Cz En

Eliška Ludvíková

  1. Číslo: 005744
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 03. 01. 2017
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 069416 (ML), Rock and Roll Tender Flash

  2. 069516 (XS), Bony Biewer Sun

  3. 053119 (ML), Kiwi Quick Angel

  4. 060820 (L), Cayenne Clever Fox

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual, Kiwi Quick Angel: 52/106, 39.6 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  3. Agility Individual, Rock and Roll Tender Flash: 59/106, 44.48 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  4. Agility Squads as Individual, Rock and Roll Tender Flash: 22/109, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  5. Agility Squads as Individual, Kiwi Quick Angel: 58/109, 41.93 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  6. Jumping Individual, Rock and Roll Tender Flash: 41/108, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  7. Jumping Individual, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  8. Jumping Squads as Individual, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  9. Jumping Squads as Individual, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  10. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  11. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, Kiwi Quick Angel: 7/28, 29.93 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  12. Agility Spokojenypes.cz L, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  13. Jelení Jumping L, Kiwi Quick Angel: 11/29, 34.45 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  14. Jumping Short L Jacob & Joseph, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  15. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  16. II. Zk LA3, Rock and Roll Tender Flash: 3/6, 43.92 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  17. I. Zk LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  18. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  19. Agility neděle L, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  20. Agility neděle L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  21. Jumping neděle L, Kiwi Quick Angel: 2/31, 27.9 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  22. Jumping neděle L, Rock and Roll Tender Flash: 5/31, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  23. ZkouškaLA2 neděle, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  24. ZkouškaLA3 neděle, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  25. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  26. Agility J Individual, Rock and Roll Tender Flash: 19/51, 48.8 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  27. Agility J Individual, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  28. Agility Squads, Kiwi Quick Angel: 1/61, 37.29 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  29. Agility Squads, Rock and Roll Tender Flash: 16/61, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  30. Jumping J Individual, Kiwi Quick Angel: 10/51, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  31. Jumping J Individual, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  32. Jumping Squads, Rock and Roll Tender Flash: 7/61, 39.37 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  33. Jumping Squads, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  34. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  35. Jumping Open L, Kiwi Quick Angel: 12/31, 36.81 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  36. Jumping Open L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  37. ZkA. LA2 I., Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  38. ZkA. LA2 II., Kiwi Quick Angel: 1/9, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  39. ZkA. LA3 I., Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  40. ZkA. LA3 II., Rock and Roll Tender Flash: 4/10, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  41. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  42. II. zkouška A2 L, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  43. II. zkouška A3 L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  44. I. zkouška A2 L, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  45. I. zkouška A3 L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  46. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  47. I. agility L, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  48. I. agility L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  49. II. agility L, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  50. II. agility L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  51. II. jumping L, Kiwi Quick Angel: 3/97, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  52. II. jumping L, Rock and Roll Tender Flash: 10/97, 34.21 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  53. I. jumping L, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  54. I. jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  55. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  56. II. Zk LA2, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  57. II. Zk LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  58. I. Zk LA2, Kiwi Quick Angel: 3/6, 30.03 s, 5.0 tr. b., 6.29 m/s

  59. I. Zk LA3, Rock and Roll Tender Flash: 1/6, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  60. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  61. ZkA. LA2 I., Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  62. ZkA. LA2 II., Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  63. ZkA. LA3 I., Rock and Roll Tender Flash: 4/15, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  64. ZkA. LA3 II., Rock and Roll Tender Flash: 3/15, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  65. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  66. Druhá zkouška, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  67. Druhá zkouška, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  68. První zkouška, Kiwi Quick Angel: 1/7, 27.24 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  69. První zkouška, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  70. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  71. LA1- 1 běh, Kiwi Quick Angel: 2/9, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  72. LA1- 2 běh, Kiwi Quick Angel: 4/9, 27.95 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  73. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  74. II. zkouška L1, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  75. I. zkouška L1, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  76. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  77. LA1 - I., Kiwi Quick Angel: 7/11, 30.31 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  78. LA1 II., Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  79. LA1 - III., Kiwi Quick Angel: 2/11, 28.27 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  80. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  81. Agility L sobota, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  82. Jumping L neděle, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  83. Jumping L sobota, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  84. Zkouška LA1 neděle, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  85. Zkouška LA1 sobota, Kiwi Quick Angel: Diskvalifikován

  86. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  87. II. zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  88. I. zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  89. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  90. III. jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  91. II. jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  92. I. jumping L, Rock and Roll Tender Flash: 9/43, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  93. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  94. Jump Zk LA3 I., Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  95. Jump Zk LA3 II., Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  96. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  97. Batmanův jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  98. Jumping superhrdinů L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  99. Kapitánský jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  100. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  101. Zkouška II LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  102. Zkouška I LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  103. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  104. Zk LA3 I., Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  105. Zk LA3 II., Rock and Roll Tender Flash: 1/4, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  106. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  107. Agility J, Rock and Roll Tender Flash: 15/49, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  108. Agility Squads as Individual, Rock and Roll Tender Flash: 22/63, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  109. Jumping J, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  110. Jumping Squads as Individual, Rock and Roll Tender Flash: 38/63, 38.16 s, 20.0 tr. b., 5.21 m/s

  111. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  112. A3 Large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  113. A3 Large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  114. Agility Open Large, Rock and Roll Tender Flash: 5/30, 41.22 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  115. Agility Open Large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  116. Jumping Open Large, Rock and Roll Tender Flash: 2/29, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  117. Jumping Open Large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  118. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  119. Jumping 1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  120. Jumping 2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  121. Jumping 3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  122. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  123. Jumping II. large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  124. Jumping I. large, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  125. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  126. QA1 agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  127. QA2 agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  128. QA3 agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  129. QJ1 jumping, Rock and Roll Tender Flash: 55/123, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  130. QJ2 jumping, Rock and Roll Tender Flash: 72/122, 31.75 s, 15.0 tr. b., 5.83 m/s

  131. QJ3 jumping, Rock and Roll Tender Flash: 53/111, 40.3 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  132. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  133. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  134. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  135. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  136. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Rock and Roll Tender Flash: 22/110, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  137. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Rock and Roll Tender Flash: 52/175, 42.89 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  138. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Rock and Roll Tender Flash: 20/110, 40.68 s, 20.0 tr. b., 5.16 m/s

  139. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  140. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  141. J Agility IV, Rock and Roll Tender Flash: 13/24, 46.28 s, 10.93 tr. b., 4.45 m/s

  142. J Agility V, Rock and Roll Tender Flash: 7/24, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  143. J Agility VI, Rock and Roll Tender Flash: 11/24, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  144. J Jumping III, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  145. J Jumping IV, Rock and Roll Tender Flash: 14/24, 37.48 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  146. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  147. TRIAL II. LA3, Rock and Roll Tender Flash: 3/13, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  148. TRIAL I. LA3, Rock and Roll Tender Flash: 8/15, 40.68 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  149. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  150. 1.Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  151. 2.Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  152. 3.Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  153. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  154. Agility I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  155. Agility II, Rock and Roll Tender Flash: 21/165, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  156. Jumping I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  157. Jumping II, Rock and Roll Tender Flash: 73/161, 37.77 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  158. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  159. J Agility I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  160. J Agility II, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  161. J Agility III, Rock and Roll Tender Flash: 20/29, 44.49 s, 10.77 tr. b., 4.18 m/s

  162. J Jumping I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  163. J Jumping II, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  164. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  165. LA3 1. LA3, Rock and Roll Tender Flash: 7/20, 46.33 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  166. LA3 2. LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  167. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  168. Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  169. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  170. Agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  171. Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 7/28, 31.4 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  172. Zkouška, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  173. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  174. Agility LA, Rock and Roll Tender Flash: 9/41, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  175. Jumping LA, Rock and Roll Tender Flash: 21/43, 37.37 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  176. Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  177. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  178. II. zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  179. LA3 I. LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  180. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  181. Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 10/22, 28.49 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  182. Zkouška, Rock and Roll Tender Flash: 5/12, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  183. Zkouška 2., Rock and Roll Tender Flash: 3/12, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  184. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  185. 1. Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  186. 2. zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  187. Junioři jump L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  188. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  189. Jumping L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  190. Zkouška LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  191. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  192. 1.ZK LA3, Rock and Roll Tender Flash: 1/13, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  193. 2.ZK LA3, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  194. Junioři L, Rock and Roll Tender Flash: 1/8, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  195. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  196. AGILITY DRUZSTVA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  197. J Agility, Rock and Roll Tender Flash: 15/53, 40.31 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  198. J Hra, Rock and Roll Tender Flash: 10/54, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  199. J Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 20/53, 28.49 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  200. JUMPING DRUZSTVA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  201. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  202. 1. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/12, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  203. 2. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  204. 3. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  205. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  206. II. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/14, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  207. I. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/14, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  208. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  209. 1. Zk LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/12, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  210. 2. Zk LA2, Rock and Roll Tender Flash: 1/12, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  211. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  212. 1.ZkA - LA2, Rock and Roll Tender Flash: 2/14, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  213. 2.ZkA - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  214. 3. ZkA - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  215. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  216. LA2 - 1. LA2, Rock and Roll Tender Flash: 3/19, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  217. LA2 - 2. LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  218. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  219. Agility II. L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  220. Agility I. L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  221. Jumping II. L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  222. Jumping I. L, Rock and Roll Tender Flash: 35/94, 39.93 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  223. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  224. Ne-, Rock and Roll Tender Flash: 3/15, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  225. Ne-Agility, Rock and Roll Tender Flash: 9/44, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  226. Ne-Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  227. So-, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  228. So-Agility, Rock and Roll Tender Flash: 11/41, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  229. So-Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 6/41, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  230. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  231. Agility - LA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  232. Jumping LA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  233. ZkA - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  234. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  235. Agility A1, Rock and Roll Tender Flash: 7/46, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  236. Agility Squads as individual, Rock and Roll Tender Flash: 55/157, 43.61 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  237. Jumping A1, Rock and Roll Tender Flash: 26/48, 29.14 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  238. Jumping Squads as Individual, Rock and Roll Tender Flash: 38/162, 32.72 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  239. Power & Speed A1, Rock and Roll Tender Flash: 4/48, 8.21 s, 5.0 tr. b., 6.58 m/s

  240. Special Agility, Rock and Roll Tender Flash: 33/159, 36.88 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  241. Special Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 55/153, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  242. Tachyon Trophy A1, Rock and Roll Tender Flash: 12/47, 28.11 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  243. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  244. Ju Agility IV, Rock and Roll Tender Flash: 1/27, 37.94 s, 0.31 tr. b., 5.22 m/s

  245. Ju Agility V, Rock and Roll Tender Flash: 3/27, 34.03 s, 0.88 tr. b., 4.85 m/s

  246. Ju Agility VI, Rock and Roll Tender Flash: 14/27, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  247. Ju Jumping IV, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  248. Ju Jumping V, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  249. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  250. I Agility Open, Rock and Roll Tender Flash: 17/139, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  251. II Agility Open, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  252. II Jumping Open, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  253. I Jumping Open, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  254. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  255. 1. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  256. 2. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: 5/21, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  257. Junioři L, Rock and Roll Tender Flash: 7/12, 57.21 s, 17.21 tr. b., 2.97 m/s

  258. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  259. Agility I, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  260. Agility II, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  261. Agility III, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  262. Jumping I, Rock and Roll Tender Flash: 23/36, 42.74 s, 13.76 tr. b., 4.26 m/s

  263. Jumping II, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  264. Jumping III, Rock and Roll Tender Flash: 13/33, 34.89 s, 10.16 tr. b., 4.79 m/s

  265. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  266. 1. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  267. 2. zkouška LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  268. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  269. 1 LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  270. 2 LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  271. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  272. Jumping LA neděle, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  273. Zkoušky LA2 neděle, Rock and Roll Tender Flash: 14/25, 39.58 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  274. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  275. JUMPING 1 L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  276. JUMPING 2 L, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  277. JUMPING 3 L, Rock and Roll Tender Flash: 5/42, 26.07 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  278. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  279. Agility LA sobota, Rock and Roll Tender Flash: 26/60, 40.39 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  280. Jumping LA neděle, Rock and Roll Tender Flash: 12/58, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  281. Jumping LA sobota, Rock and Roll Tender Flash: 23/61, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  282. Velké finále LA neděle, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  283. Zkoušky LA2 neděle, Rock and Roll Tender Flash: 6/15, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  284. Zkoušky LA2 sobota, Rock and Roll Tender Flash: 8/16, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  285. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  286. Agility Ju, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  287. Agility Squads, Rock and Roll Tender Flash: 6/76, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  288. Hra Ju, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  289. Jumping Ju, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  290. Jumping Squads, Rock and Roll Tender Flash: 6/75, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  291. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  292. Agility Ne - LA, Rock and Roll Tender Flash: 30/50, 36.51 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  293. Agility So - LA, Rock and Roll Tender Flash: 29/50, 34.56 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  294. Jumping Ne - LA, Rock and Roll Tender Flash: 15/51, 30.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  295. Jumping So - LA, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  296. Zka Ne - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  297. Zka So - LA2, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  298. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  299. III. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  300. II. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  301. I. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  302. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  303. 1Q Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  304. 2Q Agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  305. Jednotlivci A1 - Agility, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  306. Jednotlivci A1 - Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  307. Power & speed A1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  308. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Rock and Roll Tender Flash: 15/46, 32.91 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  309. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  310. Agility, Rock and Roll Tender Flash: 17/38, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  311. Agility, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  312. Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  313. Jumping, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  314. Zka - LA1, Rock and Roll Tender Flash: 2/11, 29.02 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  315. Zka - SA1, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  316. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  317. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Rock and Roll Tender Flash: 15/30, 47.29 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  318. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  319. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  320. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  321. Druhý běh LA1, Rock and Roll Tender Flash: 7/10, 28.65 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  322. První běh LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  323. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  324. III. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: 7/13, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  325. III. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  326. II. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: 5/13, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  327. II. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  328. I. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  329. I. zkouška LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  330. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  331. 1. Zka - LA1, Rock and Roll Tender Flash: Diskvalifikován

  332. 2. Zka - LA1, Rock and Roll Tender Flash: 1/8, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  333. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  334. 1. ZK SA1, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  335. 2. ZK SA1, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován

  336. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  337. Zkouška pro Kenzi SA1, Bony Biewer Sun: 6/10, 59.51 s, 30.51 tr. b., 1.95 m/s

  338. Zkouška pro Kenzi SA1, Bony Biewer Sun: 6/10, 64.81 s, 29.81 tr. b., 2.07 m/s

  339. Zkouška pro Lili SA1, Bony Biewer Sun: Diskvalifikován