Cz En

Eliška Ludvíková

  1. Číslo: 005744
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 03. 01. 2017
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 069416 (ML), Rock and Roll Tender Flash

  2. 069516 (XS), Bony Biewer Sun

  3. 053119, Kiwi Quick Angel

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  2. LA1 - I., Kiwi Quick Angel: 7/11, 30.31 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  3. LA1 II., Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  4. LA1 - III., Kiwi Quick Angel: 2/11, 28.27 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  5. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  6. Agility L sobota, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  7. Jumping L neděle, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  8. Jumping L sobota, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  9. Zkouška LA1 neděle, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  10. Zkouška LA1 sobota, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  11. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  12. II. zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  13. I. zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  14. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  15. III. jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  16. II. jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  17. I. jumping L, Rock and Roll Tender Flash: 9/43, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  18. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  19. Jump Zk LA3 I., Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  20. Jump Zk LA3 II., Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  21. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  22. Batmanův jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  23. Jumping superhrdinů L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  24. Kapitánský jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  25. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  26. Zkouška II LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  27. Zkouška I LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  28. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  29. Zk LA3 I., Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  30. Zk LA3 II., Rock and Roll Tender Flash: 1/4, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  31. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  32. Agility J, Rock and Roll Tender Flash: 15/49, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  33. Agility Squads as Individual, Rock and Roll Tender Flash: 22/63, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  34. Jumping J, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  35. Jumping Squads as Individual, Rock and Roll Tender Flash: 38/63, 38.16 s, 20.0 tr. b., 5.21 m/s

  36. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  37. A3 Large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  38. A3 Large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  39. Agility Open Large, Rock and Roll Tender Flash: 5/30, 41.22 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  40. Agility Open Large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  41. Jumping Open Large, Rock and Roll Tender Flash: 2/29, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  42. Jumping Open Large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  43. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  44. Jumping 1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  45. Jumping 2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  46. Jumping 3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  47. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  48. Jumping II. large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  49. Jumping I. large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  50. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  51. QA1 agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  52. QA2 agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  53. QA3 agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  54. QJ1 jumping, Rock and Roll Tender Flash: 55/123, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  55. QJ2 jumping, Rock and Roll Tender Flash: 72/122, 31.75 s, 15.0 tr. b., 5.83 m/s

  56. QJ3 jumping, Rock and Roll Tender Flash: 53/111, 40.3 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  57. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  58. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  59. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  60. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  61. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Rock and Roll Tender Flash: 22/110, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  62. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Rock and Roll Tender Flash: 52/175, 42.89 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  63. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Rock and Roll Tender Flash: 20/110, 40.68 s, 20.0 tr. b., 5.16 m/s

  64. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  65. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  66. J Agility IV, Rock and Roll Tender Flash: 13/24, 46.28 s, 10.93 tr. b., 4.45 m/s

  67. J Agility V, Rock and Roll Tender Flash: 7/24, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  68. J Agility VI, Rock and Roll Tender Flash: 11/24, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  69. J Jumping III, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  70. J Jumping IV, Rock and Roll Tender Flash: 14/24, 37.48 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  71. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  72. TRIAL II. LA3, Rock and Roll Tender Flash: 3/13, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  73. TRIAL I. LA3, Rock and Roll Tender Flash: 8/15, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  74. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  75. 1.Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  76. 2.Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  77. 3.Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  78. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  79. Agility I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  80. Agility II, Rock and Roll Tender Flash: 21/165, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  81. Jumping I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  82. Jumping II, Rock and Roll Tender Flash: 73/161, 37.77 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  83. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  84. J Agility I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  85. J Agility II, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  86. J Agility III, Rock and Roll Tender Flash: 20/29, 44.49 s, 10.77 tr. b., 4.18 m/s

  87. J Jumping I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  88. J Jumping II, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  89. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  90. LA3 1. LA3, Rock and Roll Tender Flash: 7/20, 46.33 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  91. LA3 2. LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  92. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  93. Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  94. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  95. Agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  96. Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 7/28, 31.4 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  97. Zkouška, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  98. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  99. Agility LA, Rock and Roll Tender Flash: 9/41, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  100. Jumping LA, Rock and Roll Tender Flash: 21/43, 37.37 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  101. Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  102. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  103. II. zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  104. LA3 I. LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  105. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  106. Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 10/22, 28.49 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  107. Zkouška, Rock and Roll Tender Flash: 5/12, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  108. Zkouška 2., Rock and Roll Tender Flash: 3/12, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  109. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  110. 1. Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  111. 2. zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  112. Junioři jump L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  113. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  114. Jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  115. Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  116. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  117. 1.ZK LA3, Rock and Roll Tender Flash: 1/13, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  118. 2.ZK LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  119. Junioři L, Rock and Roll Tender Flash: 1/8, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  120. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  121. AGILITY DRUZSTVA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  122. J Agility, Rock and Roll Tender Flash: 15/53, 40.31 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  123. J Hra, Rock and Roll Tender Flash: 10/54, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  124. J Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 20/53, 28.49 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  125. JUMPING DRUZSTVA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  126. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  127. 1. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/12, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  128. 2. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  129. 3. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  130. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  131. II. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/14, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  132. I. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/14, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  133. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  134. 1. Zk LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/12, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  135. 2. Zk LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/12, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  136. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  137. 1.ZkA - LA2, Rock and Roll Tender Flash: 2/14, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  138. 2.ZkA - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  139. 3. ZkA - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  140. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  141. LA2 - 1. LA2, Rock and Roll Tender Flash: 3/19, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  142. LA2 - 2. LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  143. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  144. Agility II. L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  145. Agility I. L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  146. Jumping II. L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  147. Jumping I. L, Rock and Roll Tender Flash: 35/94, 39.93 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  148. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  149. Ne-, Rock and Roll Tender Flash: 3/15, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  150. Ne-Agility, Rock and Roll Tender Flash: 9/44, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  151. Ne-Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  152. So-, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  153. So-Agility, Rock and Roll Tender Flash: 11/41, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  154. So-Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 6/41, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  155. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  156. Agility - LA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  157. Jumping LA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  158. ZkA - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  159. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  160. Agility A1, Rock and Roll Tender Flash: 7/46, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  161. Agility Squads as individual, Rock and Roll Tender Flash: 55/157, 43.61 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  162. Jumping A1, Rock and Roll Tender Flash: 26/48, 29.14 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  163. Jumping Squads as Individual, Rock and Roll Tender Flash: 38/162, 32.72 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  164. Power & Speed A1, Rock and Roll Tender Flash: 4/48, 8.21 s, 5.0 tr. b., 6.58 m/s

  165. Special Agility, Rock and Roll Tender Flash: 33/159, 36.88 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  166. Special Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 55/153, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  167. Tachyon Trophy A1, Rock and Roll Tender Flash: 12/47, 28.11 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  168. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  169. Ju Agility IV, Rock and Roll Tender Flash: 1/27, 37.94 s, 0.31 tr. b., 5.22 m/s

  170. Ju Agility V, Rock and Roll Tender Flash: 3/27, 34.03 s, 0.88 tr. b., 4.85 m/s

  171. Ju Agility VI, Rock and Roll Tender Flash: 14/27, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  172. Ju Jumping IV, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  173. Ju Jumping V, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  174. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  175. I Agility Open, Rock and Roll Tender Flash: 17/139, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  176. II Agility Open, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  177. II Jumping Open, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  178. I Jumping Open, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  179. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  180. 1. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  181. 2. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: 5/21, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  182. Junioři L, Rock and Roll Tender Flash: 7/12, 57.21 s, 17.21 tr. b., 2.97 m/s

  183. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  184. Agility I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  185. Agility II, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  186. Agility III, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  187. Jumping I, Rock and Roll Tender Flash: 23/36, 42.74 s, 13.76 tr. b., 4.26 m/s

  188. Jumping II, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  189. Jumping III, Rock and Roll Tender Flash: 13/33, 34.89 s, 10.16 tr. b., 4.79 m/s

  190. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  191. 1. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  192. 2. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  193. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  194. 1 LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  195. 2 LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  196. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  197. Jumping LA neděle, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  198. Zkoušky LA2 neděle, Rock and Roll Tender Flash: 14/25, 39.58 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  199. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  200. JUMPING 1 L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  201. JUMPING 2 L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  202. JUMPING 3 L, Rock and Roll Tender Flash: 5/42, 26.07 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  203. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  204. Agility LA sobota, Rock and Roll Tender Flash: 26/60, 40.39 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  205. Jumping LA neděle, Rock and Roll Tender Flash: 12/58, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  206. Jumping LA sobota, Rock and Roll Tender Flash: 23/61, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  207. Velké finále LA neděle, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  208. Zkoušky LA2 neděle, Rock and Roll Tender Flash: 6/15, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  209. Zkoušky LA2 sobota, Rock and Roll Tender Flash: 8/16, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  210. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  211. Agility Ju, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  212. Agility Squads, Rock and Roll Tender Flash: 6/76, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  213. Hra Ju, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  214. Jumping Ju, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  215. Jumping Squads, Rock and Roll Tender Flash: 6/75, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  216. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  217. Agility Ne - LA, Rock and Roll Tender Flash: 30/50, 36.51 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  218. Agility So - LA, Rock and Roll Tender Flash: 29/50, 34.56 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  219. Jumping Ne - LA, Rock and Roll Tender Flash: 15/51, 30.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  220. Jumping So - LA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  221. Zka Ne - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  222. Zka So - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  223. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  224. III. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  225. II. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  226. I. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  227. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  228. 1Q Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  229. 2Q Agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  230. Jednotlivci A1 - Agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  231. Jednotlivci A1 - Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  232. Power & speed A1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  233. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 15/46, 32.91 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  234. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  235. Agility, Rock and Roll Tender Flash: 17/38, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  236. Agility, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  237. Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  238. Jumping, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  239. Zka - LA1, Rock and Roll Tender Flash: 2/11, 29.02 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  240. Zka - SA1, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  241. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  242. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Rock and Roll Tender Flash: 15/30, 47.29 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  243. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  244. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  245. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  246. Druhý běh LA1, Rock and Roll Tender Flash: 7/10, 28.65 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  247. První běh LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  248. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  249. III. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: 7/13, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  250. III. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  251. II. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: 5/13, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  252. II. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  253. I. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  254. I. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  255. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  256. 1. Zka - LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  257. 2. Zka - LA1, Rock and Roll Tender Flash: 1/8, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  258. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  259. 1. ZK SA1, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  260. 2. ZK SA1, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  261. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  262. Zkouška pro Kenzi SA1, Bony Biewer Sun: 6/10, 59.51 s, 30.51 tr. b., 1.95 m/s

  263. Zkouška pro Kenzi SA1, Bony Biewer Sun: 6/10, 64.81 s, 29.81 tr. b., 2.07 m/s

  264. Zkouška pro Lili SA1, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován