Cz En

Hana Veselá

  1. Číslo: 005819
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 01. 01. 2019
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 087116 (ML), Endy

  2. 002719 (ML), Bobinka

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  2. Czech Imp Jump, Endy: Diskvalifikován

  3. Jumping 1, Endy: 5/14, 44.11 s, 12.11 tr. b., 3.7 m/s

  4. Jumping 2, Endy: 5/14, 48.66 s, 17.66 tr. b., 3.37 m/s

  5. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  6. Czech Imp Jump, Endy: 7/30, 26.83 s, 0.83 tr. b., 4.06 m/s

  7. Jumping 1, Endy: Diskvalifikován

  8. Jumping 2, Endy: 8/39, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  9. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  10. Czech Imp Jump, Endy: 15/31, 32.53 s, 18.53 tr. b., 3.41 m/s

  11. Jumping 1, Endy: Diskvalifikován

  12. Jumping 2 , Endy: 9/31, 46.99 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  13. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  14. ZkA. LA2 I., Endy: 6/13, 45.2 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  15. ZkA. LA2 II., Endy: 2/13, 44.92 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  16. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  17. Czech Imp Jump Large, Endy: 11/35, 26.25 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  18. Czech Imp Jump MiniLarge, Bobinka: 7/17, 31.62 s, 2.62 tr. b., 3.67 m/s

  19. Jumping 1 - Large, Endy: 4/37, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  20. Jumping 1 - MiniLarge, Bobinka: Diskvalifikován

  21. Jumping 2 - Large, Endy: Diskvalifikován

  22. Jumping 2 - MiniLarge, Bobinka: 12/18, 46.09 s, 7.09 tr. b., 3.69 m/s

  23. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  24. Agility L, Endy: 9/24, 43.78 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  25. Agility L, Bobinka: Diskvalifikován

  26. Jumping L, Endy: Diskvalifikován

  27. Jumping L, Bobinka: Diskvalifikován

  28. Zkouška LA1, Bobinka: 3/9, 44.9 s, 10.9 tr. b., 3.52 m/s

  29. Zkouška LA2, Endy: 1/4, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  30. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  31. 1.Zkouška LA2, Endy: 6/10, 49.19 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  32. 1. Zkouška MLA1, Bobinka: 3/3, 50.43 s, 16.43 tr. b., 3.19 m/s

  33. 2.Zkouška LA2, Endy: 3/10, 45.83 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  34. 2. Zkouška MLA1, Bobinka: 1/3, 56.68 s, 18.68 tr. b., 2.77 m/s

  35. 3.Zkouška LA2, Endy: 2/10, 47.75 s, 1.75 tr. b., 3.69 m/s

  36. Jumping L, Endy: 4/30, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  37. Jumping ML, Bobinka: 8/14, 54.69 s, 8.69 tr. b., 3.36 m/s

  38. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  39. Zkouška LA2, Endy: 2/5, 51.99 s, 20.99 tr. b., 3.27 m/s

  40. Zkouška MLA1, Bobinka: Diskvalifikován

  41. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  42. Agility open, Endy: 2/23, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  43. Agility open, Bobinka: 10/23, 46.12 s, 6.12 tr. b., 3.04 m/s

  44. Jumping open, Bobinka: 14/23, 50.0 s, 19.0 tr. b., 2.68 m/s

  45. Jumping open, Endy: Diskvalifikován

  46. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  47. 1.zkouška, Bobinka: 2/3, 46.13 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  48. 1.zkouška, Endy: 5/9, 55.19 s, 19.19 tr. b., 3.1 m/s

  49. 2.zkouška, Endy: 1/9, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  50. 2.zkouška, Bobinka: 2/3, 43.91 s, 6.91 tr. b., 3.42 m/s

  51. Jumping Light, Bobinka: Diskvalifikován

  52. Jumping Standard, Endy: Diskvalifikován

  53. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  54. II.zkouška LA2, Endy: 3/13, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  55. I. zkouška LA2, Endy: 3/13, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  56. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  57. II. zkouška LA1, Bobinka: 2/11, 43.97 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  58. II. zkouška LA2, Endy: 9/16, 41.85 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  59. I. zkouška LA1, Bobinka: Diskvalifikován

  60. I. zkouška LA2, Endy: 3/16, 43.51 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  61. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  62. zkouška 1 LA1, Bobinka: Diskvalifikován

  63. zkouška 1 LA2, Endy: Diskvalifikován

  64. zkouška 2 LA1, Bobinka: 4/12, 53.87 s, 15.0 tr. b., 3.51 m/s

  65. zkouška 2 LA2, Endy: Diskvalifikován

  66. zkouška 3 LA1, Bobinka: 6/12, 60.02 s, 22.02 tr. b., 2.77 m/s

  67. zkouška 3 LA2, Endy: 2/10, 56.35 s, 12.35 tr. b., 3.51 m/s

  68. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  69. ZkA. LA1 I., Bobinka: 5/12, 46.84 s, 5.84 tr. b., 3.03 m/s

  70. ZkA. LA1 II., Bobinka: 3/12, 50.89 s, 9.89 tr. b., 2.87 m/s

  71. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  72. Agility open L, Endy: Diskvalifikován

  73. Agility open L, Bobinka: Diskvalifikován

  74. Jumping open L, Endy: Diskvalifikován

  75. Jumping open L, Bobinka: Diskvalifikován

  76. Zkouška LA1, Bobinka: 7/13, 53.69 s, 19.69 tr. b., 2.53 m/s

  77. Zkouška LA2, Endy: 3/9, 42.31 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  78. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  79. ZkA. II. LA2, Endy: Diskvalifikován

  80. ZkA. I. LA2, Endy: Diskvalifikován

  81. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  82. 1. Zka - LA1, Bobinka: Diskvalifikován

  83. 1. Zka - LA2, Endy: Diskvalifikován

  84. 2. Zka - LA1, Bobinka: Diskvalifikován

  85. 2. Zka - LA2, Endy: Diskvalifikován

  86. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  87. II.zkouška LA2, Endy: Diskvalifikován

  88. I. zkouška LA2, Endy: Diskvalifikován

  89. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  90. Agility open L, Endy: 3/32, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  91. Jumping open L, Endy: 7/32, 36.51 s, 3.51 tr. b., 3.83 m/s

  92. Zkouška LA1, Endy: 3/13, 37.28 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  93. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  94. 1. zkouška LA1, Endy: 3/12, 37.56 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  95. 2. zkouška LA1, Endy: 1/12, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  96. 3. zkouška LA1, Endy: Diskvalifikován

  97. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  98. zkouška 1 LA1, Endy: 1/11, 37.94 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  99. zkouška 2 LA1, Endy: 1/11, 42.59 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  100. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  101. Zkouška 1 - LA1, Endy: Diskvalifikován

  102. Zkouška 2 - LA1, Endy: 2/11, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  103. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  104. 1.zkouška LA1, Endy: Diskvalifikován

  105. 2.zkouška LA1, Endy: Diskvalifikován

  106. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  107. 1. zkouška LA1, Endy: 5/20, 33.73 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  108. 2. zkouška LA1, Endy: Diskvalifikován

  109. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  110. ZkA. II. LA1, Endy: 12/25, 41.16 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  111. ZkA. I. LA1, Endy: 4/25, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  112. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  113. II. zkouška LA1, Endy: 2/11, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  114. I. zkouška LA1, Endy: 2/11, 35.15 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  115. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  116. Zk.A II. LA1, Endy: 4/17, 47.74 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  117. ZkA. I. LA1, Endy: 7/17, 40.81 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  118. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  119. ZkA II. LA1, Endy: 3/11, 31.22 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  120. ZkA I. LA1, Endy: 1/11, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  121. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  122. 1.zkouška LA1, Endy: 6/13, 44.38 s, 10.38 tr. b., 3.09 m/s

  123. 2.zkouška LA1, Endy: Diskvalifikován

  124. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  125. 1. zkouška LA1, Endy: Diskvalifikován

  126. 2. zkouška LA1, Endy: 2/7, 38.85 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  127. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  128. 1. zkouška LA1, Endy: Diskvalifikován

  129. 2. zkouška LA1, Endy: 5/10, 28.5 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  130. 3. zkouška LA1, Endy: Diskvalifikován

  131. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  132. 1. Zka - LA1, Endy: 3/10, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  133. 2. Zka - LA1, Endy: 6/10, 36.58 s, 5.58 tr. b., 3.5 m/s

  134. 3. Zka - LA1, Endy: 1/10, 39.69 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  135. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  136. Druhá zkouška LA1, Endy: 4/12, 48.61 s, 5.0 tr. b., 2.86 m/s

  137. První zkouška LA1, Endy: 5/12, 51.58 s, 10.0 tr. b., 2.97 m/s

  138. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  139. 1. běh LA1, Endy: 4/14, 33.66 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  140. 2. běh LA1, Endy: Diskvalifikován

  141. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  142. Jumping_1, Endy: 17/39, 56.23 s, 20.23 tr. b., 2.86 m/s

  143. Jumping_2, Endy: 10/39, 54.46 s, 7.46 tr. b., 3.42 m/s

  144. Jumping_3, Endy: 22/39, 44.95 s, 10.95 tr. b., 3.03 m/s

  145. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  146. ZkA. II. LA1, Endy: 7/13, 55.91 s, 21.91 tr. b., 2.83 m/s

  147. ZkA. I. LA1, Endy: Diskvalifikován

  148. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  149. zkouška 1 LA1, Endy: 4/6, 43.37 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s