Cz En

Tereza Linková

  1. Číslo: 005803
  2. OSA: Erlink Jiříkov
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2017
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 082916 (S), Abu Alien Life Form

  2. 085417 (L), A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky

  3. 001119 (L), Call me Doyle from Valachian Highlands

  4. 028520 (L), Darwin Deabei

  5. 056320 (L), Cool Runnings of Monpeja

Výsledky

  1. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  2. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  3. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 5/25, 28.57 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  4. Zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 5/8, 28.75 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  5. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  6. Jumping, Call me Doyle from Valachian Highlands: 19/33, 31.2 s, 20.0 tr. b., 5.26 m/s

  7. Zkouška 1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/8, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  8. Zkouška 2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/8, 43.63 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  9. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  10. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  11. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  12. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/6, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  13. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  14. Agility D Individual, Call me Doyle from Valachian Highlands: 6/11, 44.64 s, 22.64 tr. b., 3.76 m/s

  15. Agility Squads, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  16. Jumping D Individual, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  17. Jumping Squads, Call me Doyle from Valachian Highlands: 32/61, 44.73 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  18. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  19. 1. zkouška, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  20. 1. zkouška, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  21. 2. zkouška, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  23. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  24. Agility LVT L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  25. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 5/23, 46.53 s, 15.53 tr. b., 4.32 m/s

  26. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  27. A2 II L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  28. A2 I L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  29. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  30. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/24, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  31. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  32. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/9, 46.54 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  33. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  34. A1 II L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/14, 27.94 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  35. A1 I L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  36. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  37. 1. Zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/8, 30.45 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  38. 2. Zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  39. 3. Jumping LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  40. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  41. Batmanova zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/10, 34.04 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  42. Supermanova zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  43. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  44. 1. zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 4/8, 38.42 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  45. 2. zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  46. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  47. 1.Zkouška - LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  48. 2.Zkouška - LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/11, 31.29 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  49. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  50. 1. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/10, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  51. 2. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/10, 33.82 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  52. Junioři L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  53. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  54. AGILITY DRUZSTVA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 16/79, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  55. AGILITY DRUZSTVA, Abu Alien Life Form: 28/57, 49.35 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  56. D Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  57. D Agility, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  58. D Hra, Abu Alien Life Form: 3/21, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  59. D Hra, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  60. D Jumping, Abu Alien Life Form: 5/22, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  61. D Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/26, 37.0 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  62. JUMPING DRUZSTVA, Abu Alien Life Form: 17/57, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  63. JUMPING DRUZSTVA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  64. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  65. II. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/10, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  66. II. zkouška SA2, Abu Alien Life Form: 2/10, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  67. I. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/10, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  68. I. zkouška SA2, Abu Alien Life Form: 7/10, 34.39 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  69. jumping LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  70. jumping SA2, Abu Alien Life Form: 4/10, 27.46 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  71. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  72. JUMPING 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  73. JUMPING 1 S, Abu Alien Life Form: 3/17, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  74. JUMPING 2 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/24, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  75. JUMPING 2 S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  76. Zkouška 2 LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/9, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  77. Zkouška 2 SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  78. Zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/9, 40.61 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  79. Zkouška SA2, Abu Alien Life Form: 2/4, 40.08 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  80. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  81. III. jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/21, 27.31 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  82. III. jumping S, Abu Alien Life Form: 6/20, 29.74 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  83. II. jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  84. II. jumping S, Abu Alien Life Form: 5/20, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  85. I. jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  86. I. jumping S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  87. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  88. Agility - SA, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  89. Jumping SA, Abu Alien Life Form: 10/15, 30.37 s, 0.37 tr. b., 3.98 m/s

  90. ZkA - SA1, Abu Alien Life Form: 2/4, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  91. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  92. Agility_, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  93. Agility_, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  94. Jumping_, Abu Alien Life Form: 4/25, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  95. Jumping_, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  96. Zkouška - LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  97. Zkouška - SA1, Abu Alien Life Form: 1/3, 30.37 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  98. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  99. D Agility I, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  100. D Agility I, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  101. D Agility II, Abu Alien Life Form: 8/15, 42.39 s, 5.69 tr. b., 3.89 m/s

  102. D Agility II, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  103. D Agility III, Abu Alien Life Form: 8/15, 47.28 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  104. D Agility III, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  105. D Agility IV, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/12, 41.82 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  106. D Agility IV, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  107. D Jumping I, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/14, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  108. D Jumping I, Abu Alien Life Form: 8/15, 44.81 s, 12.39 tr. b., 3.33 m/s

  109. D Jumping II, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 10/13, 50.72 s, 13.64 tr. b., 3.31 m/s

  110. D Jumping II, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  111. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  112. 1. Zkouška A1 LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/10, 27.04 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  113. 1. Zkouška A1 SA1, Abu Alien Life Form: 2/5, 33.13 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  114. 2. Zkouška A1 LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  115. 2. Zkouška A1 SA1, Abu Alien Life Form: 1/5, 27.89 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  116. Hra - tuneliáda pro A1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/10, 22.0 s, 0.0 tr. b., 6.73 m/s

  117. Hra - tuneliáda pro A1 S, Abu Alien Life Form: 3/5, 25.99 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  118. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  119. Zkoukša 1 LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/15, 29.01 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  120. Zkoukša 1 SA1, Abu Alien Life Form: 4/10, 29.61 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  121. Zkouška 2 LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/15, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  122. Zkouška 2 SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  123. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  124. I. Batmanova zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  125. I. Batmanova zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/10, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  126. II. Supermanova zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/14, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  127. II. Supermanova zkouška SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  128. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  129. 1. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/13, 40.01 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  130. 1. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 2/9, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  131. 2. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  132. 2. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 4/8, 35.14 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  133. Junioři L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  134. Junioři S, Abu Alien Life Form: 5/8, 57.58 s, 17.58 tr. b., 2.95 m/s

  135. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  136. 1. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  137. 1. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/7, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  138. 2. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  139. 2. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/7, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  140. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  141. 1. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/12, 40.07 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  142. 1. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  143. 2. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  144. 2. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  145. Junioři L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/10, 32.14 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  146. Junioři S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  147. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  148. ACANA Finále S, Abu Alien Life Form: 9/12, 56.27 s, 12.27 tr. b., 3.25 m/s

  149. Agility 1 S, Abu Alien Life Form: 7/20, 44.0 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  150. Jumping 1 S, Abu Alien Life Form: 20/28, 54.65 s, 28.65 tr. b., 2.93 m/s

  151. Jumping 2 S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  152. Zkouška 1 SA1, Abu Alien Life Form: 2/6, 38.57 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  153. Zkouška 2 SA1, Abu Alien Life Form: 1/4, 37.22 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  154. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  155. Agility S, Abu Alien Life Form: 15/35, 52.17 s, 13.17 tr. b., 3.58 m/s

  156. Jumping S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  157. Zkouška - SA1, Abu Alien Life Form: 1/11, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  158. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  159. Agility, Abu Alien Life Form: 17/27, 60.59 s, 26.59 tr. b., 2.56 m/s

  160. Jumping, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  161. Zka - SA1, Abu Alien Life Form: 1/5, 33.18 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  162. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  163. Agility S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  164. Hra S, Abu Alien Life Form: 6/16, 28.12 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  165. Jumping S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  166. Zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/6, 29.91 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  167. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  168. II. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  169. I. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/1, 27.48 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  170. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  171. III. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/8, 27.41 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  172. II. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/8, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  173. IV. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/8, 28.18 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  174. I. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/8, 36.82 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  175. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  176. 1. ZK SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  177. 2. ZK SA1, Abu Alien Life Form: 1/8, 32.07 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  178. Junioři - finále S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  179. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  180. Junioři S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  181. Kat A0-AGI SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  182. Kat A0-JUMP SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován