Agility LA, Van Miveko: Diskvalifikován

  273. Agility SA, Bodie Black of Youwentis: 1/28, 34.09 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  274. Jumping LA, Van Miveko: Diskvalifikován

  275. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: 2/28, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  276. Zkouška LA3, Van Miveko: 3/21, 36.59 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  277. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: 1/9, 36.16 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  278. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  279. Agility Final SH, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  280. Agility I SH, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  281. Jumping II SH, Bodie Black of Youwentis: 1/18, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  282. Jumping I SH, Bodie Black of Youwentis: 2/18, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  283. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  284. Agility družstva, Van Miveko: Diskvalifikován

  285. Agility družstva, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  286. Jumping družstva, Bodie Black of Youwentis: 14/60, 29.41 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  287. Jumping družstva, Van Miveko: Diskvalifikován

  288. Jumping jednotlivci, Van Miveko: Diskvalifikován

  289. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  290. Agility I, Bodie Black of Youwentis: 5/73, 46.49 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  291. Agility II, Tom Miveko: 30/195, 42.66 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  292. Agility II, Van Miveko: 33/195, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  293. Jumping I, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  294. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  295. QA5 Agility, Tom Miveko: Diskvalifikován

  296. QA5 Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  297. QA5 Agility, Van Miveko: Diskvalifikován

  298. QA6 Agility, Tom Miveko: Diskvalifikován

  299. QA6 Agility, Van Miveko: Diskvalifikován

  300. QA6 Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  301. QJ5 Jumping, Tom Miveko: Diskvalifikován

  302. QJ5 Jumping, Van Miveko: Diskvalifikován

  303. QJ5 Jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  304. QJ6 Jumping, Bodie Black of Youwentis: 1/90, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  305. QJ6 Jumping, Tom Miveko: 15/182, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  306. QJ6 Jumping, Van Miveko: Diskvalifikován

  307. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  308. QA3 Agility, Tom Miveko: 8/176, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  309. QA3 Agility, Van Miveko: 9/176, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  310. QA3 Agility, Bodie Black of Youwentis: 21/100, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  311. QA4 Agility, Van Miveko: 8/174, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  312. QA4 Agility, Tom Miveko: 14/174, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  313. QA4 Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  314. QJ3 Jumping, Van Miveko: 11/176, 31.9 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  315. QJ3 Jumping, Tom Miveko: 39/176, 30.77 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  316. QJ3 Jumping, Bodie Black of Youwentis: 54/101, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  317. QJ4 Jumping, Van Miveko: 40/174, 33.17 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  318. QJ4 Jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  319. QJ4 Jumping, Tom Miveko: Diskvalifikován

  320. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  321. QA1 Agility, Tom Miveko: 1/213, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  322. QA1 Agility, Bodie Black of Youwentis: 4/113, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  323. QA1 Agility, Van Miveko: 14/213, 44.8 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  324. QA2 Agility, Bodie Black of Youwentis: 25/110, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  325. QA2 Agility, Tom Miveko: 28/204, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  326. QA2 Agility, Van Miveko: Diskvalifikován

  327. QJ1 Jumping, Tom Miveko: 5/213, 34.28 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  328. QJ1 Jumping, Van Miveko: 12/213, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  329. QJ1 Jumping, Bodie Black of Youwentis: 37/116, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  330. QJ2 Jumping, Tom Miveko: 6/197, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  331. QJ2 Jumping, Van Miveko: Diskvalifikován

  332. QJ2 Jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  333. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  334. Agility SA, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  335. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: 2/35, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  336. Zkouška SA2, Bodie Black of Youwentis: 1/9, 33.62 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  337. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  338. Agility L L, Van Miveko: Diskvalifikován

  339. Agility L L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  340. Agility S S, Bodie Black of Youwentis: 1/31, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  341. Jumping L L, Van Miveko: 9/45, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  342. Jumping L L, Tom Miveko: 13/45, 32.0 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  343. Jumping S S, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  344. Zkouška LA3 LA3, Van Miveko: 10/24, 35.49 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  345. Zkouška LA3 LA3, Tom Miveko: Diskvalifikován

  346. Zkouška SA2 SA2, Bodie Black of Youwentis: 1/11, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  347. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  348. Agility, Van Miveko: 10/43, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  349. Agility, Bodie Black of Youwentis: 19/38, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  350. Agility, Tom Miveko: 19/43, 37.01 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  351. Agility squads, Bodie Black of Youwentis: 2/40, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  352. Agility squads, Tom Miveko: 3/48, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  353. Agility squads, Van Miveko: 18/48, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  354. Jumping, Bodie Black of Youwentis: 1/40, 29.7 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  355. Jumping, Tom Miveko: 1/50, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  356. Jumping, Van Miveko: 34/50, 39.11 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  357. Jumping Squads, Tom Miveko: 3/47, 30.97 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  358. Jumping Squads, Van Miveko: 15/47, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  359. Jumping Squads, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  360. Brno - Letní Robinsonáda, 18. 07. 2015

  361. Agility Final L, Van Miveko: 4/21, 34.35 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  362. Agility Final S, Bodie Black of Youwentis: 6/12, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  363. Agility L, Van Miveko: 3/43, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  364. Agility L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  365. Agility S, Bodie Black of Youwentis: 2/24, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  366. Jumping II. L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  367. Jumping II. S, Bodie Black of Youwentis: 14/21, 31.48 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  368. Jumping I. L, Tom Miveko: 16/41, 29.37 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  369. Jumping I. S, Bodie Black of Youwentis: 1/24, 26.07 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  370. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  371. Agility I, Bodie Black of Youwentis: 16/61, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  372. Agility I, Tom Miveko: Diskvalifikován

  373. Agility I, Van Miveko: Diskvalifikován

  374. Agility II, Tom Miveko: 28/181, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  375. Agility II, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  376. Agility III, Bodie Black of Youwentis: 8/58, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  377. Agility IV, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  378. FINAL, Van Miveko: Diskvalifikován

  379. FINAL, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  380. Jumping I, Bodie Black of Youwentis: 7/57, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  381. Jumping I, Van Miveko: 15/182, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  382. Jumping I, Tom Miveko: Diskvalifikován

  383. Jumping II, Bodie Black of Youwentis: 14/53, 32.46 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  384. Jumping II, Tom Miveko: Diskvalifikován

  385. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  386. Agility Ne, Bodie Black of Youwentis: 1/74, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  387. Agility Ne, Tom Miveko: Diskvalifikován

  388. Agility Ne, Van Miveko: Diskvalifikován

  389. Agility So, Bodie Black of Youwentis: 3/80, 46.8 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  390. Agility So, Tom Miveko: 23/151, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  391. Agility So, Van Miveko: 49/151, 39.2 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  392. Jumping Ne, Bodie Black of Youwentis: 1/78, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  393. Jumping Ne, Van Miveko: 9/133, 30.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  394. Jumping So, Bodie Black of Youwentis: 1/84, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  395. Jumping So, Van Miveko: 10/146, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  396. Jumping So, Tom Miveko: Diskvalifikován

  397. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  398. Agility II Open, Van Miveko: 1/162, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  399. Agility II Open, Tom Miveko: 10/162, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  400. Agility II Open, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  401. Agility I Open, Bodie Black of Youwentis: 22/90, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  402. Agility I Open, Van Miveko: Diskvalifikován

  403. Agility I Open, Tom Miveko: Diskvalifikován

  404. Jumping II Open, Tom Miveko: 5/162, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  405. Jumping II Open, Van Miveko: Diskvalifikován

  406. Jumping II Open, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  407. Jumping I Open, Tom Miveko: 2/165, 28.57 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  408. Jumping I Open, Van Miveko: 7/165, 29.02 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  409. Jumping I Open, Bodie Black of Youwentis: 34/90, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  410. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  411. Agility 1, Van Miveko: 17/183, 41.65 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  412. Agility 1, Tom Miveko: 98/183, 45.74 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  413. Agility 1, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  414. Agility 2, Bodie Black of Youwentis: 1/96, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  415. Agility 2, Tom Miveko: 5/175, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  416. Agility 2, Van Miveko: Diskvalifikován

  417. Jumping 1, Van Miveko: 10/184, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  418. Jumping 1, Bodie Black of Youwentis: 26/100, 41.1 s, 14.1 tr. b., 3.99 m/s

  419. Jumping 1, Tom Miveko: 72/184, 43.49 s, 10.49 tr. b., 3.77 m/s

  420. Jumping 2, Bodie Black of Youwentis: 1/97, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  421. Jumping 2, Tom Miveko: 36/182, 34.27 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  422. Jumping 2, Van Miveko: 64/182, 34.31 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  423. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den II 2015, 12. 04. 2015

  424. SA2 II SA2, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  425. SA2 I SA2, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  426. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den I 2015, 11. 04. 2015

  427. SA2 II SA2, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  428. SA2 I SA2, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  429. Brno - Agility Zetor Cup, 21. 03. 2015

  430. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  431. Jumping, Bodie Black of Youwentis: 1/25, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  432. Zk SA2, Bodie Black of Youwentis: 1/7, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  433. Mikulov - Podpálavská drkotačka IV., 07. 03. 2015

  434. Agility, Tom Miveko: 3/39, 32.28 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  435. Agility, Van Miveko: 4/39, 32.36 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  436. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  437. Jumping, Tom Miveko: 1/40, 29.82 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  438. Jumping, Van Miveko: 2/40, 30.04 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  439. Jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  440. Zk LA3, Van Miveko: 1/16, 41.53 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  441. Zk LA3, Tom Miveko: Diskvalifikován

  442. Zk SA1, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  443. Brno - Zimní Brno II., 14. 02. 2015

  444. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  445. Jumping, Bodie Black of Youwentis: 15/31, 31.93 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  446. Zk SA1, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  447. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  448. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  449. Jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  450. Zk, Bodie Black of Youwentis: 1/11, 28.93 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  451. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  452. Jumping Ne L, Van Miveko: Diskvalifikován

  453. Jumping Ne S, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  454. Zkouška II Ne LA2, Van Miveko: Diskvalifikován

  455. Zkouška II Ne SA1, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  456. Zkouška I Ne LA2, Van Miveko: Diskvalifikován

  457. Zkouška I Ne SA1, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  458. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  459. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  460. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  461. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  462. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  463. Jumping, Bodie Black of Youwentis: 7/15, 38.86 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  464. Jumping S, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  465. Kroměříž - Dvojzkoušky Kroměříž, 11. 10. 2014

  466. I. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  467. II. Agility, Bodie Black of Youwentis: 1/9, 29.46 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  468. Šlapanice - O Šlapanického vlka 2014, 04. 10. 2014

  469. Agility SMALL, Bodie Black of Youwentis: 7/23, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  470. Jumping SMALL, Bodie Black of Youwentis: 1/23, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  471. zkouška SA 1, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  472. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  473. Agility Individual, Van Miveko: 7/55, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  474. Agility Individual, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 13/55, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  475. Agility Squads, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 3/55, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  476. Agility Squads, Van Miveko: 18/55, 33.35 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  477. Jumping Individual, Van Miveko: 7/56, 35.86 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  478. Jumping Individual, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  479. Jumping Squads, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 36/55, 42.26 s, 7.26 tr. b., 4.16 m/s

  480. Jumping Squads, Van Miveko: Diskvalifikován

  481. Brno - Podzimní Robinsonáda 2014, 06. 09. 2014

  482. Agility, Van Miveko: Diskvalifikován

  483. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  484. Jumping, Van Miveko: 1/32, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  485. Jumping, Bodie Black of Youwentis: 5/26, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  486. LA2, Van Miveko: Diskvalifikován

  487. SA1, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  488. Brno - Brněnský Drak, 13. 07. 2014

  489. LA3, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/5, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  490. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  491. (1) Kubíkův běh, Van Miveko: 3/17, 30.78 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  492. (1) Kubíkův běh, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 3/19, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  493. (2) Ferpíkův běh, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  494. (2) Ferpíkův běh, Van Miveko: Diskvalifikován

  495. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  496. Agility (Parkur A), Van Miveko: 22/143, 47.24 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  497. Agility Parkur A, Van Miveko: 7/162, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  498. Agility Parkur A, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 11/162, 38.21 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  499. Agility (Parkur C), Best Choice Od Zlatonosné říčky: 25/136, 42.63 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  500. Agility Parkur C, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 27/159, 38.9 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  501. Agility Trial Parkur A, Van Miveko: 13/37, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  502. Agility Trial Parkur B, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 24/89, 39.96 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  503. FINALE (parkur A), Best Choice Od Zlatonosné říčky: 4/44, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  504. FINALE (parkur A), Van Miveko: 22/44, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  505. Jumping (Parkur B), Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  506. Jumping (Parkur B), Van Miveko: Diskvalifikován

  507. Jumping Parkur B, Van Miveko: 5/164, 31.16 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  508. Jumping Parkur B, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 14/164, 29.34 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  509. Brno - Agility Zetor CUP, 29. 06. 2014

  510. II LA3 LA3, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/3, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  511. I LA3 LA3, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/3, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  512. Jumping L L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/17, 27.81 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  513. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  514. I. Agility, Tom Miveko: 15/102, 42.77 s, 13.77 tr. b., 4.68 m/s

  515. I. Agility, Van Miveko: 17/102, 44.23 s, 15.23 tr. b., 4.52 m/s

  516. I. Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  517. II. Agility, Van Miveko: 7/90, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  518. II. Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  519. III. Agility, Van Miveko: 2/94, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  520. III. Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 35/94, 46.18 s, 16.18 tr. b., 4.03 m/s

  521. II. Jumping, Van Miveko: 1/98, 36.6 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  522. II. Jumping, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 23/98, 36.84 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  523. I. Jumping, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 12/103, 34.05 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  524. I. Jumping, Tom Miveko: Diskvalifikován

  525. I. Jumping, Van Miveko: Diskvalifikován

  526. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  527. Agility Open I., Best Choice Od Zlatonosné říčky: 16/91, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  528. Agility Open I., Van Miveko: 22/91, 39.08 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  529. Agility Open I., Tom Miveko: Diskvalifikován

  530. Agility Open II., Tom Miveko: 16/84, 37.96 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  531. Agility Open II., Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  532. Agility Open II., Van Miveko: Diskvalifikován

  533. Jumping Open I., Best Choice Od Zlatonosné říčky: 4/91, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  534. Jumping Open I., Tom Miveko: 19/91, 31.21 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  535. Jumping Open I., Van Miveko: Diskvalifikován

  536. Jumping Open III, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 11/88, 32.16 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  537. Jumping Open III, Van Miveko: 14/88, 34.04 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  538. Jumping Open III, Tom Miveko: Diskvalifikován

  539. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  540. Agility 1, Van Miveko: 11/122, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  541. Agility 1, Tom Miveko: 43/122, 37.27 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  542. Agility 1, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  543. Agility 2, Van Miveko: 5/118, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  544. Agility 2, Tom Miveko: Diskvalifikován

  545. Agility 2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  546. Finále, Tom Miveko: Diskvalifikován

  547. Jumping 1, Tom Miveko: 3/122, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  548. Jumping 1, Van Miveko: 7/122, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  549. Jumping 1, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  550. Jumping 2, Tom Miveko: 21/117, 36.74 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  551. Jumping 2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 28/117, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  552. Jumping 2, Van Miveko: Diskvalifikován

  553. Zkouška, Tom Miveko: Diskvalifikován

  554. Zkouška, Van Miveko: Diskvalifikován

  555. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  556. Agility Open, Van Miveko: Diskvalifikován

  557. Agility Open - FINAL, Van Miveko: Diskvalifikován

  558. Agility "Zkoušky", Van Miveko: 1/30, 35.29 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  559. Agility "Zkoušky", Best Choice Od Zlatonosné říčky: 4/19, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  560. Agility "Zkoušky", Van Miveko: 10/31, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  561. Agility "Zkoušky", Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  562. Jumping Open, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 6/68, 31.66 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  563. Jumping Open, Van Miveko: 15/68, 32.78 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  564. Jumping Open II, Van Miveko: 7/69, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  565. Jumping Open II, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 18/69, 31.03 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  566. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  567. Agility Open, Tom Miveko: 4/57, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  568. Agility Open, Van Miveko: 5/57, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  569. Agility Open, Tom Miveko: 14/57, 41.77 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  570. Agility Open, Van Miveko: Diskvalifikován

  571. Agility "zkoušky", Van Miveko: Diskvalifikován

  572. Agility "zkoušky", Tom Miveko: Diskvalifikován

  573. Agility - "Zkoušky", Tom Miveko: Diskvalifikován

  574. Agility - "Zkoušky", Van Miveko: Diskvalifikován

  575. Jumping Open, Tom Miveko: 15/62, 28.73 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  576. Jumping Open, Van Miveko: Diskvalifikován

  577. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 02. 11. 2013 - 03. 11. 2013

  578. Neděle agility L, Tom Miveko: 9/36, 32.11 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  579. Neděle agility L, Van Miveko: Diskvalifikován

  580. Neděle Jumping L, Tom Miveko: 1/39, 35.4 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  581. Neděle Jumping L, Van Miveko: 9/39, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  582. Neděle zkouška LA2, Van Miveko: 2/17, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  583. Neděle zkouška LA3, Tom Miveko: 6/12, 37.18 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  584. Sobota Agility Large L, Tom Miveko: 17/37, 33.82 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  585. Sobota Jumping Large L, Van Miveko: 9/39, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  586. Sobota Jumping Large L, Tom Miveko: 10/39, 33.42 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  587. Sobota zkouška LA2, Van Miveko: Diskvalifikován

  588. Sobota zkouška LA3, Tom Miveko: 4/13, 37.45 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  589. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  590. Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 8/99, 34.28 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  591. Agility, Tom Miveko: 10/99, 36.08 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  592. Agility družstev, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/105, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  593. Agility družstev, Tom Miveko: 34/105, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  594. Jumping, Tom Miveko: 3/102, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  595. Jumping, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  596. Jumping družstev, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 3/104, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  597. Jumping družstev, Tom Miveko: Diskvalifikován

  598. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2013

  599. LA3, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/11, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  600. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  601. Agility, Tom Miveko: 4/60, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  602. Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 9/60, 37.92 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  603. Agility I BarkingHeads, Tom Miveko: Diskvalifikován

  604. Agility I BarkingHeads, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  605. Agility II BarkingHeads, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 10/118, 37.28 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  606. Agility II BarkingHeads, Tom Miveko: Diskvalifikován

  607. Agility III ArdenGrange, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 4/123, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  608. Agility III ArdenGrange, Tom Miveko: Diskvalifikován

  609. Agility IV ArdenGrange, Tom Miveko: 20/113, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  610. Agility IV ArdenGrange, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 39/113, 40.43 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  611. BarkingHeads GRAND FINAL, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 3/29, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  612. Jumping I BarkingHeads, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 39/127, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  613. Jumping I BarkingHeads, Tom Miveko: Diskvalifikován

  614. Jumping II ArdenGrange, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/111, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  615. Jumping II ArdenGrange, Tom Miveko: 3/111, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  616. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  617. Agility I., Tom Miveko: 11/62, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  618. Agility I., Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  619. Agility II., Best Choice Od Zlatonosné říčky: 11/62, 42.77 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  620. Agility II., Tom Miveko: 19/62, 47.37 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  621. Jumping I., Tom Miveko: Diskvalifikován

  622. Jumping I., Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  623. Jumping II., Tom Miveko: 1/47, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  624. Jumping III., Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/62, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  625. Jumping III., Tom Miveko: 13/62, 33.82 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  626. Jumping IV., Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/45, 27.18 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  627. Jumping IV., Tom Miveko: Diskvalifikován

  628. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  629. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 6/113, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  630. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, Celine of Nazgul Borders: 21/113, 35.87 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  631. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, Tom Miveko: 45/113, 43.23 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  632. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 9/121, 34.92 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  633. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Celine of Nazgul Borders: 54/121, 35.44 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  634. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Tom Miveko: Diskvalifikován

  635. Power a Speed - Hra A2/A3, Tom Miveko: 5/100, 21.47 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  636. Power a Speed - Hra A2/A3, Celine of Nazgul Borders: 29/100, 24.45 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  637. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 9/164, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  638. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  639. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Tom Miveko: Diskvalifikován

  640. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Celine of Nazgul Borders: 15/186, 33.82 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  641. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  642. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Tom Miveko: Diskvalifikován

  643. Speciální závod - Finále - Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  644. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Tom Miveko: Diskvalifikován

  645. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  646. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  647. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  648. Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 30/85, 42.33 s, 10.33 tr. b., 4.02 m/s

  649. Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  650. Agility, Tom Miveko: Diskvalifikován

  651. Agility, Tom Miveko: Diskvalifikován

  652. Jumping, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 22/84, 34.71 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  653. Jumping, Tom Miveko: Diskvalifikován

  654. Jumping , Best Choice Od Zlatonosné říčky: 17/86, 31.79 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  655. Jumping , Tom Miveko: Diskvalifikován

  656. LA3, Tom Miveko: Diskvalifikován

  657. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  658. Agility- So, Chic Deryl Blue Van - Bery: Diskvalifikován

  659. Finále Small, Chic Deryl Blue Van - Bery: Diskvalifikován

  660. Jumping - Ne, Chic Deryl Blue Van - Bery: Diskvalifikován

  661. Jumping - So, Chic Deryl Blue Van - Bery: 1/29, 26.9 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  662. Zka1, Chic Deryl Blue Van - Bery: Diskvalifikován

  663. Zka2, Chic Deryl Blue Van - Bery: 1/11, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  664. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  665. Agility 1, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 18/90, 48.1 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  666. Agility 1, Tom Miveko: Diskvalifikován

  667. Agility 2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  668. Agility 2, Tom Miveko: Diskvalifikován

  669. Finále, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  670. Jumping 1, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 26/90, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  671. Jumping 1, Tom Miveko: 39/90, 38.74 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  672. Jumping 2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 7/85, 29.64 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  673. Jumping 2, Tom Miveko: 56/85, 29.05 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  674. Zkouška, Tom Miveko: Diskvalifikován

  675. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  676. CACIAg , Tom Miveko: 5/60, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  677. CACIAg , Best Choice Od Zlatonosné říčky: 33/60, 45.93 s, 8.93 tr. b., 3.88 m/s

  678. CACIAg , Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  679. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  680. Agility individuals, Tom Miveko: 4/98, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  681. Agility individuals, Celine of Nazgul Borders: 33/98, 37.34 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  682. Jumping individuals, Tom Miveko: 3/98, 32.23 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  683. Jumping individuals, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  684. Třebíč - Podzimky - dvojzkoušky, 28. 09. 2012

  685. LA3-zkoušky I, Tom Miveko: 2/5, 47.31 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  686. LA3-zkoušky II, Tom Miveko: 1/5, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  687. Zlechov - VI. Zlechovské hopsání, 22. 09. 2012

  688. Agility L, Tom Miveko: 2/50, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  689. Agility L, Van Miveko: Diskvalifikován

  690. Agility L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  691. Jumping L, Celine of Nazgul Borders: 1/50, 30.76 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  692. Jumping L, Tom Miveko: 2/50, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  693. Jumping L, Van Miveko: 3/50, 33.22 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  694. Zkouška LA2, Van Miveko: 1/19, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  695. Zkouška LA3, Celine of Nazgul Borders: 4/10, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  696. Zkouška LA3, Tom Miveko: 5/10, 41.02 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  697. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů III, 09. 09. 2012

  698. 1. Jumping L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  699. 1. Jumping L, Van Miveko: Diskvalifikován

  700. 2. Jumping L, Van Miveko: 9/29, 36.14 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  701. 2. Jumping L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  702. Agility LA2, Tom Miveko: 1/16, 36.23 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  703. Agility LA2, Van Miveko: Diskvalifikován

  704. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  705. Agility III / Parkur A L, Celine of Nazgul Borders: 43/109, 41.73 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  706. Agility III / Parkur A L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  707. Agility III / Parkur A L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  708. Agility II / Parkur A L, Celine of Nazgul Borders: 2/107, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  709. Agility II / Parkur A L, Tom Miveko: 23/107, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  710. Agility I / Parkur B L, Celine of Nazgul Borders: 44/121, 36.62 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  711. Agility I / Parkur B L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  712. Agility I / Parkur B L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  713. Agility IV / Parkur A L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 10/80, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  714. Agility IV / Parkur A L, Celine of Nazgul Borders: 11/80, 39.65 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  715. Agility IV / Parkur A L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  716. Finále / Parkur A L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/28, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  717. Finále / Parkur A L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  718. Jumping II / Parkur B L, Tom Miveko: 3/103, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  719. Jumping II / Parkur B L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 29/103, 36.45 s, 6.45 tr. b., 4.58 m/s

  720. Jumping II / Parkur B L, Celine of Nazgul Borders: 43/103, 35.53 s, 10.53 tr. b., 4.7 m/s

  721. Jumping I / Parkur A L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 11/121, 29.03 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  722. Jumping I / Parkur A L, Tom Miveko: 50/121, 30.78 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  723. Jumping I / Parkur A L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  724. Small final / Parkur B L, Tom Miveko: 1/28, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  725. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  726. Test Agility / Parkur A LA2, Tom Miveko: 1/33, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  727. Test Agility / Parkur B LA3, Celine of Nazgul Borders: 3/57, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  728. Test Agility / Parkur B LA3, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 10/57, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  729. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  730. Agility Open - neděle L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 4/67, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  731. Agility Open - neděle L, Celine of Nazgul Borders: 32/67, 42.68 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  732. Agility Open - sobota L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/73, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  733. Agility Open - sobota L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  734. Jumping Open - neděle L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  735. Jumping Open - sobota L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  736. Jumping Open - sobota L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  737. Jumping Open - sobota L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  738. Zkoušky neděle LA2, Tom Miveko: Diskvalifikován

  739. Zkoušky neděle LA3, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  740. Zkoušky sobota LA2, Tom Miveko: Diskvalifikován

  741. Zkoušky sobota LA3, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  742. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  743. Agility 1 L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 8/79, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  744. Agility 1 L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  745. Agility 1 L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  746. Agility 2 L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/80, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  747. Agility 2 L, Celine of Nazgul Borders: 8/80, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  748. Agility 2 L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  749. Jumping 1 L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  750. Jumping 1 L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  751. Jumping 2 L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 3/79, 30.96 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  752. Jumping 2 L, Celine of Nazgul Borders: 25/79, 32.06 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  753. Jumping 2 L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  754. Jumping 3 L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 32/80, 42.02 s, 11.02 tr. b., 4.19 m/s

  755. Jumping 3 L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  756. Jumping 3 L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  757. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  758. 1.LA2, Tom Miveko: 4/24, 36.99 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  759. 1.LA2, Tom Miveko: Diskvalifikován

  760. 1.LA3, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 5/12, 39.74 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  761. 1.LA3, Celine of Nazgul Borders: 7/12, 44.62 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  762. 2.LA2, Tom Miveko: 5/24, 36.59 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  763. 2.LA2, Tom Miveko: Diskvalifikován

  764. 2.LA3, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  765. 2.LA3, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  766. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  767. AGILITY, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/35, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  768. AGILITY, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  769. AGILITY, Tom Miveko: Diskvalifikován

  770. AGILITY, Tom Miveko: Diskvalifikován

  771. JUMPING, Tom Miveko: 1/34, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  772. JUMPING, Tom Miveko: 2/34, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  773. JUMPING, Celine of Nazgul Borders: 5/34, 31.76 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  774. JUMPING, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  775. LA2, Tom Miveko: 1/17, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  776. LA3, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/6, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  777. LA3, Celine of Nazgul Borders: 2/6, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  778. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  779. Jumping, Tom Miveko: 4/51, 37.4 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  780. Jumping, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  781. Jumping, Van Miveko: Diskvalifikován

  782. Zkoušky, Tom Miveko: 9/24, 39.68 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  783. Zkoušky, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  784. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  785. AGILITY I, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  786. AGILITY I, Tom Miveko: Diskvalifikován

  787. AGILITY I, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  788. AGILITY II, Celine of Nazgul Borders: 9/118, 37.48 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  789. AGILITY II, Van Miveko: 31/118, 43.07 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  790. AGILITY II, Tom Miveko: 32/118, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  791. AGILITY II, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  792. JUMPING II, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 21/124, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  793. JUMPING II, Van Miveko: 60/124, 44.39 s, 19.39 tr. b., 4.01 m/s

  794. JUMPING II, Tom Miveko: Diskvalifikován

  795. JUMPING II, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  796. JUMPING III, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 10/119, 33.3 s, 0.3 tr. b., 4.47 m/s

  797. JUMPING III, Van Miveko: 18/119, 35.51 s, 2.51 tr. b., 4.2 m/s

  798. JUMPING III, Celine of Nazgul Borders: 23/119, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  799. JUMPING III, Tom Miveko: Diskvalifikován

  800. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 08. 04. 2012

  801. LA2-II LA2, Van Miveko: 1/23, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  802. LA2-I LA2, Van Miveko: Diskvalifikován

  803. LA3-II LA3, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  804. LA3-I LA3, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  805. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  806. Ne-Agility L, Tom Miveko: 2/43, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  807. Ne-Agility L, Van Miveko: 7/43, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  808. Ne-Agility L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  809. Ne-Agility L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  810. Ne-Jumping L, Van Miveko: 3/42, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  811. Ne-Jumping L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 7/42, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  812. Ne-Jumping L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  813. Ne-Jumping L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  814. Ne- LA1, Van Miveko: 2/12, 26.95 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  815. Ne- LA2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  816. Ne- LA2, Tom Miveko: Diskvalifikován

  817. Ne- LA3, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  818. So-Agility L, Van Miveko: 5/63, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  819. So-Agility L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 14/63, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  820. So-Agility L, Celine of Nazgul Borders: 15/63, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  821. So-Agility L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  822. So-Jumping L, Van Miveko: 1/64, 33.63 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  823. So-Jumping L, Tom Miveko: 4/64, 31.44 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  824. So-Jumping L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 8/64, 34.13 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  825. So-Jumping L, Celine of Nazgul Borders: 14/64, 30.91 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  826. So- LA1, Van Miveko: Diskvalifikován

  827. So- LA2, Tom Miveko: 1/27, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  828. So- LA2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 3/27, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  829. So- LA3, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  830. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 18. 02. 2012

  831. Agility L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/33, 43.0 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  832. Agility L, Celine of Nazgul Borders: 5/33, 43.13 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  833. Agility L, Van Miveko: Diskvalifikován

  834. Agility L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  835. Jumping L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/33, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  836. Jumping L, Van Miveko: 3/33, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  837. Jumping L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  838. Jumping L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  839. Zkouška LA1, Van Miveko: Diskvalifikován

  840. Zkouška LA2, Tom Miveko: 3/11, 42.77 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  841. Zkouška LA2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  842. Zkouška LA3, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  843. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda 2011, 17. 09. 2011

  844. Jumping Large, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 3/27, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  845. Jumping Large, Tom Miveko: Diskvalifikován

  846. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  847. Agility final L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 3/31, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  848. Agility III L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  849. Agility III L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  850. Agility II L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  851. Agility II L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  852. Agility I L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 7/123, 38.03 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  853. Agility I L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  854. Jumping II L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  855. Jumping I L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 35/122, 32.37 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  856. Jumping I L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  857. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  858. Agility 5 (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  859. Agility 5 (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  860. Agility 5 (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  861. Agility 5 (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  862. Agility 6 (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 4/39, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  863. Agility 6 (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 15/39, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  864. Agility 6 (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 4/39, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  865. Agility 6 (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 15/39, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  866. Agility 7 (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/38, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  867. Agility 7 (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 7/38, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  868. Agility 7 (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/38, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  869. Agility 7 (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 7/38, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  870. Agility 8 (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  871. Agility 8 (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  872. Agility 8 (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  873. Agility 8 (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  874. Jumping C (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 6/39, 33.96 s, 0.96 tr. b., 4.39 m/s

  875. Jumping C (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 7/39, 35.0 s, 2.0 tr. b., 4.26 m/s

  876. Jumping C (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 6/39, 33.96 s, 1.96 tr. b., 4.39 m/s

  877. Jumping C (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 7/39, 35.0 s, 3.0 tr. b., 4.26 m/s

  878. Jumping D (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/37, 31.54 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  879. Jumping D (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 5/37, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  880. Jumping D (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/37, 31.54 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  881. Jumping D (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 5/37, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  882. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  883. Agility 1 (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 15/45, 40.41 s, 5.41 tr. b., 4.08 m/s

  884. Agility 1 (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 23/45, 45.28 s, 15.28 tr. b., 3.64 m/s

  885. Agility 1 (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 15/45, 40.41 s, 5.41 tr. b., 4.08 m/s

  886. Agility 1 (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 23/45, 45.28 s, 15.28 tr. b., 3.64 m/s

  887. Agility 2 (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 6/45, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  888. Agility 2 (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 20/45, 42.73 s, 10.73 tr. b., 3.96 m/s

  889. Agility 2 (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 6/45, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  890. Agility 2 (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 20/45, 42.73 s, 10.73 tr. b., 3.96 m/s

  891. Agility 3 (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 6/44, 34.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  892. Agility 3 (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  893. Agility 3 (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 6/44, 34.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  894. Agility 3 (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  895. Agility 4 (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/44, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  896. Agility 4 (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  897. Agility 4 (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/44, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  898. Agility 4 (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  899. Jumping A (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  900. Jumping A (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  901. Jumping A (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  902. Jumping A (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  903. Jumping B (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/44, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  904. Jumping B (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  905. Jumping B (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/44, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  906. Jumping B (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  907. Třebíč - Nejistá sezona III., 09. 04. 2011

  908. Jumping, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  909. LA2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  910. Řitka - Zkoušky, 11. 03. 2011

  911. LA1, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/7, 31.56 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  912. LA1_II, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 4/7, 32.22 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  913. LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/14, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  914. LA2_II, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  915. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  916. Agility Jednotlivci L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 37/71, 41.33 s, 14.33 tr. b., 4.4 m/s

  917. Jumping Jednotlivci L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 4/74, 28.73 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  918. Brno - AGILITY INTERCANIS, 26. 06. 2010 - 27. 06. 2010

  919. AGILITY, Adder Black Young for Ever: 1/13, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  920. JUMPING, Adder Black Young for Ever: 3/14, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  921. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 30. 01. 2010

  922. Agility L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  923. Jumping L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/46, 34.02 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  924. Zkoušky 1 LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  925. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  926. AGILITY-L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/46, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  927. AGILITY-L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 12/61, 42.78 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  928. JUMPING-L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/41, 32.55 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  929. JUMPING-L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 9/61, 28.85 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  930. LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/29, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  931. LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/23, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  932. Brno - Zimní Robinsonáda, 09. 01. 2010

  933. Agility L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  934. Jumping L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  935. Jumping M, Adder Black Young for Ever: 3/17, 35.46 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  936. Zkouška LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/10, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  937. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 03. 2009 - 15. 03. 2009

  938. Agility L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 10/43, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  939. Jumping L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/46, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  940. Jumping L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 17/45, 29.94 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  941. Zkoušky 1 LA3, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován