Cz En

Tereza Linková

  1. Číslo: 005803
  2. OSA: AgiKK Jiříkov
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2017
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 082916 (S), Abu Alien Life Form

  2. 085417 (L), A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky

  3. 001119 (L), Call me Doyle from Valachian Highlands

  4. 028520 (L), Darwin Deabei

  5. 056320 (L), Cool Runnings of Monpeja

  6. 020621 (M), Snape Brown Neraka

Výsledky

  1. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  2. Agility L Mondscheinovo Bordeří povídačky, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/24, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  3. Agility M Inca Collagen, Snape Brown Neraka: 10/23, 57.78 s, 13.78 tr. b., 3.58 m/s

  4. Jumping L Collalloc, Call me Doyle from Valachian Highlands: 13/25, 43.14 s, 10.14 tr. b., 4.59 m/s

  5. Jumping M Grešík, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  6. Zkouška LA2 Billa, Call me Doyle from Valachian Highlands: 8/10, 43.17 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  7. Zkouška MA1 Zero DC, Snape Brown Neraka: 3/4, 49.61 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  8. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  9. Agility, Call me Doyle from Valachian Highlands: 42/100, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  10. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  11. Jumping, Call me Doyle from Valachian Highlands: 71/101, 49.25 s, 22.25 tr. b., 4.47 m/s

  12. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Call me Doyle from Valachian Highlands: 65/102, 44.98 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  13. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  14. 1. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  15. 1. Zkouška MA1, Snape Brown Neraka: 2/10, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  16. 2. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/9, 45.57 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  17. 2. Zkouška MA1, Snape Brown Neraka: 1/10, 39.4 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  18. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  19. 1. zkouška A1 M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  20. 1. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/9, 40.28 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  21. 2. zkouška A1 M, Snape Brown Neraka: 3/7, 50.03 s, 14.03 tr. b., 3.26 m/s

  22. 2. zkouškA A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/9, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  23. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  24. Agility 1 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  25. Agility 2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 38/84, 42.65 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  26. Jumping 1 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 42/87, 46.13 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  27. Jumping 2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  28. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  29. Agility 1 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  30. Agility 2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 21/88, 51.43 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  31. Jumping 1 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  32. Jumping 2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 20/90, 40.94 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  33. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  34. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/15, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  35. Neděle Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 4/12, 30.66 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  36. Neděle Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/5, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  37. Neděle Zkouška LA2 , Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/5, 41.03 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  38. Zkouška2 LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  39. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/5, 33.82 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  40. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  41. Agility, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/16, 38.16 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  42. Jumping, Call me Doyle from Valachian Highlands: 10/16, 34.68 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  43. Zkouška sobota, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  44. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  45. 1. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  47. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  48. 1. Zkouška, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/6, 36.12 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  49. 1. Zkouška, Snape Brown Neraka: 5/9, 55.35 s, 11.35 tr. b., 3.0 m/s

  50. 2. Zkouška, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/6, 38.08 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  51. 2. Zkouška, Snape Brown Neraka: 6/9, 58.53 s, 21.53 tr. b., 2.49 m/s

  52. Tuneliáda A1, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  53. Tuneliáda A2+A3, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/9, 21.72 s, 0.0 tr. b., 6.4 m/s

  54. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  55. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 6/21, 40.14 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  56. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 13/23, 36.13 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  57. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/5, 45.22 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  58. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  59. Sobota Jumping2+3 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  60. Sobota LA2 I, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/7, 33.83 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  61. Sobota LA2 II, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/7, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  62. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  63. Zkouška LA2 I., Call me Doyle from Valachian Highlands: 4/5, 32.27 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  64. Zkouška LA2 II., Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  65. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  66. Pátek LA2 I., Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/4, 34.19 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  67. Pátek LA2 II., Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  68. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  69. LA2 I, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  70. LA2 II, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  71. MA1 I, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  72. MA1 II, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  73. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  74. Zkouška A2 II. L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  75. Zkouška A2 I. L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/4, 36.54 s, 30.0 tr. b., 4.38 m/s

  76. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  77. II. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/3, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  78. I. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  79. Strážiště - 2x odpolední zkoušky, 25. 11. 2021

  80. II. zkouška A1 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  81. II. zkouška A1 M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  82. II. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/3, 42.28 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  83. I. zkouška A1 L, Cool Runnings of Monpeja: 1/7, 28.97 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  84. I. zkouška A1 M, Snape Brown Neraka: 2/2, 43.14 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  85. I. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/3, 36.21 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  86. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  87. Agility M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  88. Jumping M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  89. MA1, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  90. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  91. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 8/16, 44.0 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  92. Agility M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  93. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 10/17, 36.87 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  94. Jumping M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  95. Zkouška L A2 - I., Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  96. Zkouška L A2 - II. , Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  97. Zkouška L A2 - Ne, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/5, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  98. Zkouška M A1 - I., Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  99. Zkouška M A1 - II. , Snape Brown Neraka: 2/6, 69.27 s, 26.27 tr. b., 2.41 m/s

  100. Zkouška M A1 - Ne, Snape Brown Neraka: 1/2, 53.42 s, 11.42 tr. b., 3.41 m/s

  101. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  102. Agility 1 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 9/82, 40.66 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  103. Agility 2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  104. Jumping 1 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  105. Jumping 2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 34/82, 34.81 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  106. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  107. 1. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 9/37, 27.23 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  108. 1. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  109. 2. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 12/33, 31.55 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  110. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  111. 1. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 4/11, 41.59 s, 25.0 tr. b., 4.57 m/s

  112. 2. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/11, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  113. 3. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  114. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  115. III. Zk LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/8, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  116. II. Zk LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  117. I. Zk LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/8, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  118. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  119. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  120. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 5/25, 28.57 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  121. Zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 5/8, 28.75 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  122. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  123. Jumping, Call me Doyle from Valachian Highlands: 19/33, 31.2 s, 20.0 tr. b., 5.26 m/s

  124. Zkouška 1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/8, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  125. Zkouška 2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/8, 43.63 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  126. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  127. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  128. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  129. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/6, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  130. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  131. Agility D Individual, Call me Doyle from Valachian Highlands: 6/11, 44.64 s, 22.64 tr. b., 3.76 m/s

  132. Agility Squads, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  133. Jumping D Individual, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  134. Jumping Squads, Call me Doyle from Valachian Highlands: 32/61, 44.73 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  135. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  136. 1. zkouška, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  137. 1. zkouška, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  138. 2. zkouška, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  139. 2. zkouška, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  140. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  141. Agility LVT L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  142. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 5/23, 46.53 s, 15.53 tr. b., 4.32 m/s

  143. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  144. A2 II L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  145. A2 I L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  146. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  147. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/24, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  148. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  149. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/9, 46.54 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  150. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  151. A1 II L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/14, 27.94 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  152. A1 I L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  153. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  154. 1. Zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/8, 30.45 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  155. 2. Zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  156. 3. Jumping LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  157. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  158. Batmanova zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/10, 34.04 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  159. Supermanova zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  160. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  161. 1. zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 4/8, 38.42 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  162. 2. zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  163. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  164. 1.Zkouška - LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  165. 2.Zkouška - LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/11, 31.29 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  166. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  167. 1. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/10, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  168. 2. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/10, 33.82 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  169. Junioři L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  170. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  171. AGILITY DRUZSTVA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 16/79, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  172. AGILITY DRUZSTVA, Abu Alien Life Form: 28/57, 49.35 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  173. D Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  174. D Agility, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  175. D Hra, Abu Alien Life Form: 3/21, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  176. D Hra, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  177. D Jumping, Abu Alien Life Form: 5/22, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  178. D Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/26, 37.0 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  179. JUMPING DRUZSTVA, Abu Alien Life Form: 17/57, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  180. JUMPING DRUZSTVA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  181. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  182. II. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/10, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  183. II. zkouška SA2, Abu Alien Life Form: 2/10, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  184. I. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/10, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  185. I. zkouška SA2, Abu Alien Life Form: 7/10, 34.39 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  186. jumping LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  187. jumping SA2, Abu Alien Life Form: 4/10, 27.46 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  188. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  189. JUMPING 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  190. JUMPING 1 S, Abu Alien Life Form: 3/17, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  191. JUMPING 2 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/24, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  192. JUMPING 2 S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  193. Zkouška 2 LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/9, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  194. Zkouška 2 SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  195. Zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/9, 40.61 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  196. Zkouška SA2, Abu Alien Life Form: 2/4, 40.08 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  197. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  198. III. jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/21, 27.31 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  199. III. jumping S, Abu Alien Life Form: 6/20, 29.74 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  200. II. jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  201. II. jumping S, Abu Alien Life Form: 5/20, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  202. I. jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  203. I. jumping S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  204. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  205. Agility - SA, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  206. Jumping SA, Abu Alien Life Form: 10/15, 30.37 s, 0.37 tr. b., 3.98 m/s

  207. ZkA - SA1, Abu Alien Life Form: 2/4, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  208. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  209. Agility_, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  210. Agility_, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  211. Jumping_, Abu Alien Life Form: 4/25, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  212. Jumping_, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  213. Zkouška - LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  214. Zkouška - SA1, Abu Alien Life Form: 1/3, 30.37 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  215. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  216. D Agility I, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  217. D Agility I, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  218. D Agility II, Abu Alien Life Form: 8/15, 42.39 s, 5.69 tr. b., 3.89 m/s

  219. D Agility II, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  220. D Agility III, Abu Alien Life Form: 8/15, 47.28 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  221. D Agility III, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  222. D Agility IV, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/12, 41.82 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  223. D Agility IV, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  224. D Jumping I, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/14, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  225. D Jumping I, Abu Alien Life Form: 8/15, 44.81 s, 12.39 tr. b., 3.33 m/s

  226. D Jumping II, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 10/13, 50.72 s, 13.64 tr. b., 3.31 m/s

  227. D Jumping II, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  228. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  229. 1. Zkouška A1 LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/10, 27.04 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  230. 1. Zkouška A1 SA1, Abu Alien Life Form: 2/5, 33.13 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  231. 2. Zkouška A1 LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  232. 2. Zkouška A1 SA1, Abu Alien Life Form: 1/5, 27.89 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  233. Hra - tuneliáda pro A1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/10, 22.0 s, 0.0 tr. b., 6.73 m/s

  234. Hra - tuneliáda pro A1 S, Abu Alien Life Form: 3/5, 25.99 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  235. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  236. Zkoukša 1 LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/15, 29.01 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  237. Zkoukša 1 SA1, Abu Alien Life Form: 4/10, 29.61 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  238. Zkouška 2 LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/15, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  239. Zkouška 2 SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  240. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  241. I. Batmanova zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  242. I. Batmanova zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/10, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  243. II. Supermanova zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/14, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  244. II. Supermanova zkouška SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  245. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  246. 1. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/13, 40.01 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  247. 1. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 2/9, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  248. 2. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  249. 2. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 4/8, 35.14 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  250. Junioři L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  251. Junioři S, Abu Alien Life Form: 5/8, 57.58 s, 17.58 tr. b., 2.95 m/s

  252. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  253. 1. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  254. 1. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/7, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  255. 2. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  256. 2. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/7, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  257. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  258. 1. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/12, 40.07 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  259. 1. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  260. 2. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  261. 2. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  262. Junioři L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/10, 32.14 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  263. Junioři S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  264. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  265. ACANA Finále S, Abu Alien Life Form: 9/12, 56.27 s, 12.27 tr. b., 3.25 m/s

  266. Agility 1 S, Abu Alien Life Form: 7/20, 44.0 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  267. Jumping 1 S, Abu Alien Life Form: 20/28, 54.65 s, 28.65 tr. b., 2.93 m/s

  268. Jumping 2 S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  269. Zkouška 1 SA1, Abu Alien Life Form: 2/6, 38.57 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  270. Zkouška 2 SA1, Abu Alien Life Form: 1/4, 37.22 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  271. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  272. Agility S, Abu Alien Life Form: 15/35, 52.17 s, 13.17 tr. b., 3.58 m/s

  273. Jumping S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  274. Zkouška - SA1, Abu Alien Life Form: 1/11, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  275. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  276. Agility, Abu Alien Life Form: 17/27, 60.59 s, 26.59 tr. b., 2.56 m/s

  277. Jumping, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  278. Zka - SA1, Abu Alien Life Form: 1/5, 33.18 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  279. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  280. Agility S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  281. Hra S, Abu Alien Life Form: 6/16, 28.12 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  282. Jumping S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  283. Zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/6, 29.91 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  284. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  285. II. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  286. I. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/1, 27.48 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  287. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  288. III. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/8, 27.41 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  289. II. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/8, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  290. IV. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/8, 28.18 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  291. I. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/8, 36.82 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  292. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  293. 1. ZK SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  294. 2. ZK SA1, Abu Alien Life Form: 1/8, 32.07 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  295. Junioři - finále S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  296. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  297. Junioři S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  298. Kat A0-AGI SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  299. Kat A0-JUMP SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován