Cz En

Kristýna Opavová

  1. Číslo: 005508
  2. OSA: AGiliTy Cleverly Crazy Málkov :-)
  3. Člen KA: Ne
  4. Členem KA od: 01. 01. 1970
  5. Členem KA do: 01. 01. 1970
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 023116 (XS), Teddy

  2. 088516 (XS), Bacco De La Cruz

  3. 080319 (ML), Art of Move FastForJoy

Výsledky

  1. Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky, 03. 10. 2020

  2. 1. zkouška MLA1, Art of Move FastForJoy: 1/3, 33.53 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  3. 2. zkouška MLA1, Art of Move FastForJoy: Diskvalifikován

  4. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  5. Agility ML, Art of Move FastForJoy: Diskvalifikován

  6. Agility XS, Teddy: Diskvalifikován

  7. Jumping ML, Art of Move FastForJoy: Diskvalifikován

  8. Jumping XS, Teddy: 3/3, 50.78 s, 14.78 tr. b., 3.21 m/s

  9. Zkouška A1 ML, Art of Move FastForJoy: 4/6, 26.31 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  10. Zkouška A2 XS, Teddy: 1/1, 58.58 s, 16.58 tr. b., 2.68 m/s

  11. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  12. 1. Zkouška MLA1, Art of Move FastForJoy: 3/4, 32.53 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  13. 2. Zkouška MLA1, Art of Move FastForJoy: 2/4, 29.83 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  14. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  15. 1. Agility XS, Teddy: Diskvalifikován

  16. 1. Jumping XS, Teddy: 2/4, 55.46 s, 9.46 tr. b., 3.68 m/s

  17. 1. Zkouška XSA2, Teddy: 2/2, 65.15 s, 20.15 tr. b., 3.12 m/s

  18. 2. Zkouška XSA2, Teddy: Diskvalifikován

  19. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  20. 1. Zkouška XSA2, Teddy: 3/3, 60.43 s, 20.43 tr. b., 2.95 m/s

  21. 2. Zkouška XSA2, Teddy: 2/3, 64.66 s, 15.66 tr. b., 3.12 m/s

  22. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  23. Druhá zkouška, Teddy: 2/2, 76.75 s, 34.75 tr. b., 2.62 m/s

  24. Druhá zkouška, Bacco De La Cruz: Diskvalifikován

  25. První zkouška, Teddy: Diskvalifikován

  26. První zkouška, Bacco De La Cruz: Diskvalifikován

  27. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  28. 1. Zkouška XSA2, Teddy: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška XSA2, Teddy: 1/1, 60.1 s, 17.1 tr. b., 2.85 m/s

  30. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  31. XSA1 I, Bacco De La Cruz: Diskvalifikován

  32. XSA1 II, Bacco De La Cruz: Diskvalifikován

  33. XSA2 I , Teddy: 2/2, 77.32 s, 27.32 tr. b., 2.63 m/s

  34. XSA2 II , Teddy: 2/2, 72.09 s, 23.09 tr. b., 2.52 m/s

  35. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  36. Agility XS, Teddy: 6/7, 61.23 s, 21.23 tr. b., 2.94 m/s

  37. Jumping XS, Teddy: 5/7, 49.14 s, 20.14 tr. b., 3.19 m/s

  38. Zkouška A2 XS, Teddy: 2/2, 57.25 s, 4.25 tr. b., 3.25 m/s

  39. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  40. Zkouška 1 SA2, Teddy: 5/9, 63.48 s, 20.48 tr. b., 2.57 m/s

  41. Zkouška 2 SA2, Teddy: 5/9, 49.91 s, 7.91 tr. b., 2.74 m/s

  42. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  43. Zkouška 1 SA2, Teddy: 3/11, 59.5 s, 1.5 tr. b., 2.86 m/s

  44. Zkouška 2 SA2, Teddy: 2/11, 60.8 s, 11.8 tr. b., 2.6 m/s

  45. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  46. 1. A0 SA1, Bacco De La Cruz: Diskvalifikován

  47. 1. zkouška SA2, Teddy: Diskvalifikován

  48. 2. A0 SA1, Bacco De La Cruz: Diskvalifikován

  49. 2. zkouška SA2, Teddy: 5/8, 57.72 s, 18.72 tr. b., 2.6 m/s

  50. Junioři S, Teddy: 5/10, 55.3 s, 21.3 tr. b., 2.71 m/s

  51. Junioři S, Bacco De La Cruz: Diskvalifikován

  52. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  53. 1. zkouška SA2, Teddy: 12/14, 57.87 s, 22.87 tr. b., 2.66 m/s

  54. 2. zkouška SA2, Teddy: 13/14, 63.04 s, 23.04 tr. b., 2.3 m/s

  55. Junioři S, Teddy: Diskvalifikován

  56. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  57. Agility S, Teddy: 17/33, 64.18 s, 8.18 tr. b., 2.84 m/s

  58. Jumping S, Teddy: 16/33, 49.41 s, 0.0 tr. b., 3.24 m/s

  59. Zkouška - SA2, Teddy: Diskvalifikován

  60. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  61. Agility Ne - SA, Teddy: 19/38, 60.3 s, 15.3 tr. b., 2.75 m/s

  62. Agility So - SA, Teddy: Diskvalifikován

  63. Jumping Ne - SA, Teddy: 31/39, 52.44 s, 14.44 tr. b., 2.9 m/s

  64. Jumping So - SA, Teddy: 15/40, 58.04 s, 30.04 tr. b., 2.62 m/s

  65. Zka Ne - SA2, Teddy: 5/8, 62.02 s, 33.02 tr. b., 2.35 m/s

  66. Zka So - SA2, Teddy: 7/11, 54.92 s, 17.92 tr. b., 3.2 m/s

  67. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  68. 1. Zka - SA2, Teddy: 4/8, 55.89 s, 15.89 tr. b., 2.65 m/s

  69. 2. Zka - SA2, Teddy: 3/8, 56.86 s, 15.86 tr. b., 2.5 m/s

  70. Jumping - Small, Teddy: 25/36, 56.04 s, 24.04 tr. b., 2.36 m/s

  71. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  72. 1. Zka - SA2, Teddy: 3/6, 48.17 s, 14.17 tr. b., 2.97 m/s

  73. 2. Zka - SA2, Teddy: Diskvalifikován

  74. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop pro dobrou věc, 07. 05. 2017

  75. Jumping S, Teddy: Diskvalifikován

  76. Zkouška 1 SA1, Teddy: 6/11, 35.31 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  77. Zkouška 2 SA1, Teddy: 4/11, 40.37 s, 0.0 tr. b., 3.15 m/s

  78. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  79. 1. ZK SA1, Teddy: Diskvalifikován

  80. 2. ZK SA1, Teddy: 5/9, 57.01 s, 37.01 tr. b., 2.49 m/s

  81. Junioři S, Teddy: Diskvalifikován

  82. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  83. Agility, Teddy: 20/28, 69.82 s, 38.82 tr. b., 2.51 m/s

  84. Jumping, Teddy: 18/29, 51.89 s, 11.89 tr. b., 3.16 m/s

  85. Zkouška SA1, Teddy: 3/7, 56.08 s, 22.08 tr. b., 2.76 m/s

  86. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  87. 1. zkouška SA1, Teddy: 2/7, 65.39 s, 30.39 tr. b., 2.23 m/s

  88. 2. zkouška SA1, Teddy: 3/7, 50.75 s, 24.75 tr. b., 2.58 m/s

  89. 3. zkouška SA1, Teddy: 3/6, 46.81 s, 18.81 tr. b., 2.71 m/s

  90. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  91. 1. ZK SA1, Teddy: Diskvalifikován

  92. 2. ZK SA1, Teddy: Diskvalifikován

  93. Junioři S, Teddy: 3/8, 62.92 s, 32.92 tr. b., 2.18 m/s

  94. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  95. Agility - So, Teddy: 33/45, 72.04 s, 24.04 tr. b., 2.51 m/s

  96. Jumping - So, Teddy: Diskvalifikován

  97. ZkA - So, Teddy: 6/8, 79.3 s, 44.3 tr. b., 1.7 m/s

  98. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  99. Jumping, Teddy: 14/23, 47.64 s, 17.64 tr. b., 2.52 m/s

  100. Zka 1, Teddy: 3/5, 45.97 s, 5.97 tr. b., 2.72 m/s

  101. Zka 2, Teddy: 3/5, 63.3 s, 23.3 tr. b., 2.53 m/s

  102. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  103. Zka 1, Teddy: 7/10, 65.38 s, 16.38 tr. b., 2.13 m/s

  104. Zka 2, Teddy: Diskvalifikován

  105. Zka 3, Teddy: 6/9, 42.38 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s